איך להשיג Minecraft Honeycomb ומה ליצור איתו את זה

אם אתה רוצה לחוות את חלת הדבש, תצטרך ליצור כמה כוורות. ניתן לעשות זאת עם שלוש חלת דבש ושש קרשי עץ שונים מכל סוג! .

מה לעשות עם חלת דבש במינקראפט

בהשתתפות Minecraft מה לעשות עם חלת דבש

Minecraft נותן לך עולם שלם לחקור וליצור, ועם זה מגיע מגוון דברים שאתה יכול לעשות במשחק. בעוד שחלק מהדברים האלה יכולים להיות קלים להבין, אחרים הם קצת יותר מפורטים וניואנסים. אל תרגיש רע אם אתה לא יכול להבין משהו! תהליך הלמידה הוא חלק מהכיף של התעמקות בהיבטים היצירתיים של Minecraft, אז בואו ונראה לכם מה תוכלו לעשות עם חלת דבש במדריך זה.

מדריך חלת דבש

ניתן להשתמש בדבש ניתן להשתמש ביצירת מגוון של פריטים שונים במיינקראפט, כולל כוורת, נר, בלוק חלת דבש, ובלוקי נחושת שעווה שונים, לוחות, מדרגות!

אם אתה רוצה לחוות את חלת הדבש, תחילה תצטרך למצוא קן דבורה בר. הביאו כמה מספריים, והשתמשו בו על הכוורת כדי לחלץ את חלת הדבש. אם אתה רוצה להימנע מהתקפה על ידי הדבורים, הקפד למקם מדורה מתחת לקן לפני שאתה מוציא את המסרק!

דוגמאות לקני דבורים במיינקראפט

עכשיו כשיש לך את חלת הדבש שלך, הגיע הזמן ליצור עם זה. כך תוכלו ליצור ולנצל את החומר במגוון מתכונים שונים.

מתכון כוורת

אם אתה רוצה לחוות את חלת הדבש, תצטרך ליצור כמה כוורות. ניתן לעשות זאת עם שלוש חלת דבש ושש קרשי עץ שונים מכל סוג! וודא בכל מקום שאתה ממקם יש לו פרחים מסביב כך שדבורים יוכלו לתפוס אבקה ולהחזיר אותה לכוורת כדי להכין דבש ויבש.

מתכון Beehive ב- Minecraft

מתכון בלוק חלת דבש

אם אתה רוצה להחיות את פרויקט הבית או את פרויקט היצירה הבא שלך, אתה יכול ליצור בלוקים של חלת דבש שיוסיפו התזת צבע לכל עיצוב! . !

מתכון בלוק חלת דבש במיינקראפט

מתכון נרות

אתה יכול להאיר את הלילה עם כמה נרות ממוקמים היטב. אמנם הם לא זורקים אור כמו לפיד, אך יש להם מראה עיצוב יפה ויכולים לגרום לדברים להרגיש קצת יותר מזמינים. נרות יכולים לשמש גם כדי להפוך את הדברים למפחידים יותר, אז תכננו בהתאם! להכנת נר, אתה פשוט תצטרך חלת דבש אחת ומחרוזת.

מתכון נרות במיינקראפט

אם אתה רוצה לשמור על אבני הנחושת, המדרגות או לוחות במצב חמצון ספציפי, תצטרך לעוות אותם! נחושת משנה צבע בהדרגה, אך אתה יכול לעצור אותו על ידי יישום חתיכת חלת דבש אחת על זה וליצור גרסה שעווה של הבלוק.

מתכון נחושת שעווה במיינקראפט

זה כל מה שיש לדעת מה אתה יכול לעשות עם חלת דבש במיינקראפט! .

קָשׁוּר: מיינקראפט

שון סאבאג ‘

שון סאבאג ‘הוא המייסד והעורך הראשי של מדריכי Try Hard. הוא מכסה וכותב על משחקי וידאו כבר למעלה מ 9 שנים. הוא בוגר 2013 באוניברסיטת האקדמיה לאמנות עם A.. בעיצוב אתרים ומדיה חדשה. בזמן החופש שלו הוא נהנה לשחק משחקי וידאו, לצפות בסרטים רעים ולבלות עם משפחתו.

איך להשיג Minecraft Honeycomb ומה ליצור איתו את זה

Minecraft Honeycomb

Minecraft Honeycomb הוא משאב קטן ושימושי שתוכלו לקבל מכוורות. באופן לא מפתיע, המשמעות היא שמעורבים דבורים, כך שתצטרך להיזהר כשאתה מקבל חלת חלת דבש אם אתה לא רוצה להיעקץ ולהרעיל! כמו בכל הפריטים ב- Minecraft, ישנן דרכים ספציפיות להשיג את הפינוק המתוק הזה, ואם אתה יודע את השיטות האופטימליות, תוכל ליצור חפצים שימושיים, כגון נרות, או למנוע מחפצי נחושת לחמצון. הנה כל מה שאתה צריך לדעת כיצד להשיג Minecraft Honeycomb ולמה ניתן להשתמש בו.

איך להשיג Minecraft Honeycomb

אתה יכול להשיג Minecraft Honeycomb מקן דבורים או כוורת ברגע שהוא מגיע לרמת דבש 5, על ידי גזירה עם זוג מספריים. זה יפיל שלוש חלות דבש, אך גם יגרום לכל דבורים בתוך כועסת והם יתקפו אותך – כדי להימנע מכך, להתחיל אש מתחת לקן הדבורים או כוורת, מכיוון שהעשן ירגיע את הדבורים והם לא יהפכו עוינים כלפי אתה.

עם קצת כושר ההמצאה, יש דרך נוספת לקצור את Minecraft Honeycomb מבלי לשים לב את זעמו של הדבורה. אם אתה מגדיר מתקן ומשתמש בו כדי להפעיל זוג מספריים בקן דבורים, אז חלת הדבש תופיע כפריט שנשמט אך הדבורים לא יהפכו עוינות.

מתכוני יצירה של Minecraft Honeycomb

. אתה יכול גם לשלב ארבע חלות דבש להכנת בלוק חלת דבש, שהוא פריט דקורטיבי.

מתכון יצירה נוסף של Minecraft Honeycomb הוא לשלב חלת דבש עם מיתר מעליו לייצור נר, שאפשר להדליק אותו עם צור ופלדה ולהשתמש בו כמקור קליל. לבסוף, תוכלו לשלב חלת דבש אחת עם פריט נחושת אחד (בלוק, לוח או מדרגות) ליצירת הגרסה השעווה של פריט הנחושת המקורי, שנראה זהה אך מונע את הנחושת להתחמצן עוד יותר.

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.