מדריך Minecraft למשואות: מתכון, הגדרה ועוד

Contents

זה עוקב אחר אותם כללים בסיסיים. הוסף 2 בלוקים לכל צד על גבי הרמה השנייה שלך. פירמידה בודדת ביקון תזדקק לריבוע של 7×7 של ברזל, זהב, יהלום או אמרלד בתחתית. אתה בטח מקבל את הרעיון בשלב זה.

כיצד להכין משואה במיינקראפט

הדרכה זו של Minecraft מסבירה כיצד ליצור משואה עם צילומי מסך והוראות שלב אחר שלב.

ב- Minecraft, משואות הן אחד המנגנונים הרבים שאתה יכול לעשות. משואה יכולה לתת לך השפעות סטטוס כמו חיפזון, התחדשות, התנגדות, מהירות או חוזק.

בואו נחקור איך להכין משואה.

פלטפורמות נתמכות

משואה זמינה בגרסאות הבאות של Minecraft:

פּלַטפוֹרמָה נתמך (גרסה*)
מהדורת Java (PC/Mac) כן (1.4.2)
מהדורת כיס (PE) כן (0.16.0)
אקס בוקס 360 כן (TU19)
Xbox אחד כן (Cu7)
PS3 כן (1.12)
PS4 כן (1.12)
ווי יו כן
מתג Nintendo כן
מהדורת Windows 10 כן (0.16.0)
מהדורת חינוך כן (1.0)

* הגרסה שהיא הוספה או הוסרה, אם היא רלוונטית.
הערה: מהדורת Pocket (PE), Xbox One, PS4, Nintendo Switch ו- Windows 10 Edition נקראים כעת מהדורת Bedrock. אנו נמשיך להראות אותם באופן אינדיבידואלי להיסטוריה של גרסאות.

היכן ניתן למצוא משואה במצב יצירתי

Minecraft Java Edition (PC/Mac)

כאן תוכלו למצוא משואה בתפריט המלאי הקריאטיבי:

פּלַטפוֹרמָה גרסאות (ים) מיקום תפריט יצירתי
מהדורת Java (PC/Mac) 1.8 – 1.19 שונות
מהדורת Java (PC/Mac) 1.19.3 – 1.20 בלוקים פונקציונליים

מהדורת כיס Minecraft (PE)

כאן תוכלו למצוא משואה בתפריט המלאי הקריאטיבי:

פּלַטפוֹרמָה גרסאות (ים) מיקום תפריט יצירתי
מהדורת כיס (PE) 0.16.0 – 1.1.3 קישוטים
מהדורת כיס (PE) 1.2 – 1.19.83 פריטים

מהדורות Xbox של Minecraft

כאן תוכלו למצוא משואה בתפריט המלאי הקריאטיבי:

פּלַטפוֹרמָה גרסאות (ים) מיקום תפריט יצירתי
אקס בוקס 360 TU35 – TU69 שונות
Xbox אחד CU23 – CU43 שונות
Xbox אחד 1.2.5 – 1.19.83 פריטים

מהדורות PS של Minecraft

כאן תוכלו למצוא משואה בתפריט המלאי הקריאטיבי:

פּלַטפוֹרמָה גרסאות (ים) מיקום תפריט יצירתי
PS3 1.26 – 1.76 שונות
PS4 1.26 – 1.91 שונות
PS4 1.14.0 – 1.19.83 פריטים

Minecraft Nintendo

כאן תוכלו למצוא משואה בתפריט המלאי הקריאטיבי:

פּלַטפוֹרמָה גרסאות (ים) מיקום תפריט יצירתי
ווי יו תיקון 3 – תיקון 38 שונות
מתג Nintendo 1.04 – 1.11 שונות
מתג Nintendo 1.5.0 – 1.19.83 פריטים

מהדורת Minecraft Windows 10

כאן תוכלו למצוא משואה בתפריט המלאי הקריאטיבי:

פּלַטפוֹרמָה גרסאות (ים) מיקום תפריט יצירתי
מהדורת Windows 10 0.16.0 – 1.1.3 קישוטים
מהדורת Windows 10 1.2 – 1.19.83 פריטים

מהדורת חינוך Minecraft

כאן תוכלו למצוא משואה בתפריט המלאי הקריאטיבי:

פּלַטפוֹרמָה גרסאות (ים) מיקום תפריט יצירתי
מהדורת חינוך 1.0 – 1.0.18 קישוטים
מהדורת חינוך 1.0.21 – 1.17.30 פריטים

הגדרות

  • פּלַטפוֹרמָה היא הפלטפורמה שחלה.
  • גרסאות (ים) הוא מספרי גרסאות Minecraft בו ניתן למצוא את הפריט במיקום התפריט המופיע (בדקנו ואישרנו את מספר הגרסה הזה).
  • מיקום תפריט יצירתי הוא מיקום הפריט בתפריט המלאי הקריאטיבי.

חומרים נדרשים להכנת משואה

ב- Minecraft, אלה החומרים שבהם אתה יכול להשתמש כדי ליצור משואה:

מדריך Minecraft למשואות: מתכון, הגדרה ועוד

הפעלה וסמן את הטריטוריה שלך, הכל עם תוספת אחת פשוטה לעולם Minecraft שלך.

חבורה של משואות

חבורה של משואות (קרדיט תמונה: Windows Central)

משואות מייצגות את תמצית היוקרה במינקראפט. על ידי זה, אני מתכוון שהם יקרים ומגוחכים וקשים להשגה. לא רק שאתה צריך לזמן ולהביס את אחד האויבים המסוכנים ביותר בכל Minecraft ולקצור את הכוכב Nether החמקמק משרידיהם, אלא שאתה צריך גם ליצור את המשואה ולהניח אותו על פירמידה. גם לא סתם חומרים ישנים יעשו עבור הפירמידה הזו. אה לא, רק הכי טוב וקשה להשיג חומרים יכול לספק את המשואה שלך.

אם תצליח במסע שלך להפוך לסטיב העשיר ביותר במיינקראפט, תקבל הרבה יתרונות אחרים מלבד זכויות התרברבות. הטבות כמו תנועה מוגברת ומהירויות כרייה, בריאות רגנרטיבית וסמן קבוע כדי להדליק את דרכך אם אי פעם תלך לאיבוד הם כל הסיבות המפתות לעבד עד שתשיג יצירה והקמת משואה. למרבה המזל, יש לנו מדריך הגון עבורך ממש כאן.

איך ליצור משואה

מתכון היצירה לבניית משואה הוא פשוט יחסית: כיפה של 5 בלוקים זכוכית, בסיס של 3 בלוקים אובסידיאניים, וכוכב יחיד יותר שוכן באמצע. נשמע מספיק קל, אבל יצירת משואה מחייבת תחילה אתכם, ובכן, יש לכם את כל המשאבים האלה. קל להגיע למרכיבים הקודמים, אך האחרונים? אתה צריך לזמן ולהביס את הקמל ,, שיש לו תהליך ודרישות משלו להשלים.

הקמל הוא אחד הבוסים הגדולים במיינקראפט, ממש לצד דרקון אנדר. כשאתה מביס אותו, הוא מפיל כוכב יחיד יותר, שיאפשר לך ליצור משואה יחידה. רוצה עוד משואות? היכו יותר קמלים. עם זאת, זה לא קטטה להילחם בקלילות, אז וודא שאתה מוכן כדין.

איפה למקם את המשואה שלך

אם אתה רוצה שיהיה יותר מסתם לייזר יפה שיורה לשמיים החוסמים, תצטרך למקם את המשואה שלך על גבי פירמידה. הפירמידה היא שמעניקה את המשואות שלך סמכויות נוספות, ויכולה להעניק לכל שחקנים בסביבתו חובבי ענק המדהימים לבסיס הראשי שלך.

לפירמידה יכול להיות עד 4 רמות (כאשר לכל רמה רצופה יש יותר בלוקים) ויש לבנות אותה מתוך ברזל, זהב, יהלום או אמרלד. לא עפרות, אלא חסימות מוצקות שנבנו מתוך 9 מטילים או אבני חן, בהתאמה. למרבה המזל, זה לא משנה בקלות באילו מהחומרים האלה שמעליכם בוחרים להשתמש, ותוכלו לערבב ולהתאים כמה שתרצו. כל עוד הפירמידה כולה בנויה מחומרים אלה בדרך כלשהי, המשואה שלך תזרוח.

נוסף. משואות אחרות, אבני זכוכית וחסימות שקופות דומות מקובלות, אך כל דבר אחר יגרום למשואה להפסיק לתפקד. בעיקרון, אתה לא יכול לקבל משואה סודית.

גם אתה לא מוגבל רק למשואה אחת. אתה יכול להקים פירמידה יחידה לאכלס כל מספר משואות, תיאורטית, שיכולה לרשום לך הטבות נוספות מעבר למה שמאזור יחיד מסוגל להשיג. עם זאת, כדי לגייס את ההשפעות המלאות של משואה, תרצה שיהיו לך ארבע רמות לפירמידה שלך בסך הכל.

פירמידה ברמה אחת

המפלס הראשון של המשואת מנצח את יכולת אחת (מהירות או חיפזון), ויש לו את הטווח הקטן ביותר של החבורה (רק 20 בלוקים לכל כיוון.) זו התחלה טובה אם כי אם בניית פירמידה מלאה היא כדור קשה לבלוע עם המשאבים הזמינים שלך.

עבור משואה יחידה, פירמידה ברמה אחת היא פשוטה להפליא: ריבוע 3×3 המורכב מ -9 בלוקים מכל חומר שבחרת. כל משואות נוספות שתוסיפו בעצם מרחיבות את הפירמידה לפי הצורך. שתי משואות זקוקות למלבן 4×3 המורכב מ 12 בלוקים. 4 משואות זקוקות לכיכר 4×4 המורכבת מ -16 בלוקים. הלאה ועוד וכו ‘. אתה מבין את העניין.

פירמידה דו-מפלסית

הוספת רמה שנייה לפירמידה שלך דורשת עלייה משמעותית במשאבים, אך מעניקה לך יכולת שנייה (התנגדות או קפיצה דחיפה). זה גם מגדיל את הטווח היעיל של המשואה שלך ל -30 בלוקים לכל כיוון.

המפלס השני של הפירמידה שלך בעצם מוסיף שני בלוקים לשני הצדדים על גבי הרמה הראשונה שלך. לדוגמה, לפירמידה עם משואה אחת בחלקו העליון תהיה 3×3 כיכר למפלס הראשון שלה, ו -5×5 רבועים לשנייה. פירמידה עם שתי משואות תזדקק לריבוע 6×5 למפלס השני שלה. לספור, לבנות, לחזור.

פירמידה בת שלוש מפלסים

הרמה השלישית של הפירמידה שלך מוסיפה את דחיפת הכוח למגדלור שלך, ומגדילה עוד יותר את הטווח היעיל ל -40 בלוקים לכל כיוון.

זה עוקב אחר אותם כללים בסיסיים. הוסף 2 בלוקים לכל צד על גבי הרמה השנייה שלך. פירמידה בודדת ביקון תזדקק לריבוע של 7×7 של ברזל, זהב, יהלום או אמרלד בתחתית. אתה בטח מקבל את הרעיון בשלב זה.

פירמידה בת ארבע מפלסים

הרמה הרביעית והאחרונה של הפירמידה של המשואה שלך תעניק לך יכולת משנית (התחדשות) או תבחר להביא את היכולות העיקריות שלך לרמה 2, ובכך להגדיל את השפעותיהם. זה גם מגביר את הטווח ל 50 חסימות מלאות לכל כיוון.

שוב, הרמה הרביעית עוקבת אחר אותם כללים כמו כל הרמות האחרות. בעיקרון אתה רוצה שכל רמה תהיה “צעד” לשלב הבא.

Beacon Power-Ups

יש בסך הכל שש יכולות וכוח-אפים שתוכלו להרוויח ממנו מגדלור. יש לך את הבחירה שלך לשניים עם משואה ברמה 1, שניים נוספים במגדלור ברמה 2, אחת במגדלור ברמה 3. אז יש לך אפשרות ליכולת משנית שישית או לחזק את היכולות העיקריות שלך במגדלור ברמה 4.

אתה בוחר את מסלול השדרוג שאתה רוצה על ידי כניסה לתפריט של המשואה שלך ולהאכיל אותו מטילי או אבני חן של ברזל, זהב, יהלום ואמרלד. כל אחד יעשה. לאחר שנתת למשואה מטיל או פנינה, אתה יכול לבחור את הנתיב הרצוי, ואז לחץ על סימן הג’ק -ירוק כדי לאשר. משואות יזכרו גם את ההחלטה שלך, כך שאם הפירמידה שלך נפגעת, נהרסת או משתנה בכל דרך שהיא, המשואה תחזור לאותם שדרוגים ברגע שהיא תחזור באופן מקוון.

טיפים וטריקים משואיים

ניצחתם את הקמל, מצאתם את הכוכב המסתורי של הולדר, הקמתם את המשואה המדהימה, ביליתם סכום מחריד על בניית פירמידה עבורו והפעלתם אותו באופן מלא ושדרג אותה. חשבת שסיימת שם? ישנם עדיין כמה טיפים וטריקים שבהם תוכלו להשתמש בכדי להפיק את המרב מהמשואה שלכם.

  • המשואה שלך כוללת טווח. יצירת משואה לא נותנת לך כוחות מדהימים לנצח נצחים. אם אתה עוזב את טווח המשואה שלך, תאבד את ההפעלה הזו לאחר 5 עד 9 שניות.
  • אתה מוגבל על ידי משואה אחת. משואה אחת ברמה 4 יכולה להיות רק אחת מהן: התחדשות וכוח ברמה 1 או כוח ברמה אחת 2.
  • אתה יכול לקבל מספר משואות. אמנם יש לי משואות מרובות זה משהו שמור בדרך כלל למפות גדולות בסגנון הרפתקאות עם אנשים רבים העובדים על הפרויקט, אך זו הדרך היחידה להשיג את כל הכוחות הנזכרים לשדרוג מלא ולעבוד בו זמנית. תצטרך שש משואות כדי למקסם.
  • אתה יכול להתאים אישית את האור של המשואה שלך. בעוד שביקון נראה מגניב כברירת מחדל, אתה יכול לשנות את הצבע שלהם! אם אתה מניח גוש ויטראז ‘מעל משואה, האור ישתנה כדי לחקות את צבע הזכוכית. אם אתה נמצא במהדורת Java, אתה יכול אפילו להרכיב את זה ולהיות בעצם כל צבע מתחת לקשת.
  • ניתן להכפיל משואות בבטחה. אל תדאג שתצטרך להזיז את המשואה היקרה שלך ולשבור אותה בטעות. ניתן לחלץ משואות עם כל כלי ותמיד יהיה ניתן לשחזור.
  • משואות לא ייהרסו על ידי פיצוצים. הגנה נוספת על המגדלור האולטרה-נדיר. אם מטלטל חטטני מתפתל אל המשואה שלך, הוא לא ייעלם. תוכל להרים אותו ולבנות אותו מחדש כפי שאתה צריך.
  • אתה יכול לשנות את כוחות המשואה שלך. כל עוד יש לך יותר מטילים או אבני חן שוכבים סביב, אתה תמיד יכול להזיז את כוחות המשואה שלך.

מסיימים

משואות מלאות בבירור בתועלות מצוינות שיעזרו לך לחזק את הבסיס שלך, אבל זה מגיע גם עם מסע ארוך ומפרך להקמתו. זה תלוי בך להחליט אם שווה את המאמץ ליצור משואה במצב הישרדות. ובכל זאת, משואות יכולות תמיד לספק הטבות שימושיות אם אתה חלק מתחום Minecraft של מפה בסגנון הרפתקאות עם מספר אנשים לתרום לפרויקט.

האם עשית את מה שנדרש כדי לבנות ולהפעיל משואה? יידע אותנו בתגובות למטה!

קבל את העלון המרכזי של Windows

כל החדשות, הביקורות והמדריכים האחרונים עבור Windows ו- Xbox Diehards.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

משואת Minecraft: מתכון, הגדרה וכיצד להשתמש בלוק חזק זה

ככל שאתה מתקדם בעולם ההישרדות שלך, עליך להתמודד עם אתגרים רבים, החל מהשגת נורת’יט ועד להביסת הדרקון. עם זאת, האתגר הגדול ביותר שאתה יכול להיתקל בו הוא להביס את הקמל ולהשיג את המשואה.

הסיבה לכך היא שזימון הקמל אינו משימה קלה. לשם כך, תזדקק לשלושה ראשי שלד קמלים, המתקבלים בהסתברות נמוכה מאוד בעת תנוחות האויבים הללו. אבל זה לא הכל, ברגע שתאספת את הראש, תצטרך להתעמת עם הקמל, ולהאמין לי, זו לא התחייבות קלה.

מִגדַלוֹר Beaconmenu

כדי להביס את הקמל, עליכם לצייד את עצמכם בשריון הטוב ביותר שיש לכם ולהשתמש בכל השיקויים הזמינים ותפוחי הזהב. בנוסף, רצוי להתמודד עם זה בחלל סגור כמו מערה כדי למנוע ממנו לעוף מסביב. עם זאת, זכור לעולם לא לזמן אותו ליד הבסיס שלך, מכיוון שזה יכול להוביל להשמדתו. לאחר שתובס, תקבל את הכוכב הנחשק הנחשק, בו תוכלו להשתמש כדי ליצור את המשואה.

איך להכין את משואת המיינקראפט: המתכון

כדי ליצור את המשואה, עליך להשתמש בשולחן יצירה. כדי ליצור בלוק חזק זה, תצטרך לאסוף חומרים ספציפיים. החומרים הדרושים לך הם שלושה רחובות של אובסידיאן, חמישה גושי זכוכית, וכוכב נטול יותר שהשגת על ידי הבסת הקמל. המתכון למגדלור במינקראפט הוא כדלקמן: עליכם למקם את אובסידיאן בבסיס שולחן היצירה, הכוכב הנטס במרכז, ולמלא את שאר השולחן בזכוכית.

BeaconRecipe

אבל עכשיו, איך אני משתמש במגדלור?

לאחר יצירת המשואה היא תעניק לך גישה לאפקטים מסוימים של שיקוי קבוע בטווח ספציפי. עם זאת, כדי לבטל את הנעילה של השפעות שיקוי חזקות יותר, תצטרך להעצים את המשואה באמצעות בלוקים של ברזל, זהב, נטריט, יהלום או אמרלד. יתר על כן, כדי לבחור כל אפקט שיקוי או לעבור לאפקט אחר, תצטרך למקם מטיל ברזל או חומר מתאים אחר בתפריט המשואת.

מערך המשואות, שכבות עיצוב פירמידות משואות שונות

Pyramid של Tier I Beacon

הגדרת המשואת הראשונית היא הבסיסית והמינימלית ביותר שתתפקד בה. זה יאפשר לך לבחור בין אפקטים “המהירות” ל”הדהד “. כדי ליצור אותו, יידרשו בסך הכל תשעה בלוקים. רצוי להשתמש בלוקי ברזל מכיוון שהם הכי קלים להשיג. עליך למקם את הבלוקים הללו בכיכר 3×3 ולהניח את המשואה למעלה, כפי שמוצג בתמונה הבאה:

Beaconsetup1

Pycon Pycon Pycon Tier II

ההתקנה הבאה פותחת את האפקטים של “ההתנגדות” ו”קפיצה “. כדי ליצור אותו, אתה זקוק לסך הכל 34 בלוקים, שעליך לארגן בצורת פירמידה כמוצג להלן. זכור כי פנים המשואה חייב להיות שלם כדי להבטיח את הפונקציונליות שלו.

Beaconsetup2

Pyramid של Tier III Beacon

הרמה השלישית מאפשרת לך לפתוח רק את אפקט “הכוח”. כדי לבנות מערך זה, יידרשו סך הכל 83 בלוקים, מסודרים בצורת פירמידה כפי שתואר בתמונות הבאות:

Beaconsetup3

Pyramid משואה שכבה IV

הרמה הסופית של המשואה היא המשמעותית מכולם. כדי להגדיר תצורה זו, אתה זקוק לסך הכל 164 בלוקים. רמה זו מאפשרת לך לפתוח את אפקט “התחדשות”, אך היא גם פותחת יכולת חדשה. עכשיו אתה יכול לבחור שני אפקטים בו זמנית במקום רק אחד, כמו קודם. לחלופין, אתה יכול לבחור אפקט יחיד, אך ברמה 2. המשמעות היא שתוכלו לבחור בו זמנית שתי אפקטים, כמו “חוזק” ו”התנגדות “, או לבחור רק באחת מהן ברמה 2, כמו” חוזק II “.

Beaconsetup4

טווח משואות ומה לעשות אם הוא לא עובד

טווח המשואה תלוי בהגדרתו. לדוגמה, אם יש לה רק שכבה אחת, הטווח יהיה 20 בלוקים; אם יש לו שתי שכבות, הטווח יארך ל -30 בלוקים; עם שלוש שכבות, הטווח הופך ל -40 בלוקים, ואם יש ארבע שכבות, הטווח מגיע ל -50 בלוקים.

לעיתים, ייתכן שתבחין שהמשואה אינה מתפקדת. מה גורם לתופעה זו? ובכן, זה יכול להיות בגלל פנים לא שלם במגדלור. אם יש פער אוויר בפנים, המשואה לא תעבוד (או לפחות לא ברמה המקסימאלית שלה). אם בדקת את ההיבט הזה וזה עדיין לא מתפקד, וודא שהנחת את מטיל המינרלי הנדרש כדי לבחור את האפקט הרצוי.

מדריכים ומדריכים אחרים

עיצובים נהדרים של נתיב לעולמכם

מדריך סוהר וערים קדומות