Minecraft Wiki

אם שועל מרים נשק או פריט עם קסמים, כגון ביזה ואש היבט, פריטים אלה משפיעים על התקפת השועל כאילו השועל מפעיל את הנשק בידו העיקרית, אם כי הפריט שומר על עמידותו כאשר הוא משמש את השועל. אם שועל מחזיק טוטם של Unding, הוא מקבל את ההשפעות לאחר נטילת נזק קטלני. ב מהדורת סלע, אם שועל מחזיק חרב עם קסום האש של האש תוך תקיפת המון על מדורה או מדורה של נפש, הוא מצית את המדורה ועושה נזק קריטי לישות.

איך לאלף שועל minecraft

למד כיצד להפוך את Minecraft Fox שלך בן לוויה החוסם הנאמן שלך, כיצד הם מתקשרים עם יצורים אחרים, ואיזה פריט אתה צריך כדי לגדל יותר מהם.

minecraft-fox-how-to-thalling

פורסם: 10 במאי 2023

מנסה לאלף שועל של Minecraft? הם משריצים בטייגה, טייגה ענקית וביומים מושלגים והם המונים ליליים, מה שהופך אותם לסביר יותר להופיע בלילה, במיוחד ביערות. . עם זאת, לכולם התנהגות זהה. שועלים בדרך כלל משריצים בקבוצות של שניים עד ארבע, עם סיכוי של 5% שהם משרפים כשועלים לתינוקות.

לאספסוף Minecraft אלה יש גם סיכוי של 20% להריץ פריטים להחזיק פריטים, הכוללים אמרלד, רגל ארנב, הסתר ארנב, ביצה, חיטה, עור או נוצה. אנחנו יכולים רק להניח שאלו מהטרף שלהם. אם אתה מגלה שועל שישן עם אחד כזה בפה שלו, זה יכול להיות מפתה להתגנב עליו, אבל אם אתה עובר על חסימה סמוכה, שועל יתעורר. אם שועל מת למרבה הצער מתקפת זאב או שחקן, הוא מפיל חוויה אחת או שתיים כדורים. אם אתה מתקשה לאלף את האספסוף הפסיבי, הפסיבי באחד ממשחקי המחשב הטובים ביותר, הנה כל מה שאתה צריך לדעת, כולל איך לאלף שועל במינקראפט ואיפה הם מוליכים.

Minecraft Fox - שועל נמצא באמצע הקפיצה על עוף בלתי מעורער בקרבת מקום

התנהגות שועל של Minecraft

אתה יכול לחשוב ששועלים במיינקראפט ישמשו לשחקנים שמתקרבים אליהם כבר עכשיו, אבל אבוי, הם יברחו ממך כשאתה מתקרב, כלומר, אלא אם כן תתגנב עליהם. הדבר נכון גם לשועלים של Minecraft כאשר ניגשים אליהם על ידי זאבים. הֵם בֶּאֱמֶת לא אוהב את האספסוף הזה, מכיוון שהם יתפוגגו באופק. אם אתה רוצה שהשועל שלך יסתובב, הם בני לוויה נאמנים ברגע שהם סומכים עליך ויתקוף כל אספסוף אחר שתוקף אותך.

שועלים מינקראפט לא מאולפים לא מפחדים מכל ההמונים, אבל הם יתקפו דגים, תרנגולות, ארנבות וצבי תינוקות על ידי התגנבות עליהם, וייזרו את הדל הקסים שלהם לפני שזינקו גבוה לשידור עם קופצים אלגנטיים. .

שועלים יאספו גם פריטים ויחזיקו אותם בפה עד שתתקשר איתם. עם זאת, הם תמיד ילכו על ההמון אם תינתן לך בחירה לתקוף אספסוף או להרים פריט.

Minecraft Fox - שועל בשלג שמפתה פירות יער מתוקים שהשחקן מחזיק

באופן טבעי שועלים לתינוקות נוצצו גם לא יסמכו עליך, אבל אם אתה משתמש בפירות יער מתוקים (ששועלים אוהבים) על שני שועלים בוגרים, התינוק שהם מייצרים יסמוך עליך. למרות שלשועלים לתינוקות יש הרגל לעקוב אחר שועלים בוגרים, אתה יכול לחבר מוביל לשועל התינוק שלך עד שהוא מתבגר כדי למנוע ממנו לשוטט.

ככה אתה מאלף שועל במינקראפט. אם אתה מוביל את פוקס האולף החדש שלך לטבע, בדוק מה לעשות אם אתה נתקל בפנטום Minecraft. יש לנו גם מדריכים על המונים בולטים אחרים בעדכונים האחרונים, כולל אקסולוטלים, דיונונים זוהרים ועיזים. יש לנו גם כמה טיפים אם ברצונך להיתקל במפקד החדש של Minecraft אם אתה רוצה אתגר מפחיד במיוחד.

ג’ינה ליז ג’ינה אוהבת לשוטט במישורים בוואלהיים, לחקור את המערכות המיושבות בסטארפילד, לאחל לדמויות חדשות בגנשין אימפקט וברכבת הכוכבים של הונקאי, ובזומבים בשטחים ופריטים מפלצתיים אחרים במשחקי אימה. לצד המסירות שלה למשחקי ניהול SIM, היא מכסה גם את Minecraft ו- Final Fantasy.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

Minecraft Wiki

עקוב אחר הוויקי Minecraft ב- Discord או דפי המדיה החברתית שלנו!

אין לך חשבון?

Minecraft Wiki

מאמר זה עוסק בהמון במשחק הבסיס. עבור המון חיית המחמד של DLC ב צינוקים של Minecraft, ראה MCD: שועל ארקטי. להרפתקאות עונתיות המון חיות מחמד ב צינוקים של Minecraft, ראה מקד: פוקס. לחיה ב אגדות Minecraft, ראה MCL: FOX.

שׁוּעָל

 • שועל אדום
 • ערכה אדומה
 • שועל שלג
 • ערכת שלג

שועל אדום

ערכה אדומה

שועל שלג

ערכת שלג

בְּרִיאוּת

10 ‌ [ JE בלבד ]
20 × 10 ‌ [ להיות רק ]

מִיוּן

התנהגות

לְהַשְׁרִיץ

נֵזֶק

קל ונורמלי: 2
קשה: 3

פריטים שמישים

פרטים

גודל

מְבוּגָר:
גובה: 0.7 חסימות
רוחב: 0.6 חסימות

תִינוֹק:
גובה: 0.35 חסימות
רוחב: 0.3 חסימות

א שׁוּעָל הוא אספסוף פסיבי המוליך בטייגאס, טיגיות צמיחה ישנות, טיגיות מושלגות וחורשות הרים. הם מסוגלים לשאת פריט בודד בפה, אך מעדיפים אוכל על פני פריטים אחרים.

תוכן

שרץ []

שועלים משריצים בקבוצות של שניים עד ארבע בטייגה, טייגה צמיחה ישנה, ​​טייגה מושלגת וגרוב ביומים. 5% מהם משריצים כשועלים לתינוקות. הם יכולים להשריץ על דשא, לכלוך גס, פודזול, אבני שלג או שלג עליון.

שועלים שהולידו בביומה מושלגת הם לבנים.

החזקת פריטים []

לשועלים יש סיכוי של 20% להשריץ (באמצעות ביצת שרצים או באופן טבעי) עם אחד הפריטים הבאים בפה שלהם:

פריט הִזדַמְנוּת
JE לִהיוֹת
בַּרֶקֶת 5%
כף הרגל של ארנב 10%
הסתר ארנב 10%
ביצה 15% 20%
חיטה 20%
עוֹר 20%
נוֹצָה 20% 15%

טיפות [ ]

שועל בוגר יורד 1–2‌ [ JE בלבד ] / 1–3‌ [ להיות רק ] חווים כדורים כאשר נהרגים על ידי שחקן או זאב מאולף. עם גידול מוצלח, 1–7 נושרים. הריגת שועל תינוקות אינה מניבה שום ניסיון.

שועלים תמיד מפילים כל פריט שהם מרימים ועדיין מחזיקים (הם לא יכולים להפיל אוכל שהם אכלו, למשל) ולהפיל פריטים שהם מוליכים איתם באופן טבעי עם סיכוי של 100%, אז:

יְרִידָה הִזדַמְנוּת
JE לִהיוֹת
בַּרֶקֶת 1%
כף הרגל של ארנב 2%
הסתר ארנב 2%
ביצה 3% 4%
חיטה 4%
עוֹר 4%
נוֹצָה 4% 3%

אם שועל נהרג בזמן שהוא מחזיק טוטם של אונדינג, השועל צורך את הטוטם ומחזיר את עצמו במקום להפיל את הטוטם.

התנהגות [ ]

שועלים מבצעים מדי פעם צרכים רועשים בשעות הלילה, אלא אם כן שחקן מהימן נמצא בקרבתם. שועלים לתינוקות עוקבים אחר שועלים למבוגרים.

במהלך הלילה, שועלים לפעמים הולכים לכפרים. .

שועלים בורחים מהזאבים הסמוכים, דובי קוטב או שחקנים אלא אם כן השחקן ניגש אליהם תוך כדי התגנבות. הם לא נגרמים נזק או הפחתת מהירות תוך כדי מעבר בין שיחי פירות יער מתוקים.

קפיצת פוקס

שועלים תוקפים תרנגולות, ארנבים, בקלה, סלמון ודגים טרופיים וצבי תינוקות בזמן שהם ביבשה. שועלים לא תוקפים זאבים גם אם הם מותקפים על ידם.

שועלים תוקפים על ידי ריצה נגד או על ידי קפיצות. כמו ארנבים ועיזים, שועלים יכולים להכות יותר מחסימה אחת גבוהה ללא אפקטים של סטטוס או קלט נגן. שועל מתכונן להקפיץ על ידי הטיה והורדת ראשו ולהוריד את גופו כדי להיות קצר יותר. ואז הוא מזנק שני רחובות באוויר, קופץ מעל גדרות וקירות במידת הצורך. אם האספסוף היעד עובר ממיקומו במהלך רצף זה, ה- PUNGE מחמיץ את היעד. ב מהדורת סלע, שועלים מנערים גם זה לצד לפני שהם מקפיצים ורגליהם מנופפים בזמן אמצע האמצע.

בעוד שועלים מסוגלים לקפוץ מעל גדרות וקירות, הם לא יכולים לראות דרכם. [1] שועל לא ינסה לתקוף אספסוף באותה רמת y אם יש גדר ביניהם.

שועלים אדומים מעדיפים לתקוף תרנגולות, ארנבות וצבי תינוקות, שכולם נמצאים ביבשה, על בקלה, סלמון ודגים טרופיים; לעומת זאת, שועלי שלג מעדיפים לתקוף בקלה, סלמון ודגים טרופיים על יצורים שוכנים יבשתיים.

שועל בשכבת שלג

שועל שמתכופף לשכבת שלג נתקע לרגע, נשאר הפנים כלפי מטה, פולט חלקיקים תוך כדי טלטול וחוזר לנורמלי זמן קצר לאחר מכן.

שועלים שוחים לתקוף דגים במים למזון. שועלים לתינוקות העוקבים אחר מבוגרים למים לא יכולים לשחות ועלולים בסופו של דבר לטבוע.

שועלים מנסים לרוץ לעבר האספסוף הקרוב ביותר להתקפה, גם אם מחובר ליתרון, אך אל תנסו לשבור את ההובלה. שועל מתעורר משינה לתקוף אספסוף.

זאבי בר הם אגרסיביים כלפי שועלים כאשר הם בתוך 18‌ [ JE בלבד ] /16‌ [ להיות רק ] חסימות. ב מהדורת ג’אווה, גם דובי קוטב בוגרים מתגנבים לעבר שועלים כדי לתקוף אותם; ב מהדורת סלע דובי קוטב בוגרים תוקפים שועלים בתוך 16 רחובות. ב מהדורת ג’אווה, דובי קוטב תינוקות, אם כי בדרך כלל פסיביים לשחקנים, מנסים גם לתקוף שועלים בתוך 16 רחובות או כאשר דובי הקוטב הבוגרים שלהם תוקפים אחד.

ישן []

שועלים הם אחד ההמונים הבודדים במשחק שיכול לישון, יחד עם חתולים, תושבי כפר ועטלפים.

במהלך היום, אם לא מתרחשת סופת רעמים, שועלים מנסים למצוא חלל עם רמת אור שמיים של 14 ומטה ולישון. לאור חסימה אין השפעה על זה. בזמן שהוא ישן, הוא לאט לאט מזיז את ראשו למעלה ולמטה. שועל מתעורר אם ניגש לשחקן או אספסוף. שועלים לא בורחים אם השחקן מתקרב תוך כדי התגנבות עד שהשחקן עולה על בלוק סמוך.

אם השמיים נורים בעמדת השועל הופך ל -15 ומעלה, אם בגלל גוש מעל שנהרס או שהשועל מועבר, השועל מתעורר.

שועלים יכולים להפיל ולאסוף פריטים בשנתם.

אמון שועלים יכול להירדם גם אם מחובר להוביל. ניתן להזיז אותם גם עם לידים בזמן השינה.

שועלים לא ישנים אם הם נמצאים בתוך 12 רחובות מעמד שריון.

יושב []

שועל מתיישב לפעמים במהלך היום אם השועל לא יכול למצוא אזור מוצל לישון. השועל יושב לזמן קצר, ואז מקפץ. שועלים מתיישבים גם כשהם מחוברים ליתרון או בסירה. שועלים שלא גודלו על ידי השחקן תמיד יושבים בזמן שהוא יותר, אפילו כשהם מחוברים ליתרון.

החזקת פריטים []

אם פריט כלשהו נמצא על האדמה ליד שועל, הוא עובר לפריט ומרים אותו, והפריט מופיע בפה של השועל. עם זאת, בדרך כלל שועל בוחר לתקוף אספסוף על איסוף פריט. התנהגות זו אינה מוגבלת למזון ומוצרי מן החי; שועל יכול להרים כל פריט שהנגן יכול להרים. עם זאת, הם מעדיפים לאסוף פריטי מזון, ואם הם כבר הרימו פריטים שאינם מזון, הם מפילים את הפריטים שאינם מזון כדי לאסוף אוכל במקום זאת. שועל יכול גם להחליף פריט אוכל שהוא מחזיק עבור פריט אוכל אחר.

שועל אוכל כל פריט אוכל שהוא מרים (מלבד עוגה) לאחר 30 שניות והשועל מושפע מתופעות לוואי של האוכל, כמו רעל או טלפורטציה. לדוגמה, אם שועל אוכל תפוח מוזהב קסום, הוא משיג את הקליטה וההשפעות של התפוח הקסום. אם שועל אוכל כל סוג של מרק או תבשיל, קערה ריקה נופלת. אם שועל אוחז בפרי פזמון, הוא אוכל את הפירות והטלורטורים בהתאם.

אם יש שלב 3 או 4 שיח פירות יער מתוק ברדיוס 16 של שועל, הוא רץ לעבר השיח ואוכל את הגרגרים, ומפיל את הפריט שהוא מחזיק. זה ההמון היחיד שלא נפגע על ידי שיח הפירות המתוק.

אם שועל מרים נשק או פריט עם קסמים, כגון ביזה ואש היבט, פריטים אלה משפיעים על התקפת השועל כאילו השועל מפעיל את הנשק בידו העיקרית, אם כי הפריט שומר על עמידותו כאשר הוא משמש את השועל. אם שועל מחזיק טוטם של Unding, הוא מקבל את ההשפעות לאחר נטילת נזק קטלני. ב מהדורת סלע, אם שועל מחזיק חרב עם קסום האש של האש תוך תקיפת המון על מדורה או מדורה של נפש, הוא מצית את המדורה ועושה נזק קריטי לישות.

שועלים לא מרימים פריטים כאשר Gamerule Mobgriefing מוגדר לשגוי .

רבייה [ ]

כאשר משתמשים בפירות יער מתוקים או פירות יער זוהרים על שני שועלים, שועלים גזע, ומייצרים שועל תינוקות. אם שועל אדום מגדל עם שועל שלג, לתינוק יש סיכוי של 50% להיות אדום או שלג.

אילוף []

גידול שני מבוגרים עם פירות יער מתוקים או פירות יער זוהרים מייצרים ערכה הסומכת על השחקן. פוקס התינוקות סומך על השחקן שגידל אותו ואינו בורח מהשחקן ההוא כשגדל; עם זאת, מכיוון ששועלים לתינוקות עוקבים אחר שועלים בוגרים סמוכים, מבוגר שברח מהשחקן עלול לגרום לתינוק לעשות את אותו הדבר.

ערכות שהולידו באופן טבעי אינן סומכות על שחקנים. שועלים תוקפים המונים ספציפיים שפוגעים בשחקן שהם סומכים עליהם.

שועל מאולף עם ביצה בפה

מוביל יכול להיות שימושי במהלך תקופה זו כדי למנוע את שועל התינוקות לברוח עד שהוא סיים להתבגר למבוגר עצמו, או שהשחקן יכול פשוט להרוג את השועלים הבוגרים עם נשק טווח.

שועל הסומך על השחקן בורח מזאבים ודובי קוטב אלא אם כן הזאב או דוב הקוטב תוקפים את השחקן, ובמקרה זה השועל תוקף להגנה על השחקן.

כאשר תוקפים פנטומים, שועלים לא קופצים לתקוף.

שועל אמון לא תוקף זאב מאולף אלא אם כן השועל לא סומך על השחקן שאילף את הזאב.

שועלים הסומכים על השחקן תוקפים זומבים, טבעים, קליפות, פיגלינים זומבים, שלדים, שלדים, תופעות, פנטומים, דגי כסף, אנדרמיטים, עכבישים, עכבישים במערות, Vixes, Vindicators, Excelers, Fillagers, Rawagers, Blazes, Endermen, עזים ועוטים, Pandokers, Rawagers, Andermen, Endermen, Enderm, , כאשר האספסוף הזה תוקף את השחקן. הם לא תוקפים שום אספסוף שהשחקן מתקף, שלא כמו זאבים מאולפים. הם גם לא תוקפים תושבי תושבי זומבים למרות העובדה שהם גרסת זומבים.

שועלים מאולפים נסוגים מדובי קוטב וזאבים אך לא זאבים מאולפים. זאב מאולף שבעליו תוקף פוקס מאולף תוקף גם את השועל.

נשמע []

מהדורת ג’אווה:
שועלים משתמשים בקטגוריית הצליל של היצורים הידידותיים לאירועי סאונד תלויים ישות.

נשמע כתוביות מָקוֹר תיאור מיקום המשאבים מפתח תרגום כרך גובה הצליל הנחתה
מֶרְחָק
https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_idle1.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_idle2.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_idle3.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_idle4.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_idle5.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_idle6.אוג שועל חורק יצורים ידידותיים באופן אקראי תוך כדי ער יֵשׁוּת .שׁוּעָל .סביבה כתוביות .יֵשׁוּת .שׁוּעָל .סביבה משתנה [צליל 1] 0.8-1.2 16
https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_screech1.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_screech2.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_screech3.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_screech4.אוג שועל צורח יצורים ידידותיים באופן אקראי בלילה בזמן שאף שחקנים אינם נמצאים בעיל יֵשׁוּת .שׁוּעָל .לִצווֹחַ כתוביות .יֵשׁוּת .שׁוּעָל .לִצווֹחַ משתנה [צליל 2] 0.8-1.2 32
https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_sleep1.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_sleep2.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_sleep3.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_sleep4.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_sleep5.אוג פוקס נוחרים יצורים ידידותיים באופן אקראי תוך כדי שינה יֵשׁוּת .שׁוּעָל .לִישׁוֹן כתוביות .יֵשׁוּת .שׁוּעָל .לִישׁוֹן 0.8 0.8-1.2 16
https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_aggro1.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_aggro2.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_aggro3.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_aggro4.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_aggro5.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_aggro6.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_aggro7.אוג פוקס אנדרס [סאונד 3] יצורים ידידותיים כאשר שחקן מהימן מותקף על ידי אספסוף הניתן לתקיפה יֵשׁוּת .שׁוּעָל .אגרו כתוביות .יֵשׁוּת .שׁוּעָל .אגרו 0.65 1.0 16
https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_bite1.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_bite2.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_bite3.אוג עקיצות שועל יצורים ידידותיים כששועל תוקף משהו יֵשׁוּת .שׁוּעָל .נְשִׁיכָה כתוביות .יֵשׁוּת .שׁוּעָל .נְשִׁיכָה 0.6 1.1 16
https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_death1.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_death2.אוג פוקס מת יצורים ידידותיים כששועל מת יֵשׁוּת .שׁוּעָל .מוות כתוביות .יֵשׁוּת .שׁוּעָל .מוות 0.9 0.8-1.2 16
https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_eat1.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_eat2.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_eat3.אוג פוקס אוכלים יצורים ידידותיים כאשר שועל אוכל פריט יֵשׁוּת .שׁוּעָל .לאכול כתוביות .יֵשׁוּת .שׁוּעָל .לאכול 0.65 1.0 16
https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_hurt1.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_hurt2.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_hurt3.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_hurt4.אוג פוקס כואב יצורים ידידותיים כאשר שועל נפגע יֵשׁוּת .שׁוּעָל .כאב כתוביות .יֵשׁוּת .שׁוּעָל .כאב 0.75 0.8-1.2 16
https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_sniff1.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_sniff2.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_sniff3.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_sniff4.אוג פוקס מרחרח יצורים ידידותיים כאשר שועל רץ אל שיח פירות יער יֵשׁוּת .שׁוּעָל .לְרַחְרֵח כתוביות .יֵשׁוּת .שׁוּעָל .לְרַחְרֵח 0.6 1.0 16
https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_spit1.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_spit2.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_spit3.אוג פוקס יורדים יצורים ידידותיים כאשר שועל מפיל פריט יֵשׁוּת .שׁוּעָל .לירוק כתוביות .יֵשׁוּת .שׁוּעָל .לירוק 0.7 1.0 16
https: // minecraft.פנדום.com/wiki/קובץ: teleport1..פנדום.com/wiki/file: teleport2.אוג פוקס טלפורטס שחקנים ויצורים ידידותיים [צליל 4] כאשר שועל טלפורטים על ידי אכילת פרי מקהלה יֵשׁוּת .שׁוּעָל .טלפורט כתוביות .יֵשׁוּת .שׁוּעָל .טלפורט 1.0 1.0 16
 1. ↑ 1.0 לכולם למעט Idle1, שהוא 0.8
 2. ↑ 0.9 לכולם למעט screech4, שהוא 0.8
 3. ↑ MC-212623
 4. ↑ MC-257516-צליל “פוקס טלפורטס” משחק גם לשחקנים וגם ליצורים ידידותיים קטגוריות צליל
נשמע מָקוֹר תיאור מיקום המשאבים גובה הצליל
https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_idle1.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_idle2.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_idle3.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_idle4.Ogg https: // minecraft..com/wiki/file: fox_idle5.Ogg https: // minecraft..com/wiki/file: fox_idle6.אוג יצורים ידידותיים באופן אקראי תוך כדי ער הָמוֹן .שׁוּעָל .סביבה 1.0 [צליל 1] 0.8-1.2 (תינוק: 1.3-1.7)
https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_screech1.Ogg https: // minecraft..com/wiki/file: fox_screech2.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_screech3.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_screech4.אוג יצורים ידידותיים באופן אקראי בלילה [ מידע נוסף הדרוש ] .שׁוּעָל .לִצווֹחַ .8 [צליל 2] 0..2 (תינוק: 1.3-1.7)
https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_sleep1.Ogg https: // minecraft.פנדום..Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_sleep3.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_sleep4.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_sleep5.אוג יצורים ידידותיים באופן אקראי תוך כדי שינה הָמוֹן .שׁוּעָל .לִישׁוֹן 0. 0.8-1.2 (תינוק: 1.3-1.7)
https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_aggro1.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_aggro2.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_aggro3.Ogg https: // minecraft.פנדום..Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_aggro5.Ogg https: // minecraft.פנדום..Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_aggro7.אוג יצורים עוינים הָמוֹן .שׁוּעָל .אגרו 0.65 0.8-1.2 (תינוק: 1.3-1.7)
.פנדום..Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_bite2..פנדום.com/wiki/file: fox_bite3.אוג יצורים עוינים כששועל תוקף משהו הָמוֹן .שׁוּעָל .נְשִׁיכָה 0.6 0.88-1.32 (תינוק: 1.43-1.87)
https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_death1.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_death2.אוג יצורים ידידותיים כששועל מת הָמוֹן .שׁוּעָל .מוות 0. 0.8-1.2 (תינוק: 1.3-1.7)
https: // minecraft.פנדום..Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_eat2…com/wiki/file: fox_eat3.אוג כאשר שועל אוכל פריט הָמוֹן .שׁוּעָל .לאכול 0.65 0.8-1.2 (תינוק: 1.3-1.7)
.פנדום.com/wiki/file: fox_hurt1.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_hurt2.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_hurt3.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_hurt4. יצורים ידידותיים כאשר שועל נפגע הָמוֹן .שׁוּעָל .כאב 0.75 0.8-1.2 (תינוק: 1.3-1.7)
.פנדום.com/wiki/file: fox_sniff1.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_sniff2.Ogg https: // minecraft..com/wiki/file: fox_sniff3.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_sniff4.אוג יצורים ידידותיים אירוע סאונד שאינו בשימוש [צליל 3] .שׁוּעָל .לְרַחְרֵח 0. 0.8-1.2 (תינוק: 1.3-1.7)
https: // minecraft.פנדום..Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_spit2.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: fox_spit3.אוג יצורים ידידותיים אירוע סאונד שאינו בשימוש [צליל 3] הָמוֹן .שׁוּעָל .לירוק 0.7 0.8-1.2 (תינוק: 1.3-1.7)
https: // minecraft.פנדום.com/wiki/קובץ: teleport1.Ogg https: // minecraft.פנדום.com/wiki/file: teleport2.אוג יצורים עוינים כאשר שועל טלפורטים על ידי אכילת פרי מקהלה הָמוֹן .שולקר .טלפורט 1.0 1.0
 1. .8
 2. ↑ למעט Screech4, שהוא 1.6
 3. ↑ ABMCPE-127356

ערכי נתונים []

Id []

מזהה תגי ישויות (JE) מפתח תרגום
שׁוּעָל POBORNE_SNOW_WALKable_MOBS יֵשׁוּת.מיינקראפט.שׁוּעָל
מזהה מזהה מספרי מפתח תרגום
שׁוּעָל שׁוּעָל 121 יֵשׁוּת.שׁוּעָל.

נתוני ישויות []

לשועלים יש נתוני ישויות הקשורים אליהם המכילים מאפיינים שונים.

 • נתוני ישויות
  • שדות נוספים עבור המונים שיכולים להתרבות
  • תגיות המשותפות לכל הגורמים
  • תגיות המשותפות לכל ההונים
  • כורע: 1 או 0 (נכון/שקר) – בין אם השועל משתופף.
  • יושב: 1 או 0 (נכון/שקר) – בין אם השועל יושב.
  • שינה: 1 או 0 (נכון/שקר) – בין אם השועל ישן.
  • מהימן: רשימת שחקנים שה- FOX סומך עליהם. לרשימה עם יותר משני אלמנטים, רק הראשונים והאחרונים נחשבים.
   • .