איך לעשות עמדת מבשלות במיינקראפט

לכל שיקוי יש מתכון משלו, אך תהליך הבישול הוא בעצם תמיד זהה.

כל המתכונים של שיקויי Minecraft ומדריך דוכן מבשלות

למד את כל שיקויים הטובים ביותר של Minecraft שאתה צריך כדי לשרוד במשחק ארגז החול, המרכיבים שלהם וכיצד לעצב ולהשתמש בדוכן מבשלות.

פורסם: 23 ביוני 2023

מחפש את כל המתכונים הטובים ביותר לשיקויים Minecraft? שיקויים קיימים ב- Minecraft כדי לסייע לך ברגעים קשים או לתת לך השפעות סטטוס מעניינות ושימושיות – או להשפיע לרעה על אויבים. לדוגמה, שיקוי החולשה הוא אחד האויבים הפופולריים ביותר, לא רק מחליש. ואז יש את השיקוי של אי -הנראות, שתהיה, ובכן, מה שהוא אומר על הפח ומונע את ההונים המציקים האלה להיות מסוגלים לראות אותך מתגנב מאחוריהם. כדי להכין אותם, אתה צריך לדעת את מתכון דוכן הבישול של Minecraft, ופשוט כיצד להשתמש בפריט המסובך.

בטח, קסמים מועילים במיינקראפט להגברת הכלים, הנשק והשריון שלך, אבל הדרך הטובה ביותר לערוך את עצמך במשחק ארגז החול היא שילוב של קסמים וכן שיקויים לכיסוי כל הבסיסים. לכן, לפני שאתה יוצא להרפתקה שלך דרך פורטל הולנד, למדריך הממצה הזה יש את כל מה שאתה צריך לדעת על השימוש בשיקויים כדי להישאר בחיים. עבור שונה מתכוני שיקוי Minecraft, הטובים ביותר להוסיף לסרגל החם שלך, ומתכון דוכן הבישול שתצטרך להכין אותם, להשתמש ב- jumplinks למטה – או פשוט לחפור עמוק ולקרוא את כל העניין!

כל מתכוני שיקוי Minecraft

מתכוני שיקוי Minecraft דורשים ריבוי מרכיבים, מפירות וירקות ועד טיפות אספסוף, ואפילו פריטים נדירים שנמצאים ב- Nether. להלן כל שיקויי ה- Minecraft שנמצאים כעת במשחק – לחץ על אחד כדי לקפוץ למתכון שלו:

 • שיקוי מביך
 • שיקוי יומיומי
 • שיקוי עבה
 • שיקויים להתיז
 • שיקויים מתמשכים
 • שיקויים משופרים
 • שיקויים מורחבים
 • שיקוי עמידות לאש
 • שיקוי של אי נראות
 • שיקוי הפגיעה (+)
 • שיקוי הריפוי (+)
 • שיקוי של קפיצה (+)
 • שיקוי ראיית הלילה
 • שיקוי הרעל (+)
 • שיקוי התחדשות (+)
 • שיקוי של נפילה איטית
 • שיקוי האטיות (+)
 • שיקוי כוח (+)
 • שיקוי המהירות (+)
 • שיקוי אדון הצב (+)
 • שיקוי נשימת מים
 • שיקוי חולשה

יש הרבה! אם זה קצת מכריע מדי, אל תדאג, הם לא כולם חיוניים. לבחירות המובילות עבור נגן ההישרדות שיצא אל העולם, קפוץ לבחירה שלנו בשיקויים הטובים ביותר של Minecraft, ואל תשכח לבדוק את המתכון של Brewing Stand ואיך לחלוט.

שיקוי מביך

רכיבים: יבלות נול, בקבוק מים.

השיקוי המביך הוא קריטי לייצור שיקוי, מכיוון שהוא הבסיס של כל שיקוי שימושי למטה. במקום להכניס את החומרים שלך ישר לדוכן הבישול עם בקבוק מים, מה שעלול לגרום לשיקויים ארציים או עבים חסרי תועלת, אתה צריך להבטיח שביצעת תחילה שיקוי מסורבל, ואז להוסיף את החומרים שלך לזה. כשלעצמו, לשיקוי המביך אין השפעה. מוזר.

שיקויי Minecraft ומדריך לבישול - שיקוי Minecraft Mundane, עם ארנב

שיקוי יומיומי

רכיבים: אבקת להבה, דמעה עוצמתית, אבק רדסטון, כף רגל ארנב, פרוסת מלון נוצצת, סוכר, עין עכביש או שמנת מאגמה, ובקבוק מים.

אין למעשה שימוש לשיקוי היומיומי ב- Minecraft. בעוד שהרכבת הפריטים הללו ביחד בעמדת מבשלות תביא ל”שיקוי “, זו בעצם אזהרה לומר אל תעשה זאת – זה רק בזבוז של פריטים. עם זאת, אלה הם פריטים המשמשים בחלק מהמתכונים בהמשך, אז וודאו שלא תבשל מבלי להכין תחילה שיקוי מסורבל.

שיקוי עבה

רכיבים: אבק אבן זוהר, בקבוק מים.

כאמור, אין ממש שימוש לשיקוי העבה. רק במקום להיות מרכיב רגיל, זוהר אבן. אתה צריך להשיג את זה בסדר הנכון, או שאתה יכול בסופו של דבר עם שיקוי עבה חסר טעם.

שיקויי Minecraft ומדריך לבישול: שיקוי התזה של מתכון המאסטר של הצב בממשק Stand Stand

שיקויים להתיז

רכיבים: אבק שריפה, כל שיקוי.

הנחת שיקוי חזרה לדוכן הבישול והוספת אבק שריפה יהפוך שיקוי סטנדרטי לשיקוי התזה. במקום להיות נצרך מהבקבוק, יש לזרוק שיקויים מתיזים, או לרגלך כדי לתת לעצמך את האפקט או על מישהו אחר. זה הרבה יותר מהיר משתייה אך מגיע עם הסיכון להטיל את הישות הלא נכונה או לבזבז אותה, אך זו הדרך היחידה להשפיע על שחקן אחר או המון אחר.

שיקויים מתמשכים

רכיבים: נשימת הדרקון, כל שיקוי התזה.

הוסף את נשימתו של הדרקון הנדיר, המתקבל מהדרקון אנדר, לכל שיקוי התזה כדי לחלוט שיקוי מתמשך. זה יגרום לחלקיקים מבקבוק שיקוי מרוסק להישאר על האדמה למשך זמן מסוים, ויגרמו את אפקט המצב על כל ישות שעוברת דרכה. שיקויים מתמשכים הם בעלי רבע מהמשך הרגיל שלהם.

מתכוני שיקויי Minecraft ומדריך לבישול: מתכון שיקמי Minecraft משופרים - שיקוי Health Health II של Healing II בעמדת מבשלות

שיקויים משופרים

רכיבים: אבק זוהר, כל שיקוי עם (+) המופיע למעלה.

הוספת אבק אבן זוהר לשיקוי שלך לאחר הבישול יכולה לשפר אותו, אך לא לכל השיקויים יש יכולת זו, אז בדוק את הרשימה שלמעלה סמל +, או השתמש בניסיון וטעייה במשחק אם אתה מוכן לאבד קצת מהצהוב אָבָק. כל דבר שניתן לשפר יראה שיפור להשפעתו, אך גם יפחית את משך הזמן שלו.

שיקויים מורחבים

רכיבים: אבק רדסטון, כל שיקוי (למעט פגיעה או ריפוי).

הוספת אבק Redstone לשיקוי שלך לאחר הבישול מרחיבה את משך הזמן באופן די משמעותי ברוב המקרים, וזה הרבה יותר זול מאשר לבישול שיקויים מרובים, וחוסך מקום ב- Hotbar שלך. עם זאת, אינך יכול להרחיב ולשפר את השיקוי שלך, אז וודא שאתה יודע מה אתה רוצה לתעדף.

מתכוני שיקויים של Minecraft ומדריך לבישול: שיקוי Minecraft של מתכון לבישול עמידות בפני אש, נראה בממשק Stand Stand

שיקוי עמידות לאש

רכיבים: קרם מאגמה, שיקוי מביך

אם אתה הולך לכרות במלון או לקחת על עצמו כמה להבות לוהטות, זה לא מבשר לקחת איתך כמה שיקויים של עמידות בפני אש אם אתה יכול. והם אפילו מועילים כשכורים את מעמקי העולם גם. אחד השיקויים השימושיים ביותר, שיקוי התנגדות האש מעניק חסינות לנזק מפני להבות, מדורות, אש, לבה ומגמה חסימות במשך שלוש דקות במשך שלוש דקות. שלי ללבה בטעות? לחבב כמה אש מתנגדים לשיקוי לפני שנגמר הבריאות שלך. התמודדות עם סוודר בלה? לנקד קצת אש התנגד למשקאות לפני שאתה פונה לאזור הקרב.

אתה יכול להרחיב את השיקוי שלך משלוש לשמונה דקות של התנגדות. אתה עושה זאת על ידי לקיחת שיקויים של התנגדות אש אחת לשלושה והנחתם חזרה לדוכן הבישול עם דלק ואבק רדסטון. יש לך גם סיכוי לקבל שיקוי של עמידות בפני אש בעת סחר עם פיגין.

שיקוי של אי נראות

רכיבים: עין עכביש מותססת, שיקוי ראיית הלילה.

הוסף עין עכביש מותססת לשיקוי של ראיית לילה כדי להפוך את המשתמש לבלתי נראה למשך שלוש דקות. עם זאת, ראוי לציין שזה רק חל על האווטאר שלך, לא על פריטים, ציוד או חלקיקי אפקט. אם אתה משתמש בזה ב- Multiplayer, אתה יכול להתכופף כדי להסתיר את תג השם שלך, אחרת, גם זה יכול למסור לך.

אתה לא יכול לשפר את הבלתי נראות – אתה או אתה לא – אבל אתה יכול להאריך את משך השיקוי לשמונה דקות על ידי הוספת אבק טדסטון לאחר הבישול.

מתכוני שיקויי Minecraft ומדריך לבישול: שיקוי Minecraft של מתכון פגיעה בממשק Stand Stand

שיקוי של פגיעה

רכיבים: עין עכביש מותססת, שיקוי ריפוי ושימה של רעל.

אחת השיקויים הבודדים שאתה רוצה לכוון לאחרים ולא לשתות את עצמך, שיקוי הפגיעה גורם נזק מיידי שווה לשלושה לבבות. מכיוון שאתה לא יכול לכפות אויבי הזנה או המוני Minecraft, אתה הכי טוב להפוך את זה לשיקוי Splash.

אתה יכול לשפר את השיקוי הזה כדי לגרום לו להתמודד עם 12 נקודות בריאות ענקיות של נזק על ידי הוספת אבק זוהר.

שיקוי ריפוי

רכיבים: פרוסת מלון נוצצת, שיקוי מביך.

מעניק למקבל את האפקט הבריאותי המיידי, המשחזר את הבריאות באופן מיידי על ידי שמונה (ארבעה לבבות).

שיפור השיקוי הזה עם אבק זוהר ישחזר מייד 16 בריאות (שמונה לבבות) עם Health II מיידי.

שיקוי של קפיצה

רכיבים: כף הרגל של ארנב, שיקוי מסורבל.

שיקוי זה מעניק למקבל את אפקט הקפיצה לשלוש דקות, הגדל את גובה הקפיצה בחצי חסימה. מכל אחד מהשיקויים, זה אינו שימושי במיוחד במצב הישרדות סטנדרטי אלא אם כן משופר.

שיפור שיקוי זה מאפשר לשחקן לקפוץ מעל חסימה נוספת, כך שתוכלו לקפוץ במעלה הרים שני רחובות בכל פעם. במקום זאת, אתה יכול להרחיב את האפקטים לשמונה דקות, אבל שוב, זה לא ממש שווה את זה בעולם רגיל ויחיד שחקן יחיד.

מתכוני שיקויי Minecraft: הביומה הכהה העמוקה כפי שנראית עם וללא ראיית לילה

שיקוי ראיית הלילה

רכיבים: גזר מוזהב, שיקוי מביך.

מאפשר לשחקן לראות הכל ברמת אור מקסימאלית, אפילו מתחת למים. נהדר כשאתה פונה לחורבות אוקיינוס ​​או אנדרטאות.

אינך יכול לשפר את שיקוי ראיית הלילה, אז אל תוסיף אבק אבן זוהר מכיוון שהוא לא יעשה דבר, אבל אתה יכול להאריך את משך השיקוי לשמונה דקות על ידי הוספת אבק רדסטון.

שיקוי רעל

רכיבים: עין עכביש, שיקוי מסורבל.

שיקוי הרעל, כפי שציפית, גורם להשפעת מצב הרעל על מי שצריך אותו. זהו אותו אפקט סטטוס שאתה יכול לקבל מאכילת עוף גולמי, ומפחית בהדרגה את בריאות הישות המושפעת בחצי לב כל 1 1.25 שניות למינימום של חצי לב (לא ממש הורגים אותם). ההשפעה נמשכת 45 שניות, כלומר כשתגיע לחצי לב, ברגע שתתחיל להתחדש בבריאות, היא תמשיך לאיבוד במהלך משך הזמן.

על ידי הוספת אבק רדסטון, אתה יכול להרחיב את ההשפעה של שיקוי הרעל לשתי דקות, או שאתה יכול לשפר את ההשפעה, כאשר הרעל II מדלל את הבריאות בחצי לב כל 0 0.4 שניות, במשך 22 שניות, על ידי הוספת אבק אבן זוהר במקום.

שיקוי התחדשות

רכיבים: דמעה נוקבת, שיקוי מסורבל.

משחזר את הבריאות באחד (חצי לב) כל 2.5 שניות ונמשך 45 שניות. בין אם אתה רוצה התחדשות או בריאות מיידית תלוי במצב – התחדשות טובה יותר אם אתה יודע שאתה נכנס להתקפה ממושכת, למשל, נגד הקמל.

אתה יכול להרחיב את שיקוי ההתחדשות לשתי הדקות האחרונות על ידי בישול עם אבק רדסטון, או שתוכל לשפר אותו עם אבק אבן זוהר כדי לשחזר בריאות אחת (חצי לב) פי שניים מהר, בכל 1 1.2 שניות. עם זאת, זה יפחית את משך השיקוי ל 22 שניות.

מתכוני שיקויים של Minecraft: איטי נפילה לבה

שיקוי של נפילה איטית

רכיבים: קרום פנטום, שיקוי מביך.

ממברנות פנטום הן פריט נדיר וקשה לאסוף במינקראפט, ניתן להשיג רק מהריגת פנטומים, והם יכולים לשמש גם לתיקון אליטרא פגום פגום. עם זאת, אם יש לך חוסך אחד או שניים, שיקוי של נפילה איטית יכול לעזור לך אם אתה חוקר את גובה העולם החדש של Minecraft. ליפול עם אפקט זה, ונפילתך תאט את.

הרחב את השיקוי של ההשפעות של Fall Falling עם אבק רדסטון אם אתה מתכוון להמשיך לזרוק את עצמך מגבהים גדולים, מדקה וחצי לארבע. לא ניתן לשפר את הנפילה האיטית.

שיקוי איטיות

רכיבים: עין עכביש מותסס, שיקוי של מהירות, ושימה של קפיצה.

אם אתה מוצא את עצמך במנוהנט, נרדף על ידי אספסוף – או טריקסטרים מרובי משתתפים – האט אותם עם השיקוי הזה. שיקוי האטיות מצמצם את מהירות הישות הנגרמת ל 85% למשך דקה וחצי.

מבשלים שוב עם אבק אבן זוהר כדי לשפר את השיקוי כדי להאט את הנמען ל -40% בלבד למשך 20 שניות, או להאריך את האפקט הרגיל שלו לארבע דקות עם אבק רדסטון במקום.

מתכוני שיקויי Minecraft: מתכון מבשלת השיקוי של חוזק שנראה בעמדת הבישול, עם אבקת הלהבה כאחד הדלק והמרכיב

שיקוי כוח

רכיבים: אבקת להבה, שיקוי מביך.

אפקט הכוח מגדיל את הנזק שנגרם על ידי התקפות תגרה על ידי שלוש (לבבות וחצי) במשך שלוש דקות, וזה נהדר נגד יריב רב עוצמה.

הרחב את משך השיקוי על ידי החזרתו לדוכן הבישול עם אבק רדסטון למשך שמונה דקות של חוזק. לחלופין, שפר אותו עם אבק אבן זוהר כדי להגדיל את הנזק שנגרם בשישה (שלושה לבבות), אך במשך דקה וחצי בלבד.

שיקוי של מהירות

רכיבים: סוכר, שיקוי מביך.

קבל את הסוכר הגבוה הזה והגדיל את מהירות התנועה שלך, מהירות ספרינט וקפיצה למרחק ב 20% למשך שלוש דקות.

ניתן להרחיב את השיקוי של המהירות לשמונה דקות על ידי הוספת אבק רדסטון, או לשפר עם אבק אבן זוהר כדי להגדיל את הסטטיסטיקות הללו ב -40%, והפחתת משך האפקט לדקה וחצי.

שיקוי אדון הצבים

רכיבים: מעטפת צב, שיקוי מביך.

שיקוי זה ייחודי בכך שיש לו שתי השפעות שונות מאוד: אחת חיובית, ואחת שלילית. ההשפעה החיובית, ההתנגדות III, כל כך טובה שאתה גם מאט עם איטיות IV, כאזן נגד, במשך 20 שניות. בסך הכל, תצטמצם למהירות של 60% תוך הפחתת כל הנזק שנגרם על ידי 60%. ובכל זאת, אם אתה נפגע קשה, ההתנגדות הזו יכולה להיות שווה את זה.

כאשר הם משופרים, ההשפעות גדלות להתנגדות IV ולאיטיות VI, ומאטים אותך ב 90% מאסיביים אך מצמצמים כל נזק ב- 80% ואילו משך הזמן נשאר ב 20 שניות. במקום זאת, תוכלו להרחיב את משך האפקטים הסטנדרטיים ל 40 שניות.

מתכוני שיקויי Minecraft: מתכון מבשלת שיקוי המים נושם, עם דג נוח בחריץ העליון של ממשק עמדת הבישול

שיקוי נשימת מים

רכיבים: דג נוח, שיקוי מסורבל.

מאפש. השתמש בשיקוי נשימת המים עם שיקוי ראיית הלילה (ובקסם האקווה זיקה) כדי להיות מסוגל להרפתקה מתחת למים ללא טיפול.

אתה יכול להרחיב את אפקטים של נשימת המים לשמונה דקות על ידי הוספת אבק רדסטון, אך אינך יכול לשפר אחרת את השיקוי הזה.

שיקוי חולשה

רכיבים: עין עכביש מותססת, שיקוי מביך.

אחד השיקויים הפופולריים ביותר במשחק, למרות שיש לו השפעה שלילית, שיקוי החולשה הוא היחיד שיש לו מטרה ספציפית במשחק, כמו גם ההשפעה הסטנדרטית שלה על כל שחקן או המון. השימוש בשיקוי על אויב יגרום להפחתת התקפת התגרה שלו על ידי ארבעה (שני לבבות), לרגע וחצי. עם זאת, אתה יכול גם להשתמש בשיקוי חולשה כדי לרפא כפרית זומבים, להחזיר אותם לחיים ולהחזיר אותם למצב הכפריים הרגיל שלהם.

לשימוש הרגיל, אתה יכול להאריך את משך שיקוי החולשה לארבע דקות, אך זה לא הכרחי לריפוי כפרית זומבים.

השיקויים הטובים ביותר של Minecraft

כמובן, כאשר כל שיקוי עושה משהו שונה מאוד, הטובים ביותר להכין תלויים לחלוטין במצבך וההרפתקה שעליה אתה מתכנן לצאת. עם זאת, קל להסתכל על כמה מהבקבוקים הטובים יותר של נוזלים מבשרי רעות ואלה שסביר יותר שתזדקק להם בעולם הישרדות סטנדרטי.

 • Splashpotion של חולשה: שימושי ביכולתו לרפא תושבי תושבי זומבים כשנזרקים עליהם, לצד האכלתם תפוח מוזהב.
 • תנועה מורחבת של נשימה במים: לחקור חורבות ומונומנטים מתחת למים בקלות עם שיקויים נושמים מים של שמונה דקות או שתיים.
 • מורחבת תנועה של ראיית לילה: שימושי עם שיקוי נושם מים לחקירה מתחת למים, אך גם לראות טוב יותר בחושך העמוק ולהימנע מהסוהרים המפחידים המפחידים.
 • תנועה מורחבת של התנגדות אש: הוא חובה כאשר כרייה במלון, או סביב 53 ברמת Y בעולם העולמי, או כאשר נלחמים בלהבות.
 • משופר בתנועה של ריפוי: יש לקחת נגד הבוסים הגדולים ביותר כדי לשפר את סיכויי ההישרדות שלך.

מתכון עמדת הבישול של Minecraft בממשק שולחן היצירה, עם אבן מרוצפת אחת, אחד מרוצף עמוק מרוצף, ואבן שחור אחת לאורך השורה התחתונה, עם מוט להבה מעל

מתכון לעמדת מבשלת Minecraft

כדי ליצור עמדת מבשלת Minecraft, אתה צריך מוט להבה וכל שלושת אבני אבן. הניחו את שלושת אבני האבן לאורך השורה התחתונה או האמצעית של רשת השולחן של 3 × 3, והניחו את מוט הלהבה בחריץ המרכזי בשורה שמעל האבן. עיין בתמונה למעלה למיקום המדויק. זהו זה! זה מתכון די פשוט, הקושי הוא להשיג את מוט הלהבה, שמתקבל על ידי ניצחון של להבה במבצר הולנד יותר.

לחלופין, אתה יכול להימנע מכניסה לאנטר על ידי גניבת דוכן מבשלת מכפר Minecraft. לא כל הכפרים יכילו עמדת מבשלות, אך השגיחו על בניין גבוה, דמוי כנסייה, ביתו של איש הדת Minecraft, ותמצאו דוכן מבשלת בפנים. הקפד לשבור אותו עם פיקקס, או שהוא ישבר אבל לא יפיל כלום. ניתן למצוא עמדות מבשלות גם בתוך ספינות העיר הקצה, אבל אם עשית את זה כל כך רחוק בלי אחת, אתה חייב להיות כבר בלתי ניתן להריסה למדי!

מתכוני שיקויים של Minecraft ומדריך מבשלות: חדר מבשלות מלא בציוד הדרוש כדי לחלוט שיקויים במיינקראפט

ציוד מבשל

 • דוכן מבשלות: משמש להוסיף ולשילוב רכיבים לבקבוקי מים.
 • קדרה: מחזיק דלי מים אחד, שיכול בתורו למלא שלושה בקבוקי זכוכית. ניתן לרוקן שלושה בקבוקים של שיקוי יחיד לקדינת.
 • אבקת שריפה: הדלק לדוכן הבישול לעבוד, מרכיב חיוני בעת התבשלות.
 • בקבוק זכוכית: משמש במקור מים ליצירת בקבוק מים, הופך למיכל השיקוי לאחר הבישול, וחוזר לבקבוק זכוכית כאשר השיקוי נצרך.
 • בקבוק מים: בסיס ההתחלה של כל השיקויים, שנוצר ממילוי בקבוק זכוכית במקור מים או קדירה.

כיצד להשתמש במעמד מבשלת minecraft

 • מלא 1-3 בקבוקי זכוכית במים מקנה או מקור מים.
 • הניחו את בקבוקי המים לשלושת החריצים התחתונים.
 • מלא את המקום העליון במרכיב הבסיס.
 • השתמש באבקת Blaze לתהליך הבישול.
 • חזור על הצעדים הללו עד שיש לך את השיקוי הרצוי.

משחק משחק למחשב

משחק משחק למחשב משחק משחק למחשב מיקרוסופט 9 $.99 $ 1 (חודש ראשון) הרשמה רשת N מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות מיקרוסופט ותוכניות אחרות.

עכשיו אתה יודע להנגיש את כל שיקויי ה- Minecraft, והבישול עומד לבשל אותם. אמנם אינך מרפא תושבי תושבי זומבים עם שיקויים ותפוחים במשחק ההישרדות, התבונן בכמה מתכוני יצירה שימושיים אחרים, כמו סדן המיינקראפט או תנור הפיצוץ, כדי להבטיח שבית המיינקראפט שלך ייצא עם כל מה שתצטרך ההרפתקה שלך.

דניאלה רוז בבקשה אל תשאל את דניאלה מהם משחקי המחשב או הז’אנרים האהובים עליה, היא לעולם לא תיתן את אותה תשובה. נכון לעכשיו, תמצאו אותה משחקת את Minecraft, עמק Dreamlight, Dead and Starfield – לא בהכרח הכל בו זמנית.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

איך לעשות עמדת מבשלות במיינקראפט

כריס סלף הוא טכנולוגיה מוסמכת על ידי Comptia ומורה ל- IT מקצועי. הוא משמש גם כמנהל רשת ושרתים ומבצע תחזוקה ותיקון של מחשבים עבור לקוחות רבים.

 • קונסולות ומחשבים אישיים
 • שירותי משחק
 • משחק משחק וסטרימינג
 • משחק נייד

מה צריך לדעת

 • ראשית הכינו שולחן יצירה. הניחו מוט להבה אחד באמצע השורה העליונה, ושלושה אבני אובר או אבני שחור בשורה האמצעית.
 • השתמש באבקת Blaze כדי להפעיל את עמדת הבישול שלך ולהתחיל שיקויים לבישול.

מאמר זה מסביר כיצד לבצע עמדת מבשלות במיינקראפט ואיך לחלוט שיקויים בכל פלטפורמה.

כיצד ליצור דוכן מבשלות במינקראפט

לפני שתוכל לעצב דוכן מבשלות, עליך להכין שולחן יצירה ולאסוף את החומרים הדרושים.

הניחו גוש עץ ברשת היצירה 2x2 כדי ליצור 4 קרשים עץ

 1. מְלָאכָה 4 קרשי עץ. הניחו גוש של עץ ברשת היצירה 2×2. כל עץ יעשה (עץ אלון, עץ ג’ונגל, וכו.).

הכינו שולחן יצירה עם 4 קרשי עץ

לעשות שולחן יצירה. לָשִׂים קרשים מאותו סוג של עץ בכל קופסה ברשת היצירה 2×2.

להבה במיינקראפט

לְהַשִׂיג 1 מוט להבה על ידי הבסת בבות. ניתן למצוא אותם במבצרים.

אתה צריך אבקת להבה כדי להפעיל את מעמד הבישול שלך, שניתן ליצור אותו עם מוט להבה, כך שתוכל באותה מידה לאסוף זוג.

כריית אבני מרצף במיינקראפט

שלי 3 אבנים מרוצפות אוֹ אבנים שחורות.

שולחן יצירה במיינקראפט

 • מקם את שולחן יצירה על הקרקע ופתח אותו כדי לגשת לרשת היצירה 3×3. איך אתה עושה את זה תלוי בפלטפורמה שאתה משחק עליה:
  • PC: מקש ימני
  • נייד: לחיצה יחידה
  • אקס בוקס: לחץ על LT
  • פלייסטיישן: לחץ על L2
  • נינטנדו: לחץ על ZL

  זכור היכן אתה מציב את שולחן היצירה שלך כך שתוכל להשתמש בו בהמשך ליצירת פריטים נוספים.

  הוסף מוט להבה לאמצע השורה העליונה ושלוש אבני אורך בשורה האמצעית

  מלאכה א דוכן מבשלות. לָשִׂים 1מוט להבה לאמצע השורה העליונה ו 3אבני מרצף אוֹ אבנים שחורות בשורה האמצעית.

  עמדת מבשלות במינקראפט

  מקם את דוכן מבשלות על הקרקע ופתח אותו כדי לגשת לתפריט הבישול.

  מתכון לעמדת מבשלת Minecraft

  ברגע שיש לך שולחן יצירה, אתה זקוק לחומרים הבאים כדי לעמוד במעמד מבשלות:

  • 1 מוט להבה
  • 3 אבנים או אבני שחור (אתה יכול לערבב ולהתאים)

  אתה צריך גם אבקת להבה כדי להפעיל את עמדת הבישול שלך, ואתה זקוק לבקבוקי מים כדי לחלוט שיקויים.

  מה אתה יכול לעשות עם דוכן מבשלות?

  דוכני הבישול במינקראפט משמשים לייצור שיקויים. חלק מהשיקויים מעניקים לשחקנים בונוסים סטטוסיים כמו שיקוי הבריאות והשיקוי של הכוח. לאחרים השפעות מזיקות, כמו שיקוי הרעל. מספר שיקויים דורשים מרכיבים מרובים, שעליכם להוסיף אחד בזמן בסדר הנכון.

  כיצד לחלוט שיקויים במיינקראפט

  לכל שיקוי יש מתכון משלו, אך תהליך הבישול הוא בעצם תמיד זהה.

  שים 1 כוח להבה בפינה השמאלית העליונה של תפריט הבישול

  1. לָשִׂים 1 אבקת להבה בפינה השמאלית העליונה של תפריט הבישול.

  שים בקבוקי מים בתיבות התחתונות של תפריט הבישול

  לָשִׂים בקבוקי מים בתיבות התחתונות של תפריט הבישול. אתה יכול לפצות עד שלוש שיקויים בבת אחת.

  שים את המרכיב שלך בתיבה העליונה של תפריט הבישול

  שים את המרכיב שלך בתיבה העליונה של תפריט הבישול.

  שיקוי מביך במינקראפט

  כאשר סרגל ההתקדמות מלא, הבקבוקים / ים יכילו את השיקוי שלך. הוסף אותו למלאי שלך, או הוסף עוד מרכיבים כדי לחלוט שיקוי נוסף.