מדריך Minecraft Tuff Golem Mob

למרבה הצער, התכונות שנחשפו על טוף גולם לא הספיקו כדי לעורר את מרבית המעריצים – אולי בגלל שזה היה היחיד מבין השלושה שלא הציע שום דבר מועיל, כשלעצמו. . . זה גם ישוטל סביב הבסיס שלך, יאסוף פריטים ומזיז אותם (אולי זֶה .

?

. הם חשפו בעבר את הרחרח והרסקל ששחקנים יכולים לבחור במהלך חלון ההצבעה.

המועמד יקבל את הכי הרבה קולות יתווסף למשחק עם העדכון הבא.

הצבעת המון חושפת: מה דעתך על פסל שמתעורר לחיים? הטוף גולם יכול להיות המון הבחירה שלך! רדסטו.NE/TUFF-GOLEM-TW

ההצבעה מתחילה 14 באוקטובר!

בדומה לחשיפות אספסוף אחרות, הטוף גולם הוצג גם על ידי מוג’אנג באמצעות סרטון אנימציה מהנה בו אגנס זעיר וג’ב זעיר מדברים על זה. יש הרבה מה לחשוף על המועמד השלישי שנחשף לאחרונה.

כל מה שיש לדעת על המועמד החדש של Minecraft Mob Colving, Tuff Golem

היכן למצוא את ההמון?

כפי שמשתמע מהשם, טוף גולמס כנראה לא יוליץ בשום מקום בעולם ויהיה צורך ליצור אותו ידנית על ידי שחקנים בעזרת חסימות טוף. הקהילה מתלוננת כי לחומר אין כל שימוש. .

.

המראה וההתנהגות של טוף גולם

טוף גולמס יהיה בצבע אפרפר, בדומה לאיך שנראים בלוקי טוף. יחד עם זה, יהיו להם עיניים כחולות ובד אדום מאחור ומלאה. המוני אלה יקפאו מדי פעם ויסתובבו. בכל פעם שנייד, הם יוכלו להרים פריטים על ידי הרמת הבד האדום והעברתו מסביב.

אלה פסיביים וידידותיים למדי מכיוון שהם יהיו קטנים יחסית בגודל, במיוחד בהשוואה לגולמים אחרים במשחק. למרות שהתנהגות מסוימת זו לא באמת תעזור לשחקנים בשום דרך, זו יכולה להיות המון ייחודי נהדר שיש סביב הבסיס.

תכונות חדשות שההמון עשוי להוסיף

עד כה, שחקנים יכולים רק להציג פריט על ידי הצבתו במסגרת. אגנס זעיר וג’ב זעיר דיברו בהרחבה על הפריטים שמוצבים כראווה. . עם זאת, זו רק ספקולציות ואפשר לומר דבר בוודאות.

הטוף גולם ייתן לשחקנים רבים נוסטלגיה מאז שהנחושת גולם היה בהצבעה של האספסוף הקודם שם היא הפסידה לסליי. מכאן שגולם החדש יכול להיות גם מועמד מועדף באיטרציה השנה.

. הסקרים יתחילו בשעה 12 בערב EDT ב -14 באוקטובר ויסתיימו תוך 24 שעות.

מדריך Minecraft Tuff Golem Mob

Minecraft Tuff Golem Mob הצבעה: הטוף גולם מרים פנינה אנדר ליד אגנס זעיר וג'נס זעיר

ה Minecraft Tuff Golem למרבה הצער לא נועד להתווסף למשחק ארגז החול, והפסיד לרחרח בשם המוזרה בהצבעה של Minecraft Live 2022 של 2022. הצבעת ההמון השנתית היא בקלות אחת התכונות הצפויות ביותר של שידור חי של Minecraft Live, לצד ההכרזה על עדכון ה- Big Minecraft הבא. שלושה המוני עולים להצבעה, ושניים נשכחים מהם, למרבה הצער לעולם לא לראות את אור היום – שהטוף גולם הוא עכשיו אחד אחד.

במהלך חיית Livestream 2022 נחשפה המון Minecraft נוסף, הגמל, כמו גם כמה תכונות אחרות שאנו יכולים לצפות מה- 1.עדכון 20 minecraft בשנת 2023. אבל אמנם היו כמה הכרזות פנטסטיות במהלך Minecraft Live 2022, אך הטוף גולם לא היה אחד מהן, כשהוא מתה אחרון בהצבעה. הנה למה.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

למרבה הצער, התכונות שנחשפו על טוף גולם לא הספיקו כדי לעורר את מרבית המעריצים – אולי בגלל שזה היה היחיד מבין השלושה שלא הציע שום דבר מועיל, כשלעצמו. דקורטיבי יותר בטבע מכל דבר אחר, הפסל הקטן הזה היה מתעורר לחיים, מסתובב בבסיס שלך. גולם הטוף היה ניתן להתאמה אישית רבה, כאשר צבע הטוניקה הקטנה שלו היה יכול להיקבע על ידי מתכון היצירה שלו, אבל זה לא הספיק כדי להכניס את הקולות. זה גם ישוטל סביב הבסיס שלך, יאסוף פריטים ומזיז אותם (אולי אספסוף היה צריך להיקרא “Rascal), אבל עשה מעט מאוד אחר.

המנצח בסופו של דבר, הרחרח, מביא מכונאי חקלאי חדש ומפעל חדש למשחק ההישרדות, ואילו הרסקל – אם כי הוא גם לא יגיע אליו – היה נותן לשחקנים פריט קסום כשמקלעים. כמעט מובן, אם כן, שהפסל הזה – למרות שהוא חמוד – לא הציע מספיק לחוויית השחקן. ואז יש את המפגש, זוכה ההצבעה של Minecraft Live 2021 Mob. אספסוף נוסף שזז סביב, פריטים ביד, רק עם מטרה.

אז אמנם אנו יכולים רק לחלום על הפסל הקטן והמתרחק החמוד הזה, אך עדיין יש המון המוני Minecraft חביב כדי להתיידד או להילחם, כמו הסוהר, או דיונון זוהר. ניתן למצוא את שני אלה בחושך העמוק, הביומה התת -קרקעית היפה אך הקטלנית הכוללת ערים קדומות, וחבורה של שלל מרגש.

דניאלה רוז בבקשה אל תשאל את דניאלה מהם משחקי המחשב או הז’אנרים האהובים עליה, היא לעולם לא תיתן את אותה תשובה. נכון לעכשיו, תמצאו אותה משחקת את Minecraft, עמק Dreamlight, Dead and Starfield – לא בהכרח הכל בו זמנית.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

טוף גולם

איך ליצור

טוף גולם במיינקראפט

.

לטוף גולם שני מצבים: מצב פסל ומצב פעיל. במצב הפסל, הטוף גולם עומד במקום אחד ומשמש כמעין מעמד – הוא מחזיק בידיו אובייקט שהנגן יאסוף או ייתן אותו.

במצב פעיל, הטוף גולם הולך לאט, משמיע צלילים מצחיקים. אם אין לו חפץ בידיו, הוא יכול לאסוף אותו ולשאת אותו. לאחר מצב ה”הליכה “, הטוף גולם יחזור למקום בו התקין השחקן אותו ויכבה.

גולם טוף יכול להיווצר על ידי שחקן. אם מתווסף צמר למתכון היצירה, לגולם יהיה גלימה.

המפתחים משווים את המכניקה של התנהגות הטוף גולם למכניקה של השקט.

  • ..1/1.22/1..20/1.19.1/1.19

תאריך פרסום: 30/30/2022
שנה תאריך: 11/05/2022

איך ליצור טוף גולם

למרבה הצער, אין מתכון כיצד ליצור את טוף גולם במיינקראפט. אבל אתה יכול לראות היכן אתה יכול למצוא את טוף גולם במינקראפט.

כיצד ליצור טוף גולם в Minecraft

לא ניתן ליצור

לרוע המזל, לא ניתן ליצור את טוף גולם במלאי או בספסל העבודה במינקראפט.