אבוד זהב ארון

ומעבר לזה, כל השיעורים בארון האבוד נעולים מגדריים. אבל שחקנים יכולים להתאים אישית את המבט שלהם דרך התאמות התאמות במשחק, כמו פרצופים שונים, תסרוקות וצבעי עור.

איך להכין זהב וכסף

ישנם מטבעות רבים עם ערכים ונדירים משתנים בתיבה האבודה, אך אף אחד מהם אינו משמש לעתים קרובות כמו זהב וכסף . אז איך אנו משיגים אותם ולמה הם משמשים בפועל? בוא נגלה!

זהב

ניתן לטעון כי המטבע המבוקש ביותר במשחק. ניתן להשתמש בו לרכישת כמעט כל פריט שתרצו בעזרת בית המכירות הפומביות של Ingame, בין אם זה עורות, ציוד, חומרי שדרוג, פריטי מיומנות חיים, חובבי אוכל, מתכוני חריטה, חומרים מתכלים ועוד רבים. זה גם ממלא תפקיד מרכזי בהתקדמות הציוד שלך בכל שלבי המשחק.

הכנסות זהב

קווסטים ומשימות מדריכים

בתהליך הפילוס ישנם משימות צהובות וסגולות מסוימות המעניקות זהב עם השלמתם. מדריך חדש ומשימות אי זמינות לאחר הגעה ל -50 יתרמו להכנסה זו עוד יותר. ניתן לחזור על משימות אלה על מספר תווים.

איי הרפתקאות

אלה אירועי אי מיוחד שתוכלו לגשת אליהם דרך מצפן העיניים של פרוסייון בימי השבוע והפעמיים בסופי שבוע. אחד התגמולים האפשריים עבור אלה הוא זהב, והסכום שנצבר תלוי ברמת הפריט שהושג כמו גם בביצועים שלך באירוע.

צינוק כאוס

עם הריגת הבוס שלב 2 יש לך סיכוי להוליד אחד משני פורטלים מיוחדים (צהוב וסגול). אלה מכילים זהב עם השלמתם כמו גם חומרים שונים אחרים, תלוי בבוס שבתוכם. סכום הזהב שהתקבל תלוי ברמת הקושי של צינוק הכאוס שלך .

מבוכים אביססל

תגמול ההשלמה על פינוי צינוקים של אביססל מתגמל אותך בזהב . ניתן להשיג אותו בכל אחת מהדמויות שלך מדי שבוע.

חילופי האסימון של UNA

על ידי השלמת המשימות היומיומיות והשבועיות שלך אתה צובר נקודות שמעניקות אותך עם אסימוני UNA . 80 מהסימונים הללו ניתן להחליף עבור שקי זהב חסינים בסוחרי זהב סיטי שנמצאים בכל עיר ראשית. אם יתמזל מזלכם תוכלו לקבל חטיפי זהב דקים ועבים במיוחד מהתיקים האלה בשווי 100 ו -1,000 זהב .

מיקום גבוה באירועי גילדה לעומת גילדה

בכל יום שבת ישנם אירועי גילדה לעומת אירועי גילדה המתקיימים באיים ספציפיים שניתן לתפוס, ובהתאם למיקומם של הגילדה שלך תקבל כמות גדולה של זהב שמנהיג הגילדה שלך יכול להפיץ. בדוק את מדריך ה- GVG שלנו למידע נוסף על איך זה עובד.

משימות ים שיתופיות

על ידי השתתפות באירועי משימת ים שיתופיים יש לך סיכוי להשיג מפתחות של איזון ומפתחות חוכמה . אלה ניגשים לאירוע מיוחד באוקיאנוס בשעות מסוימות ביום. לאחר השלמת האירוע הזה אתה זכאי לבזבז את המפתחות שלך על פתיחת חזה בו יש לך סיכוי נמוך להשיג מפות סודיות המעניקות לך כמות מכובדת של זהב לאחר מציאת המיקום המסומן בים.

אוסף יצירת מופת

ניתן להחליף יצירות מופת עבור חזה האוצר של האמן ב- NPC הממוקם באי חמניות. עוד עליהם ניתן למצוא במדריך המופת שלנו.

תגמולים באי

איים רבים מתגמלים אותך עם תגמול זהב חד פעמי על השלמת מסע הסיפור שלהם או משרה הקשורה למשימה של UNA.

למידע נוסף על אילו איים ואיפה בדיוק ניתן לעשות זאת בכלי האי שלנו.

זִיקָה

NPC מסוימים נותנים זהב להשגה איתם לרמות חיבה ספציפיות. זהו תגמול חד פעמי שיכול להיות זמן רב כדי להמשיך בהתאם ל- NPC שאתה בוחר להתמקד בו. NPC אנו ממליצים הם:

פוניקה

Nia ➜ חביב ➜ 1,400 זהב
Hariya ➜ ידידותי ➜ 1,100 זהב
Sapiano The Fox ➜ ידידותי ➜ 1000 זהב
Albion ➜ ידידותי ➜ 800 זהב
Berver ➜ ידידותי ➜ 800 זהב
שם הסנאי ➜ ידידותי ➜ 800 זהב

מסחר בבית מכירה פומבית

כל פריט שהדמות שלך לא יכולה להשתמש בה ואינו קשור אליך יכול להימכר בבית המכירות הפומביות, בין אם זה חומרי שדרוג, דברים הקשורים למיומנות חיים, מתכוני חריטה, אביזרים, אבני יכולת ועוד ועוד. הבנת הערך של הפריטים שתמצאו יכולה להפוך אותך לכמות גדולה של זהב .

כסף

מרבית האינטראקציות של NPC דורשות כסף כתשלום, והציוד לניעוד הוא חריג מכיוון שהוא דורש מספר מטבעות בבת אחת. להלן מספר הוצאות נפוצות:

 1. יכולת חיתוך אבן
 2. התעוררות כרטיסים
 3. מתכלים (שיקויים ריפוי וחתיכות כאוס)
 4. ציוד ציוד
 5. ציוד, ספינה, עלות תיקון כלים
 6. עלויות נסיעה
 7. ועוד רבים!

למרות שיש להם אפיקים רבים אלה לבילוי כסף, יש הרבה כמו להשיג את זה.

הכנסות כסף

משימות

משימות קבועות, יחד עם משימות עולמיות, ראשי, אזור ושרשרת מעניקות לך כמויות כסף קטנות עד בינוניות במהלך מסלול הפילינג שלך ל 50 ומעלה. זה שום דבר משוגע מדי, אבל זה בהחלט מסתכם אם אתה נהנה לפלס מספר דמויות.

זִיקָה

מטבעות זהב עתיקים הם תגמול חד פעמי של NPC קשרים שונים ברחבי העולם על הגעה לרמות מסוימות של חיבה. זה יכול להוות דחיפה נהדרת להכנסות הכסף שלך מוקדם.

מבוכים כאוס

זו אחת הפעילויות היומיות שלך ב- Endgame שמתגמלת אותך בכמות גדולה של כסף . הסכום שנצבר תלוי ברובד צינוק הכאוס שאתה פותח. עם הריגת הבוס שלב 2, יש לך גם סיכוי להוליד אחד משני פורטלים מיוחדים (זהב וסגול) המכילים כסף נוסף לאחר השלמתם. קחו בחשבון שאפשר להפעיל צינוקים של כאוס כמות בלתי מוגבלת של פעמים, אך ריצות נעשות ללא הילה של תהודה רק מעניקות כסף משלב ההשלמה הסופי, בניגוד לשני הערכים היומיים שלכם המעניקים את כל הצינוק.

המשימות היומיומיות של UNA

הרבה משימות יומיות רבות בתיבה אבודה מתגמלים כסף לא רק על השלמתם, אלא גם על התקדמות לשלבים מסוימים. אי לופנג הקדיש את המשימות של אונה המתמקדות בהשגת כסף והיא הדרך היעילה ביותר לחקלאות אותו במשחק. כדי לבטל את נעילת המשימות הללו להשלים את הקווסטים הצהובים באי זה. הוא מציע 6 משימות שונות של UNA המוגדלות בכמות כסף על בסיס רמת הפריט שלך:

רמת פריט / משימת UNA TORTOYK אניקקה Luterra ארתטין ורן שושיר
~ 459 3,230 3,800 3,800 4,370 4,370 4,940
460-601 4,760 5,600 5,600 6,440 6,440 7,280
602-959 8,755 10,300 10,300 11,845 11,845 13,390
960-1301 12,410 14,600 14,600 16,790 16,790 18,980
1302-1414 18,700 22,000 22,000 25,300 25,300 28,600
1415-1489 22,100 26,000 26,000 29,900 29,900 33,800
1490+ 24,650 29,000 29,000 33,350 33,350 37,700

שושיר, ורן וארתטין צריכים תמיד להיות הבחירות שלך. מכיוון שתגמולים של המשימה של UNA אינם בלעדיים לדמות אחת, אתה יכול לחזור על תהליך זה על כל תווי ה- ALT שלך מדי יום. שים לב שתווים שעדיין זקוקים לתגמולים הקשורים להתקדמות צריכים להתמקד באלה הראשונים.

המשימות השבועיות של UNA

בדומה למשימות יומיות, אך מותר לך לבחור רק 3 משימות לדמות בשבוע. הבחירות לכסף כאן הן הצינוק של הכאוס, קוביה ומיומנות חיים.

קוּבִּיָה

הוא נגיש לתוכן באמצעות כרטיס כניסה: קוביה המתקבלת על ידי הריגת הבוס בשלב השני בצינוקים בכאוס, כמו גם חזה כרטיסי הכניסה (VERN) שנרכשה מספקית Guild Exchange . תגמול הכסף תלוי כמה רחוק אתה עושה את זה בצינוק הזה, הוא יכול להכיל גם חדרים מיוחדים המעניקים כסף נוסף לשחקן.

Sylmael Bloodstone Exchange

הוא מטבע שמתקבל מביצוע משימות הקשורות לגילדה, ניתן להחליף אותו עבור שידות כסף מצור אצל ספק חילופי גילדה הממוקם בכל עיר ראשית. לחזה אלה יש מגבלה שבועית של 6 ואינן בלעדיות לדמות אחת.

איי הרפתקאות

אלה אירועי אי מיוחד שתוכלו לגשת אליהם דרך מצפן העיניים של פרוסייון בימי השבוע והפעמיים בסופי שבוע. נתח כסף גדול הוא אחד התגמולים האפשריים עבור אלה.

זהב לחילופי כסף

הצהרת אחריות! זו ללא ספק הדרך הגרועה ביותר להשיג כסף ואנחנו מְאוֹד ייעץ נגד זה. סוחרי זהב עירוניים בערים עיקריות מציעים עסקאות זהב לכסף במחירים תלולים מאוד. זה אמור לשמש רק אנשים עשירים במיוחד בארון האבוד.

 • 100 זהב לכספת נסתרת
 • 1,000 זהב לכספת נסתרת

סיכום

 • זהב וכסף משמשים מדי יום והם קריטיים להבנה וחווה.
 • רוב הכסף מתקבל באמצעות ערכי צינוק של הכאוס היומי, המשימות של קוביה ואונה .
 • רוב הזהב שלך יגיע מהחלפת אסימוני אונדה והשתתפות באיי ההרפתקאות עם פורטל המזל מדי פעם מצינוק הכאוס שלך .
 • זכרו שעשיית פעילויות כמו מיומנות חיים ופשוט מכירת פריטים יקרי ערך בבית המכירה הפומבית היא גם דרך נהדרת ליצור זהב .
 • לעולם אל תמיר זהב לכסףבאמצעות סוחרי זהב עירוניים, אין תרחישים שבהם זה שווה את זה!

נקודות זכות

נכתב על ידי Choilicious
נסקר על ידי Raxxanterax

אבוד זהב ארון

תמונת רקע

אנו ממליצים להשתמש בבית מכירה פומבית כדי לסחור בזהב ארון אבוד. מכיוון שלבית המכירות הפומביות אין מגבלות מסחר, וזה בטוח יותר ומהיר יותר.

1. אנא הכניסו פריט בבית המכירות הפומביות עם קניית מחיר עכשיו. (ממליץ לרשום כל תכשיט T1 או T2)
2. הגדר את מחיר ההצעה המתחיל שלך> 30% מסכום הרכישה שלך (גבוה ככל האפשר)
3. קבע מחיר קנייה ייחודי עכשיו. (ה.ז. 1000 גרם, ואז הגדר מחיר רכישה 1001 ~ 1009)
4. קבע את תקופת ההרשמה: יום אחד
5. העלה צילום מסך של הפריט שלך.

הערה: אנחנו לא מכסים את 5% העמלות.

על זהב ארון אבוד

אבוד זהב ארון

כמו משחקי MMO אחרים, יש גם ארק האבוד יש הרבה מטבעות. אחד המטבעות הוא זהב ארון אבוד, שממלא תפקיד חיוני מאוד. וזה גם הרבה יותר נדיר ממטבעות אחרים.

זהב ארון אבוד משמש בעיקר לסחר בין שחקנים. הם יכולים להשתמש בזהב כדי לקנות פריטים שהם צריכים מבית מכירה פומבית, כמו אבני חן, ציוד או עורות וכו ‘. הם יכולים אפילו להשתמש בכסף אמיתי כדי לקנות זהב ארון אבוד משחקנים אחרים. ניתן להשתמש בזהב אבוד אבוד גם לשדרוג ציוד במשחק. ממש כמו במשחקים מקוונים רבים אחרים, השתכרות וניהול מטבע במשחק היא קריטית להתקדמות ולהעצים את יכולותיו ואת הציוד של הדמות שלך.

וזהב משותף לכל התווים בחשבון של שחקן ואינו קשור לשרת ארון אבוד ספציפי. המשמעות היא שלא משנה איזו מהדמות שלך מוציאה זהב, הזהב הכולל שלך יקטן.

האם אתה נאסר על קניית זהב ארון אבוד?

בהתבסס על מספר שנות ניסיון המסחר שלנו ומשוב לקוחות מאז שהמשחק הושק, אף לקוחות לא נאסרים על קניית זהב במשחק זה. ארון אבוד יאסר רק על שחקנים המשתמשים בוטים. אז אם אתה רוצה לקנות זהב ארון אבוד מאתר זהב, אנא וודא שהאתר הזה חוקי, וזהב שלהם בטוח, מכיוון שקניית זהב מאתרים לא חוקיים תסכן את חשבונך בסיכון.

עם למעלה מ 15 שנה של ניסיון במסחר במטבע במשחק, MMOGAH הוא מקום מושלם בו תוכלו לקנות זהב ארון אבוד בטוח. הספקים שלנו הם זהב ארון אבוד חקלאי בשיטות משפטיות, והזהב מועבר בדרכים מהירות ובטוחות. אתה יכול לראות טונות של ביקורות על לקוחותינו באתרים כמו TrustPilot. “בטוחים” ו”חוקיים “הם שתיים ממילות המפתח הנפוצות ביותר בסעיף משוב הלקוחות שלנו.

על ארון אבוד

ארון אבוד הוא משחק MMORPG חופשי למשחק שפותח על ידי Smilegate. זה זמין רק למחשב. עברה שנה מאז שהמשחק הזה הושק בצפון אמריקה, אירופה, אמריקה הלטינית ואוקיאניה ב -11 בפברואר 2022, דרך משחקי Steam ואמזון. וזה תמיד אהוב על גיימרים.

הסקירה של המשחקים של ארון אבוד

ארון אבוד הוא 2.משחק פנטזיה 5D באמצעות מנוע ה- Unreal. במשחק, שחקנים ממלאים את התפקיד של גיבור שיצא לחקור אדמות חדשות, לחפש אוצרות אבודים ולבחון את עצמם בלחימה בפעולה מרתקת בעולם עצום ותוסס.

שחקנים יכולים להגדיר את סגנון הלחימה עם השיעורים והשיעורים המתקדמים שלהם ולהתאים אישית מיומנויות, נשק וציוד. והמשחק הזה כולל תוכן רבים: תוכן יומי ושבועי, פעילויות ה- Endgame PVE וזירות PVP.

הצגת שיעורי ארון אבודים

הבחירה בכיתה חיונית לשחקנים במשחק מכיוון שבחירת שיעור מתאים מועילה מאוד לחוויה של השחקנים. השיעורים ל- NA/EU שונים מעט מהגרסאות הקוריאניות והרוסיות. עד אפריל 2023, ארק האבוד יש שישה שיעורי בסיס בגרסאות NA/EU: מתנקש, תותחן, קוסם, אמן לחימה, מומחה ולוחם, המחולק לתת-סוגים רבים. לכל כיתה יש את התכונות וסגנון המשחק שלה.

אין כיתה “הטובה ביותר” בתיבה האבודה מכיוון שכיתות שונות הן הטובות ביותר לתפקידים ספציפיים. עבור תפקידים ומצבים שונים, שחקנים יכולים לבחור מבין שיעורים אלה.

שיעורי DPS נעו: Deadeye, Gunslinger, Sharpshooter
שיעורי DPS של תגרה: Berserker, Striker, Shadowhunter
שיעורי תמיכה: בארד, פלדין, אמן
שיעורי טנקים: Gunlancer, Artillerist
שיעורי מתחילים: Berserker, מגרד, מכשף, Sharpshooter, Shadowhunter
שיעורי PVP: חלוץ, Berserker, Sharpshooter

ומעבר לזה, כל השיעורים בארון האבוד נעולים מגדריים. אבל שחקנים יכולים להתאים אישית את המבט שלהם דרך התאמות התאמות במשחק, כמו פרצופים שונים, תסרוקות וצבעי עור.

מדוע אבוד זהב אבוד חשוב

בתיבה האבודה, ידוע כי ציוד טוב חיוני לכל דמות מכיוון שהוא יכול להציע יותר כוח לדמות כך ששחקנים יוכלו להרוג מפלצות מהר ולהרמה במהירות. ופריטים כמו עורות, חיות מחמד וחומרי יצירה חשובים גם לחיזוק אופי.

כדי להשיג פריטים יקרי ערך אלה, שחקנים עשויים להקדיש זמן רב לחקלאות. השימוש בזהב ארון אבוד כדי לקנות ישירות פריטים יקרי ערך זה מועיל מאוד לשחקנים מכיוון שזה יכול לעזור לשחקנים לקבל פריטים שימושיים בקלות ולחסוך זמן. אז ארון אבוד זהב חשוב מאוד במשחק.

איך ללכת לאיבוד ארון זהב

בגלל החשיבות של זהב ארון אבוד במשחק, כל שחקן מחפש דרכים להשיג אותו. להלן הדרכים הטובות ביותר לחקלאות זהב והמקום הטוב ביותר לקנות זהב ארון אבוד.

חקלאות אבודה ארון זהב

תגמולים משימות: כששחקנים משלימים את קו העלילה ואת משימות הצד, הם יקבלו קצת זהב כפרס.

איי הרפתקאות: יש סיכוי לקבל זהב ארון אבוד כפרס. אבל כל דמות יכולה להרים תגמול רק פעם ביום, ותגמול הזהב תלוי ברמת הפריט.

זִיקָה: הדרך הטובה ביותר לחוות זהב ארון אבוד היא על ידי בניית קרבה עם NPCs ספציפיים אשר יתגמלו זהב ארון אבוד. שחקנים יכולים לבדוק את מערכת הקשר על ידי לחיצה על ALT+N.

מבוכים אביססל: כל דמות יכולה ללכת לאיבוד ארון זהב מצינוקים של אביססל בשבוע.

הקוביה: שחקנים יכולים לחוות חומרים, כרטיסים, סילברס ותכונים לחריטה ואז למכור אותם ב- AH עבור זהב ארון אבוד.

אסימונים של אונההמשימות של UNA מושלמות לתגמולים. המשימות היומיומיות והשבועיות יתגמלו אסימונים, אותם ניתן להחליף עבור זהב ארון אבוד.

ופשיטה, מבוכים בכאוס וכו ‘.

לסיכום, הדרך הטובה ביותר לחוות זהב ארון אבוד היא פשוט השלמת משימות שונות. מכיוון ששחקנים זקוקים להרבה זהב כדי לקנות פריטים שונים במשחק ולשדרג ציוד כדי לפתח דמויות, הם צריכים לעשות את אותם משימות שוב ושוב שוב ושוב. דבר חשוב לזכור הוא ליצור ALTs כדי להשלים את אותם משימות יומיומיות ושבועות. לכל דמות יש גבולות שונים בהרבה תוכן. ככל שיש לך יותר, כך ניתן להשיג יותר חומרים וזהב ארון אבוד במשימות האלה.

קונה זהב אבוד אבוד

מכיוון שחקלאות איבדת זהב ארון ייקח זמן משמעותי וחזור על המשימות הללו הוא משעמם מאוד, שחקנים יכולים להשתמש בכסף אמיתי כדי לקנות זהב בשתי דרכים.

אחת הדרכים היא להשתמש בכסף אמיתי כדי לקנות גבישים מלכותיים שלא ניתן לחוות ואז להחליף אותם עבור זהב ארון אבוד. הדרך הזו קצת מטרידה, אבל זה עדיין קל יותר מאשר לחוות זהב.

השנייה היא שמוצאים חנות מקוונת אמינה כמו MMOGAH לקנות זהב ארון אבוד. זו הדרך המהירה ביותר למלא את הכיסים שלך בכמות גדולה של זהב ארון אבוד בפרק זמן קצר, בעיקר תוך 5-10 דקות.

MMOGAH הוא מוכר זהב מקוון מקצועי עם זהב ארון אבוד זול למכירה. כשחסר לך זהב ארון אבוד, Mmogah הוא המקום הטוב ביותר ללכת אליו. קניית זהב ארון אבוד ממווגה היא 100% בטוחה. אף אחד מלקוחותינו לא נאסר מהמשחק הזה. אנו מציעים זהב ארון אבוד בטוח עם משלוח מאובטח. הסוחרים שלנו הם שחקנים אמיתיים שיודעים לבטוח את המסחר. ואם חשבונך אסור בגלל קניית מטבעות זהב באתר שלנו, אנו נפצות אותך אם התנאים וההגבלות מתקיימים.

איך לקנות זהב ארון אבוד בממוגה

לנוחיות הלקוחות, MMOGAH מציעה שתי שיטות לקנות זהב ארון אבוד:

● קנייה מהירה: בצד ימין של דף הבית

● דף נחיתה: ישנן שתי דרכים עבורך למצוא את המשחק :

האחד הוא “סרגל החיפוש”, שנמצא בראש כל העמודים. אתה יכול להיכנס לתוכו ארון אבוד, והמשחק יופיע אוטומטית. או שתוכל ללחוץ על “צפה בכל המשחקים,” מצא “ארון אבוד”, ובחר אותו. כדי להקל עליך למצוא את המשחק שאתה צריך, רשמנו את ראשי התיבות של כל שמות המשחקים מימין.

השני הוא “אפשרות הזהב” בצד שמאל של דף הבית. אנא רחף את העכבר מעל זה, שיצוץ אוטומטית סרגל חיפוש ורשימת משחקים. אתה יכול להיכנס ל”ארון האבוד “בבר, והמשחק יופיע אוטומטית. או החלק את העכבר למטה ומצא את המשחק.

לאחר למצוא את המשחק, אתה יכול לבצע את הצעדים הפשוטים האלה לרכישת Loa Gold מ- Mmogah:

1. בחר את השרת בו התו שלך שוכן

2. בחר את כמות הזהב שאתה צריך

3. לחץ על “קנה עכשיו” מלא את המידע על הפריטים שלך והעלה תמונה שלו

4. בחר בשיטת התשלום שברצונך להשתמש

5. לאחר אישור התשלום שלך, נתחיל לארגן משלוח

חמש סיבות לקנות זהב ארון אבוד מממוגה

Mmogah הוא אחד המוכרים המובילים ביותר של זהב ופריטים שהוקמו במשך חמש עשרה שנה. כדי לספק כל לקוח זה המטרה שלנו, ולכן אנו משפרים כל הזמן את השירותים שלנו. בחר mmogah לקנות זהב ארון אבוד. תוכלו ליהנות מהשירות המעולה הבא!

מחיר סביר

אנו מספקים זהב ארון אבוד זול כאשר אנו מתאימים את מחירי הזהב של ארון אבוד בזמן אמת על בסיס שוק הזהב הנוכחי. ואנחנו מציעים גם הנחות חברים, הנחות בהזמנה גדולה וקופוני MMOGAH עבורך כדי לחסוך את הכסף שלך.

שירות לקוחות מעולה

יש לנו ניסיון שירות של למעלה מחמש עשרה שנה. ואנחנו תמיד מנסים לשפר את השירות שלנו ומוקדשים כדי להפוך את כל הלקוח למרוצה. אם יש לך שאלות, אנא אל תהסס לפנות אלינו. תמיכת הלקוחות שלנו היא 24/7 מקוונת שתענו.

משלוח מאובטח

הסוחרים שלנו הם מקצועיים, ויש להם הרבה ניסיון במסחר. לאחר שנקבל ונאמת את התשלום שלך, ננסה כמיטב יכולתנו לסיים את ההזמנה בהקדם האפשרי.

מוניטין עליון

כמוכר זהב מקצועי, אנו תמיד מנסים לשפר את השירות שלנו. בשש עשרה השנים האחרונות קיבלנו טונות של ביקורות חיוביות מלקוחות אמיתיים.

מדיניות החזרים

מתישהו, לאחר שהזמנת, אתה משנה את דעתך וצריך החזר כספי. אל תדאג, אם אתה כבר לא רוצה את הזהב, אתה יכול ליצור איתנו קשר לפני המסירה. אנו מבטיחים החזר כספי בכל עת לפני המסירה.