המשחקים הטובים ביותר כמו מפלצת האנטר

למותר לציין שאם אתה רוצה את חווית האנטר המפלצת המושלמת, אתה צריך לשחק משחק ששייך לזכיינית. . .

המשחקים הטובים ביותר כמו Monster Hunter במחשב האישי

המשחקים הטובים ביותר כמו Monster Hunter: מפלצת דמוית צבי ב- Monster Hunter World: Iceborne

מהם המשחקים הטובים ביותר כמו Monster Hunter במחשב האישי? ביסודו, משחקי המפלצת האנטר מתמקדים מאוד בהבסת אויבי בוס גדולים במפות גדולות, והכל תוך כדי ניקוי פגרים ושאר הפלורה והצומח לחומרים חדשים כדי לשדרג את הציוד שלך.

כעת, לאחר שמשחקי ה- RPG זמינים במחשב האישי, אנו יכולים להצטרף לכיף ולהתמכר לפנטזיית הכוח של השקת לטאות מגודלות לאוויר על ידי התנדנדות פטיש בגודל של הפיל האחורי של הפיל במעיים הקשורים שלו. להלן כל המשחקים הטובים ביותר כמו Monster Hunter במחשב האישי.

המשחקים הטובים ביותר כמו Monster Hunter במחשב האישי

להלן כל המשחקים הטובים ביותר כמו Monster Hunter במחשב האישי:

המשחקים הטובים ביותר כמו Monster Hunter - צייד שמגביר את הצד של אנג'נת '

Monster Hunter World: Iceborne

. חלפו האזורים המפוצלים עם טונות של מסכי טעינה, במקומם הם קומץ ביומים המיוצגים כמפות מסיביות. . .

התוצאה היא אחד ממשחקי הלול הכי מהנים שתוכלו לשחק כרגע. . עדכונים קבועים וההרחבה של Iceborne הופכים את זה לאחד ממשחקי האנטר המפלצות הגדולים ביותר עד היום.

המשחק הטוב ביותר כמו מפלצת האנטר: צייד עם קשת בורחת מאיזוצ'י נהדר בזמן שתותחן בצריורת בליסטה יורה לעבר עולה במפלצת האנטר

צייד מפלצות עלייה: פריצת שמש

Monster Hunter Rise היא נקודת ההתחלה הטובה יותר לסדרה אם אתם אוהבים הדרכה מעט קלה יותר, אפשרויות תנועה ייחודיות יותר, ואתם אוהבים את התרבות היפנית. על פי סקירה של Monster Hunter Rise, זה “לוקח את הקרב הטקטי והמאתגר שהפך את Monster Hunter Worl..

Monster Hunter Rise מרגיש רענן ומרגש, וזה לא רק בגלל ש- Wirebugs מקל על השימוש בכלי נשק כבדים יותר. יש מגוון רחב של מפלצות חדשות וחוזרות להילחם, חלקם לוקחים השראה מהפולקלור היפני. בנוסף, לכל מפלצת יש סגנון לחימה ייחודי, כמו סטירות ההיאבקות של סומו של טטרנאדון או בועות המיזוטסון החוזרות.

אם אתה רוצה יותר מאותה חוויית ציד איכותית שנמצאת בעולם האנטר המפלצת, משחק מפלצת האנטר עלייה היא ללא מוח. עם זאת, זה משתפר עוד יותר עם התרחבות השמש מכיוון שהיא מציגה כמה חיות בהשראת הפולקלור האירופית, כמו הלונגרון. יש אפילו מכונאי משחק קצה חדש שהופך את הציידים הרגילים להרבה יותר מורכבים ומעניק לדרקונים זקנים קצת חריפות נחוצה. עם עדכונים נוספים המגיעים בשנת 2023, צפו לראות עוד כמה הפתעות בקרוב לאחד ממשחקי המחשב הטובים ביותר שם כרגע.

המשחקים הטובים ביותר כמו Monster Hunter: Razewing Rathalos המתרחש מהביצה בסיפורי Monster Hunter 2

סיפורי צייד מפלצות 2: כנפי חורבה

אוקיי, אוקיי, אז זה פחות משותף עם משחקי מפלצת צייד מפלצת קלאסיים ומשתף מכניקה רבה יותר עם משחקי פוקימון, אבל סיפורי המפלצות שלנו צייד 2: כנפיים של חורבות סקירה מדגישות עד כמה קשים סיפורי צייד מפלצת 2 – כנפי חורבן מנסה לתפוס את לבבות אוהדי המשחקים העיקריים. בטח שיש זמנים שזה מרגיש שאתה צופה בסרט מצויר של יום שבת בבוקר, אבל יש כמה ניסיונות אמיתיים להבטיח שזה מרגיש כמו משחק מפלצת צייד בלב.

אתה וגדוד המונסטיות שלך (הגרסאות המוארות של מפלצות) רוכבים אל השממה הפתוחה, מגשימים משימות למקומיים בכל אחת מהעיירות, הרגת מפלצות ויוצרת ציוד חדש לדמות שלך. מונסטיות יכולות גם לגנים שלהן ישורו כדי להשיג חובבים חדשים, וזה נהדר אם אתה רוצה לתת למונסטיי העיקרי שלך תכונה חדשה, כמו להיות מסוגל לנשום אש. סיפורים 2 שווה לתת סיכוי, גם אם אתה על הגדר על המראה המצויר שלה.

המשחקים הטובים ביותר כמו Monster Hunter: שני ציידים מקיפים אמברמן ב- Dauntless

חסר דאון

. זה אומר שאתה יכול לבקר בזירה החברתית השוקקת של המשחק, Ramsgate, ברגע אחד ואז לצוד ברמה חסרת דאון ברגע הבא.

גם כל התמריץ הרגיל מבוסס השלל הוא עדיין שלם, ויש הרבה כלי נשק אקזוטיים ושריון ללא דודים שאחרי. אם אינך בטוח לקחת משחק מאסיבי כמו מפלצת האנטר, זו אלטרנטיבה שימושית מכיוון שהיא חופשית למשחק. אז אתה לא צריך לדאוג לזלזל במשהו שאתה לא יכול לא ג’ל איתו.

המשחקים הטובים ביותר כמו Monster Hunter: צייד המשתמש בקרן קריסטל ירוקה כדי לפגוע באוני

הרעיון בטוקידן 2 הוא להרוג שדים ענקיים המכונה אוני על מנת להגן על האנושות מפני הרס. בקיצור: קח את מפלצות האנטר והחליף את הוויברנים והדינוזאורים לזוועות הפולקלור היפני מימי הביניים, והיי פרסטו, יש לך טוקידן.

יש כל כך הרבה קווי דמיון בין מפלצת האנטר לטוקידן, שכדי להבדיל ביניהם, אתה יכול גם לנסות לאתר את ההבדל בין רטלוס לרתיאן. שניהם כוללים ציד חיות סנוטי ענקיות, להביא חברים לטבח, לשדרג את כלי הנשק והציוד שלך באמצעות משאבים מאויבים שנפלו, ומקורם בקונסולות כף יד.

אתה יכול לקנות Toukiden: Kiwami, שהיא הגרסה המשופרת של המשחק הראשון שיצא במחשב האישי. . זהו גם המשחק היחיד בעולם הפתוח בסדרת טוקידן עד כה, מה שהופך אותו למקבילה של מפלצת האנטר: העולם לסדרה בהתאמה.

. . . . מובן, שאתה לא מרוצה במיוחד מהמצב ויציא לגלות את הדרקון הארור הזה כדי לאחזר את האיבר החיוני הנעדר שלך.

זה לא קל כמו זה … למעשה, זה לא נשמע קל בכלל, עושה את זה? אתה תצטרך להתאמן הרבה לפניך-דימויט נטול דם, בל נשכח-יכול ללכת לטלטול כף רגל עם חיה נושמת אש של האגדה. .

הדוגמה של הדרקון מתקתקת הרבה קופסאות אם אתם מחפשים חוויה הדומה למפלצות האנטר שתוכלו לשחק במחשב: עולם פתוח, בהמות ענקיות לעלות ולדקור בפנים, שפע של שדרוגי שריון והילוכים ומסיבה של טיפשים חמושים להוביל סביב. למרבה הצער, המסיבה הזו אינה מורכבת משחקנים מקוונים אחרים אלא ‘חיילים’ מבוקרים על ידי AI שלומדים להילחם ממך (דברים עניים). לאחר שאימנתם אותם, שחקנים אחרים יכולים לשאול את המשכנים שלך למשחקים שלהם. זה לא תחליף לשיתוף פעולה מקוון, אבל היי, אפילו בלי שהדוגמה של הדרקון מתקרבת מספיק.

אלוהים אוכל 2 זעם פרץ

. נקראים קשתות אלוהים, הם מפותחים מתאי הארגאמי – המפלצות הענקיות שאתה נשלח להביס. המשמעות היא שאתה יכול לאסוף חומרים מגופות המתים של מתנגדיך הגדולים כדי לשדרג את הארסנל שלך. למעשה, אלוהים אכל. .

אמנם נראה כי כל הנשק באלוהים אוכל 2 יוצר באותו מפעל כמו משחקי אנימה אחרים – הם ענקיים, צהובים זוהרים, וגורמים לדם רב לגוש – הם מגוונים כמו סגל הלהבים של מפלצת האנטר, בלאונים , ובליסטיקה. . לא רק שיש חבורה של כלי נשק לבחירה שמאפשרים לתרסי משחק שונים, אלא שלכל אחד מהם יש גם צורות שונות שתוכלו להפוך אותם אליהם – בידיעה מתי לפרוס את הצורה הנכונה יכולה לתת לכם את העליונה בקרב בקרב.

היבט נוסף של משחקי Monster Hunter ש- God Eater 2 Nails הוא לספק לך מאות משימות, כך שתוכל לחוות פריטים וחומרים לשדרוג הציוד שלך. חלקם ימצאו את זה חוזר על עצמו, אחרים יתענגו על ההזדמנות לצפות במספרים מתקמנים כלפי מעלה כשהם משתפרים באופן הדרגתי בביטול גוביות של אולטרה -אלימות.

המשחקים הטובים ביותר כמו Monster Hunter: דרקון נושם אש מראש טירה בזמן שאביר מסתכל על Dark Souls 3

. אבל שמע אותנו בחוץ.

. הסדרה ידועה לשמצה בקרבות הבוס המאתגרים שלה, אחרי הכל. אתה יכול אפילו לחתוך את הזנבות מכמה מהלטאות האדירות ולהפוך אותם לכלי נשק, ממש כמו במפלצת האנטר.

עם זאת, עם זאת, Dark Souls 3 שונה, הוא האינטרס הגדול יותר שלה בבניית עולם, אווירה וסיפורי סיפורים. במקום שההתקדמות שלך מדמייזת כמחבוא מגולף שנלבש כחתיכת שריון גרוטסקי, Dark Souls 3 מטפל אותו דרך המדורות שאתה מקפץ מכל אחד מהאזורים שלו. .

עם זאת, אתה מקבל את אותה תחושת הישג כשאתה חוזר לאזור עם להב משודרג ופורס דרך אויבים בקלות של חתיכת בשר מבושל. עדיין תרצו לצוד פריטים, לחוות אותם לפני קרבות גדולים ולרכוש חומרים לשדרוג הציוד שלכם. לחיה אחת יש אפילו ראש של תנין וזריזות של כלב – פזילה, ואתה עלול לטעות בזה במפלצת האנטר: Odogaron האיום של העולם.

המשחקים הטובים ביותר כמו Monster Hunter - שני אפוטרופוסים מחופשים בשריון ראוותני (אחד עם מוטיבים של ציפור ושמש ואחד בהילה סגולה) בגורל 2

גורל 2

קצת כדור עקומה, זה, אבל Destiny 2 יש לו חלק לא מבוטל של קווי דמיון למפלצת האנטר. כן, כמובן, התפאורה המדעית היא עולמות זה מזה, ופורמט המשחק של FPS מכניס אותו לקטגוריה אחרת לחלוטין. .

הצד MMORPG של המשחק פועל גם במקביל לניהול הפריטים ושדרוגי הסטטיסטיקה של מפלצת האנטר. אתה תעבור דרך אותם אזורים, תציג צילומי ראש ותופס שלל שמאלה, ימין ומרכז. לרוע המזל, אינך יכול לחתוך את חלקי העור והגוף של הנופלים כדי להחזיר מחדש את השריון בגורל 2 – בושה אמיתית, מכיוון שאנחנו די מתחשקים בספורט תלבושת מטאלית מטאלית – אבל יש נצנוץ לבזבז, שרים להתקנה, וגורל אקסוטיקה כדי להחדיר.

כפי שאתה יכול לראות, Destiny 2 יכול להתמודד עם Monster Hunter כשמדובר גם בשמות עצם מוזרים. עבור כל אנג’נת, עפרות מלאכיט וגג’אלאקה שיש למפלצת האנטר להציע, Destiny 2 Retorts עם Arcstriders האנטר, Telestos ו- Xur. זה בוודאי המקום בו הסכסוך האמיתי טמון.

כמובן, אנו ממליצים בחום על כל הערכים הללו כשמשחקים עם אחרים. עם זאת, אם הטחינה לא פונה לכולם, יש לנו רשימה של משחקי המרובי -משתתפים הטובים ביותר שתוכלו לבחור מהם במקום.

דייב ארווין דייב הוא חלקית לקצת נשמות כהות או מפלצות צייד עלייה, ואם הוא לא משחק משחקי לחימה כמו Street Fighter 6, תמצא אותו מוציא אויבים עם חיות המחמד האהובות שלו בדיאבלו 4, תוך חוקר שטח בסטארפילד וה- עולם הפנטזיה של שער בולדור 3.

המשחקים הטובים ביותר כמו מפלצת האנטר

משחקי Monster Hunter הם ייחודיים בעיצובם, אבל זה לא אומר שאין משחקים אחרים שמציעים מפלצת הרוגת טוב

צייד רץ במפלצת

פורסם: 21 באוגוסט 2023

. עם זאת, אם אתה חובב משחקי מפלצת האנטר (ומדוע לא תהיו), ואחרי כותרות דומות לשחק, כיסינו, כשאנחנו מסתכנים אל השממה כדי למצוא את המשחקים הטובים ביותר כמו Monster Hunter ב- Switch ו- Mobile.

האם אתה צריך להיות אחרי משהו קצת שונה, רשימות המשחקים שלנו כמו האדס, משחקים כמו זלדה, משחקי התושבים הטובים ביותר, ומשחקי Final Fantasy הטובים ביותר שווה להסתכל. לחלופין, אתה יכול להציץ ברשימת משחקי המתג הטובים ביותר שלנו למגוון רחב של משחקים שמספקים את רוב האנשים.

.

The Witcher 3: Hunt Wild – Switch

אתה נלחם במפלצות בעולם פנטזיה. זה לבד אומר שאתה צריך ליהנות מצוד פראי אם אתה אוהב משחקי מפלצת האנטר. זה לא כאן כי זה אחד המשחקים האהובים עלי אי פעם שנעשה אי פעם. בכלל לא. אוקיי, אולי זו סיבה אחת, אבל ה- Witcher 3 הוא משחק פנומנלי שנקבע בעולם פתוח עשיר, עם מכניקת RPG המעניקה לך חופש רב כשאתה צוד את המפלצות המדהימה שמשוטטות באדמות היבשת.

לא רק שאתה עומד לזמן נהדר בכל מה שקשור להרוג מפלצות, אלא שהסיפור ב- Wild Hunt הוא פנטסטי, ואם אתה חובב היקום הזה, אתה עומד לפינוק אמיתי, כמו כל הדמויות הראשיות נוכחים. . עשיתי את זה מספיק במשחקים שלנו כמו מדריך Witcher 3.

חייל אוחז בחרב מביט בשמיים

Skyrim – Switch

זה RPG מלא ביצורים שתוכל להרוג. מה עוד אתה צריך? . עולמו של Skyrim הופך אותו למתמודד באחד המשחקים הטובים ביותר בעולם הפתוח שם, וזה החלום של מפלצת סלייר עם כל היצורים הנוראים שאתה נתקל בהם.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

.

יצור בעולם האמיתי

The Witcher: Slayer Monster – Mobile

. כן, המתג נייד, אבל אנחנו הימרו שלעולם לא תלך לשום מקום בלי הטלפון שלך, ולכן תמיד תהיה גישה למכשפה: מפלצת. כן, זו עוד רשומה מזכיינית שכבר הוזכרה, אבל המכשפה ראויה לכל האהבה בעולם, וזו עובדה.

? ב- Monster Slayer, אתה מוצא מגוון של מפלצות בעולם האמיתי. אתה יוצא למשימות, ועליו להביס אותם, ממש כמו גרלט. אם אתה רוצה לדעת יותר, בקר כאן את The Witcher: Monster Slayer Review כאן.

אוסף דיאבלו נצחי – מתג

אוקיי, כשאתה שומע מפלצת האנטר, אתה בטח לא מקשר את זה לדיאבלו. ואז שוב, ישנם מעט מאוד משחקים בחוץ שיכולים להתאים לסדרה של Capcom. אז למה דיאבלו כאן? זה פשוט, אתה נלחם בהמוני מפלצות ויכול לעשות זאת עם חבר. האם זה ציד? לא, לא ממש, אבל הוא כולל הרבה אקשן, והיא חוויה מהנה. יתר על כן, מכניקת ה- RPG פירושה שאתה יכול לבחור מבין שיעורים שונים ולהתקרב לקרב בדרכים שונות.

אם אתה רוצה עוד משחקים בקווים האלה, וודא שאתה בודק את הבחירות שלנו למשחקים הטובים ביותר כמו דיאבלו ב- Switch ו- Mobile.

צייד רץ במפלצת

Dauntless – Switch

יש להודות, מלבד הכניסה האחרונה, המשחק הזה דומה למפלצות האנטר הכי הרבה מכל משחק ברשימה זו, ויותר מכך, Dauntless הוא בחינם. . ובכן, מישהו צריך להיפטר מהם כדי להגן על האנושות, וזה פשוט קורה שמישהו אתה. ציד שמח.

דרקון ענק

עליית המפלצת האנטר – מתג

למותר לציין שאם אתה רוצה את חווית האנטר המפלצת המושלמת, אתה צריך לשחק משחק ששייך לזכיינית. למרבה המזל, יש במקרה מדהים במתג Nintendo – Monster Hunter Rise. המשחק כולל את כל מה שהופך את הזיכיון של Capcom לכל כך נהדר, ואנחנו ממליצים בחום לנסות את זה, אם כבר לא עשית זאת, כלומר.

כפי שאתה יכול לנחש, המשחק כולל ציד מפלצות בעולם מפואר שיצרוך שעות מחייך. אם אתה רוצה לדעת יותר על ה- RPG המדהים הזה, אתה יכול לבדוק.

הנה לך את זה, כמה הצעות מה לשחק אם אתה נהנה משחקי מפלצת האנטר. אם אתה זקוק ליותר משחק תפקידים, רשימות ה- RPGs הניידים הטובים ביותר שלנו ו- Best Switch RPGs מלאים בהרפתקאות שתוכלו לצאת אליו.

או, למשהו עם תחושה מפחידה יותר, משחקי FNAF ומדריכי משחקי האימה שלנו הם קריאה נהדרת.

עוד מטקטיקות כיס

קיילי פרטלטון קיילי התחילה את ההתחלה העיתונאית שלה ב- PocketGamer.Biz ו- PCGamesinsider.Biz לפני שהצטרפו ל- Gamerant ככותב רשימה. במאי 2021 היא הצטרפה לטקטיקות כיס ככותבת צוות, ונכנסה לתפקיד סגן העורך בנובמבר 2022. חובבת כל הדברים נינטנדו ונייד, היא גם נהנית לצאת לטיולים ארוכים עם גרלט מריביה בזמן שהיא לא משחקת פוקימון, החיים הם מוזרים, נשמות כהות, דיסני מראהרס, או Mortal Kombat, כלומר. אם נכשל בזה, היא בטח מחפשת קודי Roblox חדשים. לעוד דבריה, פנו אל העומס וורגמר. אה, והיא לא חושבת שסקרים היא RPG טוב, יש לה את החוצפה לחשוב שזה משעמם.