האם Mortal Kombat 1 יש? PC, PlayStation ו- Xbox פרטי התקדמות

בפוסט שהכריז על החדשות, אולפני Netherrealm לא אומרים בדיוק מתי לצפות ל- Mortal Kombat Crossplay אלא שהקבוצה “קשה לעבוד על יישום התכונה למשחק.”בשלב זה, איננו יכולים לומר בוודאות אם כל הפלטפורמות הזמינות יתמכו על ידי CrossPlay או אם Save-Save יהיה גם גורם.

Mortal Kombat 1 Crossplay הסביר

אולפני NetherRealm אישרו זה עתה כי Mortal Kombat 1 Crossplay לא יהיה נוכח בהשקה, אך יתמוך בתכונה המוצהרת הזו בקרוב בקרוב.

Mortal Kombat 1 משחק צולב: ג'וני קייג 'לובש משקפי שמש וחולצה אפורה עם שרוולים ארוכים, ומצביע על עצמו עם חיוך זחוח על פניו

פורסם: 13 בספטמבר 2023

האם Mortal Kombat 1 יש צולב? בעידן המודרני של משחקי הלחימה, ישנם כמה תכונות ששחקנים רבים מצפים לבוא כסטנדרט. אמנם לא חיוני כמו להיות כיף לשחק או שיש לו קוד נטו מבוסס החזקה הגון, אך גורם חשוב נוסף הוא לגדל בסיס שחקנים בריא באמצעות CrossPlay. עם תכונה זו, אלה בפלטפורמות עם פחות שחקנים עדיין יכולים למצוא באופן אמין משחקים נגד שחקנים ברחבי העולם.

היכולת לשחק Mortal Kombat 1 במשחקים נגד חברים במכשירים שונים זה החלום. אחרי הכל, חלקם עשויים לרצות לשחק את המשחק בתור Mortal Kombat האהוב עליהם, אך אינם יכולים להרשות לעצמם להוציא כסף על אסדת משחק מחשב. לכן, כאשר תאריך השחרור של Mortal Kombat 1 מתקרב, כאשר הגישה המוקדמת של Mortal Kombat 1 תגיע מוקדם יותר, הנה כל מה שאתה צריך לדעת על Mortal Kombat 1 Crossplay והאם זה אפשרי או לא.

ציוץ מחשבון Mortal Kombat הרשמי המתאר כיצד Mortal Kombat 1 Crossplay לא יהיה זמין בתחילה

האם Mortal Kombat 1 יהיה צולב עם ההשקה?

. זה אושר על ידי אולפני NetherRealm באמצעות פוסט בעדכון ה- X של המשחק, שכונה בעבר טוויטר.

מתי יהיה Mortal Kombat?

בפוסט שהכריז על החדשות, אולפני Netherrealm לא אומרים בדיוק מתי לצפות ל- Mortal Kombat Crossplay אלא שהקבוצה “קשה לעבוד על יישום התכונה למשחק.”בשלב זה, איננו יכולים לומר בוודאות אם כל הפלטפורמות הזמינות יתמכו על ידי CrossPlay או אם Save-Save יהיה גם גורם.

אז נראה שנצטרך לחכות זמן מה עבור Mortal Kombat Crossplay, אבל ברגע שהוא יגיע, אנו נהיה בטוחים לתת לך את האמצעי לאופן בו עובד ה- Crossplay של משחק הלחימה ואילו מכשירים זה עובד. בינתיים, וודא שאתה בודק את דרישות המערכת Mortal Kombat 1 כדי להבטיח שתקבל את שיעורי המסגרת הטובים ביותר.

אנה היא אחת מכותבי החדשות שלנו, המכסה כל דבר, ממשחקי פנטזיה למשחקי חקלאות . כשלא אוכלת פסטה או כתיבה, היא מבלה את שארית זמנה בנגינת סימס 4, מתעמקת עמוק בתוך שער 3 של בולדור, נוטה למרעה אמרלד בעמק סטארדו, וחולמת בהקיץ על החיים כפיה דרויד. גם עם ספרות וגם עם תואר היסטוריה של ימי הביניים תחת חגורה, אנה חושבת שאין תקופת RPG טובה יותר מאשר ימי הביניים. חלק מהעבודות הקודמות שלה ניתן למצוא ב- Dexerto, IGN ו- Twinfinite.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. . צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

האם Mortal Kombat 1 יש?

דמות Mortal Kombat 1 עם להב

NetherRealm

Mortal Kombat 1 אמור להיות עידן חדש לזכיינית הלחימה ארוכת השנים, אך שחקנים תוהים אם האתחול מחדש יתמוך ב- CrossPlay. הנה כל מה שאנחנו יודעים על Mortal Kombat 1 Play ו- Cross-Chrogression.

ארבע שנים מהכניסה האחרונה בסדרה, Mortal Kombat 1 אמור להגיע ב -19 בספטמבר 2023. למרות היותו אתחול מחדש של הזיכיון האייקוני, MK1 דבק ברבים מהתכונות שהמעריצים מכירים ואוהבים, כלומר הסגל של לוחמים ייחודיים והרוגים גוריים יסתובבו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לאחר הבטא שהתקיימה באוגוסט, שחקנים רבים עשויים לתהות אם Mortal Kombat 1 יאפשר להם לחטט חברים באכזריות בפלטפורמות אחרות ולחלוק התקדמות בין קונסולות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הנה כל מה שאנחנו יודעים עד כה על קרוספליי והתקדמות צולבת במורטל קומבט 1.

האם Mortal Kombat 1 יש?

ואילו מפתח NetherRealm אישרה את Mortal Kombat 1 יהיה קרוספליי, הם חשפו גם כי התכונה תגיע לאחר ההשקה. Mortal Kombat 11 התיר את ה- Crossplay בין שחקנים בפלייסטיישן ל- Xbox, כך שלא יהיה זה מפתיע ש- MK1 יבוא בעקבותיו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מצד שני, לשחקני PC ו- Nintendo Switch לא הייתה גישה ל- CrossPlay בפעם האחרונה, אז נצטרך לחכות ולראות אם Mortal Kombat 1 Crossplay משתרע על פני PlayStation ו- Xbox.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

קודמו גם איפשר משחק חוצה גנים, שם שחקני Xbox One או PS4 יכלו להילחם באלה ב- Xbox Series X/S או PS5. עם זאת, זה לא יהיה זמין ב- Mortal Kombat 1 בעת ההשקה מכיוון שלא מתוכננת כרגע גרסת גנים אחרונה.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

ההשקה ממש מעבר לפינה ואנחנו לא יכולים לחכות שכולם ישקעו את השיניים שלהם ב- #MK1. לגבי קרוס-פליי, הוא לא יהיה זמין בהשקה, אך יודע שאנחנו קשה לעבוד על יישום התכונה למשחק וזה יהיה השקת קומינג פוסט. תמונה.טוויטר.com/m8kvi4qkme

– Mortal Kombat 1 (@Mortalkombat) 12 בספטמבר 2023

האם Mortal Kombat 1 יהיה עם התקדמות צולבת?

יש נכון לעכשיו אין מילה על התקדמות צולבת של Mortal Kombat 1, לכן לא ברור אם שחקנים יוכלו לשתף את הנעילה שלהם בין פלטפורמות שונות. עם זאת, זה נראה די לא סביר.

Mortal Kombat 11 הציג התקדמות צולבת בין קונסולות באותה מערכת אקולוגית, כמו PS4 ו- PS5. אך מכיוון ש- Mortal Kombat 1 מגיע רק ל- PS5, Xbox Series X/S ו- PC, שחקנים עשויים להיאלץ לדבוק בחשבונות נפרדים בכל פלטפורמה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כמובן, כל זה רק ספקולציות בנקודה זו, אך אנו נדאג לעדכן דף זה ברגע שמפורסמים יותר על Mortal Kombat 1 Crossplay ופרטי חוצה פלטפורמות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

למידע נוסף על Mortal Kombat 1, עיין בכיסוי שלנו: