Multiversus איך להרים כוסית שחקן אחר

Multiversus באמת מכניס את “Multi” ל”מרובי משתתפים.”אחרי הכל, רוב המשחקים הכאוטיים של לוחם הפלטפורמה מורכבים משני שחקנים המשתמשים בכל כוח, אסטרטגיה ושילוב העומדים לרשותם כדי להוריד קבוצה נוספת של שניים שמנסים לעשות את אותו הדבר. Multiversus ניסיון, זה לא אמור להפתיע שהוא רוצה שכולם ישחקו (יחסית) נחמד. ככאלה, המשחק מציע דרך, אם מוזר, לתת לשחקנים לומר “GG.”

Multiversus: איך להרוויח ולתת טוסט

במקום לתת לשחקנים לומר “GG” לבני בריתם (או לאויבים), Multiversus מאפשר לגיימרים לתת לשחקנים אחרים … חתיכת טוסט. הנה מה שאתה צריך לדעת על המטבע המוזר הזה.

מאת אהרון גרינבאום | 15 באוגוסט 2022 |

  • שתף בפייסבוק (נפתח בכרטיסייה חדשה)
  • שתף בטוויטר (נפתח בכרטיסייה חדשה)
  • שתף בלינקדאין (נפתח בכרטיסייה חדשה)

| הערות ספירת: 0

טוסט מרובי -סוס

Multiversus באמת מכניס את “Multi” ל”מרובי משתתפים.. מכיוון שעבודת הצוות נמצאת בחזית Multiversus ניסיון, זה לא אמור להפתיע שהוא רוצה שכולם ישחקו (יחסית) נחמד. ככאלה, המשחק מציע דרך, אם מוזר, לתת לשחקנים לומר “GG.”

לאורך שלל דפי ההדרכה ב Multiversus, השחקנים ימצאו הפניות למשהו שנקרא “טוסט.”אייקון לאותו פריט מברך גיימרים שמבקרים בכרטיסייה אוסף, ואחרי כל משחק, שחקנים אפילו מוצעים אפשרות לתת ליריביהם ובעלי ברית חתיכת הפחמימות האספנית.

זה נחמד והכל, אבל נראה שרבים Multiversus לשחקנים עדיין יש הרבה שאלות על הפריט המוזר הזה. למשל, מה זה טוסט? איך רוכשים את זה? האם זה בא עם חמאה או ריבה? למרבה המזל, התשובות לרוב השאלות הללו (נחזור אליך על העניין של חמאה/ריבה) כולן די פשוטות.

?

Multiversus (זה אייקון הספר בצד שמאל), העבר לקטע המשק וגלול כל הדרך למטה, המשחק מספק הסבר תמציתי למדי מהו טוסט:

מודעה – התוכן ממשיך להלן

טיפ אתה יכול להעניק לשחקנים אחרים, להעניק להם זהב.”

זה בערך הסבר עצמי ככל שתוכלו להשיג. לאחר קרב נלחם קשה, שחקנים יכולים ללחוץ יד ולתת אחד לשני אסימון של הערכה בצורת כוסית בשווי של 25 זהב, אך רק אם המשתתפים לא רוצים שידור חוזר. אם כן, השחקנים צריכים לחכות עד אחרי הקרב הבא להרים כוסית בעלות בריתם ואויביהם.

כמובן שהמשתתפים לא יכולים לתת לעצמם טוסט מכיוון שזה יביס את מטרת המערכת, אבל כל מי שרוצה להפיץ את העושר יכול פשוט ללחוץ על כפתור “תן טוסט” מעל לאייקון של כל דמות במסך התוצאות. זה פשוט כמו זה.

Multiversus: איך אתה מרוויח או קונה טוסט?

מובן, השחקנים צריכים לקבל טוסט כדי לתת טוסט. למרבה המזל, Multiversus אינו קמצני כשמדובר באסימונים האלה.

גיימרים יכולים לקנות בקלות טוסט דרך קטע האיסוף או מסך התוצאות על ידי לחיצה על סמל הטוסט (זה הכפתור עם “+” מול חתיכת טוסט). 350 זהב יקנה לך 10 חתיכות טוסט. עם זאת, באופן חיוני, שחקנים יכולים גם להרוויח כוסית על ידי התקדמות במשחק.

ה Multiversus קרב עובר החוצה חמישה חלקים ברובד החופשי ארבע ו -10 נוספים בשכבות פרימיום שש ועשר (המבנה הזה יכול להשתנות ככל שהעונה הקרובה הקרב קרב מתעדכן בסופו של דבר).

Multiversus איך להרים כוסית שחקן אחר

Multiversus toast שחקן אחר: ניתן לראות חתיכת טוסט על רקע של שחקנים שנלחמים

אם אתה רק מתחיל במולטיברס, אתה כנראה מבולבל מעט מאחת המשימות. המשימה הזו היא להרים כוסית שחקן אחר. בתחילה, אתה עלול להיות מבולבל כיצד להקל.

אתה יכול לחשוב על שאגי, שיכול לזרוק כריך, אבל למעשה התשובה היא הרבה יותר פשוטה ואינה דורשת מיומנות משחקית בכלל. לכן, לא תצטרך לטפס על דרגות המולטי -סוס או לנסות לשלוף התקפה מסוימת כדי להשלים את המשימה הזו.

לכן, אם אתה רוצה להבין בדיוק מה עושות קלות במולטי -סוס וכיצד לעשות זאת, המשך לקרוא למטה בשאר המאמר הזה. נגע איך להקל על שחקן אחר במולטי -סוס והדרכים בהן תוכלו לגרום לטוסט כדי להיות מסוגל לעשות זאת.

Multiversus איך להרים כוסית שחקן אחר

ל טוסט נגן אחר ב- Multiversus, עליך ללחוץ על הסמל “תן טוסט” בראש מסך התאמת הקצה או בתפריט האוסף. לשם כך תזדקק לטוסט, שהוא מטבע במולטי -גוונים, שנצבר במעבר הקרב וזמין לרכישה עבור זהב.

זה עולה 350 זהב כדי לאסוף 10 חתיכות טוסטים, ומאפשר לך להרים כוסית שחקן אחר בסוף משחק אחרי שניצחת או הפסדת את כל המשחקים במופע. אתה יכול גם לתת טוסט בתפריט האוסף מהתפריט הראשי.

Multiversus toast שחקן אחר: ניתן לראות את מסך משחק הסיום

כפי שאתה יכול לראות, די קל יותר להרים כוסית שחקן אחר במולטי -סוס, אבל זה לא בדיוק ברור אלא אם כן אתה מודע למכונאי במשחק. כפי שאתה צריך טוסט כדי להיות מסוגל להרים כוסית שחקן אחר תצטרך לרכוש אותם גם אם אין לך כבר קטעים. לקבלת עזרה נוספת עם Multiversus, עיין במי להשתמש בהתאמות עם רשימת שכבות המולטי -סוס שלנו.

עוד מה- Loadout

Echo Apsey Echo Apsey הוא סופר עם חמש שנות ניסיון המכסה את ה- PS5, Xbox ו- Nintendo Switch, כמו גם את המשחקים והזכיינות הגדולים ביותר. תוכלו למצוא שפע מדריכים ב- Call of Duty, XDefiant, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6, ועוד. בנוסף, הם מעדכנים באופן קבוע את רשימת ה- PS Plus Extra and Premium של Loadout וכתבו את רשימות המשחקים החודשיים של PS Plus ו- Xbox Pass Pass. אתה יכול גם למצוא ביקורות ותכונות במשחקים, כמו גם חומרה עבור מתג PS5, Xbox ו- Nintendo. בכתיבת הזמן שלהם הם השתתפו באירועים בתעשייה כמו Gamescom, WASD. נוסף.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.