הוא Multiversus חוצה פלטפורמות? CrossPlay & Cross-Progression בפלייסטיישן, Xbox & PC

Contents

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

שאלות נפוצות

Multiversus הוא משחק וידאו לוחם פלטפורמה בחינם עם פלטפורמה עם צוות שחקנים מתרחב של דמויות איקוניות ויקום אגדי, מצבים מקוונים שונים כולל 2 מבוסס צוות VS. 2 פורמט ועונות מלאות תוכן מתמשכות.

על איזה פלטפורמות הוא Multiversus זמין?

Multiversus זמין עבור PlayStation 5 ו- PlayStation 4 Conness.

באילו פלטפורמות מחשב זמינים Multiversus?

Multiversus זמין במחשב באמצעות Steam וחנות משחקי Epic.

אילו תווים זמינים ב- Multiversus?

Multiversus כולל סגל מתרחב של דמויות איקוניות להתחבר אליהם או להתחרות, יחד עם צוות כוכבים של כל הכוכבים המשאיל את קולם למשחק. לוחמים חדשים יתווספו ללא הרף למולטי -סוס כחלק מעדכוני התוכן העונתי של המשחק. למידע נוסף על סגל הדמויות, בקרו ב- Multiversus.com/gster.

איזה סוג של מצבים יש Multiversus?

Multiversus מציג 2 VS מבוסס צוות. פורמט 2 עם דגש חזק על משחק שיתופי מקוון. המשחק מציע גם 1 לעומת. 1 משחקים, 4 שחקנים חופשיים לכל, Co-op VS. א.אני. משחקים, מצב מדורגים, תור מטופש, מצב ארקייד, שדולות מקוונות בהתאמה אישית, המעבדה (מצב תרגול), הדרכות ומשחקי משחק מקומיים התומכים עד ארבעה מתחרים. מצבים חדשים יתווספו ללא הרף ל- Multiversus כחלק מעדכוני התוכן העונתי של המשחק.

כמה עולה Multiversus?

.

האם Multiversus יש משחק חוצה?

כן. ל- Multiversus תמיכה מלאה במשחקים ותפיסה צולבת בכל הפלטפורמות.

האם ל- Multiversus יש NetCode Rollback?

כן. ל- Multiversus ייעודי NetCode Rollback Netcode לתמיכה במשחק מקוון.

שמפתח Multiversus?

המשחקים הראשונים של שחקן מפתחים Multiversus.

שמפרסם Multiversus?

האחים וורנר. המשחקים מפרסמים Multiversus.

כיצד מרוויחים זהב במולטי -סוס? ולמה הוא משמש?

זהב הוא סוג של מטבע במשחק במולטי-גוונים שניתן להרוויח רק על ידי משחק המשחק. לא ניתן לרכוש אותו בכסף אמיתי. זהב משמש כדי לפתוח סוגים שונים של תוכן במשחק, כולל תווים, הטבות וטוסטים.

כיצד מתקבל גלימיום במולטי -גוונים? ולמה הוא משמש?

Gleamium הוא סוג אופציונלי של מטבע במשחק במולטי-ליברס שניתן לרכוש רק עם כסף אמיתי דרך חנויות מקוונות של פלייסטיישן, Xbox ו- PC (Steam ו- Epic). ניתן להשתמש ב- Gleamium כדי לפתוח סוגים שונים של תוכן אופציונלי במשחק, כולל תווים, גרסאות תווים (עורות) ופריטים קוסמטיים. רכישת Gleamium היא אופציונלית ולא נדרשת לכל היבט של המשחק.

האם פריטים לא נעולים עם Gleamium נותנים לשחקנים יתרון ב- Multiversus?

לא. כל הפריטים שלא נעולים עם Gleamium הם אופציונליים. הם לא משפיעים על משחק משחק או על התקדמות המשחק ואינם מספקים שום יתרון במשחק.

האם השחקנים צריכים לרכוש את Gleamium כדי לפתוח תווים במולטי -סוס?

לא. ניתן להרוויח את כל הדמויות באמצעות משחק.

האם השחקנים צריכים לרכוש את Gleamium כדי לפתוח גרסאות אופי (עורות) במולטיברסוס?

כמה גרסאות תווים ניתן לפתוח רק עם Gleamium, שניתן לרכוש בכסף אמיתי דרך חנויות מקוונות של פלייסטיישן, Xbox ו- PC (Steam ו- Epic).

האם Multiversus יש מעבר קרב?

כן. מעברי קרב Multiversus מאפשרים לשחקנים להשלים אתגרים ולהרוויח תגמולים במשחק. יש אפשרות בחינם הפתוחה לכל השחקנים ואפשרות פרימיום המחייבת רכישה במשחק להשתתף. מעבר קרב חדש יהיה זמין בתחילת כל עונה חדשה של תוכן.

הם פריטים שנצברו ממסע קרב רב -קרב בלעדי?

פריטים שנצברו ממסע קרב מולטי -סוס אינם בלעדיים. יתכנו הזדמנויות להרוויח חלק מהפריטים הללו במשחק במועד מאוחר יותר.

מתי ייסגר הבטא הפתוח?

הבטא הפתוח Multiversus נסגר ב- 25 ביוני 2023 ב 5 עמ ‘.M. PDT / 8 עמ ‘.M. EDT.

מדוע סגירת הבטא הפתוחה של Multiversus?

הבטא הפתוח Multiversus היה הזדמנות למידה חשובה ואבן דריכה לשלב הבא של המשחק. עדיין יש הרבה עבודה, ויש לנו מבט ברור יותר היכן אנו צריכים להתמקד, במיוחד בקצב התוכן של דמויות, מפות ומצבים חדשים כדי לספק דרכים נוספות ליהנות מהמשחק, יחד עם נקוד ושיפור שידורים. אנו נעבוד מחדש את מערכת ההתקדמות ונבחן דרכים חדשות לשחקנים להתחבר לחברים במשחק. כדי לעשות זאת בדרך הנכונה, נסגר את הבטא הפתוחה של Multiversus ב- 25 ביוני 2023. כחלק מתהליך זה, אנו נעציב עדכונים ונקח את המשחק במצב לא מקוון כשאנחנו מתכוננים להשקת Multiversus, אליהם אנו מכוונים לתחילת 2024.

מתי יש להשיק Multiversus?

אנו מכוונים לתחילת 2024 להשקת Multiversus.

האם Multiversus עדיין יהיה זמין להורדה?

Multiversus הוסר באופן זמני מחסנות דיגיטליות ב- 4 באפריל 2023 וכעת הוא לא זמין להורדה כאשר אנו מתכוננים להשקת המשחק, אליו אנו מכוונים לתחילת 2024.

יהיה עדיין גלמיום לרכישה?

גלמיום הוסר באופן זמני מחסנות דיגיטליות ב- 4 באפריל 2023 וכעת הוא לא זמין לרכישה כאשר אנו מתכוננים להשקת המשחק, אליו אנו מכוונים לתחילת 2024.

האם Multiversus יהיה זמין בין עכשיו לבין 25 ביוני 2023?

למי שהוריד את המשחק לפני 4 באפריל 2023, Multiversus יהיה זמין במלואו עד שהבטא הפתוחה תיסגר ב- 25 ביוני 2023.

האם מעבר הקרב של Multiversus עונה 2 יורחב אחר 31 במרץ 2023?

מעבר הקרב של עונה 2 יורחב עד ה- 25 ביוני 2023, ואז מתוכנן לבטא הפתוח לסגור. במהלך תקופה זו, המשימות היומיות ימשיכו להתווסף לשחקנים כדי להרוויח נקודות מעבר קרב נוספות, עד שהמשחק יופעל במצב לא מקוון ב- 25 ביוני. עם זאת, אבני דרך עונתיות שבועיות, לעומת זאת, כבר לא יתרעננו נכון ליום 31 במרץ 2023.

האם מעבר הקרב של Multiversus עונה 2 יהיה זמין לאחר 25 ביוני 2023?

מעבר הקרב בעונה 2 יסתיים ב- 25 ביוני 2023, בשילוב עם סגירת הבטא הפתוחה.

אם השחקנים מוחקים את Multiversus, האם הם יוכלו להתקין מחדש את המשחק לאחר 4 באפריל 2023?

עבור שחקנים שהורידו את המשחק לפני 4 באפריל 2023, הם יוכלו להוריד מחדש את Multiversus מהמערכת שלהם לאחר שהמשחק יוסר מחסנות דיגיטליות ב -4 באפריל ואחרי שהמשחק יוצא לא מקוון ב- 25 ביוני 2023.

אם לשחקנים הותקנו Multiversus, האם מצבי משחק במשחק יהיו זמינים לאחר ה- 25 ביוני 2023?

לאלה שהורידו את Multiversus לפני 4 באפריל 2023 תהיה גישה לא מקוונת מוגבלת לחדר האימונים (המכונה המעבדה) ומשחקים מקומיים, לאחר שהמשחק יופעל במצב לא מקוון ב- 25 ביוני 2023. בנוסף, כל הדמויות והפריטים הקוסמטיים יימנעו באופן זמני לאחר שהבטא הפתוחה תיסגר לשחקנים ליהנות באופן לא מקוון. שימו לב, כל המצבים והתכונות המקוונות לא יהיו זמינים במהלך השבתה זו, עד שהמשחק יחזור בשנה הבאה.

האם יהיו עדכונים נוספים של Multiversus in- משחקים זמינים לאחר 25 ביוני 2023?

כל העדכונים של Multiversus הופרעו ב- 4 באפריל 2023, ואנחנו ניקח את המשחק במצב לא מקוון ב- 25 ביוני 2023, כאשר אנו מתכוננים להשקה, אליו אנו מכוונים לתחילת 2024.

מה יקרה לתוכן שהרוויח או שנרכש בעבר במשחק לאחר שנסגר הבטא הפתוח?

כל ההתקדמות והתכנים שנרכשו או נרכשו לפני 25 ביוני 2023 יימשכו כאשר Multiversus החזר בתחילת 2024. זה כולל גלימיום שאינו בשימוש, אסימוני קרב מעבר, כרטיסי אופי וכל פריטים אחרים במשחק.

יתקדמו ותוכן שהרוויח לאחר 25 ביוני 2023 יעבור להשקה של Multiversus?

התקדמות ותוכן שנצברו לאחר 25 ביוני 2023 לא יועברו להשקה. במהלך השבתה בין סגירת הבטא הפתוחה ב- 25 ביוני לבין ההשקה של Multiversus בתחילת 2024, המשחק יהיה במצב לא מקוון וכל המצבים והתכונות המקוונות לא יהיו זמינים. עם זאת, לשחקנים תהיה גישה לא מקוונת מוגבלת לחדר האימונים (המכונה המעבדה) ומשחקים מקומיים, וכל הדמויות והפריטים הקוסמטיים יימנעו באופן זמני כדי שהשחקנים יוכלו ליהנות באופן לא מקוון במהלך חלון זה.

אילו פריטים קוסמטיים יהיו זמינים לאחר שנסגר הבטא הפתוח ב- 25 ביוני 2023?

כל הדמויות, גרסאות הדמות והטבעות יופיעו בבלתי נעולים וזמינים לשחקנים ליהנות במהלך התקופה הלא מקוונת בין סגירת הבטא הפתוחה ב- 25 ביוני לבין ההשקה של Multiversus בתחילת 2024. שימו לב, סמלי פרופיל ותגים לא יהיו זמינים במהלך תקופה זו.

החזרים כספיים יהיו זמינים עבור תוכן שנרכש בעבר?

ההכרזה על סגירת הבטא הפתוחה של Multiversus אינה משנה כל מדיניות או תנאי החזר כספי כלשהם שמציעים חנות החנות ממנה נרכשו חבילות המייסד או צרורות Gleamium. למידע נוסף, בקר בדפי תמיכת הלקוחות עבור משחקי פלייסטיישן, Xbox, Steam ו- Epic. בנוסף, החזרים כספיים אינם זמינים כתוצאה מסגירת הבטא הפתוחה. עם זאת, כל ההתקדמות והתכנים שנרכשו או נרכשו לפני שהבטא הפתוחה תיסגר ב- 25 ביוני 2023 יימשכו כאשר Multiversus יחזור בשנה הבאה.

אילו שינויים יושמו כחלק מההשקה של Multiversus?

אנו מתכננים להתמקד במספר תחומים, כולל קדננס התוכן של דמויות, מפות ומצבים חדשים; שיפורי NetCode ושימודים; עדכוני מערכת התקדמות; ועוד הרבה. יהיו לנו פרטים נוספים לחלוק ככל שנתקרב להשיקה.

האם תווים ומצבים חדשים יתווספו ל- Multiversus כחלק מההשקה?

שחקנים יכולים לצפות למגוון תוכן חדש, תכונות, מצבים ועדכונים אחרים. יהיו לנו פרטים נוספים לשתף ככל שנתקרב להשיקה.

איך השחקנים יכולים להישאר מעודכנים בעדכוני Multiversus?

לקבלת עדכונים, עוקב אחר ערוצי החברות והקהילה המולטי -סוס, כולל טוויטר (@multiversus), אינסטגרם (multiversgame) דיסקורד (Multiversus) ו- Facebook (Multiversus), כמו גם Multiversus.אתר com. לבירורים לתמיכה בלקוחות, אנא בקרו ב- WBGAMESUPPORT.com.

עדיין מחפש עזרה?

חוזר בתחילת 2024

  • שחקן משחקים ראשונים

Multiversus © 2023 Warner Bros. Entertainment Inc. פותח על ידי שחקן המשחקים הראשונים. כל התווים DC והאלמנטים הקשורים הם סימנים מסחריים של DC © 2021. זמן הרפתקאות, סטיבן יוניברס, ריק ומורטי וכל הדמויות והאלמנטים הקשורים. טום וג’רי, סקובי-דו וכל הדמויות והאלמנטים הקשורים אליו © & ™ Turner Entertainment Co. וורנר ברוס. Entertainment Inc. משחקי הכס וכל הדמויות והאלמנטים הקשורים © & ™ Home Box Condone, Inc. גרמלינס, לוני טונס, ריבת חלל: מורשת חדשה, ענק הברזל וכל הדמויות והאלמנטים הקשורים אליו © & ™ Warner Bros. Entertainment Inc.

האחים וורנר. לוגו משחקים, WB Shield: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc. (S23)

  • אל תמכור את המידע שלי
  • מדיניות הפרטיות
  • תנאי שימוש
  • אפשרויות מודעות

? CrossPlay & Cross-Progression בפלייסטיישן, Xbox & PC

באני באגני במולטי -סוס

שחקן משחקים ראשונים

תוהה אם Multiversus יש התקדמות צולבת ומשחק חוצה? ובכן, יש לנו את המידע העדכני ביותר על משחק הלחימה החדש שיצא.

Multiversus הוא משחק הלחימה הצפוי ביותר מאת וורנר ברוס. והוא כולל סגל ענק של לוחמים – כולל סיבוב של דמויות בחינם – נותן לשחקנים המון אפשרויות בכל מה שקשור לבחור את הלוחם האהוב עליהם. כדי להפוך את העניינים לטובים יותר, המשחק בחינם למשחק זמין ב- PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S ו- PC.

המאמר נמשך לאחר המודעה

המשמעות היא שאוהדי משחקי לחימה ממגוון פלטפורמות יכולים להתעמק בקרב הלחימה המטלטלת של הכותרת ולשלוט במכניקה הייחודית. בגלל שהמולטי-גוונים זמינים בכל כך הרבה מכשירים, שחקנים יתהו אם המשחק תומך ב- CrossPlay ובתפיסה צולבת.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לכן, אם ברצונך לדעת יותר על התכונות המבוקשות ביותר האלה, אז הרכזת שלנו כיסית.

האם ל- Multiversus יש צולב משחק ומתכנות צולבת?

משחקי Multiversus לוחמים

.

Multiversus יכלול תמיכה מלאה במשחקים ותפיסה צולבת בכל פלטפורמות ההשקה. המשמעות היא ששחקנים מ- PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S ו- PC יוכלו להתמודד זה עם זה ונגד זה.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בנוסף, האפשרות לסנכרן את ההתקדמות בחופשיות בין פלטפורמות מופעלת גם היא. כל שעליך לעשות הוא להיכנס לחשבון Multiversus שלך וכל ההתקדמות שלך מהפגישה האחרונה שלך תעבור לפלטפורמה החדשה שנכנסת אליהם.

קיום תכונה זו שימושי במיוחד, במיוחד מכיוון שהוא מסיר הרבה מהטחינה הדרושה כדי לפתוח דמויות חדשות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אז הנה לך את זה, כל מה שאתה צריך לדעת על Multiversus Crossplay והתקדמות צולבת. בזמן שאתה כאן מדוע לא לבדוק את סקירת Multiversus שלנו, ותסתכל על המדריכים שלנו למטה: