פנים רפאים חושפים עלים עלים מודרניים 2 שחקנים מחולקים: האם הוא שווה לצמוח

גיימרים צמאים על רוח רפאים מאז שהקמפיין שהושק עבור MW2. אבל עכשיו התעלומה הוסרה ופניו נחשפו.

כך נראים פניו של רוח רפאים בלי המסכה שלו ב- MW2

מסופק על ידי Activision Call of Duty: לוחמה מודרנית 2 צילום מסך של רוח רפאים.

סיימון “רוח רפאים” ריילי הוא אחת הדמויות האהובות ביותר בכל הזיכיון Call of Duty למרות ששחקנים שלא ראו את פניו.

הראשון של Ghost הופיע בלוחמה המודרנית המקורית 2 (2009) ומאז היה דמות פופולרית במיוחד בקרב המעריצים. האתחול מחדש של סדרת הלוחמה המודרנית בשנת 2019 ראה את חזרתו של רוח הרפאים והלחמה המודרנית האחרונה החזירה אותו לאור הזרקורים. אחד המאפיינים המובחנים של רוח הרפאים הוא המסכה שלו, שהיא בדרך כלל גולגולת שתופס את רוב פניו או את כל פניו. ב- MW2, פניו של רוח הרפאים היו מוסתרים לחלוטין על ידי מסכת גולגולת לבנה, שאוהדים קיוו שבסופו של דבר ימריא.

כפי שהיא כרגע, רוח רפאים מעולם לא הראתה את פניו לשחקנים בשום משחק שהוא הופיע בו. בקמפיין MW2 האחרון, Ghost הוריד את המסכה שלו אך הקהל לא יכול היה לראות את זה. קפטן פרייס אפילו מכיר ברגע זה ואומר, “טוב לראות אותך שוב, סיימון.”מאז אותו הרגע, המעריצים היו סקרנים אם לרוח הרפאים יש מודל פנים מתחת למסכה שלו.

ובכן, כפי שמתברר, כורי נתונים הצליחו לגלות שפניו של רוח רפאים מוצגים במלואם ב- MW2.

הפנים של רוח רפאים ב- Call of Duty MW2

פניו של MW2 רוח רפאים

התגלות זו של ראיית הפנים של רוח הרפאים מתחת למסכה הגיעה במקור זמן קצר לאחר ששוחרר MW2 באוקטובר 2022. בעיקרו של דבר, כורי נתונים מצאו מודל פנים מעובד לרוח רפאים ללא המסכה שלו. חלק מהשחקנים בחרו לא להסתכל על זה כי הם רוצים לשמור על תעלומת רוח הרפאים בחיים. עם זאת, מעריצים רבים היו סקרנים מכדי שלא להיראות.

אם אתה רוצה לראות את הפנים של Ghost ב- MW2, אתה יכול לעשות זאת על ידי התבוננות בחוט האדום הזה.

פניו של רוח הרפאים נחשפו בלוחמה מודרנית של Call of Duty 2

לא ברור אם המפתחים מתכננים אי פעם לעשות משהו עם מודל הפנים הזה לרוח רפאים. אולי רוח רפאים שלא הוסתרו יופיעו בעתיד עם DLC לקמפיין MW2. אולם לעת עתה, המעריצים נותרים עם דגם פנים יחיד לדמות.

פנים רפאים חושפים עלים עלים מודרניים 2 שחקנים מחולקים: האם הוא שווה לצמוח?

פנים רפאים חושפים עלים על ידי לוחמה מודרנית 2 שחקנים מחולקים: האם היה שווה לצמיר? תמונת כיסוי

גיימרים צמאים על רוח רפאים מאז שהקמפיין שהושק עבור MW2. אבל עכשיו התעלומה הוסרה ופניו נחשפו.

זכרו כאשר לאינטרנט היה געגוע קולקטיבי לרוח רפאים בזכות הקו שלו בקמפיין הלוחמה המודרנית 2?

אני לא מפחד להודות שנתפסתי מעט במלכודות הצמא של רוח הרפאים כשגיימרים התלבטו אם רוח רפאים באמת מחייכת או אם הוא מעולם לא חייך בחייו בחיים שלו. והכל התחיל לאחר שרוח רפאים אמרה בסודיות “להפך” כשנשאל אם הוא מכוער. אני אשתף שוב את מלכודת הצמא המקורית – בשבילך, לא אני. זה רק בשבילך להבין על מה אני עומד לדון בפיסת העיתונות הזו.

אוקיי, צפית בזה? אז אתה כנראה גם מרגיש די מסוקרן עם רוח רפאים עכשיו. גיימרים ארוכי שנים כמו גם בנות אלקטרוניות ונערים נמשכו בזכות הביטחון של Ghost, Swagger ו- Bad Boy Persona. הוא קצת תעלומה וזה כולל את המראה שלו.

בעוד שאנשים פנטזים על רוח רפאים עם מסכת הגולגולת שלו, חלקם לא יכלו שלא לתהות איך הוא נראה אחרי שהוא הודה בקלות שהוא מושך. ועכשיו הם יכולים סוף סוף לראות את זהותו האמיתית של Ghost בזכות מודל פנים שהיה קיים מאחורי המסכה שלו.

אז זה מה שאוהדי Call of Duty רצו כל השנים?

רוב ההערות בתגובה לפנים חושפות היו שליליות. גיימרים רבים לא היו מרוצים מהופעתו של Ghost, כאשר רבים השוו אותו ל- Buzz Lightyear מהסרט האחרון של הפיקסאר. Squidward נאה נזרק גם הוא. אמנם כל שלושת האנשים האלה לא מה לזלזל בהם, אך קשה לעמוד בפנטזיה גיימרים בנו בראשם.

להלן כמה מהתגובות המיידיות לזהותו האמיתית של רוח הרפאים.

  • אז סבון היה נכון. פניו הם סיבה לכך שהוא לובש את המסכה
  • הוא חתיך. אבל האם הוא חם מספיק לגיימר?
  • אני חושב שזו תמונה מאוד לא מחמיאה אבל זה כל מה שיש לנו
  • אתה מתכוון, הוא חמוד
  • ממוצע במקרה הטוב. עיניו די מוזרות ונראות ושפתו התחתונה ארורה נעלמה
  • על מה לעזאזל אתה מדבר? הוא לא כריס המסוורת ‘אבל הוא בחור נאה

האמת היא, שפניו של רוח הרפאים מעולם לא היו תעלומה מלכתחילה. ידוע ש- Call of Duty סורק את פניהם של שחקני הקול בעת יצירת דגמי הדמויות. זה היה נכון גם לרוח רפאים, אותו מגלם סמואל רוקין.

יש המון קווי דמיון בין רוח רפאים לשחקן הקול, למעט צבע העיניים. בעוד שרוח רפאים אולי איבדה כמה נקודות חמות רק בגלל שהיא לא הייתה תעלומה יותר, ניתן לומר כי רוח רפאים נאה ומוצלחת. ובכל זאת, חלק מהמתח נעלם עכשיו ואני מאוכזב.