מדריך Minecraft: כיצד לבנות פורטל הולנד במהירות ובקלות

Contents

הדרך להשלמת פורטל הולנד במיינקראפט היא ארוכה ועלולה להיות מפרכת פוטנציאלית. כשמשחקים במצב הישרדות, זה לא קל כמו להפיץ חסימות אובסידיאניות ולהצית אותם. לפעמים זה דורש שעות של הכנה. לסיים את הפורטל הנדר הזה פירושו קבלת גישה ל”הגיהנום הולדר. זה גם המקום היחיד למצוא מגוון רחב של חומרים ייחודיים ופריטי יצירה, מה שהופך אותו למיקום חשוב שיש לו גישה אליו.

מחשבון פורטל Nether

ברוכים הבאים ל מחשבון פורטל Nether, היכן שנפיל את הפורטלים של Minecraft של Minecraft ו איך הם עובדים. נסביר כיצד להכין פורטלים של הולנד במיינקראפט, כמה אובסידיאן לפורטל חוץ, ו כיצד לקשר בין פורטלים של Nether לאפשר נסיעה מהירה דרך העולם. ניגע אפילו בנושאים כמו עיצובים של פורטל Nether ואיך אתה יכול להכין פורטלים בלי כרייה אובסידיאן ראשון!

במינקראפט, פורטל Nether הוא מבנה שמתפקד כשער ל הנטולת, המשחקים מימד חלופי מרושע. מלא במפלצות עוינות וגם בעפרות זהב יקרות ערך, הוא חלק מכריע בהתקדמותו של השחקן לעבר מכה את דרקון אנדר.

זכרו – הפורטלים הנטולים והסיום הם שני מבנים שונים לחלוטין העובדים בדרכים שונות לחלוטין. למידע נוסף על פורטל הקצה, נסה את Finder Finder Portal של Minecraft שלנו.

אז בואו תפוס א לַעֲרוֹם של בלוקים אובסידיאניים ולקבל נכון בניית פורטל!

כיצד אוכל להשתמש במחשבון הפורטל Nether?

אם אתה רק צריך השתמש במחשבון הפורטל של Minecraft Nether מבלי להזיע את הפרטים, הנה איך. מחשבון הפורטל של Minecraft Nether כולל שני מצבים: מצב תיאום וכן מצב חסימה.

מצב תיאום מראה לך מה הקואורדינטות של מיקום בעולם העולמי יהיה ב- Nether ולהיפך.

 1. הזן את הקואורדינטות של הפורטל בעולם העולמי או במתחם.
 2. ה מחשבון פורטל Nether ימצא את הקואורדינטות של הפורטל המתאים בממד האחר.
 3. מחשבון הפורטל של הולנד הוא דו – כיווני, המאפשר לך לשנות את קבוצת הקואורדינטות ולקבל תוצאות תקפות בצד השני.

מצב חסימה מאפשר לך לחשב פרטים על פורטל הולנד שאתה עומד לבנות.

 1. הזן את מידות הפורטל שלך. פורטלים של Nether יכולים להיות כל דבר שבין 4 × 5 ל- 23 × 23.
 2. לְהַחלִיט בין אם אתה רוצה שהפורטל שלך יהיה יש פינות. פורטלים של Nether יכולים לתפקד ללא פינות, אך חלק מהשחקנים מעדיפים את הסגנון המלבני המלא.
 3. ה מחשבון פורטל Nether יראה לך כמה בלוקים של אובסידיאן להכין פורטל חוץ יותר של הממדים שצוינו. זה גם כן ליצור סכנת פורטל הולנד בשבילך.

כיצד אוכל להכין פורטל הולנד יותר במינקראפט? כמה בלוקים של אובסידיאן להכין פורטל חוץ?

פורטל חוץ הוא פשוט א מסגרת מלבנית של אובסידיאן זה הוגדר עם א צור ופלדה (או כלי אחר לייצור אש, כמו מטען אש). המסגרת חייבת להיות לפחות 4 רחובות רוחב וגובה 5 רחובות, ויכול להיות עד 23 × 23. פינות המלבן הן לא נחוץ. לכן אנו זקוקים רק 10 חסימות אובסידיאניות לייצור פורטל הולנד פונקציונלי במיינקראפט ועדיין לדבוק בממדי הפורטל הנדרש הנדרש.

כדי לקבוע בדיוק כמה חסימות אובסידיאניות יהיה עלי הנוסחה הזו:

# חסימות = 2 (W – 2) + 2 (H – 2) \ שוליים \# \ \ טקסט = 2 (W-2) + 2 (H-2) # חסימות = 2 (W-2) + 2 (H-2)

הנוסחה הזו לא כולל את ארבע הפינות האופציונליות זה משלים את המלבן. עליך להוסיף 4 4 4 בלוקים של אובסידיאן לסך הכל אם לפורטל שלך יהיה פינותיו.

הנה מה שלם מסגרת הפורטל של Nether נראה כמו:

מסגרת פורטל נופלת מבוטלת

לאחר השלמת מסגרת הפורטל של הולנד, אנו יכולים הפעל את הפורטל על ידי הגדרת זה עם א צור ופלדה. זה ימלא את המסגרת עם האייקוני מרקם מסתחרר סגול של הפורטל. מוכן ל צעד דרך?

מסגרת פורטל מופעלת

בעוד שהמסגרת המלבנית הבסיסית יכולה להספיק, ישנם חלק עיצובי פורטל שודדים מעוררי התפעלות שם. אנו יכולים אפילו לבנות פורטלים של הולנד כדי להיות מעגלים – ללמוד כיצד עם מחשבון מעגל Minecraft שלנו!

כיצד אוכל להכין פורטל הולנד יותר עם לבה?

אמנם בדיוק למדנו כיצד להכין פורטל חוץ יותר במינקראפט, אך יש כאלה קיצורי דרך. טריק נפוץ, במיוחד עבור Minecraft Speedrunners, הוא להשתמש שיטת הדלי. בדרך כלל אנו משיגים אובסידיאן על ידי מתן זרימת מים על לבה, ובכך מגדיר אובסידיאן. ואז היינו שלי את הבלוק בעזרת פיקקס יהלום. אבל מה אם אין לנו יהלומים? איך אנחנו הפוך פורטל חוץ יותר עם לבה בלבד?

במקרה זה, אנחנו יכולים השתמש בדליים כדי להזיז לבה איפשהו כך שאם נזרוק עליו מים, זה יוצר אובסידיאן בצורת מסגרת פורטל הולנד. אנו יכולים להשתמש בלוקים בעלי ערך נמוך (כמו אבן מרוצפת או לכלוך) כדי לבנות גבס רודמנטרי לתוכו אנו מניחים את הלבה והמים כך שלא יישפך.

שיטת הדלי לייצור פורטל חוץ יותר ללא כריית אובסידיאן ישירות

כיצד אוכל לקשר בין פורטלים של Nether ב- Minecraft? כיצד אוכל להמיר את קואורדינטות הפורטל של Nether?

לפני שדיברו על Minecraft קישור פורטל נטנדר, עלינו לבחון כיצד הנדנדה מכופף מרחב בעולם העולמי. הקואורדינטות של הולנד והעולם אל תתיישרו ב -1: 1 יַחַס, מכיוון שמרחקים אינם עובדים זהים בשני הממדים. במקום זאת, היחס הוא 1: 8, כלומר נסיעה בלוק אחד במתחם משווה ל נסיעה שמונה רחובות בעולם העולמי (אם כי זה לא חל על ציר ה- Y).

כשאתה מכין את שלך פורטל Nether הראשון בעולם העולמי, פורטל הולנד מקביל הוא נוצר אוטומטית ב- Nether מכיוון שהמימד נוצר לראשונה. במקרה זה, באפשרותך להשתמש בקלות בשיעורי ההמרה לעיל כדי לאתר את קואורדינטות הפורטל של הולנד שלך.

מתי מספר פורטלים עם זאת, כבר קיימים, הדברים מקבלים קצת יותר מורכב.

 1. עם הכניסה לפורטל, המשחק ממיר את מיקום הנגן אל ה ממד אחר זה מערכת קואורדינטות. נקרא נקודת יעד זו בממד האחר D .
 2. המשחק אז מחפש את הממד האחר סביב היעד D עבור פורטלים קיימים. טווח החיפוש הוא 17 × 17 נתחים או 3 × 3 נתחים, תלוי אם D נמצא בעולם העולמי או ב- Nether.
 3. אם אחד או יותר פורטלים נודדים קיימים ליד ד ‘ , השחקן נשלח לפורטל הקרוב בקו ישר מ- D .
 4. אם לא קיימים פורטלים נודדים ליד D , המשחק יוצר פורטל חדש ב- D ושולח את השחקן שם.

�� במינקראפט, העולם מחולק לקטעים הנקראים נתחים ברוחב 16 רחובות, 16 רחובות באורך, ומגיעים מקומת העולם לתקרתה.

עם הידע הזה, שחקנים יכולים חישוב מרחקים בין הפורטלים שלהם ליצור רשתות נסיעות מהירות עצומות להגיע לפינות רחוקות של העולם.

שאלות נפוצות

כמה גדול הוא פורטל הולנד?

פורטלים של Nether יכולים להיות בין 4 × 5 ל- 23 × 23. בגרסאות קודמות של Minecraft, הפורטל יכול להיות רק 4 × 5, ולא גדול יותר ולא קטן יותר. אולם לאחרונה, הגבלה זו הוסרה, וכעת שחקנים יכולים לעשות פורטלים גדולים בהרבה יותר.

כיצד אוכל להפעיל פורטל הולנד?

כשיש לך מסגרת פורטל שלמה יותר בנויה, אתה חייב הגדר את זה בעזרת צור ופלדה. זה יפעיל את פורטל הולנד וימלא את המסגרת עם חסימות פורטל נטולת. לאחר מכן תוכל להיכנס לפורטל כדי להיכנס ל- Nether.

כמה בלוקים של אובסידיאן אני צריך לפורטל החוץ?

אתה צריך לפחות 10 חסימות אובסידיאניות ליצור פורטל מתפקד מתפקד. בצורה זו, הפורטל החוץ יותר יהיה מלבני מכוון אנכית 4 × 5 מסגרת אובסידיאן ללא פינות. להכין את הפורטל הגדול ביותר של Minecraft Nether של מידות 23 × 23, היית צריך 84 חסימות אובסידיאניות למסגרת בלי פינות וכן 88 למסגרת עם פינות.

אתה יכול ליצור פורטל הולנד בסופו של דבר?

לא, אתה לא יכול להכין פורטל חוץ יותר בסוף. מסגרת פורטל הולנד בנויה לא בעולם העולמי, או ב- Nether לא יפעיל לאחר שהוגדר. לכן אי אפשר לבנות א פוּנקצִיוֹנָלִי פורטל Nether בסופו של דבר.

כיצד אוכל להדליק פורטל הולנד יותר ללא צור ופלדה?

כל כלי שמכניס אש לבלוק ניתן להשתמש להפעלת מסגרת פורטל הולנד. אתה יכול להשתמש במטען אש, להתפשט באש של בלוק עץ לפורטל הולנד יותר, או להערים על איום לירות במסגרת הפורטל שלך. אם אתה בר מזל, ברק יכול להכות הפורטל של הולנד שלך, הצית את זה כך.

כיצד אוכל לשבור את הפורטל שלי יותר?

אתה יכול לשבור פורטל חוץ בדרכים רבות.

 • אתה יכול שלי אחד מבלוקי האובסידיאן של הפורטל.
 • אתה יכול לתת מים זורמים לפורטל.
 • אתה יכול לגרום הִתְפּוֹצְצוּת ליד הפורטל, שלא ישבור את האובסידיאן אך ישבית את הפורטל.

מדריך Minecraft: כיצד לבנות פורטל הולנד במהירות ובקלות

פורטל Nether הוא הקשר שלך בין שני עולמות. איך אתה מגיע לשם? המשך לקרוא כדי לגלות.

פורטל Minecraft Nether

פורטל Minecraft Nether (אשראי תמונה: Windows Central)

הדרך להשלמת פורטל הולנד במיינקראפט היא ארוכה ועלולה להיות מפרכת פוטנציאלית. כשמשחקים במצב הישרדות, זה לא קל כמו להפיץ חסימות אובסידיאניות ולהצית אותם. לפעמים זה דורש שעות של הכנה. לסיים את הפורטל הנדר הזה פירושו קבלת גישה ל”הגיהנום הולדר. זה גם המקום היחיד למצוא מגוון רחב של חומרים ייחודיים ופריטי יצירה, מה שהופך אותו למיקום חשוב שיש לו גישה אליו.

ישנן שתי שיטות בר -קיימא של להגיע למתחם, כך שעדיין לא יש לך מזל. המשך לקרוא כדי לגלות כיצד.

מה אתה צריך לדעת על פורטלים של Nether ב- Minecraft?

לפני שנכנס לשתי הדרכים שאפשר לבנות פורטל הולנד יותר, בואו נכסה איך נראה פורטל הולנד יותר. פורטל הולנד בנוי מתוך מינימום של 10 ומקסימום 14 בלוקים של אובסידיאן. כאשר הוא בנוי במלואו, הוא אמור להיראות כמו פתח גדול, עם פער של שני חסימות של שלוש בלוקים המרכיב את המרכז.

 • פורטל Nether Full: כפי שאתה יכול לראות מהתמונה שלמעלה, פורטל הולנד יותר הוא מלבן ארבע-צדדי: שני צדדים של 4 בלוקים מה שהופך את החלק העליון והתחתון, ושני צדדים של 3 בלוקים שעושים את השמאל וימין. חשוב על זה כשני עמודים עומדים על בסיס ומחזיקים גג. זה לוקח 14 בלוקים של אובסידיאן.
 • פורטל Nether חלקי: עם זאת, כפי שאתה יכול לראות מהתמונה למעלה, הפינות הן אופציונליות. פורטל הולנד עדיין פונקציונלי לחלוטין גם ללא הפינות, וחוסך לך כמה אובסידיאן בתהליך. זו גם דרך למישהו לזרוק את פורטל הולנד שלו עם כמה פינות דקורטיביות אם הם רוצים. זה לוקח עשרה בלוקים של אובסידיאן.

יש עוד כמה דברים שכדאי לזכור לגבי פורטלים של הולנד וכיצד עובד דרכם:

 • המרחק ב- Neter עובד אחרת. כל בלוק שאתה עובר ב- Neter הוא למעשה המקבילה לשמונה בלוקים בעולם העולמי. המשמעות היא ששימוש ב- Neter יכול להיות אמצעי יעיל לטיול מרחקים עצומים במהירות.
 • פורטלים של הולנד לא כולם מחוברים. ברוח דומה לנקודה האחרונה, פורטלי הולנד לא כולם קשורים זה לזה. כששחקן עובר דרך פורטל הולנד, פורטל זה ייקח אותם לאותו מיקום יחסי ב- Nether. אם כבר אין פורטל הולנד, אחד ייוצר אוטומטית.
 • אתה יכול לבנות פורטלים מרובים של Nether. המשמעות היא ששחקן יכול לבנות פורטלים מרובים במיקומים מרובים, מתוך הבנה שפורטלים אלה תמיד יעבירו אותך לאותו מיקום יחסי בממד האחר. לפיכך, נסיעה למרחקים ארוכים ב- NETHER ואז לבנות פורטל NETER נוסף כדי לחזור זה לא רעיון רע.

איך בונים פורטל הולנד יותר ללא יהלומים במינקראפט?

בניגוד לאמונה הרווחת, ניתן לבנות פורטל הולנד פונקציונלי מבלי לקצור את אותם יהלומים חמקמקים. אמנם נכון שאובסידיאן, המרכיב העיקרי בבניית פורטל הולנד, לא יכול להישבר או לכרות אותו על ידי השחקן עם שום דבר מלבד פיקסיה יהלום, ישנן דרכים סביב זה אם אתה רוצה קצת קיצור דרך. זכור, יש כמה מגבלות לשיטה זו.

כדי להתחיל, תצטרך:

 • מקור לבה: זה קצת יותר קשה להגיע. תצטרך למצוא מאגר טבעי של לבה שאפשר לצייר ממנו, ואתה לא יכול לסמוך על מקור אינסופי. אתה יכול לייבא את הלבה הזו ממקומות רחוקים אם יש לך שפע של דלי ברזל, אבל תרצה שיהיו לפחות עשרה דלי לבה. למרבה המזל, לבה שכיחה יחסית במיינקראפט, גם מעל וגם מתחת לקרקע.
 • מקור מים: אובסידיאן נוצר כאשר מים באים במגע עם בלוק מקור לבה. זה אומר שתזדקק למקור מים הניתן לחידוש כדי להשלים זאת. אתה יכול לבנות באר אינסופית על ידי חפירה של חור ארבע על ארבעה חור חסימה באדמה וריקון דלי מים לשלוש הפינות. תבחין בפינה הסופית מתמלאת אוטומטית. כל עוד אתה מחלץ מים רק מפינה אחת בכל פעם, עכשיו יש לך היטב היטב!
 • אבני בניין נוספות. זה באמת יכול להיות כל מה שאתה רוצה, אבל אני ממליץ על אבן מרוצפת. זה לא נשרף, זה נגיש בקלות והוא לא מושפע מכוח המשיכה (כמו חול או חצץ.)
 • דלי ברזל: דליים מועילים להובלת נוזלים ממקום למקום. במקרה זה, מכל מקום שאתה מקבל את הנוזל לפרויקט בניית הפורטל של הולנד שלך. אתה יכול ליצור דלי ברזל עם 3 מטילי ברזל (מכה מעפרות ברזל.)
 • צור ופלדה: מתנע אש הוא הכרח להדלקת פורטל הולנד יותר ברגע שהוא ייבנה, כך שתצטרך לקבל צור ופלדה שימושי. עם זאת, קל מאוד ליצירה, פשוט דורש חתיכת צור אחת (נמצא מחצץ) ומטיל ברזל אחד כדי לבצע את העבודה.
 • פיקסא. בהנחה שבחרת ב- Cobblestone כחומר הבחירה שלך, תצטרך מגרש כדי לכרות את זה כשתסיים. עדיפות ברזל או יהלום.

בניית פורטל הולנד שלך ב- Minecraft

לאחר שאתרת את כל החומרים שלך, הגיע הזמן להתחיל. ראשית, וודא שאתה מכיר את הבנייה הבסיסית של פורטל הולנד על ידי התייחסות לקטע שלמעלה. ברגע שיש לך את זה מהדרך, עקוב אחר הצעדים למטה, ויהיה לך פורטל מושלם תוך זמן קצר. הסוד לבניית פורטל חוץ יותר ללא יהלומים הוא יחסית פשוט: אובסידיאן נוצר כאשר מים פוגעים בבלוק מקור לבה. פשוט הכינו תבנית כדי לוודא שהאובסידיאן נוצר במקרה בצורה המדויקת הדרושה לפורטל הולנד יותר.

כדי לבנות פורטל הולנד ללא יהלומים, בצע את הדברים הבאים:

 1. מצא מקום מתאים לפורטל Nether שלך. אני ממליץ לבנות חלל סגור עבורו או לשמור עליו נפרד מכל השאר מכיוון שאפשר להמון המוני יותר לנסוע דרך פורטל מדי פעם.
 1. התחל לבנות את התבנית שלך על ידי הנחת אבני הבניין שלך בשלושה בלוקים על ידי מלבן בן שישה חסימות על האדמה.
 2. מלא את התבנית שלך בלבה. אתה צריך לקבל קו יחיד של לבה ארבעה בלוקים. כל גוש לבה צריך להיות מלא, כך שתזדקק לדלי לבה לכל מקום.
 1. עבור לקצה אחד של התבנית ו שופכים דלי מים בסוף. זה יעשה קצת בלגן, אבל אתה יכול לאסוף את המים. המים צריכים לרוץ על אבני הלבה ולהפוך כל אחד לאובסידיאן.
 1. בשני קצות, בנה עמוד עם א 1 חסום פתיחה ישירות מעל חסימות האובסידיאן. כך אנו בונים את הצדדים של פורטל הולנד.
 1. חזור על שלבים 3 ו -4. יש רק את הדרך היחידה להפוך את אובסידיאן, כך שתעשה הרבה מזה.
 2. חזור על שלב 5 ו 6 משני הצדדים פעמיים נוספות. כל צד של פורטל הולנד צריך להיות חמישה בלוקים אובסידיאניים מלמעלה למטה.
 1. עכשיו החלק העליון! בנה מעט גשר בלוק אחד למטה מראש עמודי האובסידיאן שלך.
 2. תן את מעקה הגשר. המעקה צריך להיות אפילו עם החלק העליון של עמודי האובסידיאן שלך. אין סיבה לתת לבה לשפוך בכל מקום.
 3. חזור על שלבים 3 ו -4 פעם נוספת. לאחר פינוי המים, עליך להיות בעל פורטל פונקציונלי לחלוטין!
 1. לפחות, תחת כל הפיגומים האלה. נקה את כל חומרי הבניין העודפים שלך כדי לחשוף את פורטל הולנד שלך. בדוק כדי לוודא שהמדידות שלך נכונות. אם משהו לא בסדר, ייתכן שתצטרך לחזור על הצעדים הללו במיקום אחר.
 2. סוף כל סוף, קח את הצור והפלדה שלך והדליק את אחת הפינות התחתונות של פורטל הולנד. אם הכל נכון, יש למלא את הפורטל של הולנד בזוהר סגול מבשר רעות. זה הרמז שלך להיכנס לזה.

קחו בחשבון, יש פגם אחד גדול בגישה זו. בזמן שאתה תיאורטי מקבל גישה מהר יותר משחקנים אחרים, אתה כן לא מצליח לבנות פורטל הולנד נוסף במתחם. אם אתה הולך לאיבוד ואינך מוצא את הדרך חזרה לפורטל המקורי, בעצם יש לך מזל. בלי יהלומים, אתה לא יכול לאגור את אובסידיאן, רק תעשה את זה כמו שאתה צריך את זה. וזה לא עובד ב- Neter. אמנם אתה יכול למצוא את אובסידיאן ב- Neter על ידי ביזה שידות, אתה לא צריך לסמוך על זה. וודא שאתה מסמן היכן הפורטל שלך כשאתה מגיע.

איך בונים פורטל הולנד יותר עם יהלומים במיינקראפט?

אם כבר מצאתם יהלומים ב- Minecraft, ויש לכם את כל המרכיבים הנחוצים ליצירת פיקקס יהלום, בניית פורטל הולנד הרבה יותר קל לכם. בין אם אתה מכין את האובסידיאן שלך או מוצא את זה תוך כדי חקר, אתה יכול פשוט לכרות אותו עם המגרש היהלום שלך ולקחת אותו איתך. אובסידיאן לוקח לנצח לשלי, כך שתמתין לא מעט זמן, אבל כל עוד החסימה שלך עשויה יהלום, היא תצטרף בקרוב למלאי שלך.

ברגע שיש לך 10 עד 14 בלוקים של אובסידיאן מלאי, אתה יכול לבנות את פורטל הולנד שלך בכל מקום שאתה רוצה באמצעות סכימות הפורטל שלמעלה. זה מוציא ממנו את הניחושים, וזה אומר שאתה יכול לשמור על אובסידיאן נוסף בהישג יד למקרה שתצטרך לבנות במהירות פורטל כדי לברוח מהנודע. אלא אם כן יש לך סיבה לרצות להגיע לנדנד קצת יותר מוקדם (כמו Brewing Potion, או לחקור את הביומים החדשים כחלק מ’העדכון של Nether ‘), כנראה שעדיף לעשות דברים כאלה.

מסיימים

עכשיו כשאתה יודע לבנות פורטל הולנד, אתה יכול לנוע קדימה ואחורה כמה שאתה רוצה. לאחר ששלטת על ההנפלה עצמה, שום דבר לא יוכל לעצור אותך! למעט מטפסים. אלה עדיין איום. אתה גם מוכן לחלוטין לכבוש את ה- Nether כאשר העדכון של Nether יוצא לשחרור.

האם יש לך טריקים אחרים להגיע לנדנד? מה לגבי דרכים ייחודיות להוסיף פורטל הולנד לעולם Minecraft שלך? יידע אותנו בתגובות למטה!