הזמיר: טריילר, סיפור, משחק, ועוד

הבניין הוא גם חלק גדול מה- Nightingale. אתה יכול לייעד כל תחום אחד שתבחר להיות “תחום הפוגה” שלך. זה המקום בו אתה מתקן אם אתה מת, ואיפה מותר לך להתחיל לבנות את האחוזה שלך. הזמיר כולל מערכת בניית בסיס מודולרית הדומה ל- RPGs הישרדות אחרים כמו מקורקע או ואלהיים, עם רצפות, קירות, מדרגות ועשרות רכיבים אחרים שניתן להציב על ידי השחקן בכל מקום בו הם אוהבים.

זמיר משחרר לגישה מוקדמת בפברואר

זָמִיר

נייטינגייל, משחק הבכורה הצפוי ביותר מ- Inflexion Games, קיבל תאריך שחרור חדש של Access Access במהלך הזרם הפתיחה של Gamescom Night של היום. כעת אנו יודעים שמשחק ההישרדות בעולם המשותף יפגע בחנות Steam ו- Epic Games במדינת גישה מוקדמת ב- 22 בפברואר 2024.

ב- Nightingale, אתה שולט ב- Realmwalker כשאתה מסתכן בפורטלים ארקניים ביקום פנטזיה של גזלמפ ויקטוריאני שנוצר באופן פרוצדוראלי. אף על פי שיצירת הישרדות משמשת כעל לולאת המשחקים הליבה, האולפן מציג את בנייתו העולמית והוויזואלית המצוינת שלו. הסטודיו גם דוחף קדימה את הנרטיב המתפתח שלו, המדגיש אוטונומיה של משחק.

“[תאריך הגישה המוקדם] הוא מספר חודשים מאוחר יותר ממה שהוכרז בעבר”, אמר מנכ”ל משחקי הגמישות, אורין פלין, בהודעה לעיתונות. “אבל כאולפן, אנו מחויבים לאיכות ולקחת את שביעות הרצון של השחקנים ברצינות רבה. אנו רוצים להבטיח שהמשחק יביא את הציפיות של הקהילה שלנו, שמילאו תפקיד חיוני בפיתוח עד כה. אנו שואפים להבטיח כי הזמיר לא רק ממלא את החזון שלנו אלא גם יהפוך למקום מוקיר לשחקנים שלנו לחקור ולגלות עם חבריהם במשך שנים רבות.

אתה יכול לצפות בטריילר תאריך השחרור המוקדם של הזמיר המוקדם:

הזמיר מגיע לגישה מוקדמת דרך חנות Steam ו- Epic Games ב- 22 בפברואר 2024, תמורת 30 דולר. על פי משחקי Inflexion, השקה זו תציין את תחילת הדרך ל 1.. Inflexion מקווה להמשיך באיטרציה, לשפר ולהוסיף למשחק ככל שתקופת הגישה המוקדמת נמשכת.

הזמיר: טריילר, סיפור, משחק, ועוד

צילום מסך של פיי ענק במשחק ההישרדות הקרוב

מה זה הזמיר, ומתי הוא יוצא? כפי שתדע אם תקרא את הקומפנדיום שלנו מהמשחקים הכי צפויים שלנו משנת 2023, Nightingale הוא המשחק שאני הכי מתרגש לשחק השנה. זהו משחק יצירה של הישרדות פנטזיה של גאסלמפ על ידי משחקי Inflexion, שמטפל בשחקנים עם חציית רשת אינסופית של תחומי FAE, איסוף משאבים, בניית בסיסים, נאבקת בצורה נפלאה – באופן מחריד – ועוד ועוד.

. במדריך זה נלך אותך בכל מה שאנחנו יודעים עד כה על נייטינגייל, החל מתאריך השחרור המוקרן ומבחני בטא ועד לסיפורו, לתפאורה, למשחקים, לפן מרובה משתתפים ועוד.

הגבול החדש בצילום מסך זמיר

Nightingale הוא משחק יצירת הישרדות מגוף ראשון. תתחיל עם כלום, ותצטרך לקצוץ עצים, לאסוף אבנים, למצוא אוכל, למצוא או להכין מקלט, להדוף התקפות מחיות אלדריץ ‘עוינות וכן הלאה. הכל דברים מוכרים מאוד לשחקנים של משחקי יצירה של הישרדות, אבל הזמיר עושה כמה דברים בצורה די שונה.

נקודת המכירה הייחודית הגדולה ביותר של המשחק של נייטינגייל היא רשת הפורטל שלה, המאפשרת לך ליצור תחומים חדשים דרכם הדמות שלך יכולה לעבור. זה נעשה באמצעות כרטיסי תחום (למטה), מה שמאפשר לך מידה לא מבוטלת על מה שתמצא בצד השני. זה היבט חשוב של התקדמות דרך עולם הזמיר, כי התחום המתחיל שלך לא יכיל את כל מה שאתה צריך. כדי להתקדם מעבר לנקודה מסוימת, תזדקק למשאבים וסודות של תחומים אחרים שיעזרו לך.

צילום מסך של מפלצת ענקית כבולה ממשחק ההישרדות העולמי המשותף

קרב הוא תגרה חלקית, מבוססת נשק חלקית, עם רגעים רבים בטריילרים של נייטינגייל, מציגים כמה רובי צור מקסימים למראה, רובי ציד ואקדחים שהשחקן יכול ככל הנראה לערוך ולהשתמש בו כדי להתמודד מול יצורי FAE שמטילים אותך. בנוסף לחיות ה- FAE, תוכלו גם להיתקל ב”פלישות של מחיקות FAE המעוותות של האנושות הידועות רק כ- The Bound “, על פי אתר המשחק.

הבניין הוא גם חלק גדול מה- Nightingale. אתה יכול לייעד כל תחום אחד שתבחר להיות “תחום הפוגה” שלך. זה המקום בו אתה מתקן אם אתה מת, ואיפה מותר לך להתחיל לבנות את האחוזה שלך. הזמיר כולל מערכת בניית בסיס מודולרית הדומה ל- RPGs הישרדות אחרים כמו מקורקע או ואלהיים, עם רצפות, קירות, מדרגות ועשרות רכיבים אחרים שניתן להציב על ידי השחקן בכל מקום בו הם אוהבים.

מהם כרטיסי תחום ב- Nightingale?

הגבול החדש בצילום מסך זמיר

Nightingale הוא אכן משחק מרובה משתתפים, כאשר שחקנים מסוגלים להצטרף לקבוצות של עד 10 לשרת והרפתקאות ברחבי Faewild ורשת הפורטל יחד. המשחק מתואר בכל סיבוב כ- PVE (שחקן לעומת סביבת) ולא כמשחק PVP (שחקן לעומת שחקן), מה שאומר שלא סביר ששחקנים יוכלו להילחם זה בזה בשרת. במקום זאת, הם יעבדו יחד כדי לאלף את החוץ. אנו גם יודעים ששחקנים יוכלו לעקוב אחר אחרים לתחום חדש גם אם הם לא זה שיצר את זה – וגם אם עדיין אין להם את היכולת ליצור תחום כזה.

כמובן שמולטי משתתפים בשיתוף פעולה לא נאלץ על השחקן בשום דרך, וזה בר-קיימא לחלוטין לשחק סולו נייטינגייל.

זה כל מה שאנחנו יודעים עד כה על משחק הישרדות הפנטזיה הקרוב של משחקי הפנטזיה. אבל אנו אנו בטוחים לעדכן את הדף הזה עם כל החדשות, הטריילרים והמידע האחרונים ככל שהוא מגיע, אז המשך לבדוק בחזרה!

היכנס והצטרף אלינו למסע שלנו כדי לגלות משחקי מחשב מוזרים ומשכנעים.