תאריך השחרור האחרון של מחשב האחרון של חלק 1 הוכרז בטקס פרסי המשחק

Meзз?

תאריך השחרור האחרון של המחשב האמריקני

a.

Meзз?

“Ироки применю р рfзичное о жориגש, т том чисе писолеы, винтови сlлlлlл ( хаы, yдle меаличесими труами и друטָה. Таже игроки мדיר. . Иme присс ю ю ц ю ю ы ы жёויים нзчее натופים т т ч ч зויים т т з ч зויים т з т з з з ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч בת i нч т тоющиии тויים точеии тויים теаааа тоаааа тויים тоаааа. Ире присюю с сауално орашеннные конарии онxи’י жанצל л ж ж ж ж ж ж ж ж у у у у у у у ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш בת мц העצמי העצמי, шеац оарוחים оеа о ж ж ж у у у у у е аогол молоы персонажем. В le.”

Пדיר

Le.

© 2023 Valve Corporation. Вely права защищены. Ве торгоые марки ялюс собенносс сотетדרים ющющ ладецев ющ л л х л л ю ю בת л л цаданц х х ю בת х х х ю בת i.

תאריך השחרור האחרון של מחשב האחרון של חלק 1 הוכרז בטקס פרסי המשחק

הטוב ביותר של Naughty Dog סוף סוף פוגע במחשב האישי בתחילת השנה הבאה.

האחרון מאיתנו חלק 1

(קרדיט תמונה: כלב שובב)

הכרזות ממשיכות להגיע במהלך פרסי המשחק 2022. Naughty Dog חשפה סוף סוף את תאריך השחרור של האחרון בארה”ב חלק 1 במחשב האישי: 3 במרץ 2023.

האחרון מאיתנו חלק 1, למי שמבולבל מכותרתו, הוא גרסה מחודשת מלאה למקור 2013. היה גם רסאסטר של המשחק שיצא בשנת 2014, אבל זה הרבה יותר גדול מזה. שחרורו של חלק 1 יציין גם את הפעם הראשונה שהסדרה האחרונה בארה”ב הופיעה במחשב האישי, אך אני מקווה שלא האחרונה.

שיחקתי את האחרון מאיתנו חלק 1 ב- PS5 כאשר הוא שוחרר לראשונה בדצמבר והתרשם מאוד. למרות שאני זוכר את המקור שנראה הרבה יותר טוב בשנת 2013, ההשוואה לצד זו מדברים בעד עצמם.

אם מעולם לא שיחקת את האחרון מאיתנו בעבר, זהו פינוק אמיתי, אם כי אתה עלול להרגיש חמוץ מהמחיר: כמו כל הבלעדיות של סוני קדימה, צפה לשלם 70 $. עבור אלו שמורידים את ספירת העניין הגובר של סוני בשחרור משחקי פלייסטיישן במחשב האישי, האחרון בארה”ב חלק 1 יסמן את הפער הקצר ביותר בין PS5 לשחרור המחשב (רק שישה חודשים ביניהם).

זה אפילו לא המשחק היחיד של PlayStation PC שיקבל כמה פרסי משחק אהבה: פעולה Roguelite Returnal מגיעה גם למחשב האישי.

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.