רפסודה אוטופיה

יש כאן כמה דלתות נעולות. האחת נעולה עם שרשראות בתבנית פנטגרם, ומסיימת את סיפור המשחקים לאחר ביטול הנעילה. יש מפתח במדרגות הקדמיות שלו התואם את זה שאליו הזנת רוכסן. קח אותו ופנה אל הדלת הנעולה עם שני מנעולים ופתח אותו. מכאן הנתיב די ליניארי, עם קיצורי דרך שתוכלו לבטל את הנעילה ככל שתתקדם.

רפסודה אוטופיה

4 ю ю. 2022 в 13:22

OP צודק, אוטופיה במיוחד היא די חכם במשחק היציאה. המנוע אינו מיועד לבקרות מדויקות והוא מופיע בקפיצה ומריץ ביט. למרבה המזל, הצלחתי למצוא דרך להפיל את עצמי בקומה העליונה, אחרת מעולם לא הייתי מסיים את הקטע הזה. רק לנחות את עצמי בפאזל מעצבן באמת עם המון מעקב אחורי. אז חזרתי לרפסודה ועזבתי. אני באמת לא יכול להיות מוטרד מהשטויות האלה – במיוחד מכיוון שעכשיו ברור איך הסיפור מסתיים. רק לראות את מסך הקצה לא שווה את הטרחה, אז אני רק הולך להתעסק לעת עתה ולבדוק את האיים זרעי פרחים כדי להפרק את הרפסודה שלי. צריך להעסיק אותי זמן מה.

4 ю ю. 2022 в 16:14

הסכימו, אמנם לא שנאתי את חידות הקוג/קפיצה, אך זה היה המשחק הלא נכון עבורם. הסיבה היחידה שיכולתי לעשות את הקפיצות הייתה במצב של אדם שלישי. .

מסכים לחלוטין. סיימתי את המשחק, אבל זה היה יותר ויותר משעמם לי אחרי שקיבלתי את המנוע הראשון. מעולם לא יצרתי משהו חדש אחרי זה כי אין באמת צורך בזה, ואוטופיה, עיצוב שטויות טהור. הלוואי שלא שיחקתי את המשחק הזה בכלל.

4 ю ю. 2022 в 20:44

פאזל COG שבור. שים את COG במעלית, והעלה את ההרמה וקוג נשאר מאחור. לא טורח למצוא דרך לעקיפת הבעיה. אהבתי רפסודה עד הפרק האחרון, ועכשיו לא הייתי ממליץ עליו לאף אחד.

4 ю ю. 2022 в 21:15

עבור פאזל COG, אתה צריך לשים את גלגלי השיניים למעלית הנכונה. אם אתה שם אותם לא נכון, הם פשוט עוברים ישר דרך זה. זה ממש מטומטם.

בכל מקרה, אני במחנה “אהבתי את המשחק אבל אוטופיה נשאב”. זווית “מאבדת את הציוד שלך כשאתה מת” לא נראתה נורא כשלא היו קרבות בוס. אז מה הם הולכים ועושים? הוסף קרבות בוס! כל כך טיפש.

ברגע שראיתי את הארגזים נערמים דברים, ידעתי שנגמרו להם רעיונות.

4 ю ю. 2022 в 23:13

או draco2tiamat

הסכימו, אמנם לא שנאתי את חידות הקוג/קפיצה, אך זה היה המשחק הלא נכון עבורם. הסיבה היחידה שיכולתי לעשות את הקפיצות הייתה במצב של אדם שלישי. הרעיון של ערימה ליצור להרוג את הבוס היה מעצבן יותר אז כיף.

כן, בהחלט. אוטופיה נמצאת בכל מקום – שיעורי ההתאמה של הצבועים הם פשוט בלתי סבירים, הפאזל עם הקופסאות והכבלים היה בסדר, אני תמיד מעריך עיצוב משחק בו משהו שלמדת קודם לכן הופך להיות מועיל שוב מאוחר יותר. פתרון הרפסודה של דטרו היה ממש מעוצב, מיד ידעת מה אתה צריך לעשות, בלי מעקב אחורי, זה היה למעשה כיף. אבל הקפיצה והריצה ממש ממש ממש רע. למרבה המזל יש דרך להפיל את עצמך לאן אתה צריך ללכת – לא לומר איך, ה- Devs עשויים לקבל את הרעיון לתקן את זה ואני לא * לא רוצה שזה יקרה חחח.
. ברור מה אתה צריך לעשות, אבל. .
אולי אחזור יום אחד כדי לסיים את זה – אבל עד אז אני אעשה את הדברים שהם ממש כיף: לצוף על פני האוקיאנוס, להרים דברים שאצטרך, ולהוסיף לרפסודה שלי.

5 ю ю. 2022 в 1:36

אני חושב שהגלגלות היו קצת על נקודה, פשוט פאזל קטן וכיף. החלק של הפלטפורמה היה בהחלט מוזר ומרגיש לא במקום, בטוח שתמיד היה קצת קפיצה מסביב אבל האזור הזה פשוט הרגיש די חסר טעם ונראה שהוא לא מוסיף שום דבר מלבד הזמן. באשר לאזור כלוב הצבוע, זה פשוט לוקח סבלנות וקצת יודעים איך. הייתי נערם רחוק מארגזים לעבר הגדול במרכז ואז משתמש בו כדי להעביר אותם מצד אחד למשנהו, ובעצם מתייחס לרצפה כאל לבה רוב הזמן. הדבר הגדול עבורי שהיה סופר לא במקום היה האלפא, היה כיור נשק פשוט ושום דבר אחר ומאוד לא במקום למשחק שאינו באוס עד עכשיו. גם אני רוצה במחסן המטופש הזה שאתה פותח, צריך להיות שם שלל.

5 ю ю. 2022 в 2:34

אוּטוֹפִּיָה

Utopia Birdview

Marketplace • מיקום סביבתי ברפסודה. במקור נרמז בתחילת המשחק הקודם, זהו התחום השלישי אליו תעבור בפרק השלישי, והסופי בסך הכל בסך הכל.

תוכן

 • סיכום 1
  • 1.1 תווים
  • 1.2 לוח הלוח
  • 2.נמל 1
  • 2.2 הרפסודה / החווה של דטרו
  • 2.3 הכפר הראשי
  • 2.4 השוק
  • 2.5 שוק לאחר המשחק
  • 3.מפגש ראשון
  • 3.מפגש 2 שני
  • 3.3 המפגש השלישי והאחרון
  • 4.מפגש ראשון
  • 4.מפגש 2 שני
  • 4.3 המפגש השלישי והאחרון
  • 6.1 הדפסות תכניות

  סיכום [| ]

  אוטופיה הוא אי סיפור שנעול לאחר איסוף פתק בטמפרנס. במקור הוא נרמז על מגדל הרדיו כמיקום בשפע הרפסודה. הנגן יכול לגלות קצת מידע מלוח הלוח שנמצא בחדר הבקרה של מגדל הרדיו.

  זו בעצם עיירה צפה באמצע גורדי שחקים שקועים. עם כוח עבודה משלו, מטהר מים וחווה.

  תווים [| ]

  הדמויות הראשיות של אוטופיה מורכבות מדטרו, ילד צעיר המסייע לשחקן עם רמזים שימושיים המפוזרים בכל העיר, אולוף, דיקטטור טיראני אשר יתקוף את השחקן עם חומר נפץ כשמתמודדים בו, וצבועים של אולוף שמובילים על ידי אלפא, א ‘ בוס צבוע מוטציה שהשחקן צריך להילחם. שאר תושבי האוטופיה נכלאו על ידי אולוף, וניתן לשחרר אותם באמצעות מפתח הראשי שהשחקן מקבל לאחר שניצח את אולוף.

  לוח הלוח [| ]

  ניתן לקרוא את הדברים הבאים על לוח הלוח:

  1. ב- 23 במרץ 2020 מדענים מנבאים שכל הקרח על כדור הארץ יימס בעוד שנתיים.
  2. עד 16 באוקטובר 2023 אוסטרליה היא מתחת למים לחלוטין.
  3. עד 20 בפברואר 2028 מוצגת תמונה של כדור הארץ המוצגת בכבדות.
  • זה כולל תמונה שכיתוב “אוטופיה?”שלפי השמועה הוא בטוח ומאוכלס.
  • נראה כי אוטופיה היא עיר עתידנית שקועה בעיקר.
  • לוח הלוח מעריך את מיקום האוטופיה אך לא ניתן הקשר לרמזים.

  נקודות עניין [| ]

  נמל [| ]

  פאזל חשמל אוטופיה

  המשימה הראשונה היא להחזיר את הכוח למערכת השקיה על ידי יצירת חיבור לגנרטור (חפש שני חבילות כבל גדולות ואדומות בוהקות המעוגנות לצד גורד השחקים הסמוך, המטרה שלך היא לחבר את השניים) מעל גגותיו של בתים נמל באמצעות כבלים רזרביים השוכנים בפאזל הדומים לפאזל Moontown במזג. אתה צריך חמישה כבלים כדי להשלים את הפאזל.

  • צבועים מופיעים כאן לראשונה. כדי להוציא אותם בבטחה, אתה יכול לירות בהם עם קשת תוך כדי גיבוי.
  • אזור זה מציג את המכונאי העיקרי של אוטופיה – ישנם קופסאות אדומות וכלובים הפזורים ברוב האזורים שניתן לאסוף ואז להניח אותם בכל מקום שהשחקן רוצה. התיבות יתחברו כדי לערום זה על זה באופן אוטומטי כאשר הם בטווח. בדרך זו תוכלו לבנות מדרגות עם הקופסאות כדי להגיע לגגות ואזורים גבוהים יותר. השחקן יכול לקפוץ שתי קופסאות גבוהות, וכדי להגיע גבוה יותר יצטרך לבנות ערימה סמוכה, שכן החטיפה מונעת מהנגן לדהים את הקופסאות ליצירת מדרגות בודדות. באזורים שנועדו להיפתר עם קופסאות אלה יש בדרך כלל משטח חלק בצורה יוצאת דופן המכסה את הקירות והרצפה סביבו, בין אם מתכת או עץ.
  • המשימה מסובכת מהעובדה שאינך יכול לקיים אינטראקציה עם Ziplines בזמן גרירת הכבלים. זכור, אתה יכול להתחיל לגרור את הכבל משני קצותיו, כך שתוכל לטפס כדי להצביע על A, Zipline לנקודה B, להתחיל את החיבור שלך, ואז לנשור ולטפס חזרה ל- A כדי להשלים את החיבור.

  הרפסודה / החווה של דטרו [| ]

  מרחב גדול של צינורות לכלוך והשקיה, עם שלושה נתבי צינור גדולים העשויים מעגלים קונצנטריים, ובניין גדול נעול בקוד. בבניין הגדול יש משגר של נבלים על גביו.

  פאזל מים אוטופיה

  • ברגע שלמערכת ההשקיה יש כוח, עליכם לתקן את חיבור המים על ידי סיבוב הטבעות הקונצנטריות בכל אחד משלושת נתבי הצינור הגדולים הפזורים בשדה כדי להפוך את זרימת המים למיכל ליד ביתו של דטו. זה יגרום למיכל הפחמן הדו -חמצני בפנים לצוף למעלה כך שתוכל להרים אותו.

  מפת Utopia Dettos

  • המשימה הבאה שלך תהיה לפענח את הרמז של דטו בצורה של מפה המוצמדת לביתו. קח את אחד האתרים הסמוכים וחפור את טלאי העפר התואמים את העיגולים האדומים במפה שתוכלו למצוא ביומן שלכם. . אם לא, יופיעו חרקים זעירים הדומים לאלה הנדידה בטנגארואה, ויוצרים אזור זמני סביב נקודת החפירה הפוגעת בשחקן. הנזק הוא מינימלי, וניתן להימנע ממנו לחלוטין על ידי חפירה מרחוק ככל האפשר. לאחר שאספת את שלושת חלקי הקוד, עבור אל דלת הכניסה של הבניין וקשור איתה כדי להזין את הקוד אוטומטית. בפנים יהיה תוכנית תכנית ונבון שאתה צריך להרים.
  • ואז, פנו לראש הבית, תירה בתותח הרפון, וקו את קו האזור החדש. תפוס את המפתח שנמצא שם ו zipline למטה לאזור הבא.

  הכפר הראשי [| ]

  יש כאן כמה דלתות נעולות. האחת נעולה עם שרשראות בתבנית פנטגרם, ומסיימת את סיפור המשחקים לאחר ביטול הנעילה. יש מפתח במדרגות הקדמיות שלו התואם את זה שאליו הזנת רוכסן. קח אותו ופנה אל הדלת הנעולה עם שני מנעולים ופתח אותו. מכאן הנתיב די ליניארי, עם קיצורי דרך שתוכלו לבטל את הנעילה ככל שתתקדם.

  השוק [| ]

  ראשית עליכם להשתמש במעלית ובפארקור דרך שכבת הרשת למטה, שמציגה מעריצים נעים שמחזקים את השחקן בחזרה במגע, מה שמוביל בדרך כלל לצורך להפעיל מחדש את המחסום האחרון. לפעמים תצטרך להאט בכוונה כדי שיהיה לך מספיק זמן לקפוץ שוב לאחר הנחיתה. “המחסום” הראשון והיחיד של פארקור ממוקם רק כמה מכשולים ומיוצגים על ידי כך שיש ברשת שונה וגובהה מתחתיך. עבר קושי נקודה זו קושי עם תזמון קפדני ודפוסים לשינון.

  • אם מכל סיבה שהיא תרצו לדלג על הפארקור, ברגע שתגיעו למחסום השני תוכלו ליפול לרשת, ללכת אל מתחת לקצה פארקור, לעמוד על אחד המשקולות הנגדיות למערכת הגלגלת ולהפעיל את הגלגלת כדי לגרום לה לעלות. זה קל יותר עם משקל הנגד החסימה.

  בחלקו העליון תמצאו פטיש בו תוכלו להשתמש כדי לפתוח את דלת הבניין ליד הפתח בגורד המגרש. לאחר מכן תגיע לסדרה של חידות איזון, משולבות עם מפגשים באולוף. מטרת הפאזלים היא להעלות קבוצה של גלגלי שיניים בקרבת מקום לרצפה הנכונה באמצעות גלגלת. גלגל הקוג יוצא בצד ימין של הפולי ומשקלו יחידה אחת. בדרך כלל אתה צריך להשיג את המשקל משני הצדדים שווה.

  • גלגלי השקעים כבדים מכדי לקפוץ או לטפס איתם על סולמות, ולכן כדי להעלות אותם על הגלגלת תצטרך להוריד תחילה את הצד של גלגל הקוג ככל האפשר, ואז השתמש בתיבות כדי ליצור גרם מדרגות.
  • כדי לעקוף את הגבלת הקפיצה ללא קפיצה, הניחו את גלגל השערה על הצעד שמעליך, קפצו לצעד ההוא והרימו אותו וחזרו על.
  • אתה יכול לקבל רק 2 משקולות בכל פעם מכל צד, ורק אחד מכל משקל לכל צד בכל פעם. המטרה הסופית היא להביא את גלגלי הכוס למנגנונים הזקוקים להם, אשר פותחים את הדרך קדימה או ליצור קיצורי דרך. גלגל הקוג האחרון שייך למעלית השנייה בסוף הפארק הנע-פאן. השתמש ב Pully שמתחבר התחלה וסיום של הפארקור כדי להעביר את גלגל הקוג לשם.

  מכאן, צפו בעיקר למפגשים באולוף. אתה צריך להביס את אולוף ואת הצבועים שלו שלוש פעמים. עיין בסעיף BossFights/מפגשים למידע מפורט.

  כשניצחת אותו, תפוס את המפתח סביב צווארו וחזור לכפר כדי לשחרר את האנשים הלכדים בבניין הראשי ולסיים את הסיפור.

  שוק לאחר המשחק [| ]

  לאחר סיום האי והסיפור, השוק ישתנה, יאכלס עם NPCs שונים, עם הרבה NPCs קלים לאווירה לצד דטרו, ברונו והאן, בתוספת אולוף בכלוב. דוכני שוק יתמלאו באוכל, שחלקם יכולים לקחת את השחקן בחינם. זה הופך את האוטופיה למיקום טוב להשגת בננות, אם כי אין זרעי בננה. שלוש מכונות האוטומט יופיעו. בשלב זה, יש לפתוח מספיק קיצורי דרך כדי להגיע לשוק ישירות מהמעלית הראשונה.

  BossFights/מפגשים [| ]

  לַעֲשׂוֹת לֹא דפים מפוצלים אלא אם כן הושגה הסכמה.

  לאורך כל המסע שלך תיתקל באולוף וילקסטרום, בתחילה הוא אינו מהווה סכנה ומאפשר לשחקן לעבור כלפי מעלה דרך אוטופיה. עם זאת, בסופו של דבר הוא מתחיל לתקוף את השחקן במגוון שיטות, החל לאחר שתתקן את המעלית בעזרת גלגל שיניים ולהגיע לקומה ה -26.

  מפגש ראשון [| ]

  אולוף יושב ומשקיף על השחקן בזירה קטנה. יש ארגזים הפזורים סביב ארנה האמורה, שהשחקן צריך להביא לתעלול של אולוף, ולערום אותן על זה כדי להגיע אליו. זה הצעד היחיד במפגש הראשון. כשהגיע למוט של אולוף, הוא יברח למחסן.

  • התקפות בוס:
   • אולוף יזרוק רק פצצות אש קטנות הפועלות כמו קוקטייל מולוטוב. הם נוחתים, זוהרים באדום למשך כמה שניות לפני שהם מתנשאים ללהבות. כל עוד השחקן לא לוכד את עצמו בפינה, הפצצות הללו מהוות איום קטן. הארגזים, למרות היותם מעץ, לא נשרפים באש.

   מפגש שני [| ]

   לאחר שטיפס אל התעלמותו של אולוף הוא יברח למחסן האמור. בחדר שהוא עמד בו, תוכלו למצוא את התכנית הכלי החשמלית של Zipline. אתה צריך להביא איתך כלי נשק למפגש השני, מכיוון שהמחסן מלא צבועים. כשנכנסים למחסן אתה מתמודד עם שתי דלתות נעולות משני צדיו, וחור ברצפה. גם אולוף וגם הצבועים אינם מסוגלים לתקוף אותך עד שתפיל, אולם אין דרך דרך הדלתות הנעולות עד לאחר המפגש הזה.

   כשנפילה אתה מתמודד עם תרחיש דומה למפגש הקודם, אבל עם צבועים. יש ארגזים הפזורים לאורך החדר שעליכם לערום על הקיר כדי להגיע לאולוף, שעומד על כמה מדרגות מתכת. הצבועים משוחררים בגלים של 3, אך הגל שלאחר מכן אינו מופיע עד שקבוצת הצבועים הקודמת מתה. לפיכך מומלץ להשאיר אחד חי ופשוט להתחמק ממנו על ידי קפיצה וסיבוב בזמן ערימת קופסאות, שכן החלון בין גלים לערימה הוא קטן מאוד, והגלים יכולים לקרות מספר בלתי מוגבל של פעמים.

   • התקפות בוס:
    • אולוף ממשיך לזרוק את פצצות האש שלו לזירה בזמן שהשחקן נרדף על ידי צבועים.
    • . השחקן יכול להפריע להיגרר על ידי פגיעה בצבוע שיש בו אחיזה בהם.

    כשאתה מגיע לאולוף, הוא שוב יברח לזירה, שם מחכה הבוס הסופי.

    מפגש שלישי וסופי [| ]

    עם טיפוס המחסן והליכה במסדרון ארוך המחבר אותו למפגש הבא, תגיעו לזירה של אלפא. אולוף לוקח רגע קצר להציג את אלפא לפני ששחרר אותו לזירה כדי להילחם בך. אלפא היא צבוע מיוחד, שהוטל על סוג כלשהו של רעל שהוא משאיר בריכת רעל בכל פעם שהשחקן מכה בו. בדרך כלל השחקן מסוגל להתעלות על אלפא, ופוגעות בקרקע בסיכון מינימלי. אולם לעיתים, אולוף זורק את אלפא סטייק, המעניק לצבוע את היכולת הקצרה להשתמש בהתקפותיו המיוחדות. אלפא בלתי מנוצח בזמן שאולוף מאכיל אותו סטייק ובמהלך ההתקפות המיוחדות.

    • התקפות בוס:
     • עבור רוב גדול של ה- BossFig. עם זאת, כפי שהוזכר בסקירה הכללית של המפגש, מדי פעם אולוף זורק בשר אלפא, שמכניס אותו והוא יבצע אחת משלוש התקפות מיוחדות תמיד באותו סדר.
      • אלפא יקפוץ על פני הזירה במידת הצורך, וינחת עם גל הלם, כמו גם ישחרר שלולית רעל גדולה. הוא קופץ מקסימום שלוש פעמים לפני שהוא חוזר לשגרה.
      • אלפא זורק לעברך שלושה סלעים רעילים ומשאיר מסלול שלולית רעל בכל פעם.
      • אלפא גם הופכת להיות מסוגלת להפוך את השחקן שאינו מסוגל לכל תנועה או פעולה, תוך כדי לנשוך שוב ושוב את השחקן, על ידי הצמדתם לרצפה.

      לאחר שהרג את אלפא, השחקן מוביל למעלית להתעמת עם אולוף בפעם האחרונה, שם הוא נוסע ונופל מהחלון, הופך אותו לנתק ומשאיר את מפתח השליטה חופשי לתפוס.

      אסטרטגיות [| ]

      מפגש ראשון [| ]

      למפגש הראשון אין הרבה מה לומר באמצעות אסטרטגיה. תפוס את הקופסאות וערום אותן במהירות האפשרית כדי להימנע משריפה. השחקן גם חופשי לעזוב ולחזור בכל נקודה במהלך המפגש הזה.

      מפגש שני [| ]

      אם אתה נפגע קשה מהמאבק הקודם, חזור לרפסודה שלך והבריא לפני שתחזור, אולוף לא יחזור לתפקיד שלו.

      מומלץ להשאיר צבוע אחד בחיים, כך גל מלא לא יוכל להשריץ וזה יהיה הכי קל לערום את הקופסאות. אחרי שכל שלושת הצבועות נהרגות, תקופת הנשימה קצרה מאוד, והעמידות על כלי הנשק של השחקן תוטל אם השחקן ייאלץ להמשיך להילחם בגול אחרי גל של צבועים.

      מפגש שלישי וסופי [| ]

      זה בְּתוֹקֶף המליץ ​​שהנגן יחזור לרפסודה ולחדש את הצמא והרעב, ויבריא לבריאות מלאה, מכיוון שאלפא קשה הרבה יותר להימנע מהמפגשים הקודמים.

      גרירת הקרב תביא ככל הנראה לחוסר כושר, האלפא המהיר יותר נהרג, כך פחות סיכויים שאולוף ניתנים להאכיל אותו ולאפשר לו להשתמש בהתקפות המיוחדות המזיקות שלו הגבוהות.

      לא לשאת דבר מלבד כלי נשק וריפוי סלח. במקרה שהשחקן אינו מסוגל במהלך הקטטה, לא יהיה זה נבון להסתכן באובדן חפצי ערך אחרים שאינם נחוצים להילחם באלפא.

      לאחר שהרג אלפא והתעמת עם אולוף, אל תשכח את המפתח הראשי הזה!

      מקומות מיוחדים [| ]

      פריטים ייחודיים [| ]

      שרטוטים [| ]

      משאבים [| ]

      טריוויה [| ]

      בעוד שתושבי האוטופיה נעולים, ניתן לשמוע אותם בניהול שיחות זה בזה מחוברות מהדיאלוגים שלהם בהתאמה.

      ברונו: הבחור הזה לא נראה כמו הטיפוס הכי נחמד.
      נוח: אולוף קרה בגלל שהיינו תמימים.
      לארי: האזנה לאולוף הייתה טעות בלשון המעטה.
      האן: באופן אישי הייתי רוצה לראות אותו עובד כדי לבנות מחדש את מה שהוא הרס.
      לארי: אני צריך להשתפר בקריאת אנשים.
      מקס: אני לא חושב שאני יכול לומר “אמרתי לך כל כך” מספיק.
      לארי: במבט לאחור, כן, אולוף נראה קצת מניאקלי. אל תדאג, גם אני מאוכזב מעצמי.

      ISAC: יש לנו מזל שאיש לא נפגע קשה.
      נוח: עלינו להיות זהירים יותר בעתיד.
      איסק: אה, זה? זה רק שריטה. אל תדאג.
      נוח: אז עלינו להיות ערניים יותר בעתיד. אבל אנחנו גם לא יכולים לאבד את מה שהופך את האוטופיה לגדולה.
      אוליבר: Urgh, אני כל כך מנוסה על זה.
      נוח: אנחנו צריכים להיות חזקים, ולא לתת לפחד להנחות אותנו.

      ISAC: ניסיתי להתמודד עם הכלבים האלה בהתחלה. אבל היו יותר מדי כאלה.
      IKA: הייתי כאן רק כדי להזיז קצת תוצרת. ואז בום! צבועים כלבים בכל מקום.
      אוליבר: הצבועים האלה היו כל כך גסים.
      אוללה: נראה כי צבועים של אולוף נגועים במוטציה מהירה כלשהי.
      אוליבר: רע מספיק אנחנו צריכים להתמודד עם אוקיינוס ​​אינסופי. .

      יוהאן: נמלטתי על טנגארואה במהלך המהומות. *אֲנָחָה*. יום כל כך מטורף. ואז מצאתי את אוטופיה, וכל העניין הזה קרה.
      איקה: כל כך מעצבן.
      יוהאן: אני רק רוצה לנטות לגינה בשלום. *אֲנָחָה*.

      דטרו: בסדר בסדר. אז איך מייבשים את העולם? שאלה נהדרת! אממ.
      האן: ובכן, זו לא המשימה הקלה ביותר בעולם.
      דטרו: אני עובד על זה, בסדר?

      Ulla: יש משהו לא בסדר עם הצבועים האלה.

      דטרו: כמה זמן אתה חושב שנדרש לבנות עיר צפה? אולי כמה שבועות?

      ונסה: המקום הזה הוא בלגן. יש שיער צבוע בכל מקום.

      היסטוריה [| ]

      שחרור מלא
      גרסה 1.0 אוטופיה זמינה במשחק.
      גישה מוקדמת
      עדכון 14 אוטופיה מתווספת בקבצי משחק אך בלתי נגישים.
      אוטופיה מוזכרת לראשונה על לוח לבן שנמצא בחדר הבקרה של מגדל הרדיו