Overwatch 2 רשימת שכבות עונה 5 – כל הגיבורים מדורגים (יולי 2023)

ההשתוללות של קווין ג’ונקר האולטימטיבית היא אגרסיבית עוד יותר מהיכולות שהוזכרו בעבר. טעינה קדימה, התמודדות עם נזק ומניעת ריפוי על אויבים שנפגעים, הופכת את ההשתוללות לחזקה ביותר במוחץ של צוות אויב.

Overwatch 2 רשימת שכבות עונה 2

שחרור העונה 2 הביא שינויים שונים ל- Overwatch 2, כולל שינויים בכמה מיכולות הגיבורים. ההשקה של Overwatch 2 עונה 2 הגיעה עם חבורה של התאמות, ואיזנה את כוחות הדמויות בתקווה למנוע מכוח יתר – בסופו של דבר לגרום לגיבורים להיות טובים יותר מאחרים.

כדי לעזור לך לנצח את משחקי ה- Overwatch שלך 2 ולטפס על הדרגות התחרותיות בעונה 2, הנה רשימת שכבה מעודכנת של Overwatch 2 עונה 2 שלובשת בחשבון את הערות התיקון ב -15 בדצמבר.

S-Tier

גיבורי S-Tier הם הדמויות הטובות ביותר לטפס ב- Overwatch 2 עונה 2. הערות התיקון האחרונות שיפרו את יכולותיהם, מה שהפך אותם לאיום אמיתי בשדה הקרב. כמובן שכל אחד מהגיבורים הללו יכול להיות מנוגד על ידי צוות האויב, כמו בכל משחק Overwatch. עם זאת, המטה הנוכחית היא לטובתם והם יכולים להשפיע יותר על קרבות מאשר גיבורים אחרים עבור הרמות התחתונות.

Roadhog

הגיבור הטוב ביותר שמשחק ב- Overwatch 2 עונה 2 כדי לנצח משחקים הוא Roadhog. גיבור זה מסוגל להתמודד עם נזק ולשרוד אש כבדה עם אקדח הגרוטאות החזק שלו וריפוי עצמי. Roadhog יכול אפילו להפריע ולהדהים מתנגדים עם הוו שלו, או אפילו לזרוק אותם כדי לזכות בהרג סביבתי. המטא הנוכחי מעדיף את Roadhog, אך היזהר מקוצרים, שכן ל- DPS זה יש גם מקום לזרוח בעונה 2.

לוסיו

לוסיו תמיד היה גיבור רב עוצמה לשחק ב- Overwatch 2, ועונה 2 לא משנה את ההרגל הזה. הערכה הכוללת שלו מאפשרת לקבוצה שלו למהר לקרב או לחזור למקום מבטחים במהירות, הריפוי הפסיבי שלו עוזר להחזיר את חבריו לקבוצה לבריאות מלאה, ומחסום הקול שלו יכול להציל את הצוות שלו מתקיפה מתואמת מהמתנגדים שלהם. אחרון חביב, הניידות המדהימה שלו הופכת אותו למטרה קשה להגיע.

נוֹתֵב

Tracer קיבלה חובב קל עם השקת Overwatch 2 עונה 2, כאשר אקדח הדופק שלה מתמודד עם 5.5 נזק במקום 5. אמנם חובב זה אינו דבר עיקרי, אך הקצב המהיר של קרבות Overwatch 2 בשילוב עם המטא האגדי הנוכחי מאפשר לטרצ’ר להאיר העונה זו.

Kiriko Overwatch 2

קיריקו

קיריקו הוא אחד מגיבורי התמיכה הטובים ביותר לשחק ב- Overwatch 2 עונה 2. בעוד היכולת הסופית שלה קיטון ראש הוחלפה, והפחיתה הן את מהירות התנועה והן את שיעור ההשתלבות היא מעניקה את חבריהם לקבוצה של קיריקו, התפוקות הריפוי והנזקים שלה מספיקות כדי לשמור עליה בשכונת הגיבורים כדי לשחק במשחקים ב- Overwatch 2 עונה עונה 2 2.

קוֹצֵר

לרייפר יש שתי יכולות שהופכות אותו לאיום אמיתי ב- Overwatch 2 עונה 2: הוא יכול להתמודד עם נזק מאסיבי לגיבורים עם בריכה בריאותית גדולה כמו Roadhog, והמרפא העצמי שלו בשילוב עם צורתו הווייתית מאפשר לו לברוח מהחום של הקרב. בעוד שהתיקון האחרון מציין מעט גיבורי DPS עם הסרת בונוס מהירות התנועה, Reaper נשאר גיבור רב עוצמה לשחק ב- Overwatch 2.

A-Tier

גיבורי שכבת A הם מהדמויות הטובות ביותר שזכו במשחקים ב- Overwatch 2 עונה 2, אך הם מעט פחות אופטימליים מגיבורי S-Tier. .

אוריסה

אוריסה היא איום אמיתי ב- Overwatch 2 עונה 2. אם מרבית גיבורי ה- S-שכבה מסתמכים על מכניקה צלילה ומכוננים, אוריסה יכולה להפסיק לקרבות המהירים האלה-ממש ממש, מכיוון שהיכולת שלה נקראת עצור. על ידי שיבוש הקצב של המאבק וקילוף לחבריה לקבוצה, אוריסה היא כוח להתחשב איתו בעונה החדשה הזו, גם אם היא לא תגיע לראש רשימת שכבות העונה 2 של Overwatch 2 עונה 2.

הערות התיקון ב -15 בדצמבר הגדילו עוד יותר את כוחה של אוריסה, שכן נחשול הטרה שלה נוקב כעת דרך מחסומים עם ההשפעה והטווח הנפילה של נהג ההיתוך המוגבר שלה גדל מ -15 ל 25 מטר. לא רק שאוריסה יכולה לעסוק בנזקים בטווח הקרוב, אלא שהיא גם מהווה איום בטווח הארוך.

לָגוּר

למרות שקיבלה נרף לצילומים ארוכי הטווח של האש המשנית שלה, Sojourn הוא בין גיבורי ה- DPS הטובים ביותר לשחק ב- Overwatch 2 עונה 2. אמנם היא כבר לא יכולה לגיבורים חד-פעמיים עם צילומי הראש הטעונים שלה, אך היא עדיין עוסקת בנזק מאסיבי עם חובב לאש העיקרית שלה ואחריות אנרגיה טובה יותר כשהיא משתמשת ביכולתה האולטימטיבית שלה.

הערות התיקון ב -15 בדצמבר הגדילו את מגלשת הכוח של סוג’ורן והסירו את עונש התנועה מצילום השיבוש שלה. יתר על כן, התפשטות השריפה העיקרית מרובה הרכבת שלה גדלה ב -28%, וכתוצאה מכך נרף כולל עבור הדמות הזו שמסתיימת בשכונת ה- A.

ד.VA

ד.VA עוברת לעונה השנייה של משחקי Overwatch 2 תחרותיים ללא שינויים ביכולותיה. הערכה הכוללת שלה מאוזנת, הופכת אותה לגיבור אמין לצלול על אויבים, לפנות מקום לצוות שלה ולקלף עבור חבריה לקבוצה.

חייל: 76

חייל: 76 הוא גיבור מעוגל היטב שיכולותיו קלות מספיק כדי להבין אפילו עבור Overwatch 2 שחקנים חדשים יותר וקשה יותר לשלוט בהם למי שמחפש אתגר. הוא בחירה ברת קיימא ברוב המצבים, מסוגל להטיל נזק לכל גיבור תוך שהוא נשאר בטוח ביכולת הריפוי העצמי שלו. המגן האולטימטיבי והטקטי שלו, הופך את החייל: 76 למכונת מלחמה שלא יכולה לפספס את צילומייו – יכולת נהדרת להתמודד עם פרעה או מהדהד מעופף.

הֵד

Echo הוא גיבור מעוגל שלא קיבל שום שינוי ביכולותיה בתחילת Overwatch 2 עונה 2. . האולטימטיבי שלה יכול להיות איום אמיתי, מכיוון שהיא מסוגלת להעתיק כל גיבור שעומד בפני איתה ולהשתמש ביכולותיו לרווחים שלה.

Overwatch 2 DPS Heroes עם קצב הזכייה התחרותי הנמוך ביותר

ג’נג’י

כאשר Overwatch 2 לקח יכולות הלם מגיבורי DPS, לג’נג’י יש יותר מקום לשגשג בכל המטרי. הערות התיקון של Overwatch 2 עונה 2 לא מביאות שום שינוי עבור ג’נג’י, שנשאר גיבור טוב לשחק עבור אלה שאוהבים להטריד את קווי האויב ולהאבטח את ההרג עם דרקון מתוזמן היטב.

רַחֲמִים

מרסי תמיד הייתה גיבור תמיכה טוב, אם כי בעיקר תלוי בקבוצה שלה כדי לנצח משחקים. . צפו עוד כמה שחקני קרב מרסי במשחקים שלכם.

ווינסטון

ווינסטון נמצא לרוב בראש רשימת שכבת הגיבורים של Overwatch, ועונה 2 אינה יוצאת דופן. היכולת שלו לצלול לאויביו הופכת אותו לאיום על כל הגיבורים עם ניידות נמוכה, תוך שיבוש קו האחורי של האויב בזמן שחבריו לקבוצה פותחים בהתקפותיהם בקו החזית. מכיוון שהוא יכול גם ליצור מרחב לקבוצתו, לשבש את האויב תומך ולמנוע מתנגדים עם HP נמוך לברוח מהקטטה, ווינסטון הוא אחד מגיבורי הטנק הטובים ביותר לשחק כדי לנצח משחקים ב- Overwatch 2 עונה 2 2.

אנה

אנה תמיד הייתה גיבור אמין למי שיכול לכוון כראוי. הערכה שלה יכולה לבטל קרבות, שכן חץ שינה מתוזמן היטב יכול להפריע ליכולת אולטימטיבית של אויב והרימון הביוטי שלה מונע מתנגדים להתאושש נקודות בריאות. מכיוון ש- Roadhog במצב עליון במהלך Overwatch 2 עונה 2, אנה היא בחירה טובה להתנגד לריפוי העצמי שלו ולעזור לקבוצה להוריד אותו במהירות. היא גם יכולה לעצור דומפיסט לשבש את הצוות שלה עם חץ שינה מתוזמן היטב, ש- Sooldown שלו הופחת בשנייה אחת עם תווי התיקון של Overwatch 2 עונה 2.

. משך הרימון הביוטי שלה הוגדל מ -3 ל -4 שניות, כלומר היא יכולה למנוע מאויבים להחזיר את בריאותם לתקופה ארוכה יותר, מה שמציע לצוות שלה הזדמנות טובה יותר להרוג את כולם.

OW2 DOOMFIST1

הערות התיקון של Overwatch 2 עונה 2 הביאו הרבה שינויים ב- Doomfist. הטרנספורמציה שלו מגיבור DPS לטנק עם שחרורו של Overwatch 2 שיבשה את סגנון המשחק שלו, והעדכון האחרון הזה מתאים לתת לו את הכלים להפוך לטנק משבש בסגנון Brawler.

אגרוף הרקטות שלו נדהם כעת את כל האויבים גם אם זה לא מועצם, חסימת הכוח שלו הוטבעה, אויבים מאטים יותר את שביתת המטאורים שלו, והיכולת הפסיבית שלו מאפשרת לדאומפיסט להישאר בחיים יותר מבעבר. בסך הכל, השינויים שהובאו לדואומפיסט מגדילים עוד יותר את כוחו המשבש, תוך שהם נותנים לו לעורר הרס זמן רב יותר לפני שהוא בסופו של דבר מת. גם אם התיקון ב -15 בדצמבר מציין מעט דומפיסט, הוא נשאר גיבור טוב – כבר לא מוגזם, אך עדיין הגון.

מילת זהירות אם אתה מתכנן לשחק בעונה זו של Doomfist: כפי שערכי התיקון האחרונים מחזירים את גיבור הטנק הזה לאור הזרקורים, יריביך עשויים לצפות לדומפיסט בקבוצה שלך ולבחור גיבור נגדי כדי להפריע למאמצים שלך.

B-Tier

גיבורי B-Tier אינם רעים, אבל המטא הנוכחי אינו לטובתם. עם זאת, הם עשויים לעבוד בהתאם למצב, בהרכב המשחק, וכמובן רמת המיומנות של השחקן השולט בהם.

כדור הריסה

כדור הורס כמעט הגיע לשכבת ה- A, אך תקרת המיומנות הנדרשת לשחק כראוי באוגר היא גבוהה מכדי להפוך אותו לר-קיימא בשורות נמוכות יותר. הוא נשאר בחירה טובה למי שמסוגל לשחק אותו כמו שצריך ומשבש את קו האחורי של האויב מבלי למות לפני שהקבוצה שלו יכולה לעשות מהלך.

אלמנה

. עם פחות מגנים מאשר ב- Overwatch המקורי, לאלמנות יש יותר מקום להבטיח הרוגים. .

בפטיסט

אחד הנכסים הטובים ביותר של בפטיסט בהשוואה לגיבורי תמיכה אחרים הוא הניידות האנכית שלו. . נוסף על מתן ריפוי עקבי, בפטיסט יכול לעזור לסיים את יעדי הבריאות הנמוכה או אפילו להפוך ל- DPS עם מטריצת ההגברה שלו. אחרון חביב, תחום האלמוות שלו יכול להיות מציל חיים אמיתי, מכיוון שהצוות שלו לא יכול למות בזמן שהיכולת הזו קמה.

סיגמא

. עם זאת, קשה יותר למקם את הערך המוסף של שטף הכבידה שלו ב- Overwatch 2 עונה 2, כאשר המטא הנוכחי מעדיף גיבורים עצמאיים, כלומר סיגמא תיאבק למקם את יכולתו האולטימטיבית להשפיע על מספר מתנגדים בבת אחת.

קאסידי

. בעוד שהוא רחוק מלהיות נורא, הערכה שלו לא מספקת ערך רב לקבוצה שלו וגם לא באמת משבשת את יריביו.

סימטרה

סימטרה קיבלה שינויים שונים באש העיקרית שלה, ומאפשרת לה להטעין את הקורה שלה מהר יותר להתמודד עם נזק רב יותר. עם זאת, גם שיעור הריקבון שלה הוגדל, כלומר, ברגע שהסימטרה מפסיקה להתמודד עם נזק, כוח הקורה שלה יורד במהירות. Blizzard גם צייץ את התחמושת של מקרן הפוטון שלה, עם קצב צריכה גבוה יותר אך היכולת להטעין בעת ​​פגיעה במחסומים.

זניאטה

. הערך הריפוי, הפוגע וההגנה שלו מתגלה על ידי גיבורים אחרים, שגם הם נהנים גם ממהירות תנועה מהירה יותר או מהניידות האנכית.

Junkrat

Junkrat מסתמך מאוד על המיקום כדי להפריע לצוות האויב, ומטפל בנזק מרבי בחללים צרים. בעוד שהוא נשאר בחירה מצבית שאינה עובדת על כל המפות, ג’ונקראט הוא גיבור אמין בכל פעם שהוא צריך לשבור מגנים או להתמודד עם צוות שנשאר ארוז יחד. .

סומברה

בעוד שסומברה לא קיבלה שום שינוי ביכולותיה, תווי התיקון של Overwatch 2 עונה 2 תוקנו באגים שונים שמנעו ממנה להישאר בחיים, כמו אגרוף המטאורים של Doomfist שיכול להראות אם סומברה הייתה בקרבת מקום וד ‘.היכולת של VA להשמדה עצמית בזמן שנפרצה.

Overwatch 2 הפסד מפסיד – מה לעשות?

כיצד לפתוח את הנעילה של Ramattra ב- Overwatch 2

רמטטרה

למרות היותו הגיבור האחרון שהצטרף לסגל של Overwatch 2, Ramattra אינו בר -קיימא כמו שהמעריצים יכלו לקוות. בדרך כלל, כאשר דמות חדשה משתחררת, הם מהגיבורים הטובים ביותר לנצח במשחקים כאשר שחקנים אחרים נאבקים להתמודד איתם והיכולות שלהם עדיין לא מאוזנות בצורה מושלמת. לרוע המזל עבור רמטטרה, זה לא המקרה עם גיבור הטנק הזה. תו זה תלוי במשאבים מדי וחסר הערכה הכוללת להיות יעילה כמו טנקים אחרים כמו Roadhog או D.VA.

הערות התיקון ב -15 בדצמבר הוציאה את רמטטרה כדי להוציא אותו מה- Meh-Tier, הגדילו את מהירות התנועה שלו ב -20%, הגבירו את השריון שלו מ -150 ל 225 והפחיתו את עיר המחסום של מחסום החלל שלו מ -15 ל -13 שניות. אמנם הוא עוזר לטנק החדש הזה להישאר בחיים יותר, אך הוא לא מביא הרבה יותר ערך מזה.

טורבורן

טורבג’ורן תמיד היה בחירה מצבית, והסתמך על מיקום טוב כדי למקם את הצריח שלו ולהבטיח הרוגים קלים. אם הוא יכול לעזור בהגנה על תומכיו עם צריח ממוקם היטב, במיוחד בהגנה, הוא אינו מהווה איום בכל מה שקשור לתקיפה ולמעבר לצד עומס מטען.

שחרורו של Overwatch 2 שינה מעט את האופן בו זריה עובדת. במקום שיש לה מגן אחד לעצמה ואחרת עבור חבריה לקבוצה, כעת יש לה שני אישומים של מגנים כדי להגן על מי שהיא רוצה. מכיוון שהיא כבר לא מסתמכת על טנק שני כדי להוביל את המטען, לזריה יש יותר מקום לקצב את הקרב, ליצור פתחים ולעקוב אחר אויבים שמנסים להטריד את חבריה לקבוצה.

פרעה

פרעה תמיד הייתה גיבור הגון, גם אם לא מבריק. בזמן שהיא יכולה לבחור יריבים מבודדים ולעוף מעל צוות האויב, יש לה יותר מדי גיבורים מונה כדי להאיר בכל המצבים. עם זאת, לאחר שזווגדה עם רחמים, היא יכולה להישאר בחיים הרבה יותר זמן ולהטיל אימה על מתנגדיה, במיוחד בשורות תחרותיות נמוכות יותר.

ריינהרדט

כשמדובר בגיבורי טנקים, מעט דמויות Overwatch הן סמליות כמו ריינהרדט. בעוד שהוא שלט ברשימות הרובד במשחק המקורי, המעבר מ- 6v6 ל- 5v5 שינה את השפעתו במהלך קרבות, עם פחות אפשרויות ליצור מקום מכיוון שאיש אינו יכול לקלף עבור חבריו לקבוצה כשהוא מוביל את האישום. ריינהרדט נשאר גיבור מעוגל שעובד ברוב המצבים, גם אם הוא לא חזק כמו טנקים אחרים בעונה 2.

בריג’יט היא בחירה מסובכת ב- Overwatch 2 עונה 2. היא מונה נהדר נגד גיבורי צלילה או אוגנים, גם אם היא כבר לא יכולה להומה אותם. עם זאת, היא מסתמכת על כך שהקבוצה שלה נערמת כדי למקסם את הריפוי שלה, והגיבורים המובילים מרשימות שכבות העונה 2 של Overwatch 2 עונה 2 מתפקדות טוב יותר מחבריהם לקבוצה – ולכן מחוץ להישג ידם לריפוי של בריג’יט.

Meh-tier

ההתחלה של Overwatch 2 עונה 2 היא תקופה מחוספסת לגיבורים של Meh-Tier. האיזון הנוכחי לא מכניס אותם לכושרם הטוב ביותר, וגיבורים אחרים יכלו לעלות עליהם. אם אחד העיקריים שלך הוא ברשימה זו, זה לא אומר שאתה לא יכול לשחק אותם: פשוט היזהר במיוחד מכיוון שלא יהיה לך את היתרון בקרב.

אש

המטה הנוכחית אינה טובה עבור אשר. בעוד שהיא בחירה הגונה בשורות התחרותיות הנמוכות, היא לא מצליחה להתמודד מול גיבורי DPS מאוזנים יותר בעונה החדשה הזו. נזק הדינמיט שלה אינו מהווה איום על לוסיו או קיריקו, והיכולת האולטימטיבית שלה B.O.B ניתן להימנע בקלות.

מיי

מיי תמיד הייתה גיבור הגנה טוב, מסוגל להאט את המריבות כדי לעזור לקבוצה שלה לקחת על העליונה נגד יריביהם. עם זאת, היא נופלת מעט מאחורי העונה הזו מכיוון שהיכולות שלה אינן חזקות כמו גיבורים אחרים ברשימת שכבות העונה 2 העונה 2 הזו.

מוירה

. שניהם יכולים להפיק ריפוי קבוע ולהתמודד עם נזק, אך מוירה חסרת יכולות נוספות להכריע את קיריקו. כל הערכה שלה מחויבת להתמודד עם תערובת של DPS וריפוי, מכדוריה ועד להתגברותה. . יתר על כן, מוירה אינה כוללת שום כלי שיעזור לה להתפרץ לרפא את הצוות שלה כאשר היא מקבלת נזק מסיבי, מתמקדת במקום להביא זרימה קבועה של ריפוי. עם זאת, אם המטרה שלך אינה הטובה ביותר ואתה מעדיף להיות DPS מאשר מרפא, מוירה עשויה להיות בחירה טובה.

מלכת ג'ונקר Overwatch Heroes רשימת שכבות

מלכת ג’ונקר

. בעוד שהיכולת האולטימטיבית שלה עוסקת כעת באותה כמות נזק בזמן קצר יותר, קל יותר להוריד אותה כאשר גודל הנפח של פלג גוף עליון והראש שלה הוגדל ב- 12%.

מִבצָר

לאחר שהוסר ממשחקים תחרותיים כדי לקבל שיפוץ מוחלט של יכולותיו, Bastion נאבק למצוא את מקומו במטא הנוכחי. היכולת האולטימטיבית שלו, שהייתה עוצמתית מדי, הייתה כל כך נרשמת עד שבסופו של דבר הייתה חסרת תועלת. . . איזון הגון, אך לא מספיק.

הנזו

האנזו הוא לא גיבור נורא לשחק ב- Overwatch 2, אבל הערכה שלו לא מאפשרת לו למקם גבוה יותר ברשימת שכבת העונה 2 העונה 2 שלנו. המטא הנוכחי הוא מהיר בקצב, ומשאיר מעט מקום להנזו לשגשג ולהבטיח בחירות מוקדמות עבור הצוות שלו. הוא נשאר גיבור טוב למי שיכול לשחק אותו כמו שצריך, במיוחד בזכות הניידות האנכית שלו.

זה עוטף את רשימת שכבת העונה 2 של העונה 2 שלנו. אף אחד מהגיבורים אינו רע מטבעו, אך חלקם נושאים יכולות חזקות יותר. אנו נעדכן את הרשימה הזו ברגע ש- Blizzard תביא יתרות גיבור חדשות, אז הקפידו לבדוק את המאמר הזה באופן קבוע כדי לבחור את הגיבורים הטובים ביותר כדי לנצח משחקים ב- Overwatch 2 עונה 2.

Overwatch 2 רשימת שכבות עונה 5 – כל הגיבורים מדורגים (יולי 2023)

מחפש אחר רשימת שכבות של Overwatch 2? Overwatch 2 עונה 5 חיה ובועטת, ועם חובבים ונרפים שונים שהוצגו העונה, רצינו לוודא שאתה יודע מי הדמויות הטובות והגרועות ביותר הנוכחיות לשחק במטא הזה ומדוע. עם 37 גיבורים לבחירה, לכל אחד יכולות ייחודיות משלה.

דירגנו כל גיבור מ- S Tier ל- D Tier כדי להבטיח שאתה יודע מי כרגע בחירה טובה ב- Overwatch 2, ומי כנראה מישהו שאתה צריך להתרחק ממנו לקראת תאריך השחרור של Overwatch 2 עונה 6.

להלן רשימת שכבות ה- Overwatch 2 שלנו של כל גיבור המדורג מ- S Tier ל- D Tier בעונה 5:

נִדבָּך טַנק נֵזֶק תמיכה
ג מלכת ג’ונקר
סיגמא
חייל 76
הנזו
אש
Junkrat
רַחֲמִים
אנה
א ריינהרדט
זריה
מיי
לָגוּר
נוֹתֵב
קוֹצֵר

קאסידי

מוירה
לוסיו
ב .
ווינסטון
הֵד
אלמנה
סימטרה
מִבצָר
פרעה
זניאטה
ג Roadhog סומברה בריג’יט
ד Doomfist
כדור הריסה
טורבורן LifeWeaver

שים לב שבלי קשר למקום בו דירגנו גיבור, הם עדיין יכולים להיות בחירה טובה אם אתה יודע לשחק אותם היטב. לכל גיבור יש את מקומו בשדה הקרב, אבל יש כמה דמויות שרק מאירות במפות/מצבים ספציפיים או שניתן יהיה להתמודד איתם בקלות רבה מדי, ומכאן, הדירוג התחתון שלהן. . נהפוך הוא, יש כמה דמויות שבדרך כלל תמיד בחירה טובה וקל יותר לשחק בהן, כמו חייל 76.

עכשיו אחרי שהראנו לכם.

להלן גיבורי הטנקים הטובים ביותר Overwatch:

Overwatch 2 רשימת שכבות: מלכת ג'ונקר עומדת מול אספרנקה ראשונה

מלכת ג’ונקר

מלכת הג’ונקר מסוגלת לנזק נזק רב בגלל היכולת הפסיבית שלה, Rush Adrenaline, שמרפא אותה על פי נזק לפצעים שהיא חלה על אויבים עם היכולות האחרות שלה. . כדי לעודד עוד יותר את סגנון המשחק האגרסיבי הזה, יש לה את היכולת המפקדת הצעקה המעניקה דחיפה של מהירות בריאות ותנועה לה ולחברי הצוות שלה.

ההשתוללות של קווין ג’ונקר האולטימטיבית היא אגרסיבית עוד יותר מהיכולות שהוזכרו בעבר. .

Overwatch 2 רשימת שכבות: סיגמא מסתכלת על יתר מורחב

סיגמא נהדרת בשליטה על אזור. הערכה שלו כוללת מגן צף שהוא יכול לייצר בטווח, שני תחומים טעונים העוסקים בנזק באזור, היכולת להפיל אויב עם גוש פסולת, ותפיסה קינטית שממרה נזק נכנס לבריאות. עם כל היכולות הללו שעובדות יחד, סיגמא מסוגלת להשאיר אויבים במפרץ והרחק מחבריו לקבוצה, כמו גם לחסום את היכולות המפגיזות של טנקים כמו Orb של זניאטה של ​​זניאטה.

השטף האולטימטיבי, הכבידה האולטימטיבי של סיגמא, מרים אויבים לאוויר ומטרק אותם למטה, ומטפל בכמות גדולה של נזק לאויבים מרובים באזור. התקפה מאסיבית זו של אפקט (AOE) מעניקה לקבוצתו את היתרון בלכידת נקודות.

Overwatch 2 רשימת שכבות: רמטטרה מכוונת את צוותו מחוץ למסגרת

רמטטרה

שמנו את רמטטרה ב- S Tier בגלל התנועה האמינה להפליא שלו. בתור התחלה, הוא יכול לירות במגנים, ולהפוך אותו לבעיה עבור דמויות כמו ריינהרדט, בריג’יט, אוריסה וסיגמא שמשתמשים במגנים כחלק מרכזי בארסנל שלהם, כמו גם אגרוף דרך D.מטריצת ההגנה של VA. נוסף.

. הוא נכנס לצורת הנמסיס שלו, המספקת קרן של נזק גבוה המופנה לכל אויבים סמוכים מבלי שהוא יצטרך לעשות דבר מלבד לעמוד בסמוך להם. אם זה לא היה נשמע מפחיד מספיק, האולטימטיבי שלו נמשך זמן רב יותר ככל שהוא משתמש בזה נגד אויבים. זה אולטימטיבי בשילוב עם הלם או אפילו יכולת המערבולת העורבת שלו שמאטה אויבים, מובטח כמעט שיגרום נזק משמעותי לצוות האויב.

Overwatch 2 גיבורי הנזק הטובים ביותר

להלן גיבורי הנזק הטובים ביותר של Overwatch 2:

Overwatch 2 רשימת שכבות: חייל 76 עם אקדחו מונח על כתפיו

חייל 76

חייל 76 הוא אחד הגיבורים הטובים ביותר שאתה יכול לשחק ב- Overwatch 2 מכיוון שמערכת היכולות שלו אמינה ביותר. השריפה העיקרית שלו היא רובה תקיפה סטנדרטי שיכול לגרום נזק כבד אם אויב נפגע ברציפות על ידי. האש החלופית שלו היא פיצוץ גבוה של רקטות שיכולים לסיים אויבים או להפחית באופן דרסטי את בריאותם. . בנוסף, יכולת השדה הביוטית שלו מאפשרת לו לרפא את עצמו ולהמשיך להילחם לאורך זמן מאשר גיבורי נזק אחרים.

חייל 76 הוא גם בחירה נהדרת עבור שחקנים חדשים מכיוון שהוא אחד הדמויות הקלות ביותר ללמוד. כל מי ששיחק משחק FPS לפני כן יכיר את מערך המהלך שלו מכיוון שהוא יכול לרוץ ולירות באקדח שלו בצורה דומה למשחקים כמו Call of Duty, Apex Legends ו- Fortnite. אה כן, והאולטימטיבי שלו הוא ממש AIMBOT.

Overwatch 2 רשימת שכבות: אש עם האקדח שלה שוכב על כתפיה ופיצוץ מאחוריה

אש

יש לטעון את הצלף הטוב ביותר במשחק. היכולת שלה לעבור בין רובה צלפים עם נזק גבוה לרובה אוטומטי למחצה הופכת אותה למגוונת במיוחד במצבים קרביים. נוסף.

האולטימטיבי של אשר הוא גם אחד האולטימטים החזקים ביותר ב- Overwatch 2. היא פורסת ב.O.ב., רובוט חזק באופן הרסני העוסק בנזק עקבי לכל אויבים בקו הראייה שלו ולוקח נזק רב להופחתו. ואילו ב.O.ב. היא פעילה, אש עדיין חופשי להרוג אויבים לבד, מה שהופך את כל ב ‘.O.ב. פריסה אחת הדורשת מאמץ צוות שלם להוריד.

Overwatch 2 רשימת שכבות: Junkrat מחזיק שלט עם שמו, מול השלט של ג'ונקרטאון

Junkrat

אחד המובילים הנזקים הגבוהים ביותר במשחק הוא Junkrat. מצויד בארסנל מלא חומרי נפץ, ג’ונקראט משוטט בשדה הקרב שעורר הרס והרס על כל מה שמגיע לדרכו. השריפה העיקרית שלו היא משגר שבר היורה חמישה רימונים העוסקים בנזק מאסיבי, ומעניקים לו את היכולת לרכוש הרוגים מרובים לפני שאפילו נדרשים לטעון מחדש. כל הנזק הזה משולב עם פוטנציאל הניידות הגדול שלו באמצעות שימוש במכרה בזעזוע מוח, בו הוא יכול להשתמש כדי להניע לעצמו מרחקים גדולים או לפגוע באויב. יש לו אפילו מלכודת פלדה שמדהימה את גיבורי האויב במקום, ומבטיחה שהם ייקחו את הנזק מכל התקפות נכנסות, בהתחשב בכך שאין להם מגנים.

ה- Riptire של Junkrat Ultimate, למרות שהוא קל להרוס למדי, מספק נזק עצום שהוא, לרוב, הרגה מיידית עבור כל גיבורים בטווח. השתמש בבאר האולטימטיבי שלו ותוכל להפנות מהר מאוד את גאות המשחק.

Overwatch 2 רשימת שכבות: האנזו עם הנקודה השנייה של האנמורה מאחוריו

הנזו

מתוך כל הגיבורים Overwatch 2 ברשימת ה- S-Tier שלנו, ככל הנראה, לחזו יש את עקומת הלמידה התלולה ביותר, אבל ברגע שאתה שולט בו, הוא יכול להיות חיה ובעיה עצומה עבור צוות האויב. Hanzo הוא אחד הדמויות הזריזות והנייד ביותר במשחק. למרות שהוא נחשב לצלף, קשתו וחץו יעיל בטווחים קצרים וארוכים כאחד. כדי להוסיף לזה, טיפוס הקיר שלו ולנגה נותנים לו את ההזדמנות להתקרב עם צוות האויב ולעשות את דרכו החוצה מהר ככל שהופיע.

החץ הקולי שלו מושלם לחיפוש היכן ומתי לכוון ולשחרר כדי להבטיח הרוגים מיידיים של זריקה אחת. Sonic Arrow הוא יכולת נהדרת ללחימה בטווח הקרוב מכיוון שהוא יכול לחסל אויב מהר יותר מאשר לשרטט את הקשת היה. החיסרון היחיד לחנזו הוא שהאולטימטיבי שלו יכול להיות קל להתחמק, ​​אבל אם אתה יודע מה אתה עושה, זה יכול להיות נכס חשוב בהבטחת ניצחון.

Overwatch 2 גיבורי התמיכה הטובים ביותר

להלן גיבורי התמיכה הטובים ביותר ב- Overwatch 2:

Overwatch 2 רשימת שכבות: קיריקו במגדל ליג'יאנג עם אורות ניאון סביבה

קיריקו

קיריקו הוא בחירה נהדרת מכיוון שהיא מספקת ריפוי רב לחבריה לקבוצה תוך שהיא גם מטפלת בנזק הגון באויבים עם הקונאי שלה. ההגנה שלה סוזו היא יכולת חשובה ביותר מכיוון שהיא יכולה להסיר כל השפעות סטטוס שליליות מבעלות בריתה. היא גם זריזה כמו האנזו, היכולת לטפס על קירות ולטלפורט לחברי צוות בקו הראייה שלה.

האולטימטיבי של קיריקו, קיטסונה ראש, מעניק לחבריה לקבוצה הגדלת התנועה ואת מהירות ההתקפה ומקטין את זמן ההשתתפות, מה שעלול להיות המון תפוקת נזק בצוות האויב אם חברי הצוות שלה מנצלים זאת. לעולם אין זמן רע ממש להשתמש בקיטסונה Rush, מה שהופך אותה לאחת מהטובות במשחק.

Overwatch 2 רשימת שכבות: רחמים טסים ומכוונים את האקדח שלה מהמסגרת

רַחֲמִים

רחמים הם כמעט תמיד בחירה תקפה בכל משחק של Overwatch 2. צוות Caducusus שלה נותן ריפוי עקבי או דחיפה נזק לחבר צוות, שיכול לשפר באופן דרמטי את הסיכוי שלהם לנצח קרבות יריות ולהישאר בחיים. גם אם חברה בצוות של מרסי אכן מתה, היא יכולה פשוט להחיות אותם כשצוות האויב לא שם לב, וזה קורה באופן מפתיע לעתים קרובות.

כל הריפוי שלה משופר כאשר מרסי מקבלת את האולטימטיבי שלה, Valkyrie. היכולת לעוף סביב המפה מאפשרת לרחמים לקבל חזותית על הצוות שלה ובאויב, ולרפא כל מי שזקוק לזה. כל זה עובד יחד כדי להפוך את מרסי לאחד התומכים האמינים ביותר ב- Overwatch 2.

Overwatch 2 רשימת שכבות: אנה אוחזת ברובה שלה בזרועותיה עם מקדש אנוביס ברקע

אנה

כמו שרובי צלפים רגילים גורמים נזק כבד, הרובה הביוטי של אנה עושה ריפוי כבד עבור חבריה לקבוצה, תוך שהוא גם מתמודד עם נזק הגון באויבים. אמנם אתה צריך להיות צילום טוב, אם תעשה היטב, אנה יכולה להועיל עזרה משמעותית בהחזקת חבריה לקבוצה בחיים ואויבים במפרץ. יש לה גם רימון ביוטי שלא רק פוגע באויבים, אלא מונע מהם להירפא למשך זמן, ומעניק לחבריה לקבוצה להרוג קל. זה שימושי במיוחד כנגד למלכת הג’ונקר במטא הנוכחי, ומפסיק את הריפוי שלה. בנוסף, חץ השינה שלה יכול לעצור כמה מההתקפות ההרסניות ביותר ברגע.

Nano Boost של אנה אולטימטיבי מושלם לדחיפה ולשחק באגרסיביות מול צוות האויב, מכיוון שזה מגדיל את הנזק של הגיבור ובו זמנית מפחית את נזקם שנגרם. עם קצת כוח נוסף, גיבורים מסוימים יכולים להוריד אויבים מרובים להרבה יותר קלים, מה שהופך את ANA לתמיכה מתאימה היטב לרוב יצירות הצוות.

שהם הגיבורים הטובים ביותר ברשימת שכבות Overwatch 2?

גיבורי השכבה שלנו ב- Overwatch 2 הם מלכת ג’ונקר, סיגמא, רמטטרה, ג’ונקראט, אש, האנזו, קיריקו ורסי.

מיהו ה- DPS הטוב ביותר ב- Overwatch 2?

Tier Tier Overwatch 2 גיבורי DPS הם Junkrat, Ashe ו- Hanzo.

מיהו ה- DPS הקל ביותר לשחק ב- Overwatch 2?

חייל 76 הוא ה- DPS הקל ביותר לשחק לשחקנים חדשים. יש לו רובה תקיפה רב עוצמה והיכולת שלו לרוץ ולרפא את עצמו מאפשרת לו להישאר בחיים יותר.