Overwatch 2 רשימת שכבות טנקים – כל 11 הטנקים מדורגים

החיסרון האמיתי היחיד של סיגמא כרגע הוא שכאשר כל כך הרבה גיבורים בעלי ניידות גבוהה היו חזקים ב- Overwatch 2, הוא אכן דורש מהצוות שלו לתת לו תמיכה מסוימת כדי להתעדכן עם כל הקצב הזה. אם הוא מבין את זה, הוא יכול להיות העוגן לצוות אנטי-צלל יוצא דופן.

Overwatch 2 רשימת שכבות טנקים (2023): כל הגיבורים מדורגים מהטובים ביותר

Overwatch 2 עלה במהירות לראש רשימת המולטי -משתתפים המקוונים מאז יציאתו באוקטובר 2022. Blizzard היה נדיב עם משחרר באופן קבוע תוכן טרי ומרגש ששמח את הקהילה. עם עונה 2, המפתחים הציגו גיבור טנק חדש לגמרי, יחד עם מפה.

נכון לעכשיו, היורה מבוסס הגיבור מורכב מ -11 טנקים, שכל אחד מהם יכולות הייחודיות שלהם. כשיעור חיוני במשחק, יש להשתמש בהם במצב בו הם יכולים לסייע לקבוצה שלהם על ידי נזק וטיפול נזק.

הערה: מאמר זה הוא סובייקטיבי ומשקף את דעתו של הכותב.

כל גיבורי הטנקים של Overwatch 2, מדורגים

עם העדכונים האחרונים, Overwatch 2 ראה שינוי קל במטא. זה כולל שינויים בתפקידים חיוניים כמו הטנקים במשחק. הקוראים יכולים לעבור את המאמר כדי לראות את העמדות הנוכחיות של כל גיבור טנק בכותרת FPS.

S-Tier

רמטטרה

הגיבור מנפאל הרוויח את מקומו ב- S-Tier עם עונה 2. היכולת שלו לשנות צורות היא כלי יוצא דופן שיש, במיוחד במהלך קרבות עזים. רמטטרה מסוגל לגרום נזק לטווח.

בינתיים, Pummel בצורת הנמסיס שלו הוא כלי התקפי נהדר. מאיץ החלל שלו בצורה אומנית הוא גם נשק נהדר שיש לו, מכיוון שהוא יכול לטפל נזק הולם לאויב.

סיגמא

גיבור הטנק מהולנד הוא גם דמות S-Tier ראויה. הערכה של סיגמא היא חזקה ביותר מכיוון שיש לו כלים כמו היפר -ספירה שיכולים להפעיל מטענים המשתלבים לאחר משך מוגדר. היכולות ההתקפיות שלו הופכות אותו בקלות לגיבור S-Tier.

ניתן להשתמש בסמכויות אחרות כמו הצטברות גם כדי להתמודד עם כמויות אדירות של נזק לאויבים ב- Overwatch 2.

ריינהרדט

אחד מגיבורי הטנק המקוריים מהפריקוול, ריינהרדט הוא בחירה חזקה במיוחד לכל קומפוזיציות Overwatch 2. פטיש הרקטות שלו יכול לטרוף אויבים עם כמויות גדולות של נזק לתגרה בטווח הקרוב.

יש לו גם יכולות כמו אישום להתנפץ לאויב. שחקנים לעתים קרובות מזדווגים את מגרשי המכשול שלהם עם גיבור התקפי כדי להתמודד עם נזק עצום לקבוצת האויב. הערכה שלו בעלת יכולות שהופכות אותו לגיבור S-Tier.

A-Tier

אוריסה

אוריסה יכולה להיחשב כדמות גמישה שטוב במיוחד להחזיק את האדמה שלה, מה שהופך את הטנק האפריקני בקלות לגיבור שכבה. היא יורה נשק עם כדורים ללא הגבלה העוסקים בנזק רב בטווח הקרוב.

סיבוב הכידון שלה הוא גם כוח שיש לחשב איתו מכיוון שהוא יכול לדחוף אויבים לאחור תוך הגדלת המהירות שלה.

Roadhog

גיבור עם עיצוב אופי ייחודי למדי, ניתן להשתמש ב- Roadhog במגוון דרכים להטיל נזק לאויב ב- Overwatch 2. זהו כלי להרס טהור בידי נגן טנק ראוי.

אקדח הגרוטאות שלו הוא נשק נהדר לטווח קצר שניתן לזווג עם וו השרשרת כדי לגרור אויב. הוא גם אחת הדמויות הבודדות שיכולות לרפא את עצמו ב- Overwatch 2. מלבד תיבת הלהיטים הענקית שלו, יכולותיו של Roadhog שומרות אותו על ה- A-Tier.

ד.VA

אחד מגיבורי הטנק הפופולריים ביותר מ- Overwatch הוא עדיין דמות נהדרת לשחק גם אחרי הנרפים. ד.VA היא גיבור גמיש במיוחד בהתחשב בכך שהיא מקבלת חיים שניים עם הפליטה שלה.

המאיצים שלה מאפשרים לה לעבור דרך המפה בקלות. יתר על כן, היא יכולה לספוג נזק רב כדי להגן על הצוות שלה עם מטריצת ההגנה שלה. היא הייתה גיבור טנקים של שכבת S, אבל אחרי הנרפים האחרונים, הערכה שלה קצת נחותה מבעבר. מכאן שהיא מקבלת מקום בשכונת ה- A.

זריה

זריה היא ללא ספק אחד מגיבורי הטנק הטובים ביותר ב- Overwatch 2. הנשק העיקרי שלה, תותח החלקיקים, הוא כלי נהדר לבחירת קרבות לטווח קצר. היא יכולה גם להגן על עצמה מפני נזק לאויב עם מחסום החלקיקים.

עם זאת, היא גם מצטיינת בהגנה על חבריה לקבוצה עם המחסום המוקרן. היא תופס מקום בקלות בין שאר גיבורי ה- A-A-A-Tier עבור הערכה והיכולות הגמישות שלה.

B-Tier

ווינסטון

גיבור הטנק האהוב מהפריקוול הוא עדיין בחירה הגונה ב- Overwatch 2. טסלה קאנון של ווינסטון הוא נשק די חזק בכל מה שקשור לאויבים מזעזעים בטווח קרוב. בתור טנק, יכולת המקרן המחסום שלו יכולה לשמש בצורה מושלמת כדי לעזור לצוות.

הוא יכול גם לקפוץ למרחקים עם חבילת הקפיצה שלו, מה שמקל על המסלול שלו. זעם ראשוני אולטימטיבי יכול להגביר את בריאותו ולעזור לו לקפוץ על אויבים. לרוע המזל, הערכה של ווינסטון מגבילה אותו תוך שהוא אגרסיבי כל הזמן מכיוון שקופסת הלהיט הגדולה שלו יכולה להיות יעד קל ברגע שהחסמים שלו ייגמרו. בהתחשב בכל חסרונותיו, ניתן להכניס אותו לשכבת ה- B.

Doomfist

אמנם לא להיות הבחירה העיקרית עבור כל שחקן, אך Doomfist יכול להיות טנק אמין כאשר הוא מכניס תחת מערך גיבור ראוי. תותח היד שלו הוא כלי נהדר להשאיר אויבים במפרץ. שחקנים יכולים גם להשתמש באגרוף הרקטות שלהם כדי להיכנס לאויב ב- Overwatch 2.

סלאם הסיסמי שלו פוגע גם בפגיעה באויבים הסמוכים, אך די קל להתמודד עם. שחקנים יכולים לנצל את שביתת המטאורים שלהם בזמן הנכון כדי להתמודד עם נזק רב. הוא עדיין עומד כגיבור B-Tier מכיוון שהיכולות שלו נחותות בהרבה בהשוואה לדומה ל- D.VA וזריה, שהם טובים יותר בעבירה.

C-Tier

כדור הריסה

החל מהכדור ההורס, הורס מהיר מהירות את המקום הראשון תחת שכבה זו מכיוון שהערכה שלו מגבילה ביותר ברוב הנסיבות. למרות בריכת בריאות ענקית, ניתן להפיל את המכרסם עם רוב הגיבורים של הגיבורים. תותחי הרביעי שלו אינם עוסקים בנזק רב ויש להם קצב אש איטי למדי.

. הגליל שלו הוא הדבר היחיד שעוזר לו לעבור, אבל חוץ מזה שהערכה שלו היא נחותה בהשוואה לטנקים אחרים.

מלכת ג’ונקר

בהיותו אחד הגיבורים החדשים שהוצגו לסגל עם Overwatch 2, מלכת הג’ונקר עדיין עומדת די חלשה. ניתן להחליף בקלות את הערכה שלה בגיבורי טנק אחרים המציעים תוצאות טובות יותר. כתוצאה מכך היא תופסת מקום בעת עתה.

האקדח שלה הוא רובה ציד פשוט שצריך לטעון מחדש לאחר כמה יריות. היא גם לא מציעה יכולות מחסום. Rush Adrenaline הוא יכולת הריפוי בה היא יכולה להשתמש, אך במחיר של פגיעה באויב.

שחקנים יכולים לסמן את המאמר הזה כדי לקבל הבנה בסיסית של כל גיבורי הטנק ב- Overwatch 2. עם זאת, דירוג זה עשוי כנראה להשתנות בעתיד שכן Blizzard לעתים קרובות עושה שינויים בסטטיסטיקה של הגיבורים.

Overwatch 2 רשימת שכבות טנקים – כל 11 הטנקים מדורגים

Overwatch כאן, וזה מציג מצבי משחק חדשים, גיבורים, קוסמטיקה וכמה שינויים באיזון טריים. המתג מביא גם שינויים גדולים ל- Overwatch 2 טנקים, אולי יותר מכל שיעור אחר במשחק. לכן יצרנו רשימת שכבות טנקים של Overwatch 2-ותוכל להמר שנעדכן אותה ככל שעובר הזמן והמטא משמרות. בעוד שחלק מהשחקנים יהיו עצובים לשמוע שהמשחק המקורי כעת לא מקוון ובלתי ניתן לשחק, זה אומר שהוא קיבל כמה שינויים ועדכונים נחוצים מאוד. אחד השינויים הגדולים ביותר מ- Overwatch ל- Overwatch 2 הוא שעבר מ- 6V6 ל- 5V5, כאשר כל קבוצה נופלת משני טנקים לאחד.

למידע נוסף על סרט ההמשך הגדול של Blizzard, אל תחמיץ את רשימת ה- DPS Tier שלנו ורשימת שכבות התמיכה.

שינוי זה השפיע על המטא בוודאות, יחד עם ריבוי שינויים בגיבורים בודדים, אך הדבר השפיע על מעמד הטנק. אמנם יש רק טנק חדש אחד במשחק כרגע, אך מלכת ג’ונקר, אך המעבר למיכל יחיד שינה את המטא. בעבר, טנקים מסוימים נחשבו לחשמל, בעוד שאחרים יכלו למלא את משבצת הטנקים, תוך התמקדות יותר בטיפול בנזק ולהיות בעיה עבור הצוות האחר, בעוד שהעיקר יכול להתמקד בהגנה על הגיבורים עם בריכות בריאות קטנות יותר. כל האחריות הזו נשענת כעת על כתפי טנקים בודדים, ומשפיעה על היעילות של כל גיבור.

בעוד שחלק מהגיבורים קיבלו עבודות מחדש שלמות עבור Overwatch 2, חלקם קיבלו רק התאמות קלות לערכות שלהם-אמהות אפילו מצטרפות לשיעור הטנקים בפעם הראשונה, והחליקו מ- DPS. זה נכון לרבים מגיבורי הטנק ובעוד ששחקנים בוודאי ייהנו מהמגוון בין גיבורים, חלקם הם פשוט טנקים טובים יותר מאחרים. עם זאת, אף אחד מהגיבורים האלה לא ישר בחירות רעות, אך חלקם בהחלט שימושיים יותר מאחרים. הנה איך כל 11 גיבורי הטנק ב- Overwatch 2 Stack Up.

Overwatch 2 רשימת שכבות טנקים ואילו טנקים להשתמש כדי לטפס בתחרות

מי הטנקים הטובים ביותר במטא Overwatch 2 עכשיו?

Overwatch 2 רשימת שכבות טנק

(קרדיט תמונה: Blizzard)

רשימת שכבת טנקים טובה של Overwatch 2 חשובה מתמיד עם פורמט 5V5 חדש שמשמעותו טנק אחד פחות על השדה. טנקים חזקים כעת, כאשר כמעט כולם בעלי טריקים חדשים ויכולות מבשרות מה שהופך אותם לבריונים הגדולים של שדה הקרב. ואחרי שבילינו הרבה זמן עם Overwatch 2 אנו חושבים שיש לנו ידיים טוב על המטה עבור השחקן הממוצע המעוניין לקחת את האחריות להיות טנק הסולו.

יש לנו גם רשימת שכבות של Overwatch 2 DPS ורשימת שכבות תמיכה Overwatch 2 אם אתה רוצה לראות את כל האפשרויות, אבל כאן אנחנו מתמקדים ב- Heavies. בעוד שהמקצוענים בליגת Overwatch 2 ו- 500 השחקנים המובילים ב- Leaderboards עשויים להיות בעלי דעות שונות, המציאות היא שלעתים קרובות הם משחקים משחק שונה לשאר בסיס השחקנים. מה שטוב עם קבוצה מתואמת היפר בראש המשחק לא תהיה אמינה עבור השחקנים הממוצעים למטה ברונזה לטווח היהלומים. .

להלן הטנקים הטובים ביותר לשחק כמו ב- Overwatch 2.

דירוג Toverwatch 2 טנקים

אם אתה רוצה לדעת איך דירגנו את כל הגיבורים האחרים, עיין ברשימת שכבת הדמות Overwatch 2 שלנו

. ד.VA, ווינסטון וכדור הורסים הם אפשרויות נהדרות להתאים לגיבורים מהירים אחרים בתפקידים אחרים כמו ג’נג’י, סומברה, קיריקו ולוציו. צלילה בתפקידו וטבעות ריצה סביב היריבים שלך היא נהדרת, ואם אתה יכול להוציא לפועל נכון, תנצח משחקים.

עם זאת, אם אתה אחרי משהו יותר מסורתי, יש אפשרויות. קיימות גבוהה מאוד רצויה בטנקים. דמויות כמו זריה, סיגמא ורוד -הוג הן מדהימות גם כרגע מכיוון שהן יכולות לדאוג לעצמן ולהאבטח הרוגים בהרבה קטלניות רבה.

עם זאת, קחו בחשבון, כמעט כל טנק יכול לעבוד עכשיו. אף אחד מהם אינו חלש כרגע, ואם אתה מרגיש חזק עם גיבור למטה ברשימה, המשך לרדוף אחרי הכוח הזה. .

  • : ד.VA, זריה
  • גדול: ווינסטון, סיגמא, Roadhog, Balling Ball
  • טוֹב: אוריסה, ריינהרדט
  • הָגוּן: מלכת הג’ונקר, Doomfist
  • חלש: אף אחד

עם זאת בחשבון, הנה הדירוג הנוכחי שלנו של הטנקים של Overwatch 2:

ד.VA

.VA חזק מאוד עכשיו. . היא בחירה מצוינת לדרג בתחרותי מכיוון שהיא יכולה להביא שימושיות לקומפוזיציה כמעט, ולהתמודד עם שלל דמויות אחרות. היא יכולה להפיק נזק טוב מאוד, יש לה יותר בריאות מתמיד, ושלוש שניות של מטריצת הגנה, כלומר היא יכולה לאכול הרבה עונש.

היא יכולה לצלול רגע אחד של אויב ואז לחזור להגן על הצוות שלה. הוסף על גבי זה, יש לה קיימות מדהימה עם האולטימטיבי שלה נותנת לה חכירה שנייה על החיים עם פוטנציאל להרוג. ד.VA יכולה לעשות את הכל והיא בחירה יוצאת דופן אם אתה רוצה לטפס על דרגות בתחרותיות בגלל כמה שהיא טובה ברוב המצבים כרגע.

זריה

היכולת של זריה לקיים את עצמה, ולהעביר את הקורה שלה, הופכת אותה למיכל סולו יוצא דופן, במיוחד לאלה שרוצים להיות הגיבור החזק ביותר בשדה הקרב. היכולת שלה להשתמש בשתי בועות כדי להגיע ל 80% מטען על הקורה שלה כמעט מייד מפחידה עבור שחקני אויב. הדבר הנהדר עבורה הוא שהיא יכולה לבחור לעזור לצוות שלה עם הבועות, או לרוץ בראש האויב ולהשתמש בשניהם על עצמה כדי לגרום לנזק שלה לזרום.

כשזריה טעונה במלואה, היא איל מכה לרוץ בצוות האויב, עם היכולת שלה לעלות על הכי הרבה דמויות תפקידים בקטגוריה שלהן. הסכנה האמיתית היחידה היא שזריה פגיעה עם הבועות שלה ב- Cooldown, כך שהיא תשרוד היא צריכה לנצח בקטטות במהירות או לתמוך בתמיכה. עם זאת, אם יש לה את המשאבים, היא תסתובב ברוב הקבוצות.

ווינסטון

ווינסטון נמצא במקום נהדר ברגע זה, איתו הוא ככל הנראה החזק ביותר שלו מזה שנים. צלילה, סוג קומפוזיציה המשתמש בגיבורים בעלי ניידות גבוהה כדי לקפוץ לקו האחורי כדי להוציא גיבורי מפתח במהירות, הוא חזק מאוד. ג’נג’י, קיריקו, לוסיו וגיבורים כמו טרייסר וסומברה הם חזקים ברגע זה וניתן היה להגיע אליהם על ידי ווינסטון, מלך הצלילה. אם הקבוצה שלך יכולה לנצל את הסגנון הזה, תנצח משחקים.

הנושא האמיתי היחיד עם ווינסטון הוא שהוא דורש מהצוות שלו לבנות סביבו יותר מאפשרויות ‘פלאגין ומשחק’ אחרות. הוא לא משליך כל כך ללא מאמץ לשום קומפוזיציה של גיבורים כמו D.VA והוא דורש תמיכה בכדי לשרוד צלילות מסוכנות לתפקידי האויב. אם הצוות שלך מוכן לעבוד סביבך, הוא עשוי להיות הטנק החזק ביותר במשחק, אבל זה ייקח קצת עבודות רגליים נוספות כדי להביא את זה.

סיגמא

. אם אתה אחרי תחושה מסורתית יותר של טנק, כזו שיושבת שם וסופגת נזק רב, תוך כדי לאט לאט שטח דרך השירות, סיגמא הוא הבחור שלך. עם זאת, מה שהופך אותו למסוכן במיוחד הוא שיש לו גם פוטנציאל נזק עצום שהופך אותו לאחד הטנקים הקטלניים ביותר שם בחוץ.

החיסרון האמיתי היחיד של סיגמא כרגע הוא שכאשר כל כך הרבה גיבורים בעלי ניידות גבוהה היו חזקים ב- Overwatch 2, הוא אכן דורש מהצוות שלו לתת לו תמיכה מסוימת כדי להתעדכן עם כל הקצב הזה. אם הוא מבין את זה, הוא יכול להיות העוגן לצוות אנטי-צלל יוצא דופן.

Roadhog

Roadhog הוא איום. בזמן שהוא נאבק באלפא ובטא קודמים עבור Overwatch 2, Roadhog פגע ב- Overwatch 2 במצב חזק להפליא. עם תוספת של קיריקו, היא שותפה לא סבירה אך עוצמתית להפליא של הבחור הגדול. היכולת שלה לנקות את ההשפעות כמו האנטי-ריפוי של אנה עוזרת לחולשות הגדולות של רודוג.

הקיים שלו הוא עצום, מכיוון שהוא לוקח נשימה מרפא אותו כעת לבריאות 350 עצומה, ויש לו צמצום נזק מאסיבי תוך כדי כך, כלומר הוא יכול להיות קשה במיוחד להרוג. נוסף. .

כדור הריסה

כדור הורס הוא איום בידיים הנכונות. האוגר הוא מלך העקירה של צוות האויב וגורם לכאוס והסחת דעת. נוסף. הוא אפשרות נהדרת להתאים לגיבורים עוצמתיים אחרים בעלי ניידות גבוהה כמו ג’נג’י, סומברה וסג’ורן.

הנושא האמיתי היחיד עם כדור הורס הוא שהוא נשאר דמות די לא מסודרת. הוא לא משחק כמו שום דבר במשחק, וזה יכול להיות קל לקפוץ לקבוצה ולמות כשאתה משאיר את חברי הצוות שלך מאחור. עם זאת, הוא נמצא במקום בו תוכלו להוציא ממנו ערך ביתר קלות מתמיד. אם תכניס קצת זמן ותבין עם מה אתה יכול להתחמק על הכדור, יהיה לך קשה מאוד להרוג, ותפסיק את האויב לאזות באמת את האחיזה האיתנה בשדה הקרב.

אוריסה

העבודות המחודשות של אוריסה הופכות אותה למכל מהנה באופן מגוחך לשחק. היא בריון מוחלט בשדה הקרב שיכול להטעין דרך צוות האויב, לדחוף אותם מסביב, להטיל אותם לקירות עם כיד ולספוג נזק עצום. אם אתה מוצא את עצמך נגד אוריסה, תלמד במהירות כמה לחץ היא יכולה לשים אותך תחת. היא באמת שור בשדה הקרב וכיף להרגיש כמו הדבר הגדול והרע ביותר בשדה הקרב.

אוריסה למרות היותה במקום טוב יכולה להיאבק כדי להפחית את הנזק עבור הצוות שלה. כמה גיבורי נזק לריינג’ר ארוכים כמו Sojourn, Soldier ו- Ashe הם מאוד חזקים כרגע. אם יכולת הבצר שלה היא כבולה, היא תצטרך ריפוי רב כדי להיות מסוגלת לעמוד בכמות הנזק העצומה שהם יכולים לתפוס לפני שהיא תוכל להתקרב אליהם. בנסיבות הנכונות היא יכולה לשלוט, אך לעיתים קרובות מדי, זה מרגיש שיש בדרך כלל כמה סוחרי נזק בצוות האויב שיכול להתמודד איתה מטווח.

ריינהרדט

ריינהרדט הוא ככל הנראה הטנק המובהק ב- Overwatch 2. הגרמנית האומללת הוא איקוני לזכיינית, ויש לו את המגן הגדול והעמיד ביותר שנשאר במשחק. מגנים הועברו על פני כל הלוח ב- Overwatch 2 ולכן ריינהרדט די ייחודי ביכולתו להגן על הצוות שלו. עם זאת, לעמוד סביב המגן שלך כל הזמן כנראה זה לא מה שאתה רוצה לעשות.

אם אתה רוצה להצליח עם ריינהרדט, אתה תצטרך להיות אגרסיבי. נזק הוא חלק חשוב מ- Overwatch 2, וגם טנקים צריכים להיות מסוגלים לעשות גם את חלקם ההוגן. ריינהרדט יכול לעשות הרבה אבל הקו בין שליטה בסגנון נועז למות כל הזמן הוא רזה מאוד. ריינהרדט יכול לסגור את הפער עם המגן והמטען שלו, אך הוא גם יכול להיות מושבת ביכולות רבות במשחק ומתמודד עם כל הניידות שכרגע חזקה במשחק. הוא יכול לעבוד, אבל פשוט להיות מודע במיוחד כשצוללים פנימה.

מלכת ג’ונקר

חבל לראות את Overwatch 2 מלכת ג’ונקר נאבקת בעונת הבכורה שלה, אבל היא ללא ספק התוספת החדשה והפחות משפיעה לסגל. גם חבל שהיא המון כיף לשחק. עבור רבים זה יספיק, וכדי להיות הוגנים, היא יכולה להביא הרבה ערך בנסיבות הנכונות. אם היא יכולה לעלות בעקביות לפנים של האויב, היא יכולה לקיים את עצמה עם השפעות הדימום שלה ולהרוג מאובטח עם רובה הציד ויכולת הקטל שלה.

עם זאת, מלכת הג’ונקר אכן נאבקת לדאוג לקבוצה שלה. הצעקה המפקדת שלה היא הדרך היחידה להפחית את הנזק, וכיום יש לה גולשת ארוכה לאחר שנמצאה בכבדות מהופעת הבטא הראשונית שלה. אין לה גם הרבה דרכים להתמודד עם גיבורים טווחים שהם כיום טובים כמו חייל ושותף, וגם לא היכולת לקחת עונש רב על אוריסה. אם האויב משחק סביבך, זה יכול להיות קשה לסגור את המרחקים האלה עם המלכה ולשרוד. עם זאת, כל זה לא מונע ממנה להיות פיצוץ מוחלט לשחק.

Doomfist

Doomfist הוא הטנק החלש ביותר ב- Overwatch 2, אבל אפילו עם זאת, הוא יכול לעבוד. . הוא יכול לגרום להרס אם הוא יתחיל, אבל הוא מאוד רגיש שישנו על ידי אנה, שנפרצה על ידי סומברה, שהואשם על ידי ריינהרדט, או כל מספר יכולות אחרות שיכולות לגרום לו למות זמן קצר לאחר מכן. הוא הטנק הקל ביותר למות איתו, אז אתה צריך לעקוב אחר יכולות האויב שלך השתמש, במה שהם יכולים להיות עדיין, ולנהל את קובלי ההולך שלך כדי לא לקפוץ פנימה ולהימחק על ידי צוות האויב.

בהחלט יש אדונים של הגיבור שיכולים להשתלט על המשחק. אם אתה רוצה להתאמץ, בדוק את עבודתם של יוצרי תוכן כמו זברה וכן GetQuakedon מי עשו עבודה מדהימה כדי לסחוט כל גרם מהגיבור, אבל המציאות היא שאתה כנראה לא השחקנים האלה. במיוחד עם ווינסטון כל כך חזק כרגע, ומסוגל לעשות הרבה ממה ש- Doomfist יכול לעשות הרבה יותר בקלות אלא אם כן אתה רוצה באופן ספציפי להפוך למומחה של Doomfist, יהיה לך זמן טוב יותר פשוט לבחור.

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.