Overwatch 2 טרור ליל כל הקדושים 2022: תאריכים, זעם של מצב כלה, עורות, עוד

ב- 21 באוקטובר 2022 בשעה 10:12 בבוקר PDT

אירוע Overwatch 2 ליל כל הקדושים מתחיל ב- 25 באוקטובר וכולל מצב משחק חדש לגמרי

נקמתו של ג’ונקנשטיין: זעם הכלה יהיה סרט המשך לאירוע ליל כל הקדושים המקורי של Overwatch.

ב- 21 באוקטובר 2022 בשעה 10:12 בבוקר PDT

כרגע אין עסקאות זמינות
Gamespot עשוי לקבל עמלה מהצעות קמעונאיות.

Overwatch 2 אמורה לקבל את האירוע העונתי הראשון שלה ב- 25 באוקטובר עם נקמתו של הג’וננשטיין עם הנושאים ליל כל הקדושים: זעם של הכלה.

מכיוון שמדובר ב- Overwatch 2, האירוע עצמו משמש סרט המשך לאירוע המקורי של Overwatch ליל כל הקדושים, הנקמה של Junkenstein. נראה שהפעם סביב סומברה תשתלט על ג’ונקראט כאנטגוניסט הראשי של האירוע. על פי נשיא Blizzard, מייק יבררה, האירוע יהיה מצב משחק חדש לחלוטין.

Blizzard עדיין לא נכנס לפרטים המלאים על מה שהאירוע יהיה כרוך בו, אבל המעריצים כבר קיבלו הצצה לכמה עורות ליל כל הקדושים לדמויות חדשות כמו קיריקו, סוג’ורן ומלכת ג’ונקר.

ההשקה לסרט ההמשך החופשי של Blizzard ב -4 באוקטובר לא בדיוק הלכה בצורה חלקה. שחקנים בכל הפלטפורמות ראו את עצמם תקועים בתורי כניסה לאורך שעות במשך מספר ימים לאחר ההשקה (שלדברי בליזארד נגרמו כתוצאה מהתקפות DDOS מתואמות) כדי לשחק. חלק מהשחקנים ראו את סגל הגיבור שלהם (וכל הקוסמטיקה שלהם) נעולים בטעות כאילו הם משחקים בחשבון חדש בזכות באג. Bastion ו- Torbjorn הוסרו במהירות ממצבי משחק מסוימים או, במקרה של Bastion, הוסרו לחלוטין בגלל באגים שוברי משחק. הגיבורים אמורים לחזור במלואו בשבוע הבא לצד עדכון האירועים של ליל כל הקדושים של המשחק.

עם כל הנאמר, נראה כי רוב סוגיות ההשקה של Overwatch 2 נפתרו כעת. כדי לפצות על התורים והשבתה של השרת, Overwatch 2 יארח את הראשון מבין כמה אירועי XP כפולים בסוף השבוע הקרוב. כל השחקנים שמתחברים החל מה -25 באוקטובר עד סוף העונה הראשונה של המשחק יקבלו גם קסם נשק של עור וארוז בריאות אגדי כארזת הנשק כהתנצלות נוספת.

Overwatch 2 טרור ליל כל הקדושים 2022: תאריכים, זעם של מצב כלה, עורות, עוד

עור מכשפה של קיריקו ב- Overwatch 2 Wrath of the Bride Halloween

ליל כל הקדושים כמעט כאן, ובלאזארד חוגגים על ידי החזרת אירוע הנקמה של הג’ונקנשטיין, הפעם נקראת ליל כל הקדושים טרור. הנה כל מה שאנחנו יודעים על האירוע עד כה, כולל תאריך ההתחלה.

זה הזמן בשנה בו כמעט כל משחקי השירות החיים הגדולים מפילים את אירועי ליל כל הקדושים שלהם, כמו Fortnitemares של Fortnite, יום השיפוט של GTA, והמאבק או הפחד של אפס. כמובן ש- Overwatch 2 תצטרף לכיף.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אירוע הנקמה של ג’ונקנשטיין הקלאסי חוזר באוקטובר 2022, הפעם בשם Halloween.

הנה כל מה שאנחנו יודעים על זה, כולל תאריך ההתחלה והסיום, כמו גם מצב המשחק והעורות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

  • Overwatch 2 Wrath of the Bride Halloween תאריך התחלה
  • Overwatch 2 Wrath of the Bride Event Mode & Map
  • Overwatch 2 Wrath of the Bride Halloweend Skins
  • Overwatch 2 זעם של הכלה כפול XP
  • Tropwatch 2 Wrath of the Bride Event טריילר

Overwatch 2 Wrath of the Bride אירוע ליל כל הקדושים

Overwatch 2 Junkenstein

שחקנים באירוע הטרור של Overwatch 2 ליל כל הקדושים יחזרו לאדלסברון מ 25 באוקטובר עד 9 בנובמבר, כפי שנחשף על ידי קרוואן קרב העונה 1.

אירוע זה של שבועיים יעבור ממש דרך ליל כל הקדושים, ועונה 2 אמורה להגיע רק חודש לאחר סיום.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Overwatch 2 Wrath of the Bride Event Mode & Map

Blizzard הסבירו את LTM של Overwatch 2 של Overwatch 2, נקמתו של ג’ונקנשטיין, וזה יהיה מצב חדש, רק למשך האירוע, שיכלול פעולה משותפת!

לא רק זה, אלא קטטה של ​​OG Junkenstein Co-Op של ה- OG חוזרת-עם הופעה של DR. ג’ונקנשטיין עצמו.

PVE מגיעה ל- Overwatch 2 בשנת 2023, והנקמה של ג’ונקנשטיין אמורה להיות טעימה של מה שעתיד לבוא. למצב המקורי היו ארבעה גיבורים שקיבלו גלים של זומבים אומניים, אך נצטרך לחכות ולראות מה Blizzard בישלו ל- Overwatch 2.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

הטריילר של Pass Pass גם הקניט כי סומברה תהיה הכלה הכותרת של האירוע, כך שהיא עשויה להיות אחד השחקנים של הבוסים יילחם.

באשר למפה, נראה כי שחקני Overwatch עשויים להילחם באלדרסברון שוב עם הגדרת הטירה המפחידה שלה מימי הביניים, אך ניתן היה לשפץ אותה מאז שהופיע לאחרונה ב- Overwatch.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

Overwatch 2 Wrath of the Bride Halloween Event Skins & Rewards

New Overwatch 2 דמויות ב- Wrath of the Bride Halloween

כפי שנחשף באמצעות תמונות קידום מכירות של Blizzard של זעם הכלה של Overwatch 2, אנו יכולים לראות שגיבורים חדשים קיריקו, סוג’ורן ומלכת הג’ונקר מקבלים עורות חדשים באירוע ליל כל הקדושים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אנו יכולים לראות את קיריקו יקבל א עור מכשפה, מלכת ג’ונקר תקבל את מה שנראה כמו מקסימום מטורף תלבושת בסגנון תוצאה, וסוג’ורן מקבל תלבושת בלשי נואר. יתכן שיש עוד יותר עורות לשאר הסגל, אבל Blizzard עדיין לא חשפה אותם.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עדיין יש לחשוף את העורות הללו. ניתן היה לקנות אותם דרך החנות או לבטל את נעילתם דרך מעבר קרב ספציפי לאירועים-נצטרך לחכות ולראות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בנוסף לכל זה, Blizzard אמרו כי שחקנים יכולים גם להרוויח את הדברים הבאים: “רדת הלילה על כרטיס השם של Adlersbrunn, קסם הנשק של ג’ק-או-פנטר, קרב מעבר XP ותגמולים אחרים של עמוד השדרה.”

לבסוף, שחקנים עם קרב.חשבון נטו וטוויץ ‘מקושר יכול לתפוס עוד יותר מנות על ידי כוונון לצפייה ב- Overwatch 2 Streamers.

בין ה- 25 באוקטובר עד 1 בנובמבר בשעה 11:00 בבוקר PDT, מתלהם שעתיים או יותר זמן צפו לטעון לתבוע זאב ווינסטון, או להגיע לארבע שעות שנצפו לקבל עור אגדי Winston Winston Winston.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

Overwatch 2 זעם של הכלה כפול XP

כן, קראת את זה נכון. כדי לחגוג את האירוע, עוד יותר, Blizzard יהפוך את האירוע למיוחד במיוחד עם משחק כפול XP מ- 28-31 באוקטובר.

אז וודא שאתה מנצל את זה כדי לקבל את מעבר הקרב שלך במהירות רבה יותר.

Tropwatch 2 Wrath of the Bride Event טריילר

אם אתה רוצה לראות את כל הפעולות והפריטים המגניבים שיגיעו ל- Overwatch 2 לעונת ליל כל הקדושים, אז תוכלו לבדוק את הטריילר המצמרר לזעם של הכלה למטה!

המאמר נמשך לאחר המודעה

למידע נוסף על Overwatch 2, הקפד לבדוק את כל המדריכים והתכנים האחרים שלנו שהכננו:

האירוע של Overwatch 2 Junkenstein Chemente Challoween מתחיל ביום שלישי

Overwatch 2 Junkenstein

Overwatch 2 זוכה לאירוע החג הראשון שלה, שכן הכלה של ג’ונקנשטיין מחפשת נקמה בקטטת PVE חדשה לגמרי.

24 באוקטובר 2022 11:40

חלק ממה שאמור להפריד בין Overwatch 2 לקודמו הוא דרכים ממוקדות יותר של PVE. רכיב ה- PVE של המשחק עדיין לא ממש מוכן, אבל זה לא אומר ש- Blizzard לא מתכוון להוציא כמה רעיונות חדשים. אחד מהם נבדק באירוע הטרור הראשון של Overwatch 2 ליל כל הקדושים, שהוא השלב הבא בסאגה של ג’ונשטיין. ביום שני הודיעה Blizzard נקמתו של ג’ונקנשטיין: זעם הכלה.

להלן ההכרזה מאתר Overwatch:

הגיע הזמן לחגוג עוד שנה של פחד: טרור ליל כל הקדושים חוזר ל- Overwatch! התכונן להלם, מכיוון שאירוע זה מציג את הפרק הבא בסאגה של ה- DREAD DRION. Junkenstein דרך משימת הקואופרציה החדשה שלנו, מוגבלת בזמן, נקמתו של ג’ונקנשטיין: זעם של הכלה.

חזור לאדלסברון לצד ארבעה פרצופים טריים כדי לחוות סיפור חדש לגמרי כאשר כלת הג’ונשנשטיין מבקשת נקמה על האחראים למות היוצר שלה. כשאנחנו בסמוך ליום השנה לנקום הרופא המטורף, למד יותר על האירוע השנה ישירות משולחן העבודה של שר אדלרסברון.

אתגרים שלמים כדי לפתוח תגמולים מיוחדים כמו רדת הלילה על כרטיס השם Adlersbrunn, קסם הנשק של ג’ק-או-פנס, קרב מעבר XP ותגמולים אחרים של עמוד השדרה. ד”ר. ג’ונקנשטיין עצמו יופיע גם הופעה מפוארת בקטטה המקורית של ג’ונקנשטיין נקמה, יחזור לזמן מוגבל לטרור ליל כל הקדושים 2022.

החל מה- 25 באוקטובר ועד 9 בנובמבר, הצטרפו לחבריכם הגיבורים כדי להתעמת עם שלל זוועות רודפות כשאתה מבקש להגן על אייכנוולד – או ליפול לגמול הכלה.

ארבעה גיבורים חדשים מתאספים לאירוע Overwatch 2 ליל כל הקדושים 2022

כדי לתמרץ עוד יותר את בסיס השחקנים Overwatch 2 כדי לקפוץ לאירוע החג השנה, סוף אוקטובר יציע משחק כפול XP XP. אמנם, זה XP כפול שמגיע בגלל סוגיות אחרות מסוימות, אבל המחשבה היא זה שקובעת. שחקנים שמתחברים במהלך אירוע הטרור של ליל כל הקדושים יקבלו את קפטן הנשק של קפטן רייפר האגדי וארוז הבריאות קסם נשק בחינם. קומץ יוצרי תוכן Overwatch יקפצו על טוויץ. בדוק את ספריית Overwatch 2 ב- Twitch וחפש כל זרמים שבהם מופעלים טיפות.

נקמתו של ג’ונקנשטיין: זעם הכלה מגיע ל- Overwatch 2 ביום שלישי הקרוב וימשיך דרך יום רביעי, 9 בנובמבר. אם אתה רק מתחיל במשחק, יתכן שיש לך שאלות, אז הקפד לבדוק את המדריכים האחרונים שלנו בדף הנושא של Overwatch 2. אם אתה מעדיף לשחק משהו אחר בחג הזה, התבונן בלוח הזמנים של משחקי הווידיאו של ליל כל הקדושים 2022.

אוזי משחק משחקי וידאו מאז שהרים את בקר ה- NES הראשון שלו בגיל 5. מאז הוא נכנס למשחקים, רק בקצרה נכנסת לשנות המכללה שלו. אבל הוא נמשך פנימה לאחר שבילה שנים במעגלי QA עבור THQ וגם ל- Activision, ובעיקר בילה זמן בסיוע לדחוף את סדרת גיבור הגיטרה בשיאה. . כי מהם משחקי וידאו אם אתה לא יכול ליהנות מסיפור טוב עם קולה דובדבן טרייה?

  • בידור של Blizzard
  • חֲדָשׁוֹת
  • Overwatch 2
  • סדרת Overwatch