ה- Overwatch 2 של Brigitte Ultimate Delling מחזיר את הלם שלה ונותן לה מגן גדול

אחד הנרפסים הכי חריגים של בריג’יט הוא הסרת הלם של המגן שלה. ניתן לייחס החלטה זו לשינויים הרבים של Overwatch 2 המיושמים כדי להפחית את השפעות בקרת ההמון. כמה גיבורים, כמו קאסידי, הסתגלו לשינויים שנעשו בערכה שלהם, אך זה הותיר את חדר הנשימה המפואר שלנו. ובכן, Brigitte Mains שמחה: השפעת הלם על Shield Bash החזירה כחלק מהעבודה האולטה של ​​בריג’יט של בריג’יט.

Overwatch 2 Brigitte Wreat: כל השינויים בבריג’יט וה- Rally Ultimate שלה ב- OW2 עונה 4

Blizzard בהחלט הכניס את “העבודה” ל”עבוד מחדש “עם העדכון הזה.

תמונה באמצעות Blizzard Entertainment

Blizzard הפנה את הראש אתמול כשהודיע ​​על כך Overwatch 2גיבור התמיכה המייצג ביותר הוא יקבל כמה עבודות חוזרות נחוצות, שכן היזם שואף להוסיף גיוון לסגל דמויות התמיכה שלו. יחד עם הוספת ה- LifeWeaver של הגיבור החדש לסגל המשחק, Blizzard מבצעת כמה שינויים משמעותיים בבריג’יט, כלומר היכולת האולטימטיבית שלה בעצרת, שנועדה להפוך אותה ל”מעורבת ועוצמתית “יותר ואילו היכולת פעילה.

עיבודו מחדש של ראלי כוללת חזרה שנויה במחלוקת של הלם ליכולת המגן של בריג. במעבר ל Overwatch 2, הלם הוסר מהערכה של בריג’יט והוחלף בנוקבק פחות מעיק. מפתחים הרגישו כי ראלי חסר את היכולת לגייס מחזות בעלי השפעה, ועם החוף העצום, נראה שזה בהחלט ישתנה.

Brigitte Hero שינויים ב Overwatch 2 עונה רביעית

בריג’יט אמורה לקבל שינויים לשניים מהיכולות שלה ב- 11 באפריל. בנוסף לעיבוד חוזר מאסיבי ליכולת האולטימטיבית של העצרת שלה, מפתחים מעט מגניבים את מגוון חבילת התיקון שלה ל 25 מטר. בהתחשב בעובדה שזה היה בעבר 30 מטר, השחקנים ככל הנראה בקושי יבחינו בזה.

הירידה בטווח ליכולת חבילת התיקון של בריג תורגש ככל הנראה בכל פעם שיש לה חבר צוות לצלילה שעשויה להיות רק מעט יתר על המידה. נרף זה יכול להיכנס לפעולה אם בריג משחק עם עקבות או ג’נג’י שמטלה את האויב מתפזר כל כך מוקדם מדי.

כל השינויים המגיעים ליכולת האולטימטיבית של עצרת בריג’יט ב Overwatch 2

המונח “עיבוד חוזר” הוא באמת המקרה ליכולתו האולטימטיבית של בריג’יט, שישה מתוך שבעת השינויים שלה קשורים להפגנה, ובלי להסתכל על תוויות הטלא.

העצרת עדיין תימשך 10 שניות ותשפיע על בעלי ברית שנמצאים בתוך 8.רדיוס 5 מטרים של בריג’יט. היא עדיין תתן לגיבורים אחרים 15 בריאות יתר .5 שניות, מכוסה ב 100 בריאות יתר.

עם זאת, כמעט כל השאר השתנה, כולל הדרך בה זה משפיע על עצמה. .

בשרת הבדיקה של עונה 4, המשמעות היא שאם תשבור את המגן של בריג’יט ואין לה מגן HP שנותר, כל אחוז ה- HP של מגן זה משוחזר עם התחלת העצרת. בעיקרו של דבר, לחיצה על Q תיתן לבריג מגן חדש עם ערכים מוגברים לא משנה מה היה מצב המגן הרגיל שלה.

בינתיים, מגן הראלי יוכל להדהים אויבים על ידי שימוש במגן באש באותה דרך שהיכולת שהייתה הדהימה בעבר מתנגדים במקור Overwatch. .

בהתחשב בכמה חובבי סופת ללא עצרת, הם היו צריכים לעשות לפחות ציוץ אחד שימנע את היכולת להיות חזק מדי מדי. יחד עם חמשת החובבים השונים שהם נתנו עצרת, המפתחים גם הם בונוס מהירות התנועה שהוא סיפק ל -15 אחוזים בלבד, לעומת 30 אחוזים. למסגרת התייחסות, הילה המהירות של לוצ’יו מספקת עלייה מהירות תנועת בסיס של 25 אחוזים, והגברו שלו מגביר את ההילה ל -60 אחוז למשך שלוש שניות.

Overwatch 2 תגובה לעבודה מחדש של בריג’יט

עבודת העצרת של בריג ‘הובילה במהירות להרבה ספקנות ודאגה מצד האוהדים. ההדהים מפני המגן שלה במקור Overwatch הייתה יכולת שגיימרים רבים הביעו הרבה תסכול.

רק כמה יכולות אחרות במשחק גררו את אותה רמה של גירוי במאוורר, ואחת מהן, יכולת הוו של רודגוג אחד של Roadhog, בוטלה מהמשחק בכתם איזון.

אז באופן טבעי, כאשר הוכרז על עיבוד מחדש של שחקנים יצאו בהמוניהם כדי להביע את אי -הסכמתם כמיטב יכולתם כיצד – עם ממים במדיה החברתית.

השינויים של בריג’יט הוכרזו כחלק משלל שינויים באיזון הגיבורים של עונה ארבע שייכנסו לתוקף בתחילת העונה ביום שלישי, 11 באפריל. אבל אם הם הופכים להיות חזקים מדי או לא מנוגדים לשחק נגד, כמו שאוהדים רבים צופים, אל תתפלאו אם Blizzard תעשה שוב את הצביעה כדי להתפטר במהלך טלאי האיזון באמצע העונה של המשחק בעוד כחודש.

סופר צוות בכיר. מקס סיים את לימודיו באוניברסיטת צפון קרוליינה בצ’אפל היל עם תואר עיתונות ומדעי המדינה בשנת 2015. בעבר עבד אצל ה- Esports Observer המכסה את ענף הסטרימינג לפני שהצטרף ל- DOT שם הוא עוזר כעת לכיסוי Overwatch 2.

ה- Overwatch 2 של Brigitte Ultimate Delling מחזיר את הלם שלה ונותן לה מגן גדול

Overwatch 2 שידוכים

בידור של Blizzard

Overwatch 2 תמיכה בגיבור בריג’יט מקבלת עיבוד חוזר קטן עם עונה 4, שתראה ציוץ לה אולטימטיבי מה שהופך את המגן שלה הרבה יותר גדול ויחזיר את ההדהים המפריעים לה.

נראה שהמנחה של ריינהרדט לקח את תורתו ללב, כמו בכתם הבא שמגיע עם השקת עונת Overwatch 2 החדשה, בריג’יט מקבלת מגן הרבה יותר גדול במהלך האולטימטיבי שלה.

בבלוג חדש של Blizzard אמר צוות הפיתוח על היכולת המעובדת מחדש: “אנו מחפשים להתייחס למפגש היכולת האולטימטיבית של בריג’יט להיות מרתק ועוצמתי יותר כשהיא משתמשת ב- Ultimate. בריג’יט זוכה כעת לכמות קבועה של שריון בר -השבה ומפגינה את המגן שלה עם גודל ובריאות מוגברת, יחד עם היכולת להדהים. לכן, כשאתה שומע את הקרב שלה בוכה, התכונן לכמה קטטות פראיות.”

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

השינוי החדש הזה הוא עיבוד חוזר די דרסטי של היכולת האולטימטיבית של בריג’יט. בעוד שקטעי השריון נשארים זהים, המגן גדול בהרבה וחזרת הלם אמורה לראות הרבה כוח שהוחזר לערכה שלה.

בריג’יט נאבקה מאז שחרורו של Overwatch 2, כך שזה נהדר לראות אותה מקבלת קצת יותר כוח. כעת השאלה תהיה, האם זה התנהל מחדש מדי?

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

הלם ומגנים חוזרים

בריג'יט משתמשת במגן החדש שלה בעונה 4

המגן החדש של בריג’יט הוא משהו שצריך לראות.

למעשה נאלצנו לשחק עם העבודות המחודשות בבניית המבחן האחרונה של המשחק. אמנם לא הספקנו הרבה זמן עם זה, אך הלם רחב מאוד וכל גיבור שנפגע מהמגן המסיבי יושפע. זה אומר שאתה יכול להדהים אויבים מרובים בבת אחת (אם כי לזמן קצר מאוד). ראוי לציין שזה רק במהלך האולטימטיבי. המגן הרגיל שלה לא מושפע.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

זה יהיה מרתק לראות איך זה נוחת עם הקהילה שכן האולטימטיבי הזה מעובד מחדש מחזיר שני דברים Overwatch 2 ניסה לקצץ – מגנים ובקרת קהל.

תומכים רואים הרבה שינויים בעונה 4. כמובן שזה כותרת על ידי הגיבור ה -37 של המשחק, LifeWeaver. לא רק שיש גיבור חדש בתפקיד, ובריג’יט מקבלת עיבוד חוזר אולטימטיבי, אלא ש- Blizzard הודיעה גם כי הם גם מחזירים את השינויים של מרסי לאחר הפיגוע.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הרבה קורה בעונה 4 של Overwatch 2, אז הקפד לבדוק את הכל כשהוא נוחת בשבוע הבא ב -11 באפריל.

ה- Overwatch 2 Brigitte Ult Dreb reming שרצית סוף סוף כאן

אנו יודעים כעת את המלא של היקף של Blizzard Blizzard Ult Wreat ב- Overwatch 2, הכולל מגן מזוין וחזרת המבורכת של האבדה ארוכת השנים שלה.

פורסם: 6 באפריל 2023

אחרי חודשים של הקנטה מצוות Overwatch 2, אנו יודעים כעת את הפרטים המלאים של ה- ULT של בריג’יט מחדש כחלק מהאיזון משתנה ל- Overwatch 2 עונה 4 . אמנם תמיד היו לה המעריצים שלה, אך בריג’יט נחשבה לעתים קרובות לאחד הבחירות הגרועות ביותר לגיבורי תמיכה במשחק המחשב החינמי של Blizzard, והיא נאבקה להחזיק את שלה ברשימת ה- Overwatch 2 שלנו, במיוחד עם עלייתם של נייד בעל ביצועים גבוהים תומכים כמו קיריקו.

למרבה המזל, Blizzard מודעת היטב לחסרונותיה ועשתה מספר ציוצים לערכה שלה כחלק מהתמקדות המתמשכת שלהם בתמיכה מאז השקת ההמשך. לאחרונה, Patch Balance של Overwatch 2 של עונה 3 הוסיפה קצת חסימה עצמית לחבילת התיקונים שלה והפחתה של 10% לעלות האולטימטיבית שלה כדי לגאות אותה, אבל עיבוד מחדש האולטי הזה הוא הדובדבן על גבי עוגה מאוד מבטיחה וחסונה.

Overwatch 2 Brigitte Ult Drec

אז בואו נעשה סיכום מהיר. לפני השינויים, העצרת של בריג’יט אולטימטיבי העניקה לה חובב מהירות תנועה והחלה את בריאות יתר על ידי בעלות הברית והן בסמוך לאורך זמן, והעניקה מקסימום 100 בריאות על גבי 150 הבריאות הקיימים שלה ו -50 השריון שלה. השפעות אלה נותרות על כנותן לרוב, עם ההבדל המכריע כי בריאות יתר המוחלת על בריג’יט היא כעת שריון. השריון הזה מיושם גם בספירה אחת, ולא ביישום המצטבר של בריאות יתר עליה היא הסתמכה בעבר, מה שהפך את בריג’יט לחזקה מאוד ברגעי המצמד.

אחד הנרפסים הכי חריגים של בריג’יט הוא הסרת הלם של המגן שלה. ניתן לייחס החלטה זו לשינויים הרבים של Overwatch 2 המיושמים כדי להפחית את השפעות בקרת ההמון. כמה גיבורים, כמו קאסידי, הסתגלו לשינויים שנעשו בערכה שלהם, אך זה הותיר את חדר הנשימה המפואר שלנו. ובכן, Brigitte Mains שמחה: השפעת הלם על Shield Bash החזירה כחלק מהעבודה האולטה של ​​בריג’יט של בריג’יט.

Overwatch 2 Brigitte Ult Recork: Brigitte עומדת בתשומת לב עם מגן המחסום שלה מוגבה על פלטפורמה בטווח התרגול

לבסוף, מגן המחסום של בריג’יט גדל בגודלו למשך זמן האולטה שלה, עובר מאנכי למלבן אופקי הדמיון חזק למגן של ריינהרדט עצמו. זה גם קיבל דחיפה מ -300 ל -750 עצומים, מה שהפך אותו ליותר בר -קיימא לשמור על קו הגנה עם בריג’יט במפות Overwatch 2.

אין ספק שעבודות האולטה האולטה הזו תדליק אש בלבם של מעריצי בריג’יט, אבל השינויים בערכה שלה מחויכים מספיק כדי להשאיר אותה מעוגלת היטב ולא מוגזמת באופן בוטה. משך הזמן של עשר שניות של ראלי נשאר במקום, אז אלא אם כן יש לך אצבעות מהירות ברקים, סביר להניח שתוכל רק להעסיק את הלם מפני Shield Bash פעם אחת לכל האולטה הרוב המכריע של הזמן.

אם אתה עיקרי בריג’יט שמחפש לטבול את בהונותיך בחזרה למשחק ה- FPS בעונה האחרונה, הקפד לבדוק את יכולת היכולות שלנו לפני שאתה נתקל בו במשחק. קיבלנו גם את הפרטים האחרונים על כל השינויים המגיעים לשדרת Overwatch 2 כחלק מהמאמצים המתמשכים של Blizzard לאזן שידוכים, כמו גם את החדשות האחרונות בתאריך השחרור של Overwatch 2 PVE.

נט סמית ‘אם נאט לא מחזר את אנדרג’ה ואגירת משאבים בסטארפילד, אז היא בטח נעלמה לרוגואייק האחרון, משחק האימה או לא מאחל לבאנרים בהונקאי רכבת הרכבה של הונקאי. אל תבקש ממנה לבחור את בן לוויה של שער 3 של בלדור 3 – לעולם לא תקבל תשובה ישר.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.