כיצד לשנות Overwatch 2 הגדרות CrossHair

Contents

רשת מעגל וכסאות הכסאות היא, כפי שניתן היה לצפות, שילוב של הרשתות לעיל. זה פחות פופולרי בהתחשב עד כמה זה עסוק מבחינה ויזואלית, מה שהופך אותו להסחת דעת קלה במהלך הלחימה ולכן בדרך כלל לא מאומץ על ידי שחקני מקצוען. עם זאת, ייתכן שתמצא את זה שימושי לגיבורים שיש להם תערובת של דיוק ומתפשטים בערכה שלהם, כמו קיריקו או מלכת ג’ונקר.

Overwatch 2 כסאות – מדריך הגדרות CrossHair הטוב ביותר

מכיוון Overwatch 2 הוא משחק יורה מגוף ראשון (FPS), למותר לציין כי היכולת לכוון בדיוק ולהיות חוצה שייר טוב להכות עם צילומי ראש הם מפתחות מכריעים להצלחה. Overwatch 2 מציע שפע של אפשרויות CrossHair, כך ששחקנים יוכלו למצוא את התפאורה הטובה ביותר שתתאים להם. ניתן למצוא את הכסאות של Overwatch 2 באפשרויות המשחק הסטנדרטיות תחת רשתית. כאן תוכלו לשנות את ההיבטים השונים של ה- CrossHair שלכם כך שיתאימו להעדפותיכם, מצבע עד אורך. להלן רשימה מלאה של כל הגדרות ה- CrossHair שניתן לשנות וכמה מההגדרות הטובות ביותר של Overwatch 2 CrossHair שתוכלו לצייד אותה.

כיצד לשנות את CrossHair ב- Overwatch 2

 1. לחץ על בריחה בתפריט הראשי ולחץ על אפשרויות
 2. פתח את הכרטיסייה פקדים
 3. עבור אל כללי ולחץ על הגדרות רשתיות

מכאן, תוכלו להתאים אישית את הגדרות ברירת המחדל של CrossHair שלכם כך שיתאימו להעדפתכם האישית.

להלן כל הגדרות CrossHair ב- Overwatch 2.

 • החלפת דיוק ON/OFF מציגה את דפוס הריסוס של הכדורים שלך. זה יכול לספק תובנה לגבי דפוסי הרתיעה והתפשטות הכדור של גיבורים מסוימים וכלי הנשק שלהם. זה יכול גם לעזור לך לתקן את המטרה שלך.
 • קל יותר לראות כסאות צבעוניים. הצבעים המומלצים הם ירוק ניאון, מגנטה, ציאן, וצלב אדום. צבעים אלה בולטים על מרבית הרקעים, ומקלים על לראות ומטרה.
 • בקנה מידה עם רזולוציה
 • התאם את פער המרכז
 • התאם את העובי
 • התאם את אורך החוצה
 • התאם את אטימות המתווה
 • התאם אטימות נקודה
 • שנה את גודל הנקודה

כיצד לשנות את ה- CrossHair שלך לכל גיבור

אמנם אתה יכול לקבל שיער אוניברסלי לכל הגיבורים ב- Overwatch 2, עדיף שלא להשתמש באותו קרוס -ייר בגלל סגנונות וממרחי הנשק השונים של כל דמות. למרבה המזל, Overwatch 2 מספק שפע התאמה אישית של אינדיבידואליות עבור כסאותיה של כל דמות.

כדי לערוך את הגדרות ה- CrossHair עבור כל גיבור Overwatch 2, עליך לעשות את הדברים הבאים:

 1. לחץ על בריחה או לחץ על התפריט
 2. בחר אופציות
 3. בחר בכרטיסייה פקדים
 4. בחר בתיבה הכתומה של Change Hero מתחת לכל הגיבורים
 5. מהתפריט הזה, גלול ובחר אילו גיבורים הגדרות צולב תרצה לשנות
 6. התאם אישית את הגדרת CrossHair לעומק על ידי בחירת ההגדרות המתקדמות

הגדרות ה- CrossHair הכי טובות של Overwatch

הגדרות CrossHair Dot

הבעיטה ברשימה זו של הכסאות הטובות ביותר של Overwatch היא ה- Dot Crosshair. כפי ששמו מרמז, Crosshair זה הוא נקודה קטנה במרכז המסך שלך, ומעניקה לך יותר מקום לראות לאן אתה מכוון. ה- Dot Crosshair מושלם לשחקנים שרוצים דיוק מצוין ורוצים להנחית עוד צילומי ראש.

ה- Dot Crosshair מתאים יותר לגיבורי צלפים כמו אנה ואלמנות. זכור, אתה יכול להתאים את גודל הנקודה שלך בהגדרות הרשתית כדי להפוך אותו לגדול או קטן כמו שאתה רוצה. אתה יכול להחיל את ההגדרות הבאות כדי להשתמש ב- DOT CrossHair זה.

הגדרות חצייה של מעגל רחב

המעגל Crosshair דומה לנקודה הקודמת Crosshair. ההבדל העיקרי הוא שהמרכז הוא Seethrough במקום שהנקודה המלאה אטומה. המעגל Crosshair נהדר לדמויות עם נזק לנשק AoE, כמו פיצוץ רובה ציד מקיפר, ד.VA או Roadhog. זה עובד גם טוב עבור דמויות תגרה כמו בריג’יט וריינהרדט.

במקרים בהם יש צורך בדיוק מרבי, ניתן להפחית את המעגל הרחב לייצור שיער קטן, שימושי לדמויות חיצוניות כמו האנזו, קאסידי ואלמנות. ציאן או קרוספייר ירוק הוא הטוב ביותר עם הגדרת הרשתות הזו מכיוון שהם הצבעים הקלים ביותר לראות.

להלן הגדרות ה- CrossHair המעגל הקטן הטובות ביותר:

הגדרות מעגל ונקודה CrossHair

. זה הכי מתאים לדמויות עם התקפה ראשונית מבוססת קרן, כמו זריה, מיי, סימטרה ומוירה.

ניתן להתאים אישית את הגודל לרוחב האש העיקרי של הנשק, מה שמקל על פגיעה במדויק. .

להלן הגדרות המעגל וה- DOT CrossHair:

Crosshair סטטי

הרשת הסטטית היא מצרך קרוס-שייר מסורתי במשחקי יורה רבים כמו Strike: פוגעני גלובלי וערך גלובלי. זה שיער מעבר מעבר נהדר עבור שחקנים המגיעים ל- Overwatch ממשחקי FPS מסורתיים יותר, וזה ברירת המחדל CrossHair עבור Overwatch.

. זה עובד נהדר עבור דמויות כמו סולידר: 76, קיריקו, אוריסה, ו- Sojourn.

.

הגדרות CrossHair Box

Crosshair הבינוני הזה הוא קביעה מעניינת על המעגל המסורתי Crosshair ואינו נראה במשחקי FPS אחרים כמו COD. .

הגדרות צולב חוצה

Crosshair הארוך הזה הוא עיבוד של ה- Crosshair הסטטי. פער המרכז מוסר ליצירת צלב ארוך במרכז מסך הנגן. Crosshair ארוך ורזה זה ברמה המתחילה היא ה- CrossHair המושלם עבור שחקני FPS חדשים, כך שהם יכולים להשיג את המטרה. .

אתה יכול למצוא כיצד להכין צולב צולב למטה:

Crosshair Compact

עבור שחקנים שמגיעים מ- CS: GO, Crosshair הקומפקטי והמגוון הזה מושלם למטרה מדויקת והבטחת צילומי ראש נקיים. .

שחקני מקצוענים רבים משתמשים ב- CrossHair הקומפקטי הזה או וריאציה דומה, כאשר רבים כוללים נקודה מרכזית בהגדרות שלהם כדי ליישר צילומי ראש.

הגדרות AIMBOT CrossHair

! יש לו קרוס-שייר רחב דמוי מרובע מושלם לגיבורי DPS עם התפשטות נשק AOE, כמו ג’ונקראט ופרה או טנקים כמו מלכת ג’ונקר ודומפיסט. זה מקבל את השם שלו מאיך שהוא דומה לנעילה אוטומטית כפי שנראה עם סולידר: מגן האולטימטיבי והטקטי של 76.

למרות שהוא חוסם הרבה מהנראות של המסך, זו עדיין בחירה מעניינת של CrossHair אם אתה מעדיף תווים עם טווח רחב יותר.

מעגל וכיסאות עם הגדרות נקודה

Crosshair זה הוא הטוב ביותר משני העולמות, ומספק מטרה קטנה ונוחה להצמיד את המראות שלך. המעגל וקרוס-סיר עם מרכז נקודה עובדים היטב עם גיבורים מבוססי רובה ציד כמו ג’ונקר קווין ורוד-אחוג תוך שהם מתאימים מצוינים לגיבורים מבוססי טילים כמו טורבורן והד.

סיכום

! זה היה כל הגדרות CrossHair הטובות ביותר עבור Overwatch 2. הסתובב עם תפריט הרשתות וההגדרות בטווח התרגול כדי למצוא את ההגדרות הטובות ביותר עבורך! אפילו עם Crosshair טוב, עדיין תצטרך לעבוד על מטרתך כדי להבטיח את הזכיות האלה ולטפס על הסולם המדורג. GL HF! אם אתה רוצה יותר Overwatch New!

שאלות נפוצות על Overwatch 2

?

! Overwatch 2 הושק עם דגם חופשי להפעלה בשנת 2022. Blizzard הציגו מונטיזציה של מעבר קרב וקוסמטיקה במשחק הניתן לרכישה מה- Rolling Shop, כמו Skin. המעבר הזה למשחק חופשי הביא אלפי שחקנים חדשים ברחבי העולם למשחק.

?

הפחתת נזקים, או STAT MIT, בלעדי ל- Overwatch 2. .

מה עושים אישורים ב- Overwatch 2?

Overwatch 2 אישורים אינם משפיעים על המשחק בשום דרך. .

כיצד לשנות את הגדרות ה- Overwatch 2 CrossHair שלי?

אם אתה רוצה לשנות את ברירת המחדל שלך CrossHair ב- Overwatch 2, עקוב אחר ההוראות הבאות כדי למצוא את ה- CrossHair האידיאלי שלך.

 1. לחץ על בריחה בתפריט הראשי ולחץ על אפשרויות
 2. עבור אל כללי ולחץ על הגדרות רשתיות
 3. לחץ על הגדרות מתקדמות כדי לשנות את אורך CrossHair, Center Dot, מתווה אטימות ועוד.

מהו ה- Crosshair הטוב ביותר ב- Overwatch 2?

. תמיכה בגיבורים כמו רחמים ובריג’יט לא בהכרח זקוקים לצולב, מכיוון שהם לא דורשים הרבה מכוונים.

. .

איזה צבע הוא הטוב ביותר עבור Overwatch 2 Crosshair?

עליכם לשקול אילו אפשרויות צבע מספקות את הניגודים הטובים ביותר על הרקע. .

רוב השחקנים הפרו-צופים ברחבי העולם נוטים להשתמש בכסאות צולבות בצבע בהיר, כמו ניאון ירוק, מגנטה או ציאן, מכיוון שהם בולטים כנגד סביבות מפה כהות וגם בהירות. נקודה ירוקה היא אידיאלית לגיבורים חיצוניים. אדום הוא גם אפשרות טובה, אך לא אם אטימות מתאר האויב שלך מוגדרת לאדום.

?

. עם זאת, מומלץ לשחקני Overwatch 2 חדשים שידלקו דיוק כדי להבין את התפשטות הנשק של כל גיבור.

דיוק מופע מועיל גם לגיבורים עם כלי נשק לא מדויקים, כמו ד.VA, Reaper, Roadhog או מלכת ג’ונקר. דיוק מופע עובד בצורה הטובה ביותר עם המעגל הרחב ואורך הנקודה Crosshair, פער מרכזי גדול וגודל נקודה מרכזי עם אטימות נקודה גבוהה.

כיצד להצטרף לצ’אט קולי ב- Overwatch 2?

. ניתן להשבית את זה בתפריט האפשרויות בכרטיסייה קול.

תוהה כיצד לשנות Overwatch 2 הגדרות CrossHair? התפאורה הטובה ביותר עשויה להיות בהעדפה אישית, והיא רחוקה מלהיות מקרה של גודל אחד מתאים לכולם, אבל לכל הפחות תרצו לדעת אֵיך לשנות את זה. עם זאת, היעילות של הרשתית שבחרת יכולה להשתנות בפראות בהתאם לתווים המועדפים עליך ובערכה המתאימה שלהם.

אם אינך מרוצה מאחוז דיוק המטרה שלך, התאמת ה- CrossHair עשויה להיות הצעד הראשון לפיתרון הבעיה, ובוודאי יכולה לסייע לך בזמן טיפוס בשורות ה- Overwatch 2. ברגע שאתה יודע לשנות את הרשתית במשחק המרובי משתתפים, אתה חופשי להתנסות בסוויטה המלאה של הגדרות Overwatch 2 CrossHair על מנת לעצב אותה לטעמך. אפשרויות אלה נעות בין צבע, עובי ואטימות ה- CrossHair שלך. זה יכול להיות קצת מפחיד להחליט אילו ערכים הכי טובים עבורך, אך אל תדאג כי מדריך ההגדרות הטוב ביותר של Overwatch 2 CrossHair כאן כדי להעביר אותך דרך זה.

אתה יכול לשנות את הגדרות ה- Overwatch 2 CrossHair שלך בכל עת באמצעות תפריט האפשרויות העיקרי של המשחק. פשוט לחץ על ‘ESC’ כדי לגשת לתפריט האפשרויות ולנווט אל ‘בקרות’. ניתן למצוא הגדרות רשתית תחת הכרטיסייה ‘כללי’, ממש מתחת להגדרות עבור עכבר ובקר.

אלא אם כן התנשכדת כבר עם הגדרות Overwatch 2 שלך, ככל הנראה רשת ה- Overwatch 2 שלך מוגדרת כברירת מחדל. כל שעליך לעשות הוא לבחור אותו כדי לגשת לרשימה הנפתחת המכילה כל צורת רשתית הזמינה במשחק FPS. לאחר שהחלטת על הרשת המועדפת עליך, בחר בכרטיסייה ‘מתקדמת’ כדי להרחיב את החבילה המלאה של הגדרות CrossHair המאפשרות לך לעצב אותה למפרט המדויק שלך. ראוי גם להזכיר שתוכלו לבחור גיבור מתפריט הדיוקן, המאפשר לכם להתאים את הגדרות Overwatch 2 CrossHair לגיבורים ספציפיים, ולא להסתמך על רשת אוניברסלית.

כיצד לשנות את צבע ה- Crosshair

צבע ה- Overwatch 2 CrossHair שלך הוא ללא ספק ההגדרה החשובה ביותר ברשימת האפשרויות המתקדמות. לא משנה באיזו צורה שלך הרשת הרשת שלך, אם אתה לא יכול לראות את זה אז זה יכול לא להיות שם בכלל. באופן כללי, עדיף להימנע משימוש בצבעים כהים יותר מכיוון שיש להם נטייה גדולה יותר להתמזג עם המהומה. במקום זאת, אנו ממליצים לבחור בירוק, כחול או מגנטה של ​​ניאון למידת ניגודיות גבוהה יותר בין הרשתות שלך לסביבה.

הגדרות ה- CrossHair הכי טובות של Overwatch

הגדרות ה- Overwatch 2 CrossHair הטובות ביותר שלנו קובעות את צורות הרשתות המתאימות ביותר לתפקידים ותווים ספציפיים של Overwatch 2, כמו גם את הגדרות CrossHair המשמשות כמה מהשחקנים הגדולים ביותר של Overwatch 2 Pro.

מעגל

. המעגל הריק מאפשר לך למקד את הנזק הזה, אך גם נותן לך תחושה נוספת של היכן שטח ההשפעה שלו מתרחב, ומאפשר לך להתאים את מטרתך לתפוס כל אחד אחר באזור הפיצוץ. עיקרון זה נכון גם לגבי גיבורי הטנקים Overwatch 2 מבוססי תגרה, כמו ריינהרדט, שם המטרה שלך לא צריכה להיות כל כך מדויקת.

לחלופין, אתה יכול למזער את גודל רשת המעגל שלך לדמויות כמו האנזו, שהמילדים שלה דורשים דיוק חריף אך עדיין דורשים זמן נסיעה כדי להגיע לחותם. היתרון של רשת המעגל מעל הנקודה הוא היכולת ליישר בקלות צילומי ראש בהיקפו, אם כי אתה עשוי למצוא מעבר לנקודה מועילה יותר לטווח הארוך.

להלן הגדרות CrossHair של Choihyobin:

רשת הכסאות המועילה ביותר לגיבורי Overwatch 2 DPS הדורשים מכוונים מדויקים, כמו ANA, או Sojourn. .

דמויות אחרות עם יכולות מבוססות השלכים שיש להן זמן נסיעה נוסף, כמו ג’ונקראט או פרעה, יכולות להיות קצת יותר ליברליות עם גודל ועובי הצלב שלהם בהתחשב בכך שהן מכוונות לסביבה הכללית של היריב שלהם לעומת ניהול ראש ראש.

להלן הגדרות Overwatch 2 CrossHair של Sinatraa:

מעגל וכיסאות

רשת מעגל וכסאות הכסאות היא, כפי שניתן היה לצפות, שילוב של הרשתות לעיל. זה פחות פופולרי בהתחשב עד כמה זה עסוק מבחינה ויזואלית, מה שהופך אותו להסחת דעת קלה במהלך הלחימה ולכן בדרך כלל לא מאומץ על ידי שחקני מקצוען. עם זאת, ייתכן שתמצא את זה שימושי לגיבורים שיש להם תערובת של דיוק ומתפשטים בערכה שלהם, כמו קיריקו או מלכת ג’ונקר.

נְקוּדָה

מרבית שחקני המקצוענים בוחרים ברשת הנקודה בשל יכולתו למשוך מיקוד מבלי להפוך לסחת דעת רבה מדי. התיאוריה מספרת כי רשת סואנת גורמת לך לקבוע את זה במקום היעד שלך, ובתרחישים הגרועים ביותר, היא יכולה לחסום באופן פעיל את קווי הראייה שלך. אם אתה מחפש למקסם את הדיוק שלך, זה סביר שהנקודה היא הדרך ללכת.

הנקודה היא הרשת הסבירה ביותר ללכת לאיבוד בהתכתשות, אך ברגע שתנוח יותר עם קווי הראייה והיכולות של הדמות Overwatch 2 שלך, סביר להניח שתגלה שהצורך בנקודת התייחסות במהלך הלחימה פוחת. הנקודה עשויה להיות פחות ידידותית למתחילים מאשר הכסאות, אבל זו הבחירה הטובה ביותר עבור שחקנים מתקדמים יותר.

להלן הגדרות Overwatch 2 של Ryujehong 2 Crosshair:

זה מסיים את המדריך שלנו להגדרות ה- Overwatch 2 CrossHair הטובות ביותר, כמו גם כיצד לשנות את הרשת שלך. המטא הנוכחי של Overwatch 2 מעוצב על ידי המפות Overwatch 2 שאתה מוצא את עצמך נלחם, אז בדוק את התפקידים הטובים ביותר של Overwatch 2, כך שתוכל לקבל את הגדרות ה- CrossHair של Overwatch 2 מראש. לחלופין, התבונן ברשימת שכבות ה- Overwatch 2 שלנו כדי לראות כיצד הגיבורים האהובים עליך נערמים כשהם נערמים על הסגל בכלל.

. אל תבקש ממנה לבחור את בן לוויה של שער 3 של בלדור 3 – לעולם לא תקבל תשובה ישר.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

Crosshair הטוב ביותר עבור כל דמות Overwatch 2

אחד הדברים החשובים ביותר ב למצוא את ה- Crosshair הטוב ביותר הגדרות שיתאימו לסגנון המשחק שלך. מכיוון שלמשחק יש מספר דמויות עם יכולות וכלי נשק שונים, חיוני שתבנה את ה- CrossHair הטוב ביותר עבור כל דמות.

זה אולי לא נראה כמו הרבה, אבל יש את הגדרות ה- CrossHair האופטימליות על כל גיבור נתון יכול לעשות עולם של הבדל ברגעי המצמד, בלי קשר לאיזה מהם אתה משחק. זה יכול לעשות הכל מהקל על פגיעה ביעדים, לראות טילים, לראות את האזור סביבם, לעבוד טוב יותר עם יעדי מעקב, ירי פליק ועוד.

אם אתה מחפש את ההגדרות הטובות ביותר של CrossHair עבור כל אחת מהן Overwatch 2 גיבור, להלן פירוט של כולם מסווגים לכל תפקיד: טנק, DPS ותמיכה.

 • הגדרות ה- CrossHair הטובות ביותר לגיבורי טנקים של Overwatch 2
  • .VA Crosshair
  • הטוב ביותר של Doomfist Crosshair
  • הכי טוב Junkerqueen Crosshair
  • הכי טוב אוריסה Crosshair
  • הכי טוב רמטטרה קרוסאייר
  • Best Sigma Crosshair
  • הכדור ההורס הטוב ביותר
  • הכי טוב זריה קרוסאייר
  • הכי טוב שאש קרוסאייר
  • Bastion Bastion Crosshair
  • Echo Crosshair הטוב ביותר
  • הכי טוב Hanzo Crosshair
  • הכי טוב ג’ונקראט קרוסהיר
  • הכי טוב מי קרוסאייר
  • הכי טוב פרח קרוסאייר
  • הטוב ביותר של Reaper Crosshair
  • החייל הטוב ביותר 76 Crosshair
  • הכי טוב סומברה קרוסהיר
  • הכי טוב סימטריה Crosshair
  • הטוב ביותר Torbjorn Crosshair
  • העקיבה הטובה ביותר Crosshair
  • הכי טוב של האלמנה Crosshair
  • הכי טוב אנה קרוסאייר
  • הטוב ביותר של הבפטיסט Crosshair
  • Bergitte Crosshair הטובה ביותר
  • הכי טוב של אילרי קרדייר
  • הכי טוב קיריקו קרוסאייר
  • החיים הטובים ביותר וויבר Crosshair
  • Mercy Crosshair הטוב ביותר
  • הכי טוב מוירה קרוסאייר

  הגדרות ה- CrossHair הטובות ביותר עבור Overwatch 2 גיבורי טנק

  הכי טוב ד.VA Crosshair

  DVA מ- Overwatch 2

  • סוּג:
  • הצג דיוק: כבוי
  • צֶבַע: צהוב ירוק
  • אורך צולב: 10
  • פער מרכז: 55

 • אֲטִימוּת: 80 אחוז
 • 100 אחוז
 • עובי מתאר:
 • משמרת מתאר:
 • 4
 • אטימות נקודה: 100 אחוז
 • קנה מידה עם רזולוציה: עַל

הטוב ביותר של Doomfist Crosshair

 • נְקוּדָה
 • הצג דיוק
 • צהוב
 • עוֹבִי: 1
 • אורך צולב: 0

 • אֲטִימוּת: 100 אחוז
 • מתאר אטימות: 100 אחוז
 • 1
 • 1
 • 6
 • אטימות נקודה:
 • עַל
  • מעגל
  • כבוי
  • ירוק
  • עוֹבִי: 2

 • אורך צולב: 20
 • 34
 • מתאר אטימות: 100 אחוז
 • עובי מתאר: 1
 • 1
 • גודל נקודה: 5
 • אטימות נקודה: 100 אחוז
 • קנה מידה עם רזולוציה: עַל
  • כסאות
  • כבוי
  • צֶבַע: צהוב

 • אורך צולב: 10
 • פער מרכז: 6
 • אֲטִימוּת: 100 אחוז
 • מתאר אטימות: 0 אחוזים
 • עובי מתאר:
 • משמרת מתאר: 1
 • 2
 • אטימות נקודה: 0 אחוזים
 • עַל
 • הכי טוב רמטטרה קרוסאייר

  Remattra מ- Overwatch 2

  • מעגל
  • הצג דיוק: כבוי

  צילום מסך של ה- Crosshair הטוב ביותר עבור Ramattra מ- Overwatch 2

 • צֶבַע: ירוק
 • 2
 • אורך צולב: 15
 • אֲטִימוּת: 100 אחוז
 • מתאר אטימות: 20
 • משמרת מתאר:
 • גודל נקודה: 6
 • אטימות נקודה:
 • קנה מידה עם רזולוציה: עַל
 • הכי טוב ריינהרדט קרוסהיר

   סוּג:

  צילום מסך של ה- Crosshair הטוב ביותר עבור ריינהרדט מ- Overwatch 2

  Roadhog מ- Overwatch 2

  • מעגל
  • כבוי
  • צֶבַע: צהוב
  • עוֹבִי:
  • 30
  • אֲטִימוּת:
  • 0 אחוזים
  • עובי מתאר: 1
  • משמרת מתאר: 1
  • 2
  • אטימות נקודה: 0 אחוזים

  צילום מסך של מיטב Crosshair עבור Roadhog מ- Overwatch 2

 • קנה מידה עם רזולוציה: עַל
 • סיגמא מ- Overwatch 2

  • כבוי
  • צֶבַע: צהוב
  • עוֹבִי: 1
  • אורך צולב:
  • פער מרכז: 6
  • אֲטִימוּת: 100 אחוז
  • מתאר אטימות:
  • עובי מתאר:
  • 1
  • גודל נקודה: 2

  צילום מסך של ה- Crosshair הטוב ביותר לסיגמא מ- Overwatch 2

 • 0 אחוזים
 • קנה מידה עם רזולוציה: עַל
 • הכי טוב ווינסטון קרוסאייר

  • סוּג: כסאות
  • הצג דיוק: עַל
  • צֶבַע: ירוק
  • עוֹבִי: 1
  • אורך צולב: 0
  • 100 אחוז
  • מתאר אטימות: 100 אחוז
  • עובי מתאר:
  • משמרת מתאר:

 • אטימות נקודה:
 • קנה מידה עם רזולוציה: כבוי
  • סוּג: מעגל
  • הצג דיוק:
  • צֶבַע: ירוק
  • עוֹבִי:
  • אורך צולב: 20
  • פער מרכז: 34
  • אֲטִימוּת: 50 אחוזים
  • מתאר אטימות: 100 אחוז
  • עובי מתאר:

 • משמרת מתאר: 1
 • 5
 • 100 אחוז
 • קנה מידה עם רזולוציה: עַל
 • הכי טוב זריה קרוסאייר

  • סוּג: כסאות
  • הצג דיוק: כבוי
  • צהוב
  • עוֹבִי: 1
  • אורך צולב:
  • פער מרכז: 6
  • אֲטִימוּת: 100 אחוז
  • מתאר אטימות: 0 אחוזים

  צילום מסך של מיטב Crosshair עבור זריה מ- Overwatch 2

 • עובי מתאר: 1
 • 1
 • גודל נקודה: 2
 • 0 אחוזים
 • קנה מידה עם רזולוציה: עַל
 • הגדרות ה- CrossHair הטובות ביותר עבור Overwatch 2 גיבורי DPS

  הכי טוב שאש קרוסאייר

  • כסאות
  • הצג דיוק: כבוי
  • צהוב
  • עוֹבִי: 1
  • אורך צולב:

  צילום מסך של ה- Crosshair הטוב ביותר עבור אש מ- Overwatch 2

 • אֲטִימוּת:
 • מתאר אטימות: 0 אחוזים
 • 1
 • 1
 • אטימות נקודה:
 • קנה מידה עם רזולוציה: עַל
  • סוּג:
  • הצג דיוק:
  • צֶבַע:
  • 1
  • אורך צולב:

  צילום מסך של ה- Crosshair הטוב ביותר עבור Bastion מ- Overwatch 2

 • פער מרכז:
 • אֲטִימוּת: 100 אחוז
 • 100 אחוז
 • 1
 • משמרת מתאר:
 • גודל נקודה: 5
 • אטימות נקודה: 100 אחוז
 • קנה מידה עם רזולוציה: עַל
 • Cassidy Crosshair הטובה ביותר

  קאסידי מ- Overwatch 2

  • כבוי
  • צֶבַע: אָדוֹם
  • עוֹבִי: 1

 • אורך צולב:
 • 10
 • מתאר אטימות: 0 אחוזים
 • 1
 • משמרת מתאר: 1
 • גודל נקודה: 2
 • 0 אחוזים
 • עַל
 • Echo Crosshair הטוב ביותר

  הד מ- Overwatch 2

  • סוּג: מעגל
  • הצג דיוק: כבוי
  • צֶבַע:

  צילום מסך של ה- Crosshair הטוב ביותר עבור Echo מ- Overwatch 2

 • עוֹבִי:
 • אורך צולב: 10
 • פער מרכז: 27
 • אֲטִימוּת: 100 אחוז
 • מתאר אטימות:
 • עובי מתאר: 1
 • 1
 • 3
 • אטימות נקודה: 100 אחוז
 • קנה מידה עם רזולוציה: עַל
 • העור של שד הסייבר ג'נג'י

  • סוּג:
  • הצג דיוק: כבוי

  צילום מסך של ה- Crosshair הטוב ביותר לג'נג'י מ- Overwatch 2

 • עוֹבִי: 1
 • אורך צולב: 18
 • אֲטִימוּת: 0 אחוזים
 • מתאר אטימות: 50 אחוזים
 • 1
 • משמרת מתאר:
 • 5
 • אטימות נקודה: 100 אחוז
 • עַל
 • Hanzo מ- Overwatch 2

   סוּג:

  הכי טוב ג’ונקראט קרוסהיר

  Junkrat מ- Overwatch 2

  • כסאות
  • כבוי
  • אורך צולב: 10
  • 0
  • אֲטִימוּת: 100 אחוז
  • מתאר אטימות: 0 אחוזים
  • עובי מתאר: 1
  • 1
  • גודל נקודה:
  • 0 אחוזים

  צילום מסך של Crosshair הטוב ביותר עבור Junkrat מ- Overwatch 2

 • קנה מידה עם רזולוציה:
 • הכי טוב מי קרוסאייר

  מיי מ- Overwatch 2

  • סוּג:
  • הצג דיוק:
  • צֶבַע: ירוק
  • עוֹבִי: 1
  • פער מרכז: 12
  • 100 אחוז
  • מתאר אטימות: 100 אחוז
  • עובי מתאר: 1
  • משמרת מתאר: 1
  • גודל נקודה: 2

  צילום מסך של ה- Crosshair הטוב ביותר עבור Mei מ- Overwatch 2

 • אטימות נקודה:
 • קנה מידה עם רזולוציה:
 • הכי טוב פרח קרוסאייר

  פרעה מ- Overwatch 2

  • סוּג: מעגל
  • שָׁחוֹר
  • 3
  • אורך צולב: 21
  • פער מרכז:
  • אֲטִימוּת: 80 אחוז
  • מתאר אטימות:
  • משמרת מתאר: 1

  צילום מסך של ה- Crosshair הטוב ביותר עבור פרעה מ- Overwatch 2

 • גודל נקודה:
 • 0 אחוזים
 • עַל
 • הטוב ביותר של Reaper Crosshair

  • מעגל
  • הצג דיוק:
  • צֶבַע:
  • עוֹבִי: 1
  • אורך צולב:
  • פער מרכז: 60
  • אֲטִימוּת: 100 אחוז
  • מתאר אטימות:
  • עובי מתאר: 1

 • משמרת מתאר:
 • גודל נקודה: 2
 • 0 אחוזים
 • קנה מידה עם רזולוציה:
  • סוּג: כסאות
  • הצג דיוק: כבוי
  • אָדוֹם
  • עוֹבִי: 1
  • אורך צולב: 10
  • פער מרכז: 10
  • אֲטִימוּת:
  • מתאר אטימות: 0 אחוזים

 • 1
 • משמרת מתאר: 1
 • גודל נקודה:
 • אטימות נקודה: 0 אחוזים
 • החייל הטוב ביותר 76 Crosshair

  חייל 76 מ- Overwatch 2

  • סוּג: כסאות
  • הצג דיוק: כבוי
  • צהוב
  • 21
  • 12
  • אֲטִימוּת: 100 אחוז

 • מתאר אטימות:
 • 1
 • משמרת מתאר:
 • גודל נקודה: 2
 • אטימות נקודה: 0 אחוזים
 • קנה מידה עם רזולוציה:
 • הכי טוב סומברה קרוסהיר

  סומברה מ- Overwatch 2

  • מעגל
  • כבוי
  • צֶבַע: סָגוֹל
  • עוֹבִי:
  • אורך צולב: 10
  • פער מרכז: 29

  צילום מסך של מיטב Crosshair לסומברה מ- Overwatch 2

 • אֲטִימוּת:
 • מתאר אטימות: 50 אחוזים
 • עובי מתאר:
 • משמרת מתאר: 1
 • 6
 • אטימות נקודה: 100 אחוז
 • קנה מידה עם רזולוציה:
 • הכי טוב סימטריה Crosshair

  Symettra מ- Overwatch 2

  • סוּג: כסאות
  • עַל
  • 1

  צילום מסך של ה- Crosshair הטוב ביותר לסימטרה מ- Overwatch 2

 • פער מרכז: 0
 • אֲטִימוּת: 100 אחוז
 • עובי מתאר: 1
 • משמרת מתאר: 1
 • גודל נקודה:
 • אטימות נקודה: 100 אחוז
 • קנה מידה עם רזולוציה:
 • הטוב ביותר Torbjorn Crosshair

  • סוּג:
  • הצג דיוק:
  • צהוב
  • 1

  צילום מסך של Crosshair הטוב ביותר עבור Torbjorn מ- Overwatch 2

 • אורך צולב: 13
 • פער מרכז:
 • אֲטִימוּת: 100 אחוז
 • 60 אחוז
 • עובי מתאר: 1
 • 2
 • אטימות נקודה:
 • קנה מידה עם רזולוציה: עַל
 • העקיבה הטובה ביותר Crosshair

  עוקב מ- Overwatch 2

  • סוּג: כסאות
  • הצג דיוק: כבוי

  צילום מסך של ה- Crosshair הטוב ביותר עבור Tracer מ- Overwatch 2

 • עוֹבִי: 1
 • אורך צולב: 5
 • פער מרכז:
 • אֲטִימוּת: 100 אחוז
 • מתאר אטימות: 100 אחוז
 • עובי מתאר:
 • משמרת מתאר: 1
 • גודל נקודה: 2
 • אטימות נקודה:
 • קנה מידה עם רזולוציה: עַל
 • יצרנית אלמנה מ- Overwatch 2

  • סוּג: כסאות
  • כבוי

  צילום מסך של ה- Crosshair הטוב ביותר עבור ANA מ- Overwatch 2

 • 1
 • אורך צולב: 10
 • פער מרכז:
 • אֲטִימוּת: 100 אחוז
 • עובי מתאר: 1
 • משמרת מתאר: 1
 • גודל נקודה: 2
 • קנה מידה עם רזולוציה: עַל
  • סוּג: כסאות
  • הצג דיוק: כבוי
  • צֶבַע:
  • עוֹבִי:
  • אורך צולב:
  • 0
  • אֲטִימוּת: 100 אחוז
  • 0 אחוזים
  • 1
  • משמרת מתאר:
  • גודל נקודה: 2

 • קנה מידה עם רזולוציה:
 • הטוב ביותר של הבפטיסט Crosshair

  בפטיסט מ- Overwatch 2

  • סוּג: כסאות
  • ירוק
  • עוֹבִי: 1
  • אורך צולב: 10
  • פער מרכז: 6
  • מתאר אטימות: 0 אחוזים
  • עובי מתאר:
  • משמרת מתאר: 1
  • גודל נקודה: 2

  צילום מסך של ה- Crosshair הטוב ביותר לבפטיסט מ- Overwatch 2

 • 0 אחוזים
 • קנה מידה עם רזולוציה: עַל
 • Bergitte Crosshair הטובה ביותר

  בריג'יט

  • כבוי
  • צֶבַע: ירוק
  • פער מרכז: 15
  • אֲטִימוּת: 100 אחוז
  • מתאר אטימות:
  • עובי מתאר: 1
  • משמרת מתאר: 1

  צילום מסך של Crosshair הטוב ביותר עבור בריג'יט מ- Overwatch 2

 • גודל נקודה:
 • אטימות נקודה:
 • קנה מידה עם רזולוציה:
 • הכי טוב של אילרי קרדייר

  אילרי אוחז בנשק גדול ב- Overwatch 2

  • סוּג: Crosshair
  • הצג דיוק:
  • צֶבַע:
  • עוֹבִי: .
  • אורך צולב: 12.5
  • פער מרכז: 0
  • 65 אחוזים
  • עובי מתאר: 1.

 • 1
 • .0
 • 100 אחוז
 • עַל
 • הכי טוב קיריקו קרוסאייר

  • סוּג:
  • הצג דיוק:
  • צֶבַע: צהוב
  • עוֹבִי:
  • אורך צולב: 0
  • פער מרכז:
  • אֲטִימוּת: 0 אחוזים
  • 0 אחוזים

 • משמרת מתאר: 1
 • 5
 • אטימות נקודה:
 • עַל
  • Crosshair
  • כבוי
  • צֶבַע:
  • עוֹבִי: 1
  • אורך צולב: 5
  • 4

  צילום מסך של ה- Crosshair הטוב ביותר עבור DVA מ- Overwatch 2

 • מתאר אטימות: אחוז אחד
 • עובי מתאר: 1
 • 1
 • גודל נקודה: 2
 • אטימות נקודה: 0 אחוזים
 • עַל
 • הכי טוב את לוסיו קרוסאייר

  • כבוי
  • צֶבַע:
  • עוֹבִי: 1
  • 4

 • פער מרכז: 25
 • אֲטִימוּת: 100 אחוז
 • 0 אחוזים
 • עובי מתאר: 1
 • משמרת מתאר: 1
 • 2
 • 0 אחוזים
 • קנה מידה עם רזולוציה: עַל
 • Mercy Crosshair הטוב ביותר

  • סוּג: מעגל
  • הצג דיוק: כבוי
  • ירוק
  • 1

  צילום מסך של מיטב Crosshair לרחמים מ- Overwatch 2

 • 4
 • פער מרכז:
 • אֲטִימוּת:
 • מתאר אטימות: 0 אחוזים
 • 1
 • משמרת מתאר:
 • גודל נקודה: 2
 • אטימות נקודה: 0 אחוזים
 • קנה מידה עם רזולוציה:
 • הכי טוב מוירה קרוסאייר

  מוירה מ- Overwatch 2

  • מעגל
  • הצג דיוק: כבוי
  • צֶבַע: צהוב

  צילום מסך של ה- Crosshair הטוב ביותר עבור מוירה מ- Overwatch 2

 • עוֹבִי: 1
 • אורך צולב: 4
 • פער מרכז: 25
 • אֲטִימוּת: 100 אחוז
 • מתאר אטימות: 0 אחוזים
 • עובי מתאר:
 • משמרת מתאר: 1
 • גודל נקודה: 2
 • 0 אחוזים
 • קנה מידה עם רזולוציה: עַל
 • הכי טוב זניאטה קרוסאייר

  זניאטה מ- Overwatch 2

  • סוּג: כסאות
  • הצג דיוק: כבוי
  • צֶבַע:
  • אורך צולב: 7
  • פער מרכז:
  • 100 אחוז
  • מתאר אטימות: 0 אחוזים
  • עובי מתאר:
  • משמרת מתאר: 1
  • גודל נקודה: 2
  • קנה מידה עם רזולוציה: עַל

  צילום מסך של ה- Crosshair הטוב ביותר לזניאטה מ- Overwatch 2

  . אני גיימר נלהב עם ניסיון של שנים המכסה את כל הדברים במשחקים, אספלים וסטרימינג. יש לי אהבה נוספת לדוטה 2, פוקימון ואגדות איפקס.