Overwatch 2 יכולות LifeWeaver

.

מדריך Overwatch 2 LifeWeaver: יכולות, איך לשחק, עוד

LifeWeaver בהודעת משחק

סוּפַת שֶׁלֶג

LifeWeaver הוא גיבור התמיכה החדש ביותר שמגיע ל- Overwatch 2, והוא מצויד באחת ממערכות המיומנות הייחודיות ביותר לחינניות המשחק. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על LifeWeaver, כולל יכולותיו וכיצד להשתמש בו.

עם ההכרזה על עונה 4 של Overwatch 2, הגיבור הצפוי ביותר, Lifeweaver נחשף סוף סוף. תוספת למאגר הגיבורים התמיכה, הגיבור מגיע עם מגוון מרשים של יכולות תנועה ונגדי.

יש לו את אחד ממערכות המיומנות הייחודיות ביותר במשחק, וסביר להניח ששחקנים יצטרכו זמן להתאים את הנטייה שלו לעצב מחדש את שדה הקרב. יש הרבה מה לסובב את הראש שלך כאן, אז אל תדאג אם אתה קצת מבולבל כיצד להשתמש בו בצורה הטובה ביותר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

זו הסיבה שרכבנו את המדריך האולטימטיבי ב- LifeWeaver כולל סקירה כללית של יכולותיו, טיפים כיצד להיות אפקטיביים איתם, והסקירה מהירה על חיתו מהמשחק.

המאמר נמשך לאחר המודעה

תוכן

  • Lore של LifeWeaver ב- Overwatch 2
  • כלי הנשק של LifeWeaver
  • היכולות של LifeWeaver
  • טיפים כיצד לשחק LifeWeaver

סיפורו של Overwatch 2 Lifeweaver: מי הדמות התמיכה

LifeWeaver ב- Overwatch 2

LifeWeaver הוא הגיבור הראשון של Overwatch 2 שברד מתאילנד. כשגדל במשפחה אמידה שהייתה חלק מתאגיד וישקר, הוא היה ילד אינטליגנטי שחברו היחיד בבית הספר היה סימטרה.

ההולך וגדל מהאובססיה של וישקר לפרפקציוניזם, כמו גם מהדאגות הדחופות שלו לגבי חורבן הטבע, הוא עזב את חייו הקודמים כדי ליצור טכנולוגיה משלו המשתמשת באהבתו ובכבוד הטבע שלו – טכנולוגיה חדשה המכונה ביוליגה.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

Overwatch 2 כלי נשק של Lifeweaver

צילומי משחק של LifeWeaver

LifeWeaver יכול לעבור בין שני כלי נשק, אחד שרפא רק, ואחד אחר שרק פוגע.

LifeWeaver יכול לעבור בין שניים מכלי הנשק שלו, בדומה לרחמים. העיקרי שלו הוא מאיפה שרוב המרפא שלו מגיעים, והמשני שלו הוא יכולת הנזק העיקרית שלו.

ראשוני – פריחת ריפוי

בדומה לאופודה של קיריקו, ריפוי Blossom הוא יכולת ביתית שעוברת אוטומטית לעבר ברית שאתה מכוון אליו. זה נרפא בפרצים ולא בזרם קבוע כמו קיריקו, אז היזהר כשמרפאים בכיס ברית.

היכולת המזיקת העיקרית של LifeWeaver פועלת באופן דומה לזו של זניאטה, שמפטרת טילים על אויבים בקצב מהיר. כדי להשתמש בו, תצטרך להחליף נשק.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Overwatch 2 יכולות LifeWeaver

LifeWeaver

עץ החיים של Lifweaver יכול להתנגד לחלוטין לאולטים רבים, ואפילו נקודות חנק קיר.

פסיבי – מתנה פרידה

על המוות, גופך יפיל מתנות המרפאות את האדם הראשון שיאסוף אותו. גם ברית וגם אויב יכולים להרים את היכולת.

המאמר נמשך לאחר המודעה

פלטפורמת עלי כותרת

פלטפורמת עלי כותרת זורקת פלטפורמה שמוציאה מיד לאוויר כאשר היא נמשכת על ידי אדם. זה יכול להיות מופעל על ידי בעל ברית או אויב ויופעל כאשר הוא יושם תחת אדם. אתה יכול גם לקפוץ על זניית העלייה כדי להשיג אוויר נוסף.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מקף מחודש

מקף המחודש מאפשר לך להתנדנד לכיוון הנסיעה שלך ומרפא אותך קלות.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

אחיזת חיים

.

אולטימטיבי – עץ החיים

עץ החיים ממקם עץ המרפא מייד בעלות ברית ברדיוס שלו עם הנבטה. זה מספק ברציפות ריפוי מדי פעם כפי שהוא חי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

טיפים כיצד לשחק LifeWeaver

LifeWeaver באמצעות אחיזת החיים

ניתן להשתמש באחיזת החיים של LifeWeaver במצבים מסוימים, כמו שבעל בריתך נדלקים מהמפה.

כתמיכה, LifeWeaver ניתן להרג להפליא, ממש כמו רוב האחרים בכיתה. בנוסף, יש להשתמש בו בעיקר כמרפא עיקרי מכיוון שקשה להיפגע נזק בזמן ריפוי הצוות שלך. בדומה לאופן בו היית משתמש ברחמים, הוצא את מטח הקוץ כשאתה זקוק להגנה נוספת!

המאמר נמשך לאחר המודעה

לרוע המזל, זה יכול להיות קשה לארוג תפוקה עקבית של נזק וריפוי כמו קיריקו, אנה או בפטיסטה. אבל הפוך הוא הערכה הייחודית שלו.

ל- LifeWeaver יש שפע של יכולות שיכולות להתמודד עם אויבים ואף לחסוך לחברי הצוות שלך ממצבים דביקים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

פלטפורמת עלי כותרת היא יכולת עוצמתית לא רק לתת לגיבורים עם ניידות אנכית מוגבלת מעלית לקרקע גבוהה, אלא שתוכלו אפילו להתמודד עם יכולות האויב. לדוגמה, גלגול או אוריסה טרה או התנפץ ריינהרדט ניתן לשלול לחלוטין אם אתה יכול למקם אותו מתחת להם בזמן. בנוסף, ניתן להשתמש בפלטפורמת עלי כותרת כדי לחסום את נקודות החנק והכניסות, ומשמשות כקיר מיני מי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אחיזת חיים היא יכולת חזקה נוספת. לא רק שאתה יכול לחסוך לחברי צוות שעומדים ליפול ממפה, אלא אתה יכול לחסוך בעל ברית במצב שמאיים מוות מסוים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מקף מחודש דומה לגליל של קאסידי, אלא שהוא מרפא אותך. אז השתמש בזה איך היית משתמש ברולדה של קאסידי או בדהייה של מוירה, כשאתה צריך לצאת מנקודה קשה במהירות.

עץ החיים הוא אולטימטיבי נהדר להתמודד עם הרבה אחר. אתה יכול להתייחס לזה כאל zenyatta ult (אם כי זה לא כל כך חזק). עם זאת, זה עושה הרבה יותר מריפוי, שכן העץ שאתה שרץ הוא חפץ פיזי שניתן להרוס. .

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

הנה לך! זה היה כל מה שאתה צריך לדעת על LifeWeaver, יכולותיו ואיך אתה צריך להשתמש בו. כל מה שאתה צריך לעשות זה להוציא לפועל את הטיפים שלנו.

Overwatch 2 יכולות LifeWeaver

תגיד שלום לבבי Overwatch 2’s גיבור התמיכה החדש ביותר. LifeWeaver! הופך את הופעת הבכורה שלו ב Overwatch 2 בעונה 4, LifeWeaver נפרד משורות התמיכה שלו, עם שתי יכולות הריפוי המופלאות לטווח הארוך בשילוב עם מגוון מרשים של שירות.

בעמוד זה של מדריך הוויקי של Overwatch 2 של IGN, תוכלו ללמוד עוד על יכולותיו של LifeWeaver, עורות וסיפור המקור.

LifeWeaver מדגיש את Intro.jpg

Overwatch 2 יכולות LifeWeaver

LifeWeaver מארח מגוון מרשים של יכולות מגוונות, כולל יכולות שיכולות להתמודד ריפוי פרץ, מקם מחדש את בעלי ברית למיקום של LifeWeaver, ואפילו הרם שחקני ברית ואויב כאחד מעל האדמה בפלטפורמה בצורת לוטוס.

להלן כל היכולות כלול בערכת היכולת של LifeWeaver:

פריחת ריפוי

מטח קוץ

פלטפורמת עלי כותרת

מקף מחודש

עץ החיים

מתנה לפרידה

הערכה של LifeWeaver מתמקדת בעיקר מיקום ריפוי התחדשות וריפוי נזרק לתערובת.

Overwatch 2 עורות Lifeweaver

Lifeweaver קלאסי (נפוץ)

Amsonia Lifeweaver (נדיר)

Lifeweaver Hydrangea (נדיר) מגנוליה Lifeweaver (נדיר) סחלב Lifeweaver (נדיר) Lotus Lifeweaver (Epic)

Overwatch 2 סיפור מקור של Lifeweaver

LifeWeaver יש קשרים חזקים עם Symmetra של Overwatch 2, להיות קשור ל האקדמיה לאדריכל Vishkar. הוא גם מסוגל להריץ את הבנייה האור הדומה לזו של סימטרה, אך בניגוד לה, הוא טוען שהוא פעיל ומנחה את השינוי לתמיד.