Overwatch 2 דירוג רשימת שכבות וגיבורים הטובים ביותר בעונה 2

.

Overwatch 2 . לא רק שכל גיבור קיבל צורה כלשהי של שינוי, אלא שהפורמט החדש של חמש על חמש משנה את האופן בו מורכבים צוותים, ומה צריך לתעדף. . התוצאה היא שמריבות קבוצות גדולות פחות נפוצות, וסביר יותר כי התאמות יסתובבו על תוצאות הדו -קרב או התכתשויות. עם זאת, רק בגלל שמשהו לא טוב כמו שהיה פעם לא אומר שהוא עדיין לא חשוב, ולכן יצרנו את הדירוג הזה של כל הגיבורים השונים ואיך הם מתאימים לתפקידים שלהם. Overwatch 2 שהוא גם שונה וגם זהה. . .

נזק: ג’נג’י, אש, חייל: 76

ג’נג’י הוא הבחירה הקלה ביותר בעולם לרשימה זו והוא בקושי השתנה בכלל Overwatch 1, . באופן דומה, סולידר: 76 חווה רק כמה נרפים קלים, כך שהוא עדיין שימושי כתמיד. אש נהנה מאוד מגודל הצוות המופחת, מכיוון שהיא יכולה כעת להפעיל לחץ הרבה יותר על קבוצות של גיבורי אויב.

.VA

הדגש הנוסף על דו קרב רק הופך את זריה לחזק עוד יותר, מכיוון שהיא יכולה לספוג נזק ולהתמודד עם זה בבונוסים. .יכולת המטריצה ​​ההגנתית של VA חזקה בהרבה מבעבר, והנזק שלה לא הושפע, מה שהפך אותה למכל נהדר נוסף. Doomfist הוא קצת פחות יציב ממכלים אחרים, והנזק שלו הוריד כמות לא מבוטלת, אך הוא מפצה על זה עם תוספת ניידות.

בעולם של דו קרב, המרפאים הפסיביים הם המלכים, מה שהופך את לוסיו למלך המלכים. כל המרפאים זוכים לריפוי פסיבי עכשיו, אבל לוסיו נמצא ללא ספק החזק ביותר. אנה עדיין נהדרת בטווח הארוך לריפוי וגם נזק, אך הריפוי הפסיבי פירושו כעת שהיא לא צריכה להשתמש ברימונים שלה על עצמה על עצמה. לבפטיסט היה דחיפה קטנה לריפוי הפעיל שלו, אך חוץ מזה הוא לא היה מגע, מה שהפך אותו לטוב כמו קודם.

גיבורי שכבת – Overwatch 2

נזק: אלמנה, סומברה, האנזו, מעוז

Windowmaker זהה כמעט לפני כן, רק עכשיו יש לה יותר בריאות, מה שהופך אותה לטובה עוד יותר. סומברה יכולה כעת לפרוץ בזמן התגנבות, שהיא שדה בשטח של מחזות גדולים ופיתולים מזעזעים. חץ הסערה של הנזו עכשיו נזק פחות נזק, אבל שאר היכולות שלו עדיין טובות ללכת ולהפוך אותו לכדאי. עם זאת, Bastion עבר שינויים אדירים. לשריפה העיקרית שלהם יש עכשיו קצב אש נמוך בהרבה אך נזק גבוה בהרבה, שינוי הצורה שלהם אינו קבוע אך יש לו ניידות, והאולטימטיבי שלהם הופך אותם כעת לטיט לטווח ארוך.

. Alt-Fire שלהם הוא זריקת חנית ועכשיו מסובב את החנית שלהם כדי לספוג נזק ולהתמודד עם אויבים, וזה הרבה יותר טוב מהמגן מקודם. נוסף.

לאף אחד מהמרפאים האלה לא היה שינויים גדולים, כלומר הם נשארים בר -קיימא כמו קודם. .

Overwatch 2 צילום מסך 3

נזק: קאסידי, הד, פרעה, מיי, רייפר, סימטרה, ג’ונקראט, טורבורן

ברמה הנמוכה ביותר זו, ישנם מעט מאוד שינויים בתווים האלה. .

טנק: כדור הורס, ריינהרדט, רודגוג

לריינהרדט יש כעת טיפול טוב בהרבה עם יכולת המטען שלו, מה שהופך אותו לשימושי בהרבה, ול- Alt-Fire שלו יש מטען שני. .

תמיכה: מוירה

שום דבר שכדאי לדבר עליו עם מוירה, היא עדיין בתחתית הערימה בכל מה שקשור לתמיכה בדמויות. נכתב על ידי GLHF.

רשימה

אוהדי Overwatch חולקים זיכרונות יקרים כאשר השרתים לא מקוונים לנצח

צפה 3 פריטים

Overwatch 2 דירוג רשימת שכבות וגיבורים הטובים ביותר בעונה 2

? שֶׁלָנוּ רשימת שכבות של Overwatch 2 יכול לעזור לך להבין את הטלטלה המסיבית של סרט ההמשך לנוסחה של המשחק, במיוחד כשהיא נכנסת לעונה השנייה שלה.

ראשית, כעת הוא מועבר לפורמט 5v5, עם טנק אחד בלבד בשדה הקרב בכל זמן נתון. נוסף.

עם עונה 2, הרבה השתנה ומטאס עברו משמעותית אפילו בחודשיים בלבד, כך שזה מובן אם אתה קצת אבוד במה שעושה טוב ומה לא ב- Overwatch 2 – ברגע שפתחת את כל הגיבורים תחילה, כמובן.

שם אנו יכולים לעזור עם שלנו דירוג הגיבורים הטובים ביותר ב- Overwatch 2 – כפי שבילינו הרבה זמן באימון מי ששולט כעת בשדה הקרב.

 • רשימת שכבות של Overwatch 2
 • שהם הגיבורים הטובים ביותר ב- Overwatch 2?
 • הטנק הטוב ביותר ב- Overwatch 2
 • הנזק הטוב ביותר ב- Overwatch 2
 • התמיכה הטובה ביותר ב- Overwatch 2

. .

שקלנו גם שיחות שכבות ברחבי Reddit וטוויטר משחקנים על פני רמות מיומנות, כמו גם חלק מה-. שיחות מרוחקות שקיבלו יוצרי תוכן ברחבי המדיה החברתית. כל זה נתן לנו הבנה רחבה של היכן המטא מיועד לעונה 2. .

שהם הגיבורים הטובים ביותר ב- Overwatch 2?

מי בדיוק מרכיב את הרובד ‘הטוב ביותר’ שלנו ב- Overwatch 2 בעונה 2? ובכן, בכנות, זה די מוזר. .

רמטטרה עתיד להיכנס חזק ויכולת לטפס איתו במהירות, אתה יכול להיות להתעוררות גסה. הוא , אם כי יש לו מקום.

הוא עוגן מצוין לצוות והוא נהדר במיוחד בהחזקת יעדים, אבל חסר לו תנועה וגם קטלניות, שתי תכונות המגדירות את הגיבורים הטובים ביותר ב- Overwatch 2 כרגע.

בפרט, יש כמה טנקים מוזרים ודמויות DPS טובות שאולי לא תצפו להן, כמו גם כמה כוכבי -על קודמים שעברו נפילות קשה מאז ההשקה.

טנקים ראו שינוי גדול עם השקת Overwatch 2, כאשר אחד הוסר משדה הקרב, כלומר, רק שחקן אחד אחראי כעת לכל החובות. למרבה המזל אז, רובם הוקמו משמעותית כדי להתמודד עם זה. ויש הרבה אפשרויות נהדרות בשלב זה.

עכשיו, Roadhog . .

גם עם ריפויו והפחתת הנזק שלו, הוא כאב מוחלט להרוג. מה שהופך אותו לחזק עוד יותר, סוזו בל של קיריקו מנקה אותו מאנטי-ריפוי מדברים כמו הרימון הביוטי של אנה שהיה תמיד אחד החולשות הגדולות שלו. .

, Doomfist ראה חובב יתברך שהניע אותו לשמיים, מכיוון שהוא יכול להכות לעתים קרובות יותר, ויש לו הרבה יותר שרידות.

אם קראת הרבה שיח, אתה יכול לראות רבים אומרים שהוא יוצא משליטה חזק, אבל במיוחד בדרגות Diamond ומתחת, אלא אם כן בילית זמן בלימודו בעונה 1, הוא עדיין טנק מסובך לשלוט.

כשחקן Doomfist, אני לא משוכנע שהחובבים החדשים שלו הפכו אותו רחוק ומרחק את הטנק הטוב ביותר במשחק, עם זאת, הוא טוב מאוד כרגע ללא קשר ויכול לחגוג על תומכים.

ווינסטון היה נהדר מאז ההשקה של Overwatch 2 מכיוון שהוא יכול לקפוץ לקווי אחורי אויב, ואם הצוות שלו מתואם, צפה לעזרה מסוחר נזקים באגף, אך חשוב גם להציל אותו על ידי קיריקו צלילה איתו.

לעתים קרובות מדי ב- Overwatch 1, ווינסטון היה צולל פנימה ומוצא את עצמו מנותק מהמרפאים שלו, אבל קיריקו מקלה על זה הרבה. .

הנושא הגדול שלו כרגע הוא שהוא חלש יותר נגד Roadhog וגם Doomfist, עם איזשהו משחק חכם, אתה יכול להקל על זה מעט.

בְּמָקוֹם אַחֵר, ד.VA גם הוא חזק. היא בחירה נהדרת מסביב שמרגישה מאוד ברת קיימא ומגוונת. היא יכולה לצלול בצורה דומה לווינסטון (אם כי לא ממש טוב), אך יכולה גם להגן על הקבוצה שלה עם שלוש שניותיה של מטריצת ההגנה.

כמו ווינסטון, הנושא הגדול ביותר שלה כרגע הוא ש- Doomfist ו- Roadhog משמשים לה.

סיגמא היא גם בחירה מצוינת אם אתם מחפשים חווית טנקים מסורתית ונייחית יותר. .

הוא יכול לספוג נזק רב ויש לו פוטנציאל להיות מיכל הנזק הגבוה ביותר. .

הגיבורים הנזק הטוב ביותר ב- Overwatch 2

.

עולה לתפקיד האגף העליון הזה, . היא ראתה רק חובב קטן, עם הכדורים שלה נזק אחד נוסף, אבל היא מרגישה מצוינת ברגע זה. במיוחד כנגד תומכים, היא יכולה לחגוג על רבים מהם, והניידות שלה הופכת אותה למטרה מסובכת עבור Roadhog ו- Doomfist כדי להצמיד למטה.

עם זאת, לא הכל השתנה. , . בעוד שהיא מסובכת בשורות התחתונות, אם אתה יכול לשלוט בה, הניידות המצוינת והאיום שלה לטווח הארוך הופכים אותה נהדרת להתחמק גם מהדרכון וגם של דומפיסט … או כמעט כל טנק.

, קיריקו הוא המרפא הטוב ביותר במשחק. היא פשוט מצוינת. יש לה שילוב נהדר של יכולות, הרבה ריפוי ויכול להופיע כמעט בכל מקום ברגע. נכון לעכשיו, במחזה יש אונים המתרוצצים בחלק האחורי של הקבוצות, וקיריקו ציד איתם לתמוך.

. נוסף.

בְּמָקוֹם אַחֵר לוסיו גם הוא מצוין. הוא מתאים להרבה קומפוזיציות, ודחיפת המהירות שלו תמיד שימושית, במיוחד עם ניידות גורם כה חשוב של המטא. הוסף על גבי זה, מחסום הקול שלו הוא עדיין אולטימטיבי מצוין להתמודד עם אויב אויב רב עוצמה.

מעניין שהמוביל הגדול ביותר הוא רַחֲמִים, אם כי זה לא נובע מהחוף המוזר שלה של חמישה כדורים נוספים במגזין שלה. לא, זה מסתכם בכך שהיא מסובכת יותר להצמיד נגד כל הגיבורים שמגיעים לתמיכה, אבל גם הזיווג החזק שלה עם Sojourn.

עם זאת, ה- DP. הוסף על גבי האש הזה להיות חזק, ולמרסי יש הרבה פוטנציאל הגברה כרגע.

אנה זניאטה . הרימון הביוטי של אנה וכדורי הדיסקורד של זניאטה הם כלי שירות רב עוצמה.

הנושא האמיתי היחיד עם שני אלה הוא שהם יעדים עסיסיים לגיבורי צלילה, שהם חזקים כרגע. .

זכרו, עבור שחקנים חדשים, עליכם לפתוח גיבורים ב- Overwatch 2 לפני שתוכלו להתחיל להשתמש בהם – אך אני מקווה שההמלצות לעיל נותנות לכם אפשרויות תוך כדי.

כדי לראות תוכן זה אנא הפעל מיקוד לעוגיות. נהל הגדרות עוגיות

!

נושאים במאמר זה

עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

 • Activision Blizzard עקוב
 • עקוב אחר משחק חופשי
 • מתג Nintendo עקוב
 • PS4 עקוב
 • PS5 עקוב
 • Xbox One עוקב

עקוב אחר כל הנושאים רואים 5 נוספים

מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

.

הירשם לאירוגמר.

קבל את הכי הרבה דיבר על סיפורים היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך.