כל שינוי חדש ב- Overwatch 2, הסביר

. תווים נזק מקבלים תנועה מוגברת ומהירות מחדש לאחר הריגתו של אויב, טנקים קשה יותר להפיל ותומכים כעת לרפא לאורך זמן.

הערות המפתחים: הריפוי העצמי של באסייתית במהלך הטרנספורמציה היה יעיל כפליים עם האופן בו הפסיבי הברזל נערם עם הפחתת נזקי שריון, מה שהפך אותו למסוגל מדי לשרוד מארב ולצלילות.

 • כבר לא משחזר את השריון בעת ​​טרנספורמציה

Overwatch 2 הערות תיקון קמעונאיות – 19 בספטמבר 2023

עדכונים כלליים

 • השלמת קורס שליטת גיבור ברמת בונוס הזהב תעניק כעת ציון בונוס בהתבסס על כמה מהר השלמת את הקורס. . ניתן לצפות בזמן הבונוס החדש הזה בסרטי הכלים של בונוס קו הסיום במסך סיכום הקורס. שינוי זה משפיע על כל קורסי השליטה בגיבור ששיחקו קדימה ועליהם לאפשר ללקות המנהיגים העולמיות עבור כל קורס להיות תחרותי יותר.

תיקוני באגים

 • .
 • תוקן באג שהביא לכך ש- EMP של סומברה לא הצליח לחול על כמה יעדים.
 • תוקן באג בסורוואסה שמנע מהשחקנים להתמודד עם הנקודה האובייקטיבית ההריסות (ה) כאשר הם עומדים במיקומים מסוימים.
 • .

Overwatch 2 הערות תיקון קמעונאיות – 7 בספטמבר 2023

אנו חוגגים את השנה הראשונה של Overwatch 2! בואו לשחק מצבי משחק אירועים חוזרים, כולל קרב על אולימפוס, Catch-A-Mari, Starwatch ו- Misshief and Magic! תוכל גם לקחת חלק באתגרים חדשים המתגמלים זיכויים של Overwatch, אותם ניתן לבזבז על החזרת עורות אגדיים מהחנות במשחק. הצטרף לחגיגה כשהוא מתחיל ב -19 בספטמבר!

מצב משחק חדש – שליטת גיבור

Mastery Hero הוא מצב משחק חדש של שחקן יחיד המאפשר לשחקנים לבדוק את כישוריהם עם גיבורים בודדים בקורסים בהתאמה אישית. . האם אתה עומד באתגר?

 • ניתן לשחק בכל גיבור בשלושה קורסים ייחודיים של קושי הולך וגובר. .
 • קורסי שליטה בגיבורים נקבעים בגורמים שונים, כולל זמן, חיסולים, ריפוי ומלווים. לכל גיבור יש סטטיסטיקות אינדיבידואליות שעוקבות גם כן. !
 • Hero Mastery משיקה עם אירוע זמן מוגבל הכולל תגמולים בלעדיים. ניתן להשיג קורסים לטרצ’ר, ריינהרדט ורח.

? או שזה הטלאי המפואר ביותר בהיסטוריה של המשחקים?

מאת ראיין גיליאם @rygilliam 4 באוקטובר 2022, 14:08 EDT

כל אפשרויות השיתוף עבור: כל שינוי חדש ב- Overwatch 2, הסביר

אנה, צלף, עומדת על גג ומצליפה ברובוט אוריסה מוגן. מגוון גיבורים אחרים נלחמים ברחובות הצבעוניים של Overwatch 2

ראיין גיליאם (הוא/אותו) עבד במוליגון כמעט שבע שנים. & & גורל 2.

אחרי שנים של המתנה – שלא לדבר על קדנציה עדכון שאיטית מהרגיל – Overwatch 2 סוף סוף כאן כדי להחליף את מקור 2016. אבל למה היה כל זה שחיכה? מאילו שינויים עשו סופת השלגים כדי לעזור לסדרה לבצע את הקפיצה Overwatch ל Overwatch 2?

במדריך זה רשמנו את כל השינויים החשובים ביותר ב Overwatch 2 כדי לעזור לך לקפוץ חזרה בלי לפספס פעימה.

הדגם החופשי למשחק

השינוי הגדול והבולט ביותר ב . .. לא עוד משכנע את חבריך לקנות Overwatch רק כדי שתוכל לשחק יחד.

עם זאת, כפי שניתן היה לצפות, התג החופשי למשחק מגיע טקטיקות מונטיזציה חזקות יותר מ- Blizzard-כמו לנעול גיבורים חדשים מאחורי מערכת הקרב החדשה של Cattle Pass-שאליו נגיע למטה.

מעבר הקרב

העור של שד הסייבר המיתולוגי ג'נג'י מתקף לעבר המצלמה ומצחיק כוכבים. בעור יש מבטאים ורודים, שיער ירוק ומסיכת שד והוא מוגדר נגד עיר סייבר -פאנק

Blizzard השתנה לחלוטין Overwatch Overwatch 2. במקום קופסאות שלל, תוכל להשלים אתגרים מיוחדים כדי לפלס מעבר קרב – כמו הרבה יורים מודרניים אחרים. קוסמטיקה חדשה מגיעה ממעבר הקרב, וכך גם גיבורים חדשים – כמו קיריקו. לאחר שתשלים את מעבר הקרב, אתה פותח סוג חדש של עור שנקרא A מיתי (ג’נג’י מקבל את הראשון), שהוא ניתן להתאמה אישית לחלוטין ונראה מדהים.

מעבר הקרב נמשך רק כמה חודשים, ואז Blizzard יחליף אותו בחדש (מה שהופך את התגמולים הקודמים לבלתי נגישים). כל כך אידיאלי צריך לראות עדכונים בתדירות גבוהה יותר ממה שהמקור עשה.

5V5 מרובה משתתפים

אחד השינויים הגדולים ביותר של Blizzard הוא עושה עם זה כמה שחקנים יהיו במשחק נתון. איפה המקור Overwatch הציעו משחקים מרובי משתתפים עם שתי קבוצות של שישה שחקנים, Overwatch 2 במקום זאת בורות שתי קבוצות של חמש אחד נגד השני. זה מפרק צוותים למכל אחד, שני סוחרי נזק ושני דמויות תמיכה.

גיבורים חדשים

Overwatch 2 . לָגוּר הוא גיבור נזק בסגנון 76 בסגנון 76, שמשחק יותר כמו דמות יורה מסורתית מאשר גיבורי Overwatch אחרים. מלכת ג’ונקר הוא טנק שכולו עוסק באויבים מדממים שיעזרו לך לרפא יותר. וכן קיריקו היא תמיכה חדשה שיכולה לזמן שועל שיעזור להגדיל את מהירות ההתקפה של בעלות בריתה.

Overwatch 2 משגר עם שש מפות חדשות. חלקם הם ספציפיים למצב; אחרים הם כלאיים. באופנה Overwatch טיפוסית, מפות אלה לוקחות במקומות שונים בעולם האמיתי. להלן הרשימה המלאה של מפות חדשות שמגיעות באוקטובר. 4:

 • רחוב המלכה החדש
 • מעגל רויאל
 • קולוסאו
 • מרכז העיר
 • אספרנקה

מצב חדש

לִדחוֹף Overwatch 2, וזה עובד כמו משחק עומס דו-צדדי. הרעיון הוא שיש שתי בריקדות המריצות באמצע המפה – אחת לכל צוות. באמצע המתרקות נמצא רובוט ששחקנים יכולים לפקוד על ידי עמידה ליד. הרובוט ידחוף את המתרס לעבר האויב של כל הצוות שולט בו, והמטרה היא לדחוף את המתרס של האויב שלך כל הדרך לבסיס הבית שלהם.

. אז בעוד שהמטרה היא להכניס את זה עד שטח האויב, כל מה שאתה באמת צריך לעשות כדי לנצח זה לגרום לרובוט לדחוף את המתרס קצת יותר מכפי שהאויב שלך עשה. זה מצב קדחתני שמאוד מבוסס תנופה, ולעתים קרובות הולך בזמן.

מצב ישן הוסר

. מצב זה הוסר עם Overwatch 2.

אם אינך זוכר תקיפה, זה היה מצב המשחק בו היו נקודות לכידה מרובות. . זה הופיע במאנמורה, וולסקאיה תעשיות ומקדש מפות אנוביס.

עבודות חוזרות של גיבור ותכונות תפקידים חדשות

אוריסה, מכון רובוט, זורק חנית כיד לעבר המצלמה, מציג את יכולותיה החדשות ב- Overwatch 2

טונות של גיבורים פנימה קיבלתי כמה שינויים קלים, בעוד שקומץ קיבל עבודות מחדש שלמות. אין עוד מצב צריח נייח, אוריסה , הוא טנק, ועוד. תלוי מתי הפסקת לשחק במקור , אתה יכול להבחין בכמה שינויים רציניים לאורך כל הסגל, כמו רחמים יכולת להחיות בעלות ברית מבלי להשתמש בה באולטימטיבי.

על גבי עדכוני הגיבור האישיים, לכל הגיבורים יש כעת הטבה ספציפית לתפקיד שכולם חולקים. תווים נזק מקבלים תנועה מוגברת ומהירות מחדש לאחר הריגתו של אויב, טנקים קשה יותר להפיל ותומכים כעת לרפא לאורך זמן.

עוד יותר קוסמטיקה

יש המון קוסמטיקה חדשה , ותקבל אותם בדרכים חדשות (כפי שצייננו לעיל). אבל יש גם חדשים סוגים הפעם הקוסמטיקה. ישנם קסמי נשק שתוכלו לחבר אל התותחים שלכם (או לידו של הדמות שלכם, אם הם לא משתמשים בנשק), חפצי מזכר מֵעַל.

כל מעבר קרב חדש יכלול פריטים מסוג זה – כמו גם עורות רגילים, באנרים ועוד – בכל עונה.