התומכים הטובים ביותר ב- Overwatch עונה 5, מדורגים – עדכון ביניים

המצבים הטובים ביותר: צלילה, כדור מוות, התמודדות עם צלפים/צריחים

הכרת הטוב ביותר ב- Overwatch 2 תומכים בגיבורים היא קריטית מכיוון שהתפקיד כל כך חשוב ב- 5V5, למרות שעכשיו קשה יותר לשרוד אותם.

Overwatch 2 גיבורי התמיכה הטובים ביותר: אנה אוחזת ברובה הביוטי שלה בשתי ידיה מול רקע מדברי

פורסם: 27 ביוני 2023

מנסה למצוא את גיבורי התמיכה הטובים ביותר ב- Overwatch 2? עם שינוי ההרכב החדש של צוות 5V5 ב- Overwatch 2, קשה יותר לגיבורי התמיכה לשרוד מכיוון שיש רק טנק אחד בצוות כדי להגן עליהם. שחקני תמיכה הם פגיעים יותר, אך יש להם יכולת פסיבית חדשה לעזור להם, מה שאומר שהם יכולים כעת לרפא אוטומטית לאחר שעזבו את הקרב למשך מספר שניות.

. בסופו של דבר, הם צריכים לרפא, לחטוף ולספק תועלת לשחקנים האחרים במשחק ה- FPS. . ניידות גבוהה, ריפוי ונזקים הם המפתח כאן, יחד עם התמיכה בגיבורי Overwatch 2 DPS הטובים ביותר וגיבורי הטנקים הטובים ביותר ב- Overwatch 2 בצוות שלך.

לפני שנכנס לזה, אספנו גם רשימת שכבות של Overwatch 2 עם הבחירות המובילות שלנו לכל תפקיד. .

גיבורי התמיכה הטובים ביותר ב- Overwatch 2 הם:

הטוב ביותר Overwatch 2 תומך בגיבורי תמיכה: אנה מכוונת למראות הרובה הביוטי שלה

אנה

גיבור תמיכה נוסף המנצל את היכולות הביוטיות הוא אנה, הבחירה הסופית שלנו ברשימה זו. היא מגיעה עם מבחר כלים נחמד, מהרובה הביוטי שלה ולחץ השינה שלה, לרימון הביוטי – כולם מסוגלים לעזור לאנה לשמור על מרחק תוך כדי נזק יעיל. היא לא מהירה כמו כמו לוצ’יו, אבל איפה שהיא מקררת במהירות, היא מפצה באזורים אחרים.

הרימון הביוטי של אנה משמש ככלי הכחשת ריפוי, מושלם לצוותים מתואמים כפי שאתה יכול למקד לאילו גיבורים אתה רוצה להוריד. חץ שינה מתוזמן אחד יכול לסגור התקפה לחלוטין, ודחיפת הננו של אנה יכולה לשנות את גאות הקרב, ולהגביר את הנזק ב -50% למטרה יחידה תוך שהיא גם נגרמת פחות נזק מהתקפות. עם הכלים הרבים האלה העומדים לרשותה, ל- ANA טוב יש פוטנציאל להשפיע מאוד על התוצאה של התאמה.

לוסיו

עם טנק אחד פחות, זה מרגיש כאילו יש הרבה מקום במטא לגיבורים זריזים, ולוצ’יו יכול לנצל את מלוא השימוש במגני המהירות שלו וברכיבת הקיר שלו פסיבית. עבור גיבורי תמיכה, הניידות היא המפתח, ולוצ’יו הוא שד מהירות.

. הוא גם הרבה יותר תכליתי מכמה מהתומכים האחרים, אז לוסיו הוא בחירה נהדרת אם אתה משחק סולו.

Overwatch 2 יכולות קיריקו: קיריקו מחזיק קמע ריפוי ביד ימין

קיריקו

Kiriko הוא גיבור התמיכה הראשון שתוכנן במיוחד עבור Overwatch 2, כך שהעלייה שלה במטא לא מפתיעה יותר מדי. למה היא כל כך מצוידת? . . אם אתה מחפש לשלוט בה, סקירה כללית של Overwatch 2 Kiriko שלנו תנווט אותך בכיוון הנכון.

בריג’יט

? קל, תביא את בריג’יט, הדבר הבא הכי טוב. . Bash Shield שלה הוא ללא ספק טוב יותר ב- Overwatch 2, למרות שהיא מאבדת את אפקט הלם שלה – כעת היא תפעיל מיד השראה, היא עוסקת הרבה יותר בנזק וזה יכול להתפרץ ישר דרך מגנים אחרים.

בפטיסט

. מגפי גריי שלו נהדרים להשיג נקודת תצפית, ומאפשרים לך לבצע שיחות טובות יותר עם השירות שלך, אך מכיוון שהם תמיד זמינים הם יכולים לשמש גם כדי להתרחק מיכולות הגיבור כמו אדמה מתנפצת. יש לו גם יכולת אלמוות זמנית, שיכולה להתמודד עם מספר אולטים ביעילות.

באופן אינדיבידואלי, זניאטה יכולה להיות כוח הרסני של הטבע, המסוגל להפוך את גאות הקרב, אך רק אם אתה יכול לממן את כל הנזק הפוטנציאלי והריפוי. לנחות כדור של מחלוקת ומעקב אחר כדור הרס טעון יכול לירות בכמה גיבורים, אבל גם אם אתה סתם דוארף אותו במיכל האויב אתה עדיין מספק לצוות שלך חובב נזק מסיבי. .

מוירה

מוירה היא עוד תמיכה Overwatch 2 שלא משתנה מהמקור. .

בהשוואה לגיבורים האחרים, ההישרדות של מוירה היא ללא ספק הטובה ביותר במשחק. יכולת הדהה שלה נותנת לה רגע להיות בלתי פוסקים באופן זמני, ומאפשרת לה להימנע מכל מצב מסוכן שהיא מוצאת את עצמה בזמן שהיא נוקטת לרגע כדי לנצל את אותו ריפוי פסיבי חשוב. .

היא מאוד קלה לשימוש, אבל החיסרון הוא שהערכה שלה די בסיסית ואין הרבה מה שאתה יכול להציע לצוות שלך מעבר לבריאות.

רַחֲמִים

למרבה האירוניה, מרסי הוחלף ללא רחמים ב- Overwatch 2 וחלק מהבעיה הוא שיש לה טנק אחד פחות לכיס ויש קצת פחות אנכיות בעיצוב הגיבורים של OW2. .

LifeWeaver

כולנו ידענו ש- LifeWeaver עומד להיות דמות מורכבת לקום פועל, אבל בשלב זה הוא פשוט נראה תחת כוח בהשוואה לשאר צוותי התמיכה. .

. יש לנו גם רשימה של כל מפות Overwatch 2 הטריות למקרה שלא היית ממשיך להתעדכן בחדשות, בתוספת סקירה מלאה של כל התווים Overwatch 2 ויכולותיהם לעזור לך להשיג את המסבים שלך.

. כשהיא לא משחקת בסימס, ניתן למצוא אותה משחקת משחקי ניהול אחרים או משחקי RPG ברוב לילות השבוע.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. . .

! איפה הם ייפלו הפעם?

עונה חדשה עומדת עלינו וזה אומר רק דבר אחד. . ? מחפש לדעת את ההתאמות? הרשה לרשימה השימושית שלנו להנחות אותך בדרך ההארה כשאתה שולט במצב תחרותי בעונה זו.

. 7, 2023 – זריה חוזרת בינוני עונה

הערות תיקון Overwatch לעונה שש עונת הביניים נמצאות כאן! .

בואו נסתכל על מה העונה החדשה מביאה לקווי האחורי של Overwatch.

Overwatch עונה 5 תומכת ברשימת שכבות

פירוט זה של התומכים הטובים ביותר ב- Overwatch 2 עונה 5 מבוסס על כמה מדדים. . אמנם כולם עשויים שלא להסכים על הבחירות הללו, אך זה אמור לפחות לעזור לשחקנים לקבל החלטות משלה.

.

S+ Tier תומך

. . . . .

אנה

ריפוי ארוך טווח, טנקים קשיחים, תמיכה בקו האחורי
לנקות, לטרצ’ר, עוד אנה
מזדווג היטב עם:

המצבים הטובים ביותר: Roadhog, מלכת ג’ונקר, נזק טווח
להיות מבודד, צלפים
מזדווג היטב עם:

המצבים הטובים ביותר:
מנוגד על ידי: כדור הורס, Reaper, Sombra, Junkrat/DVA Ultimates
עלונים, גיבורי צלילה, חברי צוות משוטטים

תומך ב- A-Tier

! LifeWeaver קיבל מספר חובבים בכתם העונה 5. . בינתיים, שאר שכבת ה- A נפלו למקום זה או נשמר בגלל האיום המתמשך שהוא מיי. .

עם זאת, מרציים רבים צריכים לנוח בקלות בידיעה שהשכיחות של האלמנה תופחת מאוד בעונה זו.

לוסיו

צלילה, כדור מוות, התמודדות עם צלפים/צריחים
מנוגד על ידי:
מזדווג היטב עם: גיבורים איטיים, Doomfist

המצבים הטובים ביותר: מעופפים וצלילה, מכניסים טנק בשרני כמו D.VA
מנוגד על ידי:
מזדווג היטב עם: Hitscan, Reinhardt, D.

LifeWeaver


מנוגד על ידי:
אלמנה, Doomfist, Reinhardt, Kiriko

בריג’יט

אנטי צלילה, יצירת מרחב, מסיימים את החוטפים
מנוגד על ידי: מיי, ריינהרדט, פרעה
מזדווג היטב עם:

המצבים הטובים ביותר:

מזדווג היטב עם:

נהיה מהירים ולנקודה עם זה. . .

כמו כן, קחו בחשבון את העונש הזה על כל המוירות של DPS שם בחוץ. .

מתנגד לטרצ’ר, ג’נג’י; מספרי ריפוי גדולים תוך כדי התמודדות עם נזק
מנוגד על ידי:
מיכלי מגן

הישאר מעודכן ל- Esports..