Overwatch 2 PVE שחרור ספקולציות, מצב סיפור ומשימות

פורסם: 5 ביולי, 2023

האם Overwatch 2: פלישה PVE Story משימות באמת שווה 15 $?

משימות הסיפור של Overwatch 2 סוף סוף כאן, אבל האם הן שוות 15 $?

Overwatch 2: פלישה הולך לחיות היום וזה כולל משהו ששחקנים רבים ציפו לו: משימות סיפור שיתופי פעולה. אמנם איננו מקבלים את כל תכונות ה- PVE ש- Blizzard הוכרז עוד בשנת 2019, אך זהו צעד חשוב בהיסטוריה של המשחק.

זו הפעם הראשונה שיהיו משימות PVE זמינות לשחקנים בכל עת שהם רוצים. משימות הארכיונים הישנים היו זמינות רק במהלך אירועים מוגבלים.

עם זאת, יש מלכוד. כדי לשחק את שלושת המשימות הראשונות של הסיפור ולקבל גישה קבועה אליהם, תצטרך לשלם 15 $ עבור Overwatch 2: צרור הפלישה. כדי להיות הוגן, הצרור כולל מספיק מטבעות Overwatch למעבר הקרב של העונה. לכן, אם אתה מתכנן להרים את מעבר הקרב בכל מקרה, הגישה למשימות הסיפור תפעיל אותך 5 דולר במונחים אמיתיים.

ההחלטה לחייב בגין גישה למשימות סיפורים הוכחה שנויה במחלוקת בקהילת Overwatch. חלק מהשחקנים טענו שהם מתכוונים להפסיק מהמשחק כתוצאה מכך.

אז, יש אולי שאלה מרכזית אחת במוחו של Overwatch 2 שחקנים כשאנחנו פונים לפלישה: הם Overwatch 2 משימות סיפור PVE באמת שווה 15 $?

עכשיו אחרי ששיחקתי את כל שלוש משימות הסיפור, אני יכול לומר בבטחה את זה, כן, אני חושב שהם שווים כל כך הרבה. בין המשחקים לקצוות, אני חושב שמשימות הסיפור האלה טובות מאוד וכמעט שווה לחכות.

עוד מיועץ פורבס

חברות ביטוח הנסיעות הטובות ביותר

תוכניות ביטוח הנסיעות הטובות ביותר ב- COVID-19

אני צריך להזכיר שהצלחתי לשחק במשימות הסיפור מראש בזכות Blizzard שהעניקה לי וחברים אחרים בתקשורת גישה מוקדמת לתוכן הפלישה. עם זאת, אם הייתי משלם עבור צרור הפלישה, אני עדיין מרגיש שהייתי מקבל תמורה מוצקה לכסף. אני עדיין יכול לקנות את זה בכל מקרה.

הושקנתי בחוף של Overwatch במשך זמן רב (העניין שלך עשוי להשתנות שם), כך כמובן שהדחיפה העלילתית הקנונית הגדולה הראשונה לנצח הייתה הולכת להתרגש אותי. אם אתה חדש או זקוק למפנה, אני ממליץ לבדוק זאת קוטאקו .

אני לא מתכוון להיכנס לספוילרים גדולים על הסיפור כאן, אבל צוות 4 מספר נרטיב משכנע על פני שלוש המשימות. חלק מהגיבורים שלנו פוגשים זה את זה לראשונה וכמה אחרים מתאחדים. יש כמה קרבות בוס מסובכים, ובהחלט תצטרך להמשיך על בהונותיך כדי לשרוד את הגבעולים המסוכנים כמו גם קרבות בוס ואיומים אחרים.

.

תן לי לתת לך עצה אחת: אם אתה יכול למצוא שלושה חברים שמוכנים לשלם עבור משימות סיפורים גישה ולשחק דרכם איתך, אני מציע להיפטר איתם.

הספקתי רק לשחק במשימות הסיפור פעם אחת ובעיקרתי בעיקר עם בוטים (שהיו מספיק טובים כדי לעזור לי לנצח את המשימות). עם זאת, חבר אחר בעיתונות מלא בחזרה למשחק שלי באמצע המשימה הראשונה. זה אולי פינק אותם בחלק מהסיפור, מכיוון שאני לא בטוח שהם היו רואים את הקצץ הראשון.

ברור שיהיו עוד הרבה שחקנים שקופצים למשימות סיפור עכשיו, כך שיהיה קל יותר לשידוכים עם אנשים אמיתיים. ובכל זאת, אם אתה יכול להתייצב עם חברים כדי לשחק במשימות הסיפור יחד ולהימנע מהסיכון למילוי חוזר, אני מעריך שזו הדרך ללכת.

משחקי סיפורים משחקים

ישנם 19 גיבורים שונים לבחירה בין שלוש המשימות. הגיבורים הזמינים לכל אחד מהם משתנים מסיבות סיפור. המשימה השנייה כוללת את אפשרויות הגיבור ביותר.

במשימה הראשונה, המוצבת בריו דה ז’ניירו, המטרה היא להשמיד ספינת מגזר אפס פולשת. כמה מהגיבורים פוגשים את לוסיו לראשונה כאן. המשימה משחקת בגרסה מחודשת ומורחבת של מפת הפאראסו, שחלקים מהם נפגעו קשה בפלישה. לקח לי 17 דקות לנצח את המשימה הזו בקושי קשה.

המשימה השנייה מוגדרת בטורונטו והיא נקראת “שחרור.”הקצרה המונפשת של Sojourn היא מערך טוב לרמה הזו (ומשימות הסיפור בכלל), אז הייתי מציע לראות את זה לפני שקפץ ל- PVE אם עדיין לא עשית.

המשימה מתחילה בכך שהחוליה שלך עוזרת לפליטים אומני לברוח למקום מבטחים. אחרי זה תצטרך ללוות NPCs דרך הרמה. . אני רק אגיד שזה בתחנת רכבת תחתית והיא כוללת כמה אומניקות.

. לקח לי 29 דקות, כולל כישלון אחד.

יש מחסומים בכל משימה. תלוי בהגדרת הקושי שתבחר, תקבל מספר מסוים של ניסיונות להשלים ריצה לפני שתצטרך להתחיל מההתחלה.

גותנבורג היא אחת ההגדרות למשימות הסיפור של Overwatch 2.

האחרונים משלוש המשימות הללו מתרחשת בגטבורג, מה שאומר שכמובן טורבג’ורן מעורב. יכול להיות שכבר ראית רמזים לטורב יש סוגים חדשים של צריחים העומדים לרשותו. האחד מקפיא אויבים והשני יכול להפסיק אותם מהדפים.

למשימה האחרונה הזו יש סיום די מרהיב. . הוסף את כל זה, ובכלול Cutscenes, ניתן לחוות את משימות הסיפור די בנוחות תוך פחות מ 90 דקות.

Cutscenes

. זו בחירה חכמה בהתחשב עד כמה מכנסי האנימציה המונפשים של Blizzard Blizzard, סרטוני מקור וכדומה היו לאורך השנים.

שוב, אני דריכה בזהירות רבה עם ספוילרים כאן. עם זאת, הייתי המומה באמת מהפיתול ממש בסוף הקיצוץ הסופי. אני לא יכול לחכות ללמוד מה הלאה לעלילה, אז זה באמר שהחבורה הבאה של משימות הסיפור נמצאת חודשים במרחק של חודשים ארוכים.

תצטרך להילחם באויבים חדשים במשימות הסיפור של Overwatch 2.

אני חושב שהגורם העיקרי של יכולת ההפעלה הוא להגיע משחקנים שרוצים לראות כמה שילובים שונים של גיבורים מתקשרים זה עם זה.

Overwatch 2. כ- 12,000 שורות קול הוקלטו עבור שלושת המשימות הללו, “כך שהגיבורים יוכלו להגיב לכל מכונאי משחק, שרץ אויב וקצב סיפור.”

כמובן שאתה וחבריך אולי רוצים לנצח את הציון הגבוה שלך על ידי הפעלה חוזרת של המשימות.

אני יכול לכתוב קטע כדי לצלול לספוילרים של הסיפור במועד מאוחר יותר. בכל מקרה, אני מקווה שזה עזר לך לקבל החלטה אם לקנות גישה Overwatch 2משימות הסיפור הראשון.

לקבלת חדשות ועדכונים נוספים על Overwatch 2 ומשחקים אחרים, עקוב אחר הבלוג שלי פורבס! תקבל דוא”ל סיכום שבועי שכולל את כל מה שאני מפרסם. .

Overwatch 2 PVE שחרור ספקולציות, מצב סיפור ומשימות

תאריך השחרור של Overwatch 2 PVE הוא למעשה דבר עכשיו, ויש לנו את כל הפרטים על כל אירועי ה- PVE הקרובים המתוכננים במשחק ה- FPS של Blizzard.

פורסם: 5 ביולי, 2023

מהו תאריך השחרור של Overwatch 2 PVE? קהילת Overwatch מתנשאת למצב PVE מאז השקת סרט ההמשך, ולמרות הבטחות חוזרות ונשנות מצוות Overwatch, לא ראינו הרבה מעבר לקרוואן למשחקים שהוצג ב- Blizzcon בשנת 2019. כעת אנו יודעים שמצב Overwatch 2 PVE.

במקום השקה רשמית, Overwatch 2 PVE אמור לצאת בהדרגה כסדרה של אירועים מתמשכים בכל עונה. כמובן, אירועים כאלה הופיעו ב- Overwatch 2 בעבר-כולל אירוע Overwatch 2 של Overwatch 2 ליל כל הקדושים-כך שכבר יש לנו מושג איך האירועים האלה עשויים לקרום עור וגידים במשחק המחשב החינמי. .

מפת הכבישים האחרונה של Overwatch 2, המתווה את האירועים השונים המתוכננים לעונה 5, 6 ו- 7, הכוללת אירועי Overwatch 2 PVE שונים

Overwatch 2 ספקולציות תאריך שחרור PVE

. Blizzard נוקטת בגישה מפוארת יותר מהמתוכנן לראשונה, אך תאריך השחרור של הפלישה מוגדר כעת באבן.

על פי מפת הדרכים של Blizzard, אנו יודעים בוודאות שמצבי PVE ואירועים אמורים להגיע ברגע Overwatch 2 עונה 4 מפעיל את מסלולו.

. עם זאת, המפיק המנהל ג’ארד ניוס ומנהל המשחקים אהרון קלר אישרו בזרם הטוויץ ‘האחרון כי החזון הזה אינו יותר.

“פיתוח בחוויית ה- PVE באמת לא עשה את ההתקדמות שהיינו מקווים,” מודה נוס. הוא המשיך והסביר שצוות Overwatch היה קשה לעבוד בעיצוב משימות ייחודיות, אויבים, כמו גם כישרונות Overwatch 2 ייחודיים להתקדמות. “אבל למרבה הצער, המאמץ הנדרש כדי למשוך את כל זה יחד לחוויה באיכות סופת שלגים שאנחנו יכולים לשלוח אליך הוא ענק, ובאמת אין סוף באופק.”

תמונה ממוזערת של יוטיוב

אמנם זה גרם למעריצים רבים לקפוץ למסקנה כי ה- Overwatch 2 PVE בוטל לחלוטין, אך נאוס הבהיר אחר כך בטוויטר שמשימות סיפורים שיתופיות ומשימות שליטה בגיבורי שיתוף יחיד עדיין נמצאים בכרטיסים. עם זאת, כישרונות והתקדמות גיבור לא יופיעו כחלק מהמשימות הללו.

“אנחנו בצוות המנהיגות Overwatch לא קיבלנו את ההחלטה הזו בקלילות,” הוא המשיך ואמר. “אנחנו אוהבים את העולם של Overwatch ויש לנו הרבה סיפורים חדשים לספר. מעבר לכיוון זה נותן לנו ביטחון שנוכל לספר את הסיפורים האלה, גם אם בדרך שונה ממה שהתקשרנו במקור.”

. מבחינה היסטורית, הספרייה הנרחבת של Overwatch לתקשורת חיצונית שימשה את המרחב הראשוני לגלות את חוף הים שלה, ודמויות הופיעו לעתים קרובות בספרי הקומיקס והקולנוע השונים לפני שהופיעו במשחק עצמו – כולל טמפו טנק גיבור רמטטרה. אנו יכולים לצפות שהתכנים המונעים על ידי הסיפור העומדים בשורה ישמשו כמרחב עבור Blizzard כדי לנשום את אותם חיים בגיבורי המשחק של FPS.

זה כל מה שאתה צריך לדעת על תאריך השחרור של Overwatch 2 PVE. אם אתם מחזיקים נר לאירועי ה- PVE הקרובים, הקפידו לבדוק האיטרציה הראשונה שלה. לחלופין, התבונן ברשימת ה- Overwatch 2 Tier שלנו ובגיבורי Overwatch 2 הטובים ביותר לתפקיד כדי להדביק את הבחירות המובילות של המטא הנוכחי.

נט סמית ‘אם נאט לא מחזר את אנדרג’ה ואגירת משאבים בסטארפילד, אז היא בטח נעלמה לרוגואייק האחרון, משחק האימה או לא מאחל לבאנרים בהונקאי רכבת הרכבה של הונקאי. אל תבקש ממנה לבחור את בן לוויה של שער 3 של בלדור 3 – לעולם לא תקבל תשובה ישר.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

המנהל של Overwatch 2 מסביר מדוע מצב ה- PVE הגדול שלה בוטל

מנהל המשחקים אהרון קלר שיתף תובנה כיצד תוכן ה- PVE של Overwatch 2 התפתח, גדל ובסופו של דבר נהרג.

מאת אש פאריש, כתב שכיסה את העסק, התרבות והקהילות של משחקי וידאו במשך שבע שנים. בעבר היא עבדה בקוטאקו.

19 במאי 2023, 21:28 UTC | הערות

שתף את הסיפור הזה

מנהל המשחקים אהרון קלר פרסם בלוג בו התנצל על הביטול הפתאומי לכאורה של חלק מ Overwatch 2. הבלוג שיתף גם פרטים מסוימים על מקורותיו של Overwatch PVE, החזון המשתנה לתוכן, ומדוע הצוות החליט לגרש אותו.

מוקדם יותר השבוע, במפתח חי שחלף את שאר Overwatch 2מפת הדרכים של 2023, קלר והמפיק המנהל ג’ארד נוס פרסמו את ההודעה המזעזעת כי מצב גיבור צפוי מאוד – חלק אחד מתוכן ה- PVE של המשחק – נחרט.

מצב הגיבור היה למעשה גרסת שחקן יחיד של Overwatch. קלר תיאר את זה כ”מצב משחק שאיפשר לשחקנים לשדרג גיבורים בודדים באמצעות עצי כישרון, ומספק גרסה ניתנת להפעלה עמוקה של PVE ב Overwatch 2.”

עצי כישרון גיבורים כפי שנראים בתמונת מצגת Blizzcon לשנת 2019 של Overwatch 2: Blizzard

קלר הסביר שמצב הגיבור היה בפיתוח מאז Overwatchההשקה בשנת 2016 וכי ככל הנראה הייתה חלק מהחזון שהיה לצוות לפרויקט טיטאן – ה- FPS MMO שבוטל ממנו Overwatch נולד.

“כשהשקנו Overwatch בשנת 2016 התחלנו מהר לדבר על מה יכול להיות האיטרציה הבאה, “הוא כתב. “העבודה החלה על חלק ה- PVE של המשחק והמשכנו בהתמדה להעביר יותר ויותר מהצוות לעבוד על התכונות האלה.”

קלר אמר שככל שהפיתוח המשיך במצב גיבור, ההיקף פשוט גדל מדי.

. “היה לנו חזון מרגש אך גרגנטואני והרחיקנו ברציפות משאבים מהמשחק החי בניסיון לממש אותו.”

ניסינו לעשות יותר מדי דברים בבת אחת ואיבדנו את המיקוד

בשנים הראשונות של Overwatch קיומו של פריים, המשחק עודכן באופן קבוע עם תוכן עם נושא לחג. מצבי משחק ותכונות חדשות, כמו DeathMatch וסדנת היוצר, שמרו על המשחק יחסית טרי יחסית. אבל בסביבות 2019, מתי Overwatch 2 הוכרז, המשחק התחיל להרגיש את ההשפעות של Blizzard המתמקדות באופן פנימי בפיתוח תוכן PVE. .

Overwatch 2 המשך, הקבוצה קיבלה את ההחלטה למעשה להפיל את שחרור המשחק ולא להמשיך לעכב אותו. החלק המולטיפלייר התחרותי של המשחק יגיע ראשון, נחת באוקטובר 2022, וחלק ה- PVE יגיע מתישהו בשנת 2023.

“לאחר שהושק Overwatch 2, התחלנו לשכלל את התוכניות שלנו לעונות עתידיות”, כתב קלר. “ככל שהתוכניות הללו גדלו, ניסינו למצוא דרכים לגרום לכל השאיפות שלנו להשתלב יחד בתוכנית שהאמינו בה. לא יכולנו. [. אז, קיבלנו את ההחלטה הקשה לחתוך משימות גיבור והתחלנו לתכנן לעתיד.”

קלר התנצל אז, והכיר עד כמה זה Overwatch צוות הקהילה והפיתוח הושקעו במצב גיבור תוך כדי לקחת אחריות אישית על כישלונה.

“זה היה קשה לנו, אבל כמנהל בפרויקט הזה, אני צריך לעשות כמיטב יכולתי לקבל החלטות שהעמידו את המשחק ואת הקהילה ראשונה, גם כאשר ההחלטות הללו מאכזבות,” הוא כתב. “במקרה זה, התקשיתי להסתובב מחזון שפשוט לא עובד. ועל כך ברצוני להתנצל בפני השחקנים שלנו ולקבוצה שלנו. אני מצטער.”

התקשיתי להתרחק מחזון שפשוט לא עובד.

המעריצים המומים של מצב גיבור המום. שחקנים הביעו כעס ואכזבה, כאשר רבים קנו כי מצב הגיבור היה כל הסיבה ל” 2 “ב Overwatch 2. אחרים חשו את המחסור בן השנים של עדכונים עבור Overwatch בין הכרזת המשך לשחרורו – שחרור שהתעכב מספר פעמים – והשקיעה הבלתי צפויה של המשחק המקורי לא הייתה שווה את זה.

אני אודה באכזבה שלי. ציפיתי לקבל משהו באמת חָדָשׁ להחזיר אותי למשחק ששמרתי על המרחק ממנו מאז עונה 3. אבל מותו של גיבור מצב הוא רק עוד יום בפיתוח המשחקים. .

בואו נניח את זה בפרספקטיבה. ראשית, ג’ף קפלן, מנהל המשחקים של Overwatch ותיק Blizzard בן 19 שנה, עזב את החברה. מגיפה העבירה את הדרך בה כולם עבדו. Activision Blizzard היה ועדיין נמצא בסערה על תביעות הטרדה מינית, הרכישה הממתינה של מיקרוסופט, מאמצי החברה להילחם במאמצי איגוד עובדים, וחזרה לא פופולרית לעבודה. בין כל זה, PVE אפילו לא מבוטל לחלוטין; אנחנו פשוט לא מקבלים את החזון המלא שהוצגנו בשנת 2019. גרייס, לפחות עבור צוות הפיתוח, מרגיש מוצדק.