מדריך הטראריה של קרל

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

איך לבנות בית בטרריה

הניחו את יסודות ההצלחה עם מדריך הבית הנוח הזה של Terraria.

רעיונות לבית Terraria

(קרדיט תמונה: לוגית מחדש)

? ובכן, אתה צריך לדעת לבנות קודם כל אחד. משחקים מציעים עולמות פשוטים יותר לאין שיעור משלנו. בניית בית בעולם האמיתי תביא לך סכום משמעותי של כסף או כמה שנים לומד ארכיטקטורה (ובסבירות, שניהם). . אחרת, תמצא את עצמך בודד כשאף אחד מה- NPCs לא עובר לשכונה.

כדי לשגשג בעיירה הטרריה שלך, הנה פירוט של איך להפוך את עיצובי בית הטרריה שלך לבנים וירטואליות ומרגמה.

איך לבנות בית בטרריה

לבנות בית במשחק כמו Minecraft זה מספיק קל. אתה מרים כמה בלוקים וסיימת. . טרריה שונה בכך שיש כללים שיש לעקוב אחריהם. בתים חייבים להיות לפחות 60 אריחים בגודל, אך לא יותר מ- 750. זה כולל את הקירות שבנית סביב הקצוות.

השתמש במדריכי הטראריה האלה כדי לעזור לך לשרוד

Mods Terraria: הציוצים הטובים ביותר שנוצרו על ידי המאוורר
מדריך למתחילים של Terraria: להתחיל נכון
Terraria בונה: הכי טוב לכל כיתה
יצירות טרריה: עשרה קונסטרוקציות מדהימות
שוטות טראריה: היכן ניתן למצוא את כלי הנשק

קירות חייבים להיות עשויים בלוקים, דלתות, פלטפורמות או שערים גבוהים. המערך הנפוץ ביותר יהיה דלת בשני הקיר עם בלוקים עליה. קירות יכולים להיות משותפים גם לבתים שכנים, ומאפשרים לך לבנות מתחמי דירות קטנים עבור ה- NPC שלך כדי שיוכלו ‘לחיות’ באותו בניין.

תקרות ורצפות, בינתיים, חייבות להיות עשויות חסימות, דלתות מלכודות או פלטפורמות. האחרון מאפשר לך לבנות גוש בתים שניתן לנווט בקלות. חשוב לזכור ש- NPCs ואויבים אינם יכולים להשתמש במלכודות, מה שעשוי לעזור או להפריע לך תלוי כמה אתה אוהב את ה- NPC שלך. . זה אמור לחפוף גם עם שטח של 2 על 3 של אריחים ברורים. באופן מוזר, אזור זה עדיין יכול לכלול גם פריטים שטוחים וגם פריטי נוחות.

בנושא, כל בית חייב להכיל פריט נוחות אחד, פריט שטוח אחד ומקור אור אחד. . לבסוף, לכל בית חייב להיות קירות רקע. אמנם אתה יכול לקבל פערים באלה, עדיף למלא אותם ובכך למנוע מאויבים להשרות שם.

. אם אתה רוצה שהבתים שלך יהיו יעילים ככל האפשר, הם צריכים: הם צריכים:

 • להיות 6 אריחים בגובה 10 אריחים. .
 • יש דלת על כל קיר בתחתית.
 • יש קירות רקע.
 • מכילים לפיד, שולחן עץ או ספסל עבודה וכיסא.
 • להיבנות מלכלוך או מעץ, החומרים הקלים ביותר לשימוש.

אם הצלחת את כל זה, אתה אמור להיות מסוגל להקצות NPC לבית. אתה יכול גם להשתמש בתפריט הדיור כדי לבדוק אם הבית תקף או לא. אם זה לא, הקפד לבדוק את כל הקריטריונים לעיל. בדרך כלל עדיף לערום בתים אחד על השני או למקם אותם אחד ליד השני. זה מקל על פגישה עם NPCs ודורש פחות חומרים, מכיוון שכולם יכולים לשתף קירות ותקרות.

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

טרריה: בתים

בית ספינות. באדיבות LET

דיור מעוצב כספינה, באמצעות קירות רקע למפרשים. באדיבות Letsplayterraria..com, הכולל באופן קבוע צילומי משחק חדשים ובונה.

שיכון ה- NPCs שלך הוא חלק מרכזי בטראריה. הספקים שגרים בעיר שלך נחוצים לפעמים ליצירת פריטים עוצמתיים שעוזרים לך לקדם את המשחק. שחקנים חדשים רבים יקבלו הדרכה לבניית הבית הראשון שלהם, אך אולי לא יבינו שגדלים אחרים עובדים גם הם. .

מכיוון שרוב האנשים יבנו בניין דירות, אחוזה או טירה בו ניתן לאכלס את כל ה- NPC שלהם, ראוי לציין שאנחנו באמת מדברים על דרישות החדר הבודדות כאן למרות שהמשחק מתייחס אליו כאל דיור. בניית בתים בודדים עבור כל NPC לוקח יותר חומרים מאשר לשלב אותם לבית ותופס הרבה יותר מקום בעולמך. ניתן לעשות הרבה קוטג’ים קטנים, אבל זה ייקח זמן! לא רק בבנייה, אלא גם בהגעה לספקים כשאתה זקוק להם.

בניין בטארה עם היכולת להחזיק את כל 19 NPCs, עם שינויים קלים

. אם כל בית מלא, תצטרך חדר ריק כדי לשלוח אחד כדי להתאים למקום בו הם גרים. כמו כן, אם NPCs ימותו, הם לא בהכרח יחזרו לאותו מקום כאשר הם מתאימים. להשתמש ב ‘?כלי שאילתת דיור ללחיצה על שטח ולקבוע אם הוא עומד בדרישות הדיור.

סדרה של דירות 10×6. מאוחר יותר הייתי מתחרט על העיצוב הזה – מפלצות הסתערו ישירות דרכו ושחטה NPCs בכל פעם שהיה אירוע. זכור זאת בעת תכנון הדיור שלך.

רשימת בדיקות לבניין
דיור דורש את הדברים הבאים, בתוספת להיות בגודל מספיק:

 • קירות מבניים ותקרה – אבן, עץ, לכלוך או כמעט כל בלוק אחר שאינו פגום
 • קירות רקע המיוצרים על ידי שחקנים, המונעים מפלצות להשרות בפנים
 • כניסה – בדרך כלל דלת, אך עשויה להיות פלטפורמה או דלת מלכודת המוצבת ברצפה או בתקרה.
 • משהו שטוח – בדרך כלל שולחן, ספסל עבודה או אפילו פסנתר
 • כיסא
 • מקור קל מכל סוג שהוא

. . .

דרישת גודל

שיחקתי ב -1.3.0.8 ומצא שגדלים מסוימים הרשומים באתרים אחרים לא פועלים. NPC זקוק לשטח המחייה בשווי 30 בלוקים כדי להיות מרוצה. כאשר אנו כוללים את הקירות, הרצפה והתקרה, זה הופך ל -60 אך עשוי להשתנות בהתאם לממדים. כדאי לקחת בחשבון את הרצפה כי אתה יכול לבנות בית באמצע אמצע בטרריה ו- NPC יחיה שם בשמחה. למעשה, זו דרך אחת למנוע מפלצות להיכנס פנימה. פשוט שים את זה מעל גובה הקפיצה שלהם.

הבית הקצר ביותר האפשרי הוא 5 רחובות

. אחד הגודל הזה צריך להיות ברוחב 12 בלוקים כדי לספור כדיור תקף.

הגובה הקטן ביותר האפשרי
. זה נותן בדיוק 30 חללים של מקום לחיות בפנים, מכיוון שאנחנו מורידים את הקירות והתקרה ומגיעים 10 על 3 בגובה – בדיוק גובה הדמות שלך. . בהמשך, תוכלו לקבל בניינים גבוהים יותר. אם אתה בונה בית גבוה, הקפד להשתמש בפלטפורמות כדי שתוכל לעבור או מעל זה.

הבית הרזה ביותר האפשרי שאתה יכול לבנות הוא 6 רחב

. המדרגות לא עבדו לדיור, לעומת זאת. זה בגודל 6×10, רוחב המינימום שיכולתי לעבוד בבדיקה שלי.

רוחב קטן ביותר האפשרי
. . היה צריך להרחיב את החדר כדי להפוך את הבית 6 לרחבה. . . זה סיפק את ריבועי ה- NPC 32 של שטח המגורים (4×8). זה למעשה קצת יותר מרווח.

לכן, כל חדר שהוא לפחות 12×5 או גבוה יותר מ- 6×10 יעבוד כחלק מבית גדול יותר, כך שתוכלו להרגיש חופשי להשתמש בדמיונכם. !

הגדול ביותר האפשרי – גורם שכיח לדיור לא מתאים
יש שחקנים שמגלים שהבית שלהם הוא למעשה גדול מדי! . בית 50×15 יהיה גדול מדי, אבל 49×15 צריך לעבוד. יתכן שתצטרך פשוט להזיז קיר אחד שמאלה או ימינה ולגלות שהוא מתאים כעת.

רכיבים בודדים וטיפים לדיור תקפים

דיור תקף בטרריה

רמה זו נעשתה דיור תקף פשוט בגלל החסימה היחידה שהונחה שם. שימו לב שהרצפות והתקרה הן כל הפלטפורמות, שנחשבות ככניסה.

מִבְנֶה
הקירות המרכיבים את הבית עצמו יכולים להיות פלטפורמות, אך בדרך כלל הם בלוקים מוצקים (כל סוג אבל שחיתות, אפילו לכלוך!) כדי להרחיק מפלצות ולהיות נעימות יותר אסתטית. באמצעות פלטפורמות מוערמות אנכית לקיר (לא יכול להיות מדרגות) אתה יכול למעשה לדלג על דלת כי הבית זקוק רק כְּנִיסָה, לא דלת ספציפית. המשמעות היא שאתה יכול לעשות בניין ענק ולא להשתמש אפילו בדלת אחת בפועל, אם כי אתה מזמין את ה- NPC שלך למות לעתים קרובות.

לחדרים פנימיים בבית גדול יותר תרצו להשתמש בפלטפורמות לתקרה כך שתוכלו לקפוץ במעלה רצפות, בניגוד למדרגות בנייה. . זה יעמוד בדרישת הריצוף מכיוון שהפלטפורמות נחשבות ככניסות ו- NPCs לא רוצים לעמוד מול הדלתות ולהיכה בפנים בכל פעם שאתה בא למכור שלל.

בניין מתחת לאדמה

. בתי עץ בדרך כלל פשוט צריכים אורות, אבל זה יצטרך שולחן וכיסא.

קטעי קיר
אם יש קירות עפר טבעיים המופיעים באופן טבעי, עליכם לשבור אותם בפטיש ולהחליף אותם בקירות משלכם, גם אם אתם מכינים קירות עפר. היוצא מן הכלל הם בתי עצים שמגיעים עם קירות עץ. לפעמים אתה יכול למצוא בית שכבר בנוי, פשוט להוסיף לפיד וטוב ללכת – אפילו מתחת לאדמה, למשל חדרי אוצרות, כל עוד הם גדולים מספיק.. . אתה יכול לקבל כמה חורים בקיר, אבל עדיף לחכות לזכוכית (מיוצר עם חול בכבשן) אם אתה רוצה חלונות מתאימים – הם נחשבים כקירות, ותוכלו להכין בתים מחוץ לזכוכית.


זה מעלה אנשים לפעמים. על מנת לגרום לכיסא או לאובייקט אחר לפנות כמו שאתה רוצה, למשל למעלה על שולחן, הכיוון שעומד בפניו מבוסס על הכיוון שהדמות שלך פונה.


. אבל כך גם גם לפידים טיקי, לפידים אולטרה -בריט, ודברים כמו פנסי לב וכוכבים בבקבוקים. אם אתה רוצה שהבתים שלך ייראו טוב יותר (בקושי אכפת לי בשלב זה אבל מתכננים לנסות את היד שלי) אתה יכול להשתמש בחומרים יקרים כדי ליצור דברים כמו נברשות ונרות כדי להדליק חדרים.

עיצוב צבעוני מאת letsplayterraria.tumblr.com

עיצוב שנמצא ב- Letsplayterraria.טאמבלר.אתר com, שהוא די צבעוני! Terraria מציעה אפשרות בלתי מוגבלת למי שיצירתי וסבלני.

לבנות בכל מקום
בטוח יותר לבנות בתים בחלק המרכזי של המפה כך שלא תסתכן במטאוריטים שנוחתים במבנים היקרים שלך. אתה יכול לבנות באוויר, כאמור, ולהשמיד את התמיכה לייצור בתים צפים. אתה יכול לבנות לגמרי מתחת לאדמה אם אתה רוצה, אבל תצטרך לחסל את כל קירות העפר ברקע רק כדי להחליף אותם בעצמך. יש שחקנים שאוהבים לעשות מרתפים וכאלה לאחסן את חדרי האוצר או היצירה שלהם, כך שזה בהחלט שווה לדעת. אתה יכול להכניס את ה- NPCs החשובים ביותר שלך בגב או במרכז האחוזה, שם הם יהיו בטוחים יותר כנגד ירחי דם (שבמהלכם זומבים פותחים דלתות) ואירועים אחרים, אם כי הרבה בוסים יכולים לעבור ישר דרך קירות – זו סיבה טובה יש זירה למלחמה בבוסים לעומת ביצוע זה ליד נקודת השרצים שלך.

צבע וטפטים יכולים לעזור לכם לבנות בית יפה בטרריה

.

בניית בתים נחמדים
אני יודע היטב מכל הבתים היפים שראיתי ב- Terraria Subreddit ובמקומות אחרים ברשת שאחת הדרכים הטובות ביותר להכין בית יפה למראה היא להשתמש בחומרים טובים יותר ולא פשוט לבנות קופסאות מלבניות. הכינו עמודים, מדרגות ומלאי פריטים דקורטיביים בפועל אם אתם מעוניינים להכין בית יפה למראה עבור הטרארים שלכם. הבניינים שלי כאן, עשויים אבן ועץ, פשוט לא נראים טוב כמו בניין גרניט או שיש עשוי. . כשאני משפץ את הדיור העיקרי שלי ואעשה עולם חדש שלא נקטן מכל הבדיקות שלי, אני אראה כאן משהו קצת יותר נחמד!

התאמה אישית – צבע וטפט
ה- NPC הצייר יאפשר לך לרכוש את מברשת הצבע (לצביעת בלוקים וחפצים), רולר צבע (לצביעת קירות) ומגרד צבע (הסרת צבע). השתמש באלה כדי להתאים אישית את הדיור שלך. עדיין לא נכנסתי לבנות ארמונות ללא רבב, אבל זה יכול לשפר את המראה של אפילו החדר הבסיסי ביותר פשוט לשכב על מעיל צבע ולהתרחק מהחום והאפור של העץ והאבן. כמה צבעי צבע שהוא מוכר פשוט לא נראה שהם עובדים על חומרים מסוימים – כמו קירות אבן הנוטלים צבע כחול. . טפט מתפקד כקיר ויסיר את הקיר הקיים. השתמש בדמיון שלך וצור חדרים תואמים, או אפילו חדרים שתופסים את העין ומתאימים לנושא ה- NPC שחיה שם.