בריחה ממפת טארקוב וודס: כתמי מיצוי ומדריך שלל נדבך גבוה

על פני יערות של טרקוב, יש שפע של תשתיות שונות לשחקנים לחקור ולחפש אחר שלל. המפה כוללת חצר עצים, מנסרה, אתר התרסקות מטוס, בונקרים נטושים שונים ואפילו טנק נטוש. שלושת התחומים הנוטים לעניין את השחקנים ביותר הם כדלקמן:

בריחה מטרקוב: מדריך המפות של וודס – כל נקודות המיצוי

שחקן אוחז צלף על מפת היער בבריחה מטארקוב

בריחה מטרקוב הוא תואר צילום-ורח של הארדקור המחייב את השחקנים לסבלנות, התגנבות ומיומנות. למתחילים, המשחק הוא אגוז קשה לפיצוח, אך ניתן לגרום לברוח שלך ללא קשר לחוויה שלך עם משחקי קרב יריות אם אתה מכיר מפה מספיק טוב. ה יערות המפה מטרידה למתחילים, וכאן נכנסנו לעזור.

במדריך זה הסברנו את כל מה שיש למצוא ולחפש סביב יערות.

מה זה יער?

בטרקוב, מפת היער (המכונה גם שמורה טבעית של פריוזז) היא אזור גדול ומיוער. המפה כוללת שטח המורכב מגבעות, סלעים וכמה שטחים פתוחים במשורה. זה הופך אותו לאידיאלי עבור קרבות יריות בטווח ארוך.

כל הגבעות והסלעים המוצעים פועלים כנקודות תצפית נהדרות עבור צלפים, ואילו שטחים פתוחים יותר הם אזורים מסוכנים עם הרבה קרב טווח אמצע עד קרח. המפה מאפשרת ל -6-12 שחקנים להתחיל בפשיטה, עם אזורי שרצים מרובים, והפשיטות יימשכו עד 45 דקות.

לעיל, הטילנו מפה אינטראקטיבית וניתנת להתאמה אישית לחלוטין של יערות מחברינו ב- Mapgenie. במפה יש את כל השלל, החילוץ ותחומי העניין האחרים שצוינו בה. בדוק את זה כאן.

אמנם מפת היער מהנה טוב לשחקנים בטוחים יותר, אך מומלץ למתחילים להימנע ממפה במפה בה הם יכולים עד שיהיו להם ציוד טוב יותר ויהיה מיומן יותר בבריחה מטרקוב. הסיבה לכך היא שאין למעשה השלל היקר ביותר שוכב סביב, כך שכל הטובים נרכשים ממשחק PVP. בנוסף, בגלל שהמפה הייתה בעד לחימה ארוכת טווח, ציוד טוב חשוב להפליא, ולעתים קרובות זה משהו שמתחיל עשוי חסר.

עם זאת, אם אתה בטוח, מחפש אתגר, או שיש לך מסע שאתה צריך להשלים, וודס עדיין יש את נקודות העניין שלו ויכול להיות כיף לחקור.

נקודות מיצוי

על פני מפת וודס של טרקוב, ישנן שש עשרה נקודות מיצוי בהן שחקנים יכולים לבצע את בריחתם בבטחה עם השלל שלהם. כמו ברוב המפות בברחה מטרקוב, לא כל נקודות המיצוי זמינות תמיד, חלקם זקוקים לשחקנים כדי לעמוד בדרישות ספציפיות לפני כן, ולחלקם יש שימושים מוגבלים.

להלן כל נקודות המיצוי על מפת היער:

 • איש המוות של מת – SCAAV, תמיד פתוח
 • שער מזרחי – SCAAV, תמיד פתוח
 • שער מפעל – כל הפלגים, תמיד פתוחים, חייבים להיות ידידותיים ל- PMC/SCAV
 • ירידת מצוק – PMC, תמיד פתוח, זקוק לפרקורד, בחירת קרח מורד אדום, וללא אפוד שריון
 • סטש הרים – SCAAV, תמיד פתוח
 • תחנה ישנה – SCAAV, תמיד פתוח
 • פַּרבָּר – הכל, תמיד פתוח
 • מים עם פתיחת מים – SCAAV, תמיד פתוח
 • חסימת דרכים של Ruaf – הכל, לא תמיד פתוח
 • בית SCAV – SCAAV, תמיד פתוח
 • דרום V-EX – הכל, לא תמיד פתוח, ניתן להשתמש בו רק פעם אחת
 • הסירה – SCAAV, תמיד פתוח
 • חסימת דרכים של האו”ם – הכל, תמיד פתוח
 • גבול ווסט – SCAAV, תמיד פתוח
 • ZB-014 – הכל, לא תמיד פתוח, דורש מפתח ZB-014
 • ZB-016 – PMC, לא תמיד פתוח
 • חלון משרד – SCAVS, תמיד פתוח

נקודות העניין

על פני יערות של טרקוב, יש שפע של תשתיות שונות לשחקנים לחקור ולחפש אחר שלל. המפה כוללת חצר עצים, מנסרה, אתר התרסקות מטוס, בונקרים נטושים שונים ואפילו טנק נטוש. שלושת התחומים הנוטים לעניין את השחקנים ביותר הם כדלקמן:

אלה נקודות עניין נוקבות עבור שחקנים בגלל העובדה שלרוב יש להם שלל הגון לאסוף. עם זאת, בגלל זה, השחקנים לעתים קרובות יחמנו גם את האזורים. הבונקרים הם גם נקודות מיצוי, מה שהופך אותם למועדים עוד יותר כמו חניכים. לכן, נזהר אם אתה מבקר באזורים אלה!

תיהני לחקור בריחה ממפת וודס של טרקוב! למשהו יותר ידידותי למתחילים, יש לנו מדריך על מפת המכס וכמה טיפים וטריקים שיעזרו לך. מצד שני, אם אתה רגיל לנווט בטרקוב, עיין ברשימת שכבת הנשק שלנו.

מאמר זה עודכן ב- 15 בדצמבר 2021 על ידי קלסי ריינור, עם תרומות של ג’וליאן סימס.

לקבלת מאמרים נוספים כאלה, התבונן בבריחה שלנו מדף טרקוב ומדריכים.

Gfinity Esports נתמך על ידי הקהל שלה. כשאתה רוכש דרך קישורים באתר שלנו, אנו עשויים להרוויח עמלה שותפים. למד עוד. מחפש מוצרים ספציפיים? בקר ב- StockInformer.שיתוף.בריטניה / StockInformer.com.

בריחה ממפת טארקוב וודס: כתמי מיצוי ומדריך שלל נדבך גבוה

בריחה ממפת טארקוב וודס: כתמי מיצוי ומדריך שלל נדבך גבוה

נכתב על ידי הארי בולטון

פורסם ב -2 ביוני 2022 14:03

ה בריחה מטרקוב מפת וודס היא אחת הגדולות במשחק הזמינות לשודדים. לכן, אם אתה רוצה להתמודד עם כל זה בריחה מטרקוב צריך להציע, לדעת את דרכך סביב היער המרחיב הוא חובה. למרבה המזל כיסינו אותך, אז דאג לקרוא כדי לגלות את כל מה שאתה צריך לדעת על בריחה מטרקוב מפת וודס.

 • מתחיל את מסע הטרקוב שלך ביער? מדוע לא לקרוא את הבריחה שלנו ממדריך טיפים של טרקוב כדי לקבל יד עוזרת נוספת

בריחה מנקודות מיצוי של טרקוב וודס

בריחה מתמציות טארקוב וודס

כמו תמיד ב בריחה מטרקוב, חיוני להכיר את יעד הסוף שלך כשאתה לוקח פשיטה. אין דבר גרוע יותר מאשר להעמיס על המון שלל רוצחים, אך אי יכולת למצוא את התמצית, מה שמוביל לך לשוטט במותך שלך, או לטיימר הפשיטה האיום אטום את גורלך.

יערות יכולים להיות מפה גרועה במיוחד אם אינך מכיר את נקודות התמצית שלך גם בגלל הגודל העצום של זה. בקמצוץ עם מעט זמן שנותר זה יכול להיות סיוט שמנסה לסחוב את עצמך על פני דונם של שדות. לא לדאוג אם כי יש לנו את כל התמציות האפשריות המפורטות להלן לתכנן לעבר. כמובן, כדאי לומר שלא כל התמציות יהיו זמינות בכל עת, אך בדרך כלל התמציות הנתונות שלך יהיו באותו צד של המפה.

בריחה מתמציות PMC של טרקוב וודס

גשר V-EX (5000 רובל) (ב)

שער המפעל (קואופ-אופ) (ו)

חסימת דרכים של או”ם (n)

חסימת דרכים של האו”ם (un)

ZB-014 (מפתח ZB-014) (14)

בריחה מתמציות SCAVE TARKOV

המקום של איש מת (ד)

סלעים מזרחיים (ה)

שער המפעל (קואופ-אופ) (ו)

הר סטש (מ)

חסימת דרכים של האו”ם (un)

ZB-014 (מפתח ZB-014) (14)

 • היה בדרך לגשת למשימות של גולש על יערות על ידי קריאת הבריחה שלנו מטרקוב מדריך הסחיטה

בריחה מנקודות עניין של טרקוב וודס

בריחה מנקודות עניין של טרקוב וודס

כאשר וודס כל כך גדול, כדאי לתלות באיזה כיוון אתה פונה, כך שלא תבזבז זמן בדרך לא נכונה. יש כמה נקודות נהדרות להכות כשאתה בדרך לחילוץ או למסע שיכול להפוך בקלות לכל ריצה שווה את זה. פשוט נסה לא להישאר גַם בחוץ פתוח או שתתפוס 7.62x54R לסיבוב לראש.

מחנה צבאי

המחנה הצבאי בדרום מזרח לוודס הוא מקום מצוין בכל סיבוב למשחק המוקדם וגם של השלל המשחק המאוחר. ממוקם ממש ממזרח לבנק המים, המחנה הצבאי קל למצוא וגם מהיר לבזוז אם אתה יודע אילו כתמים להכות. במשחק המוקדם, זהו שרץ אמין של ערכות סאלווה ותרופות שונות אחרות, ובמשחק המאוחר זה יכול להריץ את כל סוגי המזרקים ואפילו פריטים מבוקשים כמו עיניים רופא עיניים.

כפר נטוש

למעלה בצפון מזרח למפה תוכלו למצוא את הכפר הנטוש, וזה מכרה זהב אמיתי עבור שלל בעל ערך גבוה. כמעט בכל בית תמצאו פריט פוטנציאלי יקר שרץ, מנדנדים משרשרת וסוסים עד אפילו ביטקוין. נוסף. זה גם עושה מסלול טוב להכות את Outlook Bridge למערב כיוון שיש בו כמה שודדים טובים כולל יריית ירח. הזהירו כשאתם פונים לכאן בלילה כי מכיוון שלתרבויות יש סיכוי להופיע כשאתם פחות מצפים אליהם.

בית SCAV

למרות ש- SCAV House הוא למעשה חסר תועלת אם אתה מחפש את השלל, זהו מקום חיוני למשחק המוקדם. אם יש לך משימת הריגת SCAV – או שאתה רק במצב רוח לחוות איזשהו EXP – אז בית SCAV הוא המקום להיות בו. זה מניב SCAVES חוזרים ונשנים, נוסף על כך שיש להם הרבה נקודות תצפית בטוחות יחסית לצלף מהן. וכאשר היה לך מספיק תרגול יעד אתה יכול לחמוק בתמצית הפאתי אם הוצאת בצד ימין.

מִנסָרָה

נקודת העניין הסופית על וודס היא המנסרה, סטירה מפץ במרכז המפה. זה פועל לא רק כנקודת התכנסות עבור הרבה שחקנים שחוצים לצד השני, אלא שיש לו גם שורצים הגונים, והפוטנציאל לבוס SCAV. אם אתה מספיק טוב כדי להביס את הבוס – או בר מזל מספיק כדי למצוא את המפתח אחרת – אתה יכול גם להתייחס אל הסטאש של Shturman שיש לו סיכוי להוליד קצת שלל סופר גבוה. מעבדות מפתחות מפתחות מישהו?

 • גלה מתי הבריחה הבאה מנגב טרקוב ממש כאן

בריחה מהבוסים של טרקוב וודס

בריחה מהבוסים של טרקוב וודס

הבוסים של SCAV יכולים להניח ריידרס כמה מהקרבות הקשים ביותר שלהם ואלה על יערות אינם שונים. כפי שרמז למנסרה, שטורמן הוא הבוס הראשי שאתה סביר להניח שאתה נתקל בו כשאתה מתנדנד ביערות. למרבה המזל הוא רק מוליד בסביבת המנסרה, כך שניתן יהיה להימנע ממנו בקלות יחסית, אבל מכיוון שהוא צלף כל מה שנדרש הוא זריקת מזל אחת ואתה למטה. יש לו שני שומרים שנמצאים תמיד בסביבתו והם גם מחזיקים נשק לטווח ארוך עם שריון הורס תחמושת.הִיכים

בגלל הסימנים המוזרים המרובים שנמצאו בכל רחבי היער, יש גם נוכחות של התרבויות ביערות. למרבה המזל הם יוצאים רק בין 22:00 ל 6:00 אבל אם אתה מנסה לעשות מסע בחושך תצטרך לשמור על השכל שלך לגביך. יש להם סיכוי להשריץ מערבית למנסרה, וסביב הכפר הנטוש בצפון.

אז זה אמור להיות כל מה שאתה צריך כדי להתחיל ביער – בקרוב תהיה אחד עם העצים ומאסטר צלף. אם המגדלור הוא יותר כוס התה שלך, הקפד לבדוק את הבריחה הזו ממדריך למכונאי סודות תאגידי Tarkov.