משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר בכל הזמנים

Contents

יש אפילו משימות הדורשות התגנבות אם זה מקבל את שאיבת הדם שלך. דבר אחד בטוח, יש הרבה משימות ושפע עבורך לנקות, כך שבקושי יהיה לך רגע משעמם באופק. מלבד כלי נשק ויכולות פארקור, תקבלו גם כמה יכולות מיוחדות, וזה תמיד פינוק לשימוש בקרב.

משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר בכל הזמנים ממוינים לפי ז’אנר

משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר בכל הזמנים ממוינים לפי ז'אנר

אתה אף פעם לא יודע לאיזה סוג ז’אנרים החברים שלך עשויים להיות במצב רוח, ולכן החלטנו להרכיב רשימה של משחקי הקואופ הטובים ביותר הממוינים לפי ז’אנר. בלי קשר לטעמכם, בהחלט תוכלו למצוא משהו ממש בסמטה שלכם כשאתם יורדים ברשימה.

שימו לב שלחלק מהמשחקים הללו יש ז’אנרים שחופפים, ולכן אנו מכניסים אותם לז’אנר שאנו חושבים שמתאימים להם הכי טוב. תפוס חטיף כי זה ייקח זמן מה!

היורים הטובים ביותר לשיתוף פעולה

השאיר 4 סדרה מתה

משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר נותרו 4 מתים

מספר השחקנים המקסימלי:: 4

האם אנו אפילו מופתעים שזה כאן? השאיר 4 Dead הוא אחד היורים הטובים ביותר שיש שם, במיוחד בז’אנר הזומבים וההישרדות. בנוסף, מגוון הנגועים מעניק למשחקים שלהם יכולת הפעלה חוזרת מתמדת מכיוון שהיא לעולם לא משתעמת. יש המון משימות וזומבים להרוג, כך שקשה להשתעמם מהזכיינית.

לסדרה האייקונית הזו יש כמה דמויות בלתי נשכחות וכל מיני חוף הים, אבל שום דבר לא מכה את המשחק המתוח שלה שישאיר אותך לצרוח על חבריך לעזרה או סתם טרור טהור. אתה אפילו לא צריך לדאוג לפלס או לשיעורים, פשוט להיות שם ולירות!

Galactic Deep Rock

היורים הטובים ביותר לשיתוף פעולה עמוק רוק גלקטיק

מספר מקסימום של שחקנים: 4 שחקנים

כן, Deep Rock Galactic אולי בדיוק שוחרר לפני כשנה אבל זה אחד היורים הטובים ביותר לשיתוף פעולה שאתה יכול לחוות כרגע. אתה תהיה גמדים בחלל שנלחמים באגי חלל חייזרים במערות אקראיות, שנשמע מגניב!

יש ארבע שיעורים עבורך ועבור חבריך לבחירה, כל אחד עם כלי הנשק והתפקידים המיוחדים שלו על היותם בצוות. אם אתה מחפש חוויה מהנה עם חבריך, אתה יכול פשוט לצלול לגלקטיקה של רוק עמוק ולצוד כמה זחילים מצמררים! האם הזכרנו שאתה נמצא בפעם בזמן? עדיף להגיע לזה!

מלחמת העולם זי

מלחמת העולם זי

מספר מקסימום של שחקנים: 4 שחקנים

מלחמת העולם Z כזכיינית הולידה כל מיני מדיה, אבל אחד הטובים שיצאו ממנו היה המשחק הזה. בטח, זה עוד משחק זומבים ושום דבר יריבים L4D, גם אם זה מתקרב. זו חוויה מרתקת שמביאה אותך לחמש מדינות שונות עם התפרצות זומבים מתמשכת.

יש לך שבע שיעורים עבורך ועבור חבריך לבחירה, כל אחד עם התמחויות והטבות שלו כדי לפתוח את הנעילה כשאתה הולך. בכל מיקום תוכל להשיג אספקה ​​לאחר השלמת רמה שיכולה לעזור לך לשדרג את הנשק שלך או לפתוח דברים חדשים. נהדר לשחק עם חברים מכיוון שיש כמה מצבים מרובי משתתפים לבחירה.

חייזרים: Fireteam Elite

משחקי הקואופרציה הטובים ביותר חייזרים: FireTeam Elite

מספר מקסימום של שחקנים: 3 שחקנים

כולם מכירים את סרטי החייזרים, נכון? הדברים השחורים המפחידים האלה עם ראשים ענקיים וזנב? ובכן, תצטרך למצוא דרך לשרוד כשהם מנסים לצוד אותך. בחייזרים: FireTeam Elite אתה ימי קולוניאלי עם שני חברים על סיפון ספינה המגיבה לשיחת מצוקה. והדברים לא הולכים כמו שהם אמורים.

המשחק די נרחב לשיתוף פעולה של דיסני, עם שש שיעורי תווים לבחירה, ארבע קמפיינים עם שלוש משימות כל אחת, חמש רמות קושי עם כעשרים סוגים שונים של אויבים. אם אתה או חבריך נכנסים למדעי, זה משחק נהדר לחיות את החלום הזה!

יום המשכורת 2

יום המשכורת 2

מספר מקסימום של שחקנים: 4 שחקנים

סרט המשך ליום המשכורת: הייסט, זה לוקח אותך ואת חבריך שנתיים לאחר אירועי המשחק הקודם. שוב, הכל קשור להפיכת Heists ולהתעשר! הייסטים האלה יכולים להיות אינטנסיביים ואינם מוגבלים להתעשיית הבנק הרגילה. במקום זאת, הם כוללים כל מיני מעשים פליליים – בחירות לחיבור, הפצת סמים, אתה קורא לזה.

אם אתה וחבריך אי פעם רוצים להרגיש שאתה בסרט מאפיה, המשחק הזה יכול להפוך את זה למציאות. לעבוד על התגנבות ואסטרטגיות שלך כשאתה עובר על המעשים הבלתי חוקיים האלה ולברר איזה אחד מחבריך היה הופך להיות שותף הייסט טוב בחיים האמיתיים.

ורמינטייד 2

הקו-אופ הטוב ביותר ורמינטייד 2

מספר מקסימום של שחקנים: 4 שחקנים

עם זאת, אנו מציבים את זה בקטגוריית היורים, עם זאת, מצפים להשתמש בתגרה רבה יותר מאשר נשק טווח ב- Vermintide 2. Vermintide 2 הוא גרזן מגוף ראשון וסלאש בהשראת משחקים כמו משמאל 4 מתים. עם זאת, יש כאן הרבה יותר התאמה אישית ומגוון מפות, כמו גם אויבים מעניינים יותר.

בקלות אחד ממשחקי הפנטזיה הטובים ביותר של Warhammer מסביב, Vermintide 2 נלחמים נגד אנשי שד, מרוזקים ושד מפלצות אחרות במגוון נופים עגומים אך מפוארים להפליא. למשחק יש רק חמש שיעורים לבחירה אך כל אחד מהם תומך בנתיבי קריירה מרובים, שהם למעשה תת-סוגים.

המשחק תוכנן עם שיתוף פעולה עם 4 שחקנים, אך אתה יכול לשחק רק עם חבר אחד או שניים ולתת לדמויות בשליטת AI למלא את הפערים.

פלטפורמות/תמיהות משותפות הטובות ביותר

שער 2

משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר על ידי פורטל הז'אנר 2

מספר מקסימום של שחקנים

אני חושב שעלי להתייחס לזה מראש אבל יש מוד שמאפשר לך לשחק פורטל 2 בקואופרציה של עד 32 שחקנים. אז … אם יש לך 31 חברים, אתה יכול להתפרע. כמו כן, אם יש לך מעל 30 חברים, איך זה אוהב? נשמע לי כמו לעזאזל, אבל לכל אחד משלהם.

בכל אופן, פורטל 2 הוא אחד ממשחקי הקואופרציה הטובים ביותר ופלטפורמות הפאזל שם עם רובוטים שנונים וחידות חכמות לפתרון. יש סיבה שהמשחק הזה נשאר אחד ממשחקי הקואופרציה האגדיים ביותר בסביבה גם אחרי כל הזמן הזה. ההומור הכהה והחידות המשכנעות שלו הם הסיבה שאני דבק בזה בוודאות.

אגדות ריימן

משחקי הפאזל הטובים ביותר לשיתוף פעולה ריימן אגדות

מספר מקסימום של שחקנים: 4 שחקנים

ריימן אגדות הוא צעד למעלה מקודמיו ומתאים לכל הגילאים לנסות. אם יש לך לילה משפחתי, אתה יכול להעלות את המשחק הזה לזמן טוב ביחד. אתה עובר רמות שמשחררות יצורים לכודים, מנצח אויבים ואיסוף פריטים.

כשאתה משחרר יצורים לכודים, תפתח יותר עולמות לגלות. תקבלו דמויות הניתנות לשחק יותר ככל שתחסכו ומשחררים אותן גם. מכיוון שיש צורך ב- CO-OP כדי להשלים רמות מסוימות, אתה לא רוצה לשחק את המשחק הזה סולו. כבונוס, הגרפיקה שלו די חמודה.

אנושי: נפילה שטוחה

פלטפורמות הקואופרציה הטובות ביותר אנושיות: סתיו שטוח

מספר מקסימום של שחקנים: 8 שחקנים

עם שם כמו אנושי: נפילה שטוחה, מה אתה מצפה? שחקנים זוכים לשחק כבלוב דמוי אדם הניתן להתאמה אישית המנווט ברמות נושא שונות עם חידות מבוססות פיזיקה. מכיוון שיש מספר דרכים לפתור את הפאזלים, אתה יכול לגשת אליהם עם זאת אתה רוצה.

המשחק במשחק אולי נשמע פשוט, אבל סמוך עלי, הפאזלים שלו אינם. זה גם בודק את כישורי עבודת הצוות והתקשורת שלך כשאתה הולך. מוטב שתהיה לך כימיה טובה עם חבריך, אחרת זה לא יסתדר!

היינו כאן סדרה

אנחנו היינו פה

מקס מספר שחקנים: 2 שחקנים

בסך הכל ישנם ארבעה משחקים בסדרה הזו, ותרצה לשחק את כולם. זהו משחק קואופרופ אמיתי ועליך לסמוך על בן / בת הזוג שלך עושה דברים נכון. שתיהן מופרדות לפעמים בחדרים שונים עם רק טלקי הליכה כסוג של תקשורת.

כששניכם נפרדים, תוכלו להתמודד עם חידות שונות ותעזור זה לזה לפתור את הפאזלים מבלי שתוכלו לראות אותם. לוקח כאן הרבה כישורי תקשורת, כך שאם אתה צריך להבריש את זה, הסדרה הזו היא תרגול טוב.

גוואקמלי! 2

Guacamelee משחקי הקואופרוב המובילים 2

מספר מקסימום של עמ ‘שכבות: 4 שחקנים

האנשים שסביבי כנראה נמאס לי שאדבר על גוואקמלי, אבל זה פשוט משחק יפה בשבילי. המשחק מבוסס על חוף מקסיקני, וזה משהו שאעבור עליו לנצח. זה גם הרבה כיף מוערך – במיוחד עם מספר אנשים שממלאים את המסך.

ניתן לשחק את המשחק הראשון בשיתוף פעולה עם 2 שחקנים אך השני מאפשר עד 4 שחקנים. אז אם יש לך קבוצה איתך, זו בחירה די ברורה. אתה זוכה לשחק בתור לוצ’אדורים עם כל מיני יכולות לפתוח את הנעילה כשאתה מבהיר רמות ונלחם באויבים צבעוניים שיגרמו לך לשחרר קצת שפה צבעונית למדי.

משחקי האימה הטובים ביותר לשיתוף פעולה

פסמופוביה

משחקי האימה הטובים ביותר לשיתוף פעולה פסמופוביה

מספר מקסימום של שחקנים: 4 שחקנים

אני בטוח שראית לראות את זה במרחק של קילומטר. פחד מפחד עם חברים זה מה שמאחד את כולם! Phasmophobia מציע את מיטב קפיצות הקפיצות ואת הרוחות המפחידות למראה מכל מיני תרבויות. זה מוסיף קצת תבלין לזחילה הרגילה לבוש לבן, ארוך שיער.

שלא לדבר על כך שאתה צריך להבין איזה סוג של רוחות רפאים הם עם ראיות כדי לנצח. זה לא מספיק לָדַעַת אילו רוחות רפאים הם, אתה צריך הוכחה. שמסתיים תמיד בכך שאדם אחד יוקרב למען המטרה כאשר רוח הרפאים רודפת אחריהם. בואו נקווה שזה לא אתה!

היער

משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר בכל הזמנים: היער

מספר מקסימום של שחקנים: 8 שחקנים

להילחם בכמה יצורים קניבליסטיים לאחר ששרדת התרסקות מטוס נשמע כמו סיוט נורא, וזה בדיוק מה שאתה מקבל עם היער. זה משחק בעולם הפתוח, כך שתוכלו לחקור סביבה עצומה ומפחידה תוך כדי סיכון לאכילה. במצב מרובה משתתפים, כולם זוכים לתקשר דרך דליקים וונאים לשרוד יחד.

יש המון דברים לעשות וכל כך הרבה דרכים לעשות את זה, כשאתה צריך לבנות עולם ולדוגף את דרכך סביבו. אין משימות או משימות שנקבעו שידחפו אותך לעשות דברים, אתה מקבל החלטות משלך. אז אתה יכול לדמיין איך דברים כאוטיים יכולים להשיג כאשר רמות הצמא והרעב שלך נמצאות בנקודה קריטית ללא אספקה ​​באופק אלא בני אדם אחרים … נלחמים רָצוֹן לִקְרוֹת.

GTFO

משחקי אימה משותפים מובילים GTFO

מספר מקסימום של שחקנים: 4 שחקנים

ארבעתכם נאלצים לחקור קומפלקס תת -קרקעי ענק כדי להבין את מטרת הסוהר ליצירת המתחם באתר האסטרואיד. כולכם אסירים ותצטרכו להבין דרך לעבור את כל המפלצות המוזרות והמצמררות המסתתרות במעמקים כדי לברוח.

מכיוון שמדובר במשחק אימה הישרדותי, היית צריך ללמוד כיצד לקבוע את האספקה ​​שלך, אסטרטגית דרך לצאת, ובסופו של דבר להרוג כמה מהיצורים המטורפים האלה בדרך. אתה יכול להתחבר ולעזור אחד לשני או להשאיר את כולם להתמודד עם עצמם. בחירה שלך! המשחק ארוז בזחילים כמו זה שלמעלה, כך שזו יכולה להיות חוויה אימתנית ללכת לבד. רק אומר.

לְהַרְגִיעַ

לְהַרְגִיעַ

מספר מקסימום של שחקנים: 4 שחקנים

כרגע ישנן שלוש משימות זמינות עבורך לשחק ב- Pacify, שלכל אחת מהן סיפור, סביבה ומפלצת מיוחדת משלו לתפוס. במצב שיתופי, המטרה העיקרית שלך היא לברוח מהבית הרדוף שכולכם נלכדים בו, עם בחורה בלבן שמנסה לתפוס אותך ולקחת אותך משם.

לרוח עצמה יש דבר אישיות כפול קורה, היא יכולה להיות טובה והיא יכולה להיות רעה. האתגר הוא מעבר לגרסה הרעה של רוח הרפאים, אך ככל שהמשחק נמשך, רוח הרפאים עצמה הופכת למהירה וחכמה יותר. אם אתה מרגיש אמיץ במיוחד, אתה יכול אפילו שיהיה לך PVP עם החברים שלך, שם כולם מתנגדים זה לזה כדי להרגיע את רוח הרפאים ולנצח.

זעקה של פחד

משחקי שיתופי הפעולה האימה הטובים ביותר בכי פחד

מספר מקסימום של שחקנים: 4 שחקנים

כולנו צריכים טעימה של לפחות אימה פסיכולוגית אחת ברשימה כזו, אז הנה יש לנו זעקה של פחד! המשחק מוגדר בעיירה מלאה ביצורים אימתניים ותצטרך לנווט דרכו על ידי פתרון חידות ונלחם במפלצות כדי להתקדם קדימה. בקמפיין הקואופרופ, אתה וחבריך ישחקו כשוטרים שיצטרכו למנוע את התאונה של הגיבור הראשי להתרחש.

בעיקרו של דבר, תיסעו אחורה בזמן על ידי משחק כל קמפיין סולו-שחקן לאחור. זה פינוק מעניין אם כבר שיחקת את הקמפיין בפעם הראשונה בלבד. כמובן שיש כמה הבדלים בחוויה, לא הכל נשאר זהה – אז אל תדאג ותיהנה!

ה- RPGs הטובים ביותר לשיתוף פעולה

אלוהות: חטא מקורי 2

משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר בכל הזמנים אלוהות: חטא מקורי 2

מספר מקסימום של שחקנים: 4 שחקנים

אחד הדברים הטובים ביותר ב- RPGs איזומטרי כמו אלוהות: SIN מקורי 2 הוא שאתה יכול להתאים אישית את הדמויות שלך להיות כל מה שאתה רוצה, אפילו סיפור המקור שלהם. אם אתה עצלן, דמויות שהוכנו מראש קיימות גם כן, ואתה יכול להמשיך עם המשחק מהר יותר.

המשחק מוגדר בעולם פנטזיה, לכל דמות יש מערך יכולות ייחודי משלה. אתה אמור לשפוך שעות של הרפתקאות למשחק הזה, עם משימות הצד הרבות שלו ודברים אקראיים לעשות – מבלי לדעת זאת, השמש עלתה.

אלוהות: SIN Original 2 הוא לא רק אחד ממשחקי הקואופ הטובים ביותר בסביבה אלא אחד ממשחקי הווידיאו הטובים ביותר באופן כללי.

Monster Hunter World

מיטב Co-op RPGs Monster Monster Hunter World

מספר מקסימום של שחקנים: 4

היכולת לצוד כמה מפלצות גדולות מהחיים נראית כמו הרפתקה מהנה, במיוחד עם החברים שלך. אם אתה אי פעם משחק פוקימון וחשוב לעצמך שאתה רוצה לשחק בגרסה ריאליסטית או אפלה יותר, Monster Hunter World היא בחירה טובה. אני חושב שהפוקימון למפלצת צינור האנטר די די בלתי נמנע.

בכל אופן, הגיע הזמן לצאת למשימות עם חבריך או להצטרף לשחקנים אחרים ולעזור להם. אם אתה מחפש משחק אתה יכול לשחק כדי להיות מחובר לשחקנים באזורים אחרים, Monster Hunter World כאן כדי לעזור בזה! במשחק יש חוליות כמו גילדות ב- MMOs ויכולות לחבר אותך לשחקנים באזורים שונים בקלות.

Warframe

הכי טוב חופשי לשחק משחקי שיתוף פעולה: Warframe

מספר מקסימום של שחקנים: 4 שחקנים

שום דבר מהנה יותר מאשר להתעורר בעתיד הרחוק לעולם במלחמה עם פלגים שונים, נכון? Warframe הוא שילוב מעניין של יורה, RPG ופארקור. נסה את זה ותקבל למה אני מתכוון. ישנם אלמנטים של PVE ו- PVP, כך שתוכלו לשחק לפי המשימות בהן אתם מעוניינים.

יש אפילו משימות הדורשות התגנבות אם זה מקבל את שאיבת הדם שלך. דבר אחד בטוח, יש הרבה משימות ושפע עבורך לנקות, כך שבקושי יהיה לך רגע משעמם באופק. מלבד כלי נשק ויכולות פארקור, תקבלו גם כמה יכולות מיוחדות, וזה תמיד פינוק לשימוש בקרב.

Warframe הוא בקלות אחד ממשחקי הקואופרציה הטובים ביותר למשחק.

שער בולדור

בלדור

מספר מקסימום של שחקנים: 6 שחקנים

אם תרצה חווית צינוקים ודרקונים יותר טבולים, שער של בלדור הוא מערך בחירה מצוין בתחום הנשכח. חוץ מזה, יש הרבה גרסאות שונות של המשחק לבחירתך, כאשר האחרון הוא שער 3 של בלדור 3.

אז צור את הדמויות שלך והתחל את ההרפתקה שלך! במשחקים האחרונים, אתה יכול אפילו להתחבר עם אנשים אחרים ברשת אם אין לך מספיק חברים או שאתה פשוט מרגיש הרפתקני נוסף. שימו לב ששער 3 של בולדור יישם כעת מערכת לחימה מבוססת סיבוב, השונה מגרסאות קודמות.

סימי השיתוף הטובים ביותר

מבושל יתר על המידה

משחקי סימולטור הקואופ-אופ הטובים ביותר בוטלו יתר על המידה

מספר מקסימום של שחקנים: 4 שחקנים

אהה, הכאוס של בישול עם חברים. לפחות הפעם לא תצטרך לנקות את הבלגן! במקום זאת, סביר להניח שתצטרך לנקות את כל הרגשות המתמשכים ביניכם כשאתם מנסים לבשל ולהציל את העולם בבישוש יתר.

אם סיימת עם המשחק הראשון, תמיד יש 2 יתר על המידה, ואם סיימת עם זה, תמיד יש את ההרחבות הרבות שאתה יכול להיכנס אליהן. יש כל מיני אירועים והרחבות שמוסיפים לכיף ולסיפור שתוכלו לבחור מהם.

מעבר בעלי חיים: אופקים חדשים

Co-op Sims Crossing בעלי חיים: אופקים חדשים

מספר מקסימום של שחקנים: 8 שחקנים

חציית בעלי חיים התפוצצה כשהמגיפה פגעה, וגם אם היא מתה מאז, עדיין יש קהילה סולידית שהולידה ממנה. מעבר לבעלי חיים היה אחת הסיבות שמילית מתג נינטנדו נמכרה כמו עוגות חמות בכל מקרה. עולמו המקסים וה- NPCs של בעלי החיים בטוחים להקסים את דרכם לליבכם.

אתה צריך לנהל אי עם חבריך, לכל אחד מהם יש בתים קטנים וחמודים משלהם. אבל אנחנו מקבלים את הערעור. כיף לברוח לעולם אחר ולבנות משלך על סמך איך אתה רוצה שהוא ייראה. אם אתה לא מתכוון להתחייב לאי עם חבריך, אתה תמיד יכול פשוט לבקר אותם גם באיים שלהם!

עמק סטארדו

משחקי Co-op המדורגים על ידי הז'אנר סטארדו עמק

מספר מקסימום של שחקנים: 4 שחקנים

נטייה לחווה והחיים השקטים עשויים להיות הנסיגה של החג שאתה וחבריך זקוקים. כמובן, מבלי שבאמת צריך לעשות את כל העבודה הקשה בחיים האמיתיים. הדבר הטוב ביותר בעמק סטארדו (ואני לא יכול לשתוק בעניין זה) הוא שיש לו משהו בשביל כל אחד.

מה שהופך אותו לאחד ממשחקי הקואופרציה הטובים ביותר ללילה מרגיע עם חברים. אתה יכול אפילו לקפוץ לשיחת מחסור איתם ולשוחח בזמן שאתה נוטה לחווה שלך או לכרייה בחושך.

הקואופר-אופ הטוב ביותר גבר על UPS

רחובות הזעם 4

הקואופר-אופ הטוב ביותר גבר על רחובות Em ups of Rage 4

מספר מקסימום של שחקנים: 4 שחקנים

בואו נגיד שאתה מסיים יום עבודה נורא, או שקרה משהו במהלך היום ויש לך הרבה כעס פנימי לשחרר. כאן נכנסים רחובות זעם. פשוט תתקשר לחברים שלך למשחק מהיר ולהתחיל להתבצר באחד משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר. נקה את הרחובות ואת הזעם שלך באותו זמן לפסקול בהשראת שנות ה -90, באמת יעיל.

אתה וחבריך תנקו את הסיפור תוך זמן קצר, כך שזה דבר טוב שיש למשחק מספר מצבים לבחירה – מצב ארקייד, מצב ראש בוס ומצב קרב תחרותי. אם אתה צריך יותר, אתה תמיד יכול להתעמק גם ב- DLC.

סקוט פילגרים לעומת העולם

משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר סקוט פילגרים לעומת העולם

מספר מקסימום של שחקנים: 4 שחקנים

אם אתה מחפש משהו בצד המוזר שעדיין יאפשר לך לשחרר את התסכולים שלך, אתה יכול לתת לסקוט פילגרים לעומת העולם סיכוי. המשחק קיבל פולחן בעקבות סיבה כלשהי – הוא מוזר, כיף והוא אמור לבדר אותך ואת חבריך במשך כמה שעות.

המשימה שלך היא להביס את כל החברות לשעבר של החברה שלך כדי להיות מסוגלים לצאת איתה במלואה בשלום. האישים השונים במשחק זה הם נקודת פלוס נוספת, מלבד קרבות הבוס של שאבת האדרנלין שלה. לעבור את זה יחד חבר’ה, לאהבה!

האם רוסיה מדממת

האם רוסיה מדממת

מספר מקסימום של שחקנים: 4 שחקנים

האם רוסיה מדממת היא כבר תואר הארדקור בפני עצמו, והמשחק אינו נועד לבעלי לב. תזהירו, יש לה קצת שפה קשה, דם, גור, וכל הדברים שעלולים לגרום למשפחה נוצרית להתפתל בביטויי תנ”ך. בכל אופן, אתה צריך להשתמש באקדחים, בכלי נשק או אפילו אגרופך החשוף כדי להביס את יריביך.

לאחר שהובסו, אויביכם יתפתלו על הרצפה ותוכלו לדקור אותם במזרק כדי לתת לעצמכם יותר כוח. נשמע כמו מחלה שמחכה לקרות, אבל ככה עובד המשחק. ישנם מצבים אחרים עבורך ועבור חבריך להילחם בהם, אז תיהנו ואל תקחו את זה יותר מדי ברצינות!

משחקי ההישרדות הטובים ביותר לשיתוף פעולה

אל תרעב יחד

משחקי ההישרדות הטובים ביותר לשיתוף פעולה לא

מספר מקסימום של שחקנים: 6 שחקנים

ניסיון למשחק הישרדות עשוי להיות שיא הידידות בספרי. בעיקר בגלל שתוכלו לראות איך כולם מגיבים במצב חיים או מוות! אל תרעב יחד הוא הפרק האחרון של סדרת ההישרדות הזו במדבר, ויעשה מבחן חברות נהדר בין חבריך.

אתה אף פעם לא יודע מה יכול להכניס אותך לחושך, ומה אתה יכול למות – הקור? שפעת? רָעָב? ובכן, אני מניח שהגיע הזמן לגלות כמה זמן אתה וחבריך יכולים להימשך במדבר!

שמי השמים של איש לא

משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר בכל הזמנים אין איש

מספר מקסימום של שחקנים: 32 שחקנים (PC), 8 שחקנים (קונסולה)

החקירה והמסע הם אינסופיים במשחק הזה שכן הוא נקבע בעולם שנוצר פרוצדוראלי. ישנם ארבעה דברים לעשות שהופכים את המשחק הזה לחוויה מעניינת: לחקור, לחימה, לשרוד ולסחר. הכל כאן זר ומוזר, מה שמאפשר חוויה מחוץ לעולם הזה אם אתם מחפשים כוכב לכת לברוח אליו.

המטרה הכללית והמשימה שלך הם לחשוף את תעלומות האטלס, הממוקמות במרכז הגלקסיה. הצוות שלך יקבל את פני כל מיני צמחים, בעלי חיים זרים ויצורים לתקוף אותך. כשאתה עובר, כוכבי לכת שונים היו אפילו גזים וסביבות רעילות שיכולות להרוג אותך בקלות, אז היזהר!

מת באור יום

מת באור יום

מספר מקסימום של שחקנים: 5 שחקנים

אדם אחד הוא הרוצח, הארבעה האחרים צריכים להיאבק כדי לשרוד. מת באור יום יכול באמת להוציא את הנטיות הפסיכופתיות אצל מישהו, ותגלה עד כמה הם יכולים להשיג משוגעים. זה המקום בו אתה מגלה איזה מחבריך יכול בקלות להרוג אותך אם היה להם סיכוי.

לארבעת הניצולים יש רק משימה אחת, שהיא לתקן את הגנרטורים ולגרום להם לרוץ שוב תוך הימנעות מהרוצח. כמובן שזה לא קל כמו שזה נשמע. הרוצח מצויד בחושי סופר ויכול לדעת היכן נמצאים הגנרטורים והניצולים. בנוסף, זה תלוי באיזה רוצח בחרת מכיוון שרוצחים שונים יש יכולות מיוחדות שונות שהופכות אותם לקטלניים יותר. הרבה צעקות יתעוררו.

חֲלוּדָה

משחקי ההישרדות הטובים ביותר בעולם פתוח

מספר מקסימום של שחקנים: תלוי בשרת שלך, אבל אנחנו פשוט נגיד 8 שחקנים להיות סבירים

זהו משחק הישרדות בעולם פתוח, וכנראה יותר בצד הריאליסטי בהשוואה לשאר משחקי הקואופר. תצטרך להבין כיצד לשרוד בנוכחות חיות בר כמו גם רכבי NPC אקראיים כדי לתקוף אותך. האם הזכרנו שחלקים מסוימים בעולם שאתה נמצא בהם הם רדיואקטיביים? כן, אתה יכול בקלות למות אם אתה נכנס למקום הלא נכון עם התלבושת הלא נכונה.

בכל אופן, תצטרך לפקוח עין ברמות הרעב והצמא שלך בין הרבה דברים אחרים. חלודה היא משחק מרובה משתתפים בלבד מסיבה כלשהי. אתה באמת זקוק לעזרה לשרוד, ועדיף אם יש לך חברים שיעזרו לך.

אור גוסס

משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר בכל הזמנים גוססים אור

מספר מקסימום של שחקנים: 4 שחקנים

מאז ש- Techland הוציאה לאחרונה את Dying Light 2, מדוע לא לחגוג על ידי משחק מחדש גם את המשחק הראשון? אור גוסס קבע את הרף למשחקי הישרדות זומבים והיה אחד הבודדים שהכניסו לתערובת את הרעיון של זומבים הנעים במהירות.

בשיתוף פעולה אתה צריך להשלים את הקמפיין יחד ולחקור את העולם ההרוס של הרן, ואם נמאס לך מזה, ישנם מצבים אחרים לנסות להפוך את החוויה שלך ליותר כדאית. אף על פי כן, אור גוסס הוא עדיין אחד ממשחקי הקואופ הטובים ביותר בסביבה וזה אמור לעודד אותך ללכת עם זה עם החברים שלך.

איקרוס: קבוצה ראשונה

שיתוף הישרדות קבוצתי ראשון של ICARUS

מספר מקסימום של שחקנים: 8 שחקנים

איקרוס יצא חזרה בדצמבר 2021 ומיד נדחף על ידי הרבה שחקנים בגלל דרישות המערכת הגבוהות שלה. אבל בעוד שהמפרט הדרוש כדי לשחק במשחק אכן גבוה, המשחק בהחלט נראה גם החלק וגם המשחק לא מרופט מדי.

משחק Icarus מתרחש בכוכב לכת זר בו סכנה אורבת בכל פינה. ואיפה שהסביבה עשויה להרוג אותך באותה מידה כמו חיות הבר. למרות שאתה יכול לשחק סולו של איקרוס, המשחק היה מעוצב מאוד עם קואופר. המשחק די מעניש כמו שהוא, אז אתה בהחלט לא רוצה ללכת לזה לבד.

Icarus הוא משחק מבוסס הפעלה, כלומר אתה יכול לבזבז רק זמן מוגבל על פני כדור הארץ לפני שתצטרך לחזור לבסיס שלך במסלול. ללא קבוצת חברים עקבית שיכולה להצטרף אליך להרפתקאות שלך סיכויי ההישרדות שלך ב- ICARUS מוגבלים מאוד.

משחקי המירוץ הטובים ביותר לשיתוף פעולה

הצוות

הצוות

מספר מקסימום של שחקנים: 8 שחקנים

הכרתך בראשי המנוע שם, התאמה אישית של המכונית שלך היא כנראה אחד הדברים החשובים ביותר בהשוואה להתאמה אישית של עצמך. אז השתוללו בצוות, התאם אישית את המכוניות שלך, אסוף חלקי גוף וביצועים כשאתה הולך להסתגל לשטחים השונים שתנהג עליהם.

זה לא הכל, אתה מתחיל להתחבר עם חבריך על ידי בריחה משוטרים, להוריד שיירות או פשוט מירוץ רגיל זה עם זה. לפחות במשחק, כל תאונות לא יגרמו לך פציעות גופניות.

פורזה אופק 5

משחקי הקואופרציה המירוצים הטובים ביותר Forza Horizon 5

מספר מקסימום של שחקנים: 72 שחקנים

כאחד ממשחקי המירוץ הטובים ביותר שיש, אי אפשר שלא לכלול את אופק פורזה האחרון ברשימה. אתה מגיע למירוץ עם כמה מכוניות יפות באמת על פני נופים מקסיקניים מדהימים עם כל פרט ופרט במקום – הדבר היחיד שאתה לא יכול לעשות הוא להריח את האספלט והגומי שרוף.

בירידה האחרונה של פורזה, תגיע לחקור את המפה הגדולה ביותר עד כה במקסיקו הבדיוני העולמי פתוח. יש אפילו מערכת מזג אוויר וקבוצה של משחקי מיני-מרובי-שפע עבורך ועבור חבריך לבחון מפוזרים על המפה. תיהני ותרכב הלאה!

מריו קארט

משחקי מירוץ משותפים מריו קארט

מספר מקסימום של שחקנים: 8 שחקנים

לעולם אסור להשאיר את המשחק האגדי הזה כשמדובר במשחקי שיתוף פעולה או מרובי משתתפים. אֵיִ פַּעַם. זה יהיה פשע שנאה. זה תואר שכולם שמעו עליו וכולם כנראה שיחקו לפחות פעם אחת בחייהם.

התוספת האחרונה בסדרת מריו קארט-מריו קארט 8 דלוקס הראתה כמה שיפורים די מגניבים והיא עדיין אחד ממשחקי מריו הנמכרים ביותר שקיימים. קל לתפוס את המשחק אך קשה לשלוט בו, זו הדרך הטובה ביותר לשים אותו.

Wreckfest

WreckFest

מספר מקסימום של שחקנים: 8 שחקנים

אם אף אחד ממשחקי המירוץ הרגילים לא תופס את הדמיון שלך, מה דעתך על אחד הרסני יותר? Wreckfest הוא משחק מירוץ הדרבי הריסה בו כמעט הכל הרסני. ישנן מספר תכונות משחקיות זמינות במשחק, אך אלה שאנחנו מעוניינים בהם הם דרבי של Banger Racing and Depolition.

Banger Racing הוא משחק המירוצים הרגיל המוכה שאתה רואה בסרטי ספורט ודרבי הריסה הוא בדיוק זה-שחקנים המניעים את המכוניות שלהם ומתנפצים זה לזה. זה נשמע כמו כיף מטופש, בלי העלות הנוספת והנזק לחיים אמיתיים, אז למה לא?

משחקי האסטרטגיה הטובים ביותר לשיתוף פעולה

מלחמה מוחלטת: שלוש ממלכות

משחקי אסטרטגיית הקואופ-אופ הטובים ביותר מלחמה מוחלטת: שלוש ממלכות

מספר מקסימום של שחקנים: 2 שחקנים

סיווג מלחמה מוחלטת: שלוש ממלכות כמשחק האסטרטגיה הקלאסי והטיפוסי שלך אינו רחוק, כך שאם אתה מחפש לנסות משחק אסטרטגיה אמיתי זה בחירה טובה. יש גם אחרים בסדרת המלחמה הכוללת אם אתה ובן / בת הזוג מרגישים שאפתניים. כמו המלחמה הכוללת שפורסמה לאחרונה: Warhammer 3. המשחק הוא משחק אסטרטגיה מבוסס תפנית עם טקטיקות בזמן אמת המועסקות.

כל הרעיון הוא להשתלט על האדמה כדי להפוך לשליט האולטימטיבי של סין. יש 12 פלגים שאתה צריך לשכנע, להביס בקרב או לאיים איכשהו לגרום להם לעמוד בחוקים שלך. כן, בסופו של דבר תלך לפנות עם חברך כדי לראות מי יגיע לשליט האולטימטיבי!

חלל אינסופי

משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר

מספר מקסימום של שחקנים: 8 שחקנים

משחק אסטרטגיה מבוסס תור 4x בו השחקנים שולטים בתרבויות גיל המרחב שלהם, מגדילים את השפעתם על ידי קולוניזציה וכיבוש אדמות אחרות. יש 10 תרבויות שונות עבורך ועבור החברים שלך לבחירתך, כך שאתה בטוח למצוא משהו שמתאים לטעמים שלך.

ישנם ארבעה תנאי ניצחון שעליכם לזכור: כלכלי, דיפלומטי, מרחיב ועליונות. האופן בו אתה שולט באימפריה שלך כדי לעמוד בדרישות אלה כדי להשיג ניצחון הוא חשוב, מכיוון שישנן דרכים רבות להשיג אותה, אך האם תגרום לעם שלך לסבול או שאתה תהיה שליט נדיב? כל זה תלוי בך בזמן שאתה מתמודד עם שמונה מחבריך ואימפריותיהם.

בשביל המלך

בשביל המלך

מספר מקסימום של שחקנים: 3 שחקנים

למשחק הזה בפרט יש מושג מעניין, מכיוון שהוא תערובת של RPG השולחן והז’אנר Roguelike. כמו פנימה, פרמדיאה הוא דבר ואין שום דבר שאתה יכול לעשות כדי לעצור אותו. זה פשוט הופך את המשחק למבריק עוד יותר, כפי שתצטרך אסטרטגיה כדי להישאר בחיים.

שלושתכם יצטרכו לנסוע דרך ביצות מסוכנות, באדמות, בים הגבוה ויערות כהים כדי למצוא את השורש של כל הכאוס ולשים לו קץ. צייד את עצמך היטב ותכנן את דרכך, כל התחום תלוי בהישרדות הצוות שלך!

ציוויליזציה VI

ציוויליזציה VI

מספר מקסימום של שחקנים: 12 שחקנים

משחק אסטרטגיה נוסף מבוסס תור 4x, רק שהפעם הוא מציאותי יותר והשוואה לתרבויות שעלו ונפלו בעולמנו שלנו. המטרה שלך היא לפתח תרבות מאפס, דרך התנחלויות מוקדמות, ואילך להשיג שליטה עולמית (נושא נפוץ ברוב משחקי האסטרטגיה).

למצב מרובי משתתפים, תעלה נגד החברים שלך או ה- AI שממלא את המפה. המשחק הזה דורש סבלנות רבה, במיוחד אם אתה משחק במצב מרובה משתתפים מכיוון שזה ייקח זמן מה. כמה גורמים המשפיעים על משך הזמן יהיו גודל המפה, מספר האנשים וכמה זמן לוקח לכל אדם להחליט על דרך הפעולה שלהם.

משחקי הרפתקאות הפעולה הטובים ביותר לשיתוף פעולה

זה לוקח שניים

משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר בכל הזמנים ממוינים לפי ז'אנר

מספר מקסימום של שחקנים: 2 שחקנים

זה לוקח שניים מתפוצצים כששוחרר, ישנם אינספור זוגות וחברים הכי טובים שמנסים את המשחק כדרך ‘לבדוק’ את מערכות היחסים שלהם. אתה יכול להצטרף אליהם לעניין בדיקת מערכת יחסים זה, אבל בדרך כלל אני חושב שאם מערכת היחסים שלך נידונה, אף משחק לא יכול להציל אותו.

חוץ מזה, דרוש שניים יכווץ את שניכם לגודל הבובה ותצטרך לנווט במכשולים והאתגרים הרבים שמוצבים בדרכך כשאתה מנסה להגיע לבת ​​שלך. זה אכן נהיה רגשית מכיוון שגירושין והזנחת ילדים מעורבים, אז תזהירו. זה זכה לשבחים רבים ומוערך כאחד ממשחקי הקואופ הטובים ביותר שיש שם, כך שזו תואר שלא תרצה לפספס!

דרך החוצה

משחקי ההרפתקאות הטובים ביותר לשיתוף פעולה מוצא

מספר מקסימום של שחקנים: 2 שחקנים

על משהו כהה יותר, אבל פחות רגשי – מוצא הוא על שני גברים שנמלטו מהכלא ונמצאים במנוסה מהשוטרים. שניכם שותפים מילוליים בפשע ונאלצים להבין דרך לפרוץ מהכלא ולהישאר מוסתרים. הדבר המגניב הוא ששניכם תלויים קשות זה בזה כדי לצאת ממצבים דביקים.

אדם אחד מסיח את דעתו בזמן שהשני מחפש מוצא, וכן הלאה. התפקידים ניתנים לחלוקה, ממש כמו בחיים האמיתיים, כך שמי שרוצה לקחת פיקוד יכול לעשות זאת. ניתן לטפל בכל סיטואציה שאתה נתקל בה!

GTA ברשת

Grand Theft Auto Online

מספר מקסימום של שחקנים: 32 שחקנים

Grand Theft Auto הטביע את חותמו בעולם המשחקים, כך שהוא ראוי בצדק למקום ברשימה זו כמשחק נהדר לשחק בקואופרופ או מרובה משתתפים. מכיוון שמדובר במשחק בעולם הפתוח, אתה חופשי להתרוצץ ולגרום להרס. (וסבלו מהתוצאות, כמובן).

ל- GTA Online יש כמה משימות משחקי שיתוף פעולה המחייבות שחקנים מרובים לעבוד יחד כדי לקדם את סיפור העלילה. ישנן גם משימות צדדיות רבות, אירועים, ייסטים ועוד שתוכלו לעבוד יחד וליהנות.

שטח מת 3

שטח מת 3

מספר מקסימום של שחקנים: 2 שחקנים

למרות היותו הכניסה החלשה ביותר בסדרה, Dead Space 3 הוא אחד ממשחקי הקואופ הטובים ביותר של שני שחקנים מסביב. שחקן אחד לוקח על עצמו את תפקידו של אייזק קלארק, גיבור שני המשחקים הראשונים, ואילו השני זוכה לשחק כדמות החדשה ג’ון קרבר.

בדומה לזה לוקח שניים או דרך החוצה, זהו משחק ממוקד בסיפור שתוכלו לשחק מתחיל לסיים יחד עם חבר. עם זאת, אין כאן מסך מפוצל מכיוון שהמשחק תומך רק בשיתוף מקוון.

הצבת שטח מת 3 תחת הקטגוריה המתאימה ברשימה זו הייתה מסובכת. המשחק הוא חלקים שווים הישרדות אימה ויורה הרפתקאות פעולה. עם זאת, זה לא מפחיד כמעט כמו שתי הרשומות הקודמות ולא בהכרח נקרא לזה משחק אימה ישר. יש לו כמה רגעים מפחידים למדי פה ושם.

משחקי ארגז החול הטובים ביותר לשיתוף פעולה

טרריה

טרריה

מספר מקסימום של שחקנים: 8 שחקנים

למרות שטרריה קיבלה את העדכון האחרון והסופי שלה בשנת 2020, זו עדיין חווית הרפתקאות פעולה נהדרת של ארגז חול-אחת הטובות בז’אנר אם אני כנה. תגיעו לעבור כמה קרבות בוס פראי די, ליצור כמה פריטים מגניבים ולבנות את הטירה שלכם בסך הכל.

יש כל מיני חוף ודברים לגלות שתמצא את עצמך חוזר ברציפות לעוד. עם זאת, אל תבינו אותי לא נכון, הקרבות יכולים להיות קשים, וחלקים מסוימים יכולים להיות מעצבנים לעבור לבד-וזו הסיבה שאתה צריך לשחק את זה בשיתוף פעולה!

מיינקראפט

משחקי שיתוף הפעולה של ארגז החול הטובים ביותר Minecraft

מספר מקסימום של שחקנים: 30 שחקנים

כל אחד וכולם שמעו על Minecraft בנקודה זו, ולמרות שזה נראה כמו משחק של ילד עם מכניקה פשוטה לתפיסה, זה יכול להיות משחק קשה לעבור לבד. האפשרויות האינסופיות ב- Minecraft הן שהופכות את זה לאחד המשחקים הטובים ביותר לשחק עם החברים שלך.

אתה יכול להמציא כללים משלך כשאתה משחק זה בזה כמו ‘אין הרג’, או ‘רק לחפור מנהרות במקום ליצור גשרים’. אתה יכול לשחק מיני משחקים של העיצוב שלך, או לנסות לבנות מגדל על המשקעים של מגדל אחר. באמת, אתה יכול לעשות כל דבר, וזה היופי בזה.

Roblox

Roblox

מספר מקסימום של שחקנים: למעלה מ 100 שחקנים (יכול לעלות עד 50,000 אבל אין לך כל כך הרבה חברים, נכון?)

אמרתי את זה בעבר, אבל Roblox היא באמת פלטפורמה מעניינת להיות בה. אתה יכול למצוא כל מיני תכונות, אישים ומשחקים שנראים אינסופיים לכאורה. אתה יכול לנסות משחקים שונים עם חבריך, או ליצור אחד בעצמך. זה נהדר אם אתה בא מוכן עם משחק שעשית באופן אישי כדי לענות את חבריך, אבל אם לא, אתה יכול פשוט לקפוץ במשחק אקראי.

דבר נהדר נוסף ברובלוקס הוא שתוכלו להביא כמה שיותר חברים שאולי תצטרכו לחוות את זה איתך. הם אכן אומרים ככל שהמוחזקים יותר, כך שתוכלו להעמיד את התיאוריה הזו למבחן!

ארון: ההישרדות התפתחה

הישרדות ארון התפתחה Co-op

מספר מקסימום של שחקנים: 2 שחקנים מסך מפוצל, 4 שחקנים שרת מקומי

ארון מתחיל כמו הרבה משחקי הישרדות אחרים. אתה משריץ עירום על חוף עם רק השכל שלך (והאגרופים שלך) לסמוך עליהם. סדר העסקים הראשון שלך הוא לאסוף כמה משאבים ולבנות מקלט לפני שתתחיל לחקור את ארגז החול הפתוח. ההבדל העיקרי בין ארון להרבה משחקי הישרדות אחרים הוא שכאן העולם מיושב על ידי מגוון רחב של דינוזאורים מכל הצורות והגדלים.

אתה יכול לשוטט בעולם הנפלא, ולפעמים המפחיד של ארון: הישרדות התפתחה עם חבר בשיתוף פעולה עם מסך מפוצל או עם עד שלושה שחקנים נוספים בשרת מקומי. אתה יכול לשחק עם הרבה יותר אנשים מזה אבל תצטרך ליצור או למצוא שרת ייעודי. לחוויה משותפת בקפדנות, אנו ממליצים להיצמד עם מקומי.

ואלהיים

ואלהיים

מספר מקסימום של שחקנים: 10 שחקנים

הייתה נקודת זמן שבה נראה כי משחקי ויקינג משפיעים כה עצומה על ענף המשחקים בגלל שחרורו של Assassin’s Creed: Valhalla ו- Valheim. לא מפתיע, מכיוון ששניהם משחקים גדולים באותה מידה. בוואלהיים אתה וחבריך הוויקינגים תצטרך לנסות לשרוד כדי להגיע לוואלהלה עצמה.

אתה נפגש עם כל מיני יצורים ובוסים בדרך להביס ולהתחזק. יצירה היא מרכיב חשוב במשחק הזה, וראיתי שהרבה משחקים בונים לעצמם כמה התנחלויות די מטורפות. אתה יכול לקחת את האתגר הזה גם עם החברים שלך. חזרה לימים שבהם הכל צריך להיעשות מאפס!

לבסוף, אנחנו בסוף משחקי הקואופרציה הטובים ביותר שלנו! יש לקוות שהדבר הוכיח לך מועיל בחיפוש שלך אחר משחקי שיתוף פעולה או מרובי משתתפים לשחק עם חבריך. אם תרצה עוד ז’אנרים או שיש לך קבוצה של המלצות משלך, אל תודיע לי בתגובות למטה! כרגיל, הדבר החשוב הוא ליהנות!

מְחַבֵּר

אני טובל את אצבעות הרגליים בכל הדברים. התחלתי לכתוב ומעולם לא הסתכלתי לאחור! אני אכתוב על כל דבר תחת השמש אם תיתן לי את ההזדמנות, אבל הנאמנות שלי טמונה כרגע בתרבות חנונית. צפה בכל ההודעות

פייסבוק רדדיט טוויטר פינטרסט

נכתב על ידי שרה פול

אני טובל את אצבעות הרגליים בכל הדברים. התחלתי לכתוב ומעולם לא הסתכלתי לאחור! אני אכתוב על כל דבר תחת השמש אם תיתן לי את ההזדמנות, אבל הנאמנות שלי טמונה כרגע בתרבות חנונית.

2 הערות

Js1hundred אומר:

וואו, לרשימה כזו יסודית לכאורה, שכחתם את שני משחקי ההישרדות הטובים ביותר לול. ארון: ההישרדות התפתחה ואקרוס: קבוצה ראשונה. איך אתה יכול להתגעגע לשניים האלה?

תודה על התגובה. פשוט עדכנו את הרשימה כך שתכלול ארק, איקרוס ועוד כמה משחקים. ככל הנראה יתווספו ככל שנמשיך לעדכן את הרשימה. זו עדיין עבודה שמתבצעת לעת עתה.

משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר בכל הזמנים

מייק קולוצ'י

לפני הגיל של אזור מלחמה וכן טבעת אלדן, חברים נהגו לשבת על הספות שלהם, לתפוס כמה בקרים וליהנות משחקי הקואופ האהובים עליהם. עם הרבה יותר מדי להזכיר והגדרה בוצית של “קואופ-אופ” לניווט, עשינו כמיטב יכולתנו כדי להרכיב את עשרת משחקי הקואופרציה הטובים ביותר בכל הזמנים.

מהרפתקאות גלילה צדדיות ועד טקטיקות בדרגה צבאית, המשחקים הללו דורשים מיומנויות שיתוף פעולה גבוהות כדי לצאת למעלה. עם כמה מועדפים מודרניים וכמה זריקות קלאסיות, הנה 10 משחקי הקואופרציה הטובים ביותר בכל הזמנים.

זה לוקח שניים

זה לוקח שניים

גְרוֹר

פלטפורמות PC (Microsoft Windows), PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X | S
ז’ָאנר פלטפורמה, הרפתקה
מפתח אולפני האור
מוֹצִיא לָאוֹר אומנויות אלקטרוניות
לְשַׁחְרֵר 25 במרץ 2021

חשוב על כל משחק וידאו ששיחקת אי פעם. לך על זה; אנו ניתן לך שנייה. זה לוקח שניים, הרפתקאת הקואופרציה הבולטת של 2021 מאולפני האור הייזל, כוללת לפחות מכונאי אחד מכל משחק ברשימה זו. מ Tekken-התקפי סגנון עם סנאים לטחינת מסילות כמו סוניק הקיפוד, זה לוקח שניים נותן לשותפי המשחקים את כל מה שאי פעם יוכלו לרצות.

אתה משחק כמו מאי וקודי, שלצערנו הם שני הורים באמצע גירושין. בתם, רוז, לוקחת לסככה לשחק עם הבובות שלה שדומות להוריה באופן מוזר. לאחר שהפיל כמה דמעות קסמים על הבובות, מאי וקודי נלכדים בגופם הזעיר. במסע לחזור לצורותיהם האנושיות, בני הזוג לומדים לתקן את מערכת היחסים שלהם בזכות עזרתו של DR. Hakin, ספר יחסים אנתרופומורפי עם הרבה מה לומר.

 • משחקי המסך המפוצלים הטובים ביותר למחשב
 • משחקי המרובי -משתתפים הטובים ביותר בסדרת Xbox X
 • משחקי מארוול הטובים ביותר בכל הזמנים

כל רמה ב מספק למאי ולקודי כוחות חדשים ייחודיים המשלימים זה את זה. לפעמים, תשחקו משימות מסורתיות מסורתיות יותר. בפעמים אחרות, תשתף את המסך בהרפתקה גלילה בצד. מאי וקודי חייבים לעבוד יחד כדי לפתור כל מיני חידות, החל מהאתגרים הפשוטים של הקשר-נקודה ועד לרישום תחריט-א-סקאץ ‘(שזה הרבה יותר קשה ממה שזה נשמע).

חזרתו של בעל חזון – יוזף תעריף ואור לוז

לפתח שניים

לפתח שניים

גְרוֹר

פלטפורמות PC (Microsoft Windows), PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
ז’ָאנר פלטפורמה, פאזל, הרפתקאות, אינדי
מפתח עץ עץ אינטראקטיבי
מוֹצִיא לָאוֹר אמנויות אלקטרוניות, אלקטרוניקה אמנות, אינק.
לְשַׁחְרֵר 9 ביוני 2018

ב לפתח שניים, שחקני Co-op שולטים על זוג יצורי חוט ללא שם שנקראים חוטים. לצורך מאמר זה נקרא להם אדום וכחול. עם זאת, אתה חופשי לשנות את הצבע והמראה שלהם בכל עת, אך יותר על כך בהמשך.

אדום שוטף על החוף לאחר שסערה פגעת בביתם. אדום פוגש כחול, והשניים קושרים את קצוותיהם הרופפים זה לזה ליצירת קשר בלתי ניתן לשבירה. בהרפתקאות שיתופי פעולה זו בגלילה, אדום וכחול משתמשים זה בזה כדי להתנדנד בין מכשולים, להניף את עצמם ולפתור חידות מורכבות.

ברקע המטושטש, לפתח שניים עוקב אחר סיפורם של שני ילדים שרצים ממשפחה פוגעת. כאשר אדום וכחול מתקשרים עם הסביבה, הם עוזרים לילדים לברוח. עם זאת, לאדום וכחול יש בעיות משלהם, כמו הודו כלבת שרודף אחריה.

נניח שאתה מחפש אתגר נוסף. לפתח שניים כולל גם כמה רמות אתגר המתגמלות אותך בקוסמטיקה חדשה עבור החוטים שלך. כל אתגר כולל חבר חדש של יארני תקוע במצב רעוע, כזה שהוא הרבה יותר קשה מכל מה שנתקלת בו בקמפיין. האתגרים האלה מסובכים, אז אל תסתבך אם אתה לא יכול לנצח אותם.

Unravel two: טריילר לחשיפה רשמית | EA Play 2018

השאיר 4 מתים 2

השאיר 4 מתים 2

גְרוֹר

פלטפורמות Linux, PC (Microsoft Windows), Xbox 360, Mac
ז’ָאנר יוֹרֶה
מפתח תאגיד שסתום, אולפני צב רוק
חברת Valve Corporation
לְשַׁחְרֵר 17 בנובמבר 2009

חזרה 4 דם טען את סצנת המשחקים אך מעולם לא ליקף את קודמו. השאיר 4 מתים 2 הוא, וכנראה שתמיד יהיה, משחק הזומבים הקואופרטי המוערך ביותר בכל הזמנים. על ידי ספיגה על (בלי להגזים) המקור השאיר 4 מתים, סרט ההמשך נתן לשחקנים את מה שהם חיפשו באופנה כאוטית, הורגת זומבים.

“שפעת ירוקה” הפכה את מרבית העולם לזומבים ומפלצות דמויי זומבים. עכשיו, המאמן, אליס, ניק ורושל בוהים במורד חבית של עדר זומבים עצום עם רק חסינותם הטבעית כדי לשמור עליהם. הם ישחקו באמצעות חמישה קמפיינים ראשוניים, שכל אחד מהם כולל כמה פרקים הדומים למשחק הראשון. השאיר 4 מתים 2 קיבלו גם כמה חבילות DLC, כולל החולפות והקרבה, על הוספת כיף שיתוף פעולה.

כשנחלים לך לשחק עם החברים שלך, השאיר 4 מתים 2 כולל מצב תחרותי יותר לעומת. בעוד ששני הצדדים מתחזקים השאיר 4 מתים 2 אופי שיתופי, הפזר התחרותי הוא שינוי קצב מצוין. אם אתם מחפשים קושי יותר בחייכם, נסו מצב ריאליזם, מבחן שמפשט את כל מכניקת משחקי הווידיאו, מכה אתכם נגד עדר הזומבים במצב Do-Or Die.

השאיר 4 מתים 2 טריילר וידאו קולנועי

מבושל יתר על המידה! אכול כפי יכולתך

מבושל יתר על המידה! אכול כפי יכולתך

גְרוֹר

פלטפורמות PC (Microsoft Windows), PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X | S, Google Stadia

ז’ָאנר סימולטור, אסטרטגיה, אינדי
מפתח קבוצה 17, משחקי עיר רפאים
מוֹצִיא לָאוֹר צוות 17
לְשַׁחְרֵר 12 בנובמבר 2020

אם אי פעם עבדת בענף המסעדות, בחזית או בחלק האחורי, עשה לעצמך טובה ואל תשחק מבושל יתר על המידה: כל מה שאתה יכול לאכול. כל אותם זיכרונות מטבח מלחיצים יגיעו לאחור, ותמצאו את עצמכם מחדש מחדש את יום שבת העמוס והכי הכאוטי ביותר שלכם. עם זאת, אם אבסורד מלחיץ הוא הדבר שלך, אז מבושל יתר על המידה: כל מה שאתה יכול לאכול הוא המשחק בשבילך!

אכול כפי יכולתך הוא צרור הכולל גרסה מחודשת של מבושל יתר על המידה והסרט ההמשך, מבושל יתר על המידה 2. בשני המשחקים, שני שחקנים שולטים על זוג שפים עם משימה בסיסית אחת: הכינו אוכל. עם זאת, לעולם לא תעבוד בשום דבר שדומה למטבח ארגונומי. ההזמנות לעולם לא מפסיקות לבוא, ומשהו בדרך כלל בוער. תוכלו לקצוץ, לערבב, לבשל, ​​לספק ולנקות כלים לאורחים רעבים שלא אכפת להם אם תצטרך לחצות את התנועה של מידטאון כדי לתפוס בצל.

מבושל יתר על המידה: כל מה שאתה יכול לאכול גורם למטבח של הגיהינום להיראות כמו בטי קרוקר. כל רמה מכניסה אותך למטבח חדש עם כל מיני מכשולים להתגבר עליהם. תצטרך לתאם עם השף האחר שלך כדי לקבל הזמנות בצורה היעילה ביותר האפשרית. זה קל מספיק כשאתה מכין רק מרק, אבל בישול צ’יזבורגרים בגב שני משאיות למחצה המסתובבות בכביש המהיר לוקח דברים לשלב הבא. ובכל זאת, השף רמזי ימצא סיבה לקרוא לך סופגנייה.

מבושל יתר על המידה! כל מה שאתה יכול לאכול – טריילר הכרזה

מתרסקות טירות הוחזרו מחדש

מתרסקות טירות הוחזרו מחדש

גְרוֹר

פלטפורמות PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
ז’ָאנר משחק תפקידים (RPG), הרפתקה
מפתח הבמה
מוֹצִיא לָאוֹר הבמה
לְשַׁחְרֵר 9 בספטמבר 2015

אחרי שקוסם מרושש חוטף ארבע נסיכות וגונב את קריסטל הקסם שלך, זה תלוי בך ובחבריכם לנסוע על אדמות עצומות מלאות ברברים וגנבים להציל את אהבותיכם ולהביס את הקוסם. תוכלו גם להיתקל בשפע של אויבים של חומרי שירותים ויצורים של דלק סיוט לאורך הדרך.

מתרסקות טירה היא הרפתקה של גלגול צדדי-אי-אפ כולל כמה מכניקת RPG. תרוויח XP ותרמה את הדמויות שלך, הקצאת מיומנות לאחת מארבע תכונות. אתה נתקל בחנויות שונות כשאתה מתקדם בקמפיין בו אתה יכול לקנות שיקויים, נשק, פצצות וחיות מחמד כדי לסייע לך במסע שלך. בסוף כל פרק, השחקנים מתרחקים זה מול זה במתן מוות בסגנון זירה כדי לראות מי יזכה בלב הנסיכה.

לכל דמות מתחילה יש גם חובב נזק אלמנטרי ייחודי כמו רעל, קרח ואש. בין התקדמות המשחק ל- DLC, ישנם 31 תווים זמינים לבחירה.

מתרסקות טירה: משודר מחדש לקח את משחק הבסיס 2008 והביא אותו לתקני 2015. נכון לשנת 2022, מתרסקות טירות הוחזרו מחדש זמין בכל הקונסולות. לצערי, מתרסקות טירה אינו פלטפורמות חוצה, כך שרק אבירים באותה קונסולה יכולים לחפש יחד. עוֹד, מתרסקות טירה הוא אחד ממשחקי הקואופרציה הטובים ביותר בכל הזמנים להומור, למשחקים ולנגישות שלו.

Castle Crashers – Trailer Launch – Nintendo Switch

הִשׁתוֹלְלוּת

הִשׁתוֹלְלוּת

גְרוֹר

פלטפורמות PC DOS, Commodore C64/128, Amiga, Nintendo Entertainment System (NES), Amstrad CPC, ZX Spectrum, Arcade, Atari 7800, Atari Lynx, Atari St/Ste, Sega System Master, Atari 8-bit, Apple II, Trs- 80

ז’ָאנר פלטפורמה, ארקייד
מפתח באלי מידוויי, באלי מידוויי
מוֹצִיא לָאוֹר Bally Midway, Activision, Data East USA
לְשַׁחְרֵר 01 בדצמבר 1986

אנחנו חוזרים אחורה בזמן הזה, לתקופה בה היית יכול לשחק רק משחקי קואופרציה בארקייד המקומי, והם עולים לך ערימת רבעים. בגרסה המקורית משנת 1986 של הִשׁתוֹלְלוּת, עד שלושה שחקנים יכלו להשתלט על המפלצות האהובות עליהם. מטרתם הייתה לגרום להרס ככל האפשר לפני שהצבא יסיים את התעלולים שלהם.

עם זאת, “מפלצות” אלה בכלל לא היו מפלצות. הם למעשה בני אדם שהפכו לחיות ענק לאחר מספר תאונות מדעיות. ג’ורג ‘מתחלף למפלצת גורילה דמוית קונג לאחר נטילת ויטמין ניסיוני. ליזי נופלת לאגם רדיואקטיבי והופכת לחיה ענקית זוחלת. וראלף, לאחר שצריך תוסף מזון ניסיוני, הופך לאיש זאב ענק.

מאז ימי הארקייד המוקדמים שלה, הִשׁתוֹלְלוּת המשיכו לקבל ארבעה כותרות מעקב ומשחק פאזל ספין-אוף שנקרא התקפת פאזל משתוללת עבור Gameboy Advance. בשנת 2009 קנה וורנר ברוס הִשׁתוֹלְלוּת זִכָּיוֹן. סרט ג’ונסון “הרוק” של דוויין 2018 אולי לא עמד בתפארת ההשראה שלו, אבל הִשׁתוֹלְלוּת תמיד יחזיק מקום מיוחד בלבבות מעריצי המשחקים של וינטג ‘.

Rampage (1986, ארקייד) – רמה ראשונה

ארצות הפלאות של טינה

ארצות הפלאות של טינה

גְרוֹר

פלטפורמות PC (Microsoft Windows), PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X | S
ז’ָאנר יורה, משחק תפקידים (RPG), הרפתקה
מפתח תוכנת תיבת הילוכים
מוֹצִיא לָאוֹר משחקי 2K
לְשַׁחְרֵר 25 במרץ 2022

מסך מפוצל ביורה מגוף ראשון? מה זה, 2005? לא, זה ארצות הפלאות של טינה, תואר ספין אוף מה- Borderlands יקום מכניס לאוהדי שיתוף פעולה עם ספה. ארצות הפלאות של טינה נוצר בהשראת תקיפה על דרקון שומר, קמפיין DLC קצר שלקח את השחקנים לעומק המוח הדמיוני של ה- NPC האהוב עליהם, טינה זעירה. קבלת הפנים לתוסף הייתה כל כך חיובית להפליא עד שמפתחים ב- Gearbox ידעו שהם צריכים לרוץ עם הרעיון.

ארצות הפלאות של טינה מתרחש בתוך דמיונו של טינה זעירה. אתה משחק בקמפיין הבונקרים וה- Badasses (Dungeons & Dragons) שלה, נאבק באויבים עם פנטזיה גבוהה עם Borderlands-כלי נשק בסגנון שאתה מכיר ואוהב. הרימונים שלך מוחלפים בכישופים, וכל דמות מגיעה עם יכולות ייחודיות ועצי מיומנות כדי להתיישר.

בזמן ארצות הפלאות של טינהBorderlands . המשחק מקל על כל אחד לקפוץ לקמפיין בכל עת, מכיוון שהוא מסדר אויבים לעמוד ברמות השחקנים במקום ההפוך. לדוגמה, אם שחקן ברמה 1 יצטרף לשחקן ברמה 20, הראשון יתקלה באויבים ברמה 1 ואילו האחרון ייתקל באויבים ברמה 20 תוך כדי משחק באותו עולם בו זמנית. בקיצור, לעולם אינך צריך לדאוג להיות מפלס יתר.

ארץ הפלאות של טינה טינה – טריילר רשמי להכריז

Diablo III: Reaper of Souls

Diablo III: Reaper of Souls

גְרוֹר

פלטפורמות PC (Microsoft Windows), PlayStation 3, Xbox 360, Mac, PlayStation 4, Xbox One
ז’ָאנר
מפתח בידור של Blizzard
מוֹצִיא לָאוֹר Blizzard Entertainment, Square Enix
לְשַׁחְרֵר 25 במרץ 2014

כמשחק המחשב הנמכר ביותר משנת 2012 (עם 12 מיליון עותקים שנמכרו), דיאבלו השלישי מחזיק את הכתר כמלך משחקי ה- Co-op RPG מלמעלה למטה. עם כמה חבילות הרחבה כמו קוצר נשמות וכן עליית Necromancer, דיאבלו השלישי שומר על בסיס מאוורר ייעודי, מחכה בסבלנות לפרק הבא.

ב דיאבלו השלישי, שחקנים בוחרים מבין אחת משבע דמויות בסגנון RPG, ויוצאים למסע מלמעלה למטה להביס את לורד הטרור, דיאבלו, האנטגוניסט המוכר של הזכיינית. תמצאו ציוד שנוצר באופן אקראי כדי להפעיל את עצמכם עם הטבות וקסמים. כל שיעור חייב ללמוד לעבוד יחד דיאבלו השלישי, מלטה את מקומו בין משחקי הקואופ הטובים ביותר בכל הזמנים.

שיעורים ב דיאבלו השלישי כלול דמויות כמו רופא המכשפה (החביב האישי שלנו), שיכולות להריץ בני לוויה כדי לסייע לצוות שלהם בקרב. אתה יכול גם לבחור בשיעור הקוסם האלמנטרי או לנסות את היד שלך בצייד השדים בסגנון מתנקש. אם אתה עומד באתגר אמיתי, אתה יכול לצלול לתוכו דיאבלו השלישי מצב הארדקור הפועל במערכת מוות של Perma. ברגע שתגיע לרמה 10, אתה יכול להפוך את הדמות הזו לדמות הארדקור. עם זאת, אם הדמות הזו מתה, זהו. הם נשארים מתים.

דיאבלו השלישי: Reaper of Souls פותח קולנוע

הקשת של טום קלנסי שש המצור

הקשת של טום קלנסי שש המצור

גְרוֹר

פלטפורמות PC (Microsoft Windows), PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X | S, Google Stadia

ז’ָאנר יורה, טקטי
מפתח Ubisoft Montreal
מוֹצִיא לָאוֹר Ubisoft Entertainment
לְשַׁחְרֵר 01 בדצמבר 2015

משחק טום קלנסי? ברשימה על משחקי קואופרציה? ובכן, מהו משחק משותף, אם לא כזה שדורש עבודת צוות, תיאום, תקשורת ואסטרטגיה? כל אלה נעטפים פנימה הקשת של טום קלנסי שש: מצור.

היורה הטקטי בגוף ראשון זה בונה שתי קבוצות זו מול זו, תוקפים ומגינים. למגינים יש דקה אחת להקים את ההגנות שלהם בזמן שהתוקפים משתמשים במל”טים כדי לצפות במפה, לחפש מפעילי אויב, מלכודות בובי ואמצעי הגנה.

לאחר היצורים העגולים, לתוקפים יש אחד מכמה שערים להשלמתו, כולל מיצוי ערובה ומטרות פצצות. השחקנים לא יכולים להשיב, ולכן הסיבוב מסתיים גם כאשר כל המפעילים בשני הקבוצה מתים. באשר לאותם מפעילים, אתה יכול לבחור מבין 67 תווים שונים, לכל אחד יכולות וכלי נשק ייחודיים.

רב מָצוֹר מפעילים מופיעים בשנת 2022 קשת שישה: מיצוי, משחק קואופ-אופ מבוסס יותר על ידי PVE, שמכניס שחקנים נגד עדר של פולשים חוצניים. קשת שישה: מיצוי נוצר בהשראת א מָצוֹר LTM בשם מבצע צ’ימרה בשנת 2018, בדומה לאופן בו ארצות הפלאות של טינה יצא מה- Borderlands DLC.

קשת הקשת של טום קלנסי שש: מצור – טריילר משחק (רשמי)

צייד מפלצות: עולם

צייד מפלצות: עולם

גְרוֹר

פלטפורמות PC (Microsoft Windows), PlayStation 4, Xbox One
ז’ָאנר משחק תפקידים (RPG), הרפתקה
מפתח CAPCOM
מוֹצִיא לָאוֹר CAPCOM
לְשַׁחְרֵר 26 בינואר 2018

האם משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר בכל רשימת הזמנים היו שלמים ללא משהו מקורות החיים של Capcom? בזמן תושב הרשע ספורט כמה מכניקת שיתוף פעולה, שום דבר לא ממוקד בקבוצה כמו Monster Hunter World. אם כי אתה לא צריך לשחק עם בן זוג, Monster Hunter World הופך להיות טוב יותר באופן אקספוננציאלי כאשר עד ארבעה ציידים מרובעים נגד חיות יסודות ענקיות.

כצייד שפל ב”עולם החדש “, תפקידך לצאת למדבר ולהוריד מפלצות מסוכנות ללימוד ולהגנה. בזמן Monster Hunter World לא כולל סטטיסטיקות RPG מסורתיות, אתה יכול להתאים אישית את הציוד וכלי הנשק שלך כדי לבנות את הדמות המושלמת.

כדי לשחק יחד, חברים שולחים הזמנות בזמן אירוח מושב פרטי. הם יכולים גם ליצור ולהצטרף לחוליות כדי לייעל את התהליך. עם זאת, דמויות ברמה נמוכה אינן יכולות להצטרף לעולמות ברמה גבוהה. למרבה המזל, דמויות ברמה גבוהה יכולות להתרחב לחבריהן ברמה הנמוכה.

בזמן ההרפתקאות בעצמך, הפליקו שלך (חבר הלוחם הדמוי לחתול שלך) מסייע לך בקרב. בקבוצות של שניים, הפליקוס של שני השחקנים מגיע איתם. .

Monster Hunter: World – PS4 Gameplay ראיון | E3 2017

המלצות העורכים

 • המשחקים הטובים ביותר כמו Jackbox
 • משחקי הפאזל הטובים ביותר בכל הזמנים
 • משחקי ה- SNES הטובים בכל הזמנים
 • משחקי מלחמת הכוכבים הטובים ביותר בכל הזמנים
 • משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר לשנת 2023

מייק קולוצ'י

מייקל קולוצ’י הוא אוהד משחקי וידאו לכל החיים שממוקם מחוץ לאזור בוסטון רבתי. הוא זה שמתעקש לחפש בכל ..

האם הונקאי: לרכבת הכוכבים יש שיתוף פעולה?

שתי דמויות אנימה עם לבבות זוהרים

מגיע מאותה צוות שהביא לנו את Genshin Impact, Honkai: Star Rail חולק הרבה במשותף עם המגה-היכה ההיא. הכי בולט הוא סגנון האמנות ומכניקת הגאצ’ה, אבל מה עם היכולת לשחק קואופרציה? לאחר שהוספת חברים לרשימת החברים שלך, האם המשחק הזה יאפשר לך לקפוץ בפועל כדי לעזור לחברים שלך ולחקור את העולם יחד? בוא נראה איך אתה יכול, ולא יכול, לעזור לחברים שלך בהונקאי: רכבת כוכבים.
האם יש שיתוף פעולה בהונקאי: רכבת כוכבים?

המציאות העצובה היא, בניגוד לגנשין, אין מכונאי קואופרציה ישיר בהונקאי: רכבת כוכבים כדי לאפשר לך ולכל מספר חברים להצטרף יחד. עם זאת, זה מעלה את השאלה, מה הטעם ברשימת חברים אפילו. ובכן, אמנם אינך יכול לעזור ישירות, או להיעזר בו, על ידי חבר, יש דרך שתוכל לסייע זה לזה.
כיצד להשתמש בתווי התמיכה של חבר
ניתן לבחור בכל אדם שתוסיף לרשימת החברים שלך לזמן באחת מדמויות התמיכה שלו להצטרף למסיבה שלך. עם זאת, יש כמה הגבלות למערכת זו. ראשית, דמות התמיכה הזו תדבק איתך רק לפרק זמן מוגדר, וניתן להשתמש בהם רק בקצבים ובמערות של קורוזיה. נוסף.

משחקי מריו הטובים ביותר בכל הזמנים, מדורגים

מריו מסובב את כובעו מול ניו דונק סיטי בסופר מריו אודיסיאה

סדרת Super Mario של נינטנדו כל כך מונומנטלית למדיום משחקי הווידיאו שאולי אפילו תחשוב על האינסטלטור המשופם כשאתה שומע בכלל “משחקי וידאו” שהוזכרו. מימיו המוקדמים ביותר כ”קפיצה “הנלחמת על דונקי קונג, ועד הרפתקאותיו האחרונות ב- Nintendo Switch, להופעת הסרטים האחרונה שלו בסופר מריו ברוס. סרט, מריו היה בעקביות אחת הדמויות הגדולות ביותר במשחקי וידאו. הוא דמות כל כך איקונית, שאינספור משחקי וידאו היו לו ככוכב, וניסינו לדרג אותם.

. ראשית, המשחקים חייבים להיות פלטפורמות – 2D או 3D. זה מבטל את משחקי הספורט של מריו, סדרת מריו קארט, משחקי תפקידים וכל מסיבות מריו. שנית, המשחקים צריכים להיות מריו עצמו כדמות המובילה. זה ביטול סופר מריו ארץ 3 וסופר מריו עולם 2: האי של יושי. בסופו של דבר נותרנו עם 20 משחקים. אף אחד מהם לא רע, אבל היינו צריכים לקרוא למפסיד. בחרנו גם להשמיט את הרמות האבודות ובמקום זאת שקלנו סופר מריו ברוס. 2 כמשחק השני המוחלט בסדרה.

הגרסאות המחודשות של משחק הווידיאו בכל הזמנים

ליאון מחליף כפרית מסור בשרעש התושב 4

יש כל כך הרבה משחקים קלאסיים מהעבר שהתקשו לשחקנים חדשים לחוות. ככל שנרחק יותר בזמן שאנו מגיעים מהמשחקים של המשחקים האלה, כך הוא יכול להשיג לא רק להשיג את המשחק עצמו אלא גם את החומרה הנוספת הדרושה כדי לשחק אותם. זה לבד הוא מחסום מרכזי שהופך אנשים ממשחק משחקים רבים רואים כחלק מהגדולים בכל הזמנים. וזה אפילו לא לוקח בחשבון גרפיקה, בקרות ומכניקה מתוארכים.

רייס מחודש מציע לדור חדש הזדמנות לחוות כמה מהמשחקים המשפיעים ביותר של העבר, כמו גם לתת למעריצי המקוריים דרך חדשה לגמרי לשחק אותם שוב מחדש. הגרסאות המחודשות הטובות ביותר לוקחות את מה שהפך את המשחק לכל כך נהדר לפני ומודרניזציה של הקהל הנוכחי מבלי לאבד את הניצוץ הקסום הזה. זה לא תהליך קל, אבל הנה המשחקים שהצליחו לסלק אותו.

שדרג את אורח החיים שלךמגמות דיגיטליות עוזרות לקוראים לשמור על כרטיסיות על העולם המהיר של הטכנולוגיה עם כל החדשות האחרונות, ביקורות על מוצרים מהנים, מאמרי מערכת תובנה ומצצי סניף יחידים מסוג זה.

 • פורטלנד
 • ניו יורק
 • שיקגו
 • דטרויט
 • לוס אנג’לס
 • טורונטו
 • קריירה
 • פרסם איתנו
 • תעבוד איתנו
 • גיוון והכללה
 • תנאי שימוש
 • מדיניות הפרטיות
 • אל תמכור או שתף את המידע שלי
 • נהל העדפות עוגיות
 • חדר עיתונאים
 • מפת אתר