השיעורים הטובים ביותר בביומוטנט

הֶלֶם: להיטי רובה רובה יש סיכוי של 5% להדהים אויב קטן לפי מכה שנגרם.

ביומוטנט: שיעורים מדורגים מהטוב ביותר לגרוע ביותר

המשחק של THQ Nordic, Biomutant, מעניק לשחקנים מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית של תווים לבניית הבנייה הטובה ביותר של הלחימה. תלוי בסגנון הלחימה והניידות הרצוי של השחקן, כמה שיעורים מדורגים טוב יותר מאחרים מבחינת הכדאיות הכללית.

ישנן 5 שיעורים סטנדרטיים לבחירה עם כיתה נוספת הכלולה בצרור ההזמנה מראש. כל השיעורים הללו יחד מכסים כמעט כל סוג של לוחם שאפשר להעלות על הדעת ומאפשרים לשחקנים להתמודד עם אויבי המשחק כיצד הם רואים לנכון.

שיעורי ביומוטנט מדורגים מבחינת הביצועים והיעילות הכוללת

1) שכירי חרב

שיעור זה מגיע עם הבונוס של ההזמנה המוקדמת של Biomutant ועלה במהירות לראש תרשימי הפופולריות. מחלקת שכירי חרב מסתובבת בקרב קרב כסוג דמות של פרוסה-N-DICE, ומגרדת אויבים לאורך הדרך.

שכירי חרב זוכים לנזק נוסף של 10% בהתקפות תגרה עם זעם ממש משער ההתחלה. ההטבה השנייה שלהם, אחיזת הכסף התאומה, מאפשרת להם לשחרר שתי חרבות בבת אחת.

שכירי חרב מקבלים גם מאגר רחב של הטבות נוספות שיכולות להתאים לכל סיטואציה. אכזריות ועזרה בלתי פוסקת בהפיכת מעמד זה ככל הנראה החזקה ביותר בביומוטנט לעת עתה.

2) PSI-FREAK

מחלקת ה- Mage של Biomutant נכנסת לשנייה מבחינת הכוח עם התקפותיו המנוגדות ויכולות ממוקדות PSI-Power. פריקי PSI יכולים לפלוט דרך גלי אויבים בכל פעם בזמן שהם יוצאים בצד השני יחסית ללא פגע.

Megamind מגיע עם בחירת הכיתה הזו ומעניקה PSI-Friec. ניקוז מוח, שניתן לאסוף מאוחר יותר, מרפא PSI-Friaks ב- 20% מהנזק שעסק ביכולות PSI.

ברגע ששחקנים פותחים את יכולות ה- Ki Spark ו- Rad Wisps, הם יכולים לשלוח גלי הלם מאסיביים לעבר אויבים, להרוג את רובם עם כמה ניסיונות. PSI-FREAKS מתרכז בתמרון סביב אויבים תוך שהוא מבצע נזק עצום, תוך שמירה על תקיפות אויב והתקנת אנרגיה מתחדשת.

3) עין מתה

עין מתה היא מעמד SharpShooter של ביומוטנט המעדיף התקפות טווחים שמכות חורים בקווי אויב. אקדחים מכל סוג שיעבדו עם הכיתה הזו והם הטובים ביותר לשחקנים שאוהבים לזרוק כדורים.

טעינה מחדש מושלמת מאפשרת לעיניים מתות להתמודד עם נזק נוסף עם טענות מיידיות אוטומטיות. זה, עם יכולתו של SharpShooter להכפיל נזק על כלי נשק דו-ידיים, יוצרת פוטנציאל מטורף.

שיעור זה זוכה לפנות. עיניים מתות מתקרבות לפריקי PSI ושכירי חרב כסוחרי הנזק המובילים במשחק.

4) קומנדו

קומנדו משלבים את שיעורי שכירי חרב ועיניים מתים במידה מסוימת על ידי התמקדות בתערובת של נשק טווחים ותגרה. כיתה זו מצטיינת בלחימה קרובה ומאוזנת היטב.

Fury הוא לקומנדו של ה- Perk הראשון שיש גישה. גירוי מאפשר לשחקנים לשרוד במקומות הדוקים על ידי מתן 20% נזק לתגרה ושריון כאשר בריאותם מתחת ל 20%.

זוהי שיעור התחלה טוב לשחקנים ביו -מוטנטים חדשים שרוצים לקבל שקע מכל סוג של סוג של אופי. הם מתפקדים היטב ברוב המצבים תוך שהם עדיין מסוגלים לגרש נזק לא מבוטל.

5) סנטינל

מחלקת הטנק של ביומוטנט לוקחת את המשבצת הבאה ומתמקדת בספיגת נזק עם בריאות ושריון גבוהה. הזקיפים נהדרים למיהור להמונים גדולים ולקחת המון נזק.

קשיחות קשיחות מעניקה באופן כללי זקיפות עלייה של 10% בשריון שמתאימה היטב עם פריטי שריון הגונים. Invincibilty ו- Ricochet הם ההטבות המובילות להשגיח מאוחר יותר, מכיוון שהם מצמצמים נזק שנלקח ומעניקים סיכוי קטן לפגוע באויבים התקפים.

הזקיפים נהדרים עבור שחקני ביו -מוטנטים שיעדיפו להבריח כדורים מאשר להתחמק מהם לחלוטין. הם לא מסוגלים להוציא נזק רב כמו שיעורי הביומוטנט האחרים, אך הם יכולים להועיל לשרידות.

6) חבל

בדרך כלל חבלנים טובים רק להיבט אחד של לחימה: התחמקות מתקפות אויב והימנעות מכמה שיותר נזק. ניתן לחשוב על שיעור זה כשיעור התגנבות של ביומוטנט שמעדיף לחצוף סביב התקיפה העיקרית ותקיפה בפרצים.

ההטבה הראשונה שלהם מורידה את דודג ‘אנרגיה ב -20%, ומאפשרת יותר סיכויים להתחמק מאויב. זריזות מענקים 20% מרחק נוסף כאשר השתמטות ורפלקסים גורמים לאויבים להחמיץ ב -10% עם נשק טווח.

שחקני ביומוטנט יכולים לעשות כיף רב עם הכיתה הזו, שכן הוא מרוכז בניידות וריקודים דרך אסיית האויב. עם זאת, זה מוריד את כמות הנזק שהם מסוגלים להתמודד ומשאיר אותם נגררים אחרי המעמדות האחרים מבחינת הכוח.

השיעורים הטובים ביותר בביומוטנט

ג'סי לנוקס

בעולם של ביומוטנט, איפה שבני האדם נכחדו כולם ובעלי חיים שולטים על הארץ, הסכנה אורבת מאחורי כל סלע ושיח. בדיוק כמו הדמות שאתה יוצר, היצורים שעדיין שורדים הם לא הטורפים הרגילים, המובילים שלך, אלא יצורים מוטציה עם מוח לא פחות מאחורי המוח שלהם כמוך. בתור RPG, המשחק מבטיח כי הדרך שתבחר לבנות את הדמות שלך תהיה השפעה מתמשכת על שאר החוויות שלך. אתה מתבקש לבחור את שיעור ההתחלה שלך לפני שאתה אפילו נכנס למשחק עצמו, כך שאתה באמת לא רוצה לבחור בראד.

 • איך נתונים סטטיסטיים עובדים
 • עין מתה
 • קוֹמַנדוֹ
 • PSI-FREAK
 • מְחַבֵּל
 • זָקִיף
 • שכירי חרב (הזמנה מראש בלעדית) להראות 2 פריטים נוספים

לאחר תהליך יצירת הדמויות ובחירת הגזע והגנטיקה שלך, בחירת אחד מחמשת השיעורים (או שש) זה הצעד האחרון שלך לפני שתתחיל את ההרפתקה שלך מתאימה. כל שיעור מגיע עם סטטיסטיקות משלו ומתאים לסגנון משחק אחר, כמו גם הצעות הטבות שלא תגלו עליה עד מאוחר יותר. מבחינה טכנית, כולם קיימא, תלוי איך אתה מעדיף לשחק. אחד יתאים ביותר לשחקנים שרוצים ליצור דמות ממוקדת תגרה, בעוד שאחרת טובה יותר לשימוש בכוחות psionic. התיאורים הקטנים שהמשחק נותן לך עשויים להשאיר אותך מהסס לבחירה, ולכן תיארנו את השיעורים הטובים ביותר בהם ביומוטנט.

לקריאה נוספת

  • משחקי ה- RPG הטובים ביותר שתוכלו לשחק כרגע
  • המשחקים הטובים ביותר בעולם הפתוח
  • משחקי הקיטור הפופולריים ביותר בשנת 2021

  איך נתונים סטטיסטיים עובדים

  ביקורת ביומוטנטית

  שיעורים וגדלים שניהם משפיעים על סטטיסטיקות הדמויות שלך. הסטטיסטיקה ב ביומוטנט כנראה שייראה מוכר לכל מי שחווה עם RPGs מודרניים, אבל עם כמה היבטים ייחודיים שכדאי לעבור. תרצה לסנכרן אילו נתונים סטטיסטיים אתה חובב כשאתה בוחר גם את הכיתה שלך וגם את הגזע שלך כדי לקבל יתרון מוקדם.

  חיוניות היא הבסיסית ביותר. סטטוס זה מכתיב את בריאותך הכוללת, כמו גם את השריון, סכומים.

  ברור שחוזק יהיה קשור לכמה נזק להתקפות התגרה שלך.

  לאינטלקט יש שלוש מטרות. זה ישפיע על שיעורי ההתחדשות של הכוח, ה- KI שלך ואנרגיה.

  כריזמה עוסקת בהקבלת עסקאות טובות יותר מהספקים.

  זריזות היא עוד בסיסית המחליטה את מהירות התנועה שלך.

  המזל עוזר לך לקבל להיטים קריטיים ויכול גם לשפר את סיכויי השלל שלך.

  עין מתה

  החלק העליון של הרשימה הוא כיתת העין המתה. שיעור זה מתמקד בהתמודדות עם קריטים עם נשק טווח. תתחיל עם אקדח, חרב דו-ידיים והיכולת המיוחדת שנקראת RELOAD Perfect, אשר מייד טוען מחדש את האקדח שלך ומוסיף חובב נזק של 20% למגזין זה. הסטטיסטיקה מאוזנת ברובם, אם כי ברור עם קצת יותר טובה כלפי כלי נשק טווחים, אך אפשרויות התגרה שלך לא יהיו חסרות תועלת עם הכיתה הזו. זה מעמד קל מאוד, אם לא מעניין מאוד, להתחיל איתו.

  הטבות העין המתות שתוכלו לצפות קדימה לפתיחת הנעילה הן:

  סדק: +20% נזק עם רובים לא אוטומטיים.

  טעינה מהירה: -25% זמן טען מחדש לנשק טווח.

  צַלָף: +10% סיכוי ביקורת עם נשק לא אוטומטי.

  Gunslinger: +20% קצב אש עם נשק טווח כפול.

  צַלָף: תותחים דו-ידיים מטפלים בנזק כפול.

  קוֹמַנדוֹ

  שיעור הקומנדו יתחיל עם רובה אוטומטי לחלוטין ואפשרות תגרה ביד אחת. זהו מעמד מעט יותר ממוקד תגרה, אבל קצת יותר מאוזן עם טווחים מאשר העין המתה, בזכות היכולת המיוחדת זעם. יכולת זו גורמת לנשק טווחי לעסוק ב -10% יותר נזק למטרה. זה לא הרבה, והסיכוי הכללי של הכיתה הוא אחד הנמוכים במשחק, אבל ברגע שתכנס להטבות, תראה שהכיתה הזו עוסקת בברססק ולהגיע לטווח הקרוב. אם אתה אוהב שיעורים בסיכון גבוה, תגמול גבוה, זה זה שאפשר לבחור.

  הנה הטבות הקומנדו:

  גירוי: +20% נזק לתגרה ושריון תוך מתחת ל 20% בריאות.

  אדרנלין: +מהירות התקפה של 10% תגרה תוך כדי 20% בריאות.

  הֶלֶם: להיטי רובה רובה יש סיכוי של 5% להדהים אויב קטן לפי מכה שנגרם.

  הִתעַלְלוּת: +10% נזק קריטי עם התקפות טווחים.

  PSI-FREAK

  ביומוטנט

  ה- PSI-Friak הוא המקום בו הדברים נעשים קצת יותר מעניינים מאשר רק אקדחים וחרבות. עדיין תתחיל עם אקדח וגם זוג כפפות ניצוץ. מבחינה טכנית, אלה מתויגים כנשק דו-ידיים, אך הם מתפקדים יותר כמו בידיים יחידות בפועל. הכיתה הזו עוסקת – ניחשתם נכון – השתמשו בכוחות psionic בלחימה. זה גם מתחיל בשתי יכולות, בניגוד לשתי השיעורים הראשונים. ראשית הוא כדור הניצוץ, שזורק לך כדור ברק לכל מה שאתה מכוון. Megamind פחות מרגש, אבל מהירות התחדשות אנרגיה נוספת של 20% Ki עדיין נוחה.

  אם היית מנחש שההטבות של ה- PSI-Freak היו מרגיזות את ההתקפות של ה- KI וה- Psionic שלה, היית צודק.

  לֵילִי: +10% אינטלקט בלילה.

  המוח נמס: +10% סיכוי פגע קריטי עם התקפות יכולת נזק לחשמל.

  דוקרני PSI: +נזק של 10% עם התקפות נזק לחשמל.

  בִּרִיחַת מוֹחוֹת: התקפות המניבות נזק לחשמל מחדשות את בריאותך ב 20%.

  מְחַבֵּל

  מבין כל השיעורים, זה נחשב לרוב לטוב ביותר, אך שוב עדיין נתון לטעם אישי. מה שעושה את זה כל כך טוב הוא עד כמה סיכוי הלהיט הקריטי הבסיסי שלו הוא בשילוב עם ההטבות שהוא מקבל, שנכסה למטה. אתה מתחיל עם שני נשק תגרה ביד אחת ופשוט אקדח בסיסי. אמנם זה אולי נראה כמו שלילי גדול, ולחלקם יכול להיות מפסק עסקות, יכולת האחיזה הכסף התאומה שאתה מתחיל איתה מאפשרת לך לנשק תגרה כפול. בעזרת שני כלי נשק מהיר, בתוספת סיכוי הביקורת הגבוה, גורם לכיתה זו להמיס את רוב האויבים. היכולת האחרת שאתה מתחיל איתה היא היפראגנטית, מה שגורם לדודג’ס שלך לעלות 20% פחות אנרגיה.

  מבחינת הטבות, כיתה זו עוסקת בהימנעות מנזק ושמירה על נייד.

  רפלקסים: סיכוי של 10% להתחמק מתקיפות טווח מבוססות נשק אויב.

  זָרִיז: +20% דודג ‘מרחק.

  מטרה זזה: +5% העבר מהירות בזמן הקרב.

  מִתחַמֵק: +20% שריון בזמן השתמטות או באוויר.

  זָקִיף

  ביומוטנט

  שיעור הבסיס הסופי במשחק, The Sentinel, הוא מעמד כבד ממוקד תגרה. אתה מתחיל עם נשק תגרה דו-ידיים והאקדח הבסיסי, אבל אתה יכול לחשוב על המעמד הזה כטנק המשחק. היכולת שלך, הקשיחות, היא עלייה שטוחה של 10 לסטטוס השריון הבסיס שלך, וההטבות שתפתח את כל התמקדות בשמירה על חי בחיבה כבדה.

  הנה רשימת ההטבות המלאה:

  חובש: +10% רג’ן בריאות.

  רִיקוֹשֵׁט: סיכוי של 10% להתקפות טווחים מבוססות נשק אויב להחזיר את התוקף ולפגוע בתוקף.

  בלתי מנוצח: +20% נזק לתגרה ושריון בזמן הבריאות המלאה.

  נְקִישָׁה: התחמקות לאויב קטן יותר גורמת להם למעוד ונפילה.

  שכירי חרב (הזמנה מראש בלעדית)

  שכירי חרב, לפחות לעת עתה, זמינה רק לאנשים שהזמינו מראש ביומוטנט. זהו מעמד בהשראת יפנית שאינו שונה מדי מהחבל. אתה מתחיל עם אותה יכולת מפעילה כפולה כמו גם שתי חרבות וואקיזאשי ביד אחת וקטנה, ששום מעמד אחר לא יכול להשיג. למרבה המזל, זה כל מה שמיוחד לשיעור המגודר הזה מכיוון שההטבות הן כל אלה שתכירו משיעורים אחרים:

  זעם: התקפות נשק תגרה גורמות ל -10% נזק יותר למטרה.

  מגמינד: Ki Energy Regen מוגבר ב- 20%.

  רפלקסים: להתקפות טווחים מבוססות נשק של אויבים יש סיכוי של 10% להתגעגע אליך לחלוטין.

  בלתי מנוצח: השריון והנזקים שלך מהתקפות תגרה מוגדלים ב -20% תוך כדי בריאות מלאה.

  הִתעַלְלוּת: הנזק הקריטי מהתקפות תגרה מוגבר ב -10%.

  המלצות העורכים

  • הכישרונות הטובים ביותר לבטל את הנעילה של אלמוות Aveum
  • מצבי הנשק הטובים ביותר בשריד 2
  • הכישרונות הטובים ביותר ב- Hogwarts Legacy
  • כרטיסי המיומנות הטובים ביותר באי מת 2
  • משחקי ה- FPS הטובים ביותר עבור Xbox Series X

  ג'סי לנוקס

  ג’סי לנוקס אוהב לכתוב, משחקים ומתלונן על כך שלא היה לו זמן לכתוב ולשחק משחקים. הוא יודע את שמותיו של יותר ..