לוויתן

איך לנצח את הבוס של לויתן בחלל המת שלמטה. למרות שמדריך זה מיועד לחידוש המחודש, האסטרטגיה הכללית לנצח את הלויתן זהה אם אתה משחק במרחב המת המקורי.

מדריך זה יסביר את מכניקת הקרב של הבוס ויספר לכם כיצד לנצח את הלויתן בפרק 6 של הגרסה המחודשת של החלל המת!

מדריך זה מיועד לחידוש החלל המת, שיצא בשנת 2023!

למשך פרק 6, אייזק עובד עם DR. אליזבת צולבת כדי למנוע מהאוויר הרעיל להתפשט סביב ה- USG Ishimura. . .

היכונו למאבק

. . הקפד להצטייד בכל חבילות תחמושת ו- MED שתצטרך למאבק.

לאחר מכן תרצה להיכנס לאחסון מזון ולהפעיל את מנעול האוויר בניסיון לנקוט את הלויתן לחלל. יצחק ואליזבת ידברו קצת עם אייזק הולך עם הרעיון המטורף להילחם בבהמה בעצמו.

איך להילחם בלויתן

כאשר האורות נדלקים באחסון מזון, תקבלו את פניכם החיה הבשרנית הנוראית הזו אנו מכנים לויתן. אל תתנו למראה שלו להטעות אתכם, הנביחה שלו גרועה יותר מהנגיסה שלה. .

לחלק הראשון של הקרב, הלויתן ישיק את אחד משלושת זרועותיו לעברך. אלה קלים להימנע מכיוון שכל מה שאתה צריך לעשות זה לשמאל או ימינה כאשר הם באים בדרך שלך.

הם יתקעו על הקיר הנגדי כדי לחשוף קצת אשכול צהוב. תירה במאשכול הזה מספיק פעמים כדי להרוס זרוע. עשו זאת כדי שכל זרועות יתחילו את השלב הבא.

. מדי פעם זה הולך לשאוג, ניצל את ההזדמנות הזו לירות על האשכול בפנים. אתה יכול גם לזרוק מיכלים נפיצים במקום זה אם אתה רוצה לשמור תחמושת או להיגמר תחמושת.

. .

לאחר שפגעת בו מספיק, הלויתן יפחית מחדש את שלושת זרועותיו וימלא את החדר בגז רעיל. זה עכשיו מירוץ להביס את החיה לפני שנגמר לך החמצן.

. .

. . !

! !

זהו סיכום ההליכה שלב אחר שלב של הפעולות שעליך לבצע כדי להביס את הלויתן במשחק הווידיאו המחודש של החלל המתים.

 1. מלאי ציוד שאתה צריך לפני שהקטטה מתחילה.
 2. .
 3. סטראפה לצדדים כדי להתחמק מהזרועות ולירות באשכולותיהם.
 4. תירה באשכול הפנימי של לויתן כשהוא שואג.
 5. היה מהיר בשלב האחרון והתעלם מהזרועות על ידי רצועה.
 6. .

DSR

לוויתן היה נקרומורף מסיבי ואמורפי שנתקל ב- USG אישימורה.

רקע כללי [ ]

הלויתן התנגש ב- USG אישימורה תוך כדי נסחף בחלל. מקורו של היצור וכיצד הוא הסתיים בחלל הוא תעלומה, אם כי יתכן שהוא נפלט מעל פני השטח של אגיס השביעי על ידי המוח של הכוורת והורכב בתחילה רק מהביומסה של הקולוניסטים. זה יסביר את המסה הנוספת שיש לה, יחד עם תוכן אחסון המזון. הונף עם תריסי הכובד שלה, מכיוון שזה יעשה את זה אפשרי שהוא צף על הספינה בפני עצמו.

. . רמות החמצן של הספינה הפכו קריטיות כתוצאה מכך, ועם יצירת נמקיות הרעילות הרעל המכונה The Wheezers, סיפון ההידרופוניקה לא הצליח לתמוך בחיי אדם. אליזבת קרוס נתקלה בבהמה וכינתה אותה בשמו.

ביקורות מומחים של Gamespot

26 בינואר 2023

משחק מקורי []

סוכן CEC זאק האמונד נתקל גם בלויתן כאשר סיפון ההידרופוניקה איבד את כל האוויר הנושם. זמן קצר לאחר מכן, יצחק קלארק, שהועיל על לויתן על ידי קנדרה דניאלס, הגיע על הסיפון והודיע ​​לו על ידי האמונד על מקום היצור של היצור. קלארק הצליח לנקות את האוויר על הסיפון וגם לערבב חומר רעיל המסוגל להרוג את החיה. עם זאת, הרעל לא היה יעיל באמת וקלארק נאלץ לפתור את העניין בכוח.

.

. Ishimura ‘אנטנת תקשורת, חוזרת כמו שריד לויתן, בעיקרו של דבר תופס את מקומו של השבלול. יצחק נאלץ להילחם ולהסיר אותו מהאנטנה לקנדרה דניאלס ליצור קשר עם ה- USM חַיִל, מחליף למעשה את השבלול כבוס. .

 • .
 • . ראשית, היא משתמשת באחת משלושת זרועותיו כדי לטאטא את האזור שאייזק עומד עליו. מכיוון שהמאבק מתרחש ב- Zero-G, הוא יכול להתחמק מההתקפה מקפיצה מהרצפה לתקרה או להפך. אייזק יכול גם להתחמק באופן אמין בהתקפות זרועות על ידי זזות ברציפות שמאלה או ימינה כאשר הלויתן מניף אותם אליו.
  • החוכמה כאן היא להפוך את הקפיצות של אייזק לקצרות ככל האפשר כדי לאפשר יותר זמן לירות על נקודת התורפה של המשטח. מכוון ממש מעל לזרועו כאשר הוא מתחיל להתקפה שלה הוא טקטיקה טובה. נשק קרני הקשר הוא גם בחירה ראויה עבור זה.
   • לאחר השמדת זרוע, לויתן ישתמש במתקפה חדשה, המורכבת מירוק פצצות אורגניות דרך פיה המרכזי בו ליבה, השוכן בתוכו, נחשף בקצרה.
   • ירי לעבר הליבה לאחר שהוא מסיים לירוק מטח פצצה או להשתמש בקינזיס כדי לתפוס תרמיל ולהטיל אותו חזרה לפה של לויתן, זו אסטרטגיה טובה. . .
   • לחלופין, ירי ישירות על התרמילים עצמם גם יזרוק אותם בחזרה, אם לא יפוצץ אותם על הסף בתוך פיו של היצור, ויתמודד עם נזק מאסיבי. ניתן לטעון שזו השיטה היעילה ביותר להיפטר מהחיה. בקשיים נמוכים יותר, ניתן להרוג את הלויתן במחזור יחיד עם יחידת תרמילים אם מצליחים לפוצץ את כולם בתוך פיו, ובכך לסיים אותו תוך פחות מדקה. חותך פלזמה משודרג באופן סביר מתאים היטב לתפקיד זה מכיוון שהוא יפוצץ את התרמילים בלהיט אחד. בקשיים גבוהים יותר זה עשוי לדרוש שני מחזורים מוצלחים להשמיד את הלויתן, ובכל זאת הכדאיות של השיטה נותרה ללא שינוי.

   שריד לויתן []

   • לשריד לויתן יש מגוון התקפות הוא שימושים נגד יצחק, שרבים מהם היו אלה שהיו להם במהלך המפגש הקודם שלו איתו. הראשון שבהם הוא ירי בו זרועות קדימה כדי לפגוע ביצחק. . .
   • התקפה נוספת שהשריד של לויתן מחזיקים היא לירוק כמה פצצות אורגניות מפתחים שונים על גופה.
    • מכיוון שהמאבק מתרחש ב- Zero-G, יצחק מסוגל להתחמק מהנזק על ידי טיסה מהדרך.
    • ברגע שהנקודה החלשה תיהרס, יצחק יצטרך לנוע במהירות, מכיוון שהשריד לויתן ישתמש אז בשטויותיו כדי להשמיד את תותח המודעות שימנע את יצחק להשתמש בו שוב. .

    טריוויה []

    • לִויָתָן לעתים קרובות משמש שם נרדף ל , . Cross אפילו מצטט תהילים 74:14 בגרסה המחודשת לתבוסה של היצור: “והנה, ריסקת את ראשי לויתן- הוא יהיה בשר לאלה במדבר.”
    • בעברית המודרנית, המילה פירושה פשוט “לוויתן”. ספרות אזוטרית ותורת נסתרת מסוימת תיארה אותה כשומר הסף של הגיהינום, ואחד משבעת הנסיכים בו. [2]
    • כמעט שום דבר לא מוצג על המבנה הביולוגי של לויתן מלבד חזיתו הבשרנית.
    • הלויתן כבד בצורה יוצאת דופן, שוקל מעל 10 קילוטונים (10,000 טון/22,046,000 פאונד). בהנחה שהיא עשויה כולה מבני אדם משובצים מחדש, מתמטיקה בסיסית מכתיבה שהיא תורכב מכ -169,492 אנשים במשקל ממוצע. .
    • הלויתן הוא הבוס הראשון של Necromorph שעומד בפני אייזק.
    • הלויתן הוא אחת מצורות החיים הבודדות של נקרומורף בסדרה כולה שמכונה ישירות בשמו; האחרים הם המוח של הכוורת, הירחים והנקסוס.
    • יש תקלה הגורמת לאנימציה של לויתן להתאפס לאנימציה “בחיים” שלה לאחר שנהרגה. . עם זאת, זה לא. .
     • עם זאת, אם אתה מתקרב מספיק לזה, הוא מתמודד מחדש ומתחיל שוב בשלב הראשון של הקרב. עם זאת, ברגע שהזרועות נהרסות, הציסטות לא יוצאות כמו קודם. זה נשאר במדינה לפני צינורות הפה ונשאר ככה עד שאתה עוזב ומפעל מחדש את התקלה. השחקן מסוגל במלואו להיכנס וליצאת מהחדר כאשר “הקרב” מתחיל שוב. .

     ה לִויָתָן הוא בוס בשני שטח מת גרסה מחודשת, והמקור.

     .

     עם זאת, הדברים לא מתכננים, אז פירטנו בדיוק איך לנצח את הבוס של לויתן . .

     .

     הלויתן יתעורר כשתתקרב מספיק, ותדע ש- Tentacle הולך לתקוף אותך כשהוא צורח. .

     לפגוע בשקיות הזוהרות בזרוע התוקף. אתה יכול להשתמש בכלי הנשק הארוכי טווח שלך כמו חותך הפלזמה או קרן המגע כדי לפגוע בשק, או להשתמש בקינזיס על המכלים האדומים שצפים בחדר, ואז לזרוק אותם.

     כשאתה פוגע בלויתן מספיק על ידי ירי על זרועותיו, הם ייסוגו והפה באמצע ייפתח, יורה טילים לעבר יצחק. אנו ממליצים להשתמש בכלי הנשק החזקים ביותר לטווח הארוך שלך לתקוף את הפה הזה כשהוא פתוח. קרן הקשר אידיאלית לכך.

     בגרסה המחודשת, כשאתה פוגע בפה של לויתן מספיק, הגז ישחרר והטנודות יחזרו לתקוף אותך. אין גז במקור, אך גם הזרועות יחזרו.

     זה השלב האחרון של קרב הבוס של לויתן, ואתה צריך החלף בין פגיעה בפה לשקעים הזוהרים על זרועותיו .

     עם המתים של לויתן, אתה יכול לחזור להידרופוניקה ולהסיק את פרק 6.

     כדי לראות תוכן זה אנא הפעל מיקוד לעוגיות. נהל הגדרות עוגיות

     מ- Assassin’s Creed ועד טייקון גן החיות, אנו מברכים על כל הגיימרים

     Eurogamer מברך את הווידיאו של כל הסוגים, אז היכנס והצטרף לקהילה שלנו!

     היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit

     עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

     • מרחב מת (גרסה מחודשת) עקוב
     • EA עוקב
     • אימה עוקבת אחריה
     • סטודיו מניע עקוב
     • PC Follow
     • PS5 עקוב
     • סדרת Xbox X/S

     עקוב אחר כל הנושאים רואים 2 נוספים

     מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

     אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

     הירשם לאירוגמר.

     קבל את הכי הרבה דיבר על סיפורים היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך.

     סופר מדריכים בכירים

     ג’סיקה היא סופרת מדריכים מצפון אירלנד שאוהבת לצרוח בטלוויזיה שלה. לעתים קרובות בסרטי אימה, מדי פעם בניצחון פורטניט. כאשר לא פוגעת במיתרי הקול שלה, ג’סיקה אוהבת להדגיש על המלאי שלה ב- RPGs, וללכת לאיבוד בעולמות פתוחים.