וואו Dragonflight מכר גרוע יותר מ- Shadowlands, אבל ל- Activision יש תוכניות

מהדורה זו כוללת את Boost Boost Disture Boost † וכל הפריטים מהשדרוג ההרואי של Northrend, בנוסף ל:

!

ברוך הבא קיץ עם עסקאות WOW® נהדרות. חסוך 50% הנחה על Dragonflight, חיות מחמד ומרכבים, 60% הנחה על אוסף הקוטור, עד 30% הנחה על שירותי משחק נבחרים, ועוד לזמן מוגבל*. המשך לקרוא כדי לגלות מה במכירה.

שמור גדול ב- DragonFlight

לבעוט את הקיץ שלך עם המתנה של וורקראפט, והרפתקה חדשה באיי הדרקון. . עם שברים בזמן עדכון תוכן ממש מעבר לפינה, עכשיו זה הזמן המושלם להתייחס לחבר וליהנות מהרפתקה חדשה באזרות יחד.

הביאו את זוהר הקיץ שלכם עם חיסכון בטרנסוג

60% הנחה על אוסף הקוטור !

. .

! תושבים, חיות מחמד ועוד מוצעים כעת עד 50% הנחה עד 4 ביולי 2023.

עד 30% הנחה על שירותי המשחק

אם חיפשת להמציא את עצמך מחדש או למצוא חברים בשרת חדש, הזמן הוא קרוב להצטייד בשירותי משחק נבחרים *** עבור עד 30% הנחה – הדחיפה של תווים, העברת תווים, שינוי סיעה, שינוי שם , ושינוי גזע. תוכלו למצוא גם מבצעים מיוחדים על חבילות שירותי משחק נבחרות!

ולמצוא בית על זעם אחר של התחום הקלאסי של ליץ ‘קינג עם החדש חבילות העברת תווים קלאסיות של זעם.

צמרמורת עם זעם של Lich King Classic ™

חסוך 50%* בשדרוג ההרואי של נורת’רנד או בשדרוג האפי של NorthRend

רכישת השדרוג ההרואי של Northrend או שדרוג האפי של Northrend תאפשר דחיפה של דמות אחת לזעם של מלך הליץ ‘לרמה 70 (הגבל אחד לכל עולם של חשבון Warcraft; לא שמיש על דמויות אביר המוות).

  • מיומנות רכיבה מומחית
  • הר קרקע אפוס ספציפי למירוץ
  • הר מעופף נדיר ספציפי לסיעה
  • כישורי נשק עד לרמה 70
  • קבוצה של ציוד איכותי ברמה 70 (ירוק)
  • עד ארבעה שקיות חבילת עור דרניות (14 משבצות כל אחת)
  • קצת זהב כדי להתחיל את המסע שלהם

בנוסף, השדרוג ההרואי של Northrend כולל את פבל, חיית מחמד פינגווין, ואת הפיתוי המזל של דליי הדגים, צעצוע לזמן את בן לוויה שלך לטוסקר משלך.

מהדורה זו כוללת את Boost Boost Disture Boost † וכל הפריטים מהשדרוג ההרואי של Northrend, בנוסף ל:

  • דאון עצם הלווייתן של Kalu’ak, הר מעופף לדמויות הקלאסיות שלך לשימוש רק בזעם של קלאסיקה ליץ ‘קלאסיקה ונועד להתאים למראה ההתרחבות המקורית.
  • Tuskarr Shoreglider, גרסת הר מעופפת לשימוש בעולם המודרני של Warcraft ומשקף את הסגנון הוויזואלי הנוכחי של המשחק
  • 30 יום של זמן משחק, מתן גישה לתחומי העידן הקלאסי של וואו, זעם של קלאסיקה המלך ליץ ‘, והעולם המודרני של וורקראפט.

חסוך 50% ב- Warcraft® III: מחודש!

.

*הצעה תקפה עד 4 ביולי 2023.
** צעצועים, חיות מחמד, הרכבים ותערכות טרנסוג שאינן זמינות ב- World of Warcraft®: Wrath of the Lich King ™ Classic ו- World of Warcraft® ERA Classic Realms.
*** שירותי תווים מסוימים אינם זמינים עבור World of Warcraft®: זעם של Lich King ™ קלאסי או עולם של Warcraft® דמויות קלאסיות קלאסיות. התייעץ עם הקרב.דף חנות נטו לפרטים.
לאחר ה- 4 ביולי, שינוי הסיעה הגדול ביותר הזמין, העברת תווים וחבילות שינוי מירוץ יכללו 6 שירותי משחק בהתאמה למחיר ההצעה הנוכחי שלהם של 8. . .
הצעות מבוא לעולמות עולם של Warcraft Pude Boost Pack ו- Wrath Classic Puts Pracks End ב -4 ביולי 2023. לאחר ה- 4 ביולי, חבילת Boost Boost הגדולה הזמינה ביותר תכלול 2 הגברת תווים למחיר ההצעה הנוכחי של 3, והחבילה הגדולה ביותר של זעם קלאסי קלאסי תכלול 6 העברות תווים למחיר ההצעה הנוכחי של 8. הגבלות מסוימות חלות. .
.

וואו Dragonflight מכר גרוע יותר מ- Shadowlands, אבל ל- Activision יש תוכניות

WOW מכירות Dragonflight יורדות ב- World World של Warcraft הרחבת Warcraft, Shadowlands, מכיוון ש- Activision Blizzard מתכננת תוכניות לתוכן חדש ול- Call of Duty 2023.

WOW מכירות של DragonFlight למטה ב- Shadowlands: דמות פנטזיה מ- World of Warcraft עם שיער כחול בר ועיניים נוקבות

Activision Blizzard אומר שמכירות של הרחבת העולם האחרון של Warcraft, Dragonflight, נמוכות מ- Shadowlands, שכן Overwatch 2, Diablo 4 ו- Wow Studio מכריזה על התוצאות הכספיות ברבעון הרביעי לשנת 2022. אף כי “משוב קהילתי” על ההתרחבות היה ככל הנראה “חיובי”, Dragonflight ביצעה כלכלית גרוע יותר מקודמתה, כאשר Activision Blizzard אמר שהוא ישחרר מגוון תוכן מעקב כדי לחזק את ה- MMORPG, לצד חובה חדשה משחק כביכול מגיע השנה.

. .

.

“בעוד שמכירות דרקונפלייט המוקדמות לא הגיעו לרמת ההתרחבות הקודמת, המשוב הקהילתי על הכותרת היה חיובי. Blizzard הודיעה על כוונתה לספק תוכן המשך משמעותית יותר להרחבה מאשר בעבר, ושמירה על מנוי לאחר ההשקה במערב גבוהה מהרחבות אחרונות.”

. .

. .”נצטרך לחכות ולראות.

. לחלופין, בחר את השיעור הטוב ביותר – או ראה היכן אתה מדורג כרגע – ברשימת ה- DragonFlight Tier.

. הוא עושה כל דבר חדשות, במיוחד Fallout, Half-Life ו- Counter-Strike 2.

.

חיות בר בחופי המתעוררים באיי הדרקון

תמונה באמצעות Blizzard Entertainment

מסתכל על ככלל, ההרחבה נתנה World of Warcraft חוזה שכירות חדש על החיים, גורם לאוהדים להתאהב במשחק שוב בזכות דרקון, כישרונות חדשים וחוסר תוכן מגודר בזמן. זעם של קלאסיקה המלך ליץ ‘ ב- 26 בספטמבר 2022, ו .

. . על פי דוחות פיננסיים ברבע הרביעי משנת 2022, החברה הצליחה להגדיל משתמשים פעילים חודשיים ב -14 מיליון. .

כשמסתכלים על Dragonflight מספרי מכירות, ההרחבה החדשה עם נושא הדרקון לא הגיעה לאותו מספר עותקים שנמכרו כמו . , Dragonflight , .

כשראתה את הזמן והמאמץ המושקעים החלו להשתלם, הבטיחה החברה להמשיך לעבוד על תוכן מעקב כדי לשמור על הקהילה שקועה בחוויה שהיא . .

Shadowlands הוא אחד המשחקים הנמכרים ביותר בכל הזמנים עם 3.. אבל, המשחק שוחרר במהלך הנעילות Covid-19, כאשר לגיימרים היה יותר זמן פנוי להרוג. Dragonflight מספרי המכירות לא הגיעו לגבהים של Shadowlands.

סופר צוות ועולם וורקראפט מוביל. לאזבלה יש היסטוריה ארוכה עם כתיבה ומשחקים כמו World of Warcraft, League of Legends, Fortnite ו- The Sims. לפני שמצאה את ביתה ב- Dot Esports בשנת 2021, איזבלה הייתה מורה לאנגלית ופרילנסר ב- Hotspawn, Ggrecon ו- Gameranx. .