גיבורים וויקי

“על ידי חובבים שמתנהגים בצורה מוגזמת, חוזרים על המילים והמעשים הללו, או מידע מזויף ומתיחות, או איומים, המוטיבציה של צוות הפיתוח תקטן במהירות, וכתוצאה מכך, בקשות החובבים יהיו רחוקות מלהיות ממומשות”, אומר הרדה. “בקיצור, ‘אל תבקש ממני s ***.”

אדי גורדו טקקן

. הוא ידע שיום אחד ישתלט על העסק המשפחתי. יום אחד, כאשר אדי היה בן 19, אדי חזר הביתה מבית הספר ומצא את אביו יורה וגוסס. הוא נזכר כי אביו היה עצבני ומפחד בצורה יוצאת דופן בשבועות האחרונים.

אביו של אדי פועל להשמדת קרטל הסמים בברזיל. מותו בטרם עת התרחש בדיוק כאשר השיג מספיק ראיות בכדי להרחיק את הקינגפינים לתמיד. בנשימותיו האחרונות אמר לו אביו של אדי, “עכשיו זה לא הזמן הנכון להילחם. להודות בכזב בפשע ולהסתתר בכלא. רק שם תהיה בטוח “. אדי הלך יחד עם המשאלה האחרונה של אביו וסטודנט הדוגמנית עבר מחיי יוקרה לכליאה כרוצח.

חיי הכלא היו גיהינום ולא עבר יום שאדי לא נשבע אפילו עם רוצחי אביו. . במשך 8 שנים אדי התאמן עד שהוא הפך לאדון ויכול להיחשב כנשק קטלני. עם שחרורו מהכלא שמע אדי על ‘מלך טורניר אגרוף הברזל 3’ ועל ה- MFE. הוא החליט להיכנס לטורניר, מאמין שהוא יכול לשכנע את ה- MFE לעזור לו לחפש את נקמתו המיוחלת.. . . כריסטי הוטרד מההיעלמות המסתורית והפתאומית שלו, וכריסטי נכנס למלך טורניר אגרוף הברזל 4 כדי לחפש אותו, מכיוון שהטורניר היה ההובלה היחידה שלה.

לפני טורניר המלך של אגרוף הברזל 5, אדוני אדי עמד להשתחרר מהכלא לאחר כליאה ארוכה. אדי הלך לכלא לפגוש את אדונו, אך במקום זאת מצא זקן שברירי שהיה רק ​​צל של המאסטר הקפוארה החזק שהוא ידע פעם. לאחר שלקח את אדונו לבית חולים, נאמר לאודי. עם זאת, יתכן שניתן לגלות תרופה אם הייתה להם גישה לטכנולוגיה ולמשאבים של מישימה זייבטסו.

Tekken 3 והיה ידוע נרחב בזכות סגנון הלחימה הקפוארה המדהים שלו. הזרם המרכזי אפילו. אדי עזר לשים Tekken 3 על המפה! . זעם קטלני היו משתמשי הקפוארה “הראשונים” של משחקי לחימה (ולא היו רעים). . Tekken 3 לבד הביא תשומת לב רבה לאומנות הלחימה של קפוארה.

אדי גורדו

אדי גורדו הוא גיבור בסדרת Tekken, המשמש גם כאנטגוניסט מינורי של . . אדי הצטרף לטורניר מתוך כוונה להשתלט על האימפריה הפיננסית של מישימה כדי שיוכל להשתמש במשאבים שלו נגד הארגון המדהים.

הוא הושמע על ידי מרקוס לורנס Tekken 5, רוג’ר קרייג סמית ‘ ו- DC דאגלס ב לוחם רחוב x Tekken.

תוכן

סיפור []

אדי נולד לאחת המשפחות העשירות ביותר בברזיל. מאז שהיה ילד קטן, הוא ידע שיום אחד ישתלט על העסק המשפחתי. הוא היה אהוב היטב בעיר הולדתו מכיוון שהיה עובד קשה שהתייחס לאחרים כאל שווים שלו.

יום אחד, כשהיה בן 19, אדי חזר הביתה מבית הספר למצוא את אביו יורה וגוסס. הוא נזכר כי אביו היה עצבני ומפחד בצורה יוצאת דופן בשבועות האחרונים. . . בנשימותיו האחרונות אמר לו אביו של אדי, “עכשיו זה לא הזמן הנכון להילחם. . רק שם תהיה בטוח “. אדי הלך יחד עם המשאלה האחרונה של אביו וסטודנט הדוגמנית עבר מחיי יוקרה לכליאה כרוצח. חיי הכלא היו גיהינום ולא עבר יום שאדי לא נשבע אפילו עם רוצחי אביו. יום אחד במהלך מהומה בכלא, הוא צפה באדם זקן עם קרב כוח רב בטכניקה שהוא קרא לקאפוירה. במשך שמונה שנים התאמן אדי עד שהוא הפך לאדון ויכול להיחשב כנשק קטלני. במהלך תקופה זו, אדונו מבקש ממנו ללכת לאמן את נכדתו כריסטי מונטיירו ברגע שהוא שוחרר ואדי מבטיח לעשות זאת.

Tekken 3 []

. הוא החליט להיכנס לטורניר, מאמין שהוא יכול לשכנע את ה- MFE לעזור לו לחפש את נקמתו המיוחלת. במהלך תקופה זו, אדי פורץ לאחוזתו של אדון סמים, תוקף וחוקר אותו על מי שאביו והסגיר אותו על אדון הסמים מצביע על תמונה על שולחנו, שמתגלה להיות קזויה מישימה.

Tekken 4 []

אדי מקיים את הבטחתו לאדונו ומכשיר את כריסטי. לאחר מכן, אדי נעלם בתקופה זו כדי לחפש נקמה נגד קזויה. מודאג, כריסטי נכנס למלך טורניר אגרוף הברזל 4 כדי למצוא אותו, מכיוון שזה היה הרמז היחיד שיכול להוביל אותה אליו.

Tekken 5 []

. אדי הלך לכלא לפגוש את אדונו, אך במקום זאת מצא זקן שברירי שהיה רק ​​צל של המאסטר הקפוארה החזק שהוא ידע פעם. לאחר שלקח את אדונו לבית חולים, נאמר לאודי. עם זאת, יתכן שניתן לגלות תרופה אם הייתה להם גישה לטכנולוגיה ולמשאבים של מישימה זייבטסו. מספר ימים לאחר מכן, אדי מחליט להיכנס לטורניר המלך של אגרוף הברזל 5 עם כריסטי

Tekken 6 []

אדי לא מצליח לזכות בטורניר החמישי. לאחר שגילה שג’ין קזמה הפך לראש החדש של המשימה זייבטסו, הוא נפגש עם המנכ”ל החדש וג’ין הציע להשאיל לו את כספו ומשאביו כדי להציל את חייו של אדוניו. אם אדי הצטרף לכוח Tekken, הוא הבטיח למצוא תרופה למחלתו של אדי. אדי מצטרף לכוח Tekken, והוא מעורב במספר פעולות צבאיות ממש כשמתקרב מלך טורניר אגרוף הברזל 6. . אחרי שחייל מדווח על כל מה שקרה שם, אדי שואל מה הם הולכים לעשות וג’ין אומר שהוא יטפל במצב ואדי מזכיר להם שהם כבר איבדו שתי עמדות לצבא המורדים. ג’ין לועג לו ואומר שכוחותיו היו חלשים, מה שמרגיז את אדי. לאחר מכן המנכ”ל מזכיר לו את העסקה שעשה כשהצטרף לכוח טקקן על אדונו. .

לרוע המזל עבור אדי, אדונו נפטר והוא פורש מכוח Tekken לכישלונו של וג’ין להציל אותו. אדי ממשיך כרגע את משימת הנקמה האישית שלו כלפי קזויה בלבד.

Tekken 8 מנהל מגיב לאיומים על אדי גורדו

Tekken 8 אדי גורדו: לוחם עם מבט קשה ממשחק הלחימה של בנדאי נמקו Tekken 8

Tekken 8 הבמאי קאטסוהירו הרדה אומר כי איומים ביחס להכללת אדי גורדו במשחק הלחימה הקרוב יגרמו “המוטיבציה של צוות הפיתוח [לרדת] במהירות.”היזם אומר כי הערות של כמה מעריצי Tekken 8 עלולות לגרום לאבטחת אירועים ותגובות של” מייסדי החברה, חברי הדירקטוריון ועורכי הדין..

הרדה חולקת ציוץ בו שחקן Tekken אומר שהם “יפגעו ב [הרדה] בפטיש בוער” אם אדי גורדו לא ייכלל כחלק מסגל Tekken 8. בתגובה, הרדה מתארת ​​כיצד הערות אלה יכולות להשפיע על התפתחות המשחק והאירועים בקהילת משחק הלחימה הרחבה יותר.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

. “מפעיל האירועים מגיב ומגביר את האבטחה, מה שמגדיל את עלויות התפעול ומגדיל את הנטל על השחקנים המשתתפים באירוע. במקרה הגרוע ביותר, ניהול האירועים יבקש ממני לבטל את הנוכחות שלי באירוע.

“מייסדי חברות, חברי דירקטוריון ועורכי דין ‘לא אוהבים להיות מאוימים’, ולכן הם מבקשים ממני לבטל את ההכללה במשחק. אם האדם המביא לאיומים אלה משתמש במילה ‘אנחנו’ במקום ‘אני’ כדי לייצג את המעריצים, ההסתברות לשני החסרונות שהוזכרו לעיל מתרחשים מוגברת.”

הרדה אומר גם כי איומים כאלה משפיעים על המוטיבציה של צוות הפיתוח Tekken 8, וכנראה גורמים ל”בקשות “של הפרשנים שלא יתממשו.

“על ידי חובבים שמתנהגים בצורה מוגזמת, חוזרים על המילים והמעשים הללו, או מידע מזויף ומתיחות, או איומים, המוטיבציה של צוות הפיתוח תקטן במהירות, וכתוצאה מכך, בקשות החובבים יהיו רחוקות מלהיות ממומשות”, אומר הרדה. “בקיצור, ‘אל תבקש ממני s ***.”

Tekken 8 אדי גורדו: ציוץ של Tekken 8 במאי הרדה על אדי גורדו

הרדה אמרה לאחרונה כי Tekken 8 לא יכלול את Denuvo Anti-Tamper, למרות אזכור התוכנה בהסכם המשתמש של Steam של Tekken 8. הרדה עבדה על סדרת Tekken מאז Tekken 2 של 1996.

. .

אד סמית ‘בעבר מקצה, סגן ומוליגון, אד הצטרף ל- PCGamesn בשנת 2022. הוא עושה כל דבר חדשות, במיוחד Fallout, Half-Life ו- Counter-Strike 2.