משחקי מטוס מקיפים מגוון רחב של משחקי וידאו המדמים את החוויה של מטוסים טייס, החל מסימולציות טיסה ריאליסטיות למשחקי קרב אוויריים מלאי פעולה. משחקים אלה מספקים לשחקנים אפשרות להשתלט על סוגים שונים של מטוסים, החל ממטוסים מסחריים ועד מטוסי קרב צבאיים, ולעסוק בהרפתקאות תעופה מרתקות. Silvergames.com מציע מגוון משחקי מטוס מרגשים שתוכלו ליהנות מהם ברשת. משחקים אלה מספקים חוויות תעופה מרתקות, המאפשרות לך מטוסי טייס, לעסוק במאבק כלבים או לבחון את כישורי הטיסה שלך במשימות מאתגרות.

משחקי מטוס

שדות תעופה הם מקום של פליאה ופעולה עמוסה. עם משחקי המטוס שלנו, אתה יכול להשתתף וליהנות לשלוט ולהפנות מטוסים. באתגרים מסוימים תוכלו לעוף בשמיים, לרוץ בין העננים ולהפיל את אויביכם. אם אתה מעדיף אתגרי אסטרטגיה, קח את ההגה כבקר תנועה אווירית. תאזן זמן ומהירות כשאתה שולט בעשרות מטוסים, תנסה להנחית את כולם ללא התרסקות. נחת כמה שיותר מטוסים, וקבע ציון גבוה חדש! לחלופין, היכנס מאחורי המצערות של מטוס מסחרי ולנסות לנסוע דרך מסלולי שדה תעופה.

משחקי המטוס שלנו כוללים פקדים פשוטים המושלמים לכל השחקנים. תלמד לשלוט על סילון במהירות גבוהה תוך שניות, תוך שימוש רק במפתחות במקלדת שלך. הימנע בשמיים, הימנע ממכשולים ושגרו טילים עם לחץ מקש פשוט. בחזרה על הקרקע, אתה יכול לשלוט במטוסים כשהם נוחתים ונוסעים במסלולי שדה התעופה. שחקנים שאוהבים דברים צבעוניים ייהנו משחקי מאניה של שדה תעופה, שיגרמו לכם לנחות מטוסים בסגנון קריקטורה, לארגן מוניות ואפילו להקים מטוסים להרים! לא משנה סגנון המשחק המועדף עליכם, יש לנו את האתגר המושלם עבורכם!

מהם משחקי המטוס החינמיים הטובים ביותר ברשת?

 1. שמיים מטורפים
 2. מטוסי נייר
 3. מסתננים לספינת האוויר
 4. רעם.io
 5. מיזוג חללית
 6. סופרנובה
 7. שדה תעופה מטייל מצחיק
 8. זמן כיף של סופר פלנט

מהם משחקי המטוס הפופולריים ביותר עבור הטלפון הנייד או הטאבלט?

 1. שמיים מטורפים
 2. רעם.io
 3. מיזוג חללית
 4. סופרנובה
 5. שדה תעופה מטייל מצחיק

משחקי מטוס

טירוף שדה תעופה 4

מטוס

משחקי מטוס מקיפים מגוון רחב של משחקי וידאו המדמים את החוויה של מטוסים טייס, החל מסימולציות טיסה ריאליסטיות למשחקי קרב אוויריים מלאי פעולה. משחקים אלה מספקים לשחקנים אפשרות להשתלט על סוגים שונים של מטוסים, החל ממטוסים מסחריים ועד מטוסי קרב צבאיים, ולעסוק בהרפתקאות תעופה מרתקות. Silvergames.com מציע מגוון משחקי מטוס מרגשים שתוכלו ליהנות מהם ברשת. .

משחקי סימולטור טיסה מציעים תיאור ריאליסטי של טיסה, ומאפשר לשחקנים לחוות את המורכבות של טייס מטוס. משחקים אלה כוללים לעתים קרובות פיזיקה מדויקת, בקרות תא הטייס ריאליסטיות ודגמי מטוסים מפורטים. הם מספקים חווית טיסה מקיפה, כולל ההמראות, הנחיתות, ניווט ואפילו חירום מדומה. מצד שני, משחקי קרב אוויריים מתמקדים בפעולה אינטנסיבית ובתרחישים של קרב כלבים בשמיים. שחקנים עוסקים בקרבות אוויר מרתקים, מתמרנים את המטוסים שלהם לאויבים, מבצעים פעלולים נועזים ומשחררים נשק הרסני על מתנגדים. משחקים אלה מציעים לעתים קרובות מגוון קמפיינים מבוססי משימה, מצבי מרובה משתתפים ומגוון מטוסים וכלי נשק לבחירה.

ישנם גם משחקי מטוס מזדמנים המספקים קהל רחב יותר. משחקים אלה עשויים לכלול בקרות פשוטות יותר, משחק רגוע יותר, והתמקדות בחקירה, אתגרי אוויר או משימות עם פחות דגש על סימולציה ריאלית או קרב. בין אם אתה חובב סימולציות טיסה מציאותיות, לחימה אווירית גבוהה באוקטן או הרפתקאות תעופה מזדמנים, משחקי המטוס ב- Silvergmes.com מספקים מגוון רחב של חוויות לשחקנים ליהנות!

משחקי מטוס

סימולטור טיסה אמיתי 3D

משחקי מטוס מקוונים בחינם: טסו את המטוסים והדאונים המגניבים ביותר

קח טיסה עם אוסף משחקי המטוס של קיזי! . התרומם מעל העננים כשאתה שולט במטוס ריאליסטי! אספנו גם מבחר משחקי ניהול שדה תעופה. האם אתה יכול להתמודד עם האחריות של בקר תנועה אווירית ולהפנות את המטוסים למסלולי המסלול הנכונים לנחיתה והמראה? הקפד לבחור את שבילי הטיסה הנכונים ולנווט בבטחה בכל הכניסות והיציאות על פני מסלולי המסלול.

היסטוריה קצרה של מטוסים וטיסה אנושית

. הוא הסתדר כיצד יש לקחת בחשבון ארבעה כוחות עקרוניים בעת תכנון מכונה מעופפת: משקל המטוס, דחף להניע את המכונה קדימה, להרים נוצר על ידי זרימת אוויר והבנה כיצד הגרירה משפיעה על תנועת האובייקטים הנעים. בעוד שקיילי הצליחה לתכנן דאון שיכול לשאת אדם באוויר, תכנון המטוס המודרני יצטרך לחכות – פשוט כי באותה תקופה לא היה אור מנוע ועוצמתי מספיק כדי לבצע את העבודה!

חלוץ משפיע נוסף של הטיסה האנושית היה הממציא הגרמני אוטו ליליטהל. בשנות ה- 1800, ליליינטל נודע כ”האיש המעופף “בגלל הניסויים המוצלחים שלו עם דאונים. . אף על פי שלילינגהל מתה בסופו של דבר כשאחד הדאונים שלו נתקע והתרסק, הניסויים המעופפים שלו היוו השראה לדור הבא של התעופה, כולל האחים רייט.

בני אדם חלמו להיות מסוגלים לטוס במשך אלפי שנים, מהמתמטיקאים של יוון העתיקה ועד המכונות המעופפות של לאונרדו דה וינצ’י. אנשים בנו מכונות עם דוושות וכנפיים מתנפנפות, ואפילו השיקו דאונים טייסים ממעוטות ענק (לעתים קרובות עם תוצאות קטלניות!). אבל האחים רייט שהוכרו בינלאומית כראשון שניהל טיסה מתמשכת ומבוקרת עם כלי טיס בשנת 1903. כמה עיצובים מוקדמים למטוסים היו מסוגלים כוח ולהרמה מספקים, אך אי אפשר היה לשלוט בהם ולכן מסוכנים מדי לטייס. עד שנת 1905 עיצבו האחים רייט את המטוס הראשון המסוגל לטיסה יציבה ושליטה לחלוטין.

משחקי מטוס לילדים ולכולם

באוסף משחקי המטוס שלנו תוכלו להטיס כמה דאונים דו-כנפי ציפורים ומכונות מעופפות עתיקות. יש לנו גם משחקים הכוללים מטוסים קלאסיים, דו-עטונים ומטוסי מלחמה המונעים על ידי מדחפים. וכמובן שיש לנו משחקים עם מטוסי קרב מודרניים ומטוסי התגנבות, כמו גם מטוסים מסחריים ומטוסי ג’מבו. אז טען את המטען שלך והתכונן להמראה!