סיפור בישול Deluxe – משחקי בישול מהנים – Tapps Tecnologia da Informação Ltda

Contents

אפליקציה זו עודכנה על ידי אפל כדי להציג את אייקון אפליקציית Apple Watch.

משחקי בישול לילדים מקוונים בחינם

משחקי אוכל לילדים

מכיוון שדף זה התרחב בכבדות החלטנו למנף טעינה עצלה של תמונות בדפדפני האינטרנט התומכים בה. המשמעות היא שאם אתה מדלג על קטע מסוים תמונות אלה יטענו תחילה ואז כשאתה מסתובב בדף זה התמונות המשויכות יטענו עם תצוגה.

אנו מעריכים גם בקשות משחק וגם משוב על אופן שיפור האוסף שלנו.

.

!

משחקי חינוך לאוכל

משחקים אלה עוזרים לתלמידים להבדיל במזון בריא לעומת אוכלים לא בריאים. אנו מספקים גם קליפ אוכל חינם שתוכלו להשתמש בכיתה. .

האם אוכל לאכול את זה?

האם אני יכול לאכול את המשחק

האם אוכל לאכול את זה? הוא משחק לגיל הרך ותלמידי גני ילדים בו הם לוחצים במהירות כן או לא אם הם חושבים שפריט אכיל. .

העולם המדהים של בני מים גומבל

העולם המדהים של בני המים של גומבול הוא משחק פאזל בן 30 שלבים בו גומבל ודארווין עובדים יחד כדי לעזור לחברים לחברים. פגע במתגים עם סלעים כדי לנקות מסלולים כדי לאפשר לבלוני המים שלך לפלס את דרכם לחברים צמאים. ניתן להשתמש במשחק זה כדי לעודד ילדים להישאר לחות וללמד את החשיבות של שתיית מים.

מילות פרי תלת מימד

משחק מילות פרי תלת מימד

מילות פירות תלת מימדיות הן משחק פשוט איות מילה בו שחקנים תופסים את אריחי האותיות ומכניסים אותם לסדר הנכון לאיית את שם הפרי המצולם.

משחק Fruit Fit

Fruit Fit הוא משחק למידת פירות חינוכית. .

משחק מילות אוכל

משחק מילות אוכל הוא משחק שמציג חצי תריסר פירות שונים ומפרט את השם של כל אחד מהם. שחקנים גוררים את השם הנכון ליד רישום הפירות המשויך. גרור את כל 6 למקומות הנכונים כדי לנצח כל שלב.

משחק מילות פירות הוא משחק אימונים באיות בו שחקנים משתמשים במקלדת על המסך כדי לפרט את שמו של כל פרי בתמונה. המשחק מכיל 25 פירות שונים.

. . המשחק הזה די פשוט והוא הטוב ביותר לתלמידים במשחק השני או השלישי.

מצא זוג

מצא זוג דומה למשחק התאמת קלפי זיכרון, למעט שכל הפריטים מוצגים עם הפנים כלפי מעלה. חלק מהפריטים הם פיזית אחד על השני, אך לחיצה על כל פריט מביא אותו לחזית. משחק זה יכול לעזור לילדים לפתח מיומנויות זיהוי דפוסים ולעזור להם לזהות פריטים דומים שבהם הנוף חסום חלקית או שהפריט מסתובב בזווית אחרת.

אוכל אוכל כושר

Run Fitness Food הוא משחק פלטפורמת גלילה אופקי המעודד שחקנים לאכול אוכל בריא כמו תפוחים ומלפפונים תוך הימנעות מאוכלים לא בריאים כמו צ’יפס. . שחקנים יכולים לקפוץ כפול על ידי לחיצה על העכבר פעמיים. המשחק הזה דורש קצת מיומנות לשחק. .

ספירת אוכל

משחק ספירת אוכל

ספירת אוכל הוא משחק מתמטיקה פשוט בו התלמידים לומדים לספור ולהוסיף על ידי ספירת פריטי אוכל. אוסף של פריטי מזון שונים מוצג על המסך ועל התלמיד לבחור מתוך תשובה מרובה בחירות כמה פריט ספציפי מוצג בפנקס המציג אוכלים שונים.

המשחק הזה הוא די בסיסי, מה שהופך אותו להתאמה טובה לתלמידי כיתה א ‘.

משחק מיון פירות

. .

חידון פרי

משחק חידון פירות

.

נחשו את האוכל

מניח שהאוכל הוא משחק איות פשוט בו ניתנים לילדים אריחי אותיות למקום בסדר הנכון משמאל לימין לאיית האוכל בתמונה למעלה. משחק ברירת המחדל די קצר מכיוון שיש לו רק 4 רמות ושחקן יכול לדלג על רמה אם הם לא בטוחים בתשובה.

ממלכה טעימה

משחק ממלכה טעים

ממלכה טעימה היא משחק פלטפורמה חינוכי לילדים קטנים המקדמים אוכל בריאות תוך אזהרה מפני אכילת זבלני לא בריא. ילדים גדולים יותר עשויים למצוא את טיפי המזון במשחק מעצבנים, אך ילדים צעירים ככל הנראה יהיו פתוחים יותר. המשחק הזה הוא הטוב ביותר לילדים בכיתה ג ‘או למטה. ילדי חטיבת ביניים או תיכון יתלוננו ככל הנראה על טיפים המידעיים במשחק על אכילה בריאה.

האכילו את התינוק הוא משחק סיווג אוכל פשוט לילדים קטנים, שם עליהם לבחור אם אוכל הוא בעיקר קטטוגרף כבשר, ירקות או קינוח. שחק מהר כדי להרוויח ציון גבוה כדי לפתוח 3 תינוקות נוספים.

חברים טבעוניים

משחק חברים טבעוני

חברים טבעוניים הם מבוא חינוכי לירקות המלמדים את השמות והצורות של ירקות שונים.

עבודות בישול ומטבח

משחקים אלה יכולים להעניק לתלמידים טעם קטן של איך זה לעבוד במטבח. .

הביצים המבושלות

משחק הביצים הרותח

לביצים המבושלות יש שחקנים מרתיחים ביצים במספר סירים שונים בו זמנית על ידי מעקב אחר הטמפרטורה של סירים שונים והתאמתן לפי הצורך. המשחק הזה די פשוט, אך מראה כיצד אדם העובד במטבח עשוי להזדקק לעקוב אחר דברים רבים בבת אחת בתקופות קדחתניות. רמת הקושי ההולכת וגוברת ממבער אחד לשישה מבערים הייתה הופכת את המשחק הזה למושך כל הגילאים.

משחק עוגת שוקולד בישול מתוק

עוגת שוקולד בישול מתוקה היא משחק פשוט שמכיר את הילדים עם המטבח ועוקב אחר מתכון. זהו יותר סרטון הדרכה הניתן לשחק לעומת משחק ומתאים ביותר לילדים צעירים בכיתה א ‘או למטה.

המטבח הקאוט של בוניקולה

Bunnicula

המטבח הקאוט של Bunnicula הוא משחק פשוט להכנת מתכונים בו ילדים עוזרים לבניקולולה לבשל כלים ייחודיים. פתח את המקרר כדי למצוא מתכונים חדשים לעקוב ולראות אילו מתכונים כבר בישלת.

משחק אהבה לבישול

אהבה לבישול היא בחירת משחק הרפתקאות משלך בו אתה עוזר לקייט להקים את הקריירה הקולינרית שלה בהרפתקה של אימונים קולינריים בעיר ניו יורק.

הפוך את כולם

הפוך את כולם משחק מעוצב לערבב, בו עליכם להזיז את התבנית על חום גבוה קדימה ואחורה כדי למנוע מהמרכיבים ליפול עד שהמטר מתמלא והמנה שלמה. לאבד כל מרכיבים וזה משחק.

תיבת בנטו

משחק Bento Box

Bento Box הוא משחק צורת אוכל בו עליכם לגרור את הפריטים החסרים לתיבת הבנטו כדי להשלים את ארוחת הצהריים. השתמש בקווי מתאר הצורה כדי לקבוע לאן כל אוכל הולך. .

משחק אוכל מוסתר

. מצא את כל הפריטים הנדרשים לפני שהטיימר ייגמר ומשחק דרך 20 רמות מהנות. אם אתה לא מוצא פריט לפרק זמן ממושך, הפריט ינער לתפוס את העין שלך ולעזור לך לאתר אותו.

משחקי מיחזור

משחק המחזור של טום וג'רי של נהר

. הרם זבל בנהר מבלי לתפוס בטעות דגים או מקלות. . ניתן להשתמש במשחק זה כדי להסביר לילדים כיצד זבל יכול להסתיים בסביבה המשפיעים על בעלי חיים, בריאות אקולוגית ואספקת המזון שלנו.

תאום משחק הפח

תאום הפח הוא משחק מיחזור בו האשפה עוברת לאורך מסוע בחלק העליון של המסך. בכל רמה אתה שולט בצ’ילה הנעה שמאלה וימינה בתחתית המסך במטרה לאסוף רק סוג אחד של פסולת תוך התעלמות מקטגוריות אחרות. השתמש במפתחות החצים כדי לנוע שמאלה וימינה ולאסוף פסולת אורגנית, פלסטיקה, נייר או זכוכית.

חוות, בעלי חיים וחקלאות

משחקים אלה עוזרים להכיר את התלמידים לחוות, חקלאות, צמחים ובעלי חיים כדי לעזור להבין מאיפה האוכל שלנו מגיע.

עסק חקלאות סרק הוא משחק קליקים סרק בו אתה שותל ויבול יבולים, משדרג אדמה ודשן ובונה חווה משגשגת לחיצה אחת בכל פעם.

הרפתקאות חוות מקדונלד ישנות

הרפתקאות חוות מקדונלד ישנות היא משחק קליקים פשוט לילדים קטנים. המשחק מציג חיות משק בחווה והיכולת לעבור בין יום ללילה.

מולי מדנאלי ווגיזילה

מולי ממשחק דנאלי ווגיזילה

מולי מדנאלי ווגיזילה הוא משחק גינון בו שחקנים עוזרים למולי לגדול ירקות עטורי פרסים בגינה שלה. .

תיקון צמחוני חדש של לוני טונס

משחק תיקון צמחוני חדש של לוני טונס

תיקון Veggie של לוני טונס חדש הוא משחק ארגז חול בגינון בו ילדים יכולים לחקור את גידול הפירות והירקות השונים תוך כדי אינטראקציה עם בעלי חיים והסביבה.

כיתת העיצוב מזינה את ה- Fidgits

כיתת העיצוב מזינה את משחק Fidgits

עיצוב חוליות Feed The Fidgits הוא משחק גינון אקפוניקה המלמד ילדים כיצד לגדל ירקות בתוך הבית.

עיירת חווה

. . השתמש בחווית המשחק שלך כדי לחקור ולרכוש ציוד ותהליכים חדשים כדי למכור את המזון שלך למידע נוסף. לכל שלב יעדים ספציפיים המבוססים על כמה כסף אתה חייב להרוויח או אילו פריטים אתה יוצר הרבה.

סיפור חווה

סיפור חווה הוא משחק Connect 3 בו ניתן להחליף ירקות עם ירקות סמוכים מעל, למטה או לצד שלהם כדי לחבר 3 או יותר ברציפות. המשחק הזה הוא כמו גרסה מפושטת ופחות ממכרת של Candy Crush ללא כל העליות ואלמנטים לחץ חברתי. לשחקנים ניתנים 2 דקות לאיסוף ירקות בכל רמה. . צבע העגבניות והפלפלים זהים ואילו צורת הפלפלים דומה למדי לצורת הגזר, מה שמקשה על המשחק הזה לסרוק במהירות ויזואלית מאשר משחק הסופגנייה הצבעוני.

פופ חווה

משחק פופ חווה

. ריצות ארוכות יותר נותנות בונוסים גדולים יותר. משחק זה עוזר להכיר את התלמידים עם פירות וירקות, אם כי הפשטות שלו הופכת אותו למיטב לתלמידים בכיתה ג ‘או למטה.

טרקטור אקספרס

משחק טרקטור אקספרס

Tractor Express הוא משחק נהיגה בטרקטורים מבוסס פיזיקה בפיזיקה, בו השחקנים חייבים להניע טרקטור כדי להפיל חזירים שנערכים על קרוואן מבלי שנפיל אותו. המשחק הזה מעט מאתגר אחרי רמות הזוגיות הראשונות, מה שהופך אותו להתאמה טובה לכיתה ד ‘עד שישית.

משחק טרקטור מאניה

Tractor Mania הוא משחק נהיגה דו -מימדי יפהפה בו שחקנים מספקים תוצרת לשוק. השתמש בהכנסה שלך כדי לקנות טרקטור טוב יותר, קרוואן טוב יותר וכדי לרכוש שדרוגי תכונות לציוד שלך. סיים כל שלב עם טריילר מלא להרוויח יותר ולשדרג מהר יותר. אתה יכול לנצח את כל 180 השלבים?

מפעל חווה

Farm Factoryis משחק SIM מפושט בו שחקנים מגדלים בעלי חיים וראו כמה הם יכולים להרוויח תוך 5 דקות. הוסף תרנגולות, כבשים ופרות לחווה שלך. שדרג את החווה שלך כדי להיות מסוגל לעבד נפחים מוגברים של ביצים, חלב וצמר.

משבר גזר באגס

משבר גזר באגס באני הוא משחק קציר גזר בו אתה עוזר באגס באני לתפוס כמה שיותר גזר שהוא יכול בלי להבחין בו על ידי יוסמיטי סם. לחיצה על שמאל וגרור את העכבר כדי לנוע שמאלה או ימינה. החלק למעלה כדי למשוך גזר והחלק למטה כדי להסתתר בחור. . כשהוא מסתכל הוא רואה את הכיכר ישירות מתחתיו יחד עם הכיכר משני צדיו. בחלקו העליון של המסך שני מטרים המראים לך כמה ממטרת הקציר של היום השגת וכמה רחוק אתה נמצא בימינו הנוכחי.

זיכרון חיות חווה

חיות משק ילדים לומדים משחק זיכרון

חיות משק ילדים לומדים משחק זיכרון הוא משחק תואם לכרטיסי זיכרון הקובע גם את שמות בעלי החיים כאשר ילדים מעיפים את הקלפים.

ביצה תלך

. למשחק הזה יש גרפיקה יפה היא די פשוטה, מה שהופך אותו להתאמה טובה לתלמידים בכיתה ב ‘.

Sokofarm

משחק Sokofarm

Sokofarm הוא משחק סוקובאן עם נושאי חקלאות עם 25 חקלאות. דחף כל אחת מארזות הזרעים למיקום נטיעה נכון. ! שתלו מגוון תוצרת לאורך כל המשחק ופכו על כל רמה על ידי הצבת כל חבילת זרעים.

חוות פאזל

משחק חוות פאזל

חוות פאזל היא משחק פאזל קל המורכב מחיות משק וסצינות אחרות מחיי החווה. המשחק הזה די קל, כאשר כל אחד מחצי תריסר הפאזלים המורכבים מתריסר חתיכות מרובעות שנמצאות במקומן. הפאזל מראה מתווה בקנה מידה אפור לאן עוברות היצירות עד שהם מתמלאים, מה שהופך אותו לאידיאלי לתלמידים בכיתה ב ‘או למטה.

. מסעדה פתוחה וכן . בית קפה הוא משחק טריף להוראה על יזמות וניהול עסק, העלאת שחקנים בשליטה על תמחור, פורמולה, ניהול מלאי וניהול תזרים מזומנים.

משחק קסגרנדס מרקדו Mayhem

. . .

הקש על משחק הסופרמרקט

TAP Supermarket הוא משחק איזומטרי בו על השחקן לנהל חנות מכולת כולל תוצרת הפעלה מחדש, הרחבת קו הסחורות שנמכרו ובדיקת לקוחות. כשאתה מתגלה במשחק אתה יכול לפתוח תצוגות חדשות. .

קופאית מכולת

משחק קופאית מכולת

קופאית מכולת היא דרך מהנה לתרגל תוספת. צלצל ללקוחות, אוסף את התשלומים שלהם ואז תן להם את השינוי שלהם על ידי בחירת הכמות הנכונה של חשבונות ומטבעות

סימולטור קופאית

. צלצלו את כל הפריטים בעגלת הקניות של כל לקוח, אוספים את התשלומים שלהם ואז נותנים להם את השינוי הנכון. .

משחק אימפריה סרק היפרמארט

. בנה חנות מכולת משגשגת ואז הוסף קווי מלאי אחרים כשאתה מרחיב את העסק. !

משחק סימולטור בסופרמרקט

סימולטור סופרמרקט הוא משחק SIM פיקסלי נמוך נמוך המבוסס בחנות מכולת. כמנהל החנות אתה מסייע לכולם לשמור על פעילות החנות. . במשחק הזה אתה נוהג לחדש מניות, לקנות אספקה ​​ולהניח את המוצרים על המדפים.

משחק בית קפה

בית קפה הוא משחק סימולציה בו אתה רואה כמה כסף אתה יכול לעזור לקפה קליפסו להרוויח בחודש. המשחק כולל גורמים כמו גרב רכיבים, קלקול מרכיב, שינוי נוסחאות שתייה, ניהול מחיר שתייה ושינוי הביקוש לצרכן על בסיס שינויים במזג האוויר.

בנה את המוניטין שלך והגדיל את תזרים המזומנים שלך על ידי אופטימיזציה של המלאי והתמחור שלך תוך הקצפת צרכני פורמולה אוהבים.

בר פתוח

משחק בר פתוח

בר פתוח הוא משחק סימולציה ברמנים בו שחקנים שופכים משקאות ללקוחות ומנקים את הבר לאחר הגשת כל משקה. מלאו כל זכוכית בדיוק לקו המילוי כדי להרוויח נקודות נוספות ולראות כמה תוכלו להרוויח לפני שהטיימר ייגמר. .

אנו חשופים משחק אמן שוקולד דובים

אנו מחסנים דובים אמן שוקולד הוא משחק הגשת לקוחות חמוד בו אתה יוצר צורות ודפוסים על המסך באמצעות העכבר או אצבע כדי לשרת לקוחות נכנסים.

משחק זה עוזר לילדים להתאים את הדפוס ולפתח מיומנויות מוטוריות.

פיצריות

מגדל פיצה

. אימן את השפים שלך בכל קומה, בטל את נעילת הרצפות החדשות ושפר את רשת המסירה שלך כדי למקסם את הרווחים שלך.

משחק קפה פיצה

. הגישו לקוחות במהירות לפני שהם עוזבים כועסים, מהירות הזמנות לאורך חגורת המסוע, אוספים את התשלומים שלהם והשתמשו בטלפון לרכישת מרכיבים נוספים בכל פעם שתרצו נמוך.

חנות פיצה היא משחק סימולציה מתוזמן בן 14 שלבים בו השחקנים חייבים לתת ללקוחות את התפריט, ואז לספק להם פרוסת פיצה עם הצורה והגדולים שהם רוצים. השתמש בשני התנורים וגם בשתי הידיים כדי לעבוד על הזמנות מרובות בבת אחת. המשחק הזה קשה יותר מהמשחקים האחרים בסדרה זו שכן גם חלקי העשייה של הפרוסה וגם התוספות של הרמה לוקחים קצת זמן כל אחד. . בסוף כל סיבוב יש משחק משחק 3.

פיצריה

פיצריה הוא משחק סימולציה פשוט בו אתה מסתכל על בועות המחשבה של הלקוחות כדי לראות מה הם רוצים וכמה זמן נשאר לך לשרת אותם. הכינו את המשקאות שלהם, תפוסו את קרום הפיצה, הוסיפו תוספות, בישלו את הפיצה והגישו להם אותה בזמן שהם מבקשים ללא קופסה או ארגזים כדי לעבור הזמנות. ככל שאתה מתקדם בכל 20 השלבים של המשחק אתה פותח את הנעילה של תוספות נוספות ושתייה וריאציות. כמה תוספות מתווספות לפני שהפיצה מבושלת בזמן שאחרים מתווספים אחרי. אתה לא צריך לדאוג לתזמון בבישול הפיצה שכן התנור הוא אוטומטי, אם כי אתה צריך להכניס את הפיצה ולהוציא אותה החוצה.

ראש פיצה

המשחק הראשי של פיצה

. . שחקו 10 שלבים בניסיון לשכפל את הדוגמאות בדיוק ככל שתוכלו. בשלב הראשון אתה צריך להכין 6 דוגמאות ומספר הפיצות שאתה חייב לעלות עליות כשאתה מתקדם במשחק.

משחק פיצה בייקר

פיצה בייקר הוא משחק סים אפיית פיצה. תפוס את הקרום המתאים, הוסף רוטב, שכבה על כל נושאים אחרים שהלקוח מבקש, ואז הושיט לדוב את הפיצה כדי לבשל אותה לפני שטיימר הסבלנות של הלקוח ייגמר. כל פיצה מוגשת נכון מרוויחה הכנסה. . אם אתה לא משרת ללקוח את הפיצה הנכונה בזמן שאתה מאבד חיים. .

מסיבת פיצה

משחק מסיבת פיצה

. המשחק הזה קל יותר מרבים מהמשחקים האחרים מכיוון שהקרום הוא אוטומטי, כמעט כל סדר (למעט החזיר והפטריות) מתחיל ברוטב עגבניות, ישנם מעט מרכיבים בסך הכל לבחירה ותוכלו להוסיף רכיבים בכל סדר. . .

.

צ’יזבורגרים

חנות המבורגר

משחק חנות המבורגר

. התחל כל הזמנה עם מגש ואז בנה את החומרים המבוקשים מבועת המחשבה שלהם בסדר הנכון החל מלמטה למעלה. לאחר שתשלים את ההזמנה שלהם הקש על המגש כדי לספק אותו, ואז אסור את התשלומים שלהם. כשאתה מתקדם דרך 10 השלבים של המשחק אתה פותח את הנעילה של מרכיבים ופריטי תפריט נוספים כולל תבלינים, נקניקיות, צ’יפס וסופגניות.

אולטרה פיקסל בורגרריה

משחק בורג'ר אולטרה פיקסל

Ultra Pixel Burgeria הוא משחק הגשת המבורגר בו עליכם להכין את הבצק, לאפות את ההפסקה, להפוך את חתכי הסטייק לבשר בקר טחון ולהגיש את הסודה הלקוחות. למשחק הזה יש עיצוב יפהפה עם פיקסל, 14 שלבים מאתגרים ומדריך מועיל.

בובספוג מכנס מרובע קרבי משבר פטי

בובספוג מכנס ריבועים משבר משבר פטי

בובספוג מכנס מרובע קרבי משבר פטי הוא משחק דלפק ארוחת צהריים בו אתה יורה אוכל על הלקוחות לפני שהם מגיעים לדלפק. השתמש במפתחות החצים השמאלית והימנית כדי לנוע שמאלה או ימינה, מוט החלל כדי לירות אוכל, ובמפתח B כדי להחליף תחמושת בין המבורגרים, דביקים, פוטלר ודגיג. חלק מהלקוחות לוקחים רק המבורגר יחיד כדי לספק את הרעב שלהם בעוד שלקוחות אחרים זקוקים ליותר המבורגרים או המבורגרים גדולים יותר כדי להרגיש שבעים.

למשחק זה 2 מצבי משחק: גרסת פטי רויאל בסיבוב יחיד ומצב הגנה מבוסס משימה ושימוש בו אתה שומר MR. Krabs מלקוחות רעבים. במצב הראשון אתה משרת לקוחות בזמן שהם מתקרבים, ובגרסה השנייה של המשחק אתה צריך לשרת את הלקוחות לפני MR. . המצב הראשון מבוסס על גל ונמשך עד ששלושה לקוחות עוברים דרך הדלפק בזמן שהמצב השני נמשך עד שנגמר לשני הזמן או MR MR. . קראבס עם המבורגר. במצב הראשון של המשחק כשאתה נמוך על המבורגרים אתה יכול להרים יותר על ידי מעבר לקצה השמאלי או הימני של הרמה.

יצרנית המבורגר

משחק יצרני בורגר

יצרנית המבורגרים ערימה מרכיבים על פי רשימת ההזמנות להכנת המבורגר מושלם להזמנה תוך 10 עד 15 שניות. . יש להוסיף מרכיבים מלמטה למעלה כדי לערום אותם בסדר הנכון. המשחק הזה די פשוט כי תלמידי כיתה ב ‘או שלישי עשויים לאהוב את זה, אך סטודנטים מבוגרים עשויים למצוא את המשחק הזה שחוזר על עצמו.

בורגר עכשיו

משחק בורגר עכשיו

בורגר עכשיו משחק דלפק ארוחת צהריים בו השרת צריך לערום רכיבי כריך יחד עם כל צד ואז להגיש אותם במהירות להמתנה ללקוחות. . מהירות המשחק הופכת את זה לכיף לילדים מכיתה ד ‘לכיתה ו’.

מסעדת בובספוג מסעדה

מסעדת Spongebob של בובספוג היא משחק בורגר גריל בו אתה משחק בתור בובספוג ומשרת את חבריו המבורגרים, צ’יפס וסודה. להגיע לשער הרווחים היומיומי לשחק למחרת. אתה יכול לעשות את זה לאורך כל השבוע?

זמן המבורגר

זמן ההמבורגר יש את השחקן להכין המבורגר אחד בכל פעם עם החומרים שצריכים להיות ממוקמים באותו סדר כמו בתמונה. אם נעשית שגיאה ניתן לגעת בפח האשפה כדי להשליך את ההזמנה ואחד לוחץ על סימן הסימון כדי לשרת הזמנה מושלמת ללקוח. לקוחות המגישים במהירות נותנים טיפ. הלקוחות מביעים אי שביעות רצון ואז עוזבים אם ההזמנה אינה נכונה או לוקח יותר מדי זמן. אנו מציעים גם גרסה של המשחק הזה בשם Crazy Cooking Chef, שם מוצג אוכל על חוף ים. המשחק הזה בקצב מהיר במקצת, מה שהופך אותו לטוב לכיתה ה ‘עד ו’.

כל זה מציג את עובד המשחק בחודש

כל מה שמציג את עובד החודש הוא משחק גחמני בהשראת הקומדיה של ניקלודיאון. עזור לעזר לשרת את הלקוחות במיטב יכולותיך ולראות אם הוא יכול לזכות בפרס עובד החודש. האם אתה יודע להכין המבורגר טוב?

ערימות סנדוויץ ‘

ערימת סקובי דו סנדוויץ ‘

.

הקש על המסך באצבע או השתמש בלחצן לחיצה שמאל של העכבר כדי לנוע שמאלה וימינה כדי לתפוס רכיבים ולהימנע מהדינמיט.

להיות מגניב מגדל Scooby Doo Sandwich

היה מגניב Scooby Doo Sandwich Tower הוא משחק בניית כריך מתנשא בו אתה חייב להכין כריך מתנשא טעים לחברי הכנופיה. . השתמש במקשי החצים במקלדת שלך כדי לנוע שמאלה וימינה בין 3 הנתיבים האנכיים. לאחר הכאת רמה אתה יכול לשחק את סבב הבונוס עם 5 נתיבים שבהם סקובי נע קדימה ואחורה לתפוס את חטיפי סקובי הנופלים.

ערמו את ההמבורגר

Stack the Burger הוא משחק לכידת מרכיב. אסוף את הכמות הנכונה של כל המזונות הנכונים תוך הימנעות מרכיבים אחרים. אל תפסו את הלחמניה העליונה עד שאספתם את הכמות הנכונה של כל שאר המרכיבים. .

נפילת המבורגר

סתיו בורגר הוא משחק וידאו לערימת מגדל סנדוויץ ‘בו עליכם להזיז את בסיס הכריך שמאלה וימינה לתפוס חומרים נופלים.

משחק Burrito Burrito Blitz Blitz Burrito Burrito DC

DC Super Hero Girl.

זמן ויקטור וולנטינו טאקו

משחק זמן ויקטור וולנטינו טאקו

זמן ויקטור וולנטינו טאקו הוא משחק טאקו סטנד. בחר את פריטי המזון שהוזמנו על ידי הלקוחות שלך, גרור ושחרר אותם על בועת הדיבור של הלקוח וודא שהם מוגשים במהירות לפני שהם הולכים משם. הגבול על בועת המחשבה של הלקוח יציין עד כמה סביר שהם יעזבו ומתי 3 לקוחות עוזבים מבלי שיוגשו זה משחק זה משחק.

הגשת ארוחת בוקר וארוחת צהריים

משחק קפה פינגווין

בית הקפה של פינגווין יש לך משחק פינגווין על גלגיליות הממהרות לשרת אורחים ולפגוש את המטרה היומית. בעוד שהאסתטיקה במשחק זה מצוירת, רמת הקושי עולה במהירות לאחר הרמות הזוגיות הראשונות.

. .

Dog Hog הוא משחק סימולציה של 80 שלבים בו עליכם להגיש ללקוחות את המשקאות והמזונות שהם הזמינו במהירות לשמור עליהם מאושרים. . !

אנו חושפים דובים מטגנים צרפתים

. כשאתה מתקדם במשחק אתה פותח את הנעילה של מרכיבים נוספים.

. המשחק הזה צריך להיות כיף לילדים בכיתה א ‘עד שנייה.

זמן ארוחת בוקר

משחק זמן ארוחת בוקר

זמן ארוחת הבוקר מגיש אורחים ארוחת בוקר על ידי התאמת כל פריט בהזמנה אחת בכל פעם עד שההזמנה תושלם. כל סיבוב מורכב מ -60 שניות וקבלת פריט אחד לא נכון משאיר את הלקוח כועס. .

מגיש ארוחת ערב

פתח את מלצר המסעדה והמשחק השרתים

מסעדה פתוחה היא משחק מסעדה איזומטרי בו אדם חייב לפעול כ- Maître D ‘, מלצר, שרת, קופאית ונקי יותר למסעדה עסוקה. משחק זה עושה עבודה נהדרת ומראה עד כמה מסעדות עסוקות וכמה שרת עבודה חייבים לעשות בין אורחי ישיבה, לקיחת הזמנות, הגשת אוכל ואיסוף תשלומים.

. שחקנים העונים על שער הרווחים שלהם עוברים למחרת. המשחק הזה עובד במצב לא מקוון אך לוקח בערך 30 שניות לטעון על המשחק הראשוני. זה קורה הרבה ויכול להיות מכריע לילדים צעירים יותר. .

תחרות בישול של ניקלודיאון היא משחק קומפילציה להכנת אוכל המורכב מ -10 מיני משחקי שונים. המשחק הזה מזמין אתכם להכין הולנד שיבולת שועל, קציצה של קרבי, סושי דושי, שייק אצות, סופגניות, טוסט אוואקדו, עוגת ספוג, מאפינס אהבה, תערובת מיצים של הדסון וסטייק ותפוחי אדמה. משחק זה מלמד ילדים כיצד לפרוס אוכל, לערבב מרכיבים וארוחות בישול תזמון.

בר גלידה הוא משחק סימולציה מתוזמן בן 20 שלבים בו אתה מסתכל על בועות המחשבה של הלקוחות ומגיש להם את המרכיבים המדויקים שהם מזמינים לפי הסדר שהם רוצים אותם, מתחילים בתחתית ועובדים בדרך שלך למעלה. .

ICE-O-MATIK

Ice-O-Matik יש שחקנים שמפעילים מכונת אוטומטיות של גלידה שתתאים לבקשות הלקוחות על ידי הצבת החומרים הנכונים בסדר הנכון. התחל עם החרוט או הגביע ועבד בדרך שלך עד לראש. להגיע לשער הרווחים היומי בכל יום לעבור למחרת. כשאתה מתקדם במשחק אתה פותח יותר מרכיבים ועליך לבנות קינוחים מורכבים יותר. .

גלידה

גלידה היא משחק קל למשחק בו ילדים מכינים קונוסים גלידה ללקוחות.

מאניה גלידה

Mania Cread Mania הוא משחק מאתגר מבוסס מהירות בו על השחקן למסור במהירות את המספר שצוין של סקופים על 3 קונוסים שונים. המשחק די מהיר וקל יותר לשחק במכשירים ניידים או במכשירי מגע מאשר במחשב שולחני באמצעות עכבר. .

קינוחים

חנות שוקולד

משחק חנות שוקולד

. כשאתה מתקדם במשחק אתה משקיע בהרחבת מגוון המוצרים שלך, ומציע אוסף רחב יותר של פריטים למכירה ממכונות שונות. השתמש בבועות המחשבה ליד ראשי לקוחות כדי לראות מה הם רוצים ולהשתמש במד הסטטוס בכל אחד כדי להבטיח שתשרת את הלקוחות לפני שנגמר סבלנותם. אל תשכח לגבות תשלומים שלקוחות עוזבים כדי לקבל אשראי לכל הזמנה.

משחק עיצוב עוגות

לעיצוב העוגה יש אופים מכין עוגה לרצונות הלקוח כולל סוג הבלילה, צורה, שכבות, מילוי, ציפוי, תוספות וטופר. . קל יותר לשחק במשחק זה על יעדי מגע ברזים מאשר עם עכבר על צג גדול יותר מכיוון שהוא דורש השלמת משימות די מהר כדי לרצות את הלקוחות וכל מרכיב שנוסף דורש לחיצה שוב על סימן הסימון לאחר הוספתו כדי לאשר אותו. .

. עזור למפלצות לחגוג את ימי הולדתם על ידי הפיכתם לעוגת מגדל. . מנע מהעוגה להיפטר ולערום לקו כדי לפתוח את האתגר הבא.

משחקי סימולציה עסקיים אחרים

משחק חנות פרחים

. תן לכל לקוח תפריט, תפוס את הפרחים שהזמינו ואוסף את התשלומים שלהם. הקפד לשרת לקוחות במהירות לפני שסבלנותם תיגמר ומלאי מחדש את המלאי שנמצא במלאי כדי לשמור על החנות שלך בצורה חלקה.

חנות פרחים 2

. .

חנות תכשיטים

משחק חנות תכשיטים

. ככל שאתה מתקדם במשחק אתה פותח את הנעילה של סוגים נוספים של תכשיטים כולל טבעות, שרשראות, עגלות ואבני חן גולמיות. .

משחק אימפריה סרק שומה

אימפריה שומה סרק היא משחק קליק סרק בו אתה עוזר לשומות חרוצות לבנות קהילה משגשגת. . ואז התחל מחדש עם מספר רב יותר מרוויח מהגיבוי של משקיעים קודמים. .

משחקי נושא אחרים של אוכל ואירוח

המשחקים האלה הם פשוט משחקים הקשורים למזון. .

נחש פירות

משחק נחש פירות

נחש פירות הוא משחק נחש בו נחש מתארך יותר כשהוא אוכל פירות כמו תפוחים, תפוזים, לימונים, קיווי, אבטיח, דובדבנים, תותים, ענבים ובננות. אם הנחש נתקל בזנב משלו בגלל שהפך בצורה חדה מדי הוא מאבד אחד משלושה חיים. הטיימר מתחיל עם 30 שניות שנותרו וזמן עולה בעת אוכלים חלק מהפירות. קל לשחק במשחק הזה, אם כי לוקח בערך דקה לטעון על המחזה הראשון.

טום וג’רי פלאנקס

משחק קונדס טום וג'רי פארדס

טום וג’רי פארדס קונדס הוא גרסה חמודה של הנחש המשחק בו אתה משחק כג’רי בתוך ראש דרקון סיני. לכל אחת מ 20 הרמות יש מספר ספציפי של חתיכות גבינה שעליכם לאסוף כדי לנצח. הימנע מלהרידת בקירות, בעצמך או מכל מלכודותיו של טום. שלבים מאוחרים יותר כוללים תכונות קשות יותר ויותר כמו ריבועים שתוכלו לחצות רק פעם אחת. השתמש במקשי החצים שלך כדי לשנות הוראות. אתה יכול לפנות רק 90 מעלות בכל פעם.

משחקי התקפה מבוך

Pac-chef

משחק Pac-chef

. לאסוף מטבעות כדי לקנות מרכיבים ולדרוס את החומרים כדי ליצור קולינריה חדשה המענגת בכל שלב. .

משחק Scooby doo doo משחק אוכל טוב

Scooby doo doo אוכל טוב תזזית הוא משחק בהשראת פקמן בו אתה משחק כסקובי דו קוצר ירקות מהגינה כדי לעזור להאכיל אחרים. . . מפלצות עדיין יכולות לתקוף אותך גם כשיש לך חטיפי סקובי.

PACRAT

Pacrat הוא משחק בהשראת Pac-Man בו אתה עוזר לחולדה לאסוף גבינה תוך הימנעות מהחתולים המציקים.

ליל הטבע

ליל המשחק הטבעי החי

לילה של הטבעון החי הוא משחק התקפת מבוך בו אתה אוסף גזר תינוקות תוך הימנעות מירקות זומבים מסוכנים. העבר את רובי סביב הרמה באמצעות מקשי החצים במקלדת שלך. .

משחקים קלאסיים של ארקייד

אפל ובצל מכה בקרב

אפל ובצל מכה את משחק הקרב

.

תפוח ובקבוק בצל תפס

משחק תפיסת בקבוקי אפל ובצל

תפוס בקבוק תפוח ובצל הוא משחק זריקת בקבוק בו אתה זורק בקבוק גבוה יותר וגובה מטבעות וקניית שדרוגים כדי לגרום לבקבוק שלך לעוף מהר יותר. כמה גבוה אתה יכול לזרוק?

חנות Apple & Onion Store Dash

. שחק בתור תפוח או בצל ומירוץ על פני חנויות של מורכבות הולכת וגוברת כדי לבדוק מבלי להיתקל בלקוחות אחרים. אתה יכול לחכות בין המעברים כל עוד תרצה, אבל אם מישהו מהלקוחות יפגע בך זה משחק.

חילוץ Apple & Onion Cat

משחק הצלת חתולים של אפל ובצל

Apple & Onion Cat Rescue הוא משחק מעבר דרכים בו אתה עוזר לחתול אבוד לקפוץ על מכוניות כדי לפלס את דרכו חזרה לתפוח או לבצל. הימנע לגעת בכביש או שזה משחק!

ראש שדה תעופה

משחק ראש שדה תעופה

Rush Airport הוא משחק סימולציה מפושט שמראה איך זה היה לעבוד במגדל בקרת טיסה.

באגס ארנב גזר צ’ייס

משחק צ'ייס גזר באגס באני

. .

קינג בייקון לעומת הטבעונים

קינג בייקון לעומת משחק הטבעונים

. . פגע בכוח כדי להגביר את כוח הלחימה שלך ואל תיתן למזונות להגיע לקצה השמאלי של המסך או שתפסיד חיים. עליות חשמל כוללות פרח שמורה לך על אבטיח, תיק כסף בשווי 50 נקודות ושעון שמאט את מהירות האויבים שלך. פגיעה בעוף אינה עולה לבריאות, אך עולה 100 נקודות.

בלוקים של שוקו

Choco Blocks הוא משחק בהשראת טטריס המבוסס על חתיכות סוכריות שוקולד בגדלים ייחודיים שונים. הפינה הימנית העליונה של המשחק מראה איזו יצירה היא הבאה. . . אתה יכול גם להזיז את הפה הגדול שמאל או ימי.

DC Super Hero Girls Food Foot

משחק קרב קרב אוכל של בנות סופר גיבור DC

DC Super Hero Girls Foot. שחק בתור וונדר וומן, בתגירל, סופרגירל, זטנה, נטר ירוק או דבורה. השתמש במקשי החצים שלך כדי לנוע למעלה ולמטה ובמדרל החלל כדי לזרוק אוכל. דפק נבלים כמו הארלי קווין בשלושה משחקי קרב.

סופגנייה סלאם דאנק הוא משחק לתפוס סופגניות בו אתה חותך את החוט כדי להכניס את הסופגנייה ליפול לקופסת סופגניות או לריקושט מהקיר לתוכו. אסוף מטבעות כדי לקנות קפיצים ומגנטים של Power Up כדי למקסם את הציון שלך.

דניס וגנשר מגנים על משחק Den

דניס וגנשר מגנים על המאורה היא משחק וידאו בהשראת צמחים לעומת זומבים, שם אתה עוזר לדניס להקים מגדלי גאדג’טים בלאם-טסטי כדי להילחם בגלי זומפאה, שנוצרו על ידי סדר לא מומלץ מראש עיריית Beanotown כי כל המזונות פרט לאפונה עגומה הם אָסוּר. החלק העליון של המסך מראה כמה מטבעות שמרת, שחוסכים אותך נמצאים על המספר הכולל של הגלים ברמה, ובריאות DEN. הרמה הראשונה משמשת כמדריך. . אתה יכול גם לקרוע מגדלים קיימים ולבנות במקומם במגדלים חזקים יותר כשאתה מרוויח יותר ניסיון לאורך גלים מאוחרים יותר של רמה.

גלידת Oddbods נלחמת

משחק קרב גלידה של Oddbods

קרב גלידה של Oddbods הוא משחק קרב גלידה פשוט בו אתה זורק גלידה על Oddbods אחרים שמכוונים אליך. . אתה צריך לטעון מחדש את הגלידה שלך באופן קבוע וברגע שתפגע 10 פעמים במצטבר זה משחק. המשחק מתעד את הלהיטים, הזריקות והדיוק שלך.

Office Higstling Royale

משחק רויאל היאבקות משרדי

. בחר באחד משמונה לוחמים ואז לעסוק בקרב מעוצב רויאל רמבל. תלבש כל אויב וזורק אותם מעל החבל העליון. .

עליית העימות של העיר TMNT

Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles City Showdown משחק

Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles City Showdown הוא משחק לחימה RPG מבוסס תור בו אתה נלחם בדרך שלך ברחבי ניו יורק. לכל אזור יש מגוון של מיניונים שעליכם להביס ובוס ברמת סיום. לבניינים הקשורים למקום קרב יש סמן על הגגות. אתה יכול לבחור לבזבז את תוריך להילחם בכל שילוב באמצעות התקפות של Raph, Leo, Donnie או Mikey. להילחם ברעים, לאכול פיצה כדי לשחזר את הבריאות שלך ולפנות את דרכך על התפוח הגדול שקופץ מגג לגג. הקש על כל אחד מהטורפים שלך שממוקדים על ידי האויבים כדי להגן ולהקל על כל נזק שתוכל לקחת.

. בחר עם איזה צב אתה רוצה להילחם ולהשלים 13 משימות ייחודיות ברחבי הרכבת התחתית, טיימס סקוור, מורת הצב, אלברטו, הרציפים וחצר ההצלה. האם אתה יכול למצוא את כל הפריטים המיוחדים של ספלינטר?

Teenage Mutant Ninja Turtles Pizza Quest

Teenage Mutant Ninja Turtles Pizza Quest הוא משחק משחק בן 150 שלבים בו אתה משחק כקאסט של TMNT שנלחם ב- Shredder, Krang ו- The Footlan. אסוף וצייד טנדרים המגבירים את כוח הלחימה שלך. שחזר את הבריאות על ידי כך שמייקי חולק פיצה עם צבים אחרים. חזור למאורת כדי להשתמש בחוויה שלך כדי לקנות Power Ups ולהשתמש במטבח Lair ולאפות פיצות מיוחדות כדי לפתוח דמויות אחרות שתוכל להביא איתך למסע שלך.

העטלפים של Tom & Jerry Show Cat Gate

. לחץ למעלה או למטה כדי להחליף נתיבים וזרוק שום לעטלפים. אם אתה מכה בעטלפים רבים ברציפות אתה בונה כוח במד ההתקפה המיוחד שלך ומפעיל בונוס מכפיל ציון. כאשר מד ההתקפה המיוחד שלך מלא אתה מקבל התקפות מיוחדות ללא הגבלה. הימנע ממחכונות הטיגון של ג’רי וזרוק עליו סטייקים. היזהר מעכבר הערפד שגונב מייד פריט על ירח מלא. עכבר הערפד עובר נתיבים כשנפגע. קרן המראה מנקה את כל העטלפים בנתיב, אך אינה משפיעה על ג’רי. לחץ על מקשי החץ למעלה ולמטה כדי להשתנות בין 3 הנתיבים, מקש החץ השמאלי כדי לפטר את קרן המראה, מקש החץ הימני כדי לירות סטייק, וסרגל החלל לזרוק שום.

המופע של טום וג’רי רודף אחרי ג’רי

המופע של טום וג'רי רודף אחרי משחק ג'רי

המופע של טום וג’רי רודף אחרי ג’רי הוא משחק לוח וירטואלי בו תוכלו לשחק נגד המחשב או חבר. השחקן הראשון הוא טום והנגן השני (מחשב או אנושי) הוא Butch. בחר לשחק במסדרון, בחדר האוכל, במטבח או בסלון. בכל סיבוב אתה מושך מחרוזת כדי לגלגל מספר בין 1 ל 6, ומניע את המספר המשויך לריבועים. אם שני החתולים תופסים את אותה הכיכר הם נלחמים, כשהמפסיד נופל לאחור בכיכר. אם אתה נוחת על כיכר אדומה אתה מזיז לאחור ריבוע ואם אתה נוחת על כיכר עם נקודת קריאה אתה מפעיל משחק מיני שיכול לאפשר לך להתקדם 2 ריבועים אם תכה אותו.

הרס טום וג’רי

משחק הרס טום וג'רי הולידיי

טום וג’רי הולידיי הרס הוא משחק איסוף נושא לחג המולד בו אתה עוזר לג’רי להימנע מתום וסכנות אחרות תוך איסוף סוכריות ומתנות. לחיצה על העכבר שמאלה וגרור אותו מסביב. אל תתנו לטום לתפוס אתכם, להיתקל בספייק, להכות באיש שלג, להכות במכונית RC או לגעת באיש זנגוויל. לאסוף פראיירים ומתנות כדי לקלוע נקודות. לכל יום יש יעד נקודה ואתה מכפיל את הנקודות שלך שהרוויחו מהמתנות והסוכריות על ידי נגיעה בכוכב. אתה מתחיל את המשחק עם 3 בריאות ויכול לשחזר נקודות פגע על ידי איסוף גבינה. .

משימת ויקטור ולנטינו למונטה מקאברה

משימת ויקטור ולנטינו למשחק מונטה מקאברה

. . מצא 10 קמע נסתרים על העולם העולמי, ענה על שאלות חידון וחוצה דרך 5 משחקי מיני שבה , והפעל דוכן טאקו.

וַפל

משחק וופל

וופל הוא משחק חיפוש מילים עם אותיות המונחות בתוך ריבועי הוופל. לחץ על תאים סמוכים וגרור לכל כיוון (כולל באלכסון) כדי לאיית מילים. אתה יכול לשנות שוב ושוב כיוונים באמצע איות מילה. . מילים חייבות להכיל לפחות 3 אותיות וכל מילה ניתן לאיתן פעם אחת לפאזל. ניתן להשתמש באריחי אותיות פעם אחת למילה וניתן להשתמש בהם שוב ושוב על פני מספר מילים שונות. שחקנים יכולים לבחור לשחק באנגלית, גרמנית, ספרדית, צרפתית, איטלקית או פורטוגזית.

מסע ביצה

. לאסוף את כל הביצים כדי לנצח כל שלב. כשאתה מתקדם במשחק אתה עומד בפני סכנות נוספות כולל גופרס ודוקרנים.

הזיות סופר סוכר היא משחק מפסק לבנים הנושא לאחר סוכריות טעימות. .

משחקי פלטפורמה

סנאי הרפתקאות הוא משחק איסוף פירות וירקות בן 20 שלבים. . .

הרפתקאות נערות ממתקים

משחק הרפתקאות נערות ממתקים

הרפתקאת נערת קנדי ​​היא משחק וידאו מקוון בן 10 רמות.

. בכל פעם שאתה קופץ את משמרות סטטוס הספייק וכמה אויבים עוברים בין נייחים לתנועה.

הרפתקאות פירות

משחק הרפתקאות פירות

הרפתקאת פירות היא משחק וידאו של פיקסל פיקסלים רטרו, בו אתה משחק כקפיצה תות של Renegade ומקפיצה כפול על דרכה על רמות מאתגרות אוספות כוכבים ומפתחות תוך הימנעות מדוקרנים ונפגעים ממאכלים מסוכנים אחרים.

ארנב חמדני

משחק ארנב חמדני

ארנב חמדני הוא משחק בריחה ברמה מרגיעה בו אתה עוזר לארנב הפסחא לאכול 3 ירקות בכל שלב כדי לפתוח את פורטל היציאה ברמה. סע על עננים, צף על בועות, אסוף מפתחות, מצא 3 כוכבים וסיים את הרמות במהירות כדי למקסם את הציון שלך.

הצלת גינג’רמן

הצלת ג’ינג’ינגמן היא משחק פלטפורמה אופקי בו אתה משחק כאיש הג’ינג’ר. רץ, קפוץ וקפיצה כפולה בעזרת מקשי החצים במקלדת שלך. לאסוף סוכריות כדי לקלוע נקודות. הקש על סרגל החלל כדי לירות קני ממתקים כאשר הוא מצויד.

השף החמדני

משחק השף החמדני

השף החמדני הוא משחק פלטפורמה די פשוט בו שף אוסף סופגניות תוך הימנעות או רצועות על גלילי גבינה זועמים. השף יכול לנוע שמאלה או ימינה, לקפוץ או לקפוץ כפול. המשחק הזה הוא סוג של אנלוגי נאמנות נמוכה יותר למשחק הסופר נינטנדו לארוחת הצהריים. משחק זה דורש שימוש נרחב בתכונת הקפיצה הכפולה, ולכן ככל הנראה הטוב ביותר לכיתות ג ‘ומעלה.

הרפתקאות צפרדע נינג’ה

משחק הרפתקאות צפרדע נינג'ה

הרפתקאת צפרדע נינג’ה היא פלטפורמה עם נושא רטרו בו אתה משחק כצפרדע שיכול לקפוץ או לקפוץ כפול. לרוץ את האויבים, לשבור את הבלוקים לאכול את התפוחים ולהגיע אל האודם בסוף כל רמה. למשחק הזה יש רק 5 רמות אבל הם נהיים די מאתגרים ברמה 3. אתה מקבל 3 נקודות מכה ונמשך ללא הגבלה.

קפיצת פירות

משחק קפיצת פירות

קפיצת פירות היא משחק פלטפורמת קפיצה מהיר בקצב בו השחקנים לוחצים על החצים השמאליים או הימניים כדי לנוע על פני פירות תוך הימנעות מדוקרנים ונפילה מהפלטפורמות. המשחק הזה מהיר יותר ומתסכל יותר מרוב המשחקים האחרים באוסף שלנו.

נפילת פטריות

משחק סתיו פטריות

נפילת פטריות היא משחק נופל אנכי בו אתה משחק כפטרייה רצה קדימה ואחורה. אסוף מטבעות כשאתה נופל, נתקל בפטריות לתינוקות לאי -מנוצחות, ולאסוף פצצות שניתן להשתמש בהן כדי לפוצץ עטלפים. המשך עם תנועת המסך וראה כמה רחוק אתה יכול לנוע לפני שאתה נופל מאחורי המסך או להכות על עטלף.

איפה הגלידה שלי

איפה משחק הגלידה שלי

איפה הגלידה שלי היא משחק פלטפורמה של פינגווין. עזור לפינגווין למצוא את דרכו לקונוס גלידה טעים בכל אחד מ 20 השלבים. המסך עוטף ומאפשר לך לעבור מהקצה השמאלי של המסך ימינה, או ליפול במסך ולנחות ליד החלק העליון. הימנע מהמכשולים המסוכנים המסוכנים!

חובב סופגניות

משחק חובבי סופגניות

חובב סופגניות הוא משחק ברזל של 10 שלבים בו אתה עוזר למפלצת רעבה להפעיל מתגים ומפגעים ברורים כדי לפלס את דרכו לסופגנייה טעימה בסוף כל שלב.

משחק מפואר

. אסוף את המפתחות כדי לפתוח את הדלת ואת מטבעות הגבינה כדי להרוויח נקודות. הימנע ממפגעים הכוללים את החתולים עד שתוכל לתפוס את שיקוי הכוח העל. בשלבים מאוחרים יותר תוכלו לתפוס את ה- JetPack כדי לעוף. צא דרך הדלת לפני שהטיימר מגיע לאפס כדי לנצח כל רמה ולפתוח את הבא.

ירידה כתומה

ירידה כתומה הוא משחק קפיצה של 20 רמה, בו עליכם לשלוט בכתום בירידה, נופל דרך ציסמות כלפי מטה לעבר האדמה. הימנע מפגיעה בדוקרנים או מטענים חשמליים בדרכך והגיעו לאדמה בחתיכה אחת.

משחקי מוסיקה

יצרנית המוסיקה של טום וג’רי

משחק יצרנית המוסיקה של טום וג'רי

יצרנית המוסיקה של טום וג’רי היא יוצר מוזיקה בו צלילים שונים מיוצגים על ידי פירות שונים. המשחק מאפשר לך לחסוך 5 רצועות שונות, לשנות את פעימות הדקה ולשחק 16 הערות לכל רצועה. שחקנים יכולים לשתף את כתובת האתר של הרצועה שלהם כדי לשתף את המוזיקה שלהם עם חברים.

משחק מדרגות מוזיקלי טום וג'רי

מדרגות מוזיקליות טום וג’רי הוא משחק שעושה רעש בו אתה עוזר לג’רי להרכיב מחרוזת של 10 יצרני רעש שיעזרו להבטיח שטום יעשה הרבה רעש כשהוא נופל במדרגות. מקם פריטים בסדר הנכון וטום יתעורר ספייק!

משחקי מילוי זכוכית

משחק סלאשי שמח

סלאשי שמח הוא משחק מילוי יפהפה של 80 שלבים. צייר קווים שיעזרו להנחות את התערובת הסלוסי לתוך הספל. בנה תומכים כדי להבטיח שהכל יישאר במקום ולהשתמש בקו שלך ביעילות כדי להרוויח עד דירוג של 3 כוכבים בכל שלב.

יוצר ממתקים

משחק יוצר ממתקים

יוצר ממתקים הוא משחק מילוי מכולות בן 30 שלבים בו אתה מקיש כדי להוסיף עוד סוכריות. מלאו לקו מבלי לאבד שלוש חלקים כדי לזכות בכל רמה.

אוכל פופקורן

אוכל פופקורן הוא משחק מילוי מכולות בו אתה פופקורן עד שהאוכל מלא. אסוף את כל שלושת המטבעות עם פופקורן ואז מלא אותו מבלי לאבד יותר משני חתיכות.

מאסטר פופקורן

משחק מאסטר פופקורן

מאסטר פופקורן הוא משחק מילוי מכולות בו אתה פופקור עד לקו המילוי מבלי להפסיד יותר משני חתיכות על הצדדים. . סובב את גלגל המזל להרוויח יותר מטבעות.

זמן פופקורן

זמן פופקורן הוא משחק פופקורן בן 40 שלבים בו אתה צריך למלא את המכולות לפחות לקו המילוי תוך כדי איבוד לא יותר משתי חתיכות פופקורן.

זמן פופקורן 2

זמן פופקורן 2 הוא ההמשך של הפרג לפופקורן זמן. מלא את המכולות כך שכל קטע קו צהוב בקו המקווקו יהפוך לירוק, ואז שמור עליהם ירוקים לפחות כמה שניות. הקש והחזק, או דופק את הפופ שלך כדי למלא מכולות. כשאתה מתקרב להשהות מלאה מדי פעם כדי לאפשר לפופקורן הפופ להתאים עמדות ולמלא שטח במכולה. לאבד פחות משלושה חתיכות פופקורן בכל שלב.

זכוכית מלאה

.

זכוכית מלאה 2 ללא כוח משיכה

זכוכית מלאה 2 אין כוח משיכה הוא משחק פיזיקה בו השחקנים ממלאים את הספלים בכדורים. בעוד שלמשחק יש את הביטוי “אין כוח משיכה”, למשחק יש כוח משיכה שלילי במקום בו למטה.

מלאה מלאה 3 פורטלים

פורטלים מלאים של זכוכית 3 הוא משחק פיזיקה בו עליכם למשוך כוס מלאה מבלי למלא אותו יתר. במשחק הזה הכדורים שאתה יורה הם לבנים וחייבים לעבור דרך פורטל אחד ולצאת מהפורטל השני כדי להפוך לצבעוניות לפני שעושים את דרכם לגביע.

. מלאו את הקונטטניטים בסדר הנכון ואת הזמן שלכם לשפכים כך שלא תבזבזו כדורים או תקבלו כדורים במכולות הצבעוניות הלא נכונות.

. התחלף בין שימוש בכדורי אש וכדורי קרח כדי לפנות נתיב למכולה ולמלא כל מיכל. הפסידו פחות מעשרה כדורים לדוקרנים ומפגעים אחרים וממלאו כל מיכל מעבר לקו ההשלמה כדי לנצח. אתה צריך רק להיות חלק אחד של המכולה למלא את הקו, ותוכל להשתמש בכל שילוב של כדורי אש וכדורי קרח כדי למלא אותו.

.

. השתמש בעיפרון וירטואלי כדי לצייר קווים על המסך כדי לכוון את זרימת הנוזלים בכיוון הנכון. כל אחת מ -30 הרמות חייבת להסתיים ברצף. אתה יכול להבקיע עד לדירוג של 3 כוכבים בכל רמה ויכול להיות שיושם רמות שהושלמו בעבר בכל נקודת זמן. הכדורים והקרשים הצהובים נעים, בעוד הקרשים האדומים מתנדפים את המים.

זכוכית מלאה שמחה 2

זכוכית מלאה שמחה 2 היא משחק רישום שבילים בן 45 שלבים בו השחקנים חייבים ליצור מסלול כדי להבטיח שגביע ימלא מעבר לקו המילוי. הגן על המים מפני מאיידים וצייר קווים המנחים את זרימת הנוזלים תוך התנגדות פלטפורמות הניתנות לזזה שיכולות לחסום את מסלול המים אל הספל.

זכוכית מלאה שמחה 3

זכוכית מלאה שמחה 3 היא משחק ציור קו 30 בקומות בו עליכם לכוון את זרימת המים אל הספל כדי למלא אותו מעבר לקו המילוי. הימנע מאובדן מים מהפלטפורמה, מכשולים צהובים נתקעים בספל, או נגיעה במאיידים חמים. צייר במהירות כדי להפיק את המרב מהדיו שלך ולהרוויח עד 3 כוכבים בכל רמה. לאחר שנמשכו הקווים הקש על הצינור כדי להתחיל את זרימת המים. .

זכוכית מלאה שמחה 4 היא משחק 100 שלבים שהוא המורכב ביותר בסדרה. צייר קווים כדי להנחות את הנוזל לספל ולהימנע ממכשולים בדרך שלך. היזהר מאיידים וממלא כל אחד מעבר לקו כדי לנצח כל שלב. השתמש בדיו שלך בחוכמה כדי להבקיע עד לדירוג של 3 כוכבים בכל רמה וחזור לשחק מחדש בכל רמות שקיבלת בצורה לא טובה כדי להשלים את המשחק 100%. השתמש בלחצן הרמזים אם אתה נאבק ברמה מסוימת.

סוחט תפוזים

.

.

משחקי פאזל לפיזיקה

חתול ברחבי העולם העמק היפני

החתול ברחבי העולם העמק היפני הוא משחק גלגול של פאזל פיזיקה בו אתה עוזר לחתול לאסוף שרימפס ג’מבו על 36 רמות מאתגרות. .

חתול סביב אגמי האלפינים של Wrold

החתול סביב אגמי האלפינים של Wrold הוא משחק פאזל לפיזיקה מתגלגל בו אתה שובר אבני קרח כדי לעזור לחתול להשיג חתיכת סלמי טעימה בכל אחת מ -36 הרמות.

חתוך לחתול

.

חתך לחתול 2 הוא סרט ההמשך של 100 דרגות למשחק הפאזל הפיזיקה המקורי עם שדרוגים מאתגרים רבים כולל מגנטים ומפוחים אוויר.

חלב למשחק חתול

חלב לחתול הוא משחק מבוסס פיזיקה בן 50 שלבים בו אתה עוזר לחתול צמא להשיג את החלב הדרוש לו על ידי חיתוך קרטוני חלב פתוחים והתאמת פלטפורמות כדי להנחות את החלב לכיוון החתול.

שופך יין

שפיכה יין הוא משחק שמפיץ כדור בן 45 שלבים בו השחקנים חייבים להפיל כדורים על משקפיים כדי לשבור אותם, או להפיל חפצים אחרים למשקפיים כדי לנפץ אותם. .

צ'אק עוף משחק ביצת הקסם

צ’אק עוף ביצת הקסם היא משחק בן 120 שלבים בו עליכם להשתמש בביצים קסומות כדי לפתוח כוחות מיוחדים, להציל חברים שנלכדו ולהפיל אויבים. מכוון לצילומים ישירים או מחדש.

Grizzy & The Lemmings Lemmings

Grizzy & The Lemmings Lemmings Game

Grizzy & The Lemmings Lemming. עשו כמה שיותר רעש ואסוף עליות חשמל כמו צנצנות yummyxl ופלפלי צ’ילי כדי לקלוע נקודות נוספות ולפנות יותר נזק.

הוראס מול גבינה

משחק גבינה של הוראס מול

Horace vs Cheese הוא משחק גלגול גבינה עם 24 שלבים בו אתה עוזר לאוגר הוראס לאסוף כמה שיותר טריזי גבינה אתה יכול להשתמש במספר מוגבל של יריות. . תעשה אותך בדרך לבית הגבינה כדי לסיים את הרמה ולהתחיל את השלב הבא.

גבינה מתגלגלת

משחק גבינה מתגלגל

גבינה מתגלגלת הוא משחק גליל גבינה בן 24 שלבים בו אתה מנסה שהגבינה תיתקל בהן עד 3 תותים ואז תסתיים בעכבר בתחתית הבמה. לשבור את הלבנים והפלטפורמות בסדר הנכון ועם התזמון הנכון לאסוף תותים ולתת לגבינה את המומנטום הדרוש כדי להגיע לעכבר.

Scooby doo ונחש מי חצות Munchies

סקובי דו ונחש מי משחק Munchies Munchies

סקובי דו ונחש מי חצות מונצ’יס הוא משחק בו אתה זורק חטיפי סקובי על סקובי דו. .

ג’לי בפורטל

ג’לי בפורטל הוא משחק פאזל פיזיקה פשוט בן 8 שלבים בו אתה שובר בלוקים ומפעיל את TNT כדי לגרום לג’לי לעבור ליציאה פורטל בסוף כל רמה.

Nom nom yum משחק

Nom nom yum הוא משחק אכילה של סושי בן 25 שלבים, שם חותכים מיתרים ומפוצצים בועות כדי לעזור לסושי להיתקל בכוכבים ואז נופלים למפלצת הרעבה בתחתית הבמה. אסוף עד 3 כוכבים בכל רמה.

בריחת ביצים

בריחת ביצים היא משחק אנכי שנופל על פסיקס בו אתה מתאים את מיקום הקרשים כדי לאפשר לביצה ליפול בבטחה על היעד בסוף הרמה.

משחק חובב סופגניות 2

חובב סופגניות 2 הוא משחק גלגול סופגניות בן 15 שלבים בו עליכם לשבור חסימות בזמן הנכון והסדר הנכון להשיג את הסופגנייה למפלצת הסגולה הרעבה. גלגל את הסופגנייה דרך כל שלושת הכוכבים כדי להרוויח עד לדירוג של 3 כוכבים בכל שלב. השתמש בהכנסה שנצברו משחק כדי לפתוח תריסר עיצובים סופגניות טעימות שונות.

חתול ג’לי פלאפי הוא משחק פאזל פיזיקה מעוצב בסגנון 30 רמות, שם עליכם לעזור לחתול לאסוף את כל שלושת הכוכבים בכל שלב באמצעות מספר מצומצם של מהלכים. הגדר את זווית הצילום והעוצמה שלך כדי לנוע אסטרטגית לרמה תוך הימנעות מדוקרנים ומפגעים אחרים. היכנס למצב בלון כדי לצוף ואז לקפוץ את הבלון ליפול.

אבטיח מרגמה

משחק אבטיח מרגמה

אבטיח מרגמה הוא פאזל פיזיקה בן 36 שלבים בו אתה יורה באבטיח מתוך סל מעוצב בסגנון תותח שמטרתו לאסוף עד 3 פירות בכל מפלס ואז לצאת דרך החלל. הימנע מהלהבים המסתובבים או מכה באדמה בלי מספיק תנופה כדי להקפיץ בחזרה או שהוא משחק מעל.

חתוך משחקי

שף סלאש

משחק שף סלאש

שף סלאש הוא משחק חיתוך אוכל פשוט בן 33 שלבים, בו השחקנים חייבים להשתמש במספר מוגבל של חתכים כדי לפרוס פירות, ירקות, מדבריות ובשרים לחתיכות בגודל שווה.

סושי סנסאי

סושי סנסאי הוא משחק חיתוך סושי של דקה. פורסים כמה שיותר סושי תוך דקה מבלי לפגוע בפצצות כלשהן. הוצא מספר חתיכות סושי על פרוסה אחת כדי להרוויח בונוס ציון.

Bunnicula עקיצות עסיסיות

משחק Bunnicula Juicy Bites

Bunnicula עקיצות עסיסיות הוא משחק אכילה טבעי, בו אתה עוזר לבוניקולה לאכול כמה שיותר ירקות. אכלו ירקות רבים במהלך יחיד כדי להבקיע בונוס. הימנע מפגיעה בשום!

חותכים פירות

פירות חותכים הוא משחק פרוסות פירות ברז בו אתה קוצץ כמה שיותר פירות בלי לפגוע בפצצה. אם אתה משחק על מסך גדול יותר, ייתכן שתצטרך לכווץ מעט את גודל חלון הדפדפן אם גילוי הלהיטים לא עובד טוב כמו שאתה יכול לצפות. שחקו במצב ארקייד, זן או קוד קשה. פגע בפירות מרובים בצעד יחיד לבונוס ציון.

פירות פירות

משחק פירות פירות

פריישר פירות הוא משחק פרוס פשוט. הימנע מהפצצות ופרוסות כמה שיותר פירות תוך 30 שניות. . כמה נקודות אתה יכול להבקיע?

משחק בום פירות

בום פירות הוא משחק פריסת פירות בו השחקנים חייבים לפרוס פירות תוך הימנעות מפצצות. המשחק עוזר לשחקנים לעבוד על תיאום עיניים יד תוך הצעת מצב משחק מתוזמן ואופציה ללא מגבלות זמן.

משחק קטאנה פירות

קטאנה פירות הוא משחק פריסת פירות בו אתה צריך לנסות לפגוע בכל חתיכת פרי במשחק תוך כדי החמצת הפצצות. פרוסת פירות מוטליפלה בבת אחת ותבקיע בונוס. מתגעגע לשלושה פירות או פגע בפצצה אחת וזה משחק.

פרי מהיר

משחק פירות מהיר

פרי מהיר הוא משחק פריסת אוכל פשוט בו עליכם להימנע מהסלעים. .

יצרנית סלטים בריאה

משחק יצרני סלטים בריא

יצרנית סלטים בריאה היא משחק פרוסות טבעי בו חותכים את החומרים להכנת סלט טעים. פורסים את כל הירקות הרגילים כדי לשלב אותם בסלט תוך כדי דילוג על הירקות הרקובים. לירקות הבריאים והטריים יש צבע תוסס, ואילו לרקובים יש צבע כהה יותר. שלב ירק רע יחיד בסלט שלך וזה משחק מעל.

פרוסת סוכריות

Slice Candy הוא משחק שבירת ממתקים בו אתה מעביר סכין וירטואלית על המסך כדי לחתוך סוכריות פתוחות. שחק במצב קלאסי ושרוד כל עוד אתה יכול לפני שאתה מתגעגע לחמש סוכריות או להפעיל פצצה על ידי חתך אותה. שחק במצב מתוזמן וראה כמה סוכריות תוכלו לחתוך תוך 2 דקות.

פרוסות פרי

משחק פרי פרוסות

פרי פרוסה הוא משחק ארקייד פרוסות פירות עם 3 מצבים: ארקייד, זן ופרנטיק. . . ציון נקודות נוספות על ידי הכנת פרוסות משולבות שחתכו פירות מרובים בפרוסה יחידה. פורסים פרי קפוא כדי להאט את המשחק. . פרנטיק הוא כמו זן ללא טיימר.

פורסים את הפריז

פורסים את משחק הפירות

פרוסה הפריז הוא משחק פריסת פירות המציע 2 מצבים: ללא תקיפה והתקף זמן. במצב לא מעוצב אתה קולע נקודות עבור כל פרי שאתה פורס וממשיך לשחק עד שאתה פוגע בפצצה. .

משחק סושי נינג'ה

סושי נינג’ה הוא משחק חיתוך סושי בו אתה יכול לפספס לא יותר מ -5 חתיכות סושי ולא יכול לפגוע בשום דינמיט, או שזה משחק מעל. הקש או החלק את הסמן שלך סביב המסך כדי לחתוך כמה שיותר סושי תוך הימנעות מהדינמיט.

סכין זורקת משחקים

קנדי קני פגע

מכה קנדי ​​קנדי ​​הוא משחק נושא לחג שעוצב בדוגמת משחקי הסכין הניידים הפופולריים. פגע בתפוחים על הגלגל המסתובב והימנע מלהיפגע אחד מקני הממתקים שלך זה לזה כשהם נוחתים.

סכין נינג’ה הוא משחק לזרוק סכינים בו עליכם לזרוק סדרת סכינים לחתיכות פירות, ירקות או אוכלים אחרים. פגע בתפוחים על פני האובייקט המסתובב כדי להגביר את הציון שלך ולהימנע מפגיעה בסכינים שנזרקו בעבר או שזה משחק מעל.

משחקי התאמת זיכרון

פיקסל זיכרון Kawaii

משחק פיקסל זיכרון Kawaii

פיקסל זיכרון Kawaii הוא משחק תואם לכרטיסי זיכרון חמוד בו קלפים מכילים פירות נושאים של Kawaii פיקסלים. הרמה הראשונה מתחילה עם שני זוג בלבד והמשחק המתוזמן מתקשה בהדרגה ככל שמתקדמים בסיבובים.

זיכרון פירות

משחק זיכרון פירות

זיכרון פירות הוא משחק קלפי הפוך זיכרון בו שחקנים מתאימים לכרטיסים המציגים אותם פירות. המשחק הזה די פשוט עם טיימרים ברמה שמשאירים מספיק זמן לטעויות רבות. המשחק הזה אמור להתאים לילדים בכיתה ב ‘עד ג’.

ערימה פירותית

משחק ערימה פירותי

ערימה פירותית היא משחק קלפי זיכרון בו שחקנים מתהפכים על קלפים כדי למצוא קלפים תואמים. בניגוד לזיכרון הפירות, משחק זה אינו מציג תחילה תצוגה מקדימה של כל הקלפים במגרש המשחק לפני שמסתיר את פניהם ואין לו טיימרים ברמה.

משחק זיכרון פירות

משחק זיכרון פירות

משחק זיכרון פירות הוא משחק פלאש זיכרון מתוזמן קלאסי עם תמונות של פירות שונים על הקלפים. כל רמה מתקשה יותר עם אותו טיימר ברמה אך התאמות נוספות נדרשות לנצח את הרמה.

משחק זיכרון מתוק

משחק זיכרון מתוק

משחק זיכרון מתוק הוא משחק גלגלי פלאש זיכרון שמונה שלב שאינו מתוזמן ומציע מספר בלתי מוגבל של ניסיונות משחק.

זיכרון ממתקים

משחק זיכרון ממתקים

זיכרון ממתקים הוא משחק קלפי פלאש זיכרון בו ילדים תואמים קינוחים. שחקנים יכולים לבחור בין 6, 8, 10 ו -12 קטעים תואמים למגרש משחק כדי ליהנות מדרגות שונות של קושי.

איזה קאפקייק

איזה קאפקייק הוא משחק וידאו מקוון בחינם בו ילדים בוחרים איזה מבין 3 הקאפקייקס תואם את זה שמבקש לקוח. עליהם לענות במהירות או שהמשחק מסתיים. לענות על כל שאלה שגויה וזה משחק. משחק זה עוזר לילדים לשפר את תשומת ליבם לפרטים וכישורי זיהוי דפוסים.

תערובת בוקר של בנות Powerpuff

משחק מיקס-אפ של בנות PowerPuff

תערובת בוקר של בנות PowerPuff הוא משחק שגרתי של בוקר בו השחקנים חייבים לזכור את דמויות ההזמנה מבצעות את שגרת האמבטיה שלה. מסלול שמזמין את האורות בחדר האמבטיה מאיר ולחץ על הכפתורים בתחתית המסך באותו סדר.

ראש סוכריות עיסה

Rushy Candy Rush הוא משחק תואם זיכרון מתוזמן בו שחקנים מסתכלים איזה ממתק נמצא בתוך כל צנצנת. כאשר השחקנים תואמים סוכריות יחד הסוכריות שמעליהם נופלות כלפי מטה כדי למלא את הפערים. נקה כל שלב לפני שהטיימר נגמר כדי לפתוח את הנעילה הבאה.

משחקי מח’ונג

בישול משחק מהג'ונג

בישול Mahjong הוא משחק מתוזמן של Mahjong Solitarie בו השחקנים חייבים לאסוף את האריחים הדרושים להשלמת כרטיס מתכון. שמור על תואמים תואמים עד שפיכת את החלק העליון של מסך כרטיסי המתכון. שחק בכל 25 השלבים!

סוליטייר מהג’ונג

משחק סוליטייר של מהג'ונג

Mahjong Solitaire הוא משחק תואם אריחים מקוונים בחינם. האריחים במשחק שלנו הם נושא אוכל ואנחנו מציעים 4 פריסות שונות שהוגשו. התאם אריחים פתוחים כדי להסיר אותם מהשדה המשחק. אריח פתוח אם אין אריחים אנכית על גביו והצד השמאלי או הימני פתוח. . המשחק מראה את זמן המשחק הכולל שלך בפינה השמאלית העליונה יחד עם כמה מהלכים נשארים פתוחים. .

פירות פירות קלאסיים

משחק קלאסי של פרי פירות

Onet Fruit Classic הוא משחק Mahjong Connect. למשחק אין טיימר, אך אתה יכול לחבר רק אריחי INDITCAL אשר צמודים זה לזה או אריחים שניתן לחבר אותם עם קטע קו שעושה לא יותר משתי סיבובים של 90 מעלות. ברמה הראשונה מגרש המשחקים נייח, ואילו ברמות הבאות האריחים עשויים למלא כיוון אחר כמו כלפי מטה או כלפי מעלה. כאשר נגמר לך מהלכים אתה יכול ללחוץ על כפתור Shuffle כדי לערער מחדש את האריחים ואם יש לך מהלכים תקפים שנותרו אך לא תוכל למצוא אותם אתה יכול ללחוץ על כפתור הרמזים כדי להדגיש זוג תואם.

ONET 3D

ONET 3D הוא משחק מחבר מתוזמן מתוזמן הכולל ספינה של אריחי פירות. בחר פרי ואז בחר אבן זהה שניתן לחבר בקו ישר, או קו שהופך לא יותר מפעמיים. .

מתוק מהג’ונג

משחק Sweety Mahjong

Sweety Mahjong הוא מבוא צבעוני לסוליטייר מהג’ונג לילדים. התאם אריחים פתוחים כדי להסיר אותם מהלוח. שחקנים יכולים לבחור לשחק את סגנונות הלוח הבאים: קלאסי (או צב), אנדרטה, פירמידות, ארנה, ארבע והקיר.

צבע לפי מספר משחקי

צייר פיקסל

משחק צייר פיקסל

צייר פיקסל הוא משחק של 20 שלבים לפי משחק צבע. משחק זה אידיאלי לילדים צעירים יותר שעשויים לפתח את כישוריהם המוטוריים מכיוון שהוא רק מאפשר לתכונת הצבע לעבוד בכיכרות הנכונות ואין דרך להפסיד רמה, רק עניין של כמה זמן עד שהרמה היא מכות.

צבע Step2step

משחק שלב 2STEP

. אתה יכול שוב לשחק שוב בכל רמה כושלת.

משחקי פאזל לוגיים

נפילות נחש

משחק נפילות נחש

נפילות נחש הוא משחק צד דו-מימדי יפהפה משחק פאזל לוגי עם 24 ברמה, בו השחקנים חייבים לנווט את הנחש על פני המפלס כדי לאכול את כל הפירות ולצאת מפורטל המפלס מבלי ליפול בטעות על להב מסתובב. המשחק הזה מתחיל קל אך נהיה מאתגר מהר. חלק מהנחש שלך חייב להיות על הרציף בכל עת, אחרת הנחש שלך נופל כלפי מטה. אתה יכול להשתמש בפירות כפלטפורמה לעמוד עליה. במקרים מסוימים אתה צריך לעקוף פירות ולאכול אותו מגיע מהכיוון ההפוך כדי לא להיתקע.

סודה לאינסטלטור

משחק סודה אינסטלטור

אינסטלטור סודה היא משחק פאזל לוגי מתאים לצינורות בו אתה משחק כילד או כילדה המסדרת את הצינורות כדי לגרום לסודה למלא את הבקבוק הגדול בסוף המפלס.

חזיר ממתקים

משחק חזיר ממתקים

חזיר קנדי ​​הוא משחק פאזל לוגי פשוט בו אתה משחק ככוכבים אוספים חזיר מרובע ועושה את דרכו לסל ממתקים בסוף כל רמה. תפוס על פני או להתיישר עם כוכבים ואז עשה את דרכך לסל הממתקים לאחר שאסף את כל 3 הכוכבים מכל רמה.

חסימות ממתקים

חסימות ממתקים הוא משחק פאזל לוגיקה בהשראת טטריס בו שחקנים משתמשים במצוקות אריחים שונים כדי למלא את המגרש. .

אריחי פרי

אריחי פרי הוא משחק פאזל לוגי פשוט בן 12 שלבים בו השחקנים חייבים להתאים את הפירות בשולי חתיכות הפאזל. בשלוש הרמות האחרונות כאשר חלקים מסוימים מסתובבים זה גורם גם לחלקים אחרים להסתובב. המשחק הזה פשוט, אך הוא אולי הטוב ביותר לתלמידים בכיתה ה ‘ומעלה.

Spice Quest

משחק Spice Quest

Spice Quest הוא משחק וידאו לוגיקה של תגובת שרשרת בו שחקנים מניחים חביות תבלינים כדי לפוצץ סירי חימר חריפים וארגזי עץ כדי לפלס את דרכם מהכניסה ברמה ליציאה ברמה במספר מצומצם של מהלכים. האם אתה יכול למצוא את כל שלושת אבני החן הנסתרות בכל רמה וזמן מהלכים שלך לנצח את כל 10 הרמות?

Teen Titans Go Rumble Bee Bee

Teen Titan. השתמש במקשי החצים על המקלדת שלך כדי לשלוט בתנועות הדבורה כדי לאסוף מטבעות, לפלס את דרכה לסוף כל רמה והימנע מדוקרנים וחפצים מסוכנים אחרים. הדבורה מזיז. ככל שאתה מתקדם ברמות חומצת הכאבים של סייבורג עולה. השתמש בחוויית המשחק שלך כדי לקנות כוח חשמל.

The Tom & Jerry Show Puzzle Escape

משחק הבריחה של טום וג'רי

The Tom & Jerry Show Puzzle Eask. לחץ כדי להפעיל מתגים, אינטראקציה עם פריטים ברקע ואסוף את הגבינה הנסתרת בכל רמה. ניצחו את כל 10 הרמות כדי לשחק את המשחק במצב ניסוי זמן.

טום וג'רי משחק טלטולת תמונות

טום וג’רי פילט ג’בל הוא משחק פאזל שקופיות בו לשחקנים יש 30 שניות לשחזר תמונה על ידי העברת חתיכות אריחים. ככל שהשחקנים מתקדמים במשחק, ספירת חתיכות הפאזל גדלה, מה שמאלץ את קבלת ההחלטות המהירה יותר. כל שנייה נשארת כשאתה משלים תמונה שווה נקודה.

השקה את הכפר

השקה את משחק הכפר

מים הכפר הוא משחק לוגי צינורות עם 24 דרגות בו השחקנים חייבים להריץ צינורות כדי להריץ מים קרים וחמים לבתים, ולהסיר ביוב מהבתים שנשלחים אז לטיפול. אינך צריך ללחוץ על הצינורות הזמינים מהעמודה השמאלית כדי להשתמש בהם. במקום זאת אתה צריך ללחוץ רק מבית או צינור בשדה המשחק ולגרור אותו למקום בו תרצה לחבר אותו. אתה יכול ללחוץ כפול על הטיימרים כדי לפתוח שסתומי מקור מים וייתכן שיהיה צורך בכך כדי לקבל תבניות מים חמים וקרים להגיב כראוי כאשר כמה רשתות צנרת יחצות. לאחר משחק רמה אתה יכול להשתמש בכפתורים בפינה השמאלית התחתונה כדי לשחק מחדש את הרמה או ללכת למסך Select ברמה ולהפעיל רמה אחרת.

בירה בצינור

משחק בירה צינור

בירה בצינור היא משחק ריצת צינורות בו עליכם ליצור ריצת צינורות שממשיכים לזרום דרכם לאורך זמן רב ככל האפשר לפני שתגיעו לסוף. ציון נקודות בונוס על ידי ביצוע ריצות ארוכות, אם כי לפעמים אתה צריך לבזבז חתיכות צינור נוספות ולאבד נקודות עבור כל צינורות שאינם מחוברים לריצה שלך. כשאתה מניח חתיכות צינור אתה יכול להניח אותם בכל מקום על הרשת, אך אינך יכול לשנות את האוריינטציה הכיוון שלהם ורק יש לך כמה שניות להניח אותם לפני שנוזלים יתחילו לזרום.

פאזל שקופיות פירות

משחק פאזל שקופיות של פירות

פאזל שקופיות פירות הוא משחק פאזל שקופיות פשוט בו אתה מסתובב בחתיכה אחת בכל פעם כדי לנסות לשחזר את התמונות המוצגות. חידות כוללות תפוזים, תפוחים ירוקים, אוכמניות, אוכמניות, ענבים, אפרסקים, קיווי ופירות אחרים. כל פאזל מתחיל ברשת 3×3 ואז אתה יכול לשחק מחדש את אותה הפאזל עם רשת 4×4 או 5×5. כאשר החלקים שלך נמצאים במיקומים הנכונים הם מראים סימן ביקורת ירוק. הריבוע הימני התחתון יהיה ריק כאשר הפאזל הושלם.

מספרי סופרמרקט

משחק מספרים בסופרמרקט

מספרי סופרמרקט הוא משחק תרגול אריתמטי בו התלמידים שואפים להשלים משוואות הפותרות לסכום היעד. ברמות המוקדמות אתה מתרגל תוספת וחיסור, ואז כשאתה מקדם את המשחק מוסיף כפל וחלוקה ברמות מאוחרות יותר. .

חסימות גומי

משחק חסימות גומי

חסימות גומי הוא משחק פאזל לוגי מרחבי בהשראת טטריס, שם אתה מציב סוכריות גומי בתוך רשת לנקות קווים ונקודות ציון. שחק עד שנגמר לך החלל. כמה נקודות אתה יכול להבקיע?

עכבר

עכבר הוא משחק רישום שבילים בן 45 שלבים בו עליכם להזיז עכבר בבטחה דרך רמה ליעד השער הסופי תוך הימנעות ממכשולים נייחים וגם העברת. כשאתה מתקדם במשחק כמה רמות דורשות ממך לאסוף מפתחות כדי לבטל את נעילת המחסומים.

שומר מוקשים מזון

שומר מוקשים מזון הוא וריאציה חמודה במשחק הקלאסי של שוער המכרות המציע רמות המבוססות על גבינה, ביצים, פטריות, ענבים, ברוקולי, דגים וספל. בחר ריבועים שאתה מאמין שהם ריקים כדי לחפור אותם. דגל את הריבועים שאתה מאמין שיש להם פצצות. לאחר שחשף חלק מהרמה השתמש בניכוי מתמטי כדי להמשיך לחפור ולסמן עד שפיתרת את כל התאים ללא פצצות מבלי לחפור בטעות על תא עם פצצה.

קנדי קראש

Candy Crush הוא משחק מפסק אריחים בו אתה בוחר קבוצות של 2 סוכריות סמוכות או יותר זהות כדי להסיר אותן מהשדה המשחק. סיים כל שלב במהירות כדי להרוויח עד לדירוג של 3 כוכבים על כל אחד מהם. קנו עליות חשמל בחנות אחרי כל שלב כדי להקל על ניצחון השלב הבא.

מיון משחקי

למיין ביצים

מיין משחק ביצים

מיון ביצים הוא משחק מיון ביצי פסחא בצבע בן 50 שלבים. בחר ביצים צבעוניות מענף אחד כדי להעביר אותן לענף אחר. שוב ושוב העבירו ביצים עד שכל הביצים הצבעוניות מתאימות לאותן ביצים צבעוניות. סיים כל שלב לפני שהטיימר נגמר כדי לפתוח את הבא. הרמות הופכות מורכבות יותר ככל שמתקדמות במשחק.

סוג נוזלי

משחק מיון נוזלי

סוג נוזלי הוא משחק מיון נוזלים צבעוניים מתוזמנים 26 שלבים. .

תפוחים

משחק תפוחים

תפוחים הוא משחק צילום בועה במשחק 3 בו אתה מנסה להסיר את כל התפוחים מהשדה המשחק לפני שמישהו מהם יורד לקו בסמוך לתחתית המסך. אם אתה פוגע במשחק המחבר תפוחים אחרים לראש ולתפוחים האלה אין קשרים אחרים אז כל החלק של השרשרת ייפול. התפוח הנוכחי שלך מציג בתחתית המסך, ה- Apple הבא מופיע בראש המסך, ואחרי אי פעם 5 תפוחים ירה את התקרה המפלסית נופלת בשורה אחת.

סוכריות לחג המולד

סוכריות חג המולד הוא משחק יורה בועות לחג. בצע התאמות של 3 או יותר מאותו סוג של בועות כדי להסיר אותן מהשדה המשחק.

משחק חוות כתום

חוות אורנג ‘היא משחק ירי בועות מהנה וייחודי עם סים חקלאי של אורנג’ גרוב מובנה. . בטל את נעילת העוצמה והשקיע בגידול החורשה שלך כדי למקסם את ההכנסה שנצברה בכל קציר. צפו במחוון בשמאל התחתון של חלק היורה של הבועה של המשחק כדי לראות כמה בועות נוספות תוכלו לירות שאינן מתאמדות עד להוליד יותר בועות על הערימה. המשך לבצע גפרורים כדי להימנע מהוספת עוד בועות.

הפסקת קפה

משחק הפסקת קפה

הפסקת קפה היא משחק יורה בועות פשוט בו אתה משתמש בכוח הקפאין כדי לירות בועות צבעוניות מכוס קפה כדי להכין קבוצות של 3 ומעלה. כשאתה משלים את הגדרות הוא דופק את קביעת הערימה ואת כל הבועות האחרות המחוברות רק לערימה דרך אותה סט. למשחק 30 שלבים שתוכלו לשחק בכל סדר. נקה את כל הבועות כדי לנצח רמה ולעבור אל הבא. אם אתה יורה שלוש בועות ברציפות מבלי לבצע קבוצה של 3 המשחק דוחף את הערימה, מוסיף בועות חדשות בחלקו העליון.

יורה בועת שף שמח

. .

משחק 3 משחקים

קנדי פיאסטה

משחק קנדי ​​פיאסטה

קנדי פיאסטה הוא משחק 3 ברציפות משחק מיזוג ממתקים. .

אתגר סושי

משחק אתגר סושי

אתגר סושי הוא משחק משחק 3 בו עליכם ליצור את המנה המבוקשת על ידי אוכל רעב. בכל פעם שאתה תואם את הדרישות שלהם הם הופכים להיות מרוצים יותר. הזן אותם לכל בקשה שיש להם עד שהם מלאים ואז הזן את האוכל הבא. במשחק זה תוכלו להעביר כל חתיכת סושי מכל עמדה בלוח לכל עמדה אחרת. בצע משחקים ארוכים יותר ושילוב עובר כדי לקלוע יותר נקודות.

הקציר של אליס

הקציר של אליס הוא משחק משחק 3 מבוסס חקלאות. אתה יכול להעביר פריטים מכל מקום לכל מיקום אחר בלוח. המשחק מכיל 4 עליות חשמל שונות שיעזרו לך להגיע למטרות הרמה.

ניסויים של שף

.

משחק פיצוץ ממתקים

Candy Blast הוא משחק 3 שלבים 3 במשחק של רציפות בו לשחקנים יש מספר מצומצם של מהלכים להכנת המכסה. בצע התאמות ארוכות יותר כדי להרוויח כוח וגימור עם מהלכים רבים שנותרו כדי להגביר את הציון שלך ולהרוויח דירוג של 3 כוכבים בכל שלב.

סופר סופר משחק 3

Candy Super Match 3 הוא משחק 3 ברציפות שמתחיל עם בונוס של 15 שניות. העבר אריחי ממתקים כדי לבצע התאמות תקפות של 3 ומעלה ברציפות ולהרוויח זמן בונוס.

קווי סופר קווי

משחק סופר קווי קנדי

Candy Super Lines הוא משחק עם רשת 7 על 5 בה שחקנים רשאים לבחור ולהעביר כל חתיכת ממתקים כדי לנסות ליצור קבוצה של 3 ומעלה ברציפות. . כשאתה עושה שורה שהפריטים האלה מוציאים מהשדה המשחקים ואתה זוכה לשחק שוב. .

סוכריות מצוירות

סוכריות מצוירות הוא משחק מתוזמן בו שחקנים יוצרים קטעי קו תואמים חתיכות סוכריות סמוכות. . להרוויח זמן בונוס על ידי ביצוע התאמות גדולות יותר.

רוש ג’לי לעוס

משחק העומס של ג'לי לעוס

רוש ג’לי לעיסה הוא משחק מתוזמן בו אתה מנסה להשיג 3 לעיסה או יותר מאותו צבע בשורה אנכית או אופקית. למשחק טיימר קצר וחסר סוג של שדרוגי במשחק שיש הרבה משחקים אחרים למשחק 3, מה שמקל על משהו ממש מהיר.

ממתק חמוד הוא משחק 3 ברציפות בו אתה צריך להתאים חתיכות באותו צבע אנכית או אופקית. בראש המסך הוא מראה את הזמן שנותר, סרגל סטטוס התקדמות ברמה, וכמה מהלכים נשארים נשארים. הפוך התאמות יותר מ -3 ברציפות כדי להרוויח חתיכות בונוס. השתמש בלחצני חתיכה מיוחדים בתחתית המסך כדי להפעיל הפעלה.

מהר ג’לי חמוד

משחק ראש ג'לי חמוד

. העבר קטעי ג’לי כדי לבצע גפרורים כדי להגדיל את הציון שלך ואת זמן המשחק שנותר.

סופגניות

סופגניות הוא משחק בן 25 דרגות בו ניתן להזיז סופגניות עם סופגניות סמוכות מעל, למטה או לצדן כדי לחבר 3 ומעלה ברציפות. . לשחקנים ניתנים 2 דקות לכל רמה וצורת מגרש המשחקים משתנה מעט מרמה לרמה. המשחק מתחיל די קל אך גדל מאתגר ברמה 21.

תואם חסימות פירות

משחק פירות משחק משחק

התאמת חסימות פירות היא משחק Connect 3 בו שחקנים מצייר קווים המחברים בין אותו פרי כאשר 3 ומעלה מופיעים בסמוך. המשחק מציע מצב מתוזמן מהיר ומצב משחק מזדמן.

התאמת פירות

התאמת פירות היא משחק חיבור פשוט נעים מבחינה ויזואלית באמצעות פירות שונים כולל קיווי, קוקוס ואבטיח. כאשר השחקנים לוחצים על התאמה שזמן המשחק שנותר עולה. כל ההתאמות חייבות להיות ממוקמות סמוכות לעומת אלכסון.

התאמת פירות

משחק תואם פירות

התאמת פירות היא משחק אינסופי של Connect 3 בו אתה מתחיל את המשחק עם דקה. הרוויחו זמן בונוס על ידי ביצוע משחקים של 4 ומעלה ברציפות. לחץ על שעון החול כאשר הוא מופיע במשחק כדי להוסיף זמן נוסף ולהשתמש בפצצות כדי לפוצץ תאים סמוכים. כמה נקודות אתה יכול להבקיע?

סאגת גן גן

סאגת גן גן היא משחק משחק 3 בו אתה מחליק פריטים סמוכים כדי לבצע ריצות של 3 או יותר מאותו סוג של פריט פירות או גן בשורה או בעמודה. להגיע למכסת הרמה שלך לכל סוג פריט לפני שנגמר לך מהלכים.

תזזית גלידה

. לשחקנים ניתנים 2 דקות להתאים למספר מוגדר של חטיפי גלידה בכל רמה. הצורה של מגרשי משחק ברמה משתנה כשאתה מתקדם במשחק.

Jelly Crush

Jelly Crush הוא משחק משחק 3 בו אתה מצייר קווים אנכיים, אופקיים או אלכסוניים המחברים בין ג’לי תואמים. . ביצוע גפרורים נותן לך יותר זמן, אבל מד הזמן מתפרק כל כך מהר שקשה לעשות יותר מכמה הצגות לפני שהמשחק יסתיים.

ג’לי זרימה חמודה

ג’לי חמוד Rush הוא משחק בן 30 דרגות בו אתה מצייר קווים אנכיים, אופקיים או אלכסוניים המחברים בין אותם סוגים של ג’לי כדי לקפוץ אותם. .

אי ג’לי

משחק האי ג'לי

האי ג’לי הוא משחק משחק מתוזמן 3 בו תוכלו לשחק במצב התקפת זמן או מצב סיפור של 25 שלבים. כשאתה מתקדם דרך רמות במצב סיפור המשחק מתקשה בהדרגה עם עיצובים ברמה ייחודית, דרישות נוספות כמו Destory Stys Stys Pieces יותר, או שבירת אבני עץ המופיעות בחלקים מהרמות. נצל את הפצצות וחתיכות התו כללי כדי לבצע את הריצות שאתה צריך בכדי להשמיע את יעדי הרמה. .

סוכרייה על מקל משחק 3

Lollipops Match 3 הוא משחק Connect 3 בו אתה מצייר קווים אנכיים, אופקיים או אלכסוניים המחברים 3 או יותר מאותם פראיירים. אתה מתחיל את המשחק עם 30 שניות ומרוויח יותר זמן על ידי ביצוע משחקים ארוכים יותר.

התאמת סושי

משחק התאמה של סושי

התאמת סושי היא משחק בן 25 דרגות בו שחקנים מחברים 3 או יותר מאותו סוג של סושי ברציפות. סיום רמות במהירות ולבצע משחקים רבים כדי לנסות לקלוע 3 כוכבים בכל שלב. בתחתית הרמות מראים כמה גפרורים אתה צריך לעשות, כמה עשית עד כה וכמה זמן נשארת. ככל שאתה מתקדם ברמות המשחקים גדלים חזק יותר עם יעדים מורכבים יותר ועליות חשמל שיעזרו לך לאורך המסע שלך. האם תפגוש את ג’ירו? 🙂

משחק ירי סושי 3

משחק ירי סושי 3 הוא משחק משחק מהנה וייחודי 3 בו אתה משחק כשף סושי שחייב להתמודד עם ערימת סושי נופלת. הזז שמאלה או ימינה וציל. שחק כל עוד אתה יכול עד שתציף את הערימה.

שף סושי

משחק שף סושי

סושי שף הוא משחק משחק 3 בו אתה מחליף את עמדות האריחים כדי ליצור ריצות אנכיות או אופקיות של 3 סושי זהה יותר או יותר. . לאחר השרת לקוחות רבים תעבור לשלב הבא, שם ישנם סוגי סושי נוספים שנוספו לתערובת. אתה יכול גם לבצע התאמות שאינן בבקשות של הלקוח לקלוע נקודות נוספות ולעזור להעביר קטעים כדי לאפשר לך להתאים את ההזמנות שלהם.

סאגת ממתקים מתוקה

משחק סאגה ממתקים מתוקים

סאגת ממתקים מתוקה היא משחק משחק 3 של 80 דרגות, בו ניתן לשחקנים מספר מצומצם של מהלכים בכל רמה כדי להשלים את המשחקים המוצגים בתחתית המסך. אם אתה מבצע משולב מהלך רק המהלך הראשון נחשב כנגד המהלכים שנותרו. אתה יכול גם לשחק את המשחק הזה במצב התקפה בזמן.

מאניה מתוקה

Mania Sweet הוא משחק מתוזמן בן 25 שלבים 3 שלבים. עליכם לנצח את הרמות ברצף ויכול להרוויח עד 3 כוכבים ברמה על ידי השלמת מלאה של הכמות הרצויה עבור כל אחד משלושת סוגי המרכיבים. השתמש בלחצני ההפעלה בתחתית המסך כדי לנקות במהירות תאים רבים.

סוכריות קסם

סוכריות קסם הוא משחק 4 ברציפות בו תוכלו להתאים אנכית, אופקית או שניהם. בחר סוכריות, שורת סוכריות או טור סוכריות, ודחף אותם לכל כיוון. הסוכריות ינועו עד שהם יתקלו בממתק אחר או יפגעו בקצה המסך. בכל פעם שאתה מכין קבוצה של 4 סוכריות זהות סמוכות יותר או יותר אתה מקבל סיבוב נוסף. . מגרש המשחקים הוא רשת 7×10 של 70 תאים. שחק עד שנגמר לך החלל.

לעטוף פירות

פירות עטוף הוא משחק משחק בן 28 שלבים בו אתה מעביר בלוקי פרי אנכית או אופקית, ומחליף אותם עם בלוקים סמוכים. אם אתה מבצע את המהלכים שלך בצורה נכונה אתה יכול לקבוע תגובת שרשרת שמנקה במהירות את כל לוח האריחים בצעד יחיד או רק זוג נעים.

מהר ירקות

Rusheber Rush הוא משחק Connect 3 בו שחקנים מצייר קווים המחברים 3 ירקות או יותר. קווים עשויים להיות אנכיים, אופקיים, אלכסוניים, ופונים פעמים רבות ככל שתרצו, אך אל תיגמר הזמן.

עוגיית יאמי

עוגיית Yummi היא משחק Connect 3 שלב עם 2 דקות להשלמת כל רמה. החלק התחתון של המסך מראה אילו תואמים אתה צריך ליצור ואת הכמות של כל סוג התאמה. דירוג הכוכבים ברמה שלך מבוסס על כמה מהיעדים שאתה מגיע לפני הזמן שנגמר. אם אתה מגיע למטרה על כל 3 אז הרמה מסתיימת מייד. לכל רמה יש עיצוב שדה משחק ייחודי ומספר התאמות נדרש שונה.

בית חווה

בית החווה הוא משחק משחק 3 בו שחקנים יכולים לבחור לשחק במצב אינסופי או לשחק דרך 50 רמות. החלקה פירות סמוכים להחליף מקומות לייצור סט של 3 ומעלה ברציפות. במצב אינסופי הרוויחו יותר זמן בכל פעם שתשלים התאמה. במצב רמה אתה מקבל מספר מוגדר של מהלכים בכל שלב כדי להגיע ליעדים ברמה כמו איסוף לפחות כל כך הרבה חתיכות של סוגים שונים של סוגים שונים של תוצרת. לכל שלב מתווה לוח ייחודי ורמות הופכות מורכבות יותר ככל שתתקדם במשחק.

משחק פיצוץ ממתקים

משחק פיצוץ ממתקים הוא משחק תואם צורה וצבעים בו אתה זורק סוכריות מתחתית המסך לרמה שלמעלה. הפוך סטים של 3 ברציפות כדי להמיר אותם לממתק עם צדדים נוספים. להגיע ליעדים ברמה בכל 20 השלבים כדי לנצח את המשחק.

משחק משחק אוכל

. כל המהלכים התקפים חייבים לבצע התאמה של 3 ומעלה ברציפות. משחק 3 לקלוע 100 ו- Match 4 כדי לקלוע 200. אם אתה נתקע השתמש בבקבוק המים כדי לנקות את כל סוג המזון הספציפי, או השתמש בסכין כדי לחתוך שורה או עמוד.

מיזוג משחקי

למזג עוגות

מיזוג משחק עוגות

מיזוג עוגות הוא משחק מיזוג פשוט בו אתה רוכש הכנסה מרוויחה מאפים ליצירת מאפים טובים יותר שמרוויחים יותר. מלא את הרמה המתרחבת כשאתה פותח מתכונים חדשים טעימים.

צלי מנגל

משחק צלי מנגל

צלי מנגל הוא משחק משחק 3 המבוסס על גריל. מקם 3 או יותר מאותו פריט מוערך על שיפוד ברציפות והם מתמזגים למזון המוערך הבא הבא. לאחר כל 4 סיבובים מתווסף אוכל חדש לסוף של כל אחד מששת השיפודים. כשאתה מתקדם במשחק אתה חייב להתמזג לערך גבוה יותר כדי לנצח כל שלב מאוחר יותר. בשלב השישי והאחרון עליכם להתמזג ל 9.

פיוז’ן יאמי

פיוז’ן יאמי הוא משחק מיזוג פשוט בו השחקנים מתמזגים יחד 3 קינוחים סמוכים יותר או יותר מאותו סוג לסוג הקינוח הבא. לשחקנים יש רשת 4×6 כדי לנסות למזג את דרכם למעלה דרך 10 שיעורי מדבר שונים. מיזוג משתלבים לתא יחיד בו הוצב הפריט האחרון מסוג זה ומיזוג יכול להפעיל תגובת שרשרת של מיזוג. אתה יכול לעשות את כל זה כל הדרך לעוגה?

מיזוג סלט

מיזוג משחק סלט

סלט מיזוג הוא משחק פשוט 3 ברציפות בו שחקנים מכינים ירקות לסלט על ידי הנחת מרכיבים זהים על אריחים סמוכים בשורה או בעמודה. לאחר הכנת כל המרכיבים הבודדים מניחים את החומרים המוכנים בשורה או בעמודה להשלמת הסלט. לשחקנים יש 10 סלטים ליצור ולכל רמה מתוזמנת.

מיזוג קפה

Merge Cafe הוא משחק הגשת אוכל סרק בו אתה מגיש קפה וחטיפים לפטרוני בית קפה. להתמזג כמו כלים יחד כדי ליצור מתכונים חדשים ולהגיש ללקוחות מנות יקרות יותר כדי להרוויח יותר. אתה יכול לפתוח את כל 20 המתכונים?

העבירו פירות

העבר פירות הוא משחק מיזוג פירות בהשראת המשחק 2048. הלוח הוא רשת 6×6 של 36 חללים. העבירו את כל הפירות על הלוח לכל כיוון וכאשר פירות זהים צמודים הם ייעלמו. כשאתה משחק ומתקדם במשחק יותר סוגי פירות מתווספים למשחק. לבצע משחקים גדולים יותר כדי לקלוע יותר נקודות למשחק. שחק עד שנגמר לך החדר.

פירות 2048

משחק פירות 2048

. בכל פעם שאתה ממזג 2 פירות יחד זה יוצר פרי בעל ערך כפול מהערך. כשאתה מתמזג עד 2,048 האריח המשויך מוסר מהלוח ואתה ממשיך לשחק. 2048 משחקים מוסיפים 2 או 4 אריחים חדשים בכל פעם שאתה מחליק את מערך האריחים הקיים, ואילו המשחק הזה מוסיף רק אריחים ששווים 2.

רץ משחקים

קופץ קופץ

משחק קופץ קופץ

קפיצת Whopper הוא משחק רץ אינסופי בו אתה מדריך קפיצה לקפוץ מעל מכשולים כולל קפה ותבלינים. כשאתה משחק דרך המשחק המהירות שאתה עובר לשינויים, מה שהופך את זה למסובך לזמן הקפיצות שלך.

קפיצת המבורגר

קפיצת המבורגר היא משחק ריצה מהיר עם מצלמה מכוונת אנכית, מה שמאפשר לך זמן מוגבל להימנע ממכשולים. אסוף רכיבים כדי להפעיל את התנועה שלך ולבטל את המבורגרים של Toher Premium בחנות ההמבורגרים.

טום וג’רי מגבינת גבינה

משחק ההחלפה של טום וג'רי גבינה

The Tom & Jerry Show Shipe Swipe הוא משחק מרדף חתולים ועכבר בו אתה משחק כג’רי ומנסה לאכול כמה שיותר גבינה לפני שתום תופס אותך. הקש על כפתור לחיצה על העכבר השמאלי לעכבר כדי לקפוץ והחזק אותו זמן רב יותר כדי לקפוץ גבוה יותר. נצל את הגאדג’טים כמו ספריות, בלונים ומטוסי נייר שיעזרו לכם לאסוף גבינה. הימנע מפגיעה בגאדג’ט מטבח או מכשולים אחרים. לאחר שאכלת כמה מאות גבינה אתה מפעיל רמת בונוס עם עליו גבינה נוספת ואז חזור למשחק הרגיל כמה שניות אחר כך, תוך כדי מעבר מיקומים עם חזרתך.

משחק ראש טום וג'רי הוש

טום וג’רי הוש רוש הוא משחק מתגנב בו אתה עוזר לג’רי וכרזלים לרוץ כמה זמן ואילו טום ישן. שתי התווים פועלות כברירת מחדל ותוכלו למשאיר לחצו על העכבר כדי להאט אותן כשאתם מתקרבים לאובייקט רועש כך שהם לא יעשו רעש אשר מתריע על טום. ציון נקודות על ידי העברת מכשולים בשקט והפסיד נקודות על ידי הפלת אחת. אם מופיע חזיז, עליכם ללחוץ במהירות על נקודת הקריאה על ראשו של נבל או שהוא יאיר אותו, ותעיר מייד את טום. המשחק מסתיים בכל פעם שטום מתעורר וכדי להוסיף קושי למשחק היכולת להאט היא תכונה שמטענת לאורך זמן, כך שאם אתה משתמש בו יותר מדי, יתכן שהתכונה לא תהיה זמינה למכשול הבא.

טום וג’רי רץ את ג’רי

טום וג'רי רץ את ג'רי משחק

טום וג’רי רון ג’רי הוא משחק מרדף חתול ועכבר במטבח. אתה שולט בג’רי ומנסה להישאר בחוץ מול טום זמן רב ככל האפשר. השתמש בלחיצת העכבר השמאלית שלך פעם אחת כדי לקפוץ מעל מכשולים ולחץ פעמיים כדי לקפוץ כפול. המשחק מסתיים כאשר טום מדביק אותך או שאתה נופל מהפלטפורמה.

שוקולד טום וג’רי

משחק שוקולד טום וג'רי

טום וג’רי שוקולד צ’ייס הוא משחק גלילה צדדי אינסופי בו אתה עוזר לג’רי לאסוף כמה עוגיות שוקולד. .

Super Spice Dash

משחק Super Spice Dash

Super Spice Dash הוא משחק ריצה אינסופי בו אתה משחק כנאגט עוף מתגלגל. הימנע ממכשולים ולאסוף פירורי זהב כדי לקלוע נקודות. השתמש במקשי החצים שלך כדי לנוע שמאלה או ימינה והשתמש בסרגל החלל שלך כדי לקפוץ מעל תהסאות או לאסוף פלפלים המעניקים לך כוחות מיוחדים. ?

פועל דלעת

הפעלת משחק פומקין

דלעת ריצה היא משחק ריצה אינסופי. לחץ על סרגל החלל כדי לקפוץ, על מקש ה- X לעוף, ומפתח Z לזרוק סכינים על הרעים החוסמים את הדרך שלך.

משחק ריצת בננה

ריצת בננה היא משחק ריצת דרך חמוד בו אתה שולט בבננה במסע לאסוף מטבעות ובננות קטנות אחרות. לנסוע עד כמה שאתה יכול תוך הימנעות ממכשולים. ביטול נעילת מצב בלתי מנוצח לאחר איסוף 10 בננות אחרות, והשתמש במטבעות שלך לרכישת רכבים לרכיבה. המשחק ממשיך לזרז כשאתה מתקדם דרכו, עד שאתה בהכרח . לְפַצֵל. לייקים!

Mouserun הוא משחק ריצה אינסופי בו אתה משחק כעכבר שאוכל כמה שיותר גבינה תוך הימנעות מרגליים, קוצים ומלכודות עכבר. כמה גבינה אתה יכול לאכול?

רץ בשר סופר הוא משחק ריצה של מסלול מכשולים קשה במיוחד. זמן הקפיצות שלך כדי למנוע סכנות כולל דוקרנים, קירות ומתח. המשך לרוץ עד שאתה נתקל במשהו ואז זה משחק.

ריצת קרפדה סופר

משחק ריצת קרפדה סופר

Run Toad Super הוא משחק ריצה אינסופי בו עליכם לקפוץ או לקפוץ כפול לאסוף פירות, להימנע מכדורים ולהתחמק מהאויבים הרעים שרצים או טסים בכיוון ההפוך.

נקניקיה וצ’יפס של דניס וגנשר

. לכל רמה יש יותר מכשולים על זה, אך גם נותנים לך חיים נוספים בכך שהיא מאפשרת לך להוסיף עוד חברי צוות לרשת שלך.

דוד סבא סבא רפרף חמאת בוטנים

משחק רפרוף חמאת בוטנים של דוד סבא

דוד סבא סבא בוטנים רפרוף הוא משחק מעופף סרק שהיה בהשראת ציפור פלוש. .

משחק קאם וליאון סופגניות הופ

קאם וליאון סופגנייה הופ הוא משחק מעופף בו אתה חייב לטוס דרך סדרת סופגניות כדי לקלוע נקודות. . .

זמן הרפתקאות ג'ייק ופין

זמן ההרפתקאות צלילת הממתקים של ג’ייק ופין הוא משחק טיסה אנכי בו אתה משחק כמו פין אוסף כמה שיותר סוכריות שאתה יכול. פתח את JakeChute כדי להאט את ירידתך ולהימנע מלהגע באף אחד מקני המכשפה הרשעים כדי לשמור על השליטה בטיסתך.

זמן הרפתקאות רועש ב- NightoSphere

זמן הרפתקאות רועש במשחק הלילה

זמן הרפתקאות Rumble in The Nightosphere הוא שחקן יחיד או משחק קרב של שני שחקנים לשני שחקנים בו אתה נלחם ברוחות רעות בעולם התחתון. !

Bugs Bunny Dare Dige Diver Game

. ?

לוני טונס חדש

משחק פלייר ללא פחד של לוני טונס

פלייר חדש של לוני טונס הוא משחק מטוס אופקי מעופף בו אתה עוזר באגס באני לאסוף כמה שיותר גזר.

Mighty Magiswords מרחף

Mighty Magiswords מרחף את משחק ההמולה

Mighty Magiswords Hovesword Hustle הוא משחק מעופף של רחף בו אתה משחק כ- Prohyas או Vambre. .

מנגו פיגי פיגי לעומת ירקות רעים

מנגו פיגי פיגי לעומת משחק ירקות רע

מנגו פיגי פיגי לעומת ירקות רעים הוא משחק SlingShot בו אתה עוזר למנגו פיגי פיגי להילחם בירקות מרושעים. משוך לאחור כדי לטעון את הזריקה שלך ואז להקפיץ על הירקות כדי להמשיך במומנטום שלך. השתמש במנגואים שאתה אוסף כדי לרכוש שדרוגים לאפשר לך לנסוע הלאה ולגרום נזק רב יותר לירקות. .

Jack O Copter הוא משחק מעופף ווסטי בו אתה משחק בתור סוכריות של ג’ק-או-פנס מתנשא תוך הימנעות מהתמודדות עם חפצים מסוכנים.

ספל אדום

גביע אדום הוא משחק פשוט לתפוס סרק בו אתה מזיז את הגביע קדימה ואחורה לתפוס סוכר ונמנע ממכשולים אחרים.

משחקי נהיגה

Grizzy & The Lemmings

Grizzy & The Lemmings Run Run

Grizzy & The Lemming. מירוץ דרך שלושה קורסים, הקשה על סרגל החלל כדי להחליף נתיבים, או להחזיק את סרגל החלל למשך זמן ממושך ואז לשחרר לקפוץ. אסוף 6 צנצנות של yummyxl להפעלת טורבו. . זכה בכל שלוש הרמות כדי לבטל את נעילת המצב האינסופי.

העומס על מסירת אוכל

שחקני העומס משלוח אוכל נמנעים מפריטים המונחים בכביש ונהגים אחרים בזמן שניסו להכין משלוחי אוכל. . . .

דרך מסוכנת

משחק דרך מסוכן

. הפוך את הצד לצד באמצעות A&D או מפתחות החצים שלך. .

. אסוף מטבעות כדי לשדרג את המיומנות והקשיחות שלך. קפוץ על הרעים ותעשה ספינה כדי לקלוע נקודות נוספות כדי לפתוח 4 רכבים נוספים. לחץ על סרגל החלל כדי לקפוץ, והשתמש בחץ השמאלי או הימני כדי להפיץ או להיפוך קדמי. אם יש לך את הכישורים אתה יכול לעשות גם אחורה וגם קפיצה קדמית בקפיצה יחידה.

שוטרים מהירות

שוטרים מהירות הוא משחק נהיגה גחמני בו אתה נוהג במכונית משטרה במורד כביש 6 נתיבים מחולק תוך הימנעות מהרכבים האחרים. .

משחקי סרק

עגול אפל ובצל

Apple & Onion Messin

.

הפוך את הבקבוק

הפוך את משחק הבקבוק

הפוך הבקבוק הוא משחק מדפדף בקבוק סרק. . ראה כמה בקבוקים ברציפות אתה יכול להגיע לנחות זקוף ולהשתמש במטבעות שאתה אוסף לרכישה ולפתוח 11 בקבוקים אחרים.

משחק טום וג'רי בנדיט מנצ'רס

. . אסוף מספר מזון ברציפות כדי להפעיל בונוס מכפיל ציון. הימנע מכדורי הבאולינג, המנורות, מלכודות העכבר וצלחות טום זורק עליך שכן הם ידהים אותך במשך כמה שניות אם הם יפגעו בך. .

טום וג’רי לא עושים בלגן הוא משחק לתפוס בו ג’רי זורק אוכלים מהמקרר ואתה עוזר לטום להקפיץ מרכיבים מעבר למטבח כדי להימנע מבלגן. השתמש במקשי החצים במקלדת שלך כדי להזיז את טום קדימה ואחורה ולהקפיץ את החומרים מהמקרר משמאל לדלפק בצד ימין של המטבח.

טום וג’רי טי ג’יי מרסקים

משחק טום וג'רי טי ג'יי

טום וג’רי ט.ג’יי Smashing הוא משחק שובר כלים. טום מנסה להרשים את נערת החלומות שלו וג’רי מנסה להרוס את הכיף שלו על ידי ניפוץ כל הכלים בבית ולהביא אותו לצרות. גרור טום שמאלה וימינה לתפוס את הכלים הנופלים. . כל מנה שנחסכת שווה 10 נקודות.

סושי סלאש

. ברמות מסוימות אתה צריך לזמן את הקיצוצים המושלמים כשאתה מתמודד עם דגים או בשרים ובמקרים מסוימים בכמה מהרמות המשחק עשוי להראות מעט דם מצויר. אם אתה לא נכון זמן לחיצה על רמת דגים או לחץ על המספר הלא נכון של הפעמים ברמה אחרת, זה משחק ועליך להתחיל שוב מהרמה הראשונה.

Scooby doo scoobtober Trick או Track

Scooby doo Scoobtober Trick או משחק פינוק

. . הימנע מהרוחות והעטלפים כמי שנפגעו מאף אחד מאלו מסתיים גם את המשחק. הזז שמאלה וימינה עם מקשי החצים במקלדת וקפיצה באמצעות מוט החלל שלך.

Scooby doo Barrel of Frounds

Scooby doo Barrel of Found Game

. . השתמש בחיצה על העכבר שמאל או הקש על המסך כדי להסתיר בחבית או לעמוד בחזרה.

זמן הרפתקאות שער מתרסקות

שער זמן הרפתקאות מתרסקות הוא משחק מפעיל שער של 10 גל בו אתה לוחץ או הקש כדי לסגור שער ולשחרר כדי לפתוח אותו. שמור על אזרחי הממתקים על ידי כך שהם נותנים להם להיכנס לממלכת הממתקים. כל אזרח שאתה פונה יעלה לך חיים, בעוד שכל סוכריות בצורת לב שאתה מכניס אליו יוסיפו חיים. מדוע זאב שנכנס לשער עולה לך 10 חיים.

זמן הרפתקאות אלמנטלי

. . . מלחמת להבה היא משחק קצב ברז מוזיקלי בו אתה עוזר לפין להילחם בלהבה מלך. זמן רפש הוא משחק גלילה צדדי אינסופי בו אתה עוזר לפין וג’ייק להתעלות על מפלצת רפש רעבה.

Bunnicula Marmonica Hopper

משחק הופר של Bunnicula Marmonica

. . אסוף יאמות כדי להרוויח נקודות תוך הימנעות ממזון רעיל שיעלה לך נקודות. אל תיפגע מאף אחד מהדגים המתים או שזה משחק. אסוף את המטבע כדי להפעיל מגן מגן שמגן עליך באופן זמני מפני הדג.

בקרת יבול Bunnicula

משחק בקרת יבול Bunnicula

בקרת יבול Bunnicula היא משחק הקשה בו Bunnicula חייב לרסס כדי להרוס ירקות מוטנטים שיורדים שני חגורות מעבירות מקבילות תוך מתן אפשרות לירקות הבריאים דרך. הקש על הצד השמאלי או הימני של המסך כדי לרסס בכיוון זה ופגע ירקות מוטנטים רבים ברציפות כדי לתפוס ציון גבוה מכפיל הבונוס.

קוף הולך

Monkey Go הוא משחק התחמקות סרק סרק. . שנה שוב ושוב כיוונים לפי הצורך כדי לאסוף כמה שיותר בננות תוך הימנעות מהמטוסים האדומים. .

סוכריות סובבות צבעים

Candy Rotate Colors הוא משחק ספינר תמונה בו אתה מפנה את הספינר שלך בתחתית המשחק למקום בו הצבע תואם לפריט נופל מצביע כלפי מעלה.

לאסוף עוד סוכריות

.

5 פירות הוא משחק הקשה מהיר בו עליכם לבחור את הצד השמאלי או הימני של המסך כדי להעביר את הפרי העליון לשורה המשויכת כדי לשבור את שורת הפירות למטה לפני שהוא נוגע בחלק העליון של המסך.

עוף ברוש ​​יש שחקנים לתפוס חתיכות עוף נופלות על ידי לחיצה על הסמן שלהם בצד שמאל או ימין של המסך כדי להעביר דלי לרוחב. המשחק הזה כיף לזוג מחזות מהירים אבל היה משעמם עבור סטודנטים מבוגרים אחרי כמה סיבובים.

מפלצת ראש

משחק מפלצת ראש

Monster Rush הוא משחק ברז סרק בו הזמן אתה מעביר מפלצת שמאלה או ימינה לסוכריות הצפות. .

סוכריות מומיה

. . הזמן הוא האויב שלך בכל רמה וסוכריות גדולות יותר שווה יותר נקודות. . .

. . קל לשחק במשחק הזה, אך יכול להיות חוזר על עצמו במהירות לילדים גדולים יותר, מה שהופך אותו למשחק נהדר עבור התלמידים בכיתה ב ‘עד ג’.

ספגטי

ספגטי הוא משחק ברז סרק בו אתה מקיש על המסך או שמאלי לחץ על העכבר שלך כדי לנגן לאיזה כיוון האטריות משתרע על הצלחת. .

סוכריות דלגונה תלת -ממדית

משחק סוכריות דלגונה תלת -ממדי

. . הגדרות המשחק הראשוניות היו די קשות אפילו למבוגרים, ולכן הכפלנו את זמני הרמה כדי להפוך את המשחק ליותר מהנה לילדים.

משחק אוכל סופר

.

. . פגע במתנות למשך 10 שניות נוספות והימנע מפגיעה בגולגול או שאתה מפסיד 10 שניות. כאשר פרה פיה פתוחה, אתה יכול להוציא את הפטיש מהפה שלה והפרה עם שיער צבע עניבה שווה 50 נקודות.

המסטיק הגדול ביותר הוא משחק נושף בועות בועה בן 20 שלבים בו אתה לוחץ על כפתור ליד החלק התחתון של המסך והחזק אותו עד שאתה מרגיש שפיצצת את הבועה כמעט למאה אחוז מבלי לעבור. .

טריקים של Bubblegum

משחק טריקים של Bubblegum

. הרוויחו נקודות עבור כל בועת בועת בועת שתפוצצו ומשתמשו ברווחים כדי לפתוח דמויות אחרות כולל ילדת סיילור, בחור שמנמן ושחקן כדורסל.

אנחנו דובים חשופים שוש נינג’אס הוא משחק הקשה סרק בו אתה עוזר לגריזלי, פנדה ודובי קרח לשמור על בית הקולנוע בשקט על ידי דוחף אוכלים, שתיינים ומדברים רועשים. .

כרוב לתפוס ילדים

Capbage Catch Kids הוא משחק לתפוס סרק. .

משחק הדגים החדש של לוני טונס

Looney Tunes New Gone Fishin הוא משחק דיג סרק בו אתה עוזר באגס סליל באני ב -19 מיני דגים שונים ומגוון מחזור תקוע באגם. לחץ שוב ושוב על הסירה כדי אמיתית בדג ברגע שיש לך ביס. לחץ על סמלי ההפעלה הממוקמים בתחתית המסך כדי להשתמש בהם ולראות כמה תפיסות רשומות אתה יכול להכין. אתה יכול גם ללחוץ על כמה אובייקטי רקע כדי ליצור איתם אינטראקציה.

Teen Titans Go Smashy Piñata

Teen Titans Go Game Smashy Piñata

Teen Titans Go Smashy Piñata הוא משחק שבירת פיניאטה קופץ אנכי בו אתה מקפיץ את Beast Boy קדימה ואחורה מצדי המסך כדי לשבור שוב ושוב פיינאטה ולאסוף סוכריות. השתמש בחוויה שלך במשחק כדי לבטל את נעילת הסיוע מסייבורג, החלף את המראה של Beast Boy וקנה 9 סוגים שונים של סוכריות פרימיום עבור הפיאנטה. . בכל פעם שאתה קופץ עלייך גם קופץ מעט כלפי מעלה, כך שאתה צריך לזמן את הקפיצות שלך כדי להמשיך לפגוע בפיאנטה.

ארתור

. עזור לארתור לשרת את חבריו את הסוכריות שהם רוצים. !

חלום Fatboy

משחק חלומות של Fatboy

.

לחיצה על פסחא

לחיצה על פסחא הוא משחק קליק סרק בהשראת פסחא בו אתה מבטל ומשדרג את המערכת האקולוגית של ייצור ביצי פסחא ומסירה. לחץ על הביצה הגדולה במרכז המסך. ביטול נעילה ושדרוג: עוף פסחא, מפעל ארנב, משאית ביצה, עץ פסחא, ביצים גרעיניות וכוכב לכת חג הפסחא כדי להגביר את מהירות ייצור הביציות האוטומטית שלך, תוך כדי להרוויח יותר מהקליקים הפעילים שלך. . .

Clicker Popsicle

משחק Clicker Popsicle

. לחץ על בר גלידת השוקולד בצד ימין של המסך כדי להרוויח הכנסה פעילה. . שדרג כל אחת מהתכונות הלא נעולות כדי להגביר את ההכנסה האוטומטית שלך. ניתן לשדרג כל תכונה לרמה 100. . .

לסתות

Jaws הוא משחק האכלה של דינוזאורים בו עליכם ללחוץ כדי לפתוח את פיו של הדינוזאור ולשחרר אותו לסגור אותו. .

ויקטור ולנטינו מנפצים את הפיאנאטה

ויקטור ולנטינו Smash the Piñata הוא מיניגמה סרק בה המטרה שלך היא לרסק פיינאטה כדי לשבור אותה תוך פחות מ -30 שניות. . מטר בראש המסך מציג את פיאנטה בריאות וטיימר נחשב מ -30 שניות. אחרי ששבר את הפיאנאטה יש לך 30 שניות נוספות להזיז קופסה מצד לצד איסוף סוכריות נופלות.

משחקי קלפים

4 צבעים

משחק UNO

4 צבעים הוא משחק שפיכת קלפים ללא השראה שאינו בהשראה, שם המטרה שלך היא להיות האדם הראשון שנפטר מכל הקלפים שלהם. . תואם ערכי כרטיסים או צבעים, והשתמש בכרטיסים מיוחדים כדי לשנות צבע חליפה, דלג על מתחרים, משחק הפוך וכרטיסי dump על מחזות מתחרים.

משחק מונומנטים של UNO

4 צבעים מהדורת אנדרטה היא וריאציה של משחק 4 הצבעים המקורי שמכיל תמונות של אנדרטאות גיאוגרפיות מפורסמות. . ציון נקודות על סמך כמה קלפים המתחרים שלך עדיין מחזיקים בידיים כאשר הקלפים שלך הושמעו.

רוצה מידע נוסף?

.

  • הבנת בטיחות המזון
  • בריאות ילדים + תזונה
  • מזונות לבריאות לב
  • שפים עתידיים: משאבים קולינריים לילדים
  • משחקי תזונה מקוונים לילדים
  • מלאכות אכילות לילדים קולינריים!
  • היתרונות לכל החיים של בישול עם ילדים

7.

סיפור בישול Deluxe – משחקי בישול מהנים – Tapps Tecnologia da Informação Ltda.

, ! ., . עם דירוג תוכן של 4+, הוא מושלם למגוון רחב של שחקנים. .

האם אתה חובב משחקי סימולציה, משפחה או בידור? ואז סיפור בישול Deluxe – משחקי בישול מהנים זה ממש בסמטה שלך! לא תוכל להתנגד לערעורו.

. הצטרף אליהם ושתף את המחשבות שלך!

?

! !

סיפור בישול דלוקס – תאריך שחרור משחקי בישול מהנים

? .

מתי היה סיפור בישול דלוקס – משחקי בישול מהנים עודכנו לאחרונה?

.

היכן אוכל להוריד את סיפור הבישול Deluxe – משחקי בישול מהנים?

.

הצצה לסיפור הבישול Deluxe – משחקי בישול מהנים

שלא נהנה מארוחה ממש נחמדה? תרגול מתכונים גורמה וטעימים במשחק הזה והפך לאדון באמנות המטבח! ! אתה תתחיל כמתחיל, אבל בקרוב תרגיש איך זה להיות שף סוס אמיתי!

! !

! .

עקוב אחר ספר הבישול עם מתכונים בחיים האמיתיים והוראות שלב אחר שלב!

  • יותר מ -40 מרכיבים לבישול איתם: ביצים, חסה, בצל, עגבנייה, פרמזן, תפוח אדמה, שום, חלב, לחם, גבינה, פטריות, בשר טחון, אבקת צ’ילי, שעועית, פלפל, שוקולד, עוף, סלרי, קינמון, פפריקה , מיונז, מים, פלפל, לימון וכן הלאה!
  • ! הכינו מנות טעימות כמו ספגטי אל סוגו ואללה בולונז, פירה שום, פלפלים ממולאים גבינה, סטרוגנוף בקר, פטריות ממולאות, בשר בשר, עוגת שוקולד גזר, טבעות בצל, סופגניות מזוגגות, עוף מטורף, ואמינו או לא, הרבה יותר!

!

הצהרת אחריות: בעוד שהאפליקציה הזו חופשית לחלוטין לשחק, ניתן לרכוש תוכן נוסף בכסף אמיתי במשחק. .

! .

מה חדש בעדכון האחרון?

.

ביקורות על משתמשים על סיפור בישול Deluxe – משחקי בישול מהנים

מחפש מידע נוסף? קרא סקירה מקיפה של סיפור הבישול Deluxe – משחקי בישול מהנים למטה:

אנא הוסף פרקים נוספים. אנחנו אוהבים את המשחק הזה.

. . הם צריכים גם לתת לך עוד אבני חן להתחיל איתם. אחרת אנחנו חושבים שהמשחק מהנה ומגניב.

ב- Bookbook Master, הכללים הם: “אם אתה מקבל” רע “על משהו, אתה עדיין תכין את המתכון שלך (זה לא יעצור אותך), אבל זה יהיה שווה 0% בסופו של דבר.. כן, רע (המכונה כישלון במשחק הזה) עדיין שווה 0% כאן. !”כשנכשלת במקום אפקט הצליל המטופש הזה אתה שומע. . . ? אנא. לכו על מאסטר ספרי בישול.

אנו מרגישים שאי אפשר להשיג משהו אחר מלבד “רע” או “להיכשל” במתכון הסטייק פרמיג’יאנה כשאתה טובל את הסטייק בתערובת. הפכנו מושלמים בכל מתכון, ואנחנו לא יכולים להשיג את הכוכב הרביעי בזה. אנו הולכים במהירות הרגילה שלנו עבור רוב המתכונים כשטבלו אותו בתמהיל (שאנחנו תמיד מקבלים “מושלם”), ואנחנו תמיד מקבלים “רע”. !

. .”אנחנו מתכוונים שהם פשוט לקחו משחק משלהם, עדכנו אותו והעלו אותו בחנות האפליקציות כמשחק חדש לחלוטין. השינויים היחידים במשחק בפועל הם שהם הקלו על קבלת דירוג מושלם (המשחק היה הרבה פחות סלחני לפני כן), החלף את המוזיקה, הוסיף ספר מתכונים חדש, הגדיל את כל זמני ההמתנה כדי לתמרץ באמצעות אבני חן, והוסיף דמות עם לולאת תנועה פשוטה בעמוד הראשי. אתה יודע, דברים המצדיקים תיקון עדכון ולא משחק חדש מלא בפועל. עם זאת, בעדכון הם לא רק שהחייבו לקנות הכל שוב, אלא גם לא עשו עבודה טובה כדי לוודא שכל הבאגים יתוקנו. בספר הבישול השני, יש מתכון (סטייק פרמיג’יאנה) שבו ממש בלתי אפשרי להיות גבוה יותר מ- 88%, בגלל באג עם הזמן. המשחק לא נותן לך מספיק זמן, אלא גם מתמודד עם כל הזמן הנוסף הזה לשלב הבא (וזו הסיבה שאנחנו חיוביים שזה באג ולא פיקוח). . . .

המשחק הזה הוא דרך קשה להיות משחק לילדים לקבל 4 או 5 כוכבים על המתכונים זה די בלתי אפשרי.

המשחק שלנו הפסיק לעבוד לפני מספר ימים. !! בבקשה תתקן.