ל- Sandboxels יש יישומים רבים בחינוך. עם ניסיון מעשי, זה יכול להעניק לתלמידים הבנה של תופעות מתעוררות בתחומים רבים, כמו ביולוגיה, כימיה, אקולוגיה, גיאולוגיה, בישול ואפילו וירולוגיה. .

הדפדפן שלך אינו תומך בתג Canvas HTML5.
אנא עדכן את הדפדפן שלך לגירסה האחרונה.
כרום 4.+
Firefox 2.+
ספארי 3.+
.+
סייר אינטרנט 9.0+

– מצבים מופעלים שאין לך Mods מופעלים.

יחידות מסתירות רקע ברירת מחדל תצוגה מכתים עננים בוערים איפוס טקסטורות מפוארות ? אירועים אקראיים מצב עליז ? צפיפות אוויר צפיפות אוויר ABS אפס איפוס התגלה שהתגלה איפוס כל המודדים הברורים העולמיים Gen [בטא] Image Elem החלקה

רוצה את המודעה שלך כאן? שלח לנו דוא”ל ב- [email protected]!

מבוא ארגזות חול

הוא סימולטור נופל חופשי שניתן לשחק בדפדפן שלך. . עם יותר מ -400 אלמנטים ייחודיים לשחק איתם, ארגזות חול היא דרך נהדרת להעביר את הזמן ולהירגע.

.

.

פשוט לחץ או השתמש במסך המגע שלך כדי לבחור קטגוריה, כמו נוזלים, ואז בחר אלמנט, כמו מים. גרור על הבד למעלה כדי למקם את הפיקסלים שלך, וצפה בהם מתקשרים עם אחרים!

ל- Sandboxels יש יישומים רבים בחינוך. . יש אינספור היבטים לגלות.

יש לנו קהילה משגשגת באי -הסכמה! שם אתה יכול לפרסם משוב או לשתף את היצירות שלך.

פניות עסקיות? סיפורי חינוך? עזרה נדרשת? .com!

. !

בקרות

צייר פיקסלים
מחק פיקסלים
בחר אלמנט לחיצה אמצעית
מרחב או עמ ‘
העצימו את ההשפעה
צייר קו Shift + לחץ
גלול או + – או []
← →
בחר בשם ה
מידע על אלמנטים אני או / /
פתח הגדרות \
>
מסך מלא F או F11
שינוי תצוגה 1 2 3 4
החלף גוי F1
צילום צילום מסך C או F2
בקרות נוספות

משחקי ארגז חול

ארגז החול

משחקי ארגז חול הם הקטגוריה של משחקים מקוונים המאפשרים לך לחקור ולקיים אינטראקציה עם עולם וירטואלי פתוח. במשחקים האלה אתה חופשי לשוטט, לבנות וליצור ללא מגבלות של סיפור עלילה ליניארי או יעדים להגדיר. משחקי ארגז חול מגיעים בכל מיני ז’אנרים וסגנונות, החל מ- RPGs פנטזיה ועד סימולטורים לבניית עיר. כמה משחקים מאפשרים לך ליצור עולם משלך מאפס, בעוד שאחרים מציעים עולם שנבנה מראש עם אינסוף אפשרויות לחקירה וגילוי.

משחקים אלה דורשים דמיון, יצירתיות ונכונות להתנסות. תצטרך לחקור את הסביבה שלך, לאסוף משאבים ולהתנסות בטכניקות ואסטרטגיות בנייה שונות ליצירת עולם החלומות שלך. בין אם אתה אדריכל שואף, ממציא ניצני, או פשוט מישהו שנהנה מהחופש לחקור וליצור, משחקי ארגז חול מציעים אינסוף אפשרויות להבעה והבעה אישית.

. אז, צלול לעולם הבלתי מוגבל של משחקי ארגז חול על משחקי כסף.com, לשחרר את היצירתיות שלך, ויצא למסע של אפשרויות אינסופיות וכיף אינסופי.