אוזניות ואביזרים של מציאות מדומה

המשחקים הניידים קוזזים בדרך כלל את ההפסדים במקונסולה ובמשחקי מחשב והיה המגזר הגדול והצומח ביותר בענף מזה שנים. אבל הירידה השנה מסמנת ירידה מפתיעה לנייד. “הוצאה למשחק נייד ב- U.ג. ממשיך לרדת ככל שהצרכנים מתמודדים עם אי הוודאות הכלכלית וגם עם נורמלי פוסט-פונדמי חדש “, אמר תובנות משחק מגדל חיישנים מובילות את דניס יה בשבוע שעבר. “אמנם יש עדיין סיכוי הגון.ג. הכנסות משחק ניידות יעלו על רמות 2021, והחמרה רוח -רוח העבירה את השיחה בחוזקה מהשאלה של כמה.”

מיקרוסופט תשיק את ה- Xbox Game Pass ו- Windows Apps באוזניות VR של מטא

מיקרוסופט תשיק שילוב משחקי ענן Xbox עבור אוזניות Quest 2.

מסך וירטואלי שעליו משחק מנויי משחק יכול להזרים משחקים לאוזניות VR

ספריית ה- Xbox Game Pass תהיה זמינה במכשירי Quest VR באמצעות פלטפורמת המשחקים של מיקרוסופט.

הפלטפורמה האחרונה של מיקרוסופט לדחיפת משחקי Xbox היא אחת לא שגרתית: אוזניות Quest 2 VR של Meta.

באמצעות טכנולוגיית המשחקים בענן שלה, מיקרוסופט אומרת שהיא תאפשר למשתמשי VR להזרים משחקי Xbox למסך וירטואלי בתוך סביבה וירטואלית שניתנה על ידי ה- Quest, בדומה לאופן בו אתה יכול לצפות ב- Livestream, Netflix או תוכן 2D אחר ב- VR. לאינטגרציה עדיין אין תאריך שחרור מתוכנן, אך הוא יהיה זמין למנויים של מנוי ה- Xbox Game של Microsoft Pass Pass Ultimate, שעולה 15 דולר לחודש וכולל גישה למשחקי ענן Xbox.

השותפות בין שתי ענקיות הטכנולוגיה הוכרזה היום (שלישי. זה משתרע גם מעבר למשחקים ומשחקי ענן, וכולל גם אינטגרציות עבור צוותי מיקרוסופט, Windows 365 ואפליקציות Office בפלטפורמת Quest.

בנוסף, מיקרוסופט ומטא הופכים חלק מפלטפורמות התוכנה והמוצרים שלהם לניתנים להפעלה. לדוגמה, שתי החברות טוענות שתוכלו להשיק פגישות צוותים מתוך אולמות העבודה של פלטפורמת האופק ממוקדת הארגון, פלטפורמת ה- IN-BETA של מטא לביצוע פגישות עבודה ב- VR. תוכל גם להשתמש באווטרים המטא שלך בצוותים במכשירי Quest.

“אנו חושבים שהחוויה הצולבת הזו עם מסך חוצה זה תהיה הבסיס למשרד הווירטואלי של העתיד”, אמר צוקרברג במהלך המפתח.

ניק סטט הוא כתב משחקי הווידיאו של פרוטוקול. לפני שהצטרף לפרוטוקול, הוא היה עורך חדשות ב- Verge המכסה את ענף המשחקים, אפליקציות סלולריות והגבלים עסקיים מסן פרנסיסקו, בנוסף לניהול הסיקור של ענקיות הטכנולוגיה של עמק הסיליקון וסטארט -אפים. כעת הוא מתגורר ברוצ’סטר, ניו יורק, בית צלחת האשפה, ובמקרה לחלוטין, בהיכל התהילה של משחקי הווידיאו העולמיים. ניתן להגיע אליו בפרוטוקול [email protected].

השפל המפתיע של המשחקים הניידים גורר את שוק המשחקים

הכנסות המשחק הנייד יירדו לראשונה בהיסטוריה השנה, חברת מחקרי השוק Newzoo אומר כעת בתחזית מתוקנת לשוק המשחקים העולמי של 2022. בעוד שכל ענף המשחקים צפוי להתכווץ ב -4.3% – ראשית נוספת מאז ניוזו החל לעקוב אחר השוק בשנת 2007 – החברה מנבאת 6.4% ירידה בהוצאות המשחק הניידות על גבי 4.ירידה של 2% בהוצאות משחק הקונסולה.

בחודש מאי, ניוזו חיזקה שנה של צמיחה לתעשיית המשחקים, כאשר השקפתו ניבאה יותר מ -200 מיליארד דולר בהוצאות בתעשיית המשחקים העולמית בזכות עלייה של כמעט 6% בתחום המשחקים הניידים ל -103 דולר.5 מיליארד. אולם הקיץ, כאשר עלו סימני אזהרה לגבי השפעות האינפלציה וירידה קשה בשוק המודעות הדיגיטליות, אנליסטים וחוקרי השוק החלו לחזות ירידה חסרת תקדים לתעשיית המשחקים, שבשנת 2020 ו 2021 גדלו בשיעורים המדהימים בגלל האקסימום בילוי ובזמן בילוי במשחקי וידאו. בפרט, המשחקים הניידים ירדו במחצית הראשונה של השנה לראשונה אי פעם.

המשחקים הניידים קוזזים בדרך כלל את ההפסדים במקונסולה ובמשחקי מחשב והיה המגזר הגדול והצומח ביותר בענף מזה שנים. אבל הירידה השנה מסמנת ירידה מפתיעה לנייד. “הוצאה למשחק נייד ב- U.ג. ממשיך לרדת ככל שהצרכנים מתמודדים עם אי הוודאות הכלכלית וגם עם נורמלי פוסט-פונדמי חדש “, אמר תובנות משחק מגדל חיישנים מובילות את דניס יה בשבוע שעבר. “אמנם יש עדיין סיכוי הגון.ג. הכנסות משחק ניידות יעלו על רמות 2021, והחמרה רוח -רוח העבירה את השיחה בחוזקה מהשאלה של כמה.”

מפגש של גורמים יצר תקופה קשה במיוחד עבור מפתחי משחקים ולא רק אלה ניידים. ראשית, הצרכנים מוציאים פחות על משחקים בגלל האינפלציה שמגדילה את מחיר הסחורה היומיומית. מספר משחקי קונסולה ומשחקי מחשב בעלי פרופיל גבוה סבלו גם מעיכובים השנה, והקימו חזרה לצמיחה בשנת 2023.

“חלק מהנהגי הירידה כוללים החזרת הוצאות חווייתיות, מחירים גבוהים יותר בקטגוריות הוצאות יומיומיות כמו אוכל ודלק, האספקה ​​הלא בטוחה של חומרת קונסולת משחקי וידאו ואביזרים מסוימים כמו GamePads, וצפחה של משחקים בהירים יותר, בין השאר, “הסביר מנהל המשחק של NPD Mat Piscatella ביולי, כאשר NPD צופה 8.ירידה של 7% ב- U.ג. שוק המשחקים.

בנוסף, שוק הפרסום הדיגיטלי עליו משחקי ניידים רבים מסתמכים על הכנסות הוא גם שנה קשה, בין השאר מכיוון ששינויי הפרטיות של iOS של אפל הקשו על מעקב אחר היעילות של מודעות ההתקנה דרכם מפתחים ניידים רבים רוכשים משתמשים חדשים וגם להרוויח כסף מיצרני אפליקציות אחרות. (משחקי ניידים רבים מאפשרים לשחקנים להרוויח מטבע דיגיטלי על ידי צפייה במודעות המניעות אותם להתקין משחקים מתחרים.)

מפרסמים פשוט מבזבזים פחות. “העיתוי כאן ברור: הירידות מתרחשות כאשר הבנקים בעולם הגדילו את שיעורי הריבית והרוח של המיתון היה בכל מקום בעיתונות,” אמר מנכ”ל יוניטי, ג’ון ריצ’יטילו, בשיחת רווחים החודש. “כשאנחנו מדברים עם המפרסמים שלנו, התחושה שאנחנו מקבלים היא בבירור של זהירות ורישום להתחייב לקמפיין האגרסיבי מוציא.”אחדות, מנוע המשחק שבחרת עבור מפתחים סלולריים, מנהל גם עסק למודעות דיגיטליות. כמה מפרסמים גדולים כמו בעלי זינגה Take Take-Two Interactive ציינו גם הם ניידים בעת שדרוג השקפות שנתיות בשבועות האחרונים.

Newzoo בהודעה לעיתונות נמסר כי “2022 היא שנה מתקנת שלאחר שנתיים של צמיחה מונעת נעילה, אך השקפתנו לטווח הארוך לשוק המשחקים נותרה חיובית”, והחברה אומרת שהיא עדיין מצפה שמשחקים יפגעו ב -211 מיליארד דולר הוצאות גלובליות עד 2025.

“אמנם זה אולי נראה כמו חסידה לשוק המשחקים, אך אנו מציינים כי סכום ההכנסות שנוצרו משנת 2020 עד 2022 גבוה כמעט ב -43 מיליארד דולר מכפי שאנו חוזים במקור טרום פנדמי”, אמרה החברה.

אוזניות ואביזרים של מציאות מדומה

התנסה בקוד וצור חוויות מציאות מעורבות משלך עם הנחת סטודנט, הורה ומחנך על מהדורת הפיתוח של HoloLens 2.

Microsoft HoloLens 2 ואביזרים

התנסו במציאות מדומה מהשורה הראשונה-בנויה במעקב מעולה, נוחות ובהירות חזותית.

אוזניות ואביזרים VR

מראה % דרך % של % פריטים
השקופית הקודמת השקופית הבאה

HoloLens 2

HoloLens 2 הוא מכשיר הולוגרפי ארגונומי, ללא קשרים עצמאי. בחר HoloLens 2 למידע נוסף.

Microsoft HoloLens 2 כרית מצח מהדורה תעשייתית

כרית הגבה החלופית נועדה להחליף בקלות על HoloLens 2 תעשייתי. בחר כרית מצח של Microsoft HoloLens 2 מהדורה תעשייתית למידע נוסף.

מיקרוסופט הולולנס 2 תיק נשיאה

נועד להתאים למראה הפרימיום והתחושה של HoloLens 2 תוך שמירה על המכשיר שלך. בחר Microsoft HoloLens 2 נשיאה למידע נוסף.

רצועת תקורה של Microsoft HoloLens 2

רצועת התקורה יכולה להפוך את ללבוש הולולנים ל -2 יותר נוחים יותר לאורך תקופות ארוכות יותר של. בחר רצועת תקורה של Microsoft HoloLens 2 למידע נוסף.

Microsoft HoloLens 2 כרית מצח

כרית המצח מיועדת להחלפה מהירה וקלה ב- HoloLens 2. כרית המצח היא. בחר Microsoft HoloLens 2 כרית מצח למידע נוסף.

מהדורת הפיתוח של HoloLens 2

HoloLens 2 מהדורת פיתוח תומכת בפיתוח מציאות מוגבר פופולרי. בחר HoloLens 2 מהדורת פיתוח למידע נוסף.

Microsoft HoloLens 2 מטען USB-C

מטען USB-C וכבלים להולולנים 2.

הצגת חלון מעורב במציאות

טבלו את עצמכם במציאות חדשה. גלה קטלוג גדול ומתפתח של חוויות, כולל משחקים טבולים וקז’ואליים, נסיעות, 360 מעלות קטעי וידאו, יצירתיות, אירועים חברתיים, חיים ועוד.

לעולם אל תחמיץ אירוע עם NextVR

התנסו במיטב הספורט והבידור של Live and Demand. השג אוזניות תואמות מחנות מיקרוסופט, הורד את אפליקציית NextVR וטבול את עצמך במגוון רחב של חוויות ספורט ומוזיקה של מציאות מדומה.

למה לקנות מחנות מיקרוסופט

החל משלוח חינם והחזרות לסיוע במומחים, אנו כאן כדי לעזור לך לעשות יותר עם מכשירים, תוכנה, משחקים ומשאבים הטובים ביותר בכיתה.

משלוח חינם של 2-3 יום

תיהנו משלוח מזורז בחינם בכל הזמנה. לפליטות פחמן נמוכות יותר מאשר משא אוויר רגיל, אנו מציעים גם אפשרות למשלוח קרקע (3-7 ימי עסקים) בהזמנות זכאיות בארה”ב הרציפה.

החזרות חינם של 60 יום

החזר כמעט כל מוצר פיזי תוך 60 יום במצב דומה באריזה המקורית שלו לקבלת החזר מלא. כמה חריגות חלות.

אפשרויות תשלום גמישות

חנות ושותפים של מיקרוסופט מביאים לך דרכים חדשות לשלם בקופה. הן אפשרויות פשוטות ובטוחות יותר כדי להשיג את מה שאתה רוצה כשאתה רוצה.

ההבטחה שלנו במחיר נמוך של 60 יום

אם אתה קונה מוצר פיזי מ- Microsoft Store ואנחנו מורידים את המחיר תוך 60 יום, צור איתנו קשר ואנחנו נחזיר לך את ההבדל. תנאים חלים.

מציאות וירטואלית ומעורבת

התנסו במציאות בה היקום מתרחב, עולמות הפנטזיה נמשכים לחיים, והלא נודע הופך להיות ידוע. עם מציאות מדומה (VR) ומציאות מעורבת, הכל אפשרי.

אוזניות ומחשבים של מציאות מדומה (VR)

טכנולוגיית ה- VR של ימינו, שנועדה לשחרר את כוח הדמיון שלך, מספקת את האולטימטיבי במשחקים ענקים. עם גרפיקה תלת מימדית מפורטת, תלת מימדית, ציוד נוח ותנועות טבעיות, זה יביא למהפכה בבילוי האהוב עליך. גלה רק כמה מהתכונות הקיימות במערכות ה- VR שלנו:

  • ביצועי גרפיקה מהירה של ברק: מערכות המשחקים של מציאות מדומה שלנו כוללות גרפיקה חזקה של NVIDIA וזיכרון ייעודי שמספקים ביצועים חלקים ומהירים במיוחד למשחקי ה- VR האחרונים, כמו גם הסרטים והסרטונים האהובים עליכם.

מציאות מדומה היא כבר לא חלום. זה כאן-בכל התהילה המהממת והתלת ממדית שלו. המערכות שלנו מתגאות בכרטיסי עיבוד עוצמתיים וגרפיקה מהירה של ברק, ומציעות תמונות עוצרות נשימה ומציאות מדומה שהיא מפורטת ועשירה ומדהימה להפליא. והכי חשוב, רבות ממערכות המשחקים VR שלנו מעניקות לך גם את עבודת הכוח על קבצים, לגלוש באינטרנט, להתחבר באמצעות מדיה חברתית ועוד-מה שהופך אותם למכשירים רב-פונקציונליים המיועדים לאופן בו אתה חי. חקור את כל מערכות ה- VR, המשחקים ומערכות ה- Xbox שלנו – והרומם את חווית המשחק שלך.

אוזניות מציאות מעורבות

בנוסף להביא לך משחקי VR מדהימים, אנו מציעים גם מכשירים, כמו Microsoft HoloLens, המספקת חוויה “מציאות מעורבת” שבמהלכה תראו תמונות הולוגרפיות שנראות אינטראקציה עם העולם האמיתי. זו דרך חדשה למשחק ולהתחבר לסביבה שלך.

  • *זמין עם רכישות צרכניות זכאיות שנעשו רק בין 10/3/22 – 12/31/22 בחנות Microsoft Online בארצות הברית (כולל פוארטו ריקו) וקנדה ובמרכז החוויה של מיקרוסופט בניו יורק, ניו יורק. ניתן להחזיר רכישות עד 31 בינואר 2023. רכישות לקוחות עסקיות, מסחריות ומשווקים אינן זכאיות. ניתן להחזיר פריטים שנרכשו מ- Microsoft Store על ידי ביצוע ההוראות להחזר להחזר בדף החזרות או על ידי ביקור במרכז החוויה של מיקרוסופט בניו יורק. ניתן להחזיר פריטים שנרכשו ממרכז החוויה של מיקרוסופט רק על ידי ביקור במרכז החוויות של מיקרוסופט בניו יורק במהלך תקופת החזרה. מדיניות החזרה החלה חלה על כל רכישה. אנא עיין בתנאי מכירה של מיקרוסופט לתנאים החלים על רכישות בחנות של מיקרוסופט. פריטי קידום מכירות שניתנו, או מוצרים מוזלים שנקנו איתם, מוצר מתאים אינו תקף או שיש להחזיר אותו אם המוצר המזכה יוחזר. לרכישות פני השטח, אתה עשוי להיות זכאי להטבות נוספות במסגרת ההבטחה של Microsoft Store for Surface; מרכז החוויה של מיקרוסופט מכבד את ההבטחה של חנות מיקרוסופט למשטח. מיקרוסופט שומרת לעצמה את הזכות לשנות או להפסיק הצעות בכל עת.
  • ** הצע בתוקף משעה 9 בבוקר PT 3 באוקטובר 2022 עד 23:59 PT PT עד 2 בינואר 2023 (“תקופת הצעה”) על רכישות צרכניות זכאיות שנעשו רק בחנות Microsoft Online בארצות הברית (כולל פוארטו ריקו) ובקנדה ובקנדה מרכז החוויה של מיקרוסופט בניו יורק, ניו יורק. רכישות לקוחות עסקיות, מסחריות ומשווקים אינן זכאיות. הלקוח זכאי להתאמת מחירים רק אם מחיר הפריט שנרכש מופחת במהלך תקופת ההצעה ובמלאי לרכישה. לרכישות שנעשו מ- Microsoft Store, על הלקוח לפנות לשירות לקוחות בטלפון 877-696-7786 עם מספר ההזמנה וכל מידע אחר המבוקש על ידי נציג. אם נרכש במרכז החוויה של מיקרוסופט בניו יורק, על הלקוח לחזור למרכז החוויה של מיקרוסופט בניו יורק עם קבלה לקבלת התאמת מחירים. התאמת מחירים תינתן ללקוח באותו אופן בו נרכש פריט. מגבלת התאמת מחיר אחת לפריט. לרכישות פני השטח, אתה עשוי להיות זכאי להטבות נוספות במסגרת הבטחת החנות של מיקרוסופט לפני השטח. התאמות מחירים אינן כוללות מיסים, או משלוח או עמלות אחרות. מיקרוסופט שומרת לעצמה את הזכות לשנות או להפסיק הצעות בכל עת.