כיצד להשמיד חפצי כרום ואז לאסוף חריגות כרום בפורטניט

קבל את הכי הרבה דיבר על סיפורים היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך.

כיצד להשמיד חפצי כרום בפורטניט ולאסוף חריגות

עץ Chrome Fortnite: השמיד חפצי כרום ואוסף חריגות

חפצי כרום Fortnite משתלטים על העונה החדשה, ותצטרך להרוס כמה כדי לבצע משימות גן העדן של ג’ונסי ולעזור לפרדיגמה להציל את האי. כידוע מהטריילר הקולנועי של העונה החדשה, כרום משתלט על כל דבר וכל מי שבמפה למשחק הקרב רויאל הזה – וזה קשור לנבל מסתורי, הצצה לראשונה לעונה שעברה.

המסע להשמיד חפצי כרום בפורטניט אינו זמין מייד, ותצטרך לעזור לג’ונסי עם כמה משימות אחרות תחילה, ככל שהאגודה הארוכה והמתמודדת ממשיכה. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על חפצי הכרום של פורטניט וכיצד לאסוף חריגות.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

כיצד להשמיד חפצי כרום ולאסוף חריגות כרום

המסע הזה הוא למעשה פשוט כמו שהוא נשמע, והוא הופך עוד יותר קל על ידי פריט התזה החדש של Fortnite Chrome. בין כל משימות או שניים, תצטרך “לחכות להזמנות נוספות”, שפשוט עוצר אותך להשלים יותר מדי אתגרים בכל משחק.

לאחר שתשלים את משימות גן העדן הראשונות, כולל פיתוח נשק evochrome והשמדת כלי רכב לחלקים אלקטרוניים, תתבקש להרוס חפצי כרום ולאסוף חמש חריגות כרום. כל מה שאתה צריך לעשות זה להפיל כל דבר כרום, שיהיה סיכוי להפיל אנומליה כרום. ממה שאנחנו יכולים לדעת עד כה, אתה הכי טוב להרוס חפצים גדולים כמו קירות ועצים.

אם אינך מצליח למצוא בנייני כרום, עצים או מבנים אחרים, אתה יכול להשתמש ב- Chrome Splash כדי לתת לכל חפצים סמוכים את אפקט הכרום, וגם לאלה יש סיכוי להפיל את החריגות, אך הם נופלים רק כאשר המסע הזה פעיל.

לאחר שתאספת את החריגות, תצטרך לחכות עד שתפיל למשחק חדש נוסף כדי להמשיך. בשלב זה תתבקש למסור את החריגות לכל “מעבדת מחקר”, שנמצאת ממזרח למגדלים מוטים, מזרחית למקדש הראלד, ובתחנת Synapse.

Razer Blackshark v2 Pro

Razer Blackshark v2 Pro .99 צפה ברשת N מרוויחה עמלה סניפים ממכירות מתאימות.

עכשיו אתה יודע היכן למצוא את חריגות הפורניט הללו על ידי השמדת חפצי כרום, אתה יכול להמשיך עם משימות גן העדן שלך. בין התכנים החדשים האחרים בעונה 4, תוכלו לאסוף מפתחות Fortnite כדי לבטל את נעילת הכספות ולבקיע קצת שלל שכבה עליונה.

דניאלה רוז בבקשה אל תשאל את דניאלה מהם משחקי המחשב או הז’אנרים האהובים עליה, היא לעולם לא תיתן את אותה תשובה. נכון לעכשיו, תמצאו אותה משחקת את Minecraft, עמק Dreamlight, Dead and Starfield – לא בהכרח הכל בו זמנית.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

כיצד להשמיד חפצי כרום ואז לאסוף חריגות כרום בפורטניט

הוא אחד השלבים האחרונים של קווסטי סיפור גן העדן של חלק 1 פורטניט פרק 3 עונה 4.

זה קצת אתגר מסובך, מכיוון שהמשימה לא אומרת לך בדיוק היכן נמצאים חפצי כרום או כיצד לאסוף חריגות כרום בפורטניט, אז פירטנו בדיוק איך לעשות זאת למטה.

השלמת האתגר הזה תגמול לך עם 32K XP, שיעזור לך לפתוח עוד עורות למעבר הקרב.

שימו לב לאתגר הספציפי הזה . ? פרק 4 עונה 2 הגיעה! תוספות חדשות כוללות את מסילות הטחינה והלהבים הקינטיים, יחד עם פאס הקרב החדש, אוסף הדמויות ועור ארן יגר. כדאי לדעת איך להשיג את XP במהירות בפורטניט.

 • מיקומי אובייקט כרום בפורטניט
 • כיצד להשמיד חפצי כרום ואז לאסוף חריגות כרום בפורטניט

אתה יכול למצוא את כרום התזה כשלל רצפה ובחזה, אך אנו ממליצים ללכת אל לגונה זוהרת, קדוש הראלד, או ציוני דרך נוצצים בצד המזרחי של המפה, מכיוון שהם מיקומים נהדרים למציאת חפצי כרום ולהשמדת.

פורטניט פרק 4 עונה 4 כאן! כדי לעזור לך להתחיל עם עונת הנושאים של Heist, יש לנו מדריכים כיצד להתריע על מצלמת Securitry, לאבטח נתונים ממגדלי תחזית ולהשמיד קירות מוחלשים או שערי אבטחה. יש גם מטריית ניצחון חדשה! בינתיים, למד מהם כלי הנשק הטובים ביותר, המגדלים הנוכחיים, כיצד להשיג את XP במהירות, להשתמש בהגדרות המחשב הטובות ביותר ולהרוויח כתר ניצחון.

כיצד להשמיד חפצי כרום ואז לאסוף חריגות כרום בפורטניט

כדי לאסוף חריגות כרום בפורטניט, אתה פשוט צריך להרוס חפצי כרום. אלה יכולים להיות אובייקטים כרום שתמצאו במיקומים שהוזכרו לעיל, או אובייקטים של כרום שאתה עושה באמצעות Chrome Splash. גילינו שקיבלנו אנומליה כרום אחת לכל חפץ כרום שהרסנו עם המגרש שלנו.

הכי קל להשלים את האתגר הזה על ידי צנחה במקום שכבר מלא בחפצי כרום, כמו לגונה זוהרת או קבר קדוש מנצנץ, אבל אתה יכול גם להשתמש ב- Chrome Splash באזורים אחרים במפה כדי להפוך את הדברים לחפצי כרום כדי להרוס אותם.

אם אתה משתמש בשיטת Splash של Chrome, אתה צריך לזרוק אותה על חפצים שלא נצרכים על ידי Chrome, אז השמיד את האובייקט החדש של Chrome שהוא הופך אליו כדי לקבל חריגות כרום. ההמלצה שלנו היא לזרוק את כרום התזה על עצים, מכיוון שהם נוטים להיות מקובצים זה לזה, ומאפשרת לך להשלים את האתגר הזה במהירות.

אתה יכול להשתמש בו כדי להפוך את רוב האובייקטים לאובייקטים של כרום, עם זאת, ולכן תלוי איפה אתה, אתה יכול פשוט להתחיל לזרוק את התזה של הכרום ואז להרוס את החפצים שאתה הופך לחריגות כרום.

אם תרצה ללמוד עוד על פורטניט פרק 3 עונה 4, עיין בדפים שלנו במעבר הקרב הנוכחי, הפעל מחדש את עצרת, מיקומי הכספת ואיך להשיג מפתחות קמרון, מיקומי נשק evochrome וכיצד להשיג XP במהירות.

. נהל הגדרות עוגיות

מ- Assassin’s Creed ועד טייקון גן החיות, אנו מברכים על כל הגיימרים

Eurogamer מברך את הווידיאו של כל הסוגים, אז היכנס והצטרף לקהילה שלנו!

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit

עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. .

 • Android Follow
 • עוקב אחר קרב רויאל
 • Fortnite עוקב
 • iOS עוקבים אחריה
 • Mac Follow
 • מתג Nintendo עקוב
 • PC Follow
 • PS4 עקוב
 • PS5 עקוב
 • Windows Phone עוקב
 • Xbox One עוקב
 • סדרת Xbox X/S

עקוב אחר כל הנושאים רואים 8 נוספים

מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

הירשם לאירוגמר.עלון יומי נטו

קבל את הכי הרבה דיבר על סיפורים היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך.

סופר מדריכים בכירים

ג’סיקה היא סופרת מדריכים מצפון אירלנד שאוהבת לצרוח בטלוויזיה שלה. לעתים קרובות בסרטי אימה, מדי פעם בניצחון פורטניט. כאשר לא פוגעת במיתרי הקול שלה, ג’סיקה אוהבת להדגיש על המלאי שלה ב- RPGs, וללכת לאיבוד בעולמות פתוחים.