איך לעשות שביתות מתוזמנות באבירי גות’אם

לפעמים כל נזק קטן עוזר, במיוחד אם אינך מכוון מספיק טוב למריבות בוס. קבלת ידית על שביתות מתוזמנות תעבור לך דרך ארוכה באבירי גות’אם.

כיצד לבצע שביתות מתוזמנות באבירי גות’אם

אבירי גות'אם שביתות מתוזמנות: רובין נוחת שביתה מתוזמנת על אויב עם חליפה לבנה. ומסכה באמצע חדר .

אבירי גות’אם שביתות מתוזמנות הם המפתח לפגיעה באויב קשה ככל האפשר. אז אם אתה רוצה להביס אויבים במהירות במשחק גיבורי העל ומשחקים כדמות של אבירי גות’אם ממוקדת תגוב.

לבצע שביתות מתוזמנות של אבירי גות’אם, אתה צריך ללחוץ על כפתור ההתקפה ברגע שההתקפה הנוכחית שלך נוחתת. הידיעה כשנחתת שביתה מתוזמנת זה מסובך לראות מבלי להסתכל על מספרי הנזק אם זה עובד או לא, אבל הסימן המספר הוא שיש ניצוץ קצר ברגע שההתקפות שלך נוחתות. זה משהו שאתה יכול לקבל תחושה אחרי זמן מה, אבל יש דרך להתאמן.

איך לתרגל אבני גות’אם שביתות מתוזמנות

אם אתה זקוק לרענון כיצד אבירי גות’אם מתוכננים נראים וצלילים בסביבה בטוחה יותר, חזרו לבלפרי והלך לדמה האימונים בצד שמאל הקיצוני של החדר. בחר אימונים מתקדמים, ועליך לראות את האפשרות לתרגל את תזמון ההתקפה שלך. אם אינך רואה אפשרות זו, השלם את כל משימות ההדרכה הבסיסיות, וזה אמור להופיע.

לאחר שסיימת לתרגל שביתות מתוזמן של אבירי גות’אם, פנה אל קטע ההדרכה הבסיסית בו תוכלו ללמוד כיצד להשתמש בפצצות עשן כדי לבצע טיולים מהירים. באשר לדברים שהמשחק לא מספר לך מייד עליהם, אנו יכולים לעזור בכך שאספר לך כיצד למזג מצבים נדירים יותר של אבירי גות’אם ואיפה למצוא את כל מיקומי הנסיעות המהירות של גות’אם. לבסוף, יש חבורה שלמה של פריטי אספנות לגלות, כולל ציוני דרך, בטאראנגים וציורי קיר לאומנות רחוב, אם נזכיר כמה.

דייב ארווין דייב הוא חלקית לקצת נשמות כהות או מפלצות צייד עלייה, ואם הוא לא משחק משחקי לחימה כמו Street Fighter 6, תמצא אותו מוציא אויבים עם חיות המחמד האהובות שלו בדיאבלו 4, תוך חוקר שטח בסטארפילד וה- עולם הפנטזיה של שער בולדור 3.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

איך לעשות שביתות מתוזמנות באבירי גות’אם

אז כשגות’אם אבירים יצאו לראשונה, היה הרבה ברוהאהא בשאלה אם המשחק הוא דומה לארקאם נייט (ואחיו), או אם זה היה משהו חדש לגמרי. הרבה דברים “דאנג, זה לא כמו ארקהאם”, אבל זה פחית תולעים אחרת לגמרי. עם זאת, אחת הדרכים הגדולות של גות’אם אבירים שונה מהשני הגדולים, AAA Batman Games הוא הקאדאנס הקרבי שלה. בעוד שארקהאם מהיר ונוזל, אבירי גות’אם איטי יותר ומישוש יותר. ואחד החלקים הגדולים ביותר של זה הוא שביתות מתוזמנות.

אני מקווה שנהניתם מהמחווה המטופשת של מריו RPG שם למעלה, במיוחד מכיוון שזו השוואה מועילה! כדי לבצע שביתה מתוזמנת, אתה צריך לתקוף, ואז לחץ על הכפתור לתקיפה הבאה ממש כאשר הראשון עומד להכות. בהרבה מקרים, אתה באמת צריך לצפות באנימציות וללמוד איך הם משחקים, כמו תלוי איפה אתה נמצא במחרוזת משולבת, העיתוי ישתנה. זה דומה למריו RPG, בו היית צריך להבין לא רק מתי ללחוץ על הכפתור, אלא איפה.

אם אתה רוצה לתרגל שביתות מתוזמנות, אתה יכול לבדוק את משימת ההדרכה בבלפרי, וזה באמת משהו שאתה צריך לעשות בכל מקרה כדי להיות גלוי. אתה מקבל דברים שעושים את כל האתגרים, ולא היית שם בחוץ בגוגל בתקווה שאיזה חנון יכול לנסח איך זה עובד כמו שצריך. רק אומר’.

תדע שעשיתם את זה נכון אם תקבלו פלאש גדול במגע. אתה יכול אפילו לשים את זה כדי להתאמן בסדרה ארוכה יותר של להיטים, כי אתה לא מקבל שום דבר מהנה עם להיטים רגילים. אמנם יש מקרים שבהם האבירים של גות’אם ניכרים מידע מנצח (למשל לעיל, שם הוא קובע שג’ייסון טוד יכול לעשות רק שביתות מתוזמנות טווחים), אך אתה אמור להיות מסוגל לקבל שביתות מתוזמנות כדי להתפוצץ על ההתקפות הבסיסיות ביותר.

לפעמים כל נזק קטן עוזר, במיוחד אם אינך מכוון מספיק טוב למריבות בוס. קבלת ידית על שביתות מתוזמנות תעבור לך דרך ארוכה באבירי גות’אם.

על הסופר

לוקאס ווייט

לוקאס מנגן הרבה משחקי וידיאו. לפעמים הוא נהנה מאחד. Favs שלו כוללים את דרקון Quest, Saga ו- Mystery Dungeon. אתה יכול למצוא אותו בטוויטר @hokutonolucas. רוצה לשלוח דוא”ל? תירה אותו ל- [מוגן בדוא”ל].