האפיפיור של הצב מטבעת אלדן הוא עכשיו פלושי, ומעולם לא הרגשתי דחף ללטף כל כך חזק

ה טבעת אלדן האפיפיור של צב הוא הדוגמה המושלמת לאופן בו משחקי ה- RPG של FromSoftware שלטו באומנות השתלטות על האינטרנט. על ידי הנחת כובע אפיפיור על צב ענק, מיאזאקי והצוות עשו דמות איקונית בטבעת אלדן, ותוכלו למעשה לנקב את האפיפיור של הצב שלכם כרגע – עם מלכוד.

חטוף לעצמך אפיפיור צב טבעת אלדן לפני שהם נעלמו לנצח

האפיפיור של צב טבעת אלדן חוזר, מכיוון שאתה יכול להחזיק אותו בכל תהילתו המקסימה כקטיפה רכה חדשה לגמרי, אם כי אנו מאחלים שהוא היה גודל.

פורסם: 22 ביולי 2023

ה טבעת אלדן . על ידי הנחת כובע אפיפיור על צב ענק, מיאזאקי והצוות עשו דמות איקונית בטבעת אלדן, ותוכלו למעשה לנקב את האפיפיור של הצב שלכם כרגע – עם מלכוד.

אם פספסת את טאטא האינטרנט של טבעת אלדן טבעת האפיפיור, הנה מה שקרה: כולם התחילו לשתף תמונות של NPC Miriel, כומר של נדרים (האפיפיור הצב המדובר) ולהשאיר הודעות במשחק המכנות אותם “כלב”, או שהם קראו לו באופן פעיל אפיפיור הצב, והעניקו לו את המעמד המגיע לו.

מהיר קדימה שנה, ובעוד שצל הטבעת של אלדן של תאריך השחרור של Erdtree לא נראה באופק, YouTooz עזר להנציח את האפיפיור של צב טבעת אלדן עם קטיפה רשמית של תשעה אינץ ‘-אז עכשיו כולנו צריכים לבקר אותו לאחר הופך את הטבעת הבאה שלנו לבנות, אני לא עושה את הכללים.

לחטוף לעצמך אפיפיור צב טבעת אלדן לפני שהם

תמורת 29 דולר.99, וזמין רק בארצות הברית ובקנדה, אתה יכול לקבל את מיריאל משלך. YouTooz אומר שהוא ישלוח בין יום שבת, 9 בספטמבר, ליום שני, 9 באוקטובר השנה, ויוסיף שהוא “מושלם לחלוטין להתכרבל או ללמד אותך את הכישוף והכריעות הפרועות ביותר!”זה יעבור נהדר עם כלי הנשק הטובים ביותר של אלדן, אני בטוח.

הוא פשוט יקר לחלוטין, לא הוא? אני לא יכול שלא לחשוב שאני בהחלט צריך להניח 30 $ ולהזמין מראש את הבחור הקטן, גם אם הוא יהיה טוב יותר כתיק שעועית גודל חיים, כמו אותם סנורלקס מסיבי שאתה יכול להשיג.

אתה יכול להזמין מראש את האפיפיור של טבעת אלדן טבעת האפיפיור באתר YouTooz ברגע.

בינתיים יש לנו את המודדים הגדולים והטובים ביותר של אלדן כדי לשמור על האדמות בין תחושת רעננות בזמן שאתה מחכה ל- DLC, לצד פירוט של כל הבוסים הגדולים של אלדן טבעת גם.

וויל נלסון מסטארפילד לסייבר פאנק 2077, יאהב ללכת לאיבוד בעולמות ענקיים. כותב חדשות לשעבר של NME Gaming, הוא ייקח עליו כל מה שתזרוק עליו, במיוחד רוגואלים.

האפיפיור של הצב מטבעת אלדן הוא עכשיו פלושי, ומעולם לא הרגשתי דחף ללטף כל כך חזק

זווית נוספת של האפיפיור של הצב, שהוא שלווה ומצננת וגם פלושי

מיריאל, הכומר של הנדרים, המכונה גם כלב צב אחד שכולם רוצים ללטף מטבעת אלדן, הפך על ידי YouTooz לפלושי. הדחף הפתאומי שלי, הכל-גוזל שלי, לרסק אותו בשתי הידיים, עשוי להיות הפעם הראשונה שהרגשתי משהו אלים כלפי הבחור הזה.

אם לא שיחקת את אלדן טבעת, מרים הוא צב גדול בכובע האפיפיור שמסתובב בכנסיית הנדרים, מסוגל לפטור את חטאיך ולספק לך קסם אמונה. אם שיחקת את אלדן טבעת ואתה לא מצא אותו, הנה מדריך כיצד לעשות זאת, כי אתה צריך.

הוא גם במקרה ה- NPC הצונן ביותר בכל קנון Proustoftware, פשוט בקושי מכה את סולייר – הידוע על ידי בסיס האוהדים כ”סאן אחי ” – על הריצה. ועכשיו הוא כאן, בעולם האמיתי. אתה יכול ללטף אותו. איזה זמן להיות בחיים.

התיאור, מנוקד כולו עם נקודות קריאה, מבטיח שהפלושי הוא “גובה 9 סנטימטרים”, “ארוז לתפרים עם כותנה של 100% PP”, ו”מושלם לחלוטין להתכרבל “. אני כן חושב שזה נראה כמו עיצוב פלושי צב סטנדרטי עם כובע אפיפיור המוכנן אליו, אבל המקבילה במשחק של מיראל היא רק צב מילולי עם כובע, כך שהוא מתאים.

הפלושי האפיפיור של הצב נשלח רק לארצות הברית ולקנדה, שממלא את ליבי בבריטניה בזעם ליבון וצער ללא תחתית, וינהל אותך 29 דולר.99 דולר. ישנם גם כמה פריטי טבעת אלדן פחות מגושמים, כמו פסל של ברזל אלכסנדר או מלינה, אבל האם באמת מחזיקים נר לאפיפיור הצב? אני חושב שלא.

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.