דיאבלו אלמוות: אפשרויות צולבות ומוצרי התקדמות הוסברו

רוצה לשחק דיאבלו אלמוות Crossplay? המשחק זמין הן במחשב והן בנייד, כך שבאופן טבעי, יתכן שאתה תוהה אם אתה יכול לאפשר התקדמות צולבת ומשחק בין שתי הפלטפורמות.

מדריך דיאבלו אלמותי צולב: צלבני לובש שריון אגדי

רוצה לשחק דיאבלו אלמוות Crossplay? המשחק זמין הן במחשב והן בנייד, כך שבאופן טבעי, יתכן שאתה תוהה אם אתה יכול לאפשר התקדמות צולבת ומשחק בין שתי הפלטפורמות.

החדשות הטובות הן דיאבלו אלמותי תומך בשני CrossPlay וכן התקדמות צולבת. כדי לגרום לדיאבלו אלמוות Crossplay לעבוד על נייד וגם על מחשב, כל שעליך לעשות הוא להפוך את הדמות שלך לנייד ואז לפנות לכרטיסייה ‘חשבון’ בתפריט ההגדרות. בשלב הבא לחץ על האפשרות ‘חבר את החשבון שלך’ וקשר אותה לקרב שלך.חשבון נטו. יש גם אפשרות להיכנס לקרב שלך.חשבון נטו ממסך הכותרת לאחר שתכנת את הדמות הראשונה שלך. אם אתה קצת תקוע באיזה שיעור אלמוות של דיאבלו מתאים לך, עיין ברשימת הרובד שלנו כדי להקל על הצעד הזה.

אם כבר התחלת לשחק בנייד, תתבקש לקשר חשבונות ברגע שתאתחל דיאבלו אלמוות במחשב האישי, כך שקשה להחמיץ. בנימה זו, אם אתה נגן נייד שעדיין נמצא על הגדר לגבי משחק במחשב, אולי כדאי לבדוק את דרישות המערכת האלמותית של דיאבלו לפני שתצלם את הצעד. מכיוון שדיאבלו אלמוטלי תמיד מקוון, הקפיצה בין נייד למחשב היא די חלקה – אתה יכול אפילו להיכנס לפלטפורמה אחת תוך כדי משחק על השני, ולקרב.נטו תשמור אוטומטית את ההתקדמות שלך ותאתחל אותך מהפגישה המקורית.

הוא CrossPlay זמין בדיאבלו אלמוות?

כן, CrossPlay זמין עבור דיאבלו אלמוות במחשב ונייד. Blizzard מפרט כיצד החוויה עובדת בפוסט בבלוג זה, האומר, “רצינו לשלוח בו זמנית נייד ומחשב כדי להתחיל לבנות את קהילת ה- MMO Crossplay יחד.”

עכשיו אתה יודע לאפשר התקדמות צולבת ב- Diablo Immortal, הנה רשימת שרתים אלמוות של דיאבלו. CrossPlay לא מתרחב לשרתים, כך שאם אתה משחק עם חברים, וודא שכולכם משחקים בשרת הנכון למחשב ונייד. .

ג’ינה ליז ג’ינה אוהבת לשוטט במישורים בוואלהיים, לחקור את המערכות המיושבות בסטארפילד, לאחל לדמויות חדשות בגנשין אימפקט וברכבת הכוכבים של הונקאי, ובזומבים בשטחים ופריטים מפלצתיים אחרים במשחקי אימה. לצד המסירות שלה למשחקי ניהול SIM, היא מכסה גם את Minecraft ו- Final Fantasy.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

דיאבלו אלמוות: אפשרויות צולבות ומוצרי התקדמות הוסברו

.

מאת אהרון גרינבאום | 2 ביוני 2022 |

  • שתף בפייסבוק (נפתח בכרטיסייה חדשה)
  • שתף בלינקדאין (נפתח בכרטיסייה חדשה)

| הערות ספירת: 0

דיאבלו אלמותי צולב

Activision Blizzard נמצא כעת בחקירה בעקבות האשמות על הטרדה, אפליה וטיפוח סביבת עבודה עוינת. אתה יכול לקרוא עוד על החקירה כאן.

דיאבלו אלמותי יחיה בשמצה בתור הבדיחה של “יום השוטה” מחוץ לעונה על כך שהכריזה Blizzard ב- Blizzcon 2018. המשחק היה אמור להיות במקור לפלטפורמות סלולריות בלבד, אך למרבה המזל, התוכנית הזו השתנתה.

שטן האוהדים על ידי הכרזת יציאת מחשב הפתעה. דיאבלו אלמותי: הכותרת תוכננה לסמארטפונים, אך רובם של האוהדים משחקים במשחקים במחשב האישי. , דיאבלו אלמותי ישיק על הפלטפורמה שהתחילה את הכל לסדרה. עם זאת, החדשות הרעות הן שהנמל הזה מעלה את שאלת ה- CrossPlay והתכנות צולבות. דיאבלו אלמותי ? .

פוסט בבלוג מאפריל קובע ללא תנאים לא בטוחים .. כדי לשחק במחשב האישי אתה צריך קרב.חשבון נטו; אתה לא יכול להתחבר בלי אחד. מאז אתחול הקרב.משגר נטו מתקשר אליך באופן אוטומטי ומשחק דיאבלו אלמותי במחשב קשור לתווים שלך לחשבונך, אינך צריך לדאוג לשלבים נוספים. עם זאת, לשחק בנייד הוא קצת יותר מסובך, גם אם לא הרבה.