איך שוק הפשפשים עובד בבריחה מטרקוב

עם זאת, ברגע שתקבלו אותו תחת שליטה, תוכלו לעשות גדול בכל דבר, החל מגליל אסלה לשריון גוף גבוה. כל מה שתזדקק לך למחבוא, עומסי PMC או סתם קבצים מצורפים עבור קטעי תצוגה – ניתן למצוא את הכל ברשימות שוקי הפשפשים.

בריחה ממדריך שוק הפשפשים של טרקוב

בריחה משוק הפשפשים של טרקוב

להתמודד עם הבריחה משוק הפשפשים של טרקוב ורוצה לדעת להכין עוד כמה רובל/דולרים/יורו ממנו? שוק הפשפשים הפך לחלק בלתי נפרד מהבריחה מכלכלת טרקוב. בעוד שכלי שימושי במיוחד, זה יכול להיות די מפחיד לסובב את הראש, ואף יותר מאתגר להרוויח קצת כסף טוב באמצעותו.

עם זאת, ברגע שתקבלו אותו תחת שליטה, תוכלו לעשות גדול בכל דבר, החל מגליל אסלה לשריון גוף גבוה. כל מה שתזדקק לך למחבוא, עומסי PMC או סתם קבצים מצורפים עבור קטעי תצוגה – ניתן למצוא את הכל ברשימות שוקי הפשפשים.

להרוויח כסף יכול להיות קל, ורוב הדברים שחוזרים מפשיטה בתרמיל שלך ימכרו גבוה יותר בשוק מאשר אם זרקתם אותו לתיבת מכירת סוחר. זה לוקח זמן עד כמה מהחזרות הטובות ביותר לעבור, אבל אם לא נלחץ לך זמן, אתה יכול להרוויח כסף במהירות בברחה מטרקוב כדי שתעלה את הרובל בקלות.

כיצד לפתוח את שוק הפשפשים בבריחה מטרקוב

שוק הפשפשים זמין רק ברגע שתגיע לרמת PMC 15. הגישה הטובה ביותר לקבל גישה היא לעשות כמה שיותר משימות סוחר. הם מתגמלים הרבה XP ומכניסו אותך לתנופה של המשחק Sharpish. נטילת אקדחים זולים והרג כמה שיותר סקאבים תעשה גם כמות טובה של ניסיון, גם אם לא תברח מהפשיטה. זיהוי פריטים חדשים וחקירת מפות מוסיף גם לסך הכל שלך, כך שתוכל להשיג נתח על ידי בחינת כל הפריטים במסך סוחר.

ברגע שהשוק לא נעל, יהיה לך קיר גדול של פריטים לא מזוהים. .

מדריך לשוק הפשפשים בריחה מטרקוב

מסנני שוק הפשפשים בבריחה מטרקוב

יש המון אפשרויות לצמצום הרישומים ולעקוב אחר הפריטים שאחריו. אתה יכול גם להכניס מונח כללי כדי לקבל מושג מה זמין. חיפוש אחר נשק יפרט את הגרסאות שלו, וחלק מהקבצים המצורפים ספציפיים לפלטפורמה זו. .

זה סופר שימושי אם יש לך סטאש מתנשא מלא בסיכויים וסוף. הפיכת אוסף הברגים שלך לרובה יכולה להיות פשוטה מאוד. אפשרות נוספת היא ללחוץ באמצעות לחצן העכבר הימני על פריט בסטאש ולסנן לפי פריט. זה ייקח אותך לשוק הפשפשים ורק להציג הצעות לפריט שבחרת. זה יכול להועיל אם נותרו לך שניים של כדור מסוים ואתה רוצה להצטייד. במקום לחפש אתה מוצג לך רשימה של אותו סיבוב ספציפי. זה שימושי גם למכירה מכיוון שתוכלו לבדוק במהירות מחירים לפני שתציינו משלכם.

מדריך לשוק הפשפשים בריחה מטרקוב

איך לקנות משוק הפשפשים בבריחה מטרקוב

לאחר שמצאת את הפריט שאתה רוצה, במחיר שאתה רוצה, תצטרך לבחור את האפשרות לקנות אותו, לבחור את הכמות שלך ולפגוש כן. אם הלכת לעסקה זולה אז ככל הנראה, ההצעה לא תהיה זמינה. זה קורה כאשר פריט נקנה על ידי מישהו אחר לפני שתקבל הזדמנות להשלים את הסחר. זה קורה עם פריטי מחיר נמוך הרבה, או פריטים בביקוש גבוה. באופן כללי, יתכן שתצטרך לחפש אפשרות מעט יקרה יותר כדי לוודא שאתה מקבל את מה שאתה רוצה, או להמשיך לנסות את מזלך עם אפשרויות המציאה ומקווה שתמזל מזל.

.

אם אתה סוחר את פריטי החליפין שלך למשהו, תצטרך לבחור את הדברים שמתבקשים. למרבה המזל תוצג לך את הפריטים בסטאש שלך שמתאימים, אז וודא שאתה בוחר את הדברים הנכונים הוא קל.

מדריך לשוק הפשפשים בריחה מטרקוב

איך למכור בשוק הפשפשים בבריחה מטרקוב

כשאתה מחפש למכור פריט, עליך לבחור אותו בסטאש שלך ולבחור באפשרות המסנן לפי פריט. . כאן תוכלו לקבל רעיון לתמחור, שעובד טוב אם אתם רוצים להיפטר מאוסף ברגים במחיר תחרותי. זה יכול לגרום לצרות כשמנסים למכור נשק, כך שתצטרך לבצע שיחת שיפוט. הרישומים יציגו את כל ההצעות לנשק, ללא קשר לקבצים המצורפים שלו. המשמעות היא ש- AKM עם ריהוט עץ יופיע באותה רשימה כמו גוף הפולימר המלא שלך, המנוקד בגיבוי אדום AKM AKM. אתה יכול להפשיט אותו ולמכור את החלקים באופן פרטני, או שתוכל להעלות אותו במחיר שאתה חושב שהוא הוגן, ולחכות שהנגן המזל הזה מחפש אחר AKM נחמד להיתקל בו ברישום.

לאחר שהחלטת, תוכל לבחור להוסיף הצעה בשוק הפשפשים ולבחור את הנשק מהסטאש שלך. לאחר מכן תצטרך להזין את המחיר שאתה רוצה ולבחור במטבע. רק שימו לב שחלק מהמחיר הזה ייקח מייד מהכסף בסטאש שלכם כעמלה עבור רישום הפריט. זו גם הסיבה שתרצו להימנע מרישום עסקאות שאפתניות מדי מכיוון שתוכלו להפסיד כסף גדול ברשימות בלבד.

אם אתה מחפש למכור פריט למוצרי סחר חליפין, תצטרך לבחור הוסף הצעה ואז בחר את התיבה עבור פריטי סחר חליפין. לאחר מכן תוכל לחפש ברשימה אחר כל הפריט שאתה רוצה בתמורה. . אתה יכול לקבל עד שלוש רשימות הפעילות בשוק בפעם אחת, אך אלה יכולים להכיל כל מספר של פריט זהה. הגיע הזמן להיפטר מאותם ארבעים תחבושות שאתה כבר לא משתמש בהן.

האם המחשב שלך יכול להריץ אותו? בדוק את הבריחה מדרישות מערכת טרקוב ב- PCGameBenchMark.

ג’ק גרימשו ג’ק גרימשו הוא סופר משחקים שכיסה בריחה מטרקוב עבור PCGAMENSN.

איך שוק הפשפשים עובד בבריחה מטרקוב

להגיד שהבריחה מטרקוב היא מורכבת היא להפוך את אחד המפיקים הגדולים ביותר של המשחקים. יש כמעט יותר מדי לקחת בין אלפי כלי הנשק, הקבצים המצורפים, חלקי ההילוכים, המפות, הפלגים, המשימות ועוד. אחת ממערכות הליבה שלה, שוק הפשפשים, היא למרבה המזל גם אחת הפשוטות ביותר שלה. שוק לשחקנים בכל מקום לקנות ולמכור ציוד נחוץ ועודף שלל, התכונה המסובכת ביותר שלה היא ללא ספק גודלו. נדון בזה ועל מעט התכונות האחרות שלו במדריך זה.

באמצעות הבריחה משוק הפשפשים של טרקוב

לא תוכל להשתמש בשוק הפשפשים ברגע שאתה מתחיל לשחק בריחה מטרקוב. תצטרך להגיע לרמה 15 של PMC כדי לבטל את נעילת הגישה, אך ברגע שתגיע לנקודה זו, תוכל להשתמש בשוק עד למחוק הבא.

כמעט כל מה שעומד למצוא בפשיטות השונות של טרקוב ניתן לרכוש בשוק הפשפשים לאחד משלושת המטבעות במשחק, כאשר הרוב נמכר עבור מטבע הרובל הבסיס. מחירי המכירה נוטים להיות גבוהים יותר מאשר אם מכרת לסוחר, אך אל תקדם את המוניטין של הסוחר, במקום זאת להגדיל את המוניטין שלך כמוכר של טובין.

תוכל גם לקנות פריטים שהסוחרים לעולם לא ימכרו, או רק למכור במחירים גבוהים בהרבה או אוספי פריטי סחר חליפין גוזלים זמן רב. ככל שפריט קשה יותר להשיג בפשיטה, ככל שהמחיר שלו בשוק גבוה יותר, אבל אם יש לך את הכסף, אפילו שחקן חדש יכול להתאים לציוד הטוב ביותר שהמשחק מציע.

כדי לקנות משהו בשוק הפשפשים, השתמש בתפריט הנפתח בצד שמאל של המסך כדי לסנן את הפריט שאתה מחפש. משם, זה פשוט כמו לבחור רכישה ותשלום המחיר. שימו לב שמכיוון שהשוק הוא ברחבי המשחק, ניתן לחטוף פריטים במחיר נמוך יותר במהירות, כך שתצטרכו להיות מהירים על כפתור הקנייה שלכם.

כדי למכור משהו בשוק הפשפשים, בחר בלחצן ההצעה הוסף ליד החלק העליון של המסך, בחר את הפריט שברצונך למכור ואז לחץ על סמל + מתחת לתמונת הפריט. זה יאפשר לך להקצות מחיר. בחר את הפריט שלך כדי לפתוח את תפריט הוסף דרישות ותראה כמה זמן ההצעה שלך תימשך. להוסיף מחיר לאחד השדות ותראה שהוא מפרט דמי רשימה, שנלקח ישירות מהעושר הנוכחי שלך. שים לב שאתה יכול למכור רק פריטים שאתה מוצא ב- RAID – הפניית פריטים משוק לשוק או לסוחר לשוק אסורה. פריטים כמו הכיס אינם גם לא למכירה, מכיוון שאלו מוגבלים למהדורות השונות שיש לטרקוב.

אם הפריט שלך נמכר, תקבל הודעה מסגמן עם קובץ מצורף המאפשר לך לאסוף את מחיר המכירה. אם הפריט שלך לא נמכר, הוא מאוחסן במלאי שלך. אתה יכול גם לבטל הצעה, אך לא תקבל את דמי הרישום.

מספר ההצעות שתוכלו לבצע תלוי במוניטין שלכם. אתה מרוויח .01 נציג שוק פשפשים עבור כל 50,000 רובל ששולמו. רמות מוניטין ומספרי ההצעות הנלווים הם כדלקמן:

  • 0 עד 0.2: הצעה אחת
  • 0.2-30: שתי הצעות
  • 30-70: שלוש הצעות
  • 70-150: ארבע הצעות
  • 150-500: חמש הצעות
  • 500-1000: שש הצעות
  • 1000+: שמונה הצעות

כברירת מחדל, הצעה נמשכת שתים עשרה שעות, אך אתה יכול להגדיל את הערך הזה עבור עמלות נוספות.

על הסופר

ג’ון שוט הוא סופר תורם ב- Gamepur המתמקד במדריכים, במיוחד של היורה והמגוון דמוי הנשמות. הוא מעריץ של כמעט כל RPG. ג’ון היה חלק פעיל בעיתונות המשחק מאז 2010, והוא נחוש להמשיך במסעו בדרך זו.

בריחה מטרקוב: דמי שוק פשפשים חדשים כאן כדי להישאר

האם דמי שוק הפשפשים גבוהים מדי?

עם סיום אירוע ההנחה של 30% על סוחרים, רבים ציפו כי דמי שוק הפשפשים יחזרו לשגרה אבל זה לא. נראה שהעמלות החדשות קבועות.

בשבוע שעבר היה משחקי Battlestate אירוע בו כל סוחר מכר פריטים בהנחה של 30%, שהיה א הזדמנות נחמדה לשחקנים למלא מחדש את הסטאש שלהם בהתחשב בשבוע שלפני שהיה לנו שוק סגור וסוחרים. אבל כשסוחרים מכרו בהנחה, הם גם קנו פריטים מהשחקנים בהנחה, מקשה על השחקנים להרוויח כסף.

בנוסף, דמי שוק הפשפשים הוגדלו באופן דרמטי, ורבים חשבו שזה אמור לפצות על הנחת הסוחרים, אך ככל שאירוע הסוחר הסתיים, דמי שוק הפשפשים נותרו, ומחפשים להישאר לצמיתות מכיוון שאין מילה מהמפתחים על הפחתתם.

מטרת המס המוגבר היא ל נסה לשלוט באינפלציה בשוק.

עמלות גבוהות צריכות לגרום למשתמשים לקנות יותר מהסוחרים במקום משוק הפשפשים. זה גם ניסיון לשלוט במחירים הגבוהים של כמה פריטים בשוק הפשפשים.

להלכה, זה אומר שאתה לא יכול להגדיר את מחיר הפריטים גבוה מדי. המטרה היא למכור פריטים זולים יותר אך מהר יותר. זה אמור להאיץ את ההתקדמות למחוק הבא מכיוון ששחקנים לא יוכלו לגבות מחירים גבוהים בשוק. יהיה קל וזול יותר לקנות פריטים נחוצים.

איך דמי השוק פועלים כרגע הוא שהוא עולה משמעותית כשאתה מעלה את המחיר על מחיר הסוחר. ההבדל כל כך גדול יותר, גדול יותר בתשלום. לכן העמלה שלך אולי לא תהיה זהה בעת מוכרים את אותו פריט בשתי פעמים שונות.

חלקם תוהים האם סכום העמלה הזה יניע אנשים לעבר RMT?

השינוי הזה מקטין מאוד את מרווח הרווח עבור שחקנים, במיוחד עבור פריטים נדירים שיכולים בעבר להביא לך הון.

מצד אחד, אם זה עוזר לייצב את הכלכלה במשחק, זה יהיה אמצעי טוב. מצד שני, השוק מוכתב מחוץ למשחק, אשר מוסיף גורם מלאכותי למשחק .

שוק הפשפשים היה בעבר בית מכירה פומבית בו הביקוש קובע את המחיר, אבל עכשיו זה עובר יותר לעבר שוק מוכתב ומאוזן עם המחיר המומלץ, אותו לכל דבר.

היה באג מגוחך שלאחר האירוע בו מס השוק של הפשפשים חושב בצורה לא נכונה לסכום שעבר את מחיר הפריט. אלה שלא היו מספיק זהירים ולא הבחינו בשום דבר מוזר, בטוח שעשו לאחר שנמכרו הפריטים ו הם הפסידו כסף במקום להשיג.

הבאג היה קבוע תוך יומיים והוא כבר לא בעיה.