איך להשיג פילונים בטראריה

ניתן להשיג את עמוד המדבר על ידי העמדת סוחר הצבע עם הצייר או סוחר הנשק בביומה המדבר. מכיוון שרק סוחר הצבע אוהב את המדבר, זו פחות או יותר הדרך היחידה ללכת להשיג את הפילון הזה.

אושר טרריה: כיצד לפתוח עמוד בטרריה

טראריה-אטנות

מחפש כיצד להגביר את האושר שלך ב- Terraria NPC ולבטל את הנעילה של פילון? אחרי העדכון האחרון – End’s End – NPCs הקטנים שלך לא יסתפקו רק בדיור טרריה הולם, לא, עכשיו הם יצטרכו שכנים שהם בעצם / נהנים / גרים איתם במקום לקוות לטוב ביותר.

רמת האושר שלך ב- Terraria עבור NPCs יכולה להיות מושפעת כעת לא רק על ידי סיפוק צרכיהם השכנות, אלא גם לשכון אותם בביומה הרצויה שלהם. עמידה בדרישות התושבים החדשים שלך מתרחשים עם ההטבות שלה, כמו היכולת לרכוש פילונים לסקוט ברחבי העולם במהירות.

עדכון הסיום של Terraria Resuraily מוסיף קטלוג של מידע שנקרא The Bestiary כדי לעזור לך להבין כיצד להעלות את האושר של ה- NPC שלך, ומספק אינדקס של כל אהבות ה- NPC ולא אהבות. המדריך שלנו יעזור לכם לפתוח את מלוא הפוטנציאל שלו להגביר.

אושר של טרריה

ה- NPCs שלך מסתמכים על מגורים ברבעים קרובים עם עוד NPC שהם אוהבים, כמו גם בביומה האהובה עליהם. אם NPCs מאוד שמחים זה יחתוך את עלות העמודים, בין שאר הפריטים שתוכלו לרכוש מספקים. להלן רשימה של כל הביומים המועדפים של ה- NPCs ושכנים אהבו.

NPC ביומה מועדפת אהבתי שכנים
סוחר נשק מִדבָּר אחות ו- Steampunker
דייג אוקיינוס הריסה, ילדת המפלגה וגובה המס
סוֹחֵר בַּדִים תת קרקעי גובה כמהין ומיסים
סייבורג שֶׁלֶג SteamPunker, Pirate ו- Stylist
הריסה תת קרקעי Tavernecke ומכונאי
Dryad ג’וּנגֶל רופא כמהין ומכשפות
סוחר צבע מִדבָּר סוחר נשק וצייר
גובלין טינקר תת קרקעית ושלג סוחר מכונאי וצבע
גולף דייג, צייר וזואולוג
להנחות יַעַר בדים וזואולוג
מְכוֹנַאִי שֶׁלֶג
סוֹחֵר יַעַר גולף ואחות
אָחוֹת סוחר נשק וקוסם
צייר ג’וּנגֶל DRYAD ונערת המסיבה
ילדת מסיבות לְקַדֵשׁ אשף, זואולוג וסטייליסט
שׁוֹדֵד יָם אוקיינוס דייג וטברנברק
סנטה קלאוס
Steampunker מִדבָּר סייבורג וצייר
אוקיינוס סוחר צבע ופיראט
גובה מיסים שֶׁלֶג נערת סוחר ומסיבות
Taverneke ההריסה והגובלין טינקרר
פטרייה מדריך ודרייד
רופא מכשפה ג’וּנגֶל DRYAD ומדריך
אַשָׁף לְקַדֵשׁ גולף וסוחר
זוֹאוֹלוֹג דוקטור ומכשפה גולף

טראריה פילון

אתה יכול לבטל את נעילת העמודות בטריה על ידי הגדלת האושר של לפחות שניים מ- NPCs שלך. . עמודים תואמים את הביומה שממכר ה- NPC ממנה, וניתן לקנות אותם רק מ- NPCs של ספקים בזוגות ספציפיים, שהם: הם:

סוג פילון זיווגים של NPC
פילון יער סוחר ואחות
עמוד השלג מכונאי וסייבורג
עמוד המדבר סוחר צבע וסוחר נשק או צייר
עמוד מערות הריסה ומדריך
אוקיינוס ​​פילון דייג וגולף
עמוד הג’ונגל Dryad ו- Painter או Doct
אשף ונערת המפלגה
פילון פטריות כמהין ורידד – ילדת מסיבות וצייר – זואולוג ורופא מכשפות
פילון אוניברסלי נמכר על ידי הזואולוג לאחר סיום Bestiary

ככה אתה מגביר את אושר הטריה שלך ופותח את הנעילה של עמוד. אם אתה מתכנן לנסוע במהירות בתארייה, בדוק את הבוסים של Terraria שתגיע אליהם, כמו גם כיצד להתכונן על ידי יצירת שיקויים של Terraria.

. לצד המסירות שלה למשחקי ניהול SIM, היא מכסה גם את Minecraft ו- Final Fantasy.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. . צפה במונחים. .

איך להשיג פילונים בטראריה

אהרון דונלד אהרון דונלד הוא סופר טכנולוגי נלהב עם דגש מובהק על משחקים וגאדג’טים אלקטרוניים. הידע הנרחב שלו על חומרת משחק ועין נוקבת לפרטים טכניים מציידים אותו לספק יסודי, מעמיק כיצד TOS וביקורות על ציוד המשחקים והמשחקים האחרונים. קרא עוד 27 ביולי 2021

מאז שחרורו בשנת 2011, Terraria קיבלה כמה עדכונים גדולים, שהביאו מכניקת משחק ואפשרויות נוספות לשחקנים לשימוש. ..0, פריטים חזקים המאפשרים לשחקנים לעבור בין אזורים שנחקרו במהירות.

איך להשיג פילונים בטראריה

עם זאת, לא תמיד קל להשיג את העמודונים במקום המדויק שאתה צריך.

למרבה המזל, אנחנו כאן כדי לעזור. במדריך זה נסביר כיצד להשיג עמודונים ומה אתה יכול לעשות איתם.

איך להשיג פילונים בטראריה

בדרך כלל אתה יכול לקנות פילונים מה- NPC., אבל אתה לא יכול ליצור אותם. . עם זאת, כדי להשיג פילון מ- NPC, תצטרך להשתמש במערכת “אושר” של NPC שהוצגה לאחרונה.

לכל NPC יש העדפות ביומיות ספציפיות שמוסיפות לאושר שלהם. הם גם צריכים להיות קרובים ל- NPCs אחרים שהם אוהבים לקבל מספיק אושר כדי למכור לך את העמודים. אם ה- NPC לא מאושר, לא יהיה לו עמוד במלאי המכירות שלו.

המערכת שוקלת גם צפיפות אפשרית ומתאימה את רמות האושר בהתאם. לדוגמה, אם יש יותר מארבעה NPCs אחרים באזור, כל בונוסי אושר מגורים עם שכנה אהובה נשללים בעיקר. הצבת NPC לבד בביומה שהם אוהבים תביא לך את רוב הדרך לעבר סף הדרוש לקנות עמוד. אחרי זה, אתה יכול לשים NPC יחיד שהם אוהבים קרוב אליהם וזה אמור לתת להם מספיק אושר כדי למכור לך את הפילון עבור הביומה ההיא.

שליטה ב”מערכת האושר “והעברת NPCs מסביב כך שהם נשארים בביומים מתאימים וקרוב ל- NPCs אחרים תהיה מכריעה בהשגת פריטים יקרים אלה. .

לכל פילון יש כמה שילובים אפשריים, אך נדון רק מעטים שיספקו את התוצאות הטובות ביותר. כל העמודים מתפקדים זהים, למעט חריג אחד. ההבדלים היחידים הם כיצד הם מופיעים (על סמך הביומה שהם נקנו בהם).

כל NPC אוהב את הנסיכה, כך שהיא יכולה להיות תו כללי עבורך להשיג את הפילון בכל מקום שאתה רוצה, בתנאי שתציב NPC שאוהב את הדומיין הזה.

אוקיינוס ​​פילון

ניתן לקנות את עמוד האוקיאנוס בביום האוקיאנוס. ה- NPCs שמעדיפים להישאר בביומים אלה הם הסטייליסט, הדייג והפיראט. למרבה המזל, הפיראט אוהב להישאר ליד הדייג, כך שתוכלו להשתמש בשני ה- NPCs האלה כדי להשיג את עמוד האוקיאנוס. לחלופין, אתה יכול לחבר את הפיראט ואת מנהל הטברנה יחד.

. אם אתה מכניס את שני ה- NPC בביום השלג, המכונאי צריך למכור לך את העמוד. .

ניתן להשיג את עמוד המדבר על ידי העמדת סוחר הצבע עם הצייר או סוחר הנשק בביומה המדבר. מכיוון שרק סוחר הצבע אוהב את המדבר, זו פחות או יותר הדרך היחידה ללכת להשיג את הפילון הזה.

ה- NPC היחיד שאוהב להישאר בביום הפטריות הוא הכמהין. אם אתה מזדווג אותם עם Dryad או עם המדריך, הם צריכים למכור לך את הפילון לביומה שלהם.

עמוד מערות

עמוד המערות קל יחסית להשגה בגלל המגוון הרחב של אפשרויות ההתאמה הקיימות. . זיווג השניים הראשונים עם מכונאי צריך לעבוד מספיק טוב. ההריסה גם מזדווגת בצורה מצוינת עם שומר הטברנה. אם יש לך את הבגדים במערות, מקם את הכמהין או את גובה המס בקרבתם כדי להשיג את אותה התוצאה.

עמוד הג’ונגל

שלוש תווים מעדיפים את הג’ונגל: ה- Dryad, רופא המכשפות והצייר. הצבת הצייר עם Dryad היא התוצאה הטובה ביותר האפשרית, אך אתה יכול למקם את רופא Dryad ו- Witch Consut בתנאי שאין NPCs אחרים בקרבת מקום.

פילון יער

הזואולוג, הגולף, הסוחר והמדריך אוהבים לחיות ביער ביומה. ישנם כמה שילובים שתוכלו לנסות עבור הפילון הזה. הטובים ביותר הם להרכיב את הזואולוג והרופא המכשפה, או את הגולף והדייג. הגולף והמדריך גם אוהבים לחיות עם זואולוג, מה שמבצע את שתי הבחירות הבטוחות האחרות האלה להשיג פילון.

Pylon Hallow

ה- Biome של Hallow אהב רק שני NPC, נערת המסיבה והקוסם. אם תרכיב אותם, ילדת המסיבה צריכה למכור לך את הפילון. לחלופין, השתמש בזואולוג במקום בקוסם, או בגולף במקום נערת המסיבה.

פילון אוניברסלי

העמוד האוניברסלי הוא ייחודי בין עמודים. . . .

כיצד להשתמש בפילונים בטרריה

אם אתה רוצה למקם פילון, הוא צריך להיות קרוב למגורים של לפחות שני NPCs. ה- NPC עצמם יכולים לשוטט מהאזור, אך כל עוד מלבן ברוחב 169 אריחים ומלבן גבוה 124 אריחים מקיף שני בתים של NPC, תוכלו למקם את העמוד באזור זה באזור זה.

עמודונים מתפקדים רק כאשר הם ממוקמים בתוך הביומה שלהם, אני.ה., אתה צריך למקם את עמוד היער ביער.
העמוד האוניברסלי הוא יוצא מן הכל. זה הופך אותו לחיוני במיוחד לחיבור חלקים רחוקים של המפה או להכפיל את עמודוני הביומה.
ניתן לרכוש כל עמוד.

כשאתה מציב לפחות שני פילונים בעולם, הם מתחברים לרשת פילון. שחקנים יכולים לקיים אינטראקציה עם פילון אחד כדי לבחור פילון אחר לטלפורט אליו, ולחצות באופן יעיל מרחקים משמעותיים במהירות.

אתה יכול גם לפתוח את המפה כאשר חמישה אריחים או קרובים יותר לפילון ולבחור את היעד מבלי ליצור קשר עם הפילון. שימו לב שלא ניתן להשתמש בפילונים במהלך קרבות או פלישות בוס, מה שהופך אותם לא יעילים בבריחה מסכנה מיידית. מצבים אחרים של תחבורה וטלפורטציה טובים יותר ליצירת יציאה מהירה.

שאלות נפוצות נוספות

מדוע איני יכול לקנות עמודונים בטראריה?

ישנן שתי סיבות עיקריות שאולי לא תוכל לרכוש פילון. הראשון הוא שכבר קנית עמוד פילון מהסוג הזה. מכיוון שאתה יכול לקנות רק עמוד אחד לכל ביומה, תצטרך ללכת ל- NPCs בביומה אחרת (או להעביר אותם לשם) כדי להשיג פילון נוסף.

הסיבה האחרת ש- NPC לא יכול למכור לך את הפילון היא שהאושר שלהם לא מספיק גבוה. הצבת יותר מדי NPCs קרוב זה לזה תשפיע לרעה על האושר הכללי שלהם. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, שים NPC אחד שהמוכר המיועד אוהב לידם.

בנוסף, עליך לוודא שגרסת המשחק שלך היא לפחות 1.4.0. במהדורות משחק קודמות אין תכונות של פילון.

עליכם לבנות עמודים נוספים

עכשיו אתה יודע איך פילונים עובדים ואיך להשיג אותם מהמשחק NPCS. השתמש במערכת האושר עד תום וחקור שילובי NPC אחרים שיביאו תוצאה מתאימה. רק זכרו כי עמודונים לא מייצרים תרמילי בריחה יעילים מכיוון שהם נכבים בקרבות ופלישות בוסים.

מהי אסטרטגיית מיקום הפילון הטובה ביותר שלך? הודע לנו בקטע התגובות למטה.

איך להשיג פילונים בטראריה

איך להשיג פילונים בטראריה

כמו במשחקים אחרים בעולם הפתוח או לשוטט חופשי עם מפות ענקיות, ישנן דרכים רבות לנסוע באדמות של . אחד מהם הוא באמצעות פילונים, גבישי ענק המאפשרים לך לטלפורט בין מיקומים. עם זאת, להשיג אותם זה לא קל במיוחד, אבל אל תדאג כי זה טרריה המדריך יעזור לכם למצוא את העמודים האלה.

נקנה מ הרגיל ספק NPCs מלבד הסוחר הנוסע וסוחר השלד – אבל אתה צריך לעמוד תחילה על דרישות ספציפיות לפני שהם יתחילו להצטייד בפילונים.

ראשית, ה- NPC של הספק חייב להיות . זה קורה כשאתה מגיע לשינוי מכירה של 90% ומעלה. אתה יכול להגדיל את דירוג האושר שלהם על ידי:

 • להציב אותם בביומה שהם אוהבים.
 • הנחתם בתוך 25 אריחים ליד NPC אחר שהם אוהבים.
 • ללא יותר משני NPCs אחרים בתוך 25 אריחים.
 • עם לא יותר משלושה NPCs אחרים בין 25 ל -120 אריחים.

. סוחר הנשק ימכור כעת את כל העמודים הזמינים למעט שלג. עבור עמודוני השלג, אז תצטרך לשים את הגולף והדייג זה לזה. זכור כי עמודונים נמכרים מבוסס על הביומה שאתה נמצא, לא הביומה בה נמצא NPC.

מלבד זאת, כדי לגרום להם להתחיל למכור עמודונים, חייב להיות גם NPC אחר ליד הספק, ואתה כרגע לא בשחיתות או ביומונים ארגוניים. מעניין לציין כי ביומה היברידית יכולה לגרום לסוגים רבים של עמודונים המופיעים במלאי של ה- NPC. צפו בווידיאו של YouTuber Salendrak למטה לקבלת פרטים נוספים על אופן פעולתם.

כיצד להשתמש בפילונים בטרריה

עם זאת, האושר של NPC חשוב רק כשאתה רוכש עמוד. כדי להשתמש בהם, ישנן דרישות אחרות:

 1. ניתן להשתמש בפילונים רק אם ישנם שני חיים או יותר, NPCs שוכנים בתוך מלבן ברוחב 169 אריחים וגובה 124 אריחים ומרכז בכל עמוד.
  • במקרה זה, הזקן וחיות המחמד של העיר עדיין נחשבות כ- NPC שוכן.
 2. עמודונים עדיין יתפקדו גם אם ה- NPC עוזבים את האזור.
 3. עמודונים לא יכולים לתפקד אם NPC אינו קרוב לביתם.
 4. ניתן להשתמש בפילונים רק בביומה שלהם.
 5. פילון בודד חסר תועלת, אך אתה יכול ליצור רשת עמוד על ידי הכנת שני פילונים או יותר.
 6. ניתן לגשת לעמודות רק דרך תפריט המפה.

רשימת עמודים

סוג פילון ביומה מחיר
פילון אוניברסלי בכל ביומה 1 פלטינה
פילון יער – לא בשום ביומה אחרת
– מעל פני השטח
10 זהב
עמוד מערות – מתחת לפני השטח
– העולם התחתון
10 זהב
עמוד השלג שֶׁלֶג 10 זהב
עמוד המדבר מִדבָּר 10 זהב
אוקיינוס 10 זהב
עמוד הג’ונגל ג’וּנגֶל 10 זהב
Pylon Hallow 10 זהב
פילון פטריות פטריות זוהרות 10 זהב

קָשׁוּר:

כלי נשק הקסם הטובים ביותר בטרריה

טרריה זמין ב- Windows, PlayStation, iOS, Android ו- Xbox.