סטריי: איך להשיג את חומר ניקוי הסופר רוח

כפי שקורה לעיתים קרובות בסטייליה, קבלת כניסה לרוח סופר מחייבת אותך קודם לגרום לכאוס קטן. השתמש ביחידות האוויר-קון מעבר לפינה מהכניסה כדי לפלס את דרכך לגג. ברגע שאתה שם למעלה, תבחין במהירות שני רובוטים – Vapora ו- Mito – תזרוק דלי צבע מגג אחד למשנהו. אינטראקציה עם אחד מהם וזמן את ה- Meow שלך בצורה מושלמת כדי להפריע להם באמצע הזריקה, וגורם להם להפיל את הצבע.

איך להיכנס לרוח סופר בסטייל ולמצוא את החומר ניקוי

מדריך חומר ניקוי סופר-רוח סופר: החתול התועה המפורסם שלובש תרמיל B-12 מתקרב לרובוט של העיר החומה, שכרכינה כשרע זרועם מושטת

מכבסה סופר -רוח תועה בצד המערבי של שכונות העוני היא דלת אחת סגורה מאוד, למרות העובדה שאתה צריך להיכנס פנימה כדי לתפוס את חומר הניקוי עבור הברטרמן. בעוד שרוב התושבים מסבירים את פני הגיבור הפרוותי שלנו, הכניסה לרוח סופר יכולה להיות די מסובכת.

החלק החיצוני של רוח סופר תועה Lundromat מאופיין בסימן הניאון האדום הבוער שלה, מה שמקשה על החמצה. עם זאת, אפילו לא שריטות בדלת תעניק לך גישה. יתכן שתפתה לחקור במקום אחר, אך תצטרך למצוא דרך פנימה בסופו של דבר כדי לאסוף את חומר הניקוי של סופר רוח עבור הברטרמן.

איך להפיל את דלי הצבע ולהיכנס לרוח סופר

כפי שקורה לעיתים קרובות בסטייליה, קבלת כניסה לרוח סופר מחייבת אותך קודם לגרום לכאוס קטן. השתמש ביחידות האוויר-קון מעבר לפינה מהכניסה כדי לפלס את דרכך לגג. ברגע שאתה שם למעלה, תבחין במהירות שני רובוטים – Vapora ו- Mito – תזרוק דלי צבע מגג אחד למשנהו. אינטראקציה עם אחד מהם וזמן את ה- Meow שלך בצורה מושלמת כדי להפריע להם באמצע הזריקה, וגורם להם להפיל את הצבע.

חומר ניקוי סופר -רוח תועה: צילום מסך של שני הרובוטים שזורק צבע על גג מכבסה סופר רוח

חזור לגובה הקרקע כדי למצוא את קוסמה, הבעלים של סופר ספיריט, מנקה בטירוף את הצבע שנשפך בכניסה של המכבסה. החלק על פני קוסמה ודרך הפתח הפתוח לרוח סופר – הקפד לעבור דרך הצבע אם אתה / באמת / רוצה להחזיר את קוסמה כדי לחסום את דרכך פנימה.

את חומר הניקוי של Super Spirit ניתן למצוא על השולחן שמאלה מיידי, מתחת לחלון. אין פריטי אספנות אחרים בתוך סופר רוח, כך שברגע שתסיימת לאף מסביב, חזור לסחרור כדי לסחור בחומר הניקוי עבור הכבל החשמלי.

זה מסכם את המדריך שלנו כיצד להיכנס לרוח סופר בסטייליה. אם אתה עדיין מרגיש קצת אבוד במשחק Cyberpunk Cat של אנאפורנה, ריכזנו את כל הטיפים הטובים ביותר לתועים שיעזרו לכם לנסוע בעיר החומה ללא פגע. לחלופין, עיין בסקירה הסטועה שלנו כדי לגלות מה חשבנו על המשחק.

נט סמית ‘אם נאט לא מחזר את אנדרג’ה ואגירת משאבים בסטארפילד, אז היא בטח נעלמה לרוגואייק האחרון, משחק האימה או לא מאחל לבאנרים בהונקאי רכבת הרכבה של הונקאי. אל תבקש ממנה לבחור את בן לוויה של שער 3 של בלדור 3 – לעולם לא תקבל תשובה ישר.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

סטריי: איך להשיג את חומר ניקוי הסופר רוח

רקע גשם תועה

לִסְטוֹת, משחק על חתול תועה שפשוט מנסה למצוא את דרכו הביתה, סוף סוף זמין גם בפלטפורמות PC וגם בפלייסטיישן. עם הרבה מיקומים ייחודיים לחקור, פרצופים שונים להיפגש, וכמה איומים שרוצים יותר מאשר להפוך את החתול לארוחת הערב החדשה שלהם, יש לך הרבה לעשות. האם הזכרנו שאתה יכול גם? חוץ מזה, אחת הדמויות שאתה פוגש בשכונות העוני מציעה מספר עסקאות ובין אלה, כבל חשמלי לחומר ניקוי סופר רוח. איך משיגים את זה, אתה יכול לשאול? ובכן במדריך זה, נסביר בדיוק כיצד להכניס את חומר הניקוי של Super Spirit לִסְטוֹת!

איך להשיג את חומר הניקוי של סופר רוח בסטייה

חומר ניקוי סופר -רוח סופר

ראשית, תצטרך למצוא את כביסת הרוח הסופר. ניתן למצוא זאת בקלות ברחבי העיר באמצעות סימני הכיוון השונים, אם כי שלט ניאון גדול בחזיתו אמור לסמן אותו יפה. שריטות על הדלת לרוע המזל לא תעבוד, מכיוון שהבעלים חושב שאתה כמה בוטים מעצבנים שזורקים פחי צבע על הגג שלה. בעזרת רמז הקשר זה, השתמש בחלק מהארכיטקטורה שמסביב כדי להגיע לגג ותמצא שני רובוטים זורקים פחי צבע זה לזה. התקרב לזה שמתכונן לזרוק פח צבע, לחץ על מקש Meow הייעודי וזה יבהיל את הרובוט, ויגרום לו להפיל את פחית הצבע שלו מול כביסת הרוח העל.

זה באופן טבעי מעורר את הבעלים למדי וגרם להם לצאת לנקות את הבלגן מול הממסד שלהם. זה הסיכוי שלך, מכיוון שהדלת עכשיו פתוחה. כל שעליך לעשות הוא לחזור למטה, פנה אל תוך הכבסה וחפש בקבוק חומר ניקוי. לאחר שמצאת את זה, אתה יכול לתפוס אותו בבטחה ולחזור לסוחר עבור כבל חשמלי מתוק! באשר מדוע חתול עשוי להזדקק למשהו כל כך מוזר, ובכן אנו נותנים לך לגלות את זה בעצמך.