איך לנצח את האפוטרופוס של Pensieve ולהשמיד את כדור האפוטרופוס של Pensieve ב- Hogwarts Legacy

המשימה של WEPC היא להיות האתר הכי מהימן בטכנולוגיה. תוכן העריכה שלנו הוא עצמאי ב 100% ואנחנו מציבים כל מוצר שאנו בודקים בתהליך בדיקה קפדני לפני שאומרים לך בדיוק מה אנחנו חושבים. לא נמליץ על שום דבר שלא נשתמש בעצמנו. קרא עוד

כיצד להשמיד את כדור האפוטרופוס של Pensiebe בהוגוורטס מורשת

כיצד להשמיד את כדור האפוטרופוס של Pensiebe בהוגוורטס מורשת

Hogwarts Legacy מציעה לשחקנים שלה כמה קרבות בוס מרגשים ועם זאת מאתגרים לאורך כל המשחק. בין המריבות הללו, אחד הבולט ביותר הוא המפגש של הבוס של גארדיאן פנסייב במהלך המשפט של Percival Rackham. התקפה אחת בפרט שהופכת את הפנסייב גרדיאן ליריב קטלני היא טיל אופן טעון שמכה אותך בגין המון נזק.

למרבה המזל, אם אתה יודע איך, אתה יכול להרוס את הכדור הזה בזמן שהוא טעון, מבטל את ההתקפה מייד. ובכן, זה בדיוק מה שאנחנו הולכים להסביר במדריך זה!

כיצד להשמיד את כדור האפוטרופוס של Pensiebe בהוגוורטס מורשת

קטלני כמו התקפת האורב של האפוטרופוס של Pensieve, ניתן בקלות להתמודד איתו. אתה יכול לדאוג את האורב כפי שהוא טעון על ידי הטלת כישוף בעל צבע זהה לזה של האורב. פנסייב אפוטרופוס מטען את הכדור הצהוב או הסגול בצבע סגול. מכאן שאתה צריך לפחות כישוף צהוב אחד ואחד סגול במשבצת האיות שלך במהלך הקטטה.

אנו ממליצים להצטייד בכישופים הבאים להשמדת אפקטיביות של ה- ORB:

Pensieve Guardian Orb כישוף מונה מומלץ
אורב צהוב לויוסו
אורב סגול Accio

יש חלון של שתי שניות לפני שתוכל להטיל את הכישוף שלך ולהשמיד את הכדור בזמן שהוא מחויב. לכן, יש לך הרבה זמן לרשום את צבע הכדור במוח שלך ולהטיל כישוף בהתאם.

זכור כי השמדת הכדור אינה הדרך היחידה להימנע ממנה. במקרה ש- Pensieve Guardian יתחיל לטעון אורב בזמן שהכישוף הנגדי הרלוונטי שלך נמצא ב- Cooldown, אתה יכול להימנע מלהיט עם דודג ‘מתוזמן נכון גם כן.

עם זאת, טיל האורב מסע מהר מאוד, כך שחלון הדודג ‘להתקפה זו די קצר. אתה צריך להיות מסגרת מושלמת כדי למנוע נזק; זו הסיבה שאנו ממליצים לתזמן את הדודג ‘שלך ממש כאשר הושק טיל האורב.

Hogwarts Legacy Pensieve Guardian Ranrok

איך לנצח את גרדיאן Pensieve ב- Hogwarts Legacy

ברגע שאתה יודע להרוס את הכדור, רוב קרב הבוס של הפנסיבה גרדיאן הופך להיות פשוט למדי. מרבית המהלכים שלו הם טלגרפים היטב, מה שמקל עליך להתחמק, ​​לחסום או לשלב אותם. עם זאת, יש כמה התקפות אחרות שאתה צריך להשגיח עליהן. להלן מספר טיפים שיעזרו לכם להביס את הבוס המאיים הזה.

  • התקפה נפוצה שהוא זורק עליך היא גל הלם בלתי ניתן לחסימה. זה יכול להיות הרסני אם לא מתחמק בזמן הנכון. קיום מיומנות דודג ‘משודרג יעזור כאן לטון.
  • שמור כרטיסייה במחוון ההתקפה על מודל הדמות שלך. אינדיקטור צהוב פירושו שניתן להוסט את ההתקפה באמצעות פרוטגו. ואילו מחוון אדום מייצג התקפה בלתי ניתנת לחסימה.
  • הטיל כישוף עתיק על הבוס בכל הזדמנות אפשרית. זה לא רק יטפל בכמות גדולה של נזק אלא גם ידהים אותו במשך כמה שניות.
  • כשאתה רואה את ההילה הלבנה דמוית הערפל סביב הבוס, התרחק מהטווח שלה כשהוא מתפוצץ, מוריד מעל מחצית מה- HP שלך.
  • השתמש בעמודים בזירת הבוס כדי להימנע מלהיט מהתקפותיו תוך כדי השלכת לחשים במהירות כדי לשחרר את בר הבריאות שלו.

משמיד את הכדור של האפוטרופוס של Pensieve?

למרות שה- Pensieve Guardian ייראה כמו אויב אדיר כשאתה נתקל בו לראשונה, זה לא אומר שזה צריך להיות קשה. כמובן שהשמדת הכדור היא המפתח לזכייה בקרב זה – וזו הסיבה שהראנו לך כיצד לעשות זאת. ברגע שתעבוד במהירות דרך מדריך האסטרטגיה שלנו לעיל, תיכנס לקצב להביס את גארדיאן Pensieve בהוגוורטס Legacy.

כמו שאמרנו, לאחר שלמדת כמה הרס את הכדור, הקרב הופך להיות קצת יותר קל לנווט. זה התקפות טלגרפיות לא צריכות להיות עניין רב, אז זה פשוט נופל לך להטיל את הכישופים הטובים ביותר להתעסקות נזק וכישופים הגנתיים מתאימים כדי להתמודד עם כל תקיפה.

איך לנצח את האפוטרופוס של Pensieve בהוגוורטס Legacy: מילה סופית

זה זה עבור המדריך שלנו כיצד להשמיד את הכדור ולהביס את פנסייב אפוטרופוס בהוגוורטס מדור קודם. אנו בטוחים שקווים שהטקטיקות האלה גורמות לבוס הפסייב בוס להילחם בטיול בפארק בשבילך. לקבלת מדריכי Legacy נוספים של Hogwarts, הקפד לבדוק את הדף שלנו! אנו נעשה כמיטב יכולתנו לעדכן מדריכים כלשהם בעתיד אם מידע נוסף יהיה זמין. במיוחד אם DLC כלשהו בדרך.

WEPC נתמך על ידי קורא. כשאתה קונה דרך קישורים באתר שלנו, אנו עשויים להרוויח עמלת שותפים. למד עוד

המשימה של WEPC היא להיות האתר הכי מהימן בטכנולוגיה. תוכן העריכה שלנו הוא עצמאי ב 100% ואנחנו מציבים כל מוצר שאנו בודקים בתהליך בדיקה קפדני לפני שאומרים לך בדיוק מה אנחנו חושבים. לא נמליץ על שום דבר שלא נשתמש בעצמנו. קרא עוד

איך לנצח את האפוטרופוס של Pensieve ולהשמיד את כדור האפוטרופוס של Pensieve ב- Hogwarts Legacy

סיפור העלילה העיקרי ב מורשת הוגוורטס מתמקד בקסם העתיק המסתורי והחזק שיש לשחקנים. הקסם הייחודי הזה יוביל באופן קבוע שחקנים למיקומים מורכבים שבהם הם צריכים להתמודד עם אויבים עוצמתיים כמו ה- Pensieve Guardian במהלך משפטו של Percival Rackham, ואפילו יש להם הזדמנות להשלים הישג דו -קרב ייחודי להשמדת הכדור של פנסיב אפוטרופוס.

כששחקנים מנווטים את קו העלילה העיקרי של המשחק, הם יתמודדו עם קרב הבוסים הגדול הראשון במהלך המשפט שפרקיבל רקאם נותן להם. החלקים הראשונים של המסע הזה יכללו בחקירת נוכחות הגובלין באזור וניווט דרך אזור קסמים עתיק מסתורי לפני ששחקנים יגיעו בסופו של דבר פנים אל פנים עם בוס שומר פנסייב.

אויב זה הוא מאסיבי, עוצמתי, והקרב הראשון של הבוסים הקשים ביותר ב מורשת הוגוורטס. אם אתה נאבק להוריד את האויב הזה, ישנן כמה אסטרטגיות מפתח שכדאי לזכור ודרך להפחית את הקושי העצום של המאבק על ידי השמדת הכדור הייחודי של פנסיב אפוטרופוס.

איך לנצח את האפוטרופוס מורשת הוגוורטס

תזמון וסבלנות הם הכל בקרב הזה. כדי לנצח בהצלחה את האויב הזה, תרצה להכות אותו עם ההתקפה הבסיסית שלך בתדירות גבוהה ככל האפשר ולהתחמק בכל פעם שאתה מתבקש לעשות זאת.

האפוטרופוס של Pensieve הוא חזק להפליא ולכן חסר דודג ‘יעלה לך כמות גדולה של בריאות. אל תפחד לשתות שיקויים של Wiggenweld במידת הצורך ולנסות לשמור.

כאשר מד הקסמים העתיק שלך בנה מספיק כדי להשתמש בו, תמיד עשה זאת. זוהי הדרך החזקה והחשובה ביותר להבטיח את ההצלחה שלך במהלך קרב זה מכיוון שפגיעה באפוטרופוס הפנסייב בקסם עתיק תדהים אותו באופן זמני. זה נותן לך הפוגה רגעית לרפא או סיכוי להכות בבוס עם כל ארסנל היכולות הקסומות שלך. רק הקפד לתת לעצמך מרחק מהפסייבה אפוטרופוס כשהוא מתחיל להתאושש מההדהים.

זה יכול להיות מועיל למדי להשמיד את הכדור העוצמתי של פנסייב אפוטרופוס כדי להקל על המאבק. אמנם זה אולי נשמע מסובך, אבל זה למעשה קל לעשות זאת ברגע שאתה מבין מה אתה אמור לעשות.

איך להשמיד את הכדור של האפוטרופוס מורשת הוגוורטס

השמדת הכדור של פנסייב גרדיאן אינה דרישה להכות את הבוס הזה, אך זוהי הישג דו -קרבי אופציונלי ששחקנים יכולים להשלים במהלך זה. מאיים ועוצמתי כפי שמופיע אויב זה, השמדת האורב שלו היא למעשה די פשוטה.

כדי לנפץ את הכדור של פנסייב אפוטרופוס, כל השחקנים צריכים לעשות זה להכות אותו בכישוף של הצבע המקביל. זה מתפקד ממש כמו מערכת Shield Protego בקרב – אבל אם אתה עדיין מבולבל, הנה פירוט באילו לחשים אתה יכול להשתמש בהתאם לצבע האורב.

כיצד להשמיד כל צבע אורב של גארדיאן אפוטרופיה:

  • אורב צהוב: שחקנים יכולים להשתמש בכל כישוף בקרה צהוב הכולל תנופת Arresto, Glacius, Levioso ו- Transformation.
  • אדום אורב: שחקנים יכולים להטיל כל כישוף נזק אדום הכולל דיפינדו, אינסנדיו, קונפנגי, בומברדה ואקסליארמוס.
  • אורב סגול: שחקנים יכולים להשתמש בכל איות כוח סגול הכולל Accio, Depulso, Descendo ו- Flipendo.

מה קורה כשאתה הורס את הכדור של האפוטרופוס?

הכדור של פנסיב גרדיאן הוא התקפה עוצמתית להפליא וזו הסיבה ששחקנים עשויים לרצות לשקול לשבור אותו במהלך הקרב הזה. השמדת בהצלחה של הכדור של פנסייב אפוטרופוס, זמנית תדהים אותו, שתתרחש גם כששחקנים מטילים את הקסם העתיק שלהם על האויב.

מכיוון שבשירת האורב תדרוש אחד משלושה סוגי צבעי איות שונים, כדאי להבטיח שאחד מכל סוג האיות יהיה מוכן לצאת לדרך ברגע שאתה צריך שהוא יהיה. זו הסיבה שבדרך כלל כדאי להתמקד בעיקר בהטלת צוות הקסמים הבסיסי שלך, התחמקות וניצול הקסם העתיק שלך עד שהפנדייב אפוטרופוס יחליט להטעין את הכדור שלו.

סופר צוות ב- Dot Esports בעיקר המכסה את Minecraft, Genshin Impact, MC אליפות (MCC), דיסני Dreamlight Valley, General Gaming and Streaming. היא כותבת ומשחקת בחומרה את כל חייה ועכשיו מבלה את זמנה בשילוב השניים. קאצ’י סיים את לימודיו באוניברסיטת סן דייגו בשנת 2021 עם תואר ראשון באנגלית ותעודה בעריכה ויצירתיות. לאחר מכן היא הצטרפה ל- Dot Esports כסופרת פרילנסרים בשנת 2022 לפני שעברה לסופר צוות בשנת 2023. בזמנה הפנוי, היא נהנית לקנות יותר ספרים ממה שהיא יכולה לקרוא, למשחק לבד או עם חברים, לשתות יותר מדי תה, נאבקת לעמוד בקצב של כל הזרמים שהיא אוהבת לצפות, להשתתף בקונצרטים, לפאנג ‘על סרטים וטלוויזיה, להאזין למוזיקה, ולבלות עם משפחתה, חבריה וחיות המחמד שלה, שהם החלקים החשובים ביותר בעולמה.