PLS תורם קודי (ספטמבר 2023)

אם אתם מחפשים תגמולים נוספים בחינם ב- PLS תורמים, וודאו שתתחברו כל יום כדי להרכיב א פס כניסה. פשוט על ידי כניסה לחוויה כל יום, תרוויח את Chiftbux בחינם, החל מחמישה ליום ותעלה ככל שהימים עוברים.

PLS תורם קודי (ספטמבר 2023)

עודכן 20 בספטמבר 2023

חיפשנו קודים חדשים!

האם אתה רוצה להפוך ליזם Roblox? ואז פתח את עמדת התרומות שלך היום! חווית Roblox זו מאפשרת לך למכור את היצירות, GamePasses שלך, ופשוט או פשוט לבקש תרומות להשגת היעדים שלך. הגדר את הדוכן הנהדר שלך עם בחירה אישית של סיסמא, הפוך את הפריטים שלך לזמינים, ושבת לאחור וצפה כשהתרומות של רובוקס מתחילות להיכנס!

משתמש ב Pls תורמים קודים למטה תמצא להלן בדרך כלל ירוויח לך מתנה במשחק (לא רובוקס בפועל), אך הם יכולים גם לתת לך פריטים ייחודיים חד פעמיים לשימוש חד פעמי. תרצו כמה שיותר מתנות, ככל שיש לכם יותר, כך תוכלו לשפר את מראה הדוכן שלכם, ולגרום לו להתבלט מהשאר. אם אתה אוהב להקים עסק משלך, בדוק גם את טייקון לימונדה.

כל רשימת הקודים תורמים

פעילים PLS תורמים קודים (עבודה)

 • פיקסל– הפך לתא חופשי (חָדָשׁ)
 • ProjectSupreme50– LEREEMET עבור 50 CIFTBUX (חָדָשׁ)
 • iloveegleeyes10– LEREEMEM עבור 10 מתנות (חָדָשׁ)
 • plsdonatenews10– LEREEMEM עבור 10 מתנות (חָדָשׁ)
 • Steak15– Leakeem עבור 20 מתנות
 • Ggliquate10– LEREEMEM עבור 10 מתנות
 • Olixolix10– LEREEMEM עבור 10 מתנות

PLS לא פעיל תורם קודי (פג תוקף)

 • Hazem20
 • QTN15– LEREMEEM עבור 15 מתנות

כיצד לממש קודים ב- pls לתרום

עקוב אחר ההוראות שלהלן כדי לפדות קודי ב- PLS DRONE.

Pls תורם מסך פדיון קוד

 1. הפעל pls תורם ב- Roblox.
 2. לחץ על סמל פדיון כחול משמאל למסך.
 3. בתוך ה תיבת טקסט לבנה, הזן את הקוד בדיוק כפי שהוא מופיע ברשימה לעיל.
 4. לחץ על כפתור פדיון כחול לתבוע את תגמולך!

איך אתה יכול להשיג יותר PLS לקודים?

אם אתה רוצה למצוא עוד PLS תורם קודי. אתה יכול גם להצטרף לקבוצת Quataun Roblox ולהיות חלק משרת Discord של Hazem. אתה יכול לפקוח עין על ערוץ העדכונים שם לקבלת הסיכוי הטוב ביותר למצוא מידע חדש.

מדוע ה- PLS שלי תורם קודי לא עובדים?

אם ניסית להשתמש בקוד roblox של PLS שמצאת לעיל והוא לא עובד, ודא שהזנת אותו בדיוק. אפילו שגיאת היוון או טעות במכתב למספר יכולים לבטל קוד. אם חיתוך והדבקה ישירות מכאן לא מתקן אותו, ייתכן שהקוד פג תוקף. במקרה זה, איננו יכולים שלא לבדוק שוב קודים נוספים, מכיוון שאנחנו תמיד מחפשים חדשים לתרום!

דרכים אחרות לקבל תגמולים בחינם ב- PLS לתרום

אם אתם מחפשים תגמולים נוספים בחינם ב- PLS תורמים, וודאו שתתחברו כל יום כדי להרכיב א פס כניסה. פשוט על ידי כניסה לחוויה כל יום, תרוויח את Chiftbux בחינם, החל מחמישה ליום ותעלה ככל שהימים עוברים.

מה זה תורם?

PLS DRONE היא חווית ROBLOX המאפשרת למשתתפים להרוויח את רובוקס בפועל על ידי הגדרת והתאמה אישית של עמדה בה שחקנים אחרים יכולים לקנות את הפריטים שלהם או לתרום את רובוקס. אתה יכול להקים ולשוחח עם שחקנים כדי לגרום להם לתרום או לשים פריטים בפועל, כגון משחק עובר למכירה ולהגדיר את היכולת להמשיך לקבל תרומות במצב לא מקוון.

אם אתה מחפש קודים למשחקים אחרים, יש לנו המון מהם קודי משחק Roblox הודעה! אתה יכול גם להשיג חבורה של דברים בחינם דרך שלנו קודי פרומו של Roblox עמוד. ובינתיים, התבונן בחדשות האחרונות כדי להישאר מעודכן בכל הדברים הבידור.

עקוב אחרינו בטוויטר ובפייסבוק כדי לקבל עדכונים על המשחקים המועדפים עליך!

על הסופר

י.P van Wyk הוא גורו הקודים הידידותיים שלך שיעזור לך למצוא את כל הקודים האחרונים למשחקים המועדפים עליך בכל הפלטפורמות. הוא משחק משחקי וידאו כבר 26 שנה, ואתה יכול לתפוס אותו מרגיע למשחק אימה כשהוא לא נמצא במצוד אחר הקודים האחרונים ברובלוקס ומשחקים אחרים.

PLS תורם קודי (ספטמבר 2023)

PLS תורם קודי (ספטמבר 2023)

נכתב על ידי טרן סטוקטון

פורסם 13 בספטמבר 2023 12:30

שאינו אוהב פריטים ומשדרוגים בחינם במשחק? ובכן, עם Pls תורם קודים, תוכל להבטיח לעצמך כמה גוברים די מטורפים להרפתקאותיך. Pls תורם הוא פופולרי ביותר Roblox משחק ואלה Pls תורם סביר להניח כי קודים יתעדכנו באופן קבוע עם אבני דרך שנפגעות בתדירות גבוהה. למטה, נספק לך את כל הפעילים Pls תורם קודים כמו גם כל אלה שפג תוקפו למקרה שתרצו לבדוק אותם. נפרט גם כיצד לממש אותם אז היצמד לסוף כדי להבטיח שתוכל להשיג את כל הטובים שלך תוך זמן קצר.

13 בספטמבר 2023: בדקנו את כל הקודים הפעילים או שפג תוקפם חדשים עבור PLS DRONE. עיין ברשימה המלאה למטה.

 • אם אתה גם משחק מורשת המלך, יש לנו המון קודי פדיון בחינם גם למשחק הזה. גלה את כל מה שאתה צריך לדעת עם קודי Legacy King שלנולהנחות.

PLS תורם קודי (ספטמבר 2023)

Pls תורמים קודים

הנה מה שאתה מחפש, רשימה מלאה של פעיל Pls תורם קודים. קודים אלה בדרך כלל לוקחים צורה של מתנות בחינם, ואתה באמת לא יכול להגיד לא לתגמולים, אתה יכול? הנה כל הפעילים Pls תורם קודים:

(חָדָשׁ)

.

פדה קוד זה כדי לקבל 10 מתנות.

פדה קוד זה כדי לקבל תא קרן Lazar בחינם.

פדה קוד זה כדי לקבל 10 מתנות.

פדה קוד זה כדי לקבל 15 מתנות.

פדה קוד זה כדי לקבל 15 מתנות.

.

פדה קוד זה כדי לקבל 10 מתנות.

פדה קוד זה כדי לקבל 20 מתנות.

 • האם אתה גם מעריץ של שדות קרב פרי? תן קודי שדות הקרב הפירות האלהלנסות לפני שהם יפוגו!

Pls תורם קודים שפג תוקפו (ספטמבר 2023)

אם אתה רוצה לנסות את היד שלך בכניסה לכמה Pls תורם .

לא היינו מציעים לך להעלות את תקוותיך מכיוון שסביר להניח שאלו ייעלמו לנצח, אך אין שום נזק לנסות אם אתה נכנס לממילא את הקודים הפעילים לתרום קודי.

 • מחפש קודים נוספים? יש לנו רשימה של קודי דלתות אם אתה עדיין אחרי תגמולים חופשיים יותר במשחק ה- Roblox הפופולרי ביותר הזה.

כיצד לממש קודים לתרום

כיצד לממש קודים לתרום

כמובן, מה השימוש הם קודים למתנות חדשות ומלהיבות אם אינך יודע כיצד לממש אותם? הקפד לבצע את השלבים שלהלן אם ברצונך לקבל גישה לכל השלל החינמי:

 • טען את המשחק ובחר את סמל המתנה בתפריט הצדדי.
 • בחלון החדש, הזן קוד פעיל.
 • בחר ‘פדיון’ ותיהנה מהתגמולים שלך.

Pls תורם קודים לספטמבר 2023, ומספקים לך את כל המידע על הקודים הפעילים והתוקף שתוכל להשתמש בהם כדי להשיג כל יתרון אפשרי. תיהנו מהתגמולים החינמיים שלכם במשחק!