Poppy Playtime פרק 3: תאריך שחרור, עלילה וכל מה שאתה צריך לדעת על הרע התמים

. . במקום זאת, אמא לוחשת את פרג וגורמת לנו לשחק שלושה משחקים קטלניים, לכל אחד מהם אנטגוניסטים משלה. עם השלמת כל שלושת המשחקים, עלינו להרוג את אמא. לאחר שהיינו עדים לאב -טיפוס שגורר את המחצית העליונה של אמא, אנו מנווטים דרך מפרץ 09 כדי למצוא את פופי.

זמן משחק של פרג

זמן משחק של פרג. אנא קרא לפי שיקול דעתך!

 • פרק 2: טוס באינטרנט
 • פרק 1: סחיטה הדוקה
 • עבודת אומנות

פרק 1: סחיטה הדוקה

עבודת אומנות

כינויים

 • בובה אינטליגנטית באמת (מאת אליוט לודוויג)
 • ילדה אמיתית (הוכרז על עצמו)
 • (מאת אמא רגליים ארוכות)

שיוך

מידע פיזי

סטָטוּס

לא ידוע (משוער בחיים)

מִין

אורגניזם חי בובה

מִין

הופעות

תַפְקִיד

Deutergonist/Hepated Anti-Hero

הושמע על ידי

מופיע ב

הוֹפָעָה רִאשׁוֹנָה

אממ. . תודה.
פרג מודה לשחקן על שחרור אותה, בפרק 2: טוס באינטרנט.

זמן משחק של פרג הוא הצעצוע הראשון שהופק על ידי PlayTime Co., . היא הדמות הכותרת של מִשְׂחָק, מופיע לראשונה בסוף פרק 1 כדמות מינורית ובהמשך מופיע מחדש פרק 2: טוס באינטרנט כדאטרוניסט העיקרי שלה ויופיע בפרק 3: “שינה עמוקה”.

תוכן

 • מראה אחד
 • 3 סיפור
  • .סיפור אחורי 1
  • 3.2 פרק 1: סחיטה הדוקה
  • 3.3 פרק 2: טוס באינטרנט
  • 3.4 פרק 3: “שינה עמוקה”

  מראה חיצוני [ ]

  פופי היא בובה קטנטנה עם עור לבן גיר, נמשים ולחיים ורודות. . .

  היא לובשת שמלה גדולה ואבקה כחולה עם שרוולים ארוכים מעוטרים במספר קשתות, סלסולים והמונים, וזוג מרי ג’נס שחורה. . יש לה זוג גבות דקיקות ושחורות, וזוג עיניים כחולות למראה לא מציאותיות למראה ממוסגרות על ידי ריסים ארוכים.

  בפרסומת שלה, פופי נראה כחברתי, יוצא, עדין ואלגנטי. היא גם אכפת לה הרבה מההופעה שלה מכיוון שהיא תמיד רוצה להראות במיטבה, כפי שנראה בפרסומת הפרג וינטג ‘. היא גם מאוד אדיבה, שואלת בנימוס את בעליה אם הם יכולים ללטש את נעליה ולהבריש את שערה.

  כבובה חיה, למרות שהיא עדיין שומרת על אישיותה הכללית, פרג מתנהג במקצת שונה. בתחילת פרק 2, פופי מוצג לראשונה עם אישיות מבעבעת ואכפתית, מודה לשחקן על שחרור אותה, מחכה בסבלנות לשחקן כשאנחנו מטפסים במעלה פתחי האוורור בחדרי האחוריים ומציעים לעזור לנו לברוח מהמפעל. היא ממשיכה באישיות זו לאורך כל תחילת המשחק. אם כי בסוף פרק ב ‘, נראה כי אישיות זו הפכה לאישיות חשוכה וריקה איתה שואלת שאלות מצמררות כמו “האם הרגת אותה?”ברגע שנאשר את מותה של אמא, פרג יורד לרכבת. על השחקן שנכנס לקוד ההרכבת והתחלת הרכבת, פופי החליטה לא לתת לנו לעזוב, והסביר איך היא יודעת שאנחנו מסוגלים לעשות כל מה שהיא רוצה שנעשה. לא ידוע מדוע אישיותה עשתה את המתג המפוקפק הזה, אם כי יש להניח כי פופי השתלט על ידי ‘החושך’ הזה או שזה יכול להיות הצבעים האמיתיים שלה.

  בגרסאות שהוקנבו בעבר של סצינות ישנות נצפתה פרג, אכן הייתה לה אישיות ריקה זו, אך עדיין הייתה מוכנה לעזור לך בזמן שעזרת לה. לסיום הרכבת הלא מנוצל שלה יש גם את ההצעה שלה לעזור לנו, למרות שרוב העובדים נעלמו.

  פופי נוצר על ידי PlayTime Co. . . . המילים האחרונות שלה בהוויה המסחרית, “אני ילדה אמיתית. בדיוק כמוך.”זה מוביל להשערות שאף אחד מהפר הוא אנושי בתוך הבובה או שזו רק התייחסות פינוקיו.

  פרק 1: סחיטה הדוקה []

  בסוף הפרק, פרופי נראה כלול בתוך מארז זכוכית. ברגע שהשחקן יפתח את המקרה, האורות מתחילים להבהב במהירות ועיניה נפקחות כשהיא מכריזה לשחקן שהם פותחים את המקרה שלה. לא ברור מי או מה מכניס אותה למקרה ומדוע היא הייתה במקרה.

  פרק 2: טוס באינטרנט []

  . אם נקשיב מקרוב, לפני הופעתה, היא לוחשת ‘להתעורר’ ברכות. לאחר תקלת הפרסומת האמורה, פניה קופצות מהחושך, בזמן שהיא אומרת ‘להתעורר’ ביתר שאת. לאחר מכן הפרסומת חותכת לשחור, ואנחנו לא פוגשים שוב את פופי עד שנכנסים לחדרי האחורי. נראה כי פרופי נקי מהמקרה שלה, ואנחנו בתחילה נבהלים ממנה דוחפת בטעות על ארגז. היא קובעת שהיא ‘רק ניסתה להחזיר את הכוח’, אבל מאפשרת לנו לעשות זאת לבד עם החטיבה שלנו. ברגע שמדליקה את הכוח, היא מספרת לנו על איך היא ‘תקועה במקרה הזה כל כך הרבה זמן’. . . למרות שהשחקן נכנס למפעל כדי למצוא את העובדים הנעדרים, אנו מקבלים. לאחר. לאחר מכן אנו נפגשים עם פופי בחדר עם חור גדול, מוקף בדלתות נעולות. פופי אומר לנו לסמוך עליה, אבל לפני שהיא תוכל להמשיך, היא נחטפת על ידי אימא רגליים ארוכות.

  לאחר מכן אנו רואים את פרגי בציפורני האמא הארוכות, במסדרון תחנת המשחק. אמא לועגת לפרופי שפיו היא כיסתה את עכביש עכביש, ומסבירה איך זה לא יהיה כיף אם פופי היה רק ​​נותן לשחקן את קוד ההרכבת לרכבת. במקום זאת, אמא לוחשת את פרג וגורמת לנו לשחק שלושה משחקים קטלניים, לכל אחד מהם אנטגוניסטים משלה. . לאחר שהיינו עדים לאב -טיפוס שגורר את המחצית העליונה של אמא, אנו מנווטים דרך מפרץ 09 כדי למצוא את פופי.

  . עם השימוש ב- GrabPack כדי לשחרר את הפרג, היא נראית אחרת. אישיותה המבעבעת והמהנה פינה את מקומה לאחת חשוכה וסדיסטית, כשהיא שואלת אותנו בקור אם נהרגים אמא. . לאחר הניווט לחזית הרכבת, אנו נכנסים לקוד ההרכבת והרכבת מתחילה. עם זאת, במקום להימלט, פופי החליט לפתע לא לתת לנו לעזוב ושולח אותנו עמוק יותר למפעל. היא מסבירה כיצד “היה לה כל כך הרבה זמן לחשוב ולהרהר” בתוך המקרה, ואיך היא רוצה “להציב דברים נכונים” מכיוון שהיא יודעת שאנחנו מסוגלים לעשות כל מה שהיא צריכה מאיתנו. היא גם אומרת ש”דברים איומים קרה “במפעל. לפני שפופי תוכל לסיים את המונולוג שלה, היא נתפסת על ידי צליל שעון מעורר, רק שיש לה מספיק זמן להצהיר את הפתעתה לפני שהאודיו משתתק לחלוטין. הרכבת מזרזת אז מדאיגה, ואנחנו יחד עם פופי פילגרים ומתרסקים, עדים לשלט למשחק לפני השחתה. .

  פרק 3: “שינה עמוקה” []

  תחזוקת זמן משחק של פרג []

  תחזוקת זמן משחק של פרג היא קלטת שלא נועדה לראות בעין הציבורית. זה נגיש רק דרך דף הקיטור של Poppy Playtime וערוץ YouTube Entertainment Entertainment. .

  ככל שהקלטת VHS משחקת, היא הולכת וגוברת יותר ויותר מפותלת. הצילומים מדלגים על המדרגות השלישית והרביעית, ואז המצלמה מכוונת לפופי להניח פנים כלפי מטה, עיניים עצומות, ככל הנראה לא מודעות. לאחר מכן המסך חותך לטופר או לפיצוץ שולף את תיבת הקול של פופי, אם כי הוא יוצא ספוג בדם, חלקם אפילו מיובשים סביב הקצוות. פרופי צורח אז סיקור מסתובב של ‘תן לי ללכת’ לעבר הצופים, רומז שהיא הפכה להיות חיה ונואשת לברוח מהעינויים האלה.

  זה תומך עוד כי כמו Huggy Wuggy וניסויי צעצועים אחרים, פופי הוא אורגני.

  יכולות ואנטומיה []

  . זה מאפשר לה לעקוב אחר השחקן בקלות יחסית, ואפילו להקדים אותם. נראה שיש לה גם כישר.

  טריוויה []

  • בובות חרסינה היו פופולריות מאוד כצעצועים מעמידים פנים ומאמינים לילדות צעירות בשנות ה -90.
   • במקרה, אם פרגי אכן היה עשוי מחרסינה, זה כנראה יהפוך אותה לאחת הצעצועים הפופולריים ביותר של Playtime Co.
   • בין אם זה מכוון או לא לפי החלטת היזם, או פשוט בגלל מחסור בספקי קול, עדיין ראוי לציין.
   • בעוד שאנשים האמינו שסטלה גרייבר הייתה פרג, פרק ב ‘מפריך זאת בכך שהראה שסטלה עדיין בסביבה במהלך 1991 כשנוצרה אמא.
   • זה תיאורטי כי זמן המשחק של פופי הוא הבת המאומצת של אליוט לודוויג. [3]
    • בעוד הניסוי זכה להצלחה, אליוט לא בדיוק בטוח מה הוא עשה, מה שאנחנו יודעים על סמך הפתק אודות ניסוי 814 במשרדו.
    • זו הייתה כנראה הסיבה שבגלל ניסוי 814 בוצע: ללמוד ולהשיג אלמוות.
    • אף על פי שפופי מתגלה כבעל בריתו של השחקן בפרק 2, זה באופן חלקי כי יש לה הרבה מניעים נסתרים שעלולים להוביל לכך שהיא תהפוך לאנטי-גיבור; עם זאת, היא עשויה פשוט להזדקק לעזרתו של השחקן כדי להביס את האב -טיפוס ולסיים את שלטונו בטרור.

    נמחק, אודיו ארוך יותר של פרג.

    • אודיו שנמחק של פופי כולל שורה ארוכה יותר מפופי אם היא לא הייתה מופרעת משיחה עם השחקן על ידי אמא רגליים ארוכות חוטפות אותה על ידי גרירת אותה לחור הגדול. האודיו שנמחק כולל פרג המורה לנגן לאן ללכת.

    אנימציה נמחקת של פרג מאת האנימטור אליס סמית ‘.

    • אנימציה שנמחקת מאנימטור בידור אספסוף מגלה כי פרופי היה בעבר קול מונוטוני יותר ואישיות סטואית מתחילת הפרק 2; היא חסרה את הפרסונה האנרגטית והשמחה שיש לה בסופו של דבר במשחק האחרון. בהנפשה, המונולוג של פופי ארוך יותר ומורכב ממידע הנוגע לעלילת המשחק כמו מבשר בין רגל ארוכה של אמא, שעלולות להיות איום. [4] [5]
    • פרג, לפחות לעת עתה, הוא הצעצוע האנושי היחיד שם הוא מ- Playtime Co, מכיוון שרוב הצעצועים האחרים הם כולם בעלי חיים.
    • אמנם לא ידוע מה קרה לפופי לאחר שהרכבת התרסק, ניתן להניח שהיא נלכדה על ידי האב -טיפוס.
    • אודיו שנמחק ומוקלט לחלוטין של פופי הראה סיום חלופי שפופי היה אמור להיות. באודיו, הקול של פופי הוא הרבה יותר מונוטוני והמונולוג שלה היה ארוך יותר, וחשף מידע שונה הנוגע לעלילה שהוסרה בסופו של דבר מהמשחק האחרון. את השמע המלא והלא ערוך ניתן למצוא למטה.

    עשית את זה! נגד כל הסיכויים שניסת את אמא. ! שוב פעם. אתה מושלם. . . אני עדיין לא יכול לתת לך לעזוב. יש לך כל כך הרבה פוטנציאל. אני יודע שבאת למצוא את אלה שנעלמו לפני כל אותן שנים. אבל הם נעלמו. הם נעלמו הרבה זמן. דברים איומים קרו. ואני הסיבה. . כל כך הרבה לא ידוע לך. ? אבל אתה יכול לתקן הכל! אני רואה את זה בתוכך. הרכבת הזו הולכת כעת לכיוון הטיפול במשחק. זה המקום הכי טוב להתחיל להסתכל.”

    הפניות []

    1. ↑ https: // discord.com/ערוצים/916031007482851338/916031007482851341/939346955530817587
    2. .com/ערוצים/916031007482851338/916031007482851341/1113313619053129768
    3. ↑ תורת המשחקים: המפלצת בצללים
    4. ↑ האנימציה שנמחקו על ידי אנימטור משחקי ההמון אליס סמית ‘בטוויטר
    5. ↑ אנימציה שנמחקו (עם מוסיקה) מאת אנימטור משחקי האספסוף אליס סמית ‘ביוטיוב

    Poppy Playtime פרק 3: תאריך שחרור, עלילה וכל מה שאתה צריך לדעת על הרע התמים

    פופי הוא דמות מרתקת שמצליחה להיות מקסימה ומאיימת בו זמנית

    . כוכב המשחק, פופי, כבש את ליבם של גיימרים ברחבי העולם, עם הופעתה החביב ועם זאת מעורער. אבל מיהו פרג, באמת ומה אנחנו יכולים להתאים בפרק 3 של המשחק?

    פרג בבידור אספסוף

    פרג: חף מפשע מרושע

    פופי הוא דמות מרתקת שמצליחה להיות מקסימה ומאיימת בו זמנית. . עם זאת, ככל שהמשחק מתקדם, שחקנים מגלים במהירות את הצבעים האמיתיים שלה. פופי היא דמות מסקרנת בגלל הניגוד בין המראה התמים שלה לכוונותיה הזדוניות.

    רעיון זה של רוע המסתתר מאחורי חזית של תמימות הוא מרכיב נפוץ בז’אנר האימה. עם זאת, פופי לוקח את זה לשלב הבא. . האישיות המורכבת של פופי היא מראה של האתגרים של המוח האנושי, במיוחד לאנשים עם הפרעות אישיות המומחים להסתיר את רגשותיהם ומניעיהם האמיתיים.

    מפתחי המשחק היו מודעים לכך שהלא נודע תמיד מתנשא גדול יותר מהמוכרים, והם עיצבו בכוונה את פרג עם מקום לפרשנות. .

    אופיו המפחיד של פופי בפרג זמן משחק נובע מהתעלומה המקיפה אותה. השחקן לעולם אינו בטוח במניעים האמיתיים שלה, שמוסיף אוויר של פרנויה למשחק. במציאות, אי הוודאות יכולה להיות מפחידה באותה מידה. לבני אדם יש חוסר רצון טבעי מהלא נודע, ופחד מופרז יכול להוביל להחלטות לא הגיוניות. פרג משמש כסיפור אזהרה, ומזכיר לנו לא להתעלם מהפוטנציאל ההרסני של אי וודאות.

    אמא רגליים ארוכות, אנטגוניסט בפרג זמן משחק פרק 2. (בידור אספסוף)

    תפקידו של פרג באגודה

    . לפופי תפקיד משמעותי ומורכב בסיפור, המייצג גם קורבן וגם עבריין. מלבד היותה קורבן לניסויים המרושעים של המפעל, היא משתתפת באופן פעיל בכאוס ובטרור בעקבותיה ובטרור. פרג הוא השתקפות של הדילמה האנושית, מכיוון שאנחנו לעתים קרובות גם קורבנות וגם מבצעים.

    המשחק מתעמק גם בשאלות של סמכות ופיקוד, עם יכולתו של פופי להפחיד ולפגוע בשחקן המשקף את הפחדים והדאגות שלנו. המפתחים מבינים את האגרה הרגשית שלהיות האחראי יכול להיות על שחקנים, ותפקידו של פופי בסיפור משמש תזכורת מפוכחת כמה מהר אנו יכולים להיכנע לפרנויה שלנו.

    כעת, מעריצי הסדרה מחכים בשקיקה למשחקים של פרג: פרק 3. !

    מתי משוחרר Poppy: פרק 3 יוצא לשחרר?

    פרק 1 של Poppy Playtime הפך לזמין למחשב Windows באוקטובר 2021 ועבור מכשירי iOS ו- Android במרץ 2022. פרק 2 שוחרר במאי 2022. ב- 6 באוגוסט 2022, Mob Entertainment שיחררה טיזר לפרק 3 הקרוב של משחק האימה האינדי.

    על פי ציוץ שפורסם לאחרונה מ- Poppy Playtime New. עם זאת, כל זה לא אושר על ידי היזמים, ולכן עלינו לחכות להכרזתם הרשמית.

    מה העלילה של Poppy Playtime: פרק 3?

    בזמן שאנו מחכים לחדשות והודעות מ- Mob Entertainment, אנו יכולים לדבר על המידע הקיים שפורסם. אם סיימת את פרק 2, אתה יודע שהפרק הבא ימשיך ב- PlayCare. השחקן קורס את הרכבת ליד PlayCare, והרפתקה חדשה מחכה שם. ה- PlayCare נראה לראשונה בפרק 2: טוס באינטרנט. ניתן לראות את המיקום החדש בטריילר הטיזר של Poppy Playtime: פרק 3.

    מה חדש בפרג זמן משחק: פרק 3?

    . .

    איפה אני יכול לשחק זמן משחק פרופי?

    אתה יכול לשחק בפרק 1 במכשירי מחשב, iOS ואנדרואיד. אתה יכול לרכוש ולהוריד את המשחק בחנות Steam, App Store או Google Play. ניתן לשחק בפרק 2 על אותן שלוש פלטפורמות. .