כל דפוס ריסוס נשק ב- Valorant

במילים אחרות, אם שליטה על הרתיעה של Valorant זה כמו לצייר ריבוע, CSGO זה יותר כמו לנסות לצייר מעגל.

הסבר דפוסי ריסוס נשק חרוריים ואם הם אקראיים

.

כל שחקן שבילה זמן בקלעים טקטיים תחרותיים התמודד עם שליטה בשליטת רתיעה. ואף על פי שדפוסי הריסוס של Valorant כמעט זהים לאלה שנמצאים נגד השביתה: פוגעני גלובלי, לשני המשחקים יש אקראיות מובנית למקום בו בדיוק כדורי השחקן בסופו של דבר. בעת ירי נשק בשני המשחקים, כלי הנשק יירתעו בצורה צפויה, ויאפשר לשחקנים ללמוד כיצד לקזז את הרתיעה הזו על ידי הזזת העכבר בכיוון ההפוך. התבוננות מקרוב על דפוסי הריסוס בשני המשחקים מראה כי לנשק של Valorant יש פחות אי דיוק המוחל על כמה כדורי ריסוס הראשונים, וגם על מידע מעניין מאוד על האופן בו אקראיות עשויה לחול בסוף תרסיסי הנשק שלו.

כמה אקראי תרסיסי הנשק של Valorant?

חלק מהשחקנים מרגישים כאילו דיוק הספריי המורחב של Valorant נמוך יותר בהשוואה ל- CSGO. הם צודקים, אך בעוד שכל כדור פחות מדויק, ריסוס עם כלי הנשק של Valorant הוא למעשה קל יותר לשלוט. זה אולי נשמע מבלבל, אבל זה נובע כמה מהר כלי הנשק של Valorant משנים את כיוון הרתיעה לצד שלהם. זה נכון במיוחד עם הוונדל, המעניק לשחקנים את הדוגמה הטובה ביותר לאופן בו היורה של Riot יכול לקבל כדורים לא מדויקים יותר באופן פרטני אך להיות מדויק יותר בסך הכל. על ידי השוואה בין תרסיסים מ- Valorant ל- CSGO, שחקנים יכולים לראות את ההבדל המובהק בין תרסיסים מלאים.

לאחר צילום 100 תרסיסי וונדל בתוך מגוון התרגול של Valorant, שלושה נבחרו באופן אקראי והשוואה זה לזה. התוצאות מראות כי ניתן לחלק כל ריסוס לארבעה קטעים מובחנים המיוצגים על ידי הקופסאות הצבעוניות.

תמונת פוסט בבלוג

ישנם למעשה שישה שלבים סה”כ של רתיעה כאשר כדורי הנשק נרתעים קדימה ואחורה בין הקופסאות האדומות והסגולות לקראת סוף התרסיס. אך בהשוואה ל- CSGO, הצמדות המהירות של Valorant ברתיעה מקלה על השליטה. אחרי שישה עד שבעה כדורים, הוונדל עושה הצמד נכון קשה. כל הכדורים אחרי זה מיוצגים בתוך הקופסאות האדומות והסגולות. 97 התרסיסים האחרים משתלבים בעקביות בקטעים לעיל. אבל AK-47 של CSGO שונה מאוד.

סגנון הרתיעה המשופע של CSGO שונה מהפניות החדות של Valorant

.GG השווה את דפוסי הריסוס של Vandal של Valorant ל- AK-47 של CSGO. . . אבל על ידי התבוננות בדפוסי הריסוס באופן אינדיבידואלי, יש שיגידו שקווי הרתיעה המשופעים של CSGO קשה יותר לשלוט בהשווא.

תמונת פוסט בבלוג

כל משחק מיישם אקראיות על כלי הנשק שלו באופן שונה ו- Riot לא סיפקה פקודה כדי לאפשר לשחקנים להסתכל על התבנית של הוונדל כשהאקראיות הזו נכבה. CSGO אכן מספקת כלי כזה. התמונה למטה מדגישה שלושה תרסיסים מ- AK-47 של CSGO. אחד עם האקראיות מושבתת, ואחריו שני תרסיסים מלאים עם אי הדיוק האקראי מופעל לאחור.

תמונת פוסט בבלוג

. אבל מכיוון שתבנית הרתיעה של ה- AK היא מדרון עדין במקום הפסקה אופקית קשה, קשה יותר לשלוט בהשוואה לימין הצפוי של Valorant לתנופה שמאלית.

במילים אחרות, אם שליטה על הרתיעה של Valorant זה כמו לצייר ריבוע, CSGO זה יותר כמו לנסות לצייר מעגל.

בסופו של דבר, Valorant דורש סגנון בקרת מטרה שונה מאשר CSGO. שחקנים שמגיעים מ- CSGO שנאבקים עם תרסיסים של Valoran. ההצלחה כאן פשוטה כמו לקפוץ לטווח ולהפוך משמאל לימין.

כל דפוס ריסוס נשק ב- Valorant

שינן דפוסים אלה כדי לשלוט על רתיעת הנשק שלך!

תמונה באמצעות משחקי מהומות

ל- Valorant כרגע יש 17 כלי נשק, ולרובם יש דפוס ריסוס ייחודי ששחקנים יכולים לשלוט בהם כדי להשיג שליטה רתיעה טובה יותר. מכל כלי הנשק, רק שמונה הם אוטומטיים ויכולים לחסל מתנגדים מרובים עם תרסיס מלא, אם משתמשים בהם נכון.

תבנית הרתיעה לכל נשק שונה, ושליטה בתבנית הרתיעה של כל נשק היא אחת המשימות הקשות ביותר ב- Callorant. עם זאת, למידה ושליטה בדפוסי רתיעה הם הדרכים הטובות ביותר לשפר את הדיוק שלך. .

הִשׁתוֹלְלוּת

באקדח התזזית יש 13 כדורים במגזין, והתבנית שלו הופכת לא עקבית לאחר שתי הזריקות הראשונות. דפוס הרתיעה שלה לראשונה משמאל לפני שהוא מסתובב לצד ימין. כדי לשלוט בתבנית זו, פשוט העבירו את העכבר הפוך לסטיית הרתיעה ברגע שקראת הכדור מתחיל להתרומם. שחקנים עם רגישות נמוכה יצטרכו לפצות על כך על ידי הזזת העכבר לא מעט, ואילו אלה שמשחקים ברגישות גבוהה רק יצטרכו לבצע התאמה מיקרו כדי לשלוט על הרתיעה.

עוֹקֵץ

. אחרי שני הכדורים הראשונים, הריסוס מתחיל לנוע לכיוון ימין לפני שהוא לוקח שמאלה חדה ועולה כלפי מעלה.

רוּחַ

ל- Specter SMG יש דפוס רתיעה הגון, והוא עקבי על המרחק. . הספקטר ידוע לשמצה במכניקת הכדורים המריצה והגוון שלו ב- Valurant.

בּוּלדוֹג

תבנית הריסוס של הבולדוג מתחילה בשלושת הכדורים הראשונים על היעד, ואחריה סטייה מוגבהת אשר אז נעה שמאלה. לנשק זה יש גם מכונאי אש פרץ על מודעות והוא ידוע ברמת הדיוק שלו.

לפנטום יש דפוס ריסוס ישר, החורג ימינה בהתחלה לפני שהוא נע למעלה ומפנה שמאלה. קל יותר לרסס את רובה הפנטום בהשוואה לוונדל. לימוד דפוס הרתיעה של הנשק הזה בהחלט יעזור לשחקנים לדחוף את הדירוג בקלות.

וַנדָלִי

דפוס הרתיעה של הוונדל הוא הקשה ביותר לשלוט בהשוואה. נשק זה ידוע ברמת הדיוק הראשון שלו, אך השחקנים צריכים להיות מדויקים ביותר כדי לשלוט על ריסוס מלא של אוטומו. אחרי שלושת הכדורים הראשונים, הריסוס מתחיל לעלות לכיוון שמאל לפני שהוא עובר בהדרגה ימינה.

ארס

. עם זאת, ניתן להשתמש במקלע כבד זה כדי לנהל את מתנגדי האקדח. הרבה יותר קל גם לשלוט בתרסיס מלא מה- ARES מאשר האודין.

אודין

למרות שקשה לשלוט על רתיעתה, האודין יכול להיות כלי נשק שימושי ביותר לכסח את היריבים. לאקדח כבד זה יש פרץ ראשוני מדויק לפני שהכדורים יתחילו לעלות ואז מסתובבים לכיוון שמאל.

לקבלת מדריכים נוספים ב- Valorant, הישאר מעודכן למדריכי המשחקים המקצוענים.

עקוב אחרינו בטוויטר ובפייסבוק כדי לקבל עדכונים על המשחקים המועדפים עליך!

על הסופר

Dipanjan Dey החל את מסע המשחקים שלו עם Doom 2 ו- Contra: Legacy of War בשנת 1997. באופן טבעי, הוא נגרם לכותרות RPGs ו- FPS כמו Call of Duty, Halo ו- CS: Go. Dipanjan סיפורי עיסויים וכותב על משחקי וידאו בחמש השנים האחרונות. בשנה האחרונה דיפנג’אן עובד כסופר תורם למדריכי משחק מקצוענים, מכסה משחקי יורה כמו Fortnite, Apex Legends ו- COD!

כל מה שאתה צריך לדעת על דפוסי רתיעה ב- Callorant

בקרת רתיעה נאותה

? צינה, יש לנו פיתרון.

בקרת רתיעה נאותה

אז כן, כיוון ש- Valorant עוסק בעיקר בשימוש בכלי הנשק שלך כמו שצריך ו מיומנויות מטרה, ללמוד כיצד לשלוט ברתיעה של הנשק שלך הוא קריטי, ואתה די לא יכול להרחיק לכת בלי זה. וכיוון שאנחנו לא רוצים להישאר ב בַּרזֶל !

כל מה שקשור לדפוסי רתיעה ב- Callorant

מהו דפוס רתיעה וכיצד לשלוט בו?

דפוס וונדל מחיל

דפוס רתיעה הוא הדרך שבה הכדורים עוברים בעת ירי ברציפות. מעל אתה יכול לראות Vandal’s דפוס רתיעה, שעולה תחילה הולך מעט ימי.

לכל כלי נשק ב- Valorant יש דפוס רתיעה ייחודי משלו, ולכן עליכם לשלוט בכל אחד מהם בתנועות עכבר שונות שהם די ספציפיים. בסופו של דבר, יש כלל אחד לשלוט על כל דפוסי הריסוס במעצמים – זה העבירו את העכבר בכיוון ההפוך של התבנית במהירות ובדיוק מתאימים.

כן, זה פחות או יותר כל מה שקשור לשליטה על רתיעת הנשק ב- Valurant! עם זאת, אם התבנית שלך עולה, אתה צריך להזיז את העכבר למטה, ואם הוא יישאר, אתה צריך להזיז את העכבר ימינה, וכן הלאה. ?

כיצד ללמוד דפוסי רתיעה

כן, לא ממש; אם שליטה על דפוסי רתיעה הייתה כל כך קלה, כולנו היינו משחקים בשדולות קורנות, וזה לא נראה שזה המצב. יתר על כן, אפילו בשורות כמו יהלום, פינג גבוה, .

אבל בכנות, הדרך הטובה ביותר ללמוד דפוסי רתיעה ב- Callorant (או בכל משחק FPS אחר, באמת) היא . ולמען האמת איתך, זו די דרך היחידה.

גם אם אתה אחד האנשים העמוסים ביותר שם – משחק של מוות כשאתה לא יכול להרשות לעצמך לפקח משחק תחרותי המשחקים יהיו בסדר גמור. .

5 עובדות מהנות על גלריית Tenz View

וככל שההדרכה שלך נמשכת זמן רב יותר, תהיה מדויק יותר עם הצילומים שלך. אז כן, זה כל הסוד של בקרת דפוסי רתיעה ב- Valorant, כמו .

יותר מדריכים חרורים שיעזרו לך להפוך לשחקן טוב יותר:

  • כיצד לתת הסבר טוב יותר ב- Callorant
  • מדוע להיות רעיל יאבד את המשחקים שלך ב- Callorant
  • כיצד להימנע מהטיה בהיחידות