פרויקט גודל מפה Zomboid

עוד מ- PCGamesn עקוב אחרינו לחדשות, מדריכים וביקורות יומיומי של מחשב אישי בטוויטר, פייסבוק, Overwolf, Steam ו- Google News. או הירשם לניוזלטר החינמי שלנו.

פרויקט Zomboid Build 42 יהפוך את המפה להרבה יותר גדולה

פרויקט Zomboid Build 42 התרחבות מפה: שלושה בתים מצלצלים על ידי גדר הגנה, ערפל מכסה את האדמה

פרויקט Zomboid Build 42 יהיה עוד עדכון גדול למשחק ההישרדות של זומבי Lo-Fi, אבל אחד השינויים הגדולים ביותר הוא להגיע למפת מחוז נוקס. המפתחים אומרים שהם פועלים להרחיב שלושה צדדים של המפה – בעיקרון כל מה שבצד קנטאקי של נהר אוהיו, וכי ההרחבה הזו “ככל הנראה” תגיע בשלב כלשהו לבנות 42.

. האבן האינדי אומרת שהיא לא מוכנה להיכנס לפרטים “משפטית” על מה שייכלל באזורים החדשים, אך היא רומזת שצוות המפות חוזר לגרסאות בדיוניות של מיקומים אמיתיים בקנטאקי.

המשמעות היא שחלק משמות המקום שהוקצו על ידי פרויקט Zomboid Community למיקומים במפה מוגדרים לכמה שינויים שישקפו טוב יותר את הסיפור הפנימי של המשחק. המלט הזעיר אחד במפת נוקס זכה לכינוי לא-קנוני של אקרון על ידי קהילת השחקנים, שמתאימה לעיירה בפועל בקנטאקי ליד פורט נוקס ודרום לברנדנבורג.

מיקום זה נודע בשם Lake Lake לצוות Zomboid הפרויקט, האומר שהסיבות לכך “יהפכו מפורשות” כאשר המפה מתעדכנת. אתה יכול להציג את המפות הנוכחיות עם הרבה מנקודות העניין שלהן המצוינות באמצעות כלי המפה של פרויקט Zomboid מבוסס הדפדפן.

הצוות שיתף כמה צילומי מסך של האזורים המעודכנים של המפה, הכוללים אודיטוריום בית ספר מלא בכיסאות מתקפלים (ריקים) המונחים מול פודיום הרמקול ופנים של כנסייה פשוטה.

אבן האינדי עובדת בימים אלה על תיקון קריסות שהוצגו בבניינים הלא יציבים האחרונים עבור לינוקס, ואומרת שיש לה קצת עבודה נוספת עם סידור בניין 41 – כך שאנחנו עדיין לא יודעים מתי לצפות לבנות 42, אבל מתי זה מגיע, יהיה לנו הרבה יותר של קנטאקי שורץ זומבים לחקור.

איאן בודריו גיימר מחשב מאז שנות השמונים, איאן נהנה משחקי אסטרטגיה, RPGs ו- FPS קלאסיקות כמו Unreal and Quake. הוא הכי שמח שמפקד על אורקים במלחמה מוחלטת: Warhammer או השעה את מסעו בנשמות כהות. לפני שהצטרף ל- PCGamesn במשרה מלאה, הוא תרם מאמרים וביקורים למבצע משחק, סגן, IGN, מחשב גיימר, הדבק ואחרים.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. . צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

עוד מ- PCGamesn עקוב אחרינו לחדשות, מדריכים וביקורות יומיומי של מחשב אישי בטוויטר, פייסבוק, Overwolf, Steam ו- Google News. או הירשם לניוזלטר החינמי שלנו.

על כמה גדול אנחנו הולכים להכין את המפה

ערב הכל. שבוע קדחתני נוסף בחוות Zomboid – גם אם ביליתי ברובו בעבודה על דברים שסיפרנו לך עליהם בשבוע שעבר. Binky היה אובססיבי למה שהוא מכנה ‘עיוותה’ – התהליך שבאמצעותו שודדים מיוצגים בצורה פריכה במנוע zomboid. אתה יכול לקרוא את התהליך בבלוג שלו.

כריס, בינתיים, ממשיך בעבודתו על התנהגויות של NPC במקרוב ובמטא-משחק. וויל ששרר את הדיאלוג שלהם. לאחר מכן, רומיין ביצע בדיקות חקלאות סופיות ו- MASH ממשיכה בעבודה על המפות החדשות – עם מיקומים שנראים ככה.

אנו נעשה את הווידיאו המובטחים האלה ברגע שהפירות של הקנקניולציה של בינקי נמצאים במשחק. עד אז, עם זאת, חשבנו שזה יכול להיות רעיון לשוחח עם עצמכם הטובים לגבי המפה מתאימה. מפת ה- Uber המכסה את פרוסת קנטאקי שנבחר.

בעידן החדש הזה של סטרימינג מפות חשבנו שהגיע הזמן שנפגשנו איתך כדי לדון במולדרו, ומעבר לו. המפה במבחן הציבורי הנוכחי של RC2 בונה מורכבת משני 300 × 300 תאים, לא כולל תאים מקשרים מקריים – שאחד מהם מכיל את העיירה, ואחרת עם חווה. ? ובכן זו רשת 15 על 15 מהתאים האלה – כך 225 מהם בסך הכל. נוצצים, אבל זה נשמע הרבה לא זה? איך לכל הרוחות נמלא את הכל ב?

“כרגע ישנם כארבעה תאים שעל עצמי ומאש סיימו את מיקומי הבנייה הספציפיים שלנו” הסביר אנדי ‘בינקי’ הודטטס כש- MSN הגעתי אליו הבוקר לתוכן הבלוג של יום שני. “זה כבר גדול פי שניים מ- RC2, גם אם עם הרבה יותר תוכן מכיוון שתא החווה היה רק ​​בניין אחד עם באר וכמה שדות. ההבדל הגדול הוא שבנתח ענק של המפה הקשתית יתר. אז אם היית רוצה, אתה יכול לשוטט ולמצוא רווחים שבהם נבנה תוכן מפה חדש בעדכונים עתידיים. אנחנו כבר צורכים קטלוג של בניינים שעדיין לא נוכחים בעולם.”

למעשה, זה נראה קצת ככה:

“המפה החדשה מעוצבת ממעין נקודת מבט לוויינית”, ממשיכה בינקי. “הפריסה נעשית תחילה ואז היא קצוצה לתאים ואז מלאה בתוכן. אז כל התאים משתלבים זה בזה בצורה חלקה, ותוכלו להסתובב עם הזרמת המפה. בעתיד, זה פשוט יהיה מקרה של מילוי החללים שכבר פיננו. אנחנו יודעים מה הולך בפערים – אנחנו רק צריכים להכניס את החומר שם! בסופו של דבר, אנו מקווים להרחיב את העולם עוד יותר לקחת אותנו לעיירות אחרות בקרבת מקום. ”

ככאלה כשאתה מוליץ במפה החדשה אתה תכה במדבר אקראי לחלוטין לאחר שהלך שבעה או שמונה תאים לכל כיוון – כך שבע או שמונה פעמים ברוחב מפת ה- RC2. לא יהיה הרבה מה לראות מחוץ למולדרו שעיצבנו עד כה – אבל זה יהיה שם.

האם זה קצת … גדול מדי? “לא. גדול זה טוב.”סוגים של בינקי, ככל הנראה ביד אחת בזמן שהוא מגרד את לאטה הבוקר שלו. “גדול פירושו יותר דברים שלא סביר שתמצא, יותר תחושת בידוד כשאתה מסע לאמצע לא איפה לחנות במדבר.”

לא כולם מבינים את זה, בינתיים, אבל אנו משתמשים גם בעיירה בעולם האמיתי מולדרו בקנטאקי כמודל שלנו. מה שנבחר בעבר באקראי ב- Google Earth בגלל קרבתו לפורט נוקס ולאהבה של וויל לגולדפינגר, הוא עכשיו משהו כמו יעד העיצוב שלנו בפועל.

“היינו נאמנים באופן יסודי למולדרו.”מסביר Binks. “לקחנו עם זה כמה חירויות, וברור ש- Zomboid הוא משחק איזומטרי, כך שאנחנו מרותקים מעט את צורות הדברים. ואז שוב, אמנם לא עברנו כל כך אגוזים לעשות מתאם 1: 1 של מבנים – הפריסה מדויקת בערך. דאגנו שיש אותם סוגים של בניינים. .”

עם הזרמת מפות והפוטנציאל לטיולים אפיים דרך השממה, אם כן, אנו דואגים שאנו נותנים לחדר פרויקט Zomboid לנשום. עדכונים עתידיים יראו אותנו בונים אזורים חדשים ביד ומוסיפים אותם למפה, ולא סתם לבלבל אותם באופן אקראי לצד. נתנו לעצמנו בד מאסיבי, ונבנה לנצח כלפי חוץ – אם כי כמובן שכשנשחרר את כל כלי המודדינג שלנו, לא יהיה שום דבר שיפסיק את ניצולי PZ להוסיף גם יצירות משלהם למפה המשתרעת. המוות תמיד יהיה בלתי נמנע, כמובן, אבל זה לא אומר שלא תוכל למצוא איפשהו מעניין כדי להיכחד בפועל ..