Overwatch 2 עונה 6 זמן התחלה, תאריך שחרור, פרטי PVE ועוד

נראה סוג של PVE Overwatch 2, אבל כש?

מתי שחרור PVE ב- Overwatch 2?

Overwatch 2’s מצב משחק PVE המיוחל היה נושא לדיון בין גיימרים, מפתחים וכלי מדיה למשחקים במשך חודשים במשך חודשים. אל תפחד, מכיוון שלעולם לא נצטרך לחשוב על זה שוב בזכות סופת השלגים המגרדת את הרעיון כמעט לחלוטין. עם זאת, שרידי מצב המשחק המבוקש יתגנבו Overwatch 2, בזמן.

אירועי ארכיונים. עכשיו, PVE מגיע, אבל זה הולך להיות מוגדר בחזרה ממה שתוכנן במקור למשחק.

נראה סוג של PVE Overwatch 2, ?

Overwatch 2?

Overwatch 2’s הצעות PVE ואישר כי הכניסה הראשונה של משימות סיפור ועוד תהפוך לעונה שש באוגוסט. 10.

תחת הכותרת Overwatch: פלישה, העונה תכלול משימות סיפור, מצב קואופרופ חדש, גיבור תמיכה חדש, ועוד יותר ב”ירידת התוכן הגדולה ביותר של המשחק עד כה.”

על פי הדיווחים, מערכת ה- PVE תשוחרר באופן הדרגתי באמצעות מערכת “עונתית”. ביוני 2022, מנהל המשחקים אהרון קלר שיתף שהם עדיין עובדים על כל חלקי ה- PVE של Overwatch 2.

לאוהדים הובטחו במקור מלא Overwatch ניסיון PVE, אך מערכת העונתית הזו היא הנתיב ש- Blizzard לוקח מעכשיו.

התגלות זו עוררה כמות די משמעותית של מחלוקת מהקהילה לאחר שנים של הבטחות PVE Hyped נפלו שטוחות. במקום זאת, נקבל מבחר של טיפים שיתופיים בכל עונה, שהיא רחוקה ממה שהובטחנו במקור.

.

מצד שני, זה ייתן לסופת שלגים הזדמנות רחבה להתמקד בבאגים ובתקלות השונות המציקות את היורה הגיבורים. Overwatch העונה, ועם התוכנית העונתית של Blizzard שנקבע כעת באבן, זה יכול להיות שנראה פחות בעיות בתחילת כל עדכון גדול.

אמילי היא כותבת צוות המכסה אגדות Apex, Overwatch, Pokemon ו- Gare Gaming עבור Dot Esports. הקווינים האחרים שלה כוללים מגמות דיגיטליות, טרנס מסך ו- Gamespew. היא גם עובדת כמעצבת עלילתית במשחקים. צרו איתה קשר בטוויטר @thepokeflute.

Overwatch 2 עונה 6 זמן התחלה, תאריך שחרור, פרטי PVE ועוד

Overwatch 2 עונה 6 זמן התחלה, תאריך שחרור, פרטי PVE ועוד

מחפש את Overwatch 2 תאריך שחרור עונה 6? העונה הבאה של Overwatch 2 הולכת להיות ארוזת עם המון תכונות חדשות ונראה שהיא אחת העונות הגדולות ביותר מאז יציאת המשחק. עם עונה כה מסיבית לפנינו, אספנו את כל מה שאתה צריך לדעת על העונה של Overwatch 2 העונה 6 הקרובה.

אם אתם מחפשים את תאריך השחרור של עונה 6, או למה לצפות בעונה עצמה, כולל פרטים על הגיבור החדש, מצב סיפור פלישה PVE, ועוד, הגעתם למקום הנכון. אנו נסקור גם את כל השינויים החדשים של המשחק. עיין ברשימת שכבת הגיבורים Overwatch 2 שלנו.

Overwatch 2 תאריך שחרור עונה 6

Blizzard בעט עכשיו את העניינים עם תאריך השחרור של Overwatch 2 עונה 6 ביום חמישי, 10 באוגוסט 2023. מפתח המשחק אישר גם את הזמנים שהעדכון החדש של המשחק יגיע לחיות ברחבי העולם.

Overwatch 2 עונה 6 זמן התחלה אותנו

  • 12 בערב PST ב -10 באוגוסט 2023
  • 15:00 EST ב -10 באוגוסט 2023

Overwatch 2 עונה 6 זמן התחלה בבריטניה

  • 8 בערב BST ב -10 באוגוסט 2023

Overwatch 2 עונה 6 זמן התחלה האיחוד האירופי

  • בשעה 21:00 ב -10 באוגוסט 2023

Overwatch 2 עונה 6 זמן התחלה AUS

  • 7 בבוקר AEST ב- 11 באוגוסט 2023

Overwatch 2 עונה 6 זמן התחלה NZ

  • 9 בבוקר NZST ב- 11 באוגוסט 2023

Overwatch 2 עונה 6 טיימר ספירה לאחור

הנה טיימר הספירה לאחור שלנו לפלישה של Overwatch 2 עונה 6, כך שתוכלו לראות בדיוק כאשר העונה החדשה אמורה להיות בשידור חי.

אתה יכול לטעון מראש את Overwatch 2 עונה 6?

כן, תוכל לטעון מראש את Overwatch 2 עונה 6 על הפלטפורמה הרצויה שלך לפני הזמן. למי שמשחק במחשב האישי, פשוט תצטרך לפנות לקרב.פלטפורמה נטו. לאחר מכן, בחר Overwatch 2 מהספרייה שלך ולחץ על סמל ההילוכים ליד כפתור ההפעלה. לאחר שצץ התפריט, בחר באפשרות צ’ק עבור עדכונים ותוכל לטעון מראש את העדכון. זכור כי תצטרך לעשות זאת רק באופן ידני אם אין לך עדכונים אוטומטיים מופעלים.

אם אתה נגן קונסולה, תצטרך לנווט במקום לספריה של הפלטפורמה שלך ולחפש Overwatch 2. לאחר מכן, תצטרך לבדוק את העדכונים על ידי לחיצה על כפתור האפשרויות בסמל המשחק. שוב, שיטה ידנית זו מיועדת רק לאלה שאינם מופעלים עדות אוטומטית מכיוון שהקונסולה שלך צריכה להוריד את העדכון ברגע שהוא מאתחול. למרבה המזל, ברגע שהקונסולה שלך התחילה להוריד אותה, לא תצטרך לחכות יותר מדי זמן מכיוון שגודל הקובץ של העדכון הוא רק 6 ג’יגה -בייט.

Overwatch 2 פלישה מגיעה לפלייסטיישן 4 ו- Xbox One

Overwatch 2 עונה 6 גיבור חדש

על פי מפת הדרכים הרשמית של Blizzard Overwatch 2, הגיבור החדש שיגיע בעונה 6 יהיה גיבור תמיכה בשם Illari. בעוד ש- Blizzard כבר הציגה שני תומכים חדשים מאז תחילת Overwatch 2, Kiriko ו- Lifeweaver, לתפקיד התמיכה עדיין יש את הכמות הנמוכה ביותר של גיבורים במשחק. הכנסת תמיכה נוספת כגיבור Overwatch 2 הבא תאפשר מגוון רב יותר בכל מה שקשור לתמיכה בסגנונות ובחירת מי לשחק.

המפתחים נחשפו על ידי Blizzard כחלק מהטריילר הרשמי של Overwatch 2 Invasion, והראו כעת גם את מה שהשחקנים יכולים לצפות עם הדמות התמיכה החדשה. .

. זה משמש כגברת תנועה בהתאם לכיוון שאתה הולך. זה יכול גם לתת לך אנכיות נוספת אם אתה קופץ בזמן שהוא פעיל. יש לו גם אפקט נוקבק נוסף, ובכך מונע מנקודות טנקים מציקות או סוגי נזקים להפיל אותך.

Overwatch 2 משימות סיפור עונה 6

עם עונה 6 של Overwatch 2 מגיע תוכן חדש בצורת משימות הסיפור המיוחלות. אלה יהיו הרפתקאות סיפוריות מבוססות Co-op עם קו עלילה מעמיק. הנה, אתה וחבריך תבחרו בין הגיבורים שנקבעו לכל משימה ונלחמים בעליית מגזר האפס, הארגון הרשע שעושה הרס על ערים מרובות.

יתקיימו שלוש משימות משותפות, שכל אחת מתרחשת באחת משלוש מפות מאסיביות-ריו דה ז’ניירו, גטבורג וטורונטו. מפות אלה יראו כי שחקנים משלימים כמה יעדים מורכבים תוך כדי נאבק באויבים אומניים שונים בדרגות כוח שונות. המפתחים אישרו שני סוגי אויבים חדשים וחזקים יותר שעושים את דרכם למשימות הסיפור החדשות הללו: התותחנים והגבעולים.

יש גם משימת בונוס חדשה זמינה ב- King’s Row. זה כרוך בצוות שלך מלווה בוט כדי להציל את העולם התחתון של אומניק ממגזר NULL.

סיפורי המשימות החדשות של המשימות לאירועים יהיו יחד עם קולנוע כדי להעלות אתכם במהירות עם Lore Overwatch. זה גם יעזור לך להבין מה קורה בכל אחת מהערים האלה שתילחם בהן. משימות הסיפור של Overwatch 2 ייכללו בחבילות הפלישה Overwatch 2 תמורת 15 דולר.

Overwatch 2 עונה 6 Mastery Heroy

מצבי האימונים של Overwatch 2 לא חלו שינויים גדולים מאז ש- Overwatch המקורי שוחרר בשנת 2016, וזו הסיבה שמצב המשימה של Overwatch 2 Hero Compent הוא עניין גדול. Mastery Hero הוא מצב משחק של שחקן יחיד המורכב מקורסי אימונים שונים לגיבורים נבחרים. .

קורסים אלה יכילו מכשולים, בוטים של אויב ומטבעות שתוכלו לכבוש כדי לשפר את השליטה שלך בכל גיבור. המטרה היא להשלים כל קורס במהירות וביעילות ככל האפשר כדי להגדיל את הציון שלך.

אם אתה כבר מחשיב את עצמך ותיק במשחק, אין צורך לדאוג. מצב זה מספק גם משהו שתוכל להשיג גם כן. ה- Leaderboard העולמי מציג את השחקנים המובילים המובילים עבור כל גיבור במצב שליטת הגיבור. צא לשם ותטען את המקום הראשון.

בעוד ש- Blizzard תשחרר את מצב השליטה בגיבור בעונה 6, המפתחים לא ינגישו אותו עד עדכון אמצע העונה, אותו אישרה החברה כעת יירד ב -5 בספטמבר 2023.

מערכת התקדמות Overwatch 2 עונה 6

יחד עם השינויים לעיל, יש עוד עדכון עיקרי נוסף שמביא סיבוב חדש על תכונה OW2 ישנה. זו החזרת מערכת התקדמות שחקן. זה יעקוב אחר ההתקדמות שלך עבור גיבורים בודדים, ויתן לך תגמולים כמו תגים וכרטיסי שמות בהתאם להתקדמות הגיבור שלך. עם

בזמן שאנו מחכים להגעת Overwatch 2 עונה 6, תוכלו ליהנות מאירוע ה- Overwatch 2 משחקי הקיץ 2023 כולל של Overwatch 2.

מהי העונה הבאה של Overwatch 2?

עונה 6 היא העונה הבאה עבור Overwatch 2, והוכרז עליה להגיע ב -10 באוגוסט.

כמה זמן כל עונה של Overwatch 2?

. הם תמיד יכללו מעבר קרב שתוכלו לפתוח את הנעילה של קוסמטיקה ועורות חדשים.

האם יהיה גיבור חדש ב- Overwatch 2 עונה 6?

גיבור תמיכה חדש מגיע ל- Overwatch 2 עונה 6, בשם Illari יחד עם מצב משחק קבוע חדש.