מפת דרכים של קשת שישה מצור 2 מפת דרכים שנחשפה, כוללת מפעילים מארבע מדינות חדשות

עם ספירת שחקנים שהיא 10 מיליון חזקה וללא סימני התכווצות, נראה כי Rainbow Six כאן כדי להישאר. לא רק זה, אבל אם עבור מרובי משתתפים של Honor הוא מה לשפוט, זה נראה כאילו המצור היה ההשפעה על פרק חדש לגמרי בהיסטוריה של Ubisoft.

תוכניות הקשת של Sipe Siege Sieg

קשת שש מצור שנה 2

האם ידעת של- Rainbow Six Siege יש 10 מיליון שחקנים? למשחק שלעתים קרובות מרגיש שהוא מתחת לרדאר של גיימרים רבים, המצור גדל בשקט ובעקביות במשך שנה שלמה. והמאמץ של Ubisoft משתלם. 10 מיליון השחקנים האלה לא הגיעו למען זה; Siege הוא אחד ממשחקי מרובי המשתתפים הטובים ביותר שנעשו אי פעם, והוא הולך להיות טוב עוד יותר בשנה השנייה שלה.

קשורים: בדוק את הסקירה שלנו של המפעילים הטובים ביותר לקשת השישה המצור.

במהלך 12 החודשים הקרובים המצור יורחב וישפר עם:

 • שמונה מפעילים חדשים שמגיעים מספרד, הונג קונג, פולין ודרום קוריאה
 • ארבע מפות חדשות לכל אחת ממדינות המפעילים החדשות
 • שיפורים ב’בריאות ‘של המשחק, עם שידוכים טובים יותר וגילוי פגעים
 • חבילות השלל הענקות קוסמטיקה
 • שרת מבחן טכני, הדומה ל- PTR בחטיבה וב- Overwatch
 • עידון נוסף של מפעילים קיימים

זו כמות עצומה של דברים חדשים שנראה במהלך השנה השנייה של המצור. בדומה לשנה הראשונה, אלה יועברו בהדרגה בארבע עונות, כל אחת מהן בראש חבילת הרחבה של DLC. הראשון הוא Shell Velvet, שכבר בילינו איתו כמה זמן נרחב, והיא מפרסת שני מפעילים יוצאי דופן בתן ומירה.

המצור הוא הכל (זה אומר אין מצבי משחק חדשים)

קשת שש מצור שנה 2 מפת דרכים

אמנם יש המון דברים מרגשים לצפות בהם בשנה השנייה של המצור, אך השחקנים צריכים לצפות שהחוויה הכוללת תישאר בערך זהה. Ubisoft לא מעוניינים להוסיף מצבי משחק חדשים ל- Rainbow Six, למרות שמתחרותיה יש סוגים רבים של התאמות מגוונות.

אם דיברו במהלך מצגת במטה של ​​Ubisoft מונטריאול, הסביר מנהל הקריאייטיב חאבייר מרקיז: “המפה יכולה להיות שונה, המפעילים יכולים להיות שונים, אך אנו זקוקים למשהו סטטי כדי לשמור על הקשר בין כל השחקנים וזה מצב מצור. המצור הוא מרכז הכל.”

להישאר עם אותה התקפה ולהגן על המשחק לא אומר שהמצור יעבור מעופש, עם זאת. אכן, Ubisoft מרגיש שהשנה השנייה הזו תהיה התקופה בה קשת פוגעת בגדול. “אנו מאמינים מאוד ששנה שנייה הולכת להיות שש השנים של הקשת”, מסביר מנהל המותג אלכסנדר רמי. “כל אותות המיני האלה מתכנסים ואני מאמין שיהיה אפקט כדור שלג.”

שרתים ייעודיים לכל דבר

רמי מרגיש שמצור יכול להגיע למסה קריטית של שחקנים על ידי התמקדות בבריאות המשחק. בהווה המשחק משתמש במערכות עמיתים לעמית כדי לשרת מערכות משניות כמו צ’אט קולי, והשנה נראה את אלה מועברים לטכנולוגיית עמיתים לשרת הליבה. זה יוביל ליציבות מוגברת ולחיבורים אמינים בהרבה לכל שחקן.

בעוד של- Ubisoft אין הרבה מה לומר על איך הם מתכננים לתקן את זה, להכות רישום יהיה מוקד גדול בשנת 2017. למרות שבילוי זמן בעבודה על זה במהלך 2016, האולפן מרגיש בבירור שהוא עדיין לא עמד בציפיות הקהל. אם הם יצליחו, השחקנים יחוו פחות פיגור בין ירי למטרות מכה; הבעיות שמובילות לאויבים שהורגים אותך לפני שאתה מגלה אותן.

מפעילים חדשים המגדירים מחדש את המטה

שינויים בריאותיים כולם טובים וטובים, אבל הם לא הדברים שמלהיבים שחקנים. למרבה המזל למציאה יהיה המון מזה להסתובב, עם מפות חדשות לכל אחת מהמדינות החדשות – ספרד, הונג קונג, פולין ודרום קוריאה – ושני מפעילים חדשים בכל אחת מארבע ההרחבות.

“ידענו כשהשקנו את המשחק שהיה לנו בד של מפעילים שברור שלא היה מלא”, אומר רמי. “וככל שאנחנו מוסיפים מפעילים, כך הבד מתחיל להתמלא בכללותו.”

הוא מציין כי קטעי פאזל חדשים יפתרו סוגיות קיימות, למשל כאשר הוצגה היבנה כדי להפסיק את תרמיט להיות הדמות היחידה המפרה המחוזקת. “בסך הכל, על ידי הגדלת מספר המפעילים אנו מגדילים את מספר הבחירות”, הוא מסביר. “חלקם עומדים להיות מתוכננים להציע אפשרויות אלה כמו תרמיט והיבנה, חלקם אמורים להציע מנוגד טוב יותר למפעילים שהם בחירה אוטומטית. בניית המטה היא משחק שלם.”

גאדג’ט המראה השחורה המטורפת של מירה מרגיש הרבה מחוץ לתחום המיומנויות שבאנו לצפות מ- Rainbow Six, ונראה שנראה יכולות המצאה יותר ככל שהשנה נמשכת. “[מנהל קריאייטיב] חאבייר מרקיז אוהב לדחוף דברים מחוץ לציפיות”, צוחק רמי. “אני יודע שיש לו כבר רעיונות מטורפים למפעילים חדשים שנמצאים מחוץ למה שהייתם מצפים. יש טונות של סופר מגניבים שיש לנו אבות -טיפוס.”

מפעיל כזה שלעולם לא נראה שלעולם לא נראה את החוקים באמת מנפנץ את הכללים. “היה מפעיל שהיה שמיש בהתקפה ובהגנה”, חושף רמי. “זה היה רוחבי בין השניים. אבל זה יצר בלבול בשלב הבחירה. אז אם הוא נבחר בצד אחד הוא לא היה זמין לצד השני? היו הרבה כאבי ראש ושאלות.

“אבל מועצת הרעיונות למפעילים כל כך ענקית, ואנחנו רחוקים מלהיות בסוף זה”, ממשיך רמי. “אלה סוג הגבולות שצוות העיצוב מנסה לדחוף.”

מועדפים ישנים חבטו, נרפדו ונולדו מחדש

קשת שישה מצור IQ

אם המפעיל האהוב עליך טמון בבריכת ההשקה המקורית, עדיין יש סיבה להתרגש. Ubisoft מתכנן לבקר מחדש בדמויות קיימות ולשכלל אותן. “יהיו כמה שיפורים גדולים בדגמים, לשנות את הגאדג’טים או לשנות היבט עמוק של העיצוב, תלוי במפעיל,” אומר רמי. על בסיס מקרה לגופו, נוכל לראות כל דבר, החל משופץ חזותי פשוט ועד שיפוץ מוחלט של המפעיל והמיומנות שלהם.

נקודות רמי במגן ה- LMG של המצור כדוגמה למה שיכולנו לראות בשנה השנייה. “יש מפעילים שצריכים נרף או חוף הרבה יותר גדול. טצ’נקה אני חושב שהיא דוגמא טובה. מודל הגאדג’ט התלת -ממדי שלו עבד מחדש, לוקח הרבה יותר זמן וחשבו להקים. אני חושב שהוא במקום הרבה יותר טוב, למרות שהוא עדיין לא במקום הכי טוב.”נראה כמעט מובטח ש- UBI יחפש להפוך את טצ’נקה לבחירה הרבה יותר ברת קיימא בסוף השנה.

גם אם המפעיל האהוב עליך נמצא במקום נהדר באופן מכני, עדיין תוכל להתאמה אישית יותר איתם בזכות חבילות השלל החדשות. אמורים להיות מוצגים סביב העונה השנייה של 2017, הם מושפעים בבירור ממערכת תיבות השלל של Overwatch. אמנם הפרטים אינם קונקרטיים, אך הם לא יהיו נעולים לאחר ששיחקו למשך זמן מסוים ויכילו פריטי קוסמטיקה אקראיים מחנות המיקרו -טרנסקציות. עבור כל מי שלא רוצה להוציא כסף אמיתי או על שם משחק על קוסמטיקה, חבילות השלל האלה הולכות לעזור לבנות אוסף Skins.

קשת שש מצור שנה 2 עורות נשק

לא שגרתי לראות משחק Ubisoft מתגלגל לשנת העדכונים השנייה שלו. שמגיעים ממו”לים המוקדשים לכאורה למשחקי ארגז חול שנתיים, תסלחו לכם על כך שחשבו של- Rainbow Six יש כמה חודשים של DLC לפני שתנטשו למדבר. למרבה המזל זה בהחלט לא המקרה; Siege מחפש לקבל תכונה חזקה עוד יותר שנקבע בסוף השנה השנייה, והסטודיו במונטריאול מתכוון לחייו להמשיך זמן רב לאחר מכן.

“אני חושב ש [כשנפצנו מצור] היינו בזמן טוב שבה Ubisoft נוטה הרבה יותר לחשוב ולדון במשחקים כשירות,” נזכר רמי. “בעונה הראשונה והשנייה הייתה הרגע בו הבנו שזה עובד, וזה איפשר לנו להרכיב מפת דרכים שהייתה הרבה יותר ארוכה הרבה יותר ממה שהיינו עושים אחרת.”

עם ספירת שחקנים שהיא 10 מיליון חזקה וללא סימני התכווצות, נראה כי Rainbow Six כאן כדי להישאר. לא רק זה, אבל אם עבור מרובי משתתפים של Honor הוא מה לשפוט, זה נראה כאילו המצור היה ההשפעה על פרק חדש לגמרי בהיסטוריה של Ubisoft.

מאט פורסלו אחד הקולות המייסדים של PCGamesn, התשוקה של מאט למיניאטורות, משחקי מלחמה ומכסים היא חלק לא פחות ממרד האתר כמו ערכת הצבעים בהשראת מחצית החיים. כעת תוכלו למצוא אותו כותב על חדשות ובידור ב- IGN.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

מפת דרכים של קשת שישה מצור 2 מפת דרכים שנחשפה, כוללת מפעילים מארבע מדינות חדשות

כעת אנו יודעים קצת יותר על העונה הקרובה של התוכן של קשת Six Siege.

RAINBOW_SIX_SIEGE_YEAR_2_ROADMAP_1

פרטים על הירידה הראשונה של העונה ייחשפו במהלך ה- Rainbow Six Invitational, שמתרחש 3-5 בפברואר.

אתה לא נרשם!

צור את תכונות הקהילה של reedpop and uncome שלך ​​והרבה יותר!

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit
נושאים במאמר זה

עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

 • Blockbuster Follow
 • Co-op Follow
 • ESRB בוגר 17+ עקוב
 • עקוב מרובה משתתפים
 • חדשות עוקבות
 • PC Follow
 • פגי 18 עקוב
 • PS4 עקוב
 • קשת שישה עוקבים
 • קשת שישה מצור עקוב
 • היורה עוקב
 • עקוב אחר שחקן יחיד
 • Ubisoft Follow

עקוב אחר כל הנושאים רואים 8 נוספים

מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

הירשם לניוזלטר היומי של VG247

החדשות הגדולות ביותר של היום הועברו לתיבת הדואר הנכנס שלך.

שריף הוא האדם של VG247 של VG247. בין אם מדובר בחדשות, ביקורות או אופניים-שריף תמיד להוט לספר לכם על משחקי וידאו. שריף מבוסס במצרים, עובדה שהוא עובד בשקידה כדי לשנות, ולו רק כדי לקבל יותר הזדמנויות לטייל.

עבודות משחקי הווידיאו האחרונות ב- Gamesindustry.ביז

לוגו VG247

קנו את חולצות הטריקו שלנו, כן

הם הרבה יותר מסוגננים מאתר משחקי הווידיאו הממוצע שלך.

VG247 MERCH

VG247 נמצאת בבעלות Gamer Network Limited, חברת Reedpop וחברת הבת של ריד תערוכות מוגבלת.

© 2023 Gamer Network Limited, Gateway House, 28 The Revrant, Richmond, Surrey, TW9 1DN, בריטניה, רשום תחת החברה מספר 03882481.

כל הזכויות שמורות. אף חלק מאתר זה או תוכנו לא ניתן לשכפל ללא אישור של בעל זכויות היוצרים.

קשת שישה מצור שנה 8 מפת דרכים שנחשפה, Y8S2, Y8S3 תוכן ומוצג יותר

קשת בענן שישה עדכון אנטי-צ'יט

אמנם Ubisoft כבר נתנה פיצוץ מידע על מה ששישה שחקני מצור של קשת יכולים לצפות מתוכן “הכוח המפקד” הקרוב Y8S1, אך הם לא עוצרים שם, כמו היום, Ubisoft חשפה גם את הקשת שש מצור 8 מפת דרכים 8!

מלבד המפעיל החדש בראבה נכנס ב- Y8S1, אנו כבר יודעים שתכונה חדשה נגד צ’יט מגיעה לקונסולות ב- Y8S1.2. עם זאת, מחוץ לזה, Ubisoft שיתפה גם את מה שנכנס לאורך כל השנה, וזה כולל עבודת מפה חדשה, תכונות חדשות על סיפון ועוד.

קשת שישה מצור שנה 8 מפת דרכים:

שנה 8 עונה 2:

 • יציג מפעיל שוודי חדש
 • קונסוליה של עבודת מפה
 • השקת פלייליסט ארקייד קבוע
 • טווח הצילום יקבל עדכון כדי להוסיף מצבי יעד חדשים שיסייעו לשחקנים

שנה 8 עונה 3:

 • מפעיל דרום קוריאה
 • עבודת התאמה מהירה

מעבר:

 • המפעיל האחרון משנת 2023 יהיה מפורטוגל
 • מפה חדשה לגמרי שתוצג
 • מגן AI תכונה על גבי סיפון: תציע דרך חדשה לשחקנים להתאמן על מפעילים, אסטרטגיות מבחן וכו ‘.

פרטים נוספים לגבי עתיד המשחק השנה ניתן לקרוא להלן עם המידע שמספק Ubisoft.

הגנת שחקנים

 • מלבד התכונה “Mousetrap” נגד צ’אט, Ubisoft תביא את הדברים הבאים זמינים מתישהו בשנה:
 • מערכת ציון לשבח שחקנים: זה יציג מערכת הערכה המאפשרת לשחקנים לדרג שחקנים אחרים על החוויה שהם שיחקו יחד. Ubisoft אומר שמערכת זו תפקח על מנת להבטיח שהיא תהיה הוגנת כלפי כולם.
 • דרישות חדשות לשחק מדורגות: Ubisoft שואפת לצמצם חשבונות לא מספקים במהלך חווית המשחק של גיימר וגם להילחם בכתובת דש.
 • מצב פרטיות משגר לקונסולות: תכונה זו זמינה למחשב בשנה שעברה כדי להגן על יוצרים, תכונה זו תעשה את דרכה לשחקני קונסולה.
 • עונש מוניטין: עוד אמצעי נגד רעילות שנקבעו להצגת. בעודו פעיל, עונש זה משמיע עבריינים חוזרים כברירת מחדל כדי למנוע תוכן שנאה ומפריע בצ’אט קולי.

שיפורי נוחות קונסולה ושחקנים

 • גמישות פריסת בקר ומיזוג מחדש של בקר יגיע ל- Y8S1.
 • משחק מהיר: עדכון נרחב כדי לגרום לו להתבלט כמו שמדורג ולא מסודר. זה אמור לקצץ את כמות השבתה, כך ששחקנים יוכלו להיכנס למשחקים מהר יותר.
 • “רענון” מגיע ל הפעל תפריט מקטע ממשק משתמש: שלוש קטגוריות שהן תחרותיות, משחק מהיר ואימונים יכילו רשימות השמעה קיימות וחדשות. יהיה גם דפוס דינאמי לכל אחת מאותן קטגוריות מתחת לאריח, המאפשר לשחקנים לגשת ישירות לרשימות ההשמעה האחרונות שלהם במשחקים בקטגוריה זו. עבור רשימות ההשמעה שיש להן מצבי משחק שונים, כפתור הגדרות יאפשר לשחקנים לבחור ישירות במצבי המשחק במקום לעבור את כפתור ההגדרות הגלובלי. לאורך כל השנה 8, שיפורים נוספים להגדלת נוחות השחקנים ימשיכו להוסיף במשחק.

עדכוני איזון ופלייליסט

 • Ubisoft הודיעה כי צוות DEV ימשיך לעבד מחדש כמה מפעילים השנה הכוללים: אפס, פרוסט ועוד.
 • טען מחדש טוען (מפורט לצד מידע נוסף ממש כאן)
 • חוסם תצפית המאפשר למגינים לשלוט במה שאינטל ניתנת לתוקפים.
 • עיבוד חוזר מלא של מפעילי מגן כדי לשפר את חווית השחקנים תוך כדי משחק אותם.

תכונות על גבי סיפון ותרגול

 • עונה 1 תוסיף אתגרים למתחילים: זהו כלי התקדמות חדש המאפשר לשחקנים חדשים ללמוד כיצד לשחק ולפתוח מפעילים חדשים בזמן שהם משחקים.
 • עונה 2 תוסיף את הנתיב המכוון בטווח הירי: זה יאפשר לשחקנים להתאים אישית מיומנויות, תנועה, כמות יעדים והתאמה אישית אחרים כולל טכניקות מתקדמות (כמו צילומי ראש בלבד).

אל תשכח, ישנם מפעילים חדשים שנכנסים, מפה חדשה, עבודת מפה מחדש ודברים אחרים בדרך השנה. נראה שלשחקני מצור של R6 יש הרבה מה לצפות לקראת המשחק 2023.